WAALWIJK KAATSHEUVEL Eclatant sukses voor Euphonia Ronde van Nederland gestart m KID ÜV1 NYLONS Een volhardend doorzetten met mooi sukses bekroond DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 6 AUGUSTUS 1956 ERLAMD VAN UONDL Al lil S/C' L©@at<ag82msftdl Tl passend en verrassend elegant PLOEGMAKERS - KAATSHEU VEL 1 Gasthuisstraat 103 ABONNEERT U OP EN ADVERTEERT IN DIT BLAD De St. Antonius-parochie wordt een modern winkelpand rijker. Wijlen bakker Gerrit Verhoe ven heeft het achteraf niet slecht bekeken toen hij ongeveer 60 jaar geleden, als eerste zakenman, zich vestigde als bakker in de huidige St. Antoniusparochie, welke wijk toen algemeen nog als ,,'t Heike" werd aangeduid. Deze laatste benaming wijst er duidelijk op dat 't thans zo dicht bevolkte en zich snel uitbreiden de stadsdeel ten Zuiden van de spoorweg, in die tijd nog als een nederzetting in een vrij onont gonnen gebied werd beschouwd. Met de snelle ontwikkeling van de St. Antonius-parochie heeft bakkerij Verhoeven gelijke tred gehouden. Ook dit bedrijf is sterk gegroeid, niet alleen als bakkerij, maar ook als levensmiddelenbe- drijf, annex textielhandel. Reeds in 1911 had de bakkerij zich zodanig ontwikkeld, dat de bouw van een nieuw pand, het huidige winkelpand, Antoniusstr. 18, noodzakelijk was. Ook dit pand moest enkele malen worden verbouwd en uitgebreid wegens de gestadige groei van het bedrijf, waarin inmiddels ook een handel in koloniale waren en textiel ver bonden was. Ook de tegenwoordige eigenaar, de heer André Verhoeven heeft de traditie van zijn vader voort gezet, hierin trouw terzijde ge staan door z'n kranige echtgenote. Zij hebben zich steeds alle moei ten gegeven om hun klanten het beste te bieden en zagen deze ijver beloond met een steeds voortschrijdende ontwikkeling van het bedrijf. En dat zij zich daarbij aan de eisen van de tijd wisten aan te passen, daarvan getuigt de -algehele verbouwing en modernisering van hun winkel pand. Hierin zijn thans de nieuwste vindingen op het gebied van winkelinterieurs toegepast. Het geheel is ontworpen door archi tect Kreuver uit Amsterdam, een specialist op dit gebied, verbon den aan de T.I.P.-organisaie, waarbij ook dit bedrijf is aange sloten. Het smaakvolle, praktisch en hygiënisch ingerichte interieur is vervaardgd en geplaatst door de frma M. C. H, Doornen uit Til burg. Aannemer G. v. Heesch, timmerman W. v. d. Hammen, schildersbedrijf W. Hens 6 Zn en elektriciteitsbedrijf H, v. d. Heuvel hebben hier keurig werk geleverd. Als a.s. donderdagmorgen dit gemoderniseerde bedrijf heropend zal zijn, mag dit een aanwinst voor de St. Antoniusparochie worden genoemd. Diverse openings-attracties zul len er mede voor zorgen dat er van de zijde van het publiek veel belangstelling zal zijn, vooral waar door de nieuwe overzichte lijke indeling aan de bezoekers veel meer keuze en comfort kan worden geboden. Wij wensen de voortvarende ondernemer veel sukses. Wederom 35-jarig d.'enstjubileum bij Timtur. In de grote rij van jubilarissen was het ditmaal de heer C. Blom werkzaam in de stanzerij, die op 2 augustus zijn 35-jarig dienstju- bileum bij Timtur herdacht. Na van zijn woning te zijn af gehaald werd de heer Blom, ver gezeld van zijn echtgenote en va der, eveneens bij Timtur werk zaam, in de cantine ontvangen door het voltallig personeel van de stanzerij, waar de heer J. v. d. Griend in een vlotte speech zich kweet van de hem opgedragen taak namens de gehele afdeling de jubilaris toe te spreken. Hij wenste de heer Blom geluk met dit jubileum en hoopte nog het 40-jarig jubileum van dhr. Blom te kunnen meevieren. Hij deed zijn wensen vergezeld gaan van een keurig koffie-servies. Op hartelijke wijze dankte de heer Blom voor de attentie en vele gelukwensen, waarna men nog enige tijd prettig bijeen bleef. Daarna werd de jubilaris ont vangen op het privékantoor door de directie, staf en chefs van de stanzerij, waar de heer Klijberg, directeur, hem op hartelijke wijze huldigde, hem prees als plichts getrouw werker en hem ten voor beeld stelde aan zijn medewer kers. Hij hoopte ook nog getuige te mogen zijn van het 40-jarig dienstjubilé en bood het gebruike lijke gouden horloge met inscrip tie aan, alsmede een cadeau onder couvert, terwijl Mevrouw Blom in de hulde werd betrokken met een fraai bloembouquet. Na enige tijd aangenaam te zijn bijeen geweest onder het genot van een borrel, dankte de heer j Blom de directie voor de aange- i boden cadeaus en waarderende woorden tot hem gesproken en hoopte nog vele jaren tot volle tevredenheid van de directie te mogen werken, waarna het gezel schap uiteenging en het feest in huiselijke kring werd voortgezet. ZUINIG OP LICHTMASTEN. Een van de fraaie lichtmasten welke momenteel het stadsbeeld opvrolijken, heeft het vrijdag middag al moeten ontgelden. Een paard wilde een der masten eens van nabij bekijken met het gevolg dat de achter het paard hangende wagen het fraaie bouwwerk omver reed. De scha de is intussen al weer hersteld. Overigens hopen we dat ieder een ook de paarden zuinig op deze vrolijke straatversiering zullen zijn. R.K.V.V. „R.K.C," Op zondag 29 juli 1.1. maakte de jeugd van RKC haar jaarlijks uitstapje. Dit jaar werd een be zoek gebracht aan de havenstad Rotterdam. Om half 8 werd deze dag ingezet en woonden allen de gezamenlijke H. Mis bij in de kerk van St. Jan. Het werkelijk vertrek was vastgesteld op half 9, doch in verband met het controleren van de bussen, werd het reis schema enigszins in de war ge bracht, omdat pas 10 voor negen vertrokken kon worden. Met drie bussen van de BBA vertrokken de 127 jeugdleden met hun 9 leiders naar de Maasstad, wij zij pl.m. 11 uur aankwamen en werden opgewacht door 3 gidsen, welke hen een interessante rond wandeling in het nieuwe gedeelte van Rotterdam lieten maken. Hierbij hebben zij ook 't Groot handelsgebouw betreden, dat vol gens de gidsen het grootste ge bouw in z'n soort is, op het vas teland van Europa. Na deze rondtrip werd een be zoek gebracht aan het Instituut van Lucht- en Zeevaart, waar zij exclusieve scheeps- en vliegtuig modellen zagen, alsmede ver kleinde uitgaven van schepen die momenteel de Nederlandse vloot vormen. Naast deze modellen, zagen zij ook schepen en vliegtui gen in miniatuur veilig met radar binnen loodsen. Het was heel in teressant, doch toen om 4 uur in stappen geblazen werd, gingen allen graag mede, omdat de rond vaart door de Rotterdamse ha vens nog op 't programma stond. Met de stormwind op de jSdaas was het een geschommel van je welste en juist hierom genoten de jonge leden dubbel van de tocht, waarbij de havendienst Spido hen zeer ter wille is geweest. De dag in Rotterdam werd be sloten met een wandeling door de voetgangerstunnel, waarna de bussen werden opgezocht, die hen al zingende naar het centrum der schoenindustrie brachten. Dank zij het weer, het goede materiaal van de BBA, de heren chauffeurs en de goedgehumeurde RKC-jeugd, werd het in alle on derdelen wederom een zeer goed geslaagde reis, waarop de orga nisatoren met trots kunnen terug zien. SPEELTUIN BIJNA KLAAR. Hoewel de speeltuin aan de le Zeine zijn voltooiing met zeer rasse schreden nadert, is de jeugd toch maar zo vrij geweest om' er vast in te kruipen en zich naar hartelust te amuseren. Dit vertier is haar natuurlijk van harte gegund, doch zonder toe zicht zouden toch ongewenste toestanden kunnen ontstaan. Daarom zullen door B. en W. en kele toezichthouders aangesteld worden om het vermaak in goe de banen te leiden. Ook zal er 'n bord worden geplaatst, waarop de uren van openstelling staan vermeld. De ouders wordt ver zocht hun medewerking te verle nen, opdat door de jeugd buiten deze uren van de speeltuin geen gebruik wordt gemaakt. Agenda. Woensdag geen repetitie voor dameskoor Oefening en Vermaak Zondag 12 uur repetitie voor dames en heren Oefening en Ver maak in De Twee Kolommen. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden Wit kinderschoentje; hals snoer; rode portemonnee met in houd; schakelarmbandpols horloge; halssnoer; armband; bruin' portemonneetje, Verloren: Koppeling; armband; nylon handschoen; zilveren armband met steentjes; handfietspomp; fototoestel; portemonnee; rij wiel; sleutel van postbox; akte tas met kokskleding; kinderpor temonnee; rode step; 2 bankbil jetten; dubbele rijwieltas. Was het veertien dagen geleden voor de harmonie van 't Kon. Muz. Gez. Euphonia een teleurstelling dat het zich moest getroosten met een 2e prijs na maanden van ern stige en taaie studie, zondag zag 't korps zich in Vught welverdiend met een eerste prijs bekroond. Het jurylid Hans Schijffers schreef te recht als -slot van zijn rapport: Er is hard gewerkt en de beloning is er. Wij durven er bij schrijven: welverdiend, want er is moed voor nodig geweest, om na een teleur stelling volgend op een gemotiveer de goede verwachting, weer direct te besluiten niet bij de pakken te gaan neerzitten, doch direct weer te besluiten om opnieuw naar een concours op te trekken. De vakan tiereizen waren al gepland, de af spraken voor andere vakantieplan nen reeds vastgelegd en dat alles moest prijsgegeven worden, zo op nieuw aan het concours zou worden deelgenomen, want Vught volgde in de R.K, Federatie reeds op 5 augustus. Nog meer moed moest worden opgebracht toen directeur Gowie met het plan voor de dag kwam om een ander vrij nummer te nemen, dat wel concertklaar, doch heus nog niet concoursklaar was. Doch het besluit viel met al gemene stemmen reeds daags van mislukking in Echt. Het besluit hield consequenties in, die grote of fers zouden vragen zowel van di recteur Gowie, als van alle werken de leden. De eerste repetitie volgde reeds dinsdag 24 juli en tot en met zondag 5 augustus werd geoefend, getraind en gestudeerd, dag aan dag, avond aan avond. Geen uur van vrijheid werd prijsgegeven, doch thuis en in het repetitielokaal werd doorgezet tot de grote auto cars van v. Dijks Reisbureau voor stonden om na een laatste oefening naar Vught op te trekken. Met spanning volgden honderden sup porters de prestaties van het korps Men durfde zich niet direct uitspre ken, want alleen het driemanschap in de jury tent maakt de prijzen uit, waarop geen beroep is. De over tuiging echter dat hier een trio zat dat een meer opbouwend oordeel uitsprak, wat reeds gebleken was uit de uitspraken van de eerste con coursdag, gaf de burger moed. En.... nu werd Euphonia niet teleurge steld. Met 282 punten, 18 punten meer dan nodig was, werd een eer ste prijs toegekend. Voor het ver plichte werk, de Rodrigo-Suite van G. Handel in een arrangement van Ber Joosen, werd 142 Vz punt en met het vrije nummer, waarvoor thans gekozen was „Caesar en Cleopatra" van G. Boedijn, werd 139y2 punt be haald. Dat een enthousiasme los brak als uiting van een opgekropte spanning, zal iedereen duidelijk zijn. Met de prachtdrumband voor op werd naar het verenigingslokaal, aan Euphonia toegewezen, opge marcheerd, onder gezellig samen zijn de dorst gelest, om dan de te rugtocht te aanvaarden naar Kaats heuvel, waar de mare van het suk ses reeds was doorgedrongen en honderden hun opwachting maak ten bij café 't Hoventje, waar de harmonie uitstapte om zijn triomf tocht te maken naar de Euphonia- zaal. Door de omstandigheid dat de vakantie reeds begonnen was en vele leden van de zusterverenigin gen reeds uitstedig waren, konden de harmonieën Apollo en St. Jan niet present zijn om een serenade te brengen, doch de besturen boden acte de presence en daarnaast za gen we de Zeereerw. Heer Pastoor v. d. Spijker, het bestuur van Bel Canto, de voorzitter van het V.V.V. Kaatsheuvel en verschillende an dere autoriteiten, waaronder loco burgemeester Beerens, de oud-di recteur van Apollo enz. enz. Eupho- nia's president was reeds op vakan tie met zijn gezin in Zuid-Limburg, van waaruit hij echter op het con cours present was om het sukses van zijn jongens mee te maken, doch die vanuit Yught weer naar zijn gezin in Heerlen terug moest keren. Alzo moest de heer Kemme- ren de honneurs waarnemen. In een korte enthousiaste toespraak bracht de heer Kemmeren dank aan de le den voor de spontane opofferingen in de laatste veertien dagen ge bracht, om aan dit concours deel te kunnen nemen; het sukses waar mede deze offers bekroond zijn ge worden, na de depressie van het concours in Echt, noemde hij een grandioze voldoening, die een pret tige vakantieviering 1956 op waar dige wijze inluidt. Hij dankte de leden en speciaal de energieke di recteur Gowie voor de grote opof feringen in de voorbereiding ge boden, en is overtuigd dat Eupho nia met dit sukses een mooie inlei ding gemaakt heeft tot verdere op bloei. Hij bracht bijzondere dank aan de Zeereerw. Heer Pastoor v. d. Spijker, wiens attentie om hier he denavond present te zijn, door hem op zeer hoge prijs werd gesteld. Na de felicitaties van de besturen van de harmonieën St. Jan, Apollo en Bel Canto, complimenteerde ook de voorzitter van het V.V.V. Kaats heuvel voor het behaalde sukses, de harmonie dank brengend voor de steeds bereidwillige medewerking, die ondervonden wordt als er ter viering van een feit op het korps een beroep wordt gedaan. Hij sloot hierbij gaarne ook de andere gezel schappen in, die eveneens steeds klaar staan als hun medewerking gevraagd wordt. Tal van bloemstukken vertolkten de alzijdige sympathie, die Eupho nia met dit sukses mocht ondervin den. Daarnaast werd van verschil lende zijden in stilte geldelijke steun geboden, om de grote kosten die de voorbereiding en deelneming aan dit tweede concours weer mee brengt. Wij sluiten ons verslag met ook als pers onze felicitaties aan de har monie van het Kon. Muz. Gez. Eu phonia aan te bieden met een „Crescendo!" PROCESSIE KEVELAER. Donderdag gaat de processie KaatsheuvelKevelaer met vier B.B.A.-bussen voor 144 bedevaart gangers naar Kevelaer. Om 6 uur wordt afgereisd. In Handel wordt een H. Mis opgedragen voor de overleden leden van de aartsbroe derschap, waarna gelegenheid ge boden wordt voor het ontbijt. In Kevelaer volgt om 11 uur de plech tige Hoogmis met namiddag de verdere oefeningen. Om half 11 wordt de processie weer in Kaats heuvel verwacht, T.B.C.-VLUCHT. De K.P.V. hield zondag vanuit Ghislain met 864 duiven de jaar lijkse T.B.C.-vlucht, die weer de grote belangstelling van geheel Kaatsheuvel heeft gehad. Deze be langstelling is weer gebleken uit de spontane aanbieding van honderden ere-prijzen en het kopen van de loten voor de verloting aan deze T.B.C.-vlucht verbonden. Afstand j 155 km.; los 8 uur v.m.; eerste duif 9.59.57; eerste 100 prijswinnaars: 1, 25, 31, 88 M. Lensveld; 2, 62 J. I v. Beers; 3 W. C. Hamers; 4, 10, 19, 1 79, 89 J. v. Riel; 5 W. Emmers; 6, 49 C .de Bond; 7, 11 P. J. Stokker- mans; 8 M. v. d. Velden; 9, 87 M. Ververs; 12 W. Lugters; 13, 78 Fr. v. d. Assem; 14, 70, 30, 51, 75, 85 Fr. v. d. Linden; 15 Chr. v. Heeswijk; 16 J. v. Beers; 18 Wal Hamers; 20 J. Muizelaar; 21, 81, 94 L. v. Geel; 22 Th. Soeterboek; 23, 90 A, Ver- duijn; 24, 32 Jan Dekkers; 26, 39 A. Priems; 27 Pauw Ligtvoet; 28, 36, 67 Duquesnoy; 29 J. Bergmans; 33 P. Grootswagers; 34, 83 L. Mosselveld; 35 C. Pullens; 37 Jos. v. Dongen; 38 A. Mosselveld; 40 W. v. d. Ven; 41, 46, 50, 76, 100 M. v. Boxtel; 42, 66 P. Ligtvoet; 43 P. Stokkermans; 44 G. Kemmeren; 45 J. Cornelissen; 47 M. Damen; 48, 80 Th. v. Wanrooij; 50 W. Kemmeren; 52 Ant. Snoeren; 53, 68 Jac. Klerkx; 54 A. Vermeer; 56, 98 Jac. Snoeren; 57 A. de Bie; 58 A. Priems; 60 M. de Vries; 61, 96 L. de Bondt; 63 A. v. d. Hoven; 64 P. v. d. Velden; 65 B. v. d. Reijken; 69 Fr. v. Woensel; 71 Jan Vloemans; 72 J. v. Wanrooij; 73 A. Zacht; 77 Th. Schaafstra; 82 C. Labee; 84 J. Damen; 86, 92 J. v. Heeswijk; 91 M. Brokx; 93 Jac. Vloemans; 95 W. Jansen; 97 M. Soeterboek. De prijsuitdeling van het t.b.c.- concours wordt gehouden op dins dag a.s. om half 7 in de zaal van De Sportwereld. Dan volgt daarna de trekking van de aan de t.b.c.-vlucht verbonden verloting. AGENDA. Dinsdag 6.30 uur n.m. prijsuitde ling en verloting t.b.c.-vlucht, zaal De Sportwereld. Geslaagd. Voor het Middenstandsdiplo ma slaagden de heren: H. de Graaft, C. Beerens en F. Verbo- ven, allen alhier. Zij genoten hun opleiding bij de Leer W. Peters, leraar Han delswetenschappen M.O. alhier. DE TOTALE AFSTAND VAN DE ROUTE IS ONGEVEER GELUK AAN AMSTERD.-R0ME Dokkum Groningen ARDEN Zuidlaren dosward Hooghalen Wilte! te Aankcmsrieer. Medemblik STEENW'JXERVYOl MEPPELSlart 2e er. Zwartsluis Zwolle Zaand AankomstBaug STERDAM Beverwijk Nu rispeet Elspeet 24NPV00RT figs Noordwijk Maarsb. Amersf. enDur Sbrr6aug UTRECHT :=Den Haag OHprloo Arnhem Niimege aalawijk ploegentijdrit ROTTERDAM Groesbeek j^ÓEJlNEP _Afferden Are en ©jVEIMLO Dordrecht- Moerdijk Breda Tilbur9 VENL0-GENNEP Indiv.TijdriKOkm Helmond Bergen op Zoom Eindhov. Meyel 6aug. Ie et. Utrerht-Steensijxerw. 200km 2e 11 Meppel-Leeuwarden 207 3e 11 Leeuward.-Zandvoort 216 4e 11 Zandvoort-Rotterdam 107 5e 11 Rotterd.- Roosendaal 190 6eRoosend.-Heerlen 255 7e 11 Heerlen-Venlo 160 8e 11 Venlo-Amsterdam 242 (\fenlo-Gennepiseen tijdrit over 40 km.) Roermond udderen Gel een él HEERLEN MaastrichtiSfc^WTerkrade '■nr^Trsiefiaken V. Rijrichting ETAPPEPLAATS ©Militaire sprint Vandaag is dan de 8ste Ronde van Nederland in Utrecht van start gegaan, die een veld van 64 renners, verdeeld over 8 ploegen, gedurende 8 dagen over een to taalafstand van 1577 km door Nederland zal voeren. Dank zij de pas beëindigde Tour de Fran ce en de op handen zijnde wereld kampioenschappen in Kopenha gen kon een zeer sterk renners- veld worden georganiseerd. De prijzenpot is ook niet on aanzienlijk, in totaal namelijk f 32.000.—. De eindwinnaar van het militaire shirt ontvangt f 1500. De dagpremie van deze rood-wit- blauwe trui bedraagt f 75.—. De dagpremie van de oranjetrui le vert f 100.— op. Dagelijks wordt er f 1305.— aan prijzemverdeeld; f 300 voor de eerste prijs, f 200 voor de tweede en f 125 voor de derde. Aan etappeprijzen is er in totaal f 10.440 beschikbaar, voor individuele prijzen f 8850. De winnende ploeg in het eindklas sement ontvangt f 2000, nummer twee f 1500 en nummer drie f 1000. De ploegen zijn als volgt ge formeerd Nederland ARugnummer 1 Gerrit Schulte; 2 Tony Bergmans; 3 Piet van den Brekel; 4 Piet Haan; 5 Piet van de Lijke; 6 Pe ter Post; 7 Wim Rusman; 8 Adri Suijkerbuijk. (Ploegleider A. van der Heijden). Nederland B: 9 Wim van Est; 10 Harm Smits; 11 Henk van der Broek; 12 Adri Braspenninx; 13 Piet Maas; 14 Gijs Pauw; 15 Thijs Roks; 16 Adri Voorting. (Ploegleider: A. van Amsterdam) Nederland C: 17 Gerrit Voor ting; 18 Wies van Dongen; 19 Fien van Grinsven; 20 Arend v. 'c Hof; 21 Toon van Oers; 22 Piet van As; 23 Hein Schoenmakers; 24 Marinus Ver- helst. (Ploegleider: A. Simonis). België A: 25 Germain Derijcke; 26 Rik van Looy; 27 Rik Luyten; 28 André Noyelle; 29 Jos Schils; 30 Willy Schroeders; 31 Willy Vannitsen; 32 Roger Verplaetse. (Ploegleider: M. van Dorselaer). België B; 33 Ludo van derElst; 34 Jan Derboven 35 Jos de Feij- ter; 36 Frans Gielen; 37 Guillau- me Hendrickx; 38 Roger Roselle; 39 Gentiel Saelens; 40 Jan de Valck. (Ploegleider: J. van de Sompel). Duitsland 41 Heinz Müller; 42 Horst Backat; 43 Walter Becker; 44 Gunther Debussmann; 45 Hans Junkermann; 46 Paul Maue; 47 Gunther Pankoke; 48 Emil Rei- necke. (Ploegleider: P. Oszmel- la). I Italië49 Fiorenzo Magni; 52 Guido Boni: 53 Alfredo Martini; 54 Guido Carlesi; 55 Donato Pi azza; 56 Donato Zampini. (Ploeg leider: L. Pagani). Zwitserland: 57 Hugo Koblet; 58 Jacky Bovay; 59 Heinz Graf; 60 Hanz Hollenstein; 61 Fausto I urati; 62 Attilio Moresi; 63 Ernst Rudolf; 64 Hermann Trutsch. (Ploegleider: A. Ver- snick). i VLIJMEN. Wielrennen. De amateur Libregts nam deel aan de Acht van Chaam en werd 13e. D'e Vlijmense renner Tini Wolfs is gekozen in de ploeg van 7 ren ners voor de Ronde van Europa. Zondag 5 augustus is Wolfs ver trokken naar Zuid-Slavië. We zijn benieuwd wat Wolfs zal presteren. Suksessen van het gilde St. Hubertus. Zondag nam het gilde St. Hu bertus deel aan het internatio naal gildefeest te«Uaarle-Nassau, waarbij het weer drie prijzen in de wacht wist te slepen, n.l.: le prijs schieten met geweer, 2e pr. trommelen op gildetrom en de 3e prijs voor Nieuwe Breuken (nieuw koningszilver na 1800), waarbij een compliment werd gemaakt voor de fijne gravering van enige schilden. Voorwaar een pracht presta tie, gezien de grote deelname aan dit gildefeest. Heropening Café „De Echo der Duinen". Vrijdag 3 augustus is de ge heel gemoderniseerde zaal met café van de heer A. de Leeuw-v. Hest heropend. De oude zaak van de heer Aartsen was her schapen in een echt gezellig café en uiterst luxueus ingericht. De firma van Tuin Co. te Dongen liet 't oude „Café Neut" ombouwen tot het huidige café „Echo der Duinen" op een wij ze, welke alle eer waardig is. De fa Aartsen te Oosterhout ver richtte de aannemerswerkzaam heden. Voor interieur en wo ninginrichting zorgden de firma Karei v. Breugel alhier, de firma Muskens te Kaatsheuvel en „Het Linoleumhuis" te Tilburg. De schilderswerkzaamheden liet de fa. v. Tuin zelf regelen, terwijl de fa. v. Leest alhier de verlich ting voor haar rekening nam. Het uiterlijk van het café is zeer opvallend en fris gehouden en iedereen valt het witte ge bouw nu op, om de voorbijgan ger uit te nodigen eens een be zoek te brengen aan de heer de Leeuw-v. Hest, die de huidige exploitant is. Vele felicitaties kwamen binnen en bloemen prijkten op de tafels in café en zaal, als blijk van gro te waardering en medeleven van de Loonse verenigingen en de le veranciers. In de zaal feliciteer de de heer H. v. d. Heuvel de heer en mevrouw de Leeuw-van Hest namens de zangvereniging „Echo der Duinen", welke op haar beurt zich mocht verheu gen in haar vernieuwde tehuis. De heer v. d. Heuvel hoopte dat zij in dit verblijf een evén pret tig tehuis zal vinden als zij dat had onder de heer Aartsen. De exploitant dankte hartelijk voor deze woorden en hoopte ai het mogelijke te doen om zijn zaal op hoog peil te houden. „Echo der Duinen" gaf enige liederen ten beste, waaruit bclek dat zij blij was thans weer haar „home" gevonden te hebben. Wij wensen de heer de Leeuw van Hest veel sukses met zijn nieuwe zaak. In all* loorten *n maten verkrijgbaar bij:

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 3