WAALWIJK Waalwijkse en Langst Courant Hit «te Lan§g®traat DEMONSTRATIE FA. A. HOLTGREFE 1A.itnö}i$Ln$ Pullover of vest Jersey Nouveauté D. v. d. Hout Cru ness Elshout Cape lie ,unai Zoekt U een Vlijmen Heusden Sprang Op DINSDAG 16 OKTOBER a.s., 's middags half 3 en 's avonds 8 uur, in zaal „THALIA" Stationsstr. VEÏJDAG 12 OKTOBER 1956 Uitgever: Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week. DE ECHO HEI ZUIDEN 79e JAARGANG No. 79 Abonnement: 21 cent per week per kwartaal 2.70 2.95 franco p.p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief Bureaux GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL - TEL. 2002 Dr van BEURDENSTRAAT 8 OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES„ECHO" Mr HOLLA besprak in jeugdwerk Drunen het in deze tijd. Het jeugdwerk moet gedragen wor den door de gehele gemeenschap. Dit was de kern van een gloed vol betoog over jeugdzorg en jeugd werk in deze tijd, welke Mr. Holla uit Vught dinsdagavond hield in de zaal van café v. Delft voor de R.K. Jeugdraad en vele genodigden. Men heeft geen jeugdwerk als men in een groepje een klein ge deelte van de jeugd bijeen heeft en er nog honderden zijn waarop men geen vat kan krijgen. Men wil de jeugd in zijn geheel in het werk en de zorg betrekken, en dit kan alleen, als de gehele gemeensihap dit werk steunt en schraagt. Dit, aldus Mr. Holla, is de dure plicht van de gemeenschap, omdat de jeugd recht heeft op onze zorg. De voorzitter van de Katholieke Jeugdraad alhier, de heer L. Th. van Drunen, wees er in zijn ope ningswoord op dat Drunen, waar honderd jaar lang een bloeiend jeugdwerk was geweest in de vorm van een jongens- en meisjes-con gregatie, reeds 10 jaar lang versto ken is geweest van jeugdwerk in die brede en algemene zin als nood zakelijk is. Wat wij thans zoeken is de nieuwe vorm, zodat wij de ge hele jeugd kunnen betrekken in ons jeugdwerk. Om de noodzakelijkheid, het doel en de betekenis van jeugdwerk juist in deze tijd eens duidelijk uiteen te zetten, daarvoor was Mr. Holla naar Drunen gekomen, en het moet ge zegd dat hij zijn betoog op een bloeiende en suggestieve wij ze heeft gehouden. De jeugd, aldus Mr. Holla, heeft recht op onze zorg en zij heeft onze zorg het hardst nodig. Wij, die als christenen leven onder de wet der liefde, hebben de taak onze naasten te helpen en on ze naaste is hij, die het meest onze hulp nodig heeft, en dat is toch ze ker de jeugd. Als iemand recht heeft op onze hulp en steun, dan zijn zij het die geplaatst zijn in een wereld die wij hebben gemaakt. Het doel van het jeugdwerk, al dus Mr. Holla, mogen wij ook voor al niet verkeerd zien. Het is niet om de jongen of het meisje te vor men, zodat deze straks een persoon lijkheid is, het eerste doel is: van haar of hem een goed mens te ma ken. Wij zullen de jeugd een ideaal, en vooral een groot ideaal moeten geven, want daar vraagt zij om; en dit ideaal, aldus spreker, vinden wij christenen in ons geloof. De jeugd van thans blijft geen jeugd en blijft niet hier, en straks in het grote le ven zal zij steun en kracht moeten hebben in het geloof. Als men, aldus Mr. Holla, moet spreken over de jeugd, dan kan irïen de jeugd bespreken op veler lei terrein. Men kan spreken over het gezin, over de school, over de jeugd in de kerk en over dé jeugd in zijn vrije tijd. Over dit laatste wilde spreker het bijzonder heb ben, want vooral als de jeugd vrij is, zullen wij haar moeten opvan gen, opdat goede invloeden van ge zin, van school en van kerk, als zij die daar heeft meegekregen, niet verloren gaan in deze vrije tijd. Jeugdwerk is daarom geen hobby van enkele enthousiasten die voor de jeugd voelen, maar een harde noodzakelij kheid Wat voor jeugdwerk het zal moe ten zijn, daarvoor, aldus spreker, zal men bij de jeugd te raden moe ten gaan. Het mag niet zo worden als vroeger, dat anderen de jeugd in het jeugdwerk de wil oplegden en uitmaakten wat goed voor hen was, met als resultaat dat men wel het jeugdwerk had, maar niet de jeugd. Het jeugdwerk zal gericht moe ten zijn op vorming, ontwikkeling en ontspanning, maar nimmer zal men de jeugd in zijn vrije tijd zijn vrij zijn mogen ontnemen Spreker wees op het werk in groepsverband, het werk der vrije clubs, het in stuif werk en de sport met zijn vele mogelijkheden. Maar wat vooral noodzakelijk is om het jeugdwerk in deze tijd zo te richten dat het de gehele jeugd om vat, is een overkoepelend orgaan dat zich gesteund weet door de ge hele gemeenschap. Dit orgaan van Jeugdraad of Jeugdcentrale, of hoe men het ook noemt, doet zelf niet aan jeugdwerk, maar zorgt dat jeugdwerk mogelijk is. Zij zorgt voor de middelen, voor gebouwen, voor leidsters en leiders. Tot slot deed spreker nog een hartstochtelijk beroep op de gehele gemeenschap, dit enorme en nood zakelijke werk voor de jeugd te steunen; dit is een plicht. Er werden nog verschillende vra gen gesteld, waarin spreker bij de beantwoording vooral ook duidelijk stelde dat overleg en samenwerking van alle rangen en standen een be sliste voorwaarde is voor 't slagen van dit werk. Namens de Jeugdraad dankte de heer v. Drunen tot slot Mr. Holla voor zijn uiteenzetting. De R.K. Jeugdraad van Drunen heeft de laatste tijd reeds meermalen van zich doen horen. Van haar is o.a. ook het initiatief: „Door de jeugd, voor de jeugd", waarin de jeugd zelf momenteel haar eigen clubhuis bouwt, en, naar wij vernemen, ver keren de plannen tot het verbou wen van het dorpshuis tot Instuiï- huis, reeds in een zeer ver gevor derd stadium. -tfiiafccVJ3SF--. Door de jeugd, voor de jeugd. 1 i'ii-Hi'JMïtljbKla® Zoals bekend, bouwt de jeugd van Drunen momenteel, onder deskun dige leiding, zijn eigen jeugdhuis. Het werk vordert gestaag en over enkele weken hoopt men de eerste steen te kunnen leggen. Men werkt in groepen en het werk gesrhiedt voornamelijk op zaterdagmiddag. Een groep maakt wekelijks pl.m. 120 stenen en de groep steenzetters kan wekelijks 90 stenen zetten. Men is ook reeds bezig met de span ten voor het dak te maken, en als alles meeloopt, hoopt men het ge bouw voor de winter onder de kap te hebben. Jongens, die willen meewerken aan deze bouw, kunnen zich altijd nog melden. dering van de Visclub café Vismalen. „De Hut" in Collecte reclassering. Als voorbereiding voor de collec te ten behoeve van de reclassering die a.s. zaterdag en zondag zal wor den gehouden, heeft zich een comi té van aanbeveling gevormd, waar in hebben zitting genomen Deken Rooij ackers, Pastoor Versteeg, Ds. Schuurmans, Burgemeester Snels en de heren M. Lips en M. Elshout. Herwonnen Levenskracht. Herwonnen Levenskracht, afde ling Drunen, hield maandagavond in de zaal van café v. Delft een propaganda-avond. De belangstel ling was vrij groot. Na een interes sante film: „het zilveren hart" en een film over de Rheumabestrij- ding, kwam de heer Assman 't werk van Herwonnen Levenskracht nog eens belichten. Herwonnen Levens kracht beschikt over een eigen sa natorium, Berg en Bosch, en heeft van 1916 af meegewerkt aan de be strijding van de gevreesde ziekte t.b.c., een ziekte die langzaam is teruggedrongen tot een geneeslijke ziekte. Met anderen is Herwonnen Levenskracht thans weer bezig aan de bestrijding van een niet minder gevreesde ziekte, n.l. rheumatiek, terwijl op ander terrein, zoals neu rose en suikerziekte, ook reeds veel kon geschieden. Herw. Levenskracht kan terugzien op een tijd, waarin veel tot stand werd gebracht. Dit alles was mogelijk, omdat Herw. Levenskracht beschikt over ruim 200.000 donateurs, die de financiële steunpilaren zijn van deze instel ling, terwijl ook andere acties, zo als het Goede-Week-offer en Speld jesdag steeds een sukses werden. En toch kunnen er nog meer dona teurs komen. Nog lang niet alle K.A.B.-leden zijn donateur. Spre ker deed daarom een beroep op al len die nog geen donateur zijn, zich te melden voor een kwartje in de maand. Naar de voorzitter meedeelde, heeft Drunen ruim 350 donateurs. Dit kunnen er nog meer zijn als alle K.A.B:-leden zich melden. Ook vraagt het plaatselijk bestuur nog collectrices om maandelijks 'n wijk voor zich te nemen. Zowel dona teurs als collectrices kunnen zich opgeven bij het bestuur: A. Pijnen burg, Kleinestraat; P. Verhuist, Eindstraat; A. Rijpert, Burg. v. d. Heij denstraat 94 en Verkuil, Grote straat 194. Zondagsdienst. Dienst: Dr. v. d. Wouvf Ned. Bond van Oudstrijders. De Ned. Bond van Oudstrijders, afdeling Drunen, hield in de zaal van café Elshout een algemene ver gadering. De afdeling Drunen heeft een buks aangekocht en zal in de toekomst schietoefeningen gaan houden; 20 leden gaven zich .hier voor reeds op. Ook werd on deze avond het winterprogramma be sproken, dat voornamelijk bestaat in enkele kaartavonden, 'n feest avond en een balavond. Het ledenaantal blijft nog steeds stijgen en men telt reeds ruim 100 leden. K.V.P. De K.V.P.afdeling Drunen, houdt a.s. dinsdag 16 oktober in de zaal van café Elshout een algemene le denvergadering. De agenda ver meldt: bestuursverkiezing en candi- daatstelling voor het Statenkring- bestuur. Bal-avond. In de zaal van café Elshout houdt de gemengde zangvereniging Can tabile a.s. zondagavond een bal avond. Fancy-fair. Het fancy-fair, ten bate van het instrumentenfonds der harmonie Beatrix, dat gehouden zou worden op 13, 14 en 15 oktober, is door om standigheden een week uitgesteld. Najaarskeuring. Door de heer H. Booyink, in specteur van het N.R.S., werd de najaarskeuring gehouden op het terrein van de heer G. Pulles. Ingeschreven werden van M. H. Muskens, Lucie 17 S. met 75 p., Gerda 13 S. met 76 p. L. N. Robben, Janny 5 S. met 76 p. N. iA. M. Klijn-v. Gils, Lucia 62 S. met 79 p., Lucia 57 S. met 75 p., Lucia 60 S met 77 p., Lucia 49 K.S. met 79 p. P. v. Huiten, Hiltje 20 S. met 79 p., Bontje 110 K.S. met 79 p. Bontje 111 S. met 78 p., Trijntje 3 R. met 75 p. W. Klijn-Wester laken, Bemma 3 S. met 77 p., Dirks Jetje S met 75 p., Jetje 80 S. met 78 p. M. Klijn, Martha 6 R. met 76 p. Wed. A. Muskens, Nora 12 S. met 77 p. H. v. Son, Dora 5 S. met 75 p. Paters Onsenoort, Adriana 4 S. met 76 p. G. Pulles, Rika 12 S. met 76 p., Roosje 13 S. met 77 p., Rika 14 S. met 79 p., Zwartkop 3 K.S. met 79 p. K.VJP. In café G. van Ooyen hield de K.V.P. afd. Elshout een algemene ledenvergadering. Daar het be stuur en afgevaardigden allen af tredend waren, was een nieuwe lijst van in aanmerking komende personen samengesteld. Nieuwe kandidaten werden niet voorgedragen. Het bestuur werd als volgt samengesteld: J. Mus kens Mzn., voorz.; J. de Kruijf, secr.-penn.; P. v. Huiten, Fr. Ver meer, G. Kuijpers, leden. Afgevaardigde v. d. jongeren: Sj. de Wit en plaatsvervanger J. Muskens Adr.z. In het bestuur keerden dus niet terug de heren C. Klijn en M. v. Sluisveld. De heer J. Muskens bracht de scheidende functionarissen dank voor hun ijver en de steeds be toonde medewerking. Hij betreurde het dat de belang stelling van de K.V.P.-leden voor de vergaderingen zo gering is. De secretaris deelde mee dat de contributie zal verhoogd wor den tot f 2,25, wat nodig zal zijn wil de K.V.P. zijn acties kunnen volhouden. R.K. Toneelvereniging „Volharding". De R.K. Toneelvereniging „Vol harding", die op 20, 21 en 22 okto ber a.s. haar eerste winteruitvoe- ring zal geven, is reeds druk aan 't repeteren. Voor de twee volgende uitvoeringen, die „Volharding" dit seizoen nog zal geven, zijn de stuk ken reeds gekozen. Begint nu pas de zomer? Bij de heer A. v. d. Wiel, Konin gin Wilhelminalaan, en bij de heer M. Libregts, Pastoor.v. Akenstr. staan de aardbeien weer in volle bloei. Op de koude grond mag dit zeker een zeldzaamheid genoemd worden. Vlijmito H. Woensdagmiddag was het op Vlij mito II feest voor de kinderen. Door het mooie programma voor de jeugd en tevens een kleine traktatie, was de belangstelling zo groot, dat het bestuur moest ingrijpen om het ge drang der kinderen te regelen. Het bestuur besloot twee voor stellingen te geven, en nog was de grote tent tot in de hoeken gevuld. De kinderen waren allen zeer vol daan over het gebodene; vooral de goochelaar had veel sukses, terwijl ook de traktatie er gul in ging. Woensdagavond werd een con cert gegeven in de prachtige feest tent door de harmonie Concordia, Dameskoor en Mannenkoor. Ook hiervoor bestond grote belangstel ling. Zowel Harmonie, Dameskoor als Mannenkoor oogstten veel bij val; vooral het Mannenkoor met zijn concoursnummers, waarmee in Oisterwijk zoveel sukses werd be haald. De Vlijmito wordt een groot suk ses, want het bestuur is genood zaakt vrijdag 12 oktober in te lassen om het publiek in de je- legenheid te stellen de Vlijmito te bezichtigen. Er is veel te zien op de Vlijmito, o.a. een prachtige stand van het reclasseringswerk, waar inlichtingen worden verstrekt over dit werk. Zaterdag is het grote reclasse- ringsdag. Draagt allen een steentje bij; U steunt het goede doel. Tournooi Willem Teil. Zaterdag 13 en zondag 14 oktober wordt het tournoQi van het Kruis booggezelschap Willem Teil, geves tigd in café Oremans, voortgezet. De gezelschappen die dan deelne men zijn: „Aldoende Leert Men" Herpt, en „Rozenknopje" en „Ro- zenjacht", beide uit Vlijmen. Zaterdag en zondag zijn er weer extra prijzen te verdienen. Wielrennen. Zondag 14 oktober nemen ver schillende leden van de Wielerclub „De Zwaluw" deel aan de Ronde van Gestel. Dit is de voorlaatste wedstrijd van het seizoen. Visclub „De Hut". Zondag 14 oktober maandverga- voor dames, heren of kinderen Dan eerst even kijken bij St. Antoniusstraat 14 i WAALWIJK Haarsteeg Rundveefokkerij. In de veemarkthallen in Den Bosch werd dinsdag j.l. een ge combineerde Bondsfokveedag ge houden, die door vier bonden te- samen werd georganiseerd. Aan deze fokveedag werd ook deelge nomen door een aantal fokkers alhier, die zijn aangesloten bij de K.I. vereniging Drunen. De vee houders die zich bezig houden om de kwaliteit van het rund vee op te voeren en te verbete ren, zagen hun moeite ruim schoots' beloond; een flink aan tal prijzen in de verschillende categorieën viel hun ten deel. Bij de melkgevende koeien werd de hoogste titel toegekend aan het rund Jo 2 van de Gebr. v. Oijen. In de categorie 5 stuks van ëén eigenaar behaalde zij 'n 2e prijs; in verschillende cate gorieën zagen deze fokkers nog 5 runderen een prijs toegewezen. Fokker A. v. Veluw zag even eens 5 runderen bekroond; fok ker W. v. d. Brand 3 en fokker M. Achten 1. Al met al kan de K. I. vereniging Drunen, waarbij genoemde veehouders zijn aan gesloten, de toekomst met ver trouwen tegemoet zien. 25 jaar maandmarkt in Heusden. 25 jaar is het geleden dat in Heusden de eerste maandmarkt werd georganiseerd. Dit heuglij ke feit wil men nu niet onopge merkt voorbij laten gaan en op 18 oktober a.s. wordt daarom 'n zilveren maandmarkt georgani seerd. Een groot aantal markt kooplieden heeft zich reeds voor deelname aan deze jubileum- markt opgegeven en naar wordt verwacht, zal het deze 3e donder dag van de maand oktober in Heusden weer een grote drukte worden. De onlangs gehouden stadhuisfeestweek heeft bewezen dat de bevolking uit de wijde omgeving graag naar Heusden trekt en de Heusdenaren zijn vast voornemens op alle mogelijk manieren te trachten hun plaats weer meer in de algemene be langstelling te brengen. Voor de oorlog werd de maandmarkt door een groot aantal bezoekers bezocht; na de oorlog is dit door allerlei om standigheden achter uit gegaan, doch vanaf nu wordt aan de organisatie van de mark ten grote aandacht geschonken. Ook de St. Nicolaasmarkt in november en de Kerst- en Nieuw- jaarsmarkt in december krijgen een speciaal karakter. Voor de Bommelerwaard zijn extra bus diensten ingelegd, terwijl de markten opgevrolijkt zullen wor- i den met carillonspel en muziek. Mutatie. Het bestuur van de Prov. N. Brabantse Vereniging „Het Groe ne Kruis" heeft aan mej. zr. A. van Leeuwen op haar verzoek eervol onslag verleend als assis tentleidster-docente bij het te de zer plaatse gevestigde kraam- centrum „Sprang-Capelle". Tot opvolgster is in haar plaats be noemd mej. zr. G. J. van Vugt. Geslaagd. Te Tilburg slaagde een dezer dagen voor het examen praktijk diploma stenografie onze dorps- genote mej. Jannie Rosenbrand. Nutsbiliotheek wordt zaterdag 13 oktober geopend- De in de Koningin Juliana- school gevestigde leesbibliotheek van het dept. Langstraat van de Mij. tot Nut van 't Algemeen, heeft haar boekencollectie deze zomer weer belangrijk kunnen uitbreiden met een flink aantal moderne, goede en boeiende nieuwe boeken, waardoor 't peil van de bibliotheek weer aanzien lijk verhoogd is. Deze boeken verzameling is de van jaar tot jaar toenemende belangstelling dan ook ten volle waard. De lei ding van de bibliotheek is in handen van de bibliothecaresse, mevr. Poldervaart-Colle. Nu met het lengen der avon den de tijd van lezen weer aan gebroken is, zal de Nutsbiblio- theek a.s. zaterdag 13 oktober geopend worden en dan zal van 's middags half vijf tot half zes en vervolgens iedere zaterdag middag op dit uur gelegenheid tot boekenruil bestaan. Het lees- geld bedraagt evenals vorig jaar tien cent per boek per week, evenwel met uitzondering van de nieuwste dit jaar aangekochte boeken, waarvoor het tarief op 15 cent per week is vastgesteld. Naast de bibliotheek voor gro teren is er ook een afdeling van jeugdwerken, die deze zomer ook met meerdere nieuwe boeken is verrijkt. Voor de jeugd bestaat iedere donderdagnamiddag van half vier tot half vijf gelegenheid tot boekenruil. Het leesgeld voor de jeugdafdeling bedraagt 5 ct. per boek voor één week. Gymnastiekvereniging „Kunst ,en Kracht"; ■irjffti&IrtllflttUWlrf.'-i-'-l ,.—-^1- ;^k.j i i Gedurende 15 maanden is de Gymnastiekver. Kunst en Kracht tot werkloosheid gedoemd ge weest door het gemis aan een oefenlokaal. De gymnastiekzaal der St. Cle- mensschool in de Baardwijkse- straat moest lange tijd als klaslo kaal gebruikt worden en toen door het bijbouwen van een nieuw lokaal de gymnastiekzaal vrij kwam, heeft men tevens de gelegenheid aangegrepen om eni ge noodzakelijke verbeteringen aan te brengen en haar tegelijk te voorzien van alle toestellen en materialen die in een moderne gymnastiekzaal van een dergelij ke school thuishoren. Thans is deze zaal keurig in orde gemaakt, voorzien van cen trale verwarming, rubber vloer bedekking, plafond-verlichting en andere vernieuwingen en verfris singen, terwijl er diverse moder ne turntoestellen zijn opgesteld en een keurcollectie oefenmaterialen aanwezig is. In deze gymnastiekzaal, waar op de St .Clemensschool met recht trots mag zijn, mag „Kunst en Kracht" de volgende week haar repetities weer hervatten. Met het oog hierop heeft er een nieuwe registratie van leden en aspiranten plaats gehad. Bijna 250 jongens en meisjes hebben zich opgegeven. Voorlopig zullen er 10 lessen per week gegeven worden, maar het laat zich aanzien dat dit aantal spoedig nog te klein zal zijn. Als nieuwe leidster voor de dames- en meisjes-afdelingen is benoemd mejuffrouw A. van Groezen uit Geertruidenberg. Voor de heren- en jongensafde lingen is de heer A. v. d. Wiel uit Drunen als leider aangesteld. Gezien de belangstelling die hiervoor blijkt te bestaan zal ver moedelijk ook een afzonderlijke gymnastiekles voor huisvrouwen en een voor mannen georgani seerd worden, want voor deze categoriën is een gezonde li chaamsoefening even nuttig als voor de jeugd. Nu „Kunst en Kracht" onder zulke gunstige omstandigheden raar activiteit weer kan hervatten zijn we er van overtuigd dat zij een tijdperk van bloei tegemoet gaat, hetgeen wij haar, na haar zaalmoeilijkheden van de laatste jaren van harte toewensen. Voorlichting aan kinderen. Op uitnodiging van de plaatse lijke K.A.B. en K.A.V. komt a.s. dinsdagavond de heer L. Th. J. v. d. Zanden, lid van de Tweede Kamer, in het Gemeenschapshuis te Baardwijk, een lezing houden over het onderwerp: Voorlichting. Alle ouders zullen op deze avond, die gratis toegankelijk is, van harte welkom zijn. Babysitcentrale. Het aantal aanmeldingen van meisjes bij de babysitcentrale neemt met de dag toe. Overigens schijnt er bij de gezinnen nog een misverstand te bestaan over het in werking treden van de centra le. Daarom mag er de aandacht op gevestigd worden dat de baby sitcentrale niet alleen is opge richt, maar ook reeds in werking is. Zij, die van de diensten van de centrale gebruik wensen te ma ken, kunnen dit dus doen. Ook bestaat de gelegenheid een oppas voor het week-end of een gehele zondag te krijgen. De service is dus 100%. Dokterscabaret. De belangstelling voor het op treden van het Utrechts Dokters cabaret is, naar wij hadden ver wacht, bijzonder groot gebleken. Er is dan ook nog maar een be perkt aantal kaarten beschikbaar en zij, die deze bijzondere avond niet willen missen, zullen zich dan ook moeten haasten. Vanavond is er van 5—7 uur aan de zaal ge legenheid tot plaatsbespreken. K.V.P.nieuws. Donderdag 18 oktober wordt de jaarlijkse algemene vergade ring gehouden der Katholieke Volkspartij afd. Waalwijk. De agenda luidt als volgt: 1. Opening waarn. voorz. 2. Notulen. Ned. Herv. Kerk. A.s. zondag, 14 oktober, des voormiddags half tien en des na middags half drie, hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier in de Dienst des Woords voor te gaan Candidaat Tigchelaar uit Kam pen. Diploma-uitreiking, Heden, Vrijdagavond 8.15 uur, zal ten gemeentehuize van Sprang-Capelle de uitreiking van diploma's voor geoefend man bij de Reserve Rijkspolitie plaats hebben aan daarvoor in aanmer king komende reservisten. tot bijwoning van waar een intressante demonstratie zal worden gegeven van diverse huishoudelijke apparaten, terwijl tevens zal worden gedemonstreerd met oliestookhaard. Houdt deze middag of avond vrij! Tijdens de pauze gratis thé complet. Toegangskaarten zonder kosten Uwerzijds verkrijg baar aan de zaak. HOEK RAADHUISPLEIN - WAALWIJK Telefoon K. 4160 - 2351

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 13