WAALWIJK KAATSHEUVEL enige Jongelui M „KAPITEIN VENIJN'' Baardwijks loneel bracht pittige Jaarverslag Levensschool UITNODIGING tot het bijwonen van een lezing met films WILLY VAN DER LEE DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 22 OKTOBER 1956 JA AR MARK T Ziet onze etalage met 14-DAAGSE REKLAME Fa. /If. Schrauwers Bar nd ijk Loonopz and VOEDEREN MET OORDEEL IS VOEDEREN MET VOORDEEL! HAARSTEEG. EmplinaHaarsteeg 62. Van het toch heus niet sterke Emplina heeft Haarsteeg geheel tegen de verwachting in 'n grote nederlaag te incasseren gekre gen. De Haarsteegploeg speelde in haar geheel zeer slecht; het ontbrak letterlijk aan alles. Het verband was zoek en de schot vaardigheid liet eveneens veel te wensen over. Daarbij kwam nog dat het geluk haar niet terzijde stond. Reeds in de eerste minuut had de thuisclub sukses; mid- half Siegers beging in het be ruchte gebied een overtreding en de toegekende starfschop werd in een doelpunt omgezet. Door linksbuiten Junggeburth wist Haarsteeg na een half uur spe len gelijk te maken. Het laatste kwartier van de eerste helft was een gelijk opgaande strijd en het leek er op dat de rust met een gelijke stand zou ingaan, maar in de laatste minuut scoorde de midvoor van Emplina en bracht voor zijn club de stand op 21. In de tweede helft gaf Empli na de toon aan; de gasten kwa men er bijna niet meer aan te pas. Het stond dan ook wel vast dat doelpunten niet konden uit blijven. In de 10e minuut scoor de de rechtsbuiten van de thuis club en bracht de stand op 31, vrij spoedig daarna werd het 4-1 en 51. Bij een uitval van de gasten kwam de bal bij linksbui ten Junggeburth, die met een hard schot de achterstand ver kleinde tot 52. In de resterende minuten scoorde Emplina opnieuw en met de 62 eindstand liet de goed leidende arbiter inrukken. 1 et de opvoering van „Kapi tein Venijn zaterdag en zondag in het Gemeenschapshuis,- heeft Het Baardwijks Toneel zijn nieu we speelseizoen een goede en pittige inzet gegeven. En dat on danks het feit zouden wij haast zeggen, dat deze comedie van Jan Naaikens weinig origineel van opzet is en ook in de uitwerkng geen verrassende elementen biedt. Naaikens heeft het gegeven: ru we bolster, blanke pit, bij de kop genomen en daaromheen een ver haal geschreven dat niet boven de middelmaat uitkomt. De gezapig heid van deze comedie wordt nog geaccentueerd door het ontbreken van een tintelende climax en door een slot waarmee men toch eigen lijk maar half vrede heeft. De si tuering van het verhaal ten slotte in het Madrid van 1848 vindt ook nergens een motivering, zodat de Spaanse enscenering van dit stuk een voor het oog weliswaar aan trekkelijke, maar toch overigens weinig zeggende bijkomstigheid is. Deze gebreken van dit stuk stellen amateurtonelisten voor 'n extra zware opgaaf en het mag dan ook als een bijzondere ver dienste van Het Baardwijks To neel worden beschouwd dat het de aandacht van de zaal enige uren lang heeft weten te boeien met een pittige en aantrekkelijke uitvoering. Regisseur Jan van den Hoven heeft de mogelijkheden welke dit stuk bood uitstekend uitgebuit en hij heeft daarbij kun nen steunen op een aantal krach ten, die goed voor hun taak wa ren berekend. De figuur van Ka pitein Venijn kreeg van Jos Re- mie een zeer goede typering. Mis schien was zijn venijnigheid nog beter tot haar recht gekomen als hij af en toe een, wat minder ge chargeerde toon had gebezigd. De voortdurend volgehouden heftig heid was nu soms wat vermoeiend en door de continuïteit op plaat sen niet helemaal overtuigend. Overigens kan men alle respect hebben voor de wijze waarop Jos Remie deze inspannende rol op de' planken heeft gezet. R. IJpelaar en H. Toorians waren als resp. Dqna Teresa en Dona Augustia juist die zalvende, weldoende en wat kwezelachtige dames, die het bloed van de ruwe en rondborsti ge kapitein aan het koken moe ten brengen. Beide dames blijken echter niet zo gehard tegen de wereldse liefde dat zij blind zijn voor de aantrekkelijkheden van een man, integendeel, ze zijn en blijven vrouw en daarom was wat meer raffinement op bepaalde ogenblikken gewenst geweest, juist genoeg om de zwakheid van de kapitein voor vrouwelijk schoon nog meer accent te geven. De rol van Don Alvaro de Cor doba bood aan Herman Kolster te weinig mogelijkheden om zijn bij zondere capaciteiten te tonen. Qat hij deze praatzieke edelman gaaf op de planken zette behoeft geen betoog. De pedanterie van dokter Sanchez kreeg van L. Burmanje een zeer goede vertolking. Bijzon dere lof komt o.i. A. Didden toe voor haar vertolking van de rol van Rosa, de dienstmaagd. Zij deed dit op zó ongekunstelde en innemende wijze, dat wij haar bij een volgende gelegenheid graag in een betekenender rol zouden willen zien. Haar capaciteiten zijn daar beslist toereikend voor. Regisseur Jan v. d. Hoven ver tolkte zelf de rol van advocaat Tadeo Jacinto de Pajares, daar mee de plaats innemende van H. Blom. Hij deed dit, zoals van een regisseur verwacht mag worden op voortreffelijke wijze. Ten slot te trad A. Pelders op als guitaar- speler en als knecht. Zoals altijd was de grime weer bekwaam verzorgd door Th. Wijngaard. De in de juiste toon getroffen decors waren van Jan Mol en Jan Litzroth, terwijl de fa. van Nooyen uit Rotterdam een aantal voortreffelijke costuums had geleverd. Deze eerste voorsteling werd ingeleid door de Weleerw. Heer Kapelaan de Kroon, die wees op de tweevoudige waarde van der gelijke avonden. Op de eerste plaats heffen zij ons naar hoger cultureel plan en secundo zijn zij van uitermate grote betekenis voor de versterking van de ge meenschapsband. Vooral voor dit laatste vroeg kapelaan de Kroon de bijzondere belangstelling en hij spoorde de aanwezigen aan om van elke gelegenheid daartoe ge bruik te maken. Op 17 oktober j.l., toen een zeer goed spreker 't Gemeenschapshuis bezocht, was de belangstelling helaas zeer be scheiden geweest. Hij hoopte dat volgende avonden een groter ge hoor zouden vinden. te Waalwijk op donderdag 25 oktober a.B. PRIESTER- EN KLOOSTER ROEPINGEN IN HET GEZIN. Op uitnodiging van de K.A.V. zal Pater Athanasius Hendrikse op 20 november a.s. in 't Gemeenschaps huis een lezing houden over pries ter- en kloosterroepingen in gezin nen. Het is te hopen dat de belang stelling voor deze avond groter zal zijn dan voor die, welke op 17 okt. j.l. werd gehouden. Toen was het wel heel minnetjes. Kaartavond Bond v, Oudstrijders De Waalwijkse afdeling van de Ned. Bond van Oudstrijders zal op 25 oktober a.s. in hotel De Twee Kolommen wederom een kaartavond houden. Aanvang 8 uur, prijzen als gewoon, g Aanrijdingen. Donderdag botsten twee bestel auto's resp. bestuurd door de W. uit Eindhoven en v. D. uit Waal wijk, op elkaar op het kruispunt Grotestraat—Winterdijk. De oor zaak van het ongeval moet ge zocht worden in het feit, dat bei de bestuurders een fout begin gen. De een nam de bocht te ruim, de ander te kort. Er was lichte materiele schade. Donderdag reed de personen auto, bestuurd door v. D. uit Waalwijk, tegen de achterzijde van een door v. d. W. uit Dru- nen bestuurde bestelauto. De be stelauto, die naar rechts een dam wilde inrijden, haalde aanvan kelijk naar links uit, waardoor v. D. werd misleid. De lichte mate riele schade wordt door de verze kering gedekt. Er is proces-ver baal opgemaakt. Toen de heer V. vrijdag op de le Zeine West met zijn luxe auto een truck met oplegger passeerde, draaide hij te snel weer naai rechts, waardoor de achterzijde van zijn wagen in aanraking kwam met de voorzijde van de truck. Er was aanzienlijke mate riele schade. Ook hier maakte de politie proces-verbaal op. I Mishandeling. Door een opzichter van het vervoer der B.B.A. werd bij de politie alhier aangifte gedaan van mishandeling door de buspassa gier S., in verband met het wei geren van het tonen van het plaatsbewijs. Door de politie werd proces-verbaal opgemaakt. Door de heer A. alhier werd aangifte gedaan van mishande ling door de militair B., gelegerd te Oirschot. Ook hier maakte de politie proces-verbaal op. Agenda. Maandag 22 en woensdag 24 oktoberi Musis Sacrum, 8 uur „Avon tuur in Hongkong18 jaar. Luxor 8 uur „Meeuwen boven Sorrento", 14 jaar. Woensdag 7.30 uur: zaal F. v. Helvoirtrepetitie gehele Waal wijkse orkest. Woensdag 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie man nenkoor in De Twee Kolommen. Gevonden en Verloren. Gevondenfietspomp; licht groene step; diverse handschoe nen; zwarte vulpen; bos sleutels in etui; huissleutel; sleutel; dames polshorloge. Verloren (diverse handschoe nen; grijs kinderjasje; rode por temonnee; 3 loten (tientjes) der Ned. Staatsloterij; bos sleutels in etui; zwarte vulpen; rode step; nikkelen passer; Belgische her der; vulpen (3); ziekenfonds boekje A.A.Z. (vervolg) De leiding der school. Bij het begin van het eerste schooljaar, september 1955, bestond de staf van de school uit: aalmoe zenier, twee docenten voor handen arbeid en twee docenten voor sport. Op dé dinsdagen gaf de aalmoe zenier theorieles, de heer Vossen sport en de heer v. Hoof handenar beid. Op woensdag theorie van de aal moezenier, sport van de heer Evers en handenarbeid, van de heer v. Gorp. Twee leraren voor elke afdeling waren noodzakelijk, daar ieder zich slechts een middag vrij kon maken, want de heer Vossen was sportlei der in Den Bosch, de heren v. Gorp en Evers waren onderwijzers in Tilburg en de heer v. Hoof onder wijzer te Hilvarenbeek. De verantwoordelijkheid op een lesmiddag berustte bij de handen- arbeidleraar, die, daar hij zelf op zo'n middag les moest geven, ech ter niet in de gelegenheid was een kijkje te nemen op de andere les sen. Er was dus feitelijk geen „lei ding". De „levenslessen" van de aalmoe zenier werden eens in de vijf we ken afgewisseld met lessen „alge mene ontwikkeling", die gegeven werden door de sportleiders. Op 1 mei volgde de benoeming van de heer Annegarn als directeur en algeheel leider van de Levens school, die geleidelijk de theorie lessen van de aalmoezenier en de lessen in algemene ontwikkeling van de sportleiders overnam. Bij het begin van het schooljaar 1955-1956 kwam de sport geheel in handen van de heer Vossen, daar de heer Evers als sportleraar be dankte. De heer v. Hoof verzorgde de handenarbeid voor drie groepen op dinsdagmiddag en de heer v. Hoof voor twee groepen op woensdag en twee groepen op donderdag. De heer Annegarn verzorgde op alle Met de medewerking van Loon op Zand is deze toestand te berei ken. Hierbij moet echter worden opgemerkt, wat betreft de „losse docenten" aan de school verbonden, dat zij zich zo met hart en ziel aan hun taak geven, dat zij die enkele uren die zij in Kaatsheuvel werken, dan ook voor de volle 100% benut ten en zo toch tot een niet onbe langrijke paedagogische beïnvloe ding komen. LANDBOUW VOORLICHTINGSAVOND. Ook deze winter worden er door de Landbouwkundige afdeling van de Oliefabrieken Calvé-Delft te Delft, voorlichtingsavonden voor veehouders georganiseerd. Op deze avonden worden de meest uiteen lopende problemen van de veehou derij uitvoerig besproken. Ook voor het uitwisselen van praktijk-erva ring is voldoende tijd uitgetrokken. Tot de hoogtepunten van deze avonden behoort wel het vertonen van de nieuwste voorlichtingsfilm op het gebied van de veehouderij. Een dergelijke avond wordt ge houden op woensdag 31 oktober a.s. in de zaal van de heer L. van Ee, Marktstraat 23, Kaatsheuvel. Spre ker: de heer G. Runia van de Land bouwkundige Afdeling van boven genoemde Oliefabrieken. Aanvang half 8. Zie ook de advertentie in dit nummer. Het is de moeite waard t/o de Peperstraat Kaatsheuvel dagen de theorielessen, behoudens die, welke nog door de aalmoeze nier gegeven werden, Op .1 maart verliet de heer Vos sen onze Levensschool, daar hij be noemd was aan de Levensschool te Helmond. Als diens opvolger werd benoemd de heer Quaadvliet, die evenals de heer Vossen zijn oplei ding had genoten aan het Sport-In- stituut C.I.O.S. te Overveen. Toen eenmaal een algemeen lei der was benoemd, werd het gemak kelijker om tot teamwerk te komen en één lijn in het programma te krijgen. Vóór die tijd werkten de docenten op verschillende dagen met verschillende groepen jongens en hadden geen tijd voor onderling: kontakt. Er was geen tot in de „fi nesses" verzorgd programma en ie dere docent kwam tot de ontdek king van wat er te kort schoot en waar belangstelling naar uitging. Alzo ontstond er een vaag beeld van wat de school moest gaan bie den. Geleidelijk namen ook de sug gesties, die de „Landelijke Stich ting" ten overstaan van het pro gramma deed, konkreter vormen aan. Op de kursus te Nijmegen wer den de ervaringen ouderling uitge- i wisseld en) zo werd de lijn gevon den die in de komende jaren, zij 't met de nodige aanpassingen en wij zigingen, kan gevolgd worden. De Levensschool voor jonge ar beiders, dit moeten we goed in het oog houden, is nog zoekende naar zijn juiste vorm. Docenten, die slechts uren geven en dan weer uit het gezicht der jon gens verdwijnen, zijn slechts - hoe onmisbaar ook - slechts een nood oplossing. Alleen als op de volle medewerking kan gerekend wor den van alle werkgevers in de ge meente - dus ook uit Loonopzand kan het aantal deelnemers zo groot worden, dat de school praktisch de gehele week „in bedrijf" kan zijn en de aanstelling van een tweede fulltime kracht, ook financieel ver antwoord en mogelijk is. Kegelronde. Vrijdagavond om 12 uur sloot op de banen in het Kegelhuis Euphonia de tweede week van de Kegelronde van de TKB. De stand van het bezoek aan Kaats heuvel was: Vijftallen A: NOP 622; Herin nering 604; Natte Spons 585; Vriendenkring 547; Vereniging 540; Rode Haan 536; KIK 528; Zet 'm op 521 en Onder Ons 512. Vijftallen B: Reünie 566; Ire ne 536; REK 535; Alles Om 528; TVK 526; Alles of Niks 508; Vro lijke Poedelaars 508; Strijdlust 461; TVK (dames) 457 en NIOD 439. Drietallen TVK (dames) 359; NOP 1 347; Irene 333; TVK (he ren) 326; Zet 'm op 324; NIOD 324; Vrolijke Poedelaars 322; DNS 2 314; Zet 'm op 309; KIK 308; DNS 1 305; Alles Om 304; NOP 2 295; Onder Ons 286; REK 284; Herinnering 278; Reünie 276; Rode Haan 266. K.J.M.V. Meisjes. In de zaal van de heer W. Smit hield de kunstschilder Wim v. d. Plas uit Den Bosch voor de leden van de KJMV afdeling meisjes een lezing over moderne kunst. Spreker betoogde, dat de kunstenaar van deze tijd zich sterk laat inspireren door de ne gerkunst. De kunst van de 20e eeuw is van een bruisende vitali teit, met vele technische vond sten. De mens is en blijft 't sluit stuk van de schepping. Ieder kunstenaar legt in zijn werk iets van zijn eigen beeld. De kunst veredelt de mens. Spreker ver luchtte zijn rede met de verto ning van verschillende platen, in hoofdzaak van Franse en Duitse schilders. De heer v. d. Plas had een zeer aandachtig gehoor voor zijn interessante en leerzame uit eenzetting. Een beau geste. Het bestuur van het Kaats- heuvelse Revue-gezelschap nam zondag (de internationale Mis sie-zondag) het mooie besluit om de recette van de verkoop van de programmaboekjes van de revue „Hoe Bestaoget", die de komende weken gaat draaien, geheel af te staan aan de Afri kaanse Missiën van de Paters van Lavigerie, waarvan 2 Kaats heuvelse missionarissen de Eerw Paters Vesters en v. d. Wee mo menteel nog met vakantie in Kaatsheuvel, hun geboorteplaats vertoeven. Een beau geste, die zeker door Missielievend Kaats heuvel op grote prijs zal worden gesteld. Nieuwe suksessen van onze E.H.B.O. Met drie teams namen onze EHBO-ers St. Damiaan zondag deel aan de goed georganiseerde wedstrijden door de afdeling EHBO te Boekei uitgeschreven en waaraan niet minder dan 43 teams deelnamen. Het team van leider L. Spapens legde met 130 punten beslag op een eerste prijs terwijl de commandant met 58 punten een eerste prijs met lof behaalde. Slechte één team ging met 6 punten boven Kaatsheu vel uit, met de commandant daarvan met slechts 1 punt bo ven de heer Spapens. Het team van de heer L. Beerens won met 96 punten een tweede prijs en 't damesteam onder leiding van Mej. M. van Eulem met 74 pun ten een 3e prijs. De KRO-tournee bijna uitverkocht. De kaartvoorverkoop voor de KRO-tournee van dinsdagavond in de Gildenbond is een groot sukses geworden. Bijna de gehe le zaal is reeds uitverkocht. Nog slechts een 40-tal plaatsen zijn beschikbaar. Bij de heer v.Wan- rooij, Mgr. Völkerstraat 11 zijn deze voor de eerstkomenden ver krijgbaar. Kappersvergadering. De dames- en herenkappers houden woensdag a.s. om 8a30 uur n.m. in café-restaurant P. van Dun een belangrijke verga dering, ter bespreking van ver schillende onderwerpen van groot belang. Op deze vergadering worden alle haarsnijders en- ver zorgers verwacht. Agenda. Maandag 8 uur n.m. repetitie Harm. Apollo zaal W. Smit. Maandag 8 uur n.m. repetitie harm. St. Jan zaal P. van Dun. Maandag 8 uur n.m. Emigran tenvoorlichtingsavond zaal 't Ho - ventje. Maandag 7.30 uur n.m. repeti tie bassen R.K. Par. Zangkoor Sint Jan. Dinsdag 8 uur n.m. KRO-tour nee in de zaal v. d. Gildenbond. Dinsdag 8.30 uur n.m. repetitie Mannenkoor Semper Vivens in zaal 't Hoventje. Woensdag 8 uur n.m. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur n.m. Apollo theater „De Tiran van Californië", toegang 14 jaar. 8.30 uur n.m. kappersvergade ring zaal P. van Dun. „Sint Jan" voor de radio. Op zaterdag 1.1. musiceerde de Kon. Erk. Harmonie „St. Jan" van Berndijk voor de tweede maal voor de radio. Dat deze harmonie zo spoedig voor een tweede maal werd uitgenodigd tot optreden in de ru briek: „Musicerende Dilettanten", bewijst dat haar eerste prestatie goed in de smaak is gevallen. En met deze tweede uitvoering hebben ze deze goede naam ten volle beves tigd. Het „maken" van de beide nummers „Aquarelles" van Alyre Delhaye en de concert-ouverture „Hephaistos" van G. Boedijn, stelt geen geringe eisen aan de techniek en de voordrachtskunst van de spe lers. Dat ze die onder de knie had den, mede en vooral dank zij de uitmuntende dirigent, de heer Chr. Kuyten, hebben ze zaterdag wel be wezen. Beide uitvoeringen werden spontaan en vlot gebracht, de ver houdingen der onderdelen waren gezond en goed uitgewogen, de stemming was zuiver en niet alleen aan de melodiestemmen was zorg besteed, maar ook de begeleiding was accuraat; de tegenmedodieën completeerden uitstekend de bo venstemmen. Bovenal hebben we respect voor de uitvoering van „Aquarelles", dat met zijn vele variaties een telkens andere instelling vraagt van de speler. Typerend, maar juist gety peerd, was de „vergissing" van de omroeper, die na de uitvoering van dit nummer zei: „De Harmonie St. Jan „zong" voor U etcJa, waarlijk, er zat zang en: vloeiende melodie in hun spel: de allerbeste noot voor een corps! Het tweede nummer „Hephaistos" was ook uitstekend vertolkt. Hier bij trad 't prachtige samenspel van het basregister wel zeer goed op de voorgrond, terwijl het klankgehal te, zoals ook bij „Aquarelles", goed tot zijn recht kwam. Al met al een goede, zeer ver dienstelijke uitvoering, die „Sint jan" alle eer aandoet. Gilde St. Crispijn. Zaterdagmiddag 1.1. hield ons gilde St. Crispijn statiedag. Te ongeveer 2 uur in de namiddag werden de koning en hoofdman van bet gilde aan hun respectie velijke woningen afgehaald en naar de gildekamer geleid, waar dc jaarlijkse feestvergadering plaats had na een wandeling door het dorp, die met muziek werd opgeluisterd. Nadat in het begin van de avond de gildemaaltijd had plaats gehad, begon voorgoed de gezel ligheid, waarbij ook weer de tra ditionele dansen de hoofdscho tel vormden. Op de avond werden twee leden van het gilde, n.l. de heren Lou v. d. Sanden en Piet v. Loon, gehuldigd in verband met hun 50-jarig lid maatschap. De hoofdman, de heer M. Brands, hield een korte, doch kernachtige speech voor beide ju bilarissen en spelde hen een her- inneringsmedaille op de borst. Te vens stelde hij beiden, voor him ganse leven, vrij van contributie. Het Gilde St. Crispijn getuigt hiermee een goede plaats in te ne men in de rij der Loonse gilden. Gilde St. Ambrosius. Dinsdag opende de oudste van onze gilden, St. Ambrosius, de jaarlijkse rij van gildefeesten. Tegen negen uur in de morgen trok het gilde met zwaaiend ven del en roffelende trommen ter kerke, waar pastoor Mommers de gildemis opdroeg, waaronder het zielenboek der overleden kil- debroeders werd voorgelezen. Na de H. Mis had in de gilde- kamer de jaarvergadering plaats. In de loop van de middag werd een rondwandeling gemaakt door het dorp, waarna in het begin van de avond de dames der gilde- broeders zich in de feestdrukte kwamen mengen. Te ongeveer 6 uur had het gildemaal plaats met het traditionele warme worste brood. Hierna kwam eerst voor goed de gezelligheid. Dat de ou de dansen hierbij te pas kwamen spreekt vanzelf. Op de vergadering werden drie nieuwe leden aangenomen. Voor het vaandelfonds van dit gilde moet nog het rode bonnetje 891 wordep ingeleverd, dat nog on- def de leden is. (TEVENS BEWIJS VAN TOEGANG) welke zal worden gehouden door de heer G. Runia, van Landbouwkundige Afdeling der Oliefabrieken Calvé-Delft, in een zaal van de heer L. v. Ee, Marktstraat 23, te KAATSHEUVEL. datum woensdag 31 oktober 1956. aanvang: half acht 's avonds, onderwerp Wederverkoper van de Delfia Mengvoeders J, SARS, ANTONIUSSTRAAT, WAALWIJK Fabriek van meet- en regelapparatuur Vredesplein 4 Waalwijk vraagt welke zullen worden opgeleid in het IJKEN VAN ELECTRICITEITSMETERS Diploma Ambachtsschool van de cursus Electrotechniek strekt tot aanbeveling. Aan werknemers, die buiten Waalwijk wonen, worden de reiskosten geheel vergoed. Aanmelding dagelijks, alsmede vrijdagsavonds van 7 8 uur. Vis is smakelijk, licht verteerbaar en rijk aan de eiwitten die Uw lichaam juist nu nodig heeft. Eet ten minste twee maal per week vis. Uw gezin vaart er wel bij! Brengt afwisselend deze soorten op tafel kabeljauw, schelvis, schol, verse makreel, wijting, diepvriesvis. BON Voor gratis folder met zeer aantrekkelijke visrecepten. Aangeboden door het Bedrijfschap voor Visserijproducten. Naam AdresI Plaats1 Zend deze bon in open enveloppe (waarop 2 ets postzegel) aan: Voorlichtingsbureau I voor de Voeding, Afd. Vis, IJmuiden. VIS- EN DELICATESSENHANDEL Grotestraat 200a, Waalwijk, Tel. 2562

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 7