De Echo van het Zuiden 2). van tien ELECTRA grootste keus SPORT HANDBALSPORT f2.75 Kristal Nylons SCHEERAPPARATEN 2 O STOFZUIGERS VRIJDAG 26 OKTOBER 1956 79e JAARGANG No. 83 Waalwijk Aanvullende agenda voor de openbare vergadering van de raad der gemeente Waalwijk op 25 oktober 1956. 22. Voorstel inzake waarbor ging betaling rente en aflossing van een hypothecaire geldlening voor particuliere woningbouw. 23. Voorstel tot aankoop grond ten westen van de Beso- ijense Straat. 24. Voorstel tot verkoop grond ten westen van de Boso- ijense Straat. 25. Voorstel inzake het aan gaan van kasgeldleningen. Het gouden bruidspaar v. Ooyen- v. Hooft viel grootse huldiging ten deel. Een gouden bruiloft is een feest dat niet elke dag voorkomt. Te midden van alle feesten die wij vieren neemt een 50-jarig huwe lijksfeest wel een heel bijzondere plaats in. Vijftig jaar lang sa men lief en leed delen is een lange tijd en er zijn er maar wei nig die op zo n halve eeuw kun nen terugzien. Het echtpaar van Ooyen-van Hooft, wonende bij de overweg Baardwijksestraat, heeft dat woensdag kunnen doen en de buurt heeft alles in het werk gesteld om van deze dag werkelijk een grootse dag te ma ken. Zij heeft het gouden echt paar een feest bereid dat klonk als een klok en wij menen te mo gen zeggen, dat de heer en me vrouw van OoyenVan Hooft de ze dag nooit zullen vergeten. Om half tien werd het gouden paar door het comité en bruidjes van huis naar de kerk geleid in een werkelijk indrukwekkende stoet. De H. Mis werd opgedra gen door de Weleerw. Heer Ka pelaan de Kroon, die ook de pre dikatie hield. Om half twee werd namens de buurt door de voorzit ter van het comité, de heer H. Swinkels, een cadeau aangebo den, bestaande uit een familie foto en een zeer fraaie hanglamp. Twee bruidjes mochten de ge schenken aan het feestvierende echtpaar overhandigen. De heer P. van Velthoven dankte namens de familie het comité en de buurt voor de prachtige cadeaus. Hij prees de bijzondere activiteit van de heren Swinkels, Brunschot en Braspenning en natuurlijk dankte hij ook alle anderen die tot het welslagen van dit feest hadden bijgedragen. De receptie werd door talloze vrienden en kennissen bezocht en dat was wel het beste bewijs hoe geliefd de heer en mevrouw van Ooyen-van Hooft zijn. Onder de vele, zeer vele bezoekers zagen we ook d Weleerw. Heer Kape laan de Kroon en de heer van Vliet, directeur der gemeentebe drijven. Ook burgemeester Teijs- sen kwam later op de dag nog zijn gelukwensen aanbieden. Ook de kinderen uit de buurt werden niet vergeten, 's middags mochten zij allen een traktatie in ontvangst nemen. 's Avonds om 8 uur, toen de woning van het gouden paar door feen feestelijke verlichting was omgeven, kwam de harmonie St. Jan haar gelukwensen aanbieden in de vorm van een serenade, die door het echtpaar op zeer hoge prijs werd gesteld. Wat er daarna nog aan feeste lijke dingen gebeurd is weten wij niet, maar dat het 'een kostelijke en prachtige dag is geweest, dat staat wel vast. Over tien jaar hopen wij weer onze gelukwensen te mogen aan bieden aan dit hartelijke echtpaar, dat, evenals wij, nog jong van hart is. Opvoering van „Die Zauberflöte te Waalwijk, door het Salzburger Marionettentheater. Dinsdagavond wordt te Waal wijk 'n echt Salzburger-avond ge geven. De Salzburger Marionet- tengroep voert op Mozart s opera „Die Zauberflöte", een van de prachtigste werken van de Salz- burgse grootmeester. De Salzburger Festspiele zijn wereldberoemd en één van de hoogtepunten is telkens weer de briljante Mozart-opera. Kosten noch moeite worden gespaard om de allerbeste artisten te doen op treden. Een uitnodiging voor de Salzburger Festspiele zal geen zanger of zangeres afslaan, want een uitnodiging houdt een erken ning in van bijzondere klasse. De begeleidende band is 'n opname van de Salzburger Festspiele en van de lange rij solisten noemen we slechts Wilma Lipp, Irmgard Seefried, Anton Dermota en Frich Kunz. Zij maakten van deze opera een van de allermooiste opnamen, begeleid door het koor van de Weense Staatsopera en de .Wie ner Philharmoniker. Voor de vele liefhebbers van opera-muziek wordt het dus een evenement. Het interessante voor iedereen is de uitvoering door de Salzburgse Marionettenspelers. Het is één en al flonkering en zwier waarmee de poppen zich over het toneel bewegen. Daar de Salzburgers de opvoering van Die Zaubertlöte brengen in het kader van de Mozartherdenking, hebben zij alles gedaan om hun stadge noot op zo waardig mogelijke wij ze te vieren. Het toneel is vergroot. Om U enige indruk te geven en om hen die „poppenkast" kinderachtig vinden, te overtuigen: het geheel opgezette toneel is 10 m breed, 5 m diep en 4x/2 m hoog en kan op het toneel van Musis Sacrum net staan! De toneelopening is 5J^ m breed en 3 m hoog. Helaas kunt U geen kijkje ach ter de schermen nemen tijdens de voorstelling: voortdurend zijn 10 spelers bezig met de vele poppen op het toneel, anderen zetten pop pen en requisiten klaar, geluids technici controleren 't geluid en 'n paar belichtingstechnici draaien aan de tientallen schakelaars die de belichting regelen. Het is een wondere wereld waarover de kwieke Prof. Aicher de scepter zwaait en waar men na afloop weer gelukkig is als alles weer perfect klopte. Maar veel tijd heeft men niet, afbreken, inpak ken en weer verder, nu in Neder- and, dan W.-Europa en het vol gend jaar weer Amerika. De avond van dinsdag belooft werkelijk uniek te worden en ge zien de enorme belangstelling de vorige keer en het enthousiasme afloop zal ook deze keer de na zaal zeker vol zijn. Mozart en de Salzburgers verdienen het beiden. lijkse cursus, die tijdens de week enden zal worden gegeven. Elk jaar zal 15 cursus-weekenden hebben. Deze cursus beoogt de vorming van nieuwe leiders voor de middenstandsbeweging. Ten aanzien van de midden standsretraites deelde de voorzit ter mede, dat het niet mogelijk is deze in de laatste dagen voor Kerstmis of Nieuwjaar te houden. Plet retraitehuis heeft deze dagen niet beschikbaar. De vergadering gmg akkoord met het voorstel om deze nu in februari te houden. Men zal trachten hiervoor vol doende deelnemers te krijgen. Verder deelde de voorzitter nog mede, dat ook dit jaar weer een St, Nicolaasactie zal worden ge houden. Getracht zal worden van de gemeente medewerking te ver krijgen inzake de verlichting. Na dere mededelingen over deze actie zullen nog worden gedaan. Het winterprogram is dit sei zoen zo opgesteld, dat er elke maand een avond zal zijn De eerste avond zal worden gehou den op 21 nov. a.s. Een inspec teur van de O.M.L. zal dan een algehele kijk geven op het verze keringswezen. Jaarvergadering Contactgroep voor Handel en Industrie. Op 16 november a.s. zal de Contactgroep voor Handel en In dustrie haar algemene jaarverga dering houden in hotel Verwiel. De agenda bevat de jaarversla gen van de voorzitter, de secr.- penningm. en het verslag van de kascommissie. Verder een be stuursverkiezing. Aftredende le den zijn de heren A. Tielen, P. v. Heesbeen en C. van Huiten, die allen herkiesbaar zijn. Tijdens de- ze vergadering zal er tevens een lezing worden gehouden door de heer A. W. Ganzevoort, chef van i de technische dienst van de K. N. 1 A. C„ over de economische aspecten van het autorijden. Te vens zal worden vertoond de film: Land beneden de zeespiegel. j Huwelijken C W Snoeren 24 j te Tilburg en M M J de Brouwer 23 j te Waalwijk. Ingekomen M C J Remie van Udenhout G C T Kok van Zevenaar J F A Rijkhof van Groenlo PW H Timmermans en echtg van Dru- nen SAM Crijns van Heus- den J G Brust en gezin van Oss MM van Boxtel van Loonopzand M T Ooster bosch van Culemborg -C M v Loon van Rotterdam B L Rok- snoer en gezin van Waspik C Kramer en gezin van Eethen M F Schalken en gezin van 's-Bosch. Vertrokken J J Zaeijen naar Venlo BA M Vreeswijk naar Haarlem A C M Vissers naar Zevenbergen AL van den Broek naar Am sterdam T M A H Kools naar Rotterdam N C A Adriaanse naar Maastricht. ZO JUIST ONTVANGEN een fabriekspartij eerste keus nu géén f 3 95, doch Ook in de Automaat. Tel. 2975. R.K. Middenstandsvereniging vergaderde. Woensdagavond kwam de r.k. Middenstandsvereniging in hotel Verwiel in vergadering bijeen. De voorzitter, de heer A. Meijs, be- j treurde het dat ondanks het feit i het het aanvangsuur een uur later gesteld was, de opkomst zo ge- j ring was. Het jaarverslag van de pen ningmeester, de heer D. van Oss, wees uit dat er in het afgelopen jaar is binnengekomen een bedrag van f 2962,26. De uitgaven be droegen f 2588,54, zodat er een batig saldo is van f 373,72. Tot kascommissie werden genoemd de heren van Dijk en M. Dekkers. De aftredende bestuursleden, de heren D. van Oss en J. Zeegers, werden herkozen. De voorzitter deelde mede, dat in de eerstvol gende vergadering 't bestuur met 1 lid zal worden aangevuld i.v.m. het aftreden van de heer van Bla- del. De heer van Bladel zal echter namens de kleermakers in het be stuur zitting blijven houden. De Centrale Raadsvergadering zal dit jaar op 5 november te Eindhoven worden gehouden. De voorzitter deelde voorts mede, dat de dr. v. Beurdenclub in het afgelopen cur susjaar een buitengewoon groot sukses is geweest. Aan 14 deelne mers kon een diploma worden uit gereikt. Het enthousiasme voor deze club is zo groot, dat alle deelnemers spontaan hebben toe gezegd ook het nieuwe jaar weer aan deze club deel nemen. Men overweegt om ook voor de jonge ren zoiets mogelijk te maken. Besprekingen over de financie ring van de diocesane kader- school in de abdij van Heeswijk zijn nog gaande. Dit is een 2-jaar- 40-Jarig jubileum bij £a. Wed. Verhuist. Morgen zal de heer Fr. Vesters zijn 40-jarig jubileum in dienst van de fa. Wed. Verhulst vieren. Om 11.30 uur zal de jubilaris in de achterzaal van hotel Verwiel worden gehuldigd. a Onvoorzichtig De 4-jarige P. B. uit de Pres. Steynstraat reed dinsdagmorgen met zijn step plotseling 't trottoir in de St. Antoniusstraat af. De chauffeur van een naderende kraanwagen van N.V. Waveem kon een aanrijding niet meer voorkomen. Het ventje liep een hoofdwond en een gekneusde voet op, terwijl de step ernstig werd beschadigd. Nadat dr. Edm. van Rooyen eerste hulp had ver leend, kon het ventie naar de ouderlijke woning worden ver voerd. Baldadigheid, In de omgeving van de Nijver heidsschool komt het de laatste tijd nogal eens voor dat de jeugd de tijd zoet brengt met het uitha len van allerlei onprettige streken, zowel overdag als in de avond uren. Door de geopende school ramen wordt het een en ander naar binnen gegooid of er wordt, terwijl de lessen aan de gang zijn, hard tegen de ramen geslagen. Ook de fietsen van de leerlingen hebben 't al enkele malen moeten ontgelden. Het leuke van derge lijke gedragingen is wel erg ver te zoeken. Hopelijk willen de ou ders van de ene jeugd er, voor zover zij dat kunnen, op toezien dat die andere jeugd tenminste kan studeren. Agenda. Vrijdag 26 en zaterdag 27 okt.: Musis Sacrum, 8 uur: „Omstre den huwelijk", 14 jaar. Luxor, 8 uur: „Jacht op het groene vuur", 14 jaar. Dezelfde voorstellingen op zon dag 28 okt. om 6 en 8.30 uur. Burgerlijke Stand Waalwijk. Geboren Johanna W dv J A Vermeer van Oostrum Nicolaas G zv N G Verschure-Brabers Jo hannes C J zv C G Aarts-Kogels. Overlijden Gene. Huwelijks-aangiften A H Maas 31 j en M T Caste- lijns 29 j beiden te Waalwijk C J A van Kuik 24 j te Hilversum en M J Volman 19 j te Waalwijk. U| UJ O Q£ heeft de Grotestraat 207 Waalwijk C/ï co WAALWIJK. YelocBaardwijk. Zondag a.s. is voor de geel zwarten weer een uitwedstrijd vastgesteld en wel tegen Veloc in Eindhoven. Deze wedstrijd is voor Baardwijk van groot be lang, want als deze wedstrijd ge wonnen wordt, stijgen zij min stens twee plaatsen op de rang lijst. Dus spelers van Juliana, je weet wat er op het spel staat, dus doe je best en als er wordt gespeeld als j.l. zondag en onder goede leiding, kan er sukses ge boekt worden. Juliana-lui, uw aanhang laat u niet in de steek, dat liebt ge j.l. zondag gezien. Zij zijn er van overtuigd dat, als ge zo blijft spelen, de suksessen 'niet zullen uitblijven. Scheids rechter is de heer v. Duppen uit Helmond. Vertrek om 1 uur aan de Baardwijksestraat. Het 2e elftal gaat naar Hiero- nymus 2 en dit wordt vermoe delijk de eerste overwinning. Vertrek om half 2 a. d. Baard wijksestraat. Het 3e elftal speelt in Drunen om 12 uur tegen RKDVC 3, aan vang 12 uur. Tenslotte speelt het 4e elftal thuis tegen RKC 4, aanvang half 3. Jongens, dit moet een re vanche worden voor j.l. zondag. WSCZierikzee. Zondag a.s. speelt WSC weder om een thuiswedstrijd en nu komt Zierikzee proberen of ook zij WSC er onder zal kunnen houden. Als dit, zoals zondag j.l. ook op een nederlaag zou moeten uitlopen, kunnen we rustig aan nemen dat er ook dit jaar geen kans op de hoogste plaats voor hen is weggelegd. We zullen ech ter hopen dat er zondag vanaf de aanvang een beetje harder zal worden aangepakt en als vooral het plaatsen van de bal beter ver zorgd wordt dan j.l. zondag, dan kari sukses niet uitblijven. Denk er aan WSC-ers, wil je behoorlijk in de running blijven, dan moet er zondag gewonnen worden. Het overige programma voor zondag is DESK 2—WSC 2 half 3. Heusden 2WSC 4, 12 uur. Berkdijk 3WSC 5, 12 uur. WSC 6RWB 5, 12 uur. De poolwinnaar was afgelopen zondag de heer L. de Vries met 16 punten. R. W. B. Zondag 28 oktober zal 't gaan spannen op het RWB-terrein. Dan komt n.l. de koploper Heus den op bezoek. De gasten hebben het in dit seizoen weer keurig gedaan en hebben tot nu toe geen enkel verliespunt geboekt. Of dit zondag nog zal zijn Wij be twijfelen het. Want de RWB-ers zijn vast van plan om de man nen van Bas de Kok hier 'n halt toe te roepen. Het sukses van de vorige zondag heeft het zelfver trouwen bij de rood-wit-blauwen weer teruggebracht. Wij raden het oubliek van Waalwijk en om geving aan beslist eens een kijk je te komen nemen. De wedstrij den uit het verleden tussen deze twee rivalen staan er borg voor, dat u waar voor uw geld krijgt en honderd procent spanning. De Oranje-witten hebben 'n zeer hard werkend, doch fair elftal, met de gebroeders de Kok als de grote uitblinkers als doelman en linksbinnen. Bovendien zullen zij a.s. zondag voor het eerst met hun Italiaanse midvoor uitko men. Dus RWB-ers, geeft u zon dag weer geheel, van de eerste tot de laatste minuut. Gij weet dat het nu nog harder nodig is, en dan alleen zullen wij deze zware wedstrijd tot een goed ein de brengen. Aanvang half drie. Sukses lui. RWB 2 speelt om 12 uur een voorwedstriid tegen Dongen 2. Ook hier staat een zware 'strijd te wachten. Mannen, alle hens aan dek, want er moet gewonnen worden hoor. RWB 3 gaat een bezoek bren gen bij de Dongen dito's. Ook hier geldt hetzelfde recept, dus winst meebrengen. Tenslotte gaan de benjamins naar hun plaatsgenoten WSC 6 een bezoek brengen. Zij hebben een goede kans om beide punten mee naar Besoijen te brengen. Aanvang 12 uur. Alle elftallen veel sukses. R. K. C. RKDVC 1—RKC 1. Dit wordt weer een zware op gaaf voor de geelblauwen. Dru nen schijnt momenteel in prima vorm te zijn, gezien hun laatste i suksessen. Zondag j.l. slaagde j zij er nog in bij Veerse Boys een gelijk spel te behalen, een pres tatie die er mag zijn. Maar ook de RKC-ploeg heeft de laatste 3 wedstrijden getoond iets in de mars te hebben. Het kan in Dru nen a.s. zondag dus geweldig gaan spannen. Over de uitslag durven wij geen voorspelling te geven, daar het hier zo goed als een plaatselijke derby is. Wij j willen alleen de RKC-ers op het hart drukken: onderschat uw j tegenstanders niet, maar werkt j van het begin tot het einde, eerst dan is er kans op sukses. Stel uw vele supporters niet teleur, j zij rekenen op u. De reserves treden thuis aan tegen OJC 2. Deze zijn nog on- j geslagen, dus ook hier lijkt een verdere aansporing overbodig. De junioren komen zaterdag j met 7 elftallen in het veld. Maar even afwachten wat hier de re- sultaten zullen worden. Wie weet komt hier misschien weer niet i een kampioen uit de bus zoais 't j vorig jaar. In ieder geval RKC- i ers, veel sukses en houdt de naam 1 van uw vereniging op alle linies hoog op een sportieve wijze. Hier volgt het volledig pro- i gramma voor zaterdag en zon dag RKDVC 1—RKC 1 RKC 2—OJC 2 j WSC 3—RKC 3 Baardwijk 4RKC 4 RKC 5Herptse Boys RKC 6SSC 3 Berkdijk 4RKC 7 RKC 8— RKC 9 Berkdijk 5—RKC 10 RKC l'l—RKC 12 RKC 13 is vrij. KAATSHEUVEL. RKVV DESK. Gemert 1—DESK 1. Zondag gaan de le elftallers in Gemert proberen de rode lan taarn over te dragen, want op 't ogenblik bevindt dit ding zich in handen van DESK. Het zal een zware wedstrijd worden, maar bet moet mogelijk zijn de beide punten mee naar Kaatsheuvel te brengen. Wij vertrouwen dan ook dat elke speler in het veld zal komen met de overtuiging en de wil om te winnen, want het spreekwoord luidt immers nog altijd: waar een wil is, is een weg. Sukses Dessers. Scheids rechter is de heer J. van Kasteren uit Eindhoven. DESK 2—WSC 2. In de reserve 2e kl. staat voor zondag a.s. de wedstrijd DESK 2- WSC 2 aangegeven. De jongens uit Waalwijk, die deze competi tie weer in de reserve 2e kl. zijn teruggekeerd, nemen de zaak zeer serieus op met 't resultaat dat zij momenteel de 3e plaats op de ranglijst innemen. In vier wedstrijden behaalde de WSC- reserves 5 punten met een doel- gemiddelde van 199, terwijl de Dessers in 3 wedstrijden 5 pun ten binnen brachten met 'n doel- cijferaantal van lü De wedstrijden tegen WSC worden steeds als de hoogtepun ten van de competitie gezien, waarbij van de afloop niets ge zegd kan worden, omdat gewoon lijk de elftallen aan elkaar ge waagd zijn. Wij verwachten zondag een hard maar sportief duel om de punten, waarbij wij hopen dat de j sterkste mag winnen. Scheidsrechter is de heer H. C. Zebregts uit Tilburg. Aanvang half 3. Voab 3—DESK 3. De 3e elftallers wacht zondag in Goirle een zware wedstrijd bij het 3e elftal van Voab. In de drie gespeelde wedstrij den wérd slechts één punt bin nengebracht, zodat wij met eni ge zorg de reis naar Goirle tege moet zien. Wij vertrouwen dat de mannen van Han van der Vel den zullen laten zien dat zij niet zo maar zonder meer op de on derste plaats willen eindigen en daarom één of twee punten uit Goirle zullen meebrengen. DESK 4—Berkdijk 3. Zondag wacht de mannen van het 4e elftal een zware wedstrijd tegen het 3e elftal van Berkdijk, een wedstrijd die zowel in Berk dijk als in Kaatsheuvel met veel spanning wordt afgewacht. De Dessers gelieven er reke ning mede te houden, dat het een derby is en dat men daarom in geen' geval de tegenstander mag onderschatten. Wij rekenen op een hard maar eerlijk duel en verwachten dit van beide elftal len. BERKDIJK. White BoysBerkdijk 0-2. In een zeer goed gespeelde wedstrijd heeft Berkdijk j.l. zon dag kans gezien de volle buit mee naar huis te brengen. Het was te gast bij White Boys te Waspik. Toen de rust in ging, had Berkdijk reeds een 0-1 voor sprong door een goed doelpunt van Jan v. Wanrooij, en na de thee was het André Emmers, die na prima doorzetten van A. Kemmeren de stand op 20 bracht. A.s. zondag staat voor Berkdijk andermaal een uitwedstrijd op het program, ditmaal naar Hank, waar ze tegen Be Ready moeten uitkomen. De wedstrijd is vast gesteld om 3 uur. Natuurlijk gaat er een grote schare suppor- lers mee om hun favorieten aan te moedigen. Jongens, laat daar om zien wat je waard bent en stel je aanhangers niet teleur. VRIJH.-CAPELLE. SSC—VVN. Wie neemt de leiding Zaterdag a.s. om 4 uur ont vangt SSC de leiders van haar afdeling, n.l. VVN uit Klundert. Dat dit voor de gastheren een zware opgave zal worden, staat vast, maar als er gespeeld wordt als in de laatste wedstrijden, dan kunnen de punten wel in Vrij hoeve blijven, maar dan moet er ook voor gewerkt worden en hard van het begin tot het einde. Het belooft in ieder geval een zeer mooie match te worden, die een gang naar de Koesteeg dan ook zeer zeker waard zal zijn. Dus liefhebbers van goede sport, allen naar het SSC-terrein a.s. zaterdag. Leider is de heer A. Kerst uit Waspik. DRUNEN. A.s. zondag komen er van RKDVC slechts drie elftallen in het veld. RKDVC 1 ontvangt RKC 1. Dit belooft een spannende wedstrijd te worden. RKDVC is zich enigs zins aan het herstellen van de slechte start die zij dit seizoen gehad heeft. Het is nu echter de vraag of dit ook zondag zo kan doorgaan. RKC heeft ook al goe de resultaten geboekt, zodat wij zondagmiddag alles kunnen ver wachten. Het 2e elftal, dat dit seizoen ook goed voor de dag komt, zal de striid moeten gaan aanbinden tegen BW 4. Weer een gevaar lijke tegenstander. Om 12 uur speelt het 3e elftal thuis tegen Juliana 3. VLIJMEN. Vlijmense Boys 1Nieuwkuijkl Zondag 28 oktober spelen de Vlijm. Boys een thuiswedstrijd tegen Nieuwkuijk. Deze derby kan als een belangrijke wedstrijd worden beschouwd. Vlijmen is nog ongeslagen in drie wedstrij den, Nieuwkuijk heeft vier wed strijden gespeeld, waarvan 3 ge wonnen en 1 verloren. Wint Vlij men zondag, dan wordt het ver schil met Nieuwkuijk al 4 pun ten, bij een nederlaag van Vlij men hebben beide partijen even veel vejrliespunten. Nieuwkuijk speelt in Vlijmen gewoonlijk een van haar beste wedstrijden. Dus Boys, daarom a.s. zondag flink aangepakt en tot de laatste mi nuut volhouden, dan kunnen de puntjes in Vlijmen blijven. TGG 1—Vlijm. Boys 2. i Het 2e elftal speelt zondag we derom een uitwedstrijd, thans tegen TGG. Boys, denk eens aan de eerste overwinning. Dat kan zondag, als er vanaf het begin tot het einde flink wordt aan gepakt. ;L!2D WAALWIJK. TACHOS. Rectificatie. De in de Echo van het Zuiden gepubliceerde wedstrijd Tachos 2Tachos 1 is verzet naar zon dag 4 november a.s. Voor zon dag a.s. is nu de le klasser Volt uit Tilburg uitgedaagd, die vorig jaar het kampioenschap in de afdeling behaalde. Het belooft een zeer spannende strijd te worden en dus zeer zeker de moeite waard eens naar deze zeer snel opkomende sport te komen kijken. De toegang is vrij. De wedstrijd is vastgesteld op 10 uur op het Baardwijk-terrein. KAATSHEUVEL. Handbalvereniging DESK. Wedstrijdprogramma voor a. s. zondag 28 oktober. De dames van DESK spelen zondag een thuiswedstrijd tegen SVG uit Tilburg, aanvang 12 u. Scheidsrechter is de heer C. v. d. Bragt. De heren spelen eveneens thuis, doch een uurtje laer, dus om 1 uur tegen RKHVW. Dhr. C. v. d. Bragt is hier eveneens scheidsrechter. ST. ANTON.USSTRAAT 14 WAALWiJK PHILIPSHAVE UNIC BRAUN-REMINGTON HOLL. ELECTRO KUTON EXCELSIOR

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 13