Hier ziet U de modellen waar de mode-redactrices van alle landen enthousiast over waren. Thans in Nederland geïntroduceerd door V D en nu reeds voor November-prijzen. Kom ze bewonderen van dichtbij (óók de stoffen) kom ze passen Kortom, profiteer van deze l November-aanbiedingen. DEN BOSCH EINDHOVEN TILBURG - HELMOND „Les couleurs blondes", de modetinten van dit seizoen vindt U in deze prachtige mohair mantel, met sierlijke, grote mouton shawlkraag. En voor'n unieke ~J Q prijs. n.l. Oe elegante Empire-lijn tekent zich fraai afin deze aparte Alpacca japon, met charmante bustevorm. Deze speciale japon is ver krijgbaar in de q75 maten 38-46 L. 7 Chique japon met de moderne verlaagde taille en gegarneerd met sierlijk - deels opengewerkt - borduursel De rok heeft een blijvend koordplissé en het ge heel is gemaakt van zuiver wollen jersey. CO75 Maten 38-46 3 Fancy mohair jongedamesswagger, met echt leuke strikceintuur. Een echte gezellige en warme swagger, in alle herfsttinten, AQ75 tot maat 40 0 7 Deze swagger, van schitterende mohai' broché, heeft 'n grote fraai gestikte kraag e' een soepele, elegante lijn. In de moderne modekleuren ver krijgbaar QQ Chique pakje, van kreuk- herstellende zijden otto man. Dit slank afkledende deux-piëces brengen wij in zwart en anthraciet, ook voor de grotere maten, 071; Deze sportieve wollen ruitjapon, in diverse kleurencombinaties, is echt een gezellige japon voor Little Lady. De parelmoeren knoopgarnering geeft bovendien een leuk accent, waarover Uw grote dochter <1 Q75 enthousiast zal zijn 1 7 Vlotte jongedamesmantel, met ceintuur, geheel met zijde ge voerd en aparte stikselgarnering op kraag, manchetten en zakken. Kies uit de kleuren CO 75 camel, ice-blue en raf J 7 Een juweel van een swag ger van prachtige, zachte mohair en met een kraag gegarneerd met kostbaar Indisch lam. Verkrijgbaar in de moderne, mooie blonde q q tinten 7 O Bijzonder gedisttngeerd deux-pieces van soepele, warme flanel. De rok heeft een opvallend fraai, zwierig plissé Inde Q7S maten 38-46 T"7

Echo van het Zuiden | 1956 | | pagina 14