KAATSHEUVEL Adverteert in dit blad h HOCKEY VOLLEY-BAL ATHLETIEK Spaarbankboekjes afhalen BILJARTEN 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 4 FEBRUARI 1957 7 voorsprong kennelijk niet groot genoeg, want ongeveer een mi nuut of 10 voor het einde brengt hij de stand op 3-1. Dit doelpunt was wel bijzonder fraai. Hij nam een afgemeten voorzet van Jos Langermans ineens op zijn slof en de keeper was kansloos; de bal verdween in de uiterste hoek. Een misverstand pl.m. 5 minu ten voor het einde in de achter hoede van Waspik, wat 'n doel punt opleverde voor WVO, stond een overwinning voor de thuis club niet meer in de weg. VLIJMEN. Haarsteeg 1—Vlijm. Boys 2 2—0. Vlijmen 2 heeft in deze belang rijke'wedstrijd voor de bovenste plaats de puntjes aan Haarsteeg moeten afstaan. Vlijmen 1, dat een rustdag had, kwam door het gelijke spel van Nieuwkuijk weer een stap dichter bij 't kampioenschap. HAARSTEEG. HaarsteegVlijm. Boys 2 2 Geheel verbouwereerd stond ue iiiiiisninnen van naaisieeg rtuuij jtvivits te staren, lOen nu 14 minuien voor net einue van ueze uiterst spannende en ener verende maten op vier meter at- siauu voor net uoei van vlijmen ue nai voor zijn voeten Kreeg, mi sumo op dat ogenniiK voor ue taait die unieke Kans te nenutten want daardoor kon nij zijn ciun ue leiding geven, öiecnts even aaclit nij na en schoot toen zui ver en nard de bal in het net en uaarmeue was Jtiaarsteeg van u-i op 2-i gekomen, want voordien had miuvoor Henk van Oijenuit eenvrije trap met een tormida- bei schot van ongeveer 15 meter afstand de gelijkmaker weten te scoren. Vlijmen kon er in de res terende tijd niets meer tegen m- prengen, daar de thuisclub de loon bleef aangeven, in de voor laatste minuut dreigde er nog even groot gevaar voor het doel van Haarsteeg, toen een aan Vlij men toegekende corner prachtig voor doel werd geplaatst en de gehele ploeg van Vlijmen stond aangetreden om nog te trachten een doelpunt te maken. Doelman Beekmans greep echter resoluut in en het gevaar was geweken. Terugziende op deze voor de bezetting van de bovenste plaats zo belangrijke wedstrijd, had een gelijk spel de verhouding 't beste weergegeven, want in de eerste helft'hadden de gasten een klein veldoverwicht, wat resulteerde in een groot aantal goed opge zette aanvallen, die niet van ge vaar ontbloot waren. Het door zetten van de reserves van Vlij men leidde na ongeveer 'n kwar- ties tot een doelpunt, dat door de midvoor werd gescoord. Haar steeg trok zich enigszins in de verdediging terug en bepaalde zich tot het doen van verrassende uitvallen die echter door de goed sluitende verdediging werden on derschept. Na de thee was de thuisclub 't eerst in de aanval. Dit leidde niet tot een tegengoal, maar wel tot het verlies van een Haarsteeg- speler, die het met de beslissing van de arbiter niet eens was en het veld moest verlaten. Wat niemand verwachtte, ge beurde toen. Haarsteeg ontplooi de met 10 man spelend 'n spel, waarop de gasten geen vat kon den krijgen. Met groot elan werd verder gespeeld en de verdedi ging van de Boys moest capitu leren. Henk v. Öijen maakte uit een vrije trap, zoals reeds is om schreven, de gelijkmaker en Ki- vits benutte een hem geboden kans onberispelijk. Onder grote spannig kwam het einde van de ze uiterst spannende ontmoeting, die door scheidsrechter Van Liempt uit Den Bosch keurig ge leid werd. Promotieklasse A Dames. OirschotWaalwijk 23- Het is de Waalwijkse dames gelukt hun laatste wedstrijd in deze competitie tot een overwin ning te maken. Het staat nu vast dat ze op de standenlijst de vijf de plaats innemen, een mooi re sultaat voor het eerste jaar in de promotieklasse. De wedstrijd zelf was 'n leuke partij, waarin Waalwijk de bo ventoon voerde. Hoewel Oirschot revanche wilde nemen op haar nederlaag hier in Waalwijk, kre gen ze daartoe geen kans, want het spel van Waalwijk was zo goed, dat zelfs het slechte veld en andere factoren hiervoor moes ten wijken. Reeds na de begin- bully ging Waalwijk in de aan val, doch de Oirschotse achter hoede wist tegenstand te bieden en hun voorhoede aan het werk te zetten. Na wat heen en weer gespeel maakte de Waalwijkse linksbuiten A. de Munnik het eerste doelpunt. Kort daarop wist Oirschot echter uit 'n scher mutseling voor 't doel de geliik maker te scoren. Waalwijk liet de moed echter niet zakken en wist vooT rust nogmaals te doel punten. De ruststand was dus 2-1 in 't voordeel van Waalwijk Na de rust wilde Oirschot met een het heft in handen nemen doch kreeg daartoe geen kans De Waalwijkse dames staken in een uitstekende vorm. Alle bal len werden gestopt, het spel werd open gegooid. Toch zag Oirschot kans een buitenspeldoelpunt te maken, dat door de scheidsrech ter werd goedgekeurd, 22. Bij Waalwijk werden echter 2 doel punten wegens niet gemaakte fouten afgekeurd. Aangevuurd door keepster en backs zette Waalwijk nu alles op alles om 't winnende doelpunt te maken en 2 minuten voor het einde gelukte dit en wel door een keihard schot van de linksbuiten. Kort daarop klonk het eindsignaal en kon Waalwijk op 'n mooie over winning en een goed gespeelde wedstrijd terugzien. KAATSHEUVEL 2e Herenelftal kampioen. Het is dan eindelijk toch van gekomen dat het 2e herenelftal kampioen geworden is. Drie jaar achter elkaar speelden de reser ves aan de top van de ranglijst, maar de eerste twee jaren ver speelden zij op het beslissende moment de titel, het vorig sei zoen zelfs opdanks de meer dan honderd goals Dit jaar hebben zij het met de score iets minder moeten doen. Uit 13 wedstrijden behaalden zij 21 punten met 47 doelpunten voor en 15 tegen. Dit jaar was de concurrentie voor de titel ook groter. Tot half in de competitie waren er nog 4 can didates n.l. DES 2, DES 3, For ward 3 en MOP 4. DES 3 en For ward 3 vielen het eerst af. Daar na verspeelde de enige concur rent eerst thuis tegen DES 2 de punten (4—1) en vorige week was DES 3 wat trots toen zij de grotere broer een tweede neder laag van MOP 4 kon aanbieden. In een zeer goed gespeelde wed strijd gaven zij MOP gèen schijn van kans en wonnen vlot en ver diend met 31. Met 5 punten voorsprong op de concurrent moest DES 2 gisteren tegen Til burg 7 de twee ontbrekende pun ten binnenhalen. Zoals gewoon lijk bij dergelijke wedstrijden stond het spel niet op een kam- pioenspeil. Men kwam zelfs met l0 achter te staan, maar nog voor de rust werd de eindstand 31 bereikt. A.s. zondag speelt het 2e de laatste competitiewedstrijd te gen MOP 4 en men zal dan het kampioenschap moeten bevesti gen. Het is natuurlijk nog veel te vroeg om hoera te roepen, want de promotiewedstrijden zul len niet gemakkelijk zijn. Toch heeft men goede hoop dat DES 2 de zo begeerde plaats in de 3e klas zal weten te veroveren. Tenslotte nóg de stand boven aan DES 1 DES 3 MOP 4 Forward 3 13 8 3 1 21 47-15 17 7 1 5 15 29-26 11 7 0 4 14 30-15 11 5 2 4 12 24-12 WAALWIJK. Voor de Waalwijkse Volley balcompetitie werden de volgen de wedstrijden gespeeld Op 26 januari PTT—WvO 0—5 Gem.-politieTyphoon 2 30 Op 2 februari PTT—ASOV 1—3 Gem.-politieTyphoon 1 23 Laatstgenoemde ontmoeting leverde een fel „gevecht" op. Had 't politie-team Vrouwe Fortuna op de hand gehad, dan was de uitslag zeker niet in haar nadeel uitgevallen. In de standenlijst be gint reeds enige tekening te ko men. gsp. gw. vl.pt. WvO College Typhoon 1 Gem.-politie ASOV Typhoon 2 PTT volgende wedstrijden vastgesteld Typhoon 2,ASOV en WvO-Col- legeGem.-politie. Beide wed strijden vangen om 2 uur aan, resp. in de gem. gymnastiekzaal en 't Willem van Oranje-college. 2 2 0 2 2 2 0 2 3 2 1 2 3 1 2 1 2 0 2 0 2 0 2 0 a.s. zijn de W.A.C. De Nederlandse Katholieke Sportbond heeft een pool geor ganiseerd, waarvan de baten vooral ten goede zullen komen aan alle deelnemende verenigin gen, die lid zijn van de NKS, dus niet alleen voor de voetbalclubs. Ongeveer de helft yan de op brengsMs bestemd voor de vere nigingen, terwijl de andere helft bestemd is voor prijzen en admi nistratiekosten. Aan deze pool kunnen meedoen alle r.k. vere nigingen van alle takken van sport. Aangezien ook WAC lid is van de NKS, kunnen dus de le len van WAC deelnemen aan de ze pool. Liefhebbers voor deze pool dienen zich vóór vrijdag 8 februari schriftelijk of monde ling op te geven bij het secreta riaat, Paul Krugerstraat 2 alhier Voor deelname is verschuldigd 0.50 voor de administratiekos ten van de NKS. BOERENLEENBANK KAATSHEUVEL vrijdag 8 februari, zater dag 9 februari van 9-12 en van 2-6 uur. Loonopzand Persoonlijke kampioenschappen 2e klasse libre van het District Waalwijk van de KNBB. Op woensdag 6, donderdag 7, vrijdag 8, dinsdag 12, Donderdag 14 en vrijdag 15 februari a.s. zul len in het wedstrijdlokaal van 't Zwaantje bij de heer M. van Bracht, Stationsstr. 57, de wed- stijden worden gespeeld om het persoonlijk kampioenschap 2e kl. libre van het District Waalwijk van de KNBB. De volgende spe lers nemen hieraan deel C. Elshout, Nooit Volleerd. A. Hamers, 't Zwaantje. H. Lombarts, BSV. P. Molegraaf, PSV. C. Rombouts, Ons Genoegen. M. Teurlings, Central. J. Verheijden, Nooit Volleerd. C. v. d. Zanden, Ons Genoegen. Het aantal caramboles is 150. Na afloop van de wedstrijden op vrijdag 15 februari a.s. zal de prijsuitreiking plaats hebben en zal de kampioen worden gehul digd. Om de wedstrijden 'n vlot ver loop te doen hebben, worden de spelers verzocht op tijd aanwe zig te willen zijn. CUibcompetitie District Waal wijk van de KNBB. Ad van Cromvoirt scoort serie van 109 caramboles. In de afgelopen dagen werden de wedstrijden om het clubkam pioenschap van het District Waalwijk van de KNBB voortge zet met een drietal wedstrijden in klasse C waarvan de wedstrijd Central 1't Zwaantje 1 als een inhaalwedstrijd moet worden beschouwd. In de wedstrijd Ons Genoegen 1 tegen BSV 1 was Ad v. Crom voirt weer in buitengewone vorm. In 15 beurten, een gem. van 24 en een hoogste serie van 109 car. maakte hij zijn partij (360 car.) uit tegen G. Roomer van Ons Genoegen 1, die slechts 95 car. bij elkaar wist te krijgen en met een gem. van 6.33 en een hoogste serie van 33 ver beneden zijn'vorm bleef. De overwinning van v. Cormovirt van BSV was trouwens de enige in deze ont moeting. De overige spelers van Ons Genoegen wisten allen hun partijen te winnen, waarbij bij zondere vermelding verdient de prestatie van J. Willemse, die met een fraai gem. van 8.42 en een hoogste serie van 46 zijn te genstander G. v. Velthoven geen schijn van kans gaf. (Doorgaan zo, Jan Jan Passier en Jac. Passier wonnen resp. van G. de Kroon en A. Lombarts, zodat deze ontrnoe- I ting in een 62 overwinning voor Ons Genoegen eindigde. Eenzelfde overwinning behaal- de in klasse C Nooit Volleerd 1 tegen Central 1. Frans Slaats i won zijn partij tegen C. Teur lings in 35 beurten met een gem. j van 4.57 en een hoogste serie van 35. G. Slaats ging op dé goede weg voort en won overtuigend van A. Teurlings, terwijl ook .1. i Verheijden zijn partij glanrijk won van M. Leenheers. Alleen L. van Cromvoirt moest, zij het slechts met gering verschil, zijn meerdere erkennen in M. Teur- links. Een 62 overwinning van Nooit Volleerd 1 was het resul taat van deze ontmoeting. De z.g. inhaalwedstrijd van Central 1 tegen 't Zwaantje 1 eindigde in een 44 gelijk spel BIM EN BAM EN DE ROETSJBAAN. „O!" zegt Bim, moet je eens kijken Wat een roetsjbaan in de krant. Zoiets zie je hier nou nooit, hè En dat saaie dierenland „Kom!" zegt Bam, natuurlijk kan dat, Ga maar even met me mee, Jij zit strakjes op de roetsjbaan Heel gelukkig en tevree. Sammie Slang is gauw gevonden, „Kom maar jongens", zo zegt hij, „Ga maar zitten on m'n rug hoor Kijk ze glijden, allebei Bim en Bam zijn best tevreden, Nemen Sammie dankbaar mee En hier drinkt hij (met 'n rietje) Bij de beertjes heerlijk thee. FILM TOCHT OUDEN VAN DAGEN. Deze week gaat de film van de Auto tocht van Ouden van Dagen 1956 in de verschillende zalen van Kaatsheuvel draaien. Maandag 4 febr. wordt in de zaal van v. Dititeren in Berndijk begonnen. Er zijn voor de vertoning gratis kaarten beschikbaar voor iedereen, zonder uitzondering, doch slechts zolang de voorraad strekt. Deze be wijzen van toegang zijn aan de zalen te krij gen op de avonden van de voorstelling 's maandags bij v. Dinteren, woensdag bij Piet van Dun, donderdag bij Hotel Smit en vrijdag bij Euphonia, en door de dag bij de zaalhouders. Bij sommigen heeft de mening post gevat, dat deze avonden uit sluitend voor de oudjes, die de tocht mee maakten toegankelijk was, doch niet alleen de oudjes, doch alle volwassenen hebben vrije toegang. Alleen echter tot voor zover er plaats is. GEGUND. De verbouwing en uitbreiding van de hotel-accomodatie van Café-Restaurant 't Hoventje alhier is onderhands opgedra gen aan de aannemersfirma L. v. Geel al hier. EEN DAMCLUB. Kaatsheuvel bezit nog geen damclub, ofschoon deze rustige, ontwikkelende sport toch reeds veelzijdig beoefend wordt. Er bestaan echter plannen om tot oprichting van een club van damliefhebbers te komen. A.s. donderdag komen verschillende he ren dammers bijeen in café „De Vier sprong" bij de heer Jo van Berkel tegen over de Molen, om deze plannen tot uit voering te brengen. SUS-PRIJZEN. Weer zijn een paar prijzen van de SIJS- loterij in Kaatsheuvel gevallen van de trek king van zaterdag 26 januari n.l. op de nummers C 180985 en C 181186. Voorzien van volledig adres, aangetekend opgezon den naar SUS 3 te Rotterdam, komen de prijzen vanzelf thuis. GUNNING. De verbouw en uitbreiding van werk plaats en magazijnen voor de firma H. P. Dekkers-v. d. Vliet, Hoofdstraat, Kaats heuvel, onder architectuur van de heer Hub. Prins is gegund aan de aannemersfirma. M. Brekelmans te Kaatsheuvel. Niet-afgehaalda boekjes wor den op kosten van eigenaars teruggezonden. POPPENTHEATER. Dat Kaatsheuvel een uitstekend Poppen theater bezit, weten alle bezoekers van de Efteling. Een rustig halfuurtje na de pret van de speeltuin, brengt daar op het Anton Pieckplein voor vele kinderen een aan gename afwisseling, waarin zij volop ge nieten van de kunst, die daar door de heer de Vries geboden wordt. Weinigen weten echter, dat ook in ons Missiehuis deze Kleinkunst beoefend wordt en wel met veel toewijding en kennis van zaken. De kinderen van de leden van het Vrijwillige Brandweerkorps hebben daar zondag van kunnen genieten. Een heus Poppentheater, met kunstig gesneden poppen van Broeder Ferdinand, gecostumeerd en gegrimeerd naar de eisen van de tijd vertoonde een groot blijspel in drie bedrijven: „De Twee Egyptische Dieven", naar een verhaal Van Herodotus, door Dr. P. H. Schroder. Een prachtspel, dat zeer goed gespeeld werd, doch wel wat zwaar en lang was voor het jeugdig gehoor. Voor vele groteren zou een optreden van dit poppentheater een ver rassing zijn, die op hoge prijs werd gesteld. K.J.M.V. Zoals reeds in ons vorig K.J.M.Y.-ver- slag werd aangekondigd, organiseert de KJMV zaterdag 9 februari haar traditio nele balavond. Na het succes van het vorig jaar met „The Link Pipers" een orkest in moderne stijl, heeft het bestuur het aange durfd een van de beste dixielandorkesten, zo niet het beste dixielandorkest uit ge heel Brabant te engageren. Deze avond wordt gegeven in het grote Apollo Theater en het orkest, dat zal optreden is „The Dixieland Serenaders" uit Breda. Zelfs de wijnkelder wordt voor deze gelegenheid in het Apollo Theater opgesteld. STATIEDAG KON. MUZ. GEZ. EUPHONIA. Zatejdag hield de harmonie van het Kon. Muz. Gez. Euphonia haar jaarlijkse statie dag. Leek het er aanvankelijk op, dat de regen spelbreker zou worden, de leden van de harmonie en de drumband lieten zich niet intimideren, want bij een statiedag be hoort nu eenmaal een muzikale rondwande ling. Na een bezoek aan Café Piet van Dun werd de route voortgezet naar het woonhuis van de gouden jubilaris W. Kol- steren, die wegens ongesteldheid aan huis gehuldigd werd bij monde van de voor zitter de heer W. van Nieuwstadt. Als blijk van waardering werd de jubilaris een Delfstblauw wandbord aangeboden. Daar na werd in de Mgr. Volkerstraat bij de fa milie v. d. Velden-van Dijk een serenade ge bracht bij gelegenheid van hun zilveren bruiloftsfeest. Door Hoofdstraat, Dr. van Beurdenstraat en Gasthuisstraat werd de route vervolgd om bij café W. Smit even te pauzeren. Om half zes arriveerde men weer bij Euphonia, waar men na nog een gezellig uurtje, plaats nam aan de keurig gedekte tafels, waar genoten werd van een heerlijk diner. De verdere avond werd voortgezet in aanwe zigheid van de dames der leden. Op deze feestavond werd de tweede gouden jubilaris van de dag, de heer P. Kleijsen gehuldigd, voer de vele verdiensten en de trouw een halve eeuw het gezelschap bewezen. Ook hij mocht een Delftsblauw wandbord als huldeblijk in ontvangst nemen. De verzor ging van de verdere avond was in handen gelegd van het jongeren-bestuur, dat zich op buitengewone wijze van zijn taak kweet. Door diverse gezelschapsspelletjes, zowel voor de dames als voor de heren, was de avond veel te spoedig voorbij. Een orkestje zorgde bij afwisseling voor aardige dans muziek, waarvan vooral de jeugd wist te profiteren. Voldaan gingen allen na sluiting huiswaarts. OPSPORING VERZOCHT 1 Wie heeft niet met enige verbazing de onzinnige en nietszeggende advertenties van („.Slimme Gerrit" in „de Echo" gelezen. De voor ons niets betekenende tekst, was voor de politie aanleiding een nader onderzoek in te stellen. Met grote verbazing werd de code gevonden en hieruit bleek, dat „Slim me Gerrit" op zaterdagmiddag een afspraak wilde maken met de beruchte inbreker „Linke Lex". Het lag aanvankelijk in de bedoeling om de brandkast van de Efte ling te forceren, waarin zich een groot bedrag aan geld bevond. De sleutels van de Efteling en van de brandkast waren reeds enkele dagen spoorloos. Reeds vrijdag avond' was Slimme Gerrit gesignaleerd en zaterdagmiddag werd bekend, dat hij de nacht had doorgebracht in café 't Hoven tje en dat de middag daarop de overval te samen met Linke Lex zou plaats vinden. Was het toeval, dat juist die middag de Verkenners van de Don Boscogroep een groot buitenspel zouden houden te samen met de Welpen en georg;«*seerd door de Voortrekkers van de Pieter de Jonggroep? De groepscommandant riep daarom de hulp in van de Verkenners en Welpen. Een po litieagent, die onmiddellijk de Verken ners naar het politiebureau stuurde, stelde hen zodoende in de gelegenheid verdere consignes te verkrijgen. Via „De Echo van het Zuiden" waarin de afspraak-advertenties stonden, werd ge ïnformeerd bij 't Hoventje, maar, helaas, Gerrit was weg, maar had een brief ach tergelaten voor Linke Lex. In deze brief stond, dat Lex onmiddellijk 2540 moest bellen voor verdere gegevens, echter te be- binnen met het wachtwoord, dat bestond uit „Tjoe en Lai". Tot grote verbazing en enthousiasme van de Verkenners, kregen zij „Slimme Gerrit" aan de telefoon, die afspraak maakte voor de overval op de brandkast, die vanuit het schaftkeetje van het vuilnisterrein zou plaats hebben. On middellijk werd de politie geallarmeerd en werd de achtervolging op Gerrit ingezet. Slimme Gerrit die een fiets stal, rende weg, achtervolgd door politie en verken ners. Even moest de achtervolging ge staakt worden, vanwege het feit, dat Gerrit gebruik maakte van vuurwapens. Inmid- dels trok hij zich terug in het schaftkeetje op het vuilnisterrein. Toen eenmaal1 de pa- I tronen bleken opgeschoten te zijn, werd een grootscheepse overval gedaan onder lea ding van de politie. Na enkele hevige ge vechten, waarbij rake klappen vielen, ge lukte het Slimme Gerrit nog een bromfiets af te nemen om daarmee spoorloos te ver- 1 dwijnen. Wij voor ons, zijn het met die Welp eens, die tot zijn Akela zei „Akela, 't spel zat goed in elkaar". En dit stemt tot tevredenheid van Staf en Stam, die dit spel georganiseerd hadden ter gelegenheid van de Don Bosco-sterf- dag, die hiermede een waardig slot kreeg. Dank aan politie, aan „Echo" en 't Hoven tje en allen, die dit grote spel tot een feest voor de jeugd van de St. Jozefparochie maakten. j ONTSPANNINGSPROGRAMMA K.A.J. En weer is het Ontspanningsprogramma van de K.A.J. een ongekend succes gewor- j den. De"keuze was niet te verbeteren, want het E.O.G. uit Eindhoven heeft naam in de gehele provincie en die naam heeft het schitterend ensemble weer opnieuw eer aan gedaan, 't Is weer een avond geweest tot volle 100 voldoening van alle bezoe- kers. Dat velen nog moesten teleurgesteld worden, zegt mogelijk reeds voldoende voor wat hier in Kaatsheuvel van dit Eindhoven- se gezelschap verwacht wordt. Een uitste- kend op elkaar ingesteld orkest, een uit- zonderlijk op samenzang geschoold koor-en semble, een charmante balletgroep en een stel humoristen, die de juiste sfeer van Vrolijke Brabanders" uitbeelden, boden juist wat Kaatsheuvel voor een ontspan ningsavond vraagt. De grondslag werd op nieuw voor een volgend succes in deze avond vastgelegd. AGENDA. Maandag 8 uur nam. repetitie Harmonie Apollo zaal W. Smit. 8 uur nam. repetitie Harmonie St. Jan zaal Piet van Dun. 8 uur nam. Film „Tocht Ouden van Da gen" zaal van Dinteren. Dinsdag 7.30 uur nam. repetitie R.K. Par. Kerkkoor St. Jan. 8.30 uur nam. repetitie Mannenkoor Semper Vivens 't Hoventje. Woensdag 8 uur nam. Apolle Theater De Cowboy van Elpaso", 14 jaar. 8 uur nam. repetitie Harm. Kon. Muz. Gez. Euphonia. 8 uur nam. Film „Tocht Ouden van Da gen", zaal P. van Dun. Donderdag 8 uur nam. repetitie Dames koor Bel Canto, zaal P. van Dun. 8 uur nam. Film Tocht Ouden van Da gen, zaal W. Smit. 8.30 uur nam. repetitie Gemengd door Bel Canto zaal P. van Dun. Vrijdag 8 uur nam. Film Tocht Ouden van Dagen zaal Euphonia. Burgerlijke Stand. Geboren: Helena C. M. G., dv. F. Grootswagers-v. Mook; Adrianus H. j M., zv. H. Pijnenburg-Vrij hoeven; j Aniceta M. W. A., dv. N. v. Kuijk- j v. Beers; Gertruida M. Th., dv. C. j Veeken-Verstappen; Maria E. A. T. A., dv. A. v. Hest-Huijsmans; Johan nes H. P., zv. P. Klijn-v. Loon; Jo hannes G. H. M., zv. M. van der Linden-Marisael; Gerrit M. A. M., zv. M, Heijda-Korthout; Aloysius W. M., zv. P. Damen-Siemons; Petro- nella C. M„ dv. L. Ververs-v. Keu len ;Engelbertus W. C., zv. P. v. d. Velden-Ligtenberg; Elisabeth A. M., dv. J. v. Gulik-v. d. Lee; Arnoldus H„ zv. H. v. d. Wiel-Geerts. Overleden: Anna Verreijt, ev. A. j Laros, 49 jaar; Clasina Jacobs, wed. j van G. Damen, 81 jaar; Elisabeth Hobus, wed. van J. Mols, 87 jaar; j Cornelius Schoenmakers, ongehuwd, 70 jaar; Adriana Zacht, wed. van P. v. d. Velden, 87 jaar; Adriana van Gorkum, ongehuwd, 58 jaar. Huw. aangiften: Hendricus W. Hermans 26 jaar te Tilburg en Cor nelia B. M. Veraa 29 jaar te Loon op Zand; Petrus A. Sc'huurmans 31 jaar te 's-Bosch en Henrica M. E. v. Loon 33 jaar te Loon op Zand; Jo hannes A. v. Veggel 27 jaar te Dru- nen en Johanna C. M. v. Esch 23 jaar te Loon op Zand; Marinus J. M. v. Esch 24' jaar te Loon op Zand en Maria J. I. Schellekens 26 jaar te Waspik; Adrianus v. Engelen 26 jaar te Waalwijk en Robèrdina J. H. Klijsen 23 jaar te Loon op Zand; Jan Bax 28 jaar te Eethen en Helena A. van den Hoek 24 jaar te Loon op Zand; Godefridus v. Bokhoven 29 j. te Waalwijk en Johanna de Nijs 29 jaar te Loon op Zand; Christinus Joosen 25 jaar te Waspik en Helena W. Vugts 28 jaar te Loon op Zand; HuBertus F. v. Vugt 34 jaar te Ber gen op Zoom en Cornelia M. v. Loon 40 jaar te Loon op Zand; Adrianus v. d.«Bruggen 25 jaar te Haaren en Johanna W. C. Leermakers 27 jaar te Loon op Zand. Gehuwd: Jacobus M. C. Boere 32 jaar en Anna P. M. v. Noije 26 jaar, beiden te Loon op Zand; Petrus J. de Man 24 jaar en Arnolda A. Vrin- ten 23 jaar, beiden te Loon op Zand; Wilhelmus J. H. v. d. Velden 23 jaar te Lichtenvoorde en Petronella M. G. v. d. Velden 25 iaar te Loon op Zand; Joannes F. M. v. Noije 29 jaar en Wilhelmina J. J. Hamers 27 jaar, beiden te Loon op Zand; Engelber- tus R. v. Broekhoven 24 jaar en Cla- zina P. Zwaans 23 jaar, beiden te Loon op Zand; Petrus A. Schuur mans 31 jaar te 's-Bosch en Henrica M. E. v. Loon 33 jaar te Loonopzand. Ingekomen: D. Lievens van Was pik; M. Hamilton van Rotterdam; A. Schornstein van Oss; W. Nieu- wenhuizen van Waalwijk; C. Lin- ders van Wijchen; J. de Wit van Til burg; F. de Rooij van Tilburg; J. v. Mierlo van Vlijmen; G. Paans van Zaandam; M. Verdaasdonk van So meren; M. Laros van Waalwijk. Vertrokken: J. Meijer naar Til burg; E. Janssen naar Weert; E. v. Broekhoven naar Vlijmeni; F. Vos naar Heesch; C. Zwaans naar Vlij men; H. Kolk naar Zwartsluis; B. v. d. Aa naar Borne; N. Glaudemans naar Velsen; M. v. d. Sanden naar Tilburg; N. Hendriks naar 's-Bosch; A. v. d. Wiel naar Haaren. Copyrigh' P I B. Box 6 V^openhoq

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 7