Lentefeest Modefeest bij V D 119.. O 12 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 5 APRIL 1957 12 Voor de Kinderen Voor de Dames £90 ||90 |490 |95 J95 J9Ï DEN BOSCH - TILBURG Mooie molière, in zwart lak stamoid, met poro- zool. Dit schoentje is ook verkrijgbaar met wreef- bandje, 28-31 7.95 24-27 6.50 22-23 Parade schoenen zijn schoenen van 1e klas kwaliteit, met onverslijt- bare porozool en be werkt voorblad. In wit en beige, 32-36 10.90 28-31 9.75 -ycA 24-27 8.75 20-23 „Sonja", wit lederen bandschoentje, met dubbele lederen zool, een mooi kommunie- schoentje, in de maten 32-36 14.75 <f 375 28-31 I 3 In zwart lak, in de maten 15.90^1 1490 Zeer apart hoedje, van fantasie stro, met chique nylon- en strasz garnering Deze hoed, een Zwitsers nouveauté is een zeer charmant model, vooral voor de grotere maten Zeer chique model, vervaardigd van geselecteerde sisal, met fraaie band- en gespgar- nering, in de nieuw ste modetinten Zwart calfssuède dames pump, met stevig hakje en open teen. Dit modi euze schoentje heeft een zeer prettige steun gevende st 1790 Opvallend gemakkelijk, haast sportief is het hakje van deze pump, in zwart calfs suède, met apart opengewerkt voorblad Sportieve damesloafer, van soepel riograin leder, in 2 kleuren, met de be kende porozool. Kies uit de mooiste kleurkombi- naties 2,39® Charmante pump, met queenie hakje, vervaar digd van het moderne riograin leder, in de kleu ren gebroken wit, to maat, room, beige en hard blauw 1990 Cortina d'Ampezzo, Itali aanse import, in sprekende kleuren- kombinatïes. vanaf Ook voor dit voorjaar blijft de sportkombinatie favoriet. Het jasje, in effen grijs of smaakvolle Italiaanse dessins. met 'n pretti ge pasvorm. Als tekening Bijpassende modern gesne den kamgaren pantalon 29.75 Sportieve ruithemden, voor weekend en vakantie, ook in T.T. model, nu in een onvergelijkelijk grote sorte ring, reeds vanaf Vlot hoedje, vervaardigd van fijne laise, met lint en voilegarnering. Natuurlijk kunt U ook hierbij kiezen uit de nieuwe O A modetinten, passend Sk"" bij Uw toilet Deze moderne regenjas, van prima katoenen gabardine, heeft een ingezette mouw. sportieve ruitvoering en handig ticketzakje is kortom een jas die U perfect staat en die U in ons klimaat niet kunt missen Als tekening Novara a quadret- ti, de nieuwe, gedis tingeerde Italiaanse ruitdessins. zijn ver rukkelijk verweven in het prachtige kam garen van deze su blieme swagger, in grijze en beige kleur schakeringen Als U een keer Trinatex heeft ge dragen, blijft U altijd naar Trinatex vragen, want Trinatex hemden, gemaakt van de beste poplin, heb ben een onvergelijkelijke pasvorm en levensduur. Trinatex Duke Prince Perfection Voor dit seizoen brengen wij wederom een uitgelezen kol- lektie, in meest af wisselende kleuren- kombinaties en des sins, w.o. tal van ex clusieve V D des sins en hoger Daarnaast nu ook Trinatex No Iron, behoeft niet gestreken te worden 16.90 Verrassend elegant is deze satin damesjapon, met jasje. Een kostelijke creatie, die met of zonder jasje altijd -- chic en charmant is. Div. kleuren <0?

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 8