Waalwijkse en Langsi Courant WAALWIJK SPORTSPIEGEL Vragen staat vrij U kunt niet alles weten VERLOVINGS RINGEN H. STASSAR - WAALWIJK ■u Zo juist verschenen: Nederlandsche Handel-Maatschappij, N.V. MVVRapid JC Eindhoven— -Elinkwijk GVAVFeiienoord SpartaWillem II NAC—BW NoadSnel. Enschede Aiax—PSV DOSFortuna '54 VVVAmsterdam Fortuna 28 17 4 7 38 66-38 Ajax 28 17 4 7 38 50-35 Feiienoord 28 14 7 7 35 68-44 MVV 27 13 8 6 34 42-27 Enschede 26 12 9 5 33 63-35 PSV 28 15 2 11 32 75-58 VVV 28 13 5 10 31 41-44 NAC 28 11 8 9 30 50-51 Amsterdam 28 11 7 10 29 41-47 Sparta 27 9 10 8 28 54-49 DOS 28 13 1 14 27 66-65 Rapid 27 10 5 12 25 49-51 Noad 27 9 6 12 24 39-51 BW 28 10 3 15 23 62-63 GVAV 27 7 8 12 22 41-50 Elinkwijk 28 8 3 17 19 44-78 Willem II 27 5 4 18 14 42-67 Eindhoven 28 5 4 19 14 26-66 le Divisie A. 24 18 5 1 41 80-28 25 13 7 5 33 63-41 24 11 9 4 31 40-25 25 10 8 7 28 36-40 24 9 7 8 25 41-39 24 9 7 8 25 49-47 23 7 10 6 24 40-36 23 7 9 7 23 41-41 24 8 6 10 22 31-40 25 6 10 9 22 37-43 23 8 5 10 21 43-48 24 6 9 9 21 41-42 24 8 5 11 21 38-46 24 8 4 12 20 42-54 25 6 7 12 19 32-53 25 2 6 17 10 27-58 VRIJDAG 12 APRIL 1955 Uitgever: Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week. 80e JAARGANG No. 29 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p. p. Advertentieprijs: 10 cent per mm. Contract-advertenties speciaal tarief Bureaux GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL - TEL. 2002 Dr van BEURDENSTRAAT 8 OPGERICHT 1878 TELEGR.-ADRES: „ECHO" ZONDAGSDIENST ARTSEN. Van zaterdagmiddag 13 uur tot zondagavond 24 uur; uitsluitend voor spoedgevallen. Zaterdag 13 en zondag 14 april. Arts Dr. Langemeijer. Apotheek Geers. N. H. KERK WAALWIJK. Zondag 14 april 1957. (Palmzondag). 10 uur: Ds. L. Schellevis. Openbare belijdenis der geloofs. Extra kollekte voor de kerk. Vrijdag 19 april (Goede vrijdag). 19.30 uur: Ds. L. Schellevis. Viering van het H. Avondmaal. N. H. KERK BAARDWIJK. Min. Loeffstraat 65. Zondag 14 april 1957. 11 u. v.m. Ds. C. B. Schuurman. Bevestiging nieuwe lidmaten. STREEK-V.VV. BRABANTS CENTRUM. Maandagmiddag 3 uur hield ten stadhuize alhier de Streek- V.V.V. Brabants Centrum haar algemene voorjaarsvergadering onder voorzitterschap van de heer Han Jansen uit Tilburg en waarbij tegenwoordig waren tal rijke burgemeesters uit de streek als vertegenwoordigers van hun gemeenten, het college van B. en W. van Waalwijk, Waalwijks Belang e.m.a. Waar de vergadering huishou delijk was bedoeld en geen pers was uitgenodigd, zullen wij geen verslag geven van deze vergade ring, hoewel wij zulks jammer vinden, daar juist uit de voor stellen en besprekingen de acti viteiten en plannen van Brabants Centrum naar voren komen en toerisme toch publiciteit vraagt. Na afloop van de vergade ring maakten de deelnemers een excursie door de uitbouw van Waalwijk, onder leiding van de directeur van gemeentewer ken, de heer Kobben. Zij bekeken en bewonderden het oorlogsmo nument, het stadspark, de nieuw bouw en aanleg in het Hertog Janpark, het zwembad „Het Hoefswiel", de uitbreidingen in de St. Antoniusparochie en wa ren allen zeer verrukt over de prachtige en ruime uitbouw en aanleg, de straten en pleinen en moderne huizenblokken, maar niet minder de prachtige verzor ging van plantsoenen enz. „DE AMSTEL". Begin mei zal de onderhandse aanbesteding plaats hebben van een belangrijke uitbreiding van N.V. Lederfabriek „De Amstel" alhier; dan zal het plan gereali seerd worden van de bouw van magazijnen en kantoren aan de Putstraat. KATHOLIEKE STANDSORGA- NISATTE VOOR DE WERKNE- MENDE MIDDENSTAND. Zoals wij reeds eerder aan kondigden, zal hedenavond in de zaal Thalia, een algemene leden vergadering worden gehouden van de Kath. Standsorganisatie voor de Werknemende Midden stand om te komen tot definitie ve oprichting van de afdeling Waalwijk en verkiezing van een officieel bestuur. ENGELSE RTJDENDE TEN TOONSTELLING NAAR WAALWIJK E O. De Engelse firma in leder en schoenfournituren W. W. Cham berlain Sons Ltd. zal zeer bin nenkort met haar mobiele show room, die geheel Europa door reist, een bezoek brengen aan de schoen- en lederfabrieken in Waalwijk en omliggende plaat sen, om daar haar nieuwste col lectie leder en schoenfournituren te tonen. Een door de Langstraat, se fabrikanten ongetwijfeld zeer gewaardeerde en originele ser vice, die heel wat kostbare tijd besnaart. De bezoeken van deze reizende en riidende show in verschillen de plaatsen van de Langstraat zijn gearrangeerd door H. L. vail Leeuwen N.V., die de vertegen woordiging van deze firma in Nederland heeft. HEROPENING VERFHANDEL Fa. J. C. SCHELLEKENS. Vandaag om 3 uur zal de fir ma J. C. Schellekens, Putstraat 12 alhier, haar geheel gemoder niseerde winkel in glas, verf, be hangselpapier en schoonmaak artikelen heropenen. Daar de oude winkel te klein was, is de heer Schellekens overgegaan tot het uitbreiden er van. Hij hoopt op deze manier nog meer service te kunnen bieden aan ziin klan ten dan voorheen en wij twijfe len er niet aan dat dit het geval zal zijn. De winkel is verbouwd door de Fa. v. Hulten-v. Bladel, die het timmerwerk verrichtte en de fa. H. Maas, welke het metsel werk verzorgde. Het interieur is geschilderd door de heer Schel lekens zelf en komt zeer goed tot zijn recht door de frisse pas telkleuren. „De Magneet" alhier legde de mooie colovinyl tegels. Ongetwijfeld is het weer een mooie zaak, die zal bijdragen tot het gezellig winkelen in Waal wijk en waar veel te koop is op huishoudelijk gebied. Vermeld zij nog. dat de heer Schellekens gespecialiseerd is in de bekende merken „Fïexa" en „Vervetal", verfsoorten, waarvan hii de alleenverkoop heeft voor Waalwijk. Hij zal de kopers er van de goede voorlichting kun nen geven. Wij wensen de heer Schellekens proficiat. Wij verwijzen naar de adver tentie elders in dit blad. JAARVERGADERING CENTRALE „HENGELSPORTBELANGEN" In café v. Cromvoirt aan het Hoogeinde hield de Centrale ..Hengelsportbelangen" dinsdag haar jaarvergadering. Alle be stuursleden en afgevaardigden van alle aangesloten verenigin gen waren tegenwoordig, alsme de de techn. opziener der Visse rijen. de heer J. Petter, Breda. De algem. Hengelaarsbond had helaas verstek laten gaan. De voorzitter, de heer Oliisla- gers te Vught, opende de verga dering met een woord van wel kom. speciaal aan de heer Petter die ziin vriie tijd besteedde om de Centrale van advies en raad te dienen. De notulen der vorige algeme ne vergadering werden onder dankzegging aan de secretaris vastgesteld en door de voorzitter gearresteerd. Evenzo het vijfde jaarverslag van de secretaris. Ingekomen en uitgaande stuk ken werden besproken, o.m. de kwestie uitmoording van de Bies- bosch door beroepsvissers, die gevangen vis tegen een geringe vergoeding aan vismeelfabrieken verkopen en deze vis daardoor aan de hengelsport onttrekken Momenteel is daar weinig of niets tegen te ondernemen en zal dienen te worden gewacht tot de nieuwe Visseriiwet tot stand zal komen, hetgeen hoognodig en urgent is, aangezien niemand meer uit de tegenwoordige Vis seriiwet en haar bepalingen en besluiten wijs kan worden. Er zullen 3000 stuks poot- snoek op het kanaal in gezamen lijk verenigingsverband worden uitgezet, indien het gevraagde aantal kan worden toegewezen door de Organisatie Verbetering Binnenvisserij. Voorts is besloten op 1 sept. a.s. in het kanaal Drongelen Den Bosch een concours te hou den. Hieraan kunnen deelnemen de eerste tien prijswinnaars van het eigen te houden concours der aangesloten verenigingen. Het inleggeld bedraagt 1.per per soon. Ook het korpsvissen zal daarbij plaats hebben. Een korps van 5 leden van elke vereniging uit dit tiental. De Hengelsport vereniging „Altijd Beet" te Vught zal dit eerste concours organise ren. Daar toe dient elke aange sloten vereniging der Centrale vóór 15 augustus a.s. opgave te doen van haar deelnemers en korps, onder gelijktijdige stor- tin» van 1.p. p. Inleg korps is niet bekend, e.v. zonder inleg. De heer v. Eeten, handelaar o.m. in hengelsportartikelen stel de voor dit concours een wissel beker ter beschikking. Deze be ker zal de „van Eetenbeker" zijn genaamd en wordt eigendom in dien deze 3 maal achtereen door dezelfde vereniging wordt ge wonnen of 5 maal in totaal. Voorts stelde de heer Oliisla- gers een kleinere beker, de Parel vissers te Drunen een krans, „Visscherslust" Waalwijk en „Maar geduld hebben" Waalwijk resp. een tak en een medaille ter beschikking, terwijl de Centrale 10.voor prijzen ter beschik king stelt. Er zal echter niet voor elke deelnemer een prijs voor handen zijn. De ter beschikking gestelde prijzen worden gaarne vóór 15 augustus a.s. bij de secre taris van „Altijd Beet", Piet Heinstraat 5 te Vught ingewacht. Bij de bestuursverkiezing wer den de voorzitter, de heer Olij- slagers te Vught en Jung te Dru- neij bij gebrek aan candidaten bij acclamatie herbenoemd, wel ke benoeming zij aanvaardden. De uittredende secretaris werd door de vergadering met algeme ne stemmen aan 't bestuur toe gevoegd, zij het verenigingloos, zonder stemrecht, welke functie deze aanvaardde. Bij de rondvraag kwam aan de orde de voor hengelen vaak te lage waterstand in het kanaal, welke kan worden voorkomen door het geleidelijk uitlaten van dat water, hetgeen met de R.W.S. door de heer Petter zal worden besproken, terwijl de heer Petter eveneens zal trachten te berei ken dat door opstelling der slui zen de vis rond begin juni de ge legenheid zal hebben het kanaal in te komen. De geopperde vraag, de waterstand in het kanaal op gelijke hoogte te houden met het peil in de Maas, bleek niet voor uitvoering vatbaar. De vergadering had een zeer geanimeerd verloop. H. G. te W. Kunt u mij mede delen of een particulier ook bloembollen kan kweken en zo ja, hoe moet dit? Ik bedoel dan bollen van crocus, narcis, tulp, hyacinth enz. j Antwoord-Bl.Voor het kwe- ken van bloembollen is een teelt- vergunning nodig. Voor 1957 j worden echter geen nieuwe teelt rechten meer uitgereikt. Uitbrei ding van teeltrecht kan worden verkregen door overname hier van van erkende telers. Nieuw erkende telers kunnen uitslui tend op deze wijze teeltrecht ver werven. Overschrijving wordt eerst rechtsgeldig, nadat het Pro- duktschap voor Siergewassen daaraan zijn goedkeuring hecht. Adres hiervan: Produktschap voor Siergewassen, Koninginne gracht 102. Den Haag, Telefoon 0 1700—182260. Daar telkenjare nogal eens uit zonderingen gemaakt worden, ra den wij u aan zich voor inlich tingen hierover tot bovenstaand adres te wenden. Wanneer u ech ter nog op generlei wijze in het bezit bent van teeltvergunnin gen, zal het wel op grote moei- liikheden stuiten, deze te krijgen. Er worden op verschillende nlaatsen bollen of knollen ge kweekt. doch dit zijn dan tuin- of landbouwers, die al teeltver gunningen hebben. J. v. d. M- Betreft vraag en commentaar op premie zieken fonds voor beiaarden. Het door u opgegeven bedrag ad 0.55 pre mie voor ziekenfonds is juist. Beiaarden met een inkomen be neden 2400.ner jaar betalen n.l. dit bedrag, dat inderdaad ho ger is dan het bedrag hetwelk u vroeger betaalde toen u uitkering kreeg op voet van de noodwet Ouderdomsvoorziening. U ver geet echter, dat toen een gedeel te van uw inkomsten werd ge kort en dat u nu het volle bedrag van de algemene Ouderdomswet uitgekeerd krijgt. U geeft op dat u 838.88 per jaar inkomen hebt, maar de uitkering algem. ouder domswet bedraagt alleen reeds indien u niet gehuwd bent f 846 per jaar, zodat wij veronderstel- len, dat u naast het door u opge- 1 geven bedrag, ook de volle uitke- ring geniet van 846.-. Het door u gelezen artikel heeft waar schijnlijk betrekking op de pre mieregeling voor kleine zelfstan digen. i Mevr. B- Ik wil een nylon jurk wassen. Kan ik dat zelf doen of moet ik het laten doen? Antwoord-H: U doet er ver standig aan het witte kraagje vooraf te verwijderen en dit af zonderlijk te wassen. Nylon kan gewassen worden in handwarm sop van goede huishoudzeep (geen zelfwerkend wasmiddel gebruiken). Drukkertjes e. d. moeten eveneens vooraf verwij derd worden, met het oog op mo gelijke vlekken. Moet er gebleekt worden, dan neme men wolblank en geen bleekwater. Eventueel strijken aan de verkeerde kant met een niet te warme bout. Het kraagje afzonderlijk wassen, dro gen en strijken. Aan te bevelen is nylon niet zo lang te dragen tot het erg vuil geworden is, zo dat het vuil niet in de vezel is ge drongen, want dan is zelf wassen vriiwel ondoenliik en dient u de jurk te laten stomen. Mevr. M. A. J. v. Z. Kunt u mij het recept geven van ravigotte- saus Antwoord-I: Hier volgt het: l1/? dl. mayonaise en 1 eetlenel ravigottekruiden (hii drogist ver krijgbaar). De kruiden door de bereide mayonaise mengen, dat is het hele recept. Ravigottesaus wordt opgediend bij koud vlees. (Nadruk verboden). Gobelinbekleding moet men klop pen met een mattenklopper, waar een vochtige doek om heen gebonden is. Aanslag in theekopjes zal niet bestaan, indien men thee drinkt, waarin een druppeltje melk gedaan wordt. Het in de thee aanwezige looizuur wordt door de melk opgelost. Wilt u citroenen bewaren, wik kel deze dan in vloeipapier en leg ze daarna in droog zand (niet tegen elkaar leggen). Uw hond kan in de zomer niet buiten fris water. Ververs het dus enige malen per dag. Indien wit geëmailleerde pannen van binnen beschadigd zijn, kan men dit herstellen met emaillelak. Dit is in de handel verkrijgbaar. Nappa handschoenen moeten ge wassen worden in een synthe tisch wasmiddel, daarna goed uitspoelen en vervolgens na- wrijven met was in de kleur der handschoenen. Fijngemalen gebruikte peperkor rels zijn een uitstekend middel tegen motten in bont. Een roestvlek in een witlinnen boord kan men verwijderen door de vlek boven kokende thee te houden en met citroen zuur te bedruppelen. Na enige tijd uitwassen. (Nadruk verboden). de nieuwe N.H.M.-reisbrochure met tal van practische wenken, o.a. op het gebied van reisdeviezen, douanevoorschriften, bagage- en reisongevallen-verzekeringen. Vooral ook nut tig voor automobilisten. Het boekje is bij elk van de 93 N.H.M.-kantoren in Nederland gratis verkrijgbaar. Agentschap Waalwijk - Grotestraat 180 Wordt 2e Paasdag met promotie competitie gestart Hoe luidt de promotie- en degradatie-regeling Naar wij van goed ingelichte zijde vernemen bestaat de moge lijkheid dat reeds op 2e Paasdag met de promotie-competitie ge start kan worden voor die clubs welke reeds het kampioenschap behaalden. Eind mei hoopt men heel de competitie 1956 57 afge werkt te hebben. Nu de promotiewedstrijden zullen gaan aanvangen, hebben wij de promotie- en degradatie regeling eens opgezicht. Ten be hoeve van onze lezers en de sup porters van de betreffende ploe gen laten wij deze hieronder vol gen Promotie- en degradatierege ling seizoen 1956-57. Kampioenschap v. Nederland: De kampioenen van de le klas A, B en C spelen een gehele com petitie om het kampioenschap van Nederland. De nummers laatst en voor laatst van de le klas A, B en C degraderen automatisch naar de 2e klas. Promotie naar de le klas De kampioenen van de 2e klas A en B van de districten Zuid I en II spelen in een groep van 4 een gehele competitie om twee plaatsen in de le klas. Promotieregeling Distr. Zuid I: 2e klas: Degradatie: de num mers laatst van de 2e klas A en B degraderen automatisch naai de 3e klas. 3e klas: Promotie: de kampi oenen van de 3e klas A, B, C en D spelen in één groep een gehele competitie om twee plaatsen in de 2e klas. Degradatie: de nummers laatst van de 3e klas A, B, C en D de graderen automatisch naar de 4e klas. 4e klas: Promotie: De kampi oenen van de 4e klas A, B, C en D spelen in één groep een gehele competitie om twee plaatsen in de 3e klas. De kampioenen van de 4e klas E, F, G en H spelen in één groep een gehele competitie om twee plaatsen in de 3e klas. Degradatie: de nummers laatst van de 4e klas A, B, C, D, E, F, G en H degraderen automatisch naar de afdelingen. Reserve le klas. Bij Re aanvang van het seizoen 1957-58 wordt wederom een re serve le klas geformeerd. Tot deze klas worden aller eerst toegelaten wegens reeds eerder verkregen rechten de na volgende elftallen: Middelburg 2, Taxandria 2, Goes 2, PSV 2, NAC 3 en Vlissingen 2. Voorts promoveren de kampi oenen, alsmede de nummers 2 van de réserve 2e kfas A, B en C automatisch naar de reserve le klas. Voor promotie komen nog eventueel verder in aanmerking de nummers 3 en 4 van de reser ve 2e klas A, B en C voor zover nodig om tot de gewenste sterkte van 12 elftallen voor de reserve le klas te komen, met dien ver stande, dat, indien niet alle elf tallen van dezelfde rangorde in aanmerking komen, deze een ge hele competitie snelen om het dan nog beschikbare aantal plaatsen. Van iedere vereniging wordt slechts één elftal tot de reserve le klas toegelaten. Reeds gepromoveerde of niet m aanmerking komende elftal len blijven bij het uitvoeren van deze regeling buiten beschou wing. Reserve 2e klas. Promotiezie promotierege- hng reserve le klas. Degradatie: de nummer laatst van de reserve 2e klas A en B de graderen automatisch naar de re serve 3e klas. Nummer laatst van de reserve 2e klas C degradeert automatisch naar de afdeling Zeeland, indien het een elftal be treft. dat bij keuze in de reserve Je klas was gehandhaafd. Voorts degradeert het laagst geplaatste reserve-elftal 2e klas in deze klas automatisch naar de reserve 2e klas. Reserve 3e klas. Promotie: de kampioenen van de reserve 3e klas A. B en C pro moveren automatisch naar de re serve 2e klas. Voor promotie ko men verder in aanmerking de nummers 2 eventueel 3 van de reserve 3e klas A, B en C voor zover nodig om tot de gewenste sterkte van de reserve 2e klas te komen, met dien verstande, dat 'i'''™ niet alle elftallen van de zelfde rangorde in aanmerking komen, deze een gehele compe titie spelen om het dan nog be schikbare aantal plaatsen. In deze klas vindt geen degra datie plaats. Promotie Afdelingen. De promotie van de afde'ipven naar de 4e klas van de KNVB wordt geregeld in overleg fje afdelingen Noord-Prqbant en Zeeland van de KNVB. Er komt epp erp-divisie voor reserve-elftallen betaald voetbal. Zuidelijke clubs Iet echter- op Uw zaak Momenteel is er een le reserve klasse van de clubs welke in het betaalde voetbal uitkomen. Het sneelt in de afdelingen A. B C en D; elke afdeling heeft 14 clubs. De commissie voor betaald voetbal heeft in overleg besloten dat het volgend seizoen 1957-58, een ere-divisie zal Worden inge steld voor de reserve-elftallen. Behalve deze ere-divisie heeft men daarnaast een le klas voor reserve-elftallen, uitkomende in het betaald voetbal. De promotieregeling voor de huidige le klas der reserve-elf tallen is ook bekend. De boven ste 4 clubs van elke afdeling (to taal 4) zullen promotierecht heb ben naar de ere-divisie. Wanneer wij bezien hoe de stand der reserve le klas C er uit ziet. blijkt wel dat de zuide lijke clubs vrijwel geen kans heb ben in deze ere-divisie te komen. Feiienoord 2. DFC 2 Snarta 2 en Excelsior 2 nemen de 4 eerste plaatsen in. NAC 2 en Willem II 2 hebben theoretisch nog kans bij de eerste 4 te komen, doch dan zal men de zaken terdege moeten aanpakken. Zuidelijke clubs, let op Uw zaak De ere-divisie gaat volgend seizoen op zaterdag spelen. Feiie noord 2 zelfs in het Feijenoord- j stadion dichtwedstrijden). Nu hebben de Rotterdamse reserve- elftallen reeds meer dan 4000 be zoekers per wedstrijd. j DE schakels voor uw geluk VAN Stationsstraat 88, tel. 3037 Levenslange schriftelijke garantie De ere-divisie zal het volgend seizoen bevatten: 4 x 4 clubs: to taal 16 elftallen dus. De reserve le klas heeft dan (hoewel ook in betaald voetbal gespeeld wordt) per klas 10 ver enigingen. De degradatieregeling hiervoor zal onderzocht moeten worden, terwijl ook de promotie regeling enige moeilijkheden met zlch brengt. Doch voorlopig schijnt men aan 16 clubs voor de ere-divisie voor reserve-elftallen zich te willen houden en 4 x 10 clubs (verdeeld over 4 klassen) in de eerste klasse. Dit seizoen is er voor de re serveklasse betaald voetbal geen degradatie (of alle tien?), zodat RBC 2, dat met 7 punten onder aan bengelt, er goed vanaf komt. NEDERLAND—BELGIË NIET OP T V. Er zal geen televisieuitzending komen van de voetbalwedstrijd Nederland-België. die op zondag 28 april in het Olympisch Stadi on te Amsterdam wordt gespeeld. Een verzoek van de Nederland se teleyisiestichting om van de wedstrijd een directe reportage te mogen maken, is door de Ko ninklijke Belgische voetbalbond afgewezen, aangezien op die dag in België competitiewedstrijden worden gehouden. UITSLAGEN VAN ZONDAG 7 APRIL 1957. K. N. V. B. Res. 2e klas B. Roosendaal 2—Internos 2 33 BW 3—WSC 2 3—5 Res. 3e klas B. GW 2Concordia 2 50 RKDVC 2Zwaluw 2 51 OSS 2St. Michielsgestel 2 11 OJC 2Schijndel 3 22 Zaterdagmiddagcompetitie. Uitslagen van zaterdag 6 april, le klas. YVN—SSC 3—2 3—4 5—1 ONI—NAC SeoltoSmerdiek 2e klas. WHSZwaluwse Boys 2 42 Snrang 2—HNC 2 sch. n. o. DEB—BWR 5—3 Good Luck 2SSC 2 20 3e klas B. Zwal. Boys 3ONI 2 n. gesp. Good Luck 3Sprang 3 12 WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR ZONDAG 14 APRIL 1957. K. N. V. B. BETAALD VOETBAL Ere-Divisie- VSVEmma HVC—SVV KFCAlkmaar ADOHelmondia '55 HaarlemWageningen De VolewijckersGraafschap LimburgiaXerxes Roda SportDWS ADO Alkmaar Limburgia Helmondia SVV HVC Haarlem Xerxes VSV Graafschap Volew. Wagening. KFC Roda Sport DWS Emma

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 5