De „kleine" mode, die Uw Pinkstertoilet kompleteert. M PINKSTER RECLAME AVEHA Andrevan flitst 7J r Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HELPT U SPAREN! Hso m met extra vele SPAARZEGELS 250 gram Toffees om uit ie delen i H et is prettig om elegant en modieus gekleed te gaan. Daarom hecht iedere vrouw terecht ook veel waarde aan de „kleine" mode, zoals een chique tasje, een smaakvolle shawl of stola, een mooie gavroche, een bekoorlijke korsage, elegante handschoenen, enz. enz. Al deze graag geziene mode-artikelen (ook door de man) vindt U in de grootste verscheidenheid in de nouveauté afdeling bij V D. Komt U eens kijken, onze verkoopsters zullen U graag vrijblijvend alle snufjes van deze onmisbare accessoires tonen. Fa. i. Verdiesen, Textielhandel, Drunen Fa. D. v. d. Hout, St. Antoniusstr. 14, Waalwijk Mag. De Zon, Kaatsheuvel betere drukwerk 200 gram Heerlijke koekjes TR0CADER0 van 56 nu voor 49 100 gram Snijworst 'n smakelijke belegging SPAARZEGEL 10 10 J. 2^5 295 395 450 5S0 - DEN BOSCH - EINDHOVEN TILBURG - HELMOND 9 Ik 1 Wel een beeldig, modern jasje?... dan ook moderne, elegante nylons! D'ORNA nylons s m 2 pakjes Aveha Ananaspudding voor 56 extra 4 spaarzegels 1 gr. blik Ananas op sap inh. 822 gr. voor 175 extra IQ spaarzegels 1 fies Advocaat 'n ware tractatie voor 320 extra ]Q spaarzegels 1 blik Zalm prima kwaliteit voor 98 extra 3 spaarzegels 1 gr. blik Gestoomd gehakt inh. 450 gr. voor 109 extra 5 spaarzegels 1 biik Calif, perziken op sap inh. 425 gr. voor 120 extra 5 spaarzegels 1 gr. fles Limonade gazeuse framb. citroen voor 32 extra 2 spaarzegels 1 pak Aveha Vruchtenpuddiag voor 11. melk voor 45 thans 4 spaarzegels 1 pak Toast van Haust vierkant model 32 ovaal model 28 extra 2 spaarzegels 2 pakjes Maggi Groentensoep voor 96 extra 4 spaarzegels 200 gram Agarvruchten kinderen zijn er dol op van 45 nu voor 39 200 gram Yructitenknopen 'n heerlijk fris zuurtje van 35 nu voor 29 3 stuks Fruitrollen div. smaken van 30 nu voor 25 Onire van Hitst Deze prachtige damestas, van gekrompen rundleder, met een apart vakje voor Uw parapluie, heeft twee extra vakken en is ook als schoudertas te gebruiken Leuke Italiaanse strotas, ruim en vlot model, met praktische plastic voering en handige slui ting. Keuze uit diverse vrolijke kleuren. 790 Als tekening M Maar ook in diverse goedkopere prijzen, o.a. Zeer chique damestasje, hoog Parijs model, met elegante (en stevige) beugélsluiting, verkrijg baar in diverse 1350 modekleuren 1® en in de tinten Elke vrouw wil er graag een stola extra bij heb ben, en juist voor de zomeravonden zijn ze praktisch en elegant. Uit onze rijke kollektie stola's kunt U zeker Uw keus maken. Deze-fraaie stola, van wol met nylon, in aantrekkelijke streep- dessins is verkrijgbaar in diverse modekleuren. Niet duur - nee extra voordelig Modieus en chique zijn ook deze handschoenen, in gemerceriseerde crochet. Handschoenen, die U bij iedere zomerjapon kunt dragen. Verkrijgbaar in diverse dessins wit en écru 190 <i (f^- Zeer elegante mousse nylon dames handschoenen, hoogst modern en passen altijd. Thans de grote mode. Keuze uit diverse *)2S modetinten Mm Brede ceintuurs, in stevig plastic of leder (6-8 cm.), in de kleuren zwart, wit, geel, beige, Sahara, rood en cognac, reeds vanaf 140 (zie tekening) Ook in de nieuwste „Rock and Roll" ceintuurs brengt V D een grote sortering, Verbaasd zult U ook staan over onze grote kollektie korsages. Leuke roosjes, enkel en dubbel, JAC reeds vanaf ®ar Anemonen Ou» Vrolijke leuke bouqetjes, een bonte mengeling van bloemen. Prachtige orchideeën, seringen en 175 diverse toefjes roseknoppen Nylon stola, met hand geknoopte extra lange franje en een geweven dessin, met gouddraad, zeer gedis- |d%90 tingeerd (förna NYLONS Zo'n kwiek manteltje is alleen flatteus... als het gehéél er elegant uit ziet. Vooral echt mooie nylons. Met smalle hielen en rechte nadenDuselas- tisch-fijne d'Orna's met slankmakende naden door de ingeweven - niet ingeperste! - pasvorm. D'ORNA nylons voor alle gelegenheden ook in üw lengtemaat van 3,50 tot 4,50 <s> Voor het naar als U van deze gehele aanbie ding gebruik maakt krijgt U extra 49 spaarzegels, daar komt dan nog bij, voor iedere bestede gulden een spaarzegel gratis. Uw spaarkaart is zo vol. Voor een volle spaarkaart ontvangt U f Sm- van 52 nu voor 47 van 55 ou voor 49 Geldig tot 16 juni

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 10