Vandaag is het al 29 November I U UW WARENHUIS DEN BOSCH - EINDHOVEN - TILBURG HELMOND Bent U al in de Schatkamer van Sint Nicolaas geweest? Duizenden hebben daar reeds hun keuze gemaakt. Nog meerdere duizenden, waaronder ook U, verwacht de Sint de eerste volgende 6 dagen nog in zijn Schatkamer bij Vroom Dreesmann. Alle maatregelen zijn getroffen, dat ook U, die nog komen moet, daar met evenveel tevredenheid Uw keuze zult kunnen maken. De inkoopstaf heeft er voor gezorgd, dat aangebroken kollekties over de gehele linie weer zijn aangevuld. v Het is en blijft daarom: gezellig winkelen en gezellig kopen in Uw warenhuis. Tot en met de laatste dag vindt U daar precies het geschenk, dat U zoekt. Onze zaak is 's avond tot 9 uur geopend op 29-30 november en 2 t/m 4 december. Ook maandag a.s, de gehele dag geopend. Vrijdag 6 december voormiddag gesloten tot 1 uur. Mocht het geven van een geschenk voor U toch nog een groot probleem zijn, maak dan gebruik van de V& D service en geef een cadeaubon, ver' krijgbaar aan onze cassa's tot elk ge wenst bedrag. Modern herenvest, van mooie gladde wollen stof, geheel gevoerd, in de kleu ren beige en IQ75 grijs Cellophane mapje, met 3 herenzakdoeken, in moderne ruitdessins Leuke kleedjes, in Franse streepdamast. Diverse kleu ren. Geschikt voor vele doeleinden. 6 Maten in voor raad. ook ovaal en rond. Ovaal, 23 x 36 450 Grote loper 40x120 19.95 En voor baby een lekkere warme zwanendons trap pelzak, met verschillende leuke kinderdessins 2'® Poplin blouse, met 3/4 mouw. Leuk sportief model: open en gesloten te dragen. Echt zo'n blouse die éc90 U erbij moet hebben Lederen dameshand schoenen, in diverse mo dellen en rrodetinten «*75 warm gevoerd Sierkleedjes, in fijn kant motief, wit en crème. Div. maten, in rond en r%AC ovaal, reeds v.a. X®» Afdruiprek, metaal met plastic bekleed, waardoor breuk bij de vaatwas wordt voorkomen. Voorzien van rubber pootjes, zodat slip pen uitgesloten is. In »25 verschillende kleuren 4 Leuk plastic bandschortje, royale maat met strook rondom. Een practisch St. Nicolaasgeschenk. «9 j slechts Voor de langzame etertjesf Warmwaterbordjes, met leuke kinderdécors. Houdt het eten lang warm ^95 Zuiver wollen gebreide dameshandschoenen, mooi effen dessin. Zwart, wit, grijs, lichtbeige, «50 rood. groen en geel De nieuwste ceintuurs, in suède, plastic en diverse leersoorten, zeer moderne tinten. Als afbeelding met leer gevoerd. Silky leer, (60 6 cm. 10.50 3 cm. Practische lederen doos, met treksluiting, flinke berg ruimte, geschikt voor veel doeleinden, 325 slechts Baby viert ook St. Nicolaas met deze leuke trapeze, kan in de box bevestigd wor den. Uitgevoerd in frisse gifvrije kleuren. Gezonde gymnastiek voor de >«95 babies Tekentoverplaat, Tekenen zonder potlood, raderen zon der gum. Wij lieten een goe de Printator vervaardigen in een met leuke voorbeelden bedrukte rand. Een plastic tekenstift is erbij: elke teke ning is mogelijk en kan zon der hulpmiddel worden uit geveegd. 0-e Slechts Electro-monteurskaart, met transformator. Bel met drukker, stekker en stop contact. Lampfitting en kap. Lamp, schakelaar, schroeven draaier, 4 rolletjes snoer en doos met 1950 materiaal Een snoezig St. Nicolaas- cadeau is dit zuiver wollen bedjasje, in zalm, R395 bleu en wit Nylon damesonderjurk, met fijn kantje en plissé strook. De nieuwste mode kleuren zoals kersenrood, azuurblauw, oker, zalm, bleu en ook wit Nagelmanicure, in fraai saffiaanplastic etui, in diverse kleuren, geheel nieuw ago model, 4-delig Ook een Wollen babyjasje, met capuchon, is een leuk cadeautje. Kleuren (50 wit, rose en bleu Venezia damespantoffel, nieuw model, met zijde door stikt, in schitterende <%95 kleuren Plastic kluwhouder, een leuk en welkom cadeau voor elke breister, Vrolijke «75 kleuren, slechts Gekleurde ontbijtlakens, met ingeweven fantasiedes sins, in 4 pasteltinten, met contrasterende vingerdoek jes: het geheel smaakvol in cellophane verpakt, ®50 per set Damespantoffel, merk leas, in de moderne kleuren karo-steppl en Japan- at95 blauw, zeer mooi Wollen slaapkamerkleed jes. Hierin brengen wij een enorm assortiment, in div. kwaliteiten, 50 x 95 cm., reeds v.a. Zware kwaliteit machin. Smyrnakleedjes, in diverse dessins, m. franje, PI'S 50 50 x 90 cm. „Grace", 6x6 camera, m. 4 sluitertijden en 1325 sportzoeker Bijpassende lederen paraat- tas 7.50 Pressopan filmrol 1.- 2 jaar garantie. m. t Herenvest, van 100 wol len tricot, met ingeweven fantasierand, lange mouwen en elastische 3950 wollen tailleband Een grote collectie metalen scheerapparaten, w.o. ons bekende merk„Service',' ver pakt in doos, per stuk 2.75 2.25 1.45 Met scheermesjes, van prima Zweeds staal (Service), per pakje van 25 stuks 0.03 mm. 85 c. 7CC 0.10mm. Koffieservies, voor 12 personen, fraai porselein, met diverse goud en bloemdécors. Een vorstelijk geschenk. Verder hebben wij een grote sortering electrische scheerapparaten, waaron der de bekendste merken, zoals Philishave, Reming- ton, Rrown en Schick. Herenhandschoenen, in het moderne demie-crochet. Bovenhand gehaakt, binnen- hand van soepel leder. Met wollen tricot 1190 gevoerd Damespullover, van zuiver wol, in modern vlot model. Kleuren bleu, koren, marine, bottle, seered, grijs, cerise, geel en zwart Jongenspetjes, in blauw, bruin en grijs. Op 2 manieren te dragen. Met warme teddy (voor de koude oren). Mo dern stroomlijnmodel en. rubber klep. 990 Geheel gevoerd

Echo van het Zuiden | 1957 | | pagina 14