LAATSTE BERICHTEN Hoe zit dat Olleke Bolleke's Wonderland DEMONSTRATIE FA. A. HOLTGREFE - IJZERHANDEL MEUBILAIR hondje DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 24 FEBRUARI 1958 Loon op Zand Provinciaal Nieuws HOEK RAADHUISPLEIN EDDY WOONHUIS ROB BY Slagersknecht AANKOMEND BANKETBAKKER I de parochie St. Jan de heer W. van Nieuwstadt zitting heeft, aan de ju bilerende Bisschop te kunnen aan bieden. Om aan dit mooie doel spon taan te kunnen meewerken, is in de parochie St. Jan een parochiaal werkcomité opgericht. De St. Vin- centiusvereniging, waarvan men vaak meent dat zij haar werkterrein uitsluitend beperkt tot, wat wij maar met 't meest gangbare woord willen betitelen, ,,de bedeling", heeft al sinds geruime tijd dit ter rein aanmerkelijk uitgebreid, door hare bemoeienissen ook te doen gelden in verschillende gevallen die niet uitsluitend „de armen" raken. En zo hebben de heren van de St. Vincentiusvereniging ook nu weer de taak op zich genomen om als werkcomité voor de parochie dienst te ,doen. Deze taak bestaat in het houden van een huis-aan-huis-col- lecte, die volgens de van het dioce saan comité ontvangen instructies vóór 16 maart-a.s. moet volbracht zijn; verder in de elke zondag te hóuden open-schaal-kerkcollecte en daarnaast in een speciale collecte bij de bedrijven met meer dan 25 werknemers. De bedrijven met min der dan 25 werknemers, worden tij dens de huis-aan-huis-collecte be wogen ook een bedrijfsbijdrage be schikbaar te stellen. Alles bijeen zou men kunnen zeg gen; weer 'n ware bedelpartij, doch als echte katholiek moeten we we ten dat wij op de eerste plaats de plicht hebben alles over te hebben voor ons geloof en het een genot te mogen noemen mee te kunnen wer ken tot uitbreiding van ons geloof, niet door missionariswerk, maar door de plaatsen, die behoefte heb ben aan een Godshuis, daarin te steunen. Het zou iets waard zijn, als de parochie St. Jan het in deze zo ver bracht dat Mgr. Bekkers op 10 juni a.s. in deze kerk zijn pontifi cale Avondmis zou opdragen. En dit is toegezegd aan de parochie, die ge middeld de hoogste bijdrage ge schonken heeft. OPENING. In de v. Hees wijkstraat nr. 37 opende de heer A. v. Houtum zater dag j.l. een geheel nieuwe zaak in verf en behang. Het schildersbedrijf van de heer v. Houtum spreekt mo menteel als zodanig in Kaatsheuvel een woordje mee en we mogen het van de heer v. Houtum niet onzake lijk gezien noemen dat hij in het nieuwe pand aan de v. Heeswijk straat, een wijk met nog weinig winkels, tevens een winkel vestigde voor behang, verfwaren en aanver wante artikelen. De heer Hub. Prins was architect van het mooie pand, dat door de firma J. de Kort, met als onderaannemer Jos de Brou wer die voor een moderne verlich ting zorgde, keurig werd uitgevoerd. Er was de gehele zaterdagmiddag grote belangstelling, die zich ook openbaarde uit de vele bloemstuk ken, die van zakenrelaties en vrien den werden aangeboden. AGENDA. Maandag 8 uur n.m. repetitie kon. erk. harm. Apollo, zaal W. Smit; 8 uur n.m. repetitie kon. erk. harm. St. Jan, zaal P. v. Dun. Dinsdag 7.30 uur n.m. repetitie R.K. Par. Zangkoor St. Jan, in de school; 8.30 uur n.m. repetitie Mannenkoor Semper Vivens, zaal 't Hoventje; 8 uur n.m. K.J.M.V. Flimvoorstel- ling, zaal W. Smit, „Waar de hemel zong". Woensdag 8 uur n.m. Apollo-Thea- ter „Bloedig conflict", 14 jaar; 8 uur n.m. repetitie harm. Kon. Mu ziek Gezelschap Euphonia. Donderdag 8 uur n.m. repetitie Bel Canto, zaal P. v. Dun. BURGERLIJKE STAND LOON OP ZAND. Geboren Antonius M B zv M Soeter- boek-Voogd - Johanna F C dv J Hees been-Hamers - Henrica M. Ca dv. C v Dongen-de Nijs - Bernadette H M dv v d Wouw-Heuer - Petrus W C zv C Pij nenburg-1 Jpelaar - Nicolaas J J M zv Wezel-v d Broek Maria W O dv P Don- ders-Balvers - Maria J dv H Voogd-v d Linden - Petrus C J zv A Verschure- Klaassen - Gerardus J A M zv M Oomis- Schellen - Bernadette M C dv van de Wouw-Graaf mans - Franciscus M J zv M Llora-Donders - Johanna A H M dv J Boere-v Noije - Maria J H G dv v Heesch- Kemmeren - Augustinus H M zv Smul- ders-Swolfs - Justina A B M dv L Zwaans- v Beers - Hermanus J P zv v d Kinden- Moolenschot - Catharina M H dv L van Duppen-Ligtvoet. Huwelijken Johannes A v Erp 27 j te Wahpik en Antonia M Snoeren 25 j alhier - Cornells J Robben 27 j en Maria H J Beekmans 29 j beiden alhier. Vertrokken G J Bruurmijn naar En schedé - E A M v d .Heijden naar Bloe- mendaal - Carolus J Brands naar Tilburg - P v d Schans naar Sprang-Capelle - A J Klerks naar Drunen - A Jacobs naar Waspik - W v d Aa naar Sprang-Capelle - J M C A Leermakers naar Tilburg - N J M Broeders naar Tilburg. Ingekomen C P Goossens van Tilburg - A J M Adams van Tilburg - H F Ver- berne van Bakel en Wilheeze - J v Hees- wijk van Tilburg - J P Sleenhoff van vVaalwijk - P H de Jong van Dongen - H. Harrebomée van 's-Gravenhage - A Groeneveld van Sprang-Capelle. L'HEURE DES DAMES. In de zalen van de Nieuwe Ko ninklijke Harmonie te Tilburg zal vrijdag a.s. de grote voorjaarsshow „L'heure des Dames" worden ge houden. Deze uitgebreide show zal worden gebracht door: Modehuis Teulings, haute couture; fa. Gim- brère, regenkleding en parapluies; fa. Hamers van Hooff, lederwaren ensportkleding; fa. Dora Van de Ven, pelterijen; Huize Mesco Ex quis, mqdeschoenen; „Libelle", da meshoeden; fa. van Eijsden, parfu- meriën, en Wassing's reis- en pas sagebureau. De nieuwe lijn van Modehuis Teulings wordt gekenmerkt door de kortere rok; overdag glad om de heup vallend en voor 's avonds fraai gebolde exemplaren, de bal- lonrok. De tailleurs zijn, op enkele klassieke modellen na, alle gedecen- treerd. De korte jasjes raken nau welijks de heupen. Als primeur voor Tilburg toont deze firma originele modellen van de grote Parijse cou turier Jacques Heim. In de voorjaarscollecties regen mantels, getoond door de'fa. Gim- brère, wordt gebruik gemaakt van nieuwe variaties in poplin en ga bardine-typen. Men ziet hier fraaie stoffen in grote en kleine ruiten, strepen en wafelpiqué's in diverse kleuren. Ook zullen worden ge toond mantels van mooie Zwitserse poplin, exclusief uitgevoerd in de nieuwste tinten, o.a. beurre en pou- dre blonde. Verder zijn er ook de practische tweedmantels, vervaar digd van waterafstotende stoffen in tal van kleurencombinaties. Ten slotte toont Gimbrère parapluies in opvouwbare en elegante naaldmo dellen. Aangepast en geïnspireerd op de zojuist uitgebrachte nieuwe mode lijnen is de collectie van het spe- ciaalhuis voor pelterijen en suède- kleding Dora van de Ven. Hiervan zien we o.m. een als avondjasje te gebruiken kort model in Dior's „ligne trapéze", vervaardigd van zwart breitschwanz-persianer met nertsgarnering. Verder een model volgens de „ligne en serpe", in nerts-bisam. In de suède-collectie springen naar voren een 7/8 model in een verfijnde suède, de zgn. „su- per-lamo", en een blazer van suède, in blauw en met gouden knopen. Als speciaal stuk in deze collectie is een lange jas in suède met een blou- sende rug. In de collectie van Huize Mesco Exquis ziet men hoe de schoenen mode verder óp de spits wordt ge dreven. Het strakke lijnenspel der schoentjes wordt gebracht in een uitgebreid kleurenscala. Zij zijn uitgevoerd in zeer lichte tinten en geven een verfijnde distinctie. In de teenager-collectie mag de schoen met het zgn. „scooterhakje" worden vermeld. „Libelle" toont de laatste in Pa rijs uitgekomen modellen van het nieuwste materiaal, in de door hau te mode gelanceerde kleuren. Voor al in de grote hoeden en de „Bre ton-modellen", die deze zomer het modebeeld zullen gaan beheersen, valt een prachtige sortering te be wonderen. Tevens showt „Libelle" een collectie exclusieve Italiaanse shawls. De make-up der mannequins wordt weer verzorgd door de schoonheidsspecialiste van de firma v. Eijsden, met make-up artikelen van Helena Rubinstein. Iedere be zoekster ontvangt een proefflacon parfum „Calypso" van Robert Pi- quët. De aankleding van de zaal zal in het teken van de luchtvaart staan, waarvoor de K.L.M. haar medewer king heeft toegezegd. Als primeur voor Tilburg zullen de nieuwe uni formen van de K.L.M.-stewardes- sen, welke m.i.v. 1 april zullen wor den gedragen, aan de bezoekers word engetoond. Voor nadere bijzonderheden be treffende deze show, verwijzen wij naar de advertentie in ons nummer van vrijdag j.l. LUCHTAANVALLEN OP SUMATRA EN CELEBES. In Singapore werd zondag avond na een stilte van bijna twee dagen radio-Padang op nieuw gehoord. De tegenregering van Sjafroeddin zei niet, waar deze zender slaat opgesteld. Het moet een nood-installatie zijn, want wat er werd gesproken, klonk slechts zwak door tot Sin gapore. Men hoorde de minister van buitenlandse zaken, kolonel Simbolon, zeggen, dat „Djakarta met bomaanvallen de radiostati ons van de tegenregering laat vernielen, omdat het uitbreiding yan de invloed en de aanhang van de tegenregering vreest. De radioverbinding met de buiten gewesten is ons machtigste wa pen. President Soekarno is een woorden-oorlog begonnen", zei Sombolon, Overste Barlian, be velhebber van Zuid-Sumatra, heeft een verontwaardigde toon aangeslagen tegen Djakarta. Hi.f wenst dat geweld achterwege blijft en dat er onderhandeld wordt tussen Djakarta en Pa- dang. De overste heeft zich zeer opgewonden, omdat een vliegtuig van Djakarta een bom heeft la ten vallen in het gebied van Djambi en omdat twee vliegtui gen daar een landing hebben uit gevoerd zonder dat zij daarvoor toestemming hadden. De rege- ring-Djoeanda heeft zich bij Bar lian verontschuldigd. „De bom was een vergissing. Een vliegtuig was verdwaald. De schade zal door de regering worden her steld", liet Djoeanda weten. Een delegatie van militairen is naar Palembang in Zuid-Sumatra ge gaan om overste Barlian te kal meren. Hij heeft tot nu toe geen partij gekozen. Het luchtoffensief, dat Dja karta zaterdag heeft onderno men, heeft de groepen van de tegenregering van elkaar afge sneden. De zenders van Padang en Boetikkingi en de installaties voor telefoon en telegraaf zijn vernield. Bij de aanvallen op Midden-Sumiatra is één dode ge vallen, een man van 60 jaar. Hij werd gedood, toen een vliegtuig met boordgeschut een weg be schoot. In Noord-Celebes hebben vliegtuigen van Djakarta de zen- dei' van Menado vernield. Bij de ze aanval zijn, volgens berichten van de zijde der opstandelingen, „vele slachtoffers" gevallen. Be halve radiostations zijn ook bruggen en wegen die van Mid den- naar Zuid-Sumatra leiden, het doelwit geworden van lucht aanvallen. MET HET HEELAL? de meningen van onze voorvaderen omtrent de bouw van het heelal zijn de laatste jaren door de ontdekking van talrijke nog onbekende bijzonderheden sterk veranderd. de laatste ontdekkingen, gedaan op de Palomar-sterrenwacht te Pasadena in Californië, een van de grootste sterren wachten ter wereld, geven de astrono men een geheel nieuwe kijk op de bouw van het heelal. men is er op de Palomar-sterrenwacht onlangs in geslaagd, om, met behulp van de Schmidt-telescoopcamera in combinatie met de Palomar-telescoop met een spiegeldiameter van meer dan vijf meter, bijna 1900 fotografische af beeldingen, van het heelal te maken tot op een afstand van 350 miljoen licht jaren (een lichtjaar is 9.460 miljard kilometer! de fotografische afbeeldingen toonden miljoenen sterren aan in de- Melkweg, waarover men tot nu toe niets wist. Hierdoor kon worden vastgesteld, dat het aantal sterren, waaruit de Melk weg bestaat, in de 200.000 miljoen loopt. de fotografische platen toonden even eens aan, dat er naast de Melkweg nog zeker honderden miljoenen sterrenho pen voorkomen, die door het gehele heelal zwerven en het staat reeds vast, dat deze „nevelvlekken" elk uit mil jarden sterren bestaan, de astronomen van de Palomar-sterren- wacht hopen door nieuwe ontdekkingen de grootte van het heelal en de even tuele begrenzing hiervan in kaart te kunnen brengen of te kunnen vaststel len, dat zelfs de krachtigste telescoop niet bij machte is, de uitgestrektheid van het heelal te peilen. nieuwe ontdekkingen zullen waar schijnlijk ook de zekerheid geven ovef de ouderdom der sterren, de oorzaken van de reeds waargenomen explosies der sterren, de vorm en afmetingen van de Melkweg en de plaats, die de aarde en de zon in het heelal innemen. men heeft, naar aanleiding van de pu blicaties van de Palomar-sterrenwacht van nieuwe gegevens omtrten het heel al, reeds besloten tot de uitgave van een „heelalaltas", in samenwerking met het geografisch genootschap. (Nadruk verboden). I HOUTHAKKERS IN HET BOS. Op een zonnige morgen ver trok Olleke, de kleine jongen die met zijn ouders in een huisje aan de rand van het bos woonde, voor een lange wandeling. Hij had een pakje boterhammen bij zich en vrolijk fluitend wandel de hij het pad af dat hem naar het bos voerde. Eerst ging Olleke eens een be zoek afleggen bij de familie Ko- niin, die woonde het dichtst bij. Maar inplaats dat hij de konijn tjes! vrolijk spelend voor hun hol aantrof, zag hij niemiand. Ver wonderd liep Olleke verder en even later hoorde hij in de verte geroezemoes. Wat kon dat zijn? Het kwam van een open plek in het bos. Snel ging Olleke er heen en zie, tot zijn grote verbazing zag hij daar alle bosdieren ver gaderd. Opgewonden stonden ze met elkaar te praten. Natuurlijk wilde Olleke wel eens weten wat er was en hij informeerde links en rechts. Nu hoorde hij het grote nieuws, er waren houthakkers in het bos bezig. En niet enkele mannen met een bijl, maar een grote groep met moderne machines, die snel boom na boom velden. Het bos verkeerde in hoge nood. Verschillende dieren die in het deel woonden waar gehakt werd, waren al hun hol of nest kwijt, zij waren nu vluchtelingen en ie der brak, zich het hoofd er over hoe er een oplossing gevonden kon worden om het bos voor de ondergang te bewaren. Natuurlijk liet ook Olleke zich niet onbetuigd. Het bos was zijn geliefd speelterrein, daar woon den zijn vriendjes, dus dat mocht niet verdwijnen. Maar wat moest er gedaan worden? Een plannetje. Olleke kreeg een idee. „Luis ter", sprak hij, „ik heb 'n plan!" Dadelijk waren allen stil en ke ken vol spanning naar de kleine jongen, die hen al zo dikwijls geholpen had. Olleke vertelde hoe hij had ge dacht de strijd tegen de hout hakkers aan te binden en alle dieren en kabouters waren en thousiast. De hele dag hielden zij zich rustig en deden niets anders dan vanuit de struiken het werk van de houthakkers volgen. Maar nauwelijks waren de mannen 's avonds vertrokken, of de bos- bewoners kwamen voor de dag en gingen aan het werk. Hier en daar kwamen bij de kabouters en de dieren strikken, vallen en klemmen te voorschijn, die zij vroeger eens hadden gevonden. Nu werden die werktuigen keu rig netjes vlak bij de gereed schappen opgesteld, die de man- GRATIS TOEGANG waardevolle adviezen vrijdag 28 febr. a.s, van 12 uur v.m. tot 9 uur 's-avonds en zaterdag 1 maart 's-namiddags demonstreren fabrieksspecialisten deze en verschillende andere belangrijke machines en gereedschappen in onze zaak Een groot aantal machines in één set verenigd. Een complete werkplaats en vele aparte werktuigen en gereedschappen staan zodoende te Uwer beschikking. ALLES in gedeelten verkrijgbaar Onmisbaar voor ■fc Aannemers Scholen Onderhoudswerkplaatsen 3^ Grote winkelbedrijven Gemeentewerkplaatsen •fc Schoenfabrieken Doktoren •fc Tandartsen 3^. „Zelfdoeners" GEEN ENKELE VERPLICHTING uwerzijds Tel. K 4L60-2351 Hoek Raadhuisplein Waalwijk nen in het bos hadden achterge laten. Maar daar lieten de dieren het niet bij. Onder leiding van Olleke werden er grote diepe kuilen gegraven. Onder in die diepe kuilen werden stapels met doornige takken gelegd en daar na werd het geheel keurig met dunne boomtakjes afgedekt. Hierover strooiden ze mos en bladeren, zodat niemand zien kon wat zich hier bevond. Toen gingen ze slapen. Een geslaagde list. De volgende morgen was Ol leke al heel erg vroeg in het bos en ook de dieren en kabouters waren erg vroeg op. Gezamenlijk verborgen ze zich weer in de struiken en wachtten tot de houthakkers zouden komen. Na korte tijd kwamen de man nen pratend het bospad af, niet wetend wat hen boven 't hoofd hing. Bij de gereedschappen ge komen, begon de narigheid. Een trapte in een vosseklem en gilde het uit van de pijn. Een ander liep met zijn voet of hoofd in 'n strik en kon er niet uitkomen. Weer anderen duikelden in de gegraven kuilen en bezeerden hun rug in de stekels. Maar tot overmaat van ramp verschenen op dat moment alle bosbewoners op het toneel en heus niet met vriendelijke bedoe lingen. De vogels doken neer uit de 'bomen in zwermen en pikten de mannen met hun snavels waar ze hen raken konden. De andere dieren sloegen en beten er flink op los en Olleke, de aan voerder, liep voorop met een grote, dikke lak en deelde rake klappen uit. Niets te beginnen. De houthakkers wisten niet wat hun overkwam. Ze kermden van pijn en ellende, want tegen deze razende bende was niets te beginnen. Het wemelde van de dieren en kabouters, zoiets had den de mannen nog nooit mee gemaakt. .Het enige dat ze kon den doen was te trachten zich los te rukken van hun klemmen, strikken en uit de kuilen te klau teren, om daarna op de vlucht te gaan. Maar zelfs dat was zo een voudig niet, want terwijl de mfan- nen zich bezig hielden met zich te bevrijden, hadden ze hun han den nodig en van die gelegen heid maakten de aanvallers ge bruik door er flink op los te slaan en te bijten. Eindelijk slaagden de mannen in een vlucht en tevreden gingen de bosbewoners met Olleke jui chend op de schouders terug in het bos. Die mannen zouden wel niet meer terugkomen. OVER LEEFTIJDEN GESPROKEN Wij hopen, dat u in goede gezondheid zo oud wordt als een reuzenschildpad. Is het wel eens tot u doorgedrongen, dat u en uw medemensen niet alleen de aarde bevolken en dat u dus niet alleen met men sen te maken hebt? Helaas zijn er velen die zich dit niet realiseren. Zij denken; de aar de is van de mens en om de mens alleen gaat het. Wij zien de gevolgen er van om ons heen. De dieren krijgen steeds minder plaats om te leven, de mens dringt verder op! In de film van dr. Grzimek; „Geen plaats voor wilde dieren", komt dit wel sterk tot uitdrukking. Wanneer wij echter wel om ons heen kijken en al die dieren zien, die ons om ringen en met ons de aarde bevolken, dan dringt het duidelijk tot ons door, dat dit allemaal medeschepselen zijn, die ook le ven en waarmee wij rekening moeten hou den. Ook voor hen bestaat het verblijf op aar de uit een reeks van ervaringen van pret tige of minder prettige aard en ook zij wor den ouder en ouder, totdat de tijd komt, dat zij sterven evenals wij. De oude olifant. Hoe oud worden dieren? Dat is onher roepelijk de vraag, die wij ons stellen, daar bij doelende op de leeftijd die dieren kun nen bereiken totdat ze van ouderdom ster ven, want een groot deel verdwijnt reeds op jeugdige leeftijd uit het leven als prooi van andere dieren, door ongevallen of door ziekte. Velen menen, dat olifanten de dieren zijn die het oudst worden en voor deze veronder stelling is wel iets te zeggen, omdat blijkt, dat in de natuur globaal genomen ouder dom en afmetingen wel parallel gaan. Maar ook bevestigen uitzonderingen de regel en al kan een olifant de respectabele leeftijd van ongeveer 100 jaar bereiken, hij is zeker niet het dier met de kans op het langste leven. Voor zover men heeft kunnen nagaan is dat een geheel ander dier en wel de reu zenschildpad, die een leeftijd van ongeveer twee- tot driehonderd jaar kan bereiken en daarbij dan een gewicht heeft van om streeks evenzovele kilo's. Vissen en vogels. In de vissenwereld treffen we ook grote verschillen aan. Vissersverhalen kunnen soms vertellen van snoeken of karpers, die eeuwen oud werden, maar deze verhalen moeten we helaas verwijzen naar het vis serslatijn, want zij worden werkelijk niet ouder dan ongeveer zestig jaar, terwijl fo rellen en baarzen hoogstens vijftien jaar worden. Een wonderlijk groot verschil. Wij treffen in de dierenwereld trouwens meer van dergelijke typische verhoudingen aan. Zo kan hijvoorbeeld een leeuw onge veer 20 tot 25 jaar oud worden, maar een pad overtreft hem met omstreeks vijf jaar. Er zijn ook vogels die een respectabele leeftijd kunnen bereiken en wé behoeven hiervoor maar te letten op de papegaaien, die soms de 100 jaar overschrijden. De struisvogel, de arend en onze wijsgerige vriend de uil, delen het voorrecht van een mensenleeftijd. Het grootste deel van de vogels komt echter niet zover en onder de kleine vogels treffen we er vele, die niet ouder worden dan hoogstens vijf jaar. Van één dag tot 30 jaar. Bij insecten treffen we zeer grote ver schillen aan. Als minimum leven mogen we wel noemen de bekende ééndagsvlieg, een diertje, dat inderdaad maar een leven van één dag heeft en welks volwassenheid in uren berekend kan worden. Daar staat te genover, dat bijvoorbeeld een bijenkoningin de leeftijd van twintig jaar kan bereiken. Een termietenkoningin doet er als het kan nog tien jaar bij. Zo zouden we nog lang kunnen door gaan en vertellen dat een aap, een krokodil en een rhinoceros hoogstens 50 jaar wor den, een beer, een kraai en een paard on geveer 30 jaar, een geit, een hagedis, een hert en een kat hoogstens 20 jaar. We zien echter, dat bepaalde dieren ou der worden dan we denken en andere ster ven eerder. De natuur stelt ons wel steeds weer voor wonderlijke ontdekkingen. (Nadruk verboden). Met grote vreugde geven wy IJ kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Bij het H. Doopsel ontving hij de namen Eduardus Larabertus Dionysius Petrus D. v. d. HOUT R. v. d. HOUT- MAAYEN Paul Waalwijk, 22 februari 1958 St. Antoniusstraat 14 TE KOOP GEVRAAGD. Liefst centrum Kaatsheuvel. Brieven onder nr. 466 aan bu reau Jan Tuerlings, Kaatsheu vel. Met vreugde geven wij U kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Bij het H. Doopsel ontving het de namen Robertus Franciscus Maria Mr. W. M. NIJS B. C. NIJS- POELSMA Wint mv Peter Waalwijk/Leeuwarden, Dennenstraat 66 22 februari 1958 Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de Genademiddelen der H. Kerk, onze innig geliefde dochter, zuster en tante Helena Antonetta Johanna Maria Westerburger in de leeftijd van 31 jaar. Waalwijk: J. Westerburger J. C. Westerburger- Pijnenburg Helvoirt: A. Westerburger J. Westerburger- Nuijten en kinderen Waalwijk: J. Westerburger A. Westerburger- v. Ham en kinderen Waalwijk: H. Westerburger J. C. Westerburger- Brok en kinderen Port-Hedland Australië B. Westerburger Waalwijk, 21 febr. '58 Putstraat 17 De gezongen requiem-mis zal plaats vinden op dins dag 25 februari om half 10 in de parochiekerk van St. Jan Baptist te Waal wijk. Vertrek vanaf sterfhuis Putstraat om 9 uur. Rozenkransgebed zondag en maandagavond om half acht in de kerk. GEVRAAGD; Nette Slagersleerling of volwassen Slagerij Mechie Trommelen Hoekeinde Waalwijk Tel. 2966. Op DONDERDAG 27 februari a.s. wil ik enig VERKOPEN G. SANDERS, Wendelnesseweg Oost, 28 Sprang-Capelle GEVONDEN: langharig, grauw-zwart reu, middelgroot. Vermoede lijk aangereden. Inlichtingen: Secr. Dierenbe scherming Markt 11, Waalwijk BANKETFABRIEK OMGEVING TILBURG VRAAGT Prettige werkkring Geregelde arbeidsuren Brieven onder nr. 404 bureau van dit blad

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 7