V Waalwijk op z'n allermooist FEESTPROGRAMMA Zilveren Priesterfeest Pastoor Lam <~rJ^tJaa lwi}Lx c Prisma horloges Stassar Waalwijk Feuilleton 6 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 13 JUNI 1958 Gun Vader zijn dag Sm oude vertrouwde adret Bern dijk Strata sa Iheumatisch Het Renbaanschandaal van Epsom Ter gelegenheid van de viering van het zilveren priesterfeest van pastoor M. Lam hebben de Antonianent een groots en afwis selend feestprogramma opgesteld, dat voor jong en oud een aan tal' aantrekkelijke evenementen omvat. De eigenlijke feestdag van dit zilveren priesterfeest is dinsdag j.l. in alle bescheidenheid gevierd, 's Morgens werd door pastoor Lam in de parochiekerk een plechtige 'H. Mis opgedragen, die door alle schoolkinderen werd bijgewoond. In de middaguren was pastoor Lam in de kleuterschool de gast van de kleuters, die hun aid op een allerplezierigste hulde jubilerende herder hebben ontha in de vorm van spel, zang en dans. Dinsdag, woensdag en donderdag is in de parochiekerk een tri duüm gehouden ter'voorbereiding op het priesterfeest, dat werd gegeven door pater v. d. Wiel van het Missiehuis te Kaatsheuvel. Het programma voor de komende dagen ziet er als volgt uit ZATERDAG 14 JUNI. 20.00 uur feestelijke ontvangst van de jubilaris op het kerk plein temidden van zijn parochianen, waarna een plechtig Lof zal worden gecelebreerd. Vanaf de overweg tot aan de kerk zal de St. Antoniusstraat feestelijk worden versierd, evenals het kerk plein en het St. Antoniusplein en vandaar naar de feesttent aan de Hugo Verrieststraat. Ook het interieur van de kerk zal in een feestelijk kleed worden gestoken. ZONDAG 15 JUNI. 9 uur;solemnele Hoogmis, opgedragen door de jubilerende pastoor, waarbij de neef van. de jubilaris, de WelEerw. Pater P. van üss, als diaken zal assisteren, en Tini van Haaren, die on langs subdiaken werd gewijd, als zodanig voor de eerste maal in zijn parochiekerk zal fungeren. De feestpredikatie zal worden gehouden door de WelEerw. Heer G. de Vree, kapelaan te Hel mond (oud-collega van de jubilaris). Door het zangkoor zal o.l.v. de heer J. Kooien de mjs „Relaxa Facinora" van Eecher worden uitgevoerd. 12.30 uur officiële huldiging van de jubilaris in de feesttent aan de Hugo Verrieststraat, waarbij tevens het cadeau van de parochie zal worden aangeboden. Deze huldiging zal worden op geluisterd door de harmonie St. Crispijn, de K.A.J.-Drumband en het mannen-, dames- en meisjeskoor van de St. Antoniusparochie. Verder zijn hartelijk welkom alle parochianen vanaf 18 jaar. Vanaf 1.30 uur zal iedereen in de gelegenheid zijn de jubilaris persoonlijk geluk te wensen. 20.00 uur opvoering van het toneelspel in 3 bedrijven „De Paradijsvogels" van Gaston Martens door de gezamenlijke to neelverenigingen O.O.G. en D.V.S.V. de regie is in handen van de heren C. Dekkers en H. Swinkels. Deze uitvoering is voor iedereen toegankelijk, dus ook voor belangstellenden buiten de parochie, tegen een toegangsprijs van 0.5Ö. De feesttent bevat ca. 700 zitplaatsen, dus laat u niet weerhouden. MAANDAG 16 JUNI. 14.00 uur opvoering voor en door de kinderen van het bij zonder aantrekkelijke zang- en dansspel „De Gouden Kroon". Uit voerenden zijn de leerlingen van dei 3 lagere scholen. De leiding is in handen van de leerkrachten van de scholen met assistentie van parochianen. Ook deze opvoering zal in de fraaie, ruime feesttent geschieden. 20.00 uur: heropvoering in de feesttent van De Paradijsvogels. DINSDAG 17 JUNI. Pelgrimsdag ter ere van de H. Antonius. 11.00 uur:, plechtige H. Mis. 20.00 uur heropvoering van het zang-'en dansspei „De Gou den Kroon". Deze uitvoering is voor iedereen toegankelijk tegen een, prijs van 0.50. WOENSDAG 18 JUNI. 20.00 uur feestavond voor alle jongeren vanaf 17 jaar in de feesttent, waarbij volop gelegenheid zal zijn om te dansen. En tree 0.75. Ook ouderen zijn, van harte welkom en kunnen mee genieten met dans, ballet (Mater Amabilisschool), ritmische gymnastiek en andere attracties. Bijzonder fraaie en kostbare prijzen kan men op deze avond in de wacht slepen, zoals een suède damesjasje naar keuze en maat, leren tassen etc. De mu ziek op déze zeer aantrekkelijke avond zal worden verzorgd door het Kaatsheuvels Revue-orkest. DONDERDAG 19 JUNI. 14.00 uur feestmiddag voor de schoolkinderen inf de feesttent met tractatie 20.00 uur heropvoering van het zang- en idansspel „De Gou den Kroon". Voor iedereen toegankelijk tegen 0.50. ZATERDAG 21 JUNI. 7.30 uur H. Mis voor de kinderen. 11.00 uur eerste steenlegging van de nieuwe Pastoor Kuij- persschool. In het algemeen kan nog worden opgemerkt, dat de feesttent zeer ruim is, zodat iedereen rustig op pad kan gaan zonder vrees dat er voor hem of haar geen pl aats meer zal zijn. Kaarten zijn steeds verkrijgbaar tot aan de uitvoering aan de zaal. In de feest tent is volop gelegenheid voor consupiptie. 'Het is ongetwijfeld een zeer goede gedachte geweest om, eert zo ruime feesttent te plaatsen, want daardoor wordt een prettige en zeer ongezochte gelegenheid geschapen de parochiële familie band eens wat nauwer aan te halen. Men mag dan ook hopen, dat alle Antonianen het feest van hun pastoor van harte zullen mee vieren, waarbij zij tot de couclusie zullen komen, dat er toch wel heel veel is gedaan om dit zilveren priesterfeest op waardige wij ze te omlijsten, dat er dus veel en tintelend leven in de parochie zit. Dank zij de bereidwilligheid van het gemeentebestuur heeft men ook de omgeving van de feesttent op attractieve wijze kun nen verlichten. Het ziet er naar uit dat de waal- wijkse culturele akker in de komende wintermaanden niet zal bloeien. Voor velen zal dat een niet bijster schok kend vooruitzicht zijn, omdat zij hun geestelijke leeftocht van elders be trekken, maar voor vele anderen zou dit een enorm verlies betekenen, waarvan de omvang niet in cijfers is uit te drukken. In een circulaire aan alle leden en adspirant-leden heeft het bestuur van de ivaalwijkse kunstkring een over zicht van de stand van zaken gege ven, met als trieste conclusie dat de kunstkring gedoemd zal zijn te ver dwijnen indien men er niet in slaagt aan dit onmisbare instituut van on schatbare betekenis een hechtere fi- nantiële basis te geven. De uitermate zorgwekkende toestand, waarin de kunstkring zich momenteel bevindt, wordt wel heel duidelijk onderstreept door de cijfers welke in genoemde circulaire staan vermeld. Over het afgelopen seizoen een tekort van f 1111,49, ondanks een gemeente lijk subsidie van f 1375.-. Het aantal bezoekers varieerde van 362 tot 263, 106, 104, 89 en 37 voor een zaal die aan ongeveer 400 bezoekers plaats biedt. Triester kan het al niet, en het is dan ook begrijpelijk dat het bestuur onder deze omstandigheden de organisatie van een nieuw kunst kringseizoen niet meer aandurft. De oorzaken van de dreigende, roemloze ondergang van tivaalf jaar culturele activiteit moet enerzijds worden gezocht in de te geringe be langstelling (zie cijfers hierboven) der leden (550) en anderzijds in de ongunstige ontwikkeling der omstan digheden, zoals: stijging der hono raria (niet van de bestuursleden), vermindering van provinciale toneel- subsidies, vermeerdering van alge mene onkosten, de algemene ten- denz tot bezuiniging (waaraan ik, ge zien de handen vol geld die men voor alle mogelijke prullaria uitgeeft, niet geloof) en de concurrentie van de televisie (die overigens meestentijds het aankijken nauwelijks waard is). Het kunstkringbestuur vraagt in genoemde circulaire met alle klem om suggesties, welke tot een bevrij ding uit deze dodelijke impasse zou- j den kunnen leiden. Het is bij alle narigheid een ge- j lukkige omstandigheid, dat we het i leven van de kunstkring voor een i goed deel in eigen hand hebben, n.l. in het ledental. Een ledental van 550 is in zoverre een gezonde basis voor de exploitatie van een kunstkring in dien al die leden naast het betalen van hun contributie ook daadwerke lijke belangstelling hebben voor de uitvoeringen, maar bezoekcijfers als 160, 104, 89 en 37 tonen wel aan dat het met die belangstelling maar heel droevig gesteld is. Een leden- wervingsactie zou dan ook alleen zin hebben als dit ook zou betekenen, dat we in de toekomst daardoor op volle zalen konden rekenen. Blijft over de vraag: waarom is die belang stelling voör de kunstkringavonden over het geheel genomen zo gering? Opmerkelijk is, dat de toneelavon den zonder uitzondering telkenmale goed bezet zijn en dat de mu ziekavonden en de lezingen dikwijls voor een man en een paardekop wor den gehouden. Hieruit zou men kun nen concluderen, dat 't bestuur voor lopig 't organiseren van laatstgenoem de avonden achterweg zou moeten laten om een klinkende finantiële strop te vermijden. Van de andere kant is het wellicht ook niet doenlijk om alleen maar toneelavonden te ge ven in een frequentie van 2 maal per maand. Het geven vau louter toneelavonden zou misschien nog te realiseren zijn indien de frequentie iverd bepaald op 1 uitvoering per maand, zodat het kunstkringseizoen uit ca. 7 avonden zou bestaan. Een bedroefd klein beetje voor zo'n lan ge wintertijd en in zijn karakter te eenzijdig ook om van een brede cul turele activiteit te kunnen spreken, maar liever een half ei dan een lege dop. Het is nu eenmaal zo, dat onze stad lijflijk sneller groeit dan geeste lijk en daarmee zullen we bij onze overigens zeer toe te juichen cultu rele activiteiten voorlopig terdege rekening moeten houden. De cultu rele akker is nog niet zover dat er alles op verbouwd kan worden en daarom: voorlopig alleen maar wat we lusten, als we wat groter zijn gaan we de rest wel waarderen, waaruit dan nog weer eens volgt dat een schouwburg als gebouw Waalwijk wel goed zou staan, maar Joost mag weten wat we er van binnen mee moe ten zouden doen. Overigens zou ik het kunstkring- bestuur in overweging willen geven zijn licht eens op te steken bij de culturele raad, die toch wel raad moet iveten na ons al zoveel te raden te hebben gegeven. Van de kunskring naar de weelde rige bloeiende zomerse natuur, waar mee wij in stad en omstreken zo rijk gezegend zijn, is op een dagboekblad nog minder dan een stap. Helaas valt ook in deze sector het accent op een weinig culturele beleving, want wie ziet hoe in het bos en bij de Roes- telberg de in volle pracht bloeiende rhododendrons zijn en worden ge plunderd en geruïneerd, die vraagt zich af waar bij deze natuurschen- ners het doodgewone burgerlijke fat soen gebleven is. Men dient zich er op de allereerste plaats rekenschap van te geven, dat deze struiken een ander toebehoren en dat het dus niet aangaat om daarvan armenvol af te rukken. En als er dan iemand is die er persé niet af kan blijven, laat hij zijn diefstal dan zo voorzichtig uit voeren dat de struik er niet door be schadigd wordt. Over de mensen, die de aldus verkregen bloemen honderd meter verder langs de weg als oud vuil neergooien, praat ik maar niet eens, maar zij zorgen ervoor dat de uitdrukking „Jan Rap en zijn maat" nog steeds de verzamelnaam is voor een weinig aantrekkelijk slag men sen. HANNIBAL. Met Kerstmis in 1938 hadden we de gelegenheid de nachtmis in Waalwijk bij te wonen. Een nooit uit te wissen indruk heelt die plechtigheid opv me gemaakt. Heerlijke hulde aan 't Goddelijk Kind in de van schoonheid stra lende parochiekerk, gevuld met vroom biddende mensen. Onmid dellijk na de Mis heb ik me toen aan 't schrijven gezet om m'n ge voelens uit te drukken in een artikel voor Waalwijks dagblad. Dit artikel was toen getiteld „Waalwijk op z'n mooist". Nu vandaag, na uw wonder schone processie met het H. Sa crament doorheen de straten on zer gemeente, schrijf ik weer. Maai" nu onder de titel: ..Waal wijk op z'n allermooist". Want ja. mooier dan 't zondag was, kan Waalwijk nooit zijn De heerlijke stoet van zingende en biddende groepen in hun kunstzinnige kledij, de prachtige groep vendelzwaaiers, vooral op het ogenblik dat deze hun vaan dels o]i de grond open spreidden, opdat Jezus er overheen zou gaan, om alzo de spontane hulde 'der van geestdrift oplaaiende mensen op Jezus' nlechtige in tocht in Zijn stad Jeruzalem te herhalen; de met vlaggen, bloe men en lichten versierde huizen langs de doortocht: de mooie aanblik van het plein op 't ogen blik dat de zegen met het Aller heiligste over de knielende me nigte gegeven werd. Wat was dit alles enig mooi. Het mooiste ech ter, en wat me het diepst van al les beeft getroffen, was 't aan schouwen van Waalwijks rijke, rijke kinderweelde. Hoe moet Je zus' Hart van goddelijke vreugde hebben getrild, wanneer Hij langs de ontelbare rijen van onze lieve kinderen heenging „Laat de kleinen tot Mij komen". Jezus' verlangen is hier in Waalwijk ten volle in vervulling gegaan. Toen ik nu bijna zestig jaren geleden voor 't eerst van m'n le- verq in België als jonge religieus 'n processie buiten bijwonen moebt en getuige mocht zijn van de openbare hulde van geheel 'n gemeente, toen heb ik ik her inner me dit nog zo goed een ogenblik 'n traan van weemoed in de ogen voelen opwellen, als ik er aan dacht dat zoiets nooit bii ons in Nederland kon plaats hebben. En nu na zestig jaren had ik het onzeggelijk geluk in ons eigen Nederland, en dit nog wel in ons, >eigen Waalwijk, van zulke plechtigheid getuige te mogen zijn. „Te Deum lauda- mus", mijn God, ik dank U voor die vreugde. En ik bid op dit ogenblik: be waar, o Heer, ons christen volk in haar geloof en in haar liefde voor de goddelijke gave van de Eucharistie. Moge, met Uwe ge nade, de plechtige hulde, U ge bracht, onze dwalende broeders terugbrengen tot U, om bij U krac'ht en troost te mogen ko men vinden. Moge de stille hulde die op verleden zondag zo menig andersdenkende aan Uw H. Sa crament door hun eerbiedige houding heeft gebracht, ook de zen bij U terugbrengen. Mogen ook zii bij U diezelfde troost, diezelfde sterkte komen vinden, die wij katholieken bij U vinden in de H. Communie en het H. Misoffer „Ut onmes unum sint' Prelaat Dr. van Heesch. en verras hem met een mode artikel; een DAS in de nieuwste stre pen of in de fleurigste dessins; MANCHETKNOPEN in de meest aparte modellen; ANKLETS in wol en nylon, die als gegoten aan „zijn" voeten zitten, ofeen HEMD of WEEK END SHIRT, waarmee „hij" in zijn nopjes is. GROTESTRAAT 155 WAALWIJK Filiaal: Mevr. v. d. Brand-Hens Dammen. Het kampioenschap dammen bij Th. v. Boxtel wordt a.s. zon dag afgewerkt. Stand tot heden: gs. gw. rm. vl. pt. H. v. Boxtel 76 1 0 13 H. Heuverling 7 6 0 1 12 P. van Zon 7 4 2V 1 10 J. van Berkel 6 4 0 2 8 St. v. d. Ven 7 3 13 7 H. Deuderkom. 7 2 3 2 7 W. v. d. Hotu 7 12 4 4 H. Donders 7 0 3 4 3 J. de Nijs 6 114 3 A. van Gorp 7 0 16 1 Er kan dus nog van alles ge beuren. Kom. daarom a.s. zondag een kijkje nemen. Wij spreken de hoop uit dat er fair gestreden zal worden. Het programma voor a.s. zon dag luidt: le partij: H. Heuverling—H. Donders A. van GorpSt. v. d. Ven H. van BoxtelP. van Zon J. van BerkelH. Deuderkom .1. de NijsW. v. d. Hout 2e partij H. van BoxtelSt. v. d. Ven P. van ZonH. Heuverling H. DeuderkomJ. de Nijs J. van eBrkelW. v. d. Hout H DondersA. van Gorp De wedstrijden beginnen pre cies om 8 uur des avonds. Voor degene die om half 9 niet aan wezig is, wordt de wedstrijd als verloren beschouwd. Dcc fan lach eens ccEcdzuiverende kuur. Kat Eruschen Salts. Al itientallen jaren was Kruscheh over de hele wereld redder in de nood, in duizenden gevallen van Rheumatische pijn. Dat komt omdat Kruschen de oorzaak van de kwaal aantast en verdrijft. Rheumatische pijnen vinden veelal hun oorzaak in de vertraagde werking van de bloedzuiverende organen. Juist die komen door Kruschen's zes mine rale zouten weer op gang. van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" door: Percy King 23). „Neen. Vallery wilde 't wel graag. Hij zat wat erg in de rats en ik mag 't hem niet kwalijk nemen. Maar 'k was er beslist tegen. Tuig, dat er geen been in ziet een kind te ont voeren vlak vóór of na het plegen van een moord, draait er de hand ook niet voor om een kind koud te maken als 't zo in de kraam te pas komt. De Yard houdt zich gedekt tot de kleine terug is; dan wordt heel de politiemacht mobiel ge maakt. Als we het geluk hadden ge had de revolver te vinden, was die Joe Smith onder 't mes genomen en niet zuinig ook". „Laat je Dave Irving in de gaten houden?" „We leggen de hand op hem als we willen. Maar de uiterste voor zichtigheid is geboden. Eén verkeer de stap en 't kind is naar de haaien. Die vervloekte kranten! Ko lommen drukken ze af over Ame rikaanse misdadigerspraktijken. Ze zijn compleet een leerschool voor 't geboefte hier". „Hoe zit 't eigenlijk met Joe Smith?" „Zijn signalement is naar alle kustplaatsen gestuurd. De luchtha vens zijn gewaarschuwd. Hij kan niet weg. We houden een oogje in 't zeil. Smith, of hoe de schavuit heten mag, woont in een boardinghouse, Finborough Road. Volgens 't laatste rapport heeft hij zijn kamer nog niet verlaten. Verdachten genoeg, maar geen houvast. Best mogelijk, dat de schuldige in heel andere richting gezocht moet worden. Crompton stond bekend als zó nauwgezet, dat hij zelfs zijn eigen moeder zou aanklagen, wanneer ze buiten haar boekje was gegaan. Val lery is van 't zelfde hondje gebe ten". „Tja". Dergelijke bijzonderheden interesseerde Ashworth niet. „Waar is Mr. Vallery?" „In de bibliotheek". Inspecteur Riddell bereed zijn stokpaardje en pakte Ashworth bij een mouw van zijn jas. „Je kent 't spreekwoord stille waters, diepe gronden, 'k Heb nóg eens met lui te doen gehad, die voor de buitenwereld de rechtscha penheid in persoon waren, maar on dertussen de kat gemeen in 't don ker knepen. Toevallig ook commis- sionnairs in effecten. Ze deden van de ochtend tot de avond uitgestre ken en zalvend, wat hun niet belet te de spaarduitjes van de smalle ge meente en van weduwen achterover te drukken. Als 'k daarover be gin Ashworth liet hem niet beginnen. Hij duwde Riddell opzij en stapte de bibliotheek binnen. De beschul diging betreffende haar leugen in verband met Joe Smith, waarmee hij Mrs. Vallery wilde overvallen, bestierf hem op de lippen. Eén nacht, een enkele nacht en een mor gen hadden de vrouw tot een wrak gemaakt. Holle ogen, ingezonken wangen, voeten die haar de dienst weigerden, toen zij opstond om Ash worth te begroeten. Zij viel onmid dellijk op de divan terug. „Ze hebben van zich laten horen" hijgde ze. „Vanochtend vroeg. Mijn man is met hen gaan onderhande len. Ik vertelde de man aan de tele foon van de revolver, en dat ze 't wapen krijgen konden in ruil voor mijn kind". „Hoe laat was dat, Mrs. Vallery?" „Even over vier". Ashworth knikte. Daarmee was verklaard van welke zijde de in braak in zijn kantoor gekomen was. „Wat kreeg u ten antwoord?" „Eerst scheen hij er niets van te begrijpen. Toen 'k hem nadere bij zonderheden gaf, vloekte hij en hing de ontvanger zonder meer op. Ge lukkig had hij al gezegd, waar Aus tin hem ontmoeten moest". S „Weet uw man iets vaii de revol ver?" f „O neen! U moogt hem ook niets zeggen! Hij is veel te nauwgezet in zulk soort dingen. De wet is zijn heilig huisje. Hij zou onmiddellijk de politie in de arm genomen heb ben enNeen, 'k zei hem er niets van". „Was hij direct bereid te gaan?" j „Ja, ofschoon hij bang was, vre- selijk bang. Hij probeerde 't niet te laten merken, maar hij is een slecht comediespeler. Toch ging hij, zonder een uitvlucht te bedenken, 'k Be- j hoorde een betere echtgenote voor j hem te zijn. Er is niets wat hij niet i voor me over heeft". Zij wist niet, dat zij zelf Ashworth een wapen tegen haar in handen gaf, en hij aarzelde niet, er gebruik van te maken. „Een betere echtge note? Door niet langer een deel van uw genegenheid voor een ander te reserveren, bedoelt u?" ,,'k Begrijp u niet". Er was geen zelfbeschuldiging, geen angst in haar stem, alleen verrassing. „U begrijpt me heel goed. U zei, dat u Joe Smith niet kende. Toch zag iemand u gisteravond in zijn ar men". V Een brandend rood steeg haar naar 't gelaat. „Dat is waar. Maar u kent de reden niet. U hebt er zelfs niet 't flauwste begrip van. An ders Mrs. Vallery wendde 't hoofd af en liet de zin onvoltooid. Ashworth kon niet aandringen: de deur werd geopend, Vallery trad binnen. „Austin!" Zij snelde op haar echt genoot toe. „Wat zeiden ze? Is Con- nyToen Vallery haar zwij gend op het voorhoofd kuste: „Je brengt slecht nieuws mee. Ik zie 't. Hebben ze Ashworth nam Mrs. Vallery zacht bij een arm. „Laat uw man rustig 't verloop van de besprekingen ver tellen". Vallery hoestte. Tenslotte zei hij: ,,'t Is vreselijk! Ongehoord! Ik ont moette de man volgens afspraak in de hall van King's Cross Station. Hij wist niet veel mee te delen. Het waren hoofdzakelijk instructies die hij gaf". „Een tussenpersoon", knikte Ash worth. „Zoiets vermoedde 'k wel. Wat voor instructies kreeg u?" „Hij verzekerde, dat het kind on gedeerd is. Het was het eerste waar ik naar vroeg, Cilly. De man zei, dat ze vijfentwintigduizend pond eisen, Ik reed van King's Cross Sta ll tion regelrecht naar kantoor om na te gaan over welk bedrag aan ge reed geld 'k beschikken kon en hoe 't met mijn privé-middelen stond, 'k Kwam bij elkaar tot tennaastebij vijftienduizend pond", Vallery zag Ashworth aan. ,,'k Ben feitelijk hoofdkassier, weet U? Hoewel de firma ook mijn naam draagt, ben ik in werkelijkheid toch niet meer dan een employé. Ik heb geen ander in komen dan 't salaris dat Benjamin Crompton me betaalde een vor stelijk salaris, mag ik gerust zeggen. Ja, meer dan vorstelijk. Ofschoon we royaal leven, heb 'k er elk jaar van kunnen wegleggen". ,,U moogt, met andere woorden, over 't kapitaal van dé firma niet beschikken?" „Zoals u zegt. 'k Zou in geen en kel opzicht verantwoord zijn, wan neer ik 't deed. Maar zoals de zaken nu staan, is Priscilla 't hoofd van de firma". Vallery glimlachte wrang. ,,'k Ben nu dus feitelijk de onder geschikte van mijn echtgenote." „Je kunt over 't geld beschikken, Austin, 't spreekt vanzelf". Ze ves tigde de blik peinzend op haar man. „Anders niets voor vader om mid den in de maand zoveel cash te hebben". (Wordt vervolgd)

Echo van het Zuiden | 1958 | | pagina 6