WAALWIJK WASPIK Waalwijkse en Langsiraatse Courani MOEDERDAG-GESCHENKEN J. TAUSCH Grotestraat 231 Grote lol voor scheidende bestuursleden van Waalwijks Belang 82e JAARGANG No. 37 De voorjaarsvergadering van Waalwijks Belang welke dinsdag avond in Hotel Verwiel werd ge houden, stond in het teken van het afscheid. Het afscheid van twee bestuursleden, die door hun langdurige en grote werkzaam heid bijzonder veel voor de ver eniging en daarmede ook voor Waalwijk hebben gedaan. Deze scheidende bestuursleden waren de heer Jan Tielen, medeoprich ter van de vereniging en van de aanvang af ook secretaris, het geen neerkomt op een werkzaam heid van 52 jaar, en de heer Nor- bert van Loon, die gedurende 42 jaar de functie van penningmees ter heeft vervuld. In de door het heengaan van deze twee bestuursleden ontstane vacatures werden gekozen resp. de heren A. Tielen en B. Weijers. Nadat de voorzitter, de heer J. Timmermans, de beide bestuurs leden welkom had geheten, richt te hij zich tot de beide scheiden de functionarissen. Behalve mede-oprichter van de vereniging heeft de heer Tielen ook gedurende 52 jaar de functie van secretaris waargenomen en wij allen weten op welk 'n voor treffelijke wijze hij dat heeft ge daan, aldus de voorzitter, die als bijzonderheid wist te vermelden dat de heer Tielen bij zijn weten nog nooit een bestuursvergade ring had verzuimd. Verder schet- Dat staat hem als een,.. de bestuursleden voor het zeer vele dat zij voor Waalwijks Be lang en Waalwijk hebben gedaan en hoopte dat zij de bloei van de vereniging nog gedurende vele ja ren zouden mogen volgen. Hij deelde mede dat de beide heren op grond van hun grote verdien sten waren benoemd tot ere-lid van de vereniging. Aan het slot van zijn toespraak overhandigde de voorzitter aan de heer Tielen een aandenken in de vorm van 'n fraai Delftsblauw bord met inscriptie. In zijn dankwoord toonde de neer Tielen zich zeer getroffen door de waarderende woorden tot hem gericht. „Gevoelens van weemoed en dankbaarheid ver vullen mü op dit ogenblik", zo zei hij. „Weemoed, omdat ik af scheid moet nemen van een ver ding voor Waalwijk", aldus bur-^ gemeester Teijssen, „en ik wil mij persoonlijk gaarne naar uw voor beeld richten en u aan anderen ten voorbeeld stellen." Ten slotte sprak spr. de hoop uit dat beide scheidende leden nog vele jaren getuige zouden mogen zijn van de groei en de bloei van de vereniging en van Waalwijk. Het huishoudelijk gedeelte van deze vergadering Pracht behalve de verkiezing van twee nieuwe bestuursleden, de heren A. Tielen en B. Wijers, ook de herverkie zing van de heer A. Meijs als be stuurslid. De secretaris las zijn 52ste en laatste jaarverslag voor, aan het eind waarvan hij constateerde, dat de uitbouw van Waalwijk 'n steeds groter activiteit van Waal wijks Belang zal vragen. Uit het jaarverslag van de pen ningmeester bleek, dat het vere nigingsjaar kon worden afgeslo ten met een batig saldo van 1037.60, maar dat het lopende verenigingsjaar nog vele uitga ven vroeg. Er werd in deze vergadering In de rondvraag stelde de heer de Visser voor om aan de 28e ok tober van dit jaar een feestelijk cachet te geven. Het zal dan na melijk de 15e verjaardag van Waalwijks bevrijding zijn. De voorzitter kon zich daarmee ver enigen en zegde toe dat het be stuur een en ander nader zal be spreken. Ten slotte vroeg de heer Brou wer aandacht voor de samenstel ling van de agenda in de V.V.V.- gids e. a. en zou nogmaals de verenigingen aanmanen om tij dig hun activiteiten aan 't secre tariaat van W. B. op te geven, om te voorkomen dat men op dezelf de dagen elkander afbreuk doet. Ook maande hij de verenigingen aan toch 3.over te hebben voor 't lidmaatschap van W. B. De vergadering werd daarna gesloten. eniging en van een werk, waar- Zon sportieve vlotte TWEKA short. Bij ons in de nieuwste modellen en kleuren. RIJKE SORTERING IN ALLE PRIJZEN. ste de voorzitter hoe de scheiden de secretaris zich in die jaren tot een onmisbare figuur heeft ge maakt. Hij heeft talrijke initia tieven ontwikkeld en heeft daar aan door zijn grote kennis van de plaatselijke toestanden steeds weer de juiste toepassing weten te geven. Wat de heer Tielen in al die jaren op velerlei gebied voor Waalwijks Belang en door Waalwijks Belang voor Waalwijk heeft gedaan, is niet in woorden uit te drukken, maar 't is enorm veel geweest. Hoewel de werklust en de am bitie van de heer Tielen nog steeds niet zijn getaand, toonde de voorzitter toch alle respect en begrip voor het besluit van de secretaris om zijn functie in han den van een jonger lid der vere niging te leggen. In een persoonlijk woord tot de secretaris zei de heer Timmer mans, dat hij het heengaan van de heer Tielen ten zeerste be treurde, temeer omdat daarmee een einde komt aan zoveel jaren van een bijzonder prettige sa menwerking. Ook tot de scheidende penning meester sprak de voorzitter waar derende woor. Hij prees de heer v. Loon om het uitstekend beheer van de financiën, dat ook over 't laatste verenigingsjaar weer een batig saldo heeft opgeleverd, zo dat de vereniging haar activitei ten op bescheiden wijze zal kun nen voortzetten. Spr. dankte de beide scheiden- aan ik zoveel jaren met zoveel liefde en ambitie mijn beste krachten heb gegeven; dankbaar heid, omdat ik dit 52 jaren heb mogen doen." Spr. onderstreepte, dat hij het vele dat hij heeft gedaan, altijd met grote voldoening en genoe gen had gedaan in het belang van de vereniging en van de plaats. „Ik ga heen met grote voldoening en vele mooie herinneringen aan een belangrijk levenswerk, maar ik hoop nog vele jaren getuige te kunnen zijn van de groei en de bloei van de vereniging en van Waalwijk", aldus spr. Zich nersoonlijk richtend tot de heer Timmermans zei de heer Tielen, dat hij onder zeven voor zitters zijn functie had uitgeoe fend, maar dat de 34-jarige sa menwerking met de heer Tim mermans, die hiervan 27 jaar als voorzitter is werkzaam geweest, hem zullen bijblijven als de aller prettigste tijd. Ook wees de heer Tielen er nog on, dat hij het vele wat hij voor de vereniging heeft gedaan en heeft mogen doen, altijd heeft beschouwd als zijn plicht in het belang van vereniging en gemeen schap. Ten slotte zei spr. aangenaam getroffen te zijn door de verkie zing van zijn zoon als bestuurs lid. Hij hoopte dat deze evenveel ambitie en liefde aan de dag zal leggen, maar mij daarin overtref fen zal hij moeilijk kunnen, aldus de heer Jan Tielen, die zichtbaar ontroerd was bij dit afscheid van zijn levenswerk. Ook de heer v. Loon dankte de voorzitter voor zijn waarderende woorden en wees vervolgens nog eens op de grote betekenis van Waalwijks Belang, vooral in het kader van het V.V.V. Spr. meen de, dat er alle aandacht zal moe ten worden besteed aan het aan trekkelijk maken van Waalwijk voor toerisme en vreemdelingen verkeer. Zeldzaam burger. Burgemeester Teijssen, ere voorzitter van Waalwijks Belang, die vervolgens het woord kreeg, zei meer in zijn kwaliteit van burgemeester dan van ere-voor- zitter te willen spreken. Spreker noemde deze voorjaarsvergade ring een wel heel bijzondere ver gadering, omdat het toch wel een zeldzaamheid is, dat aftredende bestuursleden kunnen terugzien op een werkzaamheid van ruim 50 en 40 jaren en bovendien nog kunnen getuigen dat zij hun werk altijd met grote ambitie en veel genoegen hebben vervuld Burgemeester Teijssen gaf uiting aan zijn grote waardering voor 't werk van de heren Tielen en van Loon en hij verheugde zich over de lof, welke hun door de voor- ■zitter was gebracht, een alleszins verdiende hulde en volkomen op z'n plaats. Spr. was van mening dat de diensten van de heer Tielen uitreikten boven hetgeen door Waalwijks Belang wordt nagestreefd, want de heer Tielen heeft de belangen van Waalwijk op velerlei terrein op voortreffe lijke wijze gediend en zeer veel gedaan on terreinen die met Waalwijks Belang geen contact hebben. „Gij zijt een voorbeeld van een zeldzaam burger en een toonbeeld van algehele toewij- ver ver Waalwijkse ver- ook van gedachten gewisseld over de wenselijkheid en de mo gelijkheid om te komen tot een algemene carnavalsviering. Ten slotte werd met algemene stem men besloten, dat het bestuur een commissie zal benoemen, die contact zal opnemen met de ver enigingen, die jaarlijks reeds in besloten kring carnaval vieren, e.a. om te zien of er de nodige be- angstclling is voor een openbare carnavalsviering. Naar aanleiding van de doden herdenking op 4 mei jl.. sprak de voorzitter er zijn teleurstelling over uit, dat de belangstelling bij de herdenking en het concert minder was dan in voorgaande jaren. Er werd langs de route ook minder gevlagd dan voor heen. Hij hoopte dat de belang stelling in de toekomst groter zal zijn. Een der leden merkte in dit verband nog op, dat dit jaar de landelijke 2 minuten stilte zo slecht in acht genomen waren. Een geluidswagen ging om 8 uur rustig door met de aankondiging van een kermis in Heusden en ook de bussen en de automobilis ten reden rustig door alsof er niets aan de hand was. Ook de voorzitter had geen be wondering voor deze gang van zaken en vond het optreden van de gelu ids wagen zelfs in hoge male stijlloos. Het punt „mededelingen" be vatte de aankondiging van enke le belangrijke evenementen voor het komende seizoen. Op 21 juli a.s. zal een concert gegeven worden door de harmo nie Astcrius uit Oisterwijk. Het Zomerfeest van Waalwijks Belang op 15 augustus zal wor den opgeluisterd door de Eindho- vensc Kunstrolschaatsvereniging terwijl ook de dames van de gym nastiekvereniging „Kracht en Vlugheid" uit Besoijen onder lei ding van mej. Ans v. d. Hoven hopelijk enige demonstraties zul len geven. Het feest zal besloten worden met een taptoe op het Raadhuisplein door de Waal wijkse harmonieën en drum bands. In de komende zomermaanden zal ook de gedenksteen in het re creatieoord worden onthuld. Verder zal Waalwijks Belang medewerking verlenen aan een nationale tentoonstelling van vo lièrevogels, welke op 27, 28 en 29 nov. door de Waalwijkse Vogel- club „Vogellust" in De Gecroon de Lecrsse zal worden georgani seerd. De opvoering van een open luchtsnel door de gezamenlijke Waalwij kse toneelverenigingen zal geen doorgang kunnen vin den, omdat slechts één vereni ging in staat was hieraan mede werking te verlenen. De fontein in het Hertog Jan park, die door de Waalwijkse burgerij als feestgeschenk werd aangeboden bij het 50-jarig be staan van Waalwijks Belang, zal zaterdag a s. om 5 uur officieel in werking worden gesteld. De har monie St. Crispijn zal ter opluis tering aanwezig zijn. Ten slotte deelde de voorzitter mede, dat de gewijzigde statuten koninklijke goedkeuring hebben verkregen en voor belangstellen den op het secretariaat verkrijg baar zijn. Onze stadgenoot, de heer J. Bak kers, die op 23 Mei a.s. in de ka thedrale basiliek van St. Jan de H. Priesterwijding hoopt te ont vangen en zijn eerste plechtige H. Mis hoopt op te dragen in de parochiekerk van St. Jan op Zondag 7 juni a.s. CHEF-BADMEESTER VALENTIJN VERTREKT UIT WAALWIJK. De heer P. Valentijn alhier is met ingang van 15 mei a.s. be noemd tol chef-badmeester en ambtenaar voor de lichamelijke opvoeding en sport van de ge meente Doetinchcm. Met de heer Valentijn gaat een populaire sport-promotor onze gemeente verlaten. Voor de dui zenden bezoekers van ons unieke zwembad ,,'t Hoefsven" was hij een bekende en geziene figuur, die met grote toewijding en. lief de voor de zwemsport zijn taak van chef-badmeester vervulde. Maar ook op andere terreinen van de sport ontplooide de heer Valentijn een grote activiteit. Hij was de oprichter en de eerste voorzitter van de Waalwijkse Athletiek Club en tevens de zeer actieve trainer van deze club, waarin hij vooraanstaande ath- leten heeft gekweekt. Voorts was hij oprichter en leider van een tweetal daines- turnploegen hier ter plaatse en leider van de bedrijf sveiligheids- groep van de P.T.T., terwijl hij een zeer werkzaam aandeel had in de organisatie van de medi sche sportkeuring. Uit deze, zeker niet volledige, opsomming blijkt wel overduide lijk, welk een grote activiteit de heer Valentijn op sportgebied ontwikkeld heeft sinds hij 6 jaar geleden tot badmeester aan het vernieuwde gemeentelijk zwem bad werd benoemd. Sportief Waalwijk ziet hem ze ker node vertrekken, doch wenst hem veel succes in zijn nieuwe standplaats. Met het gezin van de heer Va lentijn gaat ook ziin dochtertje, dat destijds bij haar geboorte het inwonertal van Waalwijk op 15.000 bracht, onze gemeente ver laten. UITREIKING VERKEERS-DIPLOMA'S Hedenavond om 8 uur zal in het parkpaviljoen de uitreiking plaats hebben van verkeers-di- ploma's aan de volwassenen, die begin februari met een verkeers- cursus zijn begonnen onder lei ding van de keerspolitie. INGEBRUIKSTELLING FONTEIN. De fontein in het Hertog Jan park, welke aan Waalwijks Be- tang door de Waalwijkse burge rij werd aangeboden ter gelegen heid van het 50-jarig bestaan van deze vereniging, zal morgen middag om 5 uur officieel in werking worden gesteld. Deze korte plechtigheid zal worden opgeluisterd door de harmonie St. Crispijn. NATIONALE VOGELTENTOONSTELLING. Door de Waalwijkse Vogelclub Vogellust" zal op 27, 28 en 29 nov. a.s. in De Gecroonde Leersse een nationale expositie van vo lièrevogels worden georgani seerd. BURGERLIJKE STAND. Geboorten: Claire A dv R T Hengst-van den Bossche Wil helmus M N M zv M H van Rijs- wijk-Boom Catharina L M dv H H van der Lee-van Herpen Richard W F zv F G Corten-Ki- vits te DrunenAntonetta C M dv J S Kavelaars-Kipping Eve line G M dv J A M Baars- de Munnik Paid T J zv T J van der Weidenvan den Brink Pe trus B zv I J P Vorstenbosch- Brcij Suzanne B M dv J M van Dijk-Klaassen Wilhelmina E M dv T J Slrengers-de Jong. Overlijden: Theodora A. van de Wiel 51 j. echtg. J. C. van Meeuwen. Huw.-aangiften: J A J M Trim- bach 25 j te Waalwijk en G T C van Rijn 23 j te Nijmegen AP van Oorschot 25 j en M T van der A a 24 j beiden te Waalwijk C A P Pijnenburg 24 j te Loon op Zand en J M van der Sluijs 2/ j te Waalwijk H M T van Dongen 28 j te Loonopzand en C M Wagemakers 24 j te Waalwijk P G van Vliet 62 j te Waalwijk en A Hendrich 50 j. te 's Hage. Huwelijken: Gene. Ingekomen: W Barendregt en gezin van Breda H Velthuijzen en gezin van Nuth A J J de Leijer van Maastricht S. Wa gemakers van Sprang-Capelle P W Croux en gezin van Drunen W van den Beemd van Rotter dam P Haverhals van Sprang- Capelle JA van der Loo en echtg. van Tilburg H J van Doorn van Oisterwijk F M J A Rijnen en echtg van Tilburg F E Schutte en echtg van Tilburg C M van Wesel van Roosen daal ca M P T Verstijnen van Zevenaar W C Maurits en ge zin van Klundert. Vertrokken: B M de Turck naar De Bilt .1 M van Gelder naar De Bilt H Hensen naar Oisterwijk AL van Brunschot naar Dongen C A G van Loon naar Rotterdam B M Maas naar Zevenbergen J G de Ron de naar Canada J. Leijtens naar Hilversum A T Richters naar Heusden J W Peters naar Wijchen J C M van Heesbeen naar Reusel A M Braspenning naar Renkuin M J II H de Kort naar Dongen H W de Kort naar St. Michicls-Gestel P L van Iersel naar 's Hage C G M Verstijnen en gezin naar Breda. Raamsdonk VRIJDAG 8 MEI 1959 Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Dit blad verschijn 2 x per week. □E ECHO VM HEI ZUIDEN Abonnement 22 cent per week; f 3.10 franco p. poet, per kwartaal f 2.85. Advertenties10 cent per m.m. Gironummer 5798. Bureaux: GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL - TEL. 2002 - Dr. VAN BEURDENSTRAAT 8 OPGERICHT 1878 TEL.-ADRES „ECHl MOPKTZ WRALWUK HOOFDLEIDSTER KLEUTERSCHOOL MEJ. A. REKKERS OVERLEDEN. Na een zeer kortstondige ziekte is op 25- jarige leeftijd overleden mej. A. Rekkers, hoofdleidster van de r.k. kleuterschool te Waspik-Boven. Ondanks haar jeugdige leeftijd had mej. Rekkers zich al zeer grote verdiensten vergaard, met name in haar funktie van hoofd van de kleuterschool. en ander werd met lichtbeelden verduide lijkt en toegelicht. GESLAAGD. De heren A. Kamp en P. Smits slaagden aan de lagere landbouwschool voor het examen landbouwbedrijfsleer. GOUDEN BRUILOFT. Op dinsdag 12 mei a.s. hopen de heer Door haar grote aktiviteiten was zij ook C. Savelkouls en mevr. F. Savelkouls-Pols een veelbetekenende figuur in het gemeen schapsleven van Waspik-Boven, waar zij naast diverse andere leidende- en bestuurs- funkties nog als akka optrad van het aldaar gevestigde jongensgilde. Menselijkerwijze gesproken is het dan ook diep te betreuren dat zij zo vroeg door God werd geroepen. TITUS BRANDSMA. Voor de bewoners van het bejaarden centrum hield Pater van Wezenbeek, van de orde der geschoeide Carmelieten, in de recreatiezaal van het St. Jozefshuis een boeiende lezing over Titus Brandsma. Een de dag te herdenken waarop zij voor 50 jaar in het huwelijk zijn getreden. Een buurtcomité zal aan een passende viering van dit heugelijke feit bijdragen. 50-JARIG DIENSTJUBILEUM. De heer J. van Eersel viert op donder dag 14 mei a.s. zijn gouden dienstjubileum bij het aannemersbedrijf van de fa. Savel kouls te Waspik-Boven. AANBESTEDING. Dinsdag 5 mei werden ten gemcentehuize van Waspik 6 woningwetwoningen aanbe steed, die zullen worden gebouwd in de Am. Verschurenstraat te Waspik-Boven. Hier volgt de uitslag J. Molegraaf 's-Capelle f 107.100 E. J. Lammers Schijndel f 106.400 J. de Beer R'veer f 104.000 J. A. de Kort Kaatsheuvel f 102.056 H. A. Kramer Sprang-Capelle f 90.250 A. G. Kramer 's-Bosch f 90.240 De gunning moest nog worden aangehou den. HUURKOOPWONINGEN. De bouwmij. JOMA uit Roosendaal heeft thans een begin gemaakt met de bouw van een aantal woningen in de Margrietlaan. Zoals bekend wil genoemde Mij. in Was pik 20 woningen bouwen, welke men door huurkoop in eigendom kan krijgen. ATAK KAMPIOEN 2e KLAS NEVOBO. Na een enerverende strijd, waarin de spanning zo nu en dan naar een ongekende climax groeide, is onze volleybalclub Atak er in geslaagd in de beslissingswedstrijd om het kampioenschap van de tweede klas der Ned. Volleybalbond triomfen te vieren. Sa men met Favorita uit Tiiburg was het eer ste team van Atak na de competitie boven aan de ranglijst geëindigd. Er was dus een beslissingswedstrijd nodig alvorens een kam pioen in de bloemetjes kon worden gezet. Voor deze wedstrijd, welke in Tilburg werd gespeeld, bestond vanzelfsprekend onder de volleyballiefhcbbers grote belangstelling. En het moet gezegd, de vele toeschouwers die een plaatsje in de zaal hadden kunnen be machtigen kregen waar voor hun geld. In de eerste set kwam Favorita met 15-14 aan de leiding. De arbiter moest dus door- tellen, omdat een wedstrijd alleen met twee punten verschil kan eindigen. De spanning steeg ten top toen beide ploegen bij 16 ge lijk kwamen. Uiteindelijk won Atak deze set met 18-16. De 2e game verliep voor Atak iets gemakkelijker, zodat de Waspik- se matadoren deze strijd wonnen met 15-9. Dit kampioenschap is voor trainer H. Urbaniak en zijn mannen een prestatie om trots op te zijn. Immers, precies twee jaar speelt Atak nu in de competitie van de Ned. Bond en doorliep in die zelfde tijd ook 2 klassen. Het eerste jaar promoveerde Atak van de 3e naar de 2e klas, en nu, door het behalen van het kampioenschap in deze af deling, gaat Atak weer een stapje hoger, zodat zij zich thans le klassers mogen noe men. Nu rest hen nog slechts het overstapje naar de hoofdklasse, maar dit zal voorlopig wel een droombeeld blijven. In hotel Van lersel kwam de vereniging 's avonds bij el kaar, waar zij o.a. van burgemeester Van Erp persoonlijke felicitaties in ontvangst mochten nemen. DODENHERDENKING. Voor het eerst sinds de bevrijding hield de Nat. Reserve op 4 mei geen dodenappèl De gevallenen werden herdacht in diverse kerkdiensten welke 's avonds werden ge- - houden. Op verzoek van het gemeentebe stuur waren de café's van zes tot 9 uur ge sloten, terwijl 's avonds ook de klokken werden geluid. MGR. BEKKERS DIENDE H. VORMSEL TOE. Aan ongeveer 250 kinderen heeft Mgr. Bekkers in de parochiekerk van de H. Bar- tholomeus het H. Vormsel toegediend. Op onderhoudende en sympathieke wijze sprak de bisschop tot de kinderen. Later bracht Mgr. Bekkers met pastoor Rovers en bur gemeester Van Erp nog een kort bezoek aan het bejaardencentrum. CONCERT HARMONIE. De Kon. Harmonie Volksvlijt en Volks vermaak geeft zondagavond in de harmo niezaal een concert vóór leden, donateurs en belangstellenden. Het korps staat onder lei ding van de heer Chr. Kuijten. Aanvang half acht. K.A.V. EN K.A.B. EEN DAGJE UIT. Onze plaatselijke verenigingen KAV en KAB brachten per touringcar een bezoek aan Keukenhof. Later op de dag gebruikte het gezelschap het diner in Amsterdam. Een gedeelte van de avond werd op de terugreis - nog in 's-Bosch doorgebracht. Eerder in deze week hield de KAV voor haar leden een Maria-avond, tijdens welke bijeenkomst o.m. nog het nieuwe vereni gingslied werd ingestudeerd. MARIA-WEEK. In de Bartholomcusparochie wordt in de week van 10 tot 17 mei een maria-week gehouden. Twee paters van de H.H. Har ten uit Nuland zullen de week leiden. Zij zullen aparte bijeenkomsten beleggen voor gehuwden, ongehuwden de leeftijd van 17 jaar en tenslotte voor jongens en meisjes onder de 17 jaar. Ook voor de zieken zal in de kerk een oefening worden gehouden, waarbij zij dan zoveel mogelijk per auto naar de kerk zullen worden vervoerd. Voor de schooljeugd zullen de paters enkele ke ren op school komen, terwijl in dit verband ook de kleuters zullen worden benaderd. De week wordt le Pinksterdag besloten met een Lof, waaronder een Maria-processie zal wor den gehouden. KERKDIENSTEN. De kerkdiensten der Ned. Herv. Kerk zijn voor a.s. zondag als volgt: 9.30 uur en 14.30 uur candidaat Cazander. VOETBAL. Programma voor 10 mei a.s.: VOV - White Boys en Waspik - Wit Zwart. KORFBAL. Programma voor zondag 10 mei a.s. Brabantia - Amicitia 2. Deze wedstrijd wordt gespeeld in Hilvarenbeek. GESLAAGD. Aan de lagere landbouwschool alhier slaagden voor het diploma landbouw-be- drijfslcer: J. Bosgoed, Ad van Gils, P. Hal ters, P. Huijben, Ad van Veeken, Joh. Ver- bunt en van Bavel uit Oosterhout; Jos Die- i penbroek en Ad van Schendel uit Dussen; Ad Kamp en P. Smits uit Waspik; Ant. Leemans, Th. Nieuwenhuizen, N. Staal, P. van Velthoven en Ant. Wintermans uit Hank.

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 13