KAATSHEUVEL WASPIK Waalwijkse en Langstraatse Courant Schoiten's Textiel DAMESJAPONNEN ROKKEN BLOUSES Onsympathieke Schotten versloegen Nederland (1-2) Uitgever Waalwij kse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Dit blad verschijnt 2 x per week 82e JAARGANG No. 43 Abonnement: 22 cent per week; per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Gironummer 50798 Bureaux: GROTESTRAAT 205, WAALWIJK TEL. 2621 KAATSHEUVEL - TEL. 2002 - Dr. VAN BEURDENSTRAAT 8 OPGERICHT 1878 TEL.-ADRES „ECHO" De heer R. Kroes ontving pauselijke onderscheiding. Woensdagmorgen had in Rosa- gaerde, het tehuis voor de ouden van dagen in de recreatiezaal een voor de heer R. Kroes, die in dit tehuis van een welverdiende rust geniet, belangrijke gebeurtenis plaats. Voor een goed begrip van de aanleiding tot deze gebeurtenis, kunnen wij o.i. het best volstaan met aanhaling van hetgeen wij lazen in „Sursum Corda", het of ficieel weekblad voor het deke naat Amsterdam, van 15 mei j.l., onder parochie-varia (parochie St. Agnes) met als opschrift „Een daad van erkentelijkheid". „Sinds enige jaren woont de heer R. Kroes, vroeger lid van ons zangkoor en jarenlang vice-voor- zitter daarvan, in Kaatsheuvel, waar hn zijn „otium cum dignita- te" geniet. Nu hebben wij verno men, dat het zo ongeveer in deze tijd 70 jaar is geleden, dat hij voor het eerst zijn weg naar een zangkoor in de katholieke kerk heeft gevonden. We mogen 't wel niet een 70-jarig jubileum noe men, want we moeten er enkele jaren aftrekken, die bestemd zijn voor een baard in de keel. Boven dien heeft de heer Kroes krach tens zijn ambt over heel de we reld gezworven en kon hij be zwaarlijk een lid genoemd wor den, dat geen repetitie heeft ver zuimd. Maar toch heeft hij in al die jaren een respectabele staat van dienst opgebouwd als koor zanger. En wat in dit geval mis schien nog voornamer is, hij heeft door zijn organisatorische ver mogens en door zijn charmante manier van omgaan met zijn me dezangers en bovenal door zijn verknochte vriendschap met de directeur, de heer Hubert Cuy- pers, heel veel gedaan voor de onderlinge foede verstandhou ding en derhalve ook voor de prachtige resultaten van ons St. Agneskoor. We meenden, dat het een daad van erkentelijkheid was, om daar in ons parochieblad even aan te herinneren. Zijn gezondheidstie- stand laat de laatste jaren wel eens iets te wensen over. Maar we hopen dat deze veteraan, die reeds als kind op een knapenkoor begonnen is, en die nog altijd met het wel en wee van ons zang koor innig meeleeft, nog 'n aan tal mooie jaren in zijn rustoord moge doorbrengen. Ons St. Ag neskoor vergeet hem niet." Het bovenstaande was dan voor pastoor Kokkelhoven der St. Ag- nesparochie te Amsterdam aan leiding om stappen te onderne men, teneinde deze verdiensten met een onderscheiding te doen belonen. Het overlijden van paus Pius XII en de daarop volgende pauskeuze hadden deze pogingen wel wat vertraagd, maar het re sultaat was uiteindelijk toch dat hij thans, in aanwezigheid van 't bestuur van Rosagaerde, rector Verheggen en vele bewoners van het tehuis, de verheugende mede deling kon doen, dat het Z. H. de Paus had behaagd de heer Kroes te begiftigen met het erekruis in goud Pro Ecclesia et Pontifice, welke onderscheiding hem door- op door de heer N. Evers, secre taris van het St. Agneskoor, op de borst werd gespeld. Na schetsing van bovenstaan de verdiensten herinnerde pas toor Kokkelhoven er o.a. aan, dat het de heer Kroes is geweest, die, destijds als inspecteur bij het ra ti owezen werkzaam, er voor had gezorgd dat op zijn initiatief door de toen bestaande Hilversumse Draadloze Omroep (H.D.O.) voor de eerste maal in de geschiedenis een door het St. Agneskoor ge zongen H. Mis werd uitgezonden, waardoor dit koor niet alleen door z'n dirigent Hubert Cuypers maar mede op grond van dit eve nement een wereldnaam kreeg. Secretaris Evers wees nog op de pogingen van de heer Kroes om van het destijds te Amster dam gehouden Eucharistische Congres, waarbij wijlen kardinaal v. Rossum tegenwoordig was, uit zendingen te verwezenlijken door de N.S.F., welke echter jammer genoeg slechts ten dele slaagden. De zoon van Hubert Cuypers, organist van de St. Agneskerk, had ten slotte nog iets in petto, waarmee de heer Kroes zichtbaar en aangenaam werd verrast. Een 4-tal jaren geleden had het Sint Agneskoor met medewerking van een aantal andere koren en met begeleiding van het Utrechts Ste delijk Orkest onder leiding van de heer Cuypers een uitvoering gegeven van dienst 8-stemmige Te Deum, hetwelk op de band op genomen was. Dit machtige werk werd thans met de band-recorder nog eens voor de heer Kroes ten gehore gebracht. De sublieme vertolking van deze hem zo be kende compositie vormde wel 'n waardig slot van deze voor hem zo bijzondere morgen. Nadat de heer P. Vloemans na mens het bestuur van Rosagaer de de heer Kroes had toegespro ken en gefeliciteerd, kwamen alle aanwezigen daarna hun geluk wensen aanbieden, waarna dhr. Kroes op de hem bekende wijze iedereen dank bracht. Bekroond. Op de internationale honden- tentoonstelling te Lille in Frank rijk behaalden onze plaatsgeno ten P. Schoenmakers met zijn collie reu Sasschaa in de openba re klasse de kwalificatie Uitmun tend en F. Elshout met zijn dwergpincherteefjes Kitti van Hügenlicht en Kathi van Hügen- licht in de openbare klasse even eens de kwalificatie Uitmuntend. Voor REPARATIES van uw horloge T of uw kleinodiën naar de vakman PIET VAN ROOIJ X Gasthuisstr. 44, Kaatsheuvel SNEL X DEGELIJK en VAKKUNDIG X Voor een bril volgens dok- tersadvies of een moderne zonnebril eveneens het adres. Vliegtuig ontdekte bosbrand. Dank zij de oplettendheid van de inzittenden van een lesvlieg- luig van de vliegbasis Gilze-Rijen kon een orand, welke maandag op het middaguur ontstond in de bossen tussen Kaatsheuvel en Loonopzand, vrij spoedig worden bedwongen. Nadat de vliegbasis de boodschap van het vliegtuig had ontvangen, waarschuwde de ze op haar beurt de brandweer kazerne te Kaatsheuvel, waarop werd uitgereikt, welke nog ver- onmiddellijk met twee ploegen sterking kregen van een ploeg uit Loonopzand. Geleid door 't vlieg tuig. dal boven de vuurhaard bleef cirkelen, wist men deze daardoor vrij spoedig te bereiken. Mede doordat er gelukkig weinig wind stond, waardoor het vuur zich maar betrekkelijk weinig had verspreid slaagde men er vrij gauw in dit meester te worden. Agenda. Na de eerste mededeling van j.l. maandag kunnen we echter speciaal de leden van het organi serend district een bijzonder ver rassend, zeer verheugend nieuws brengen, n.l. dat ook onze kam pioen de heer Richard v. Dinte- ren alsnog is geplaatst voor deze finale. Door terugtrekken van de heer Vijverberg uit Ouwerkerk werd nu onze plaatselijke favoriet de achtste deelnemer. Na minder ^oed geslaagde voorwedstrijden krijgt Richard nu de gelegenheid zich te rehabiliteren en we zijn dan ook ontzettend benieuwd naar zijn prestaties in deze eind strijd. Technisch kan Richard zich absoluut met de beste meten maar die „verdomde" zenuwen van hem. Het schijnt dat deze naarmate de wedstrijden belang rijker worden, zijn gehele techni sche vermogen totaal verlammen. Maar nu in eigen home moet dat maar eens uit zijn, Richard. Een kampioenschap verwachten wij niet, maar een eervolle plaats zullen we reeds als een fantastisch succes beschouwen. Nee, de strijd om de titel zal hoofd zakelijk wel gaan tussen v. Peer uit Oudenbosch, de jeugdige talentvolle Waalwijkse favoriet Jan van Hel- voirt en de libre-specialist André Gu- lickx uit Tilburg. Hoe het ook zij, de strijd belooft bijzonder spannend te worden en al le biljartenthousiasten uit Kaatsheu vel en omgeving raden we aan de allerlaatste gelegenheid van dit sei zoen te benutten, om nog eens van mooi en spannend biljartspel te ge nieten. Vrijdagavond wordt om 6 uur het tournooi geopend bij Piet van Dun, aan de Markt, terwijl de le ronde is vastgesteld om half zeven. In café Piet van Dun spelen dan: C. van Peer - C. Westerlaken 6.30 u. R. v. Dinteren - P. Aarden 7.45 u In Euphonia: J. v. Helvoirt - J Rijk 6.30 u.; A. Gulickx-W. de Smit 7.45 uur. De finale wordt georganiseerd door Krijt op Tijd en Euphonia in hun beide clublokalen. Twee klin- cende namen, die een degelijke en sluitende organisatie garanderen. Vrijdagavond wordt ook nog de 2e ronde afgewerkt. Zaterdag vangen de wedstrijden om 2 uur aan en wordt de 3e, 4e en 5e ronde gespeeld, 's Avonds, na de 5e ronde, zal een gezellig reünie plaats vinden van alle finalisten en organisatoren en genodigden in café Piet van Dun. Zondag vangt de 6e ronde aan om half twaalf, waarna om 4 uur de slot- partij zal worden gespeeld bij Eu phonia, waar na afloop ook de prijs uitreiking en slotbanket zal worden verzorgd. Zaterdagmorgen zullen de deelne mers een bezoek brengen aan de Ef- teling. Een schat van waardevolle prijzen completeren een organisatie die tot in de puntjes verzorgd is. Moge een goede belangstelling en sportieve strijd de kroon worden op het werk van de Euphia- en KOI - leden. Doktersdienst. Op zondag 31 mei wordt de praktijk van de doktoren Wijten- burg én Raaijmaakers te Kaats heuvel waargenomen door dokter A. de Vries, v. Rijckevorstelstr. 6 Loonopzand, tel. 04166-250. Zaterdag 30 en zondag 31 mei wordt de praktijk van dokter v. Tuyn te Kaatsheuvel waargeno men door dokter H. Winkelman, Kerkstraat 99 te Sprang, telefoon 04167-2350. Apollo-theater. Zaterdag 30 mei 8 uur en zon dag 31 mei 8.30 uur: „Vrouwen arts", toegang 18 jaar. Zondag 31 mei 6 uur „Onzicht bare tegenstander", toeg. 14 jaar. Woensdag 3 juni 8 uur „De re bel van Austin", toegang 18 jaar. KNBB District Kaatsheuvel. Finale hoofdklas libre van het gewest BrabantZeeland bij Piet van Dun en in Euphonia. Ook Richard van Dinteren bij de finalisten. Komend weekend zullen acht KNBB-ers uit ?t gewest Brabant- Zeeland van de KNBB strijden om de titel in de hoofdklas libre. Acht kandidaten zullen in Kaats heuvel een waardig slot geven aan het biljartseizoen '58-'59 en het district rekent het zich tot 'n grote eer dat het gewestelijk be stuur juist deze opdracht aan Kaatsheuvel vertrouwde. VOOR APARTE MODELLEN JEUGDIG EN EXCLUSIEF Natuurlijk W A A L W IJ K Grotestraat 175 Berndijk i Loon op Zand 18e minuut, toen invaller Cor v. d. Gijp snel doorsprintte op een dieptepass van Wiersma. Eerder dan stopper Evans bereikte hij de bal en met een bekeken schot werd Farm geslagen. Daarna kwamen de Schotten even in het offensief en wisten een aantal corners af te dwingen, die echter geen resultaat opleverden. De oranjehemden kwamen opnieuw terug en dank zij vooral voor treffelijk spel van Coen Moulijn en v. d. Gijp moest de Schotse de fensie menigmaal aan de nood rem trekken. Jammer was dat midvoor Canjels z'n draai niet kon vinden en herhaaldelijk in snelheid te kort schoot. Toch schoot de NAC-er eenmaal fraai in, maar de bal werd door een der Schotse verdedigers van de doel lijn getrapt. Rijvers schoot tegen de doelman aan en een kogel van v. d. Gijp gierde rakelings naast. Canjels stelde teleur. Ons nationale team heeft het voetbalseizoen '58-'59 niet met |n zege kunnen afsluiten, want in 'n wedstrijd die door het optreden van de Schotten tegen het einde een onplezierig karakter aannam heeft Oranje woensdagmiddag in hel Olympisch Stadion met 12 aan het kortste eind getrokken. Het zag er in de eerste helft ove rigens niet naar uit dat Oranje deze strijd zou verliezen, want met een snel en fris spelletje voetbal werd de Schotse defensie opengerukt en moest doelman Farm al zijn talenten tonen om 'n grote Nederlandse voorsprong te voorkomen. Dat lukte tot in de In de tweede helft waren het overwegend de Schotten die de toon aangaven, zij het dan ook dat kij zich daarvoor bedienden van ruw en unfair spel. In de 15e minuut werd een kleine fout van Notermans ons noodlottig. Col lins kreeg daardoor een vrije schietkans en het was 11. Vijf minuten later was het weer Col lins die zich op de vleugel fraai had vrijgespeeld en de voortref felijke pass die hij toen lanceerde werd door Leggatt feilloos benut (12). Dit doelpunt betekende voor Oranje de genadeslag. Wel ontsnapte het Schotse doel voor de zoveelste maal aan een door boring bij een ziedend schot van v. d. Kuil, dat rakelings voor het doel langs suisde en had Kees Rijvers bepaald pech toen een prachtig door hem genomen vrije schop tegen de paal belandde, maar de spirit was toch uit onze aanval verdwenen. Bovendien gingen de Schotten zich toeleggen on 't consolideren van hun voor sprong, waarbij zij zich niet ont zagen de Nederlandse spelers vast te houden en na te trappen. Dit leidde enkele minuten voor 't einde tot een onprettig incident. Toen namelijk Notermans door de Schotse linksbuiten Auld ge meen werd nagetrapt, werd de Schot door de Portugese scheids rechter resoluut van het veld ge stuurd. Nederland slaagde er ech ter niet meer in de partiien op ge lijke voet te brengen. Onze voor hoede opereerde te traag en bo vendien was de Schotse achter hoede in de laatste fase van de VRIJDAG 29 MEI 1959 DE ECHO Wl H HANDBALVER. DESK. Ned. Handbalverbond afd. W.N.B. - A.J.C. comp.-programma zaterdag 30 mei. Dames-junioren: Oisterwijk - WSC 15.30 uur; Desk-Were Di 15.15 uur; Tachos - Dongen 15.15 uur. Jongens-aspiranten: Taxandria A-WSC 15.30 uur; Taxandria B-Desk 16 uur; Tachos - Dongen 15.45 uur. Zondag 31 mei Heren-junioren: Taxandria - WSC, 12 u. Woensdag 3 juni: Dames-jun.: Tachos-WSC 18.45 uur. Jongens-asp.: WSC-Tachos 19.15 uur. TAFELTENNISVER. N.V.R. Op de tienkamp die voor de 3e klasse dames zondag j.l. in Elshout gehouden is, behaalde Jo Dingemans 'n eervolle tweede plaats; met 'n herinneringsmedaille werd dit resultaat beloond. De eindstand van de competitie van klasse B, waarin deze da mes uitkwamen, is als volgt: JCV 3 14 12 2 0 26 NVR 14 11 1 2 23 Belhamels 14 10 2 2 22 Cor de Buy 14 7 0 7 14 Luto 4 14 6 1 7 13 RKC 2 14 5 0 9 8 NVR 2 14 1 0 13 2 Taxandria 2 14 1 0 13 2 ook bij hen die niet bij 't Triduum aan wezig Konden zijn. De H. Mis van deze laatste dag werd op gedragen tot inentie van de dceincmers aan het triduum. Ook ontvingen velen de H. Communie onder de H. Mis. In de middag was 't om 4 uur plechtig lol met preek en toewijding der zieken aan O.L. Vrouw. Alle zieken kregen tevoren een bloemenruikertje, welke door de bruid jes werden opgehaald om daarna neergelegd te worden aan de voeten van het zo mooi versierde beeld van de H. Maagd Maria. Deze kleine processie maakte een zeer die pe indruk op allen. De bede, dat Christus steeds meer in de mensen gevormd mag worden op voorspraak van Maria, was de intentie bij deze plechtigheid. De handoplegging en zegen der zieken heeft hen alien gesterkt in hun lijden. Zo zullen zij gesterkt en getroost huiswaarts keren. Ongetwijfeld zuilen velen die dit feest hebben meegemaakt ol die er aan mee hebben mogen werken, nog lang hieraan te rugdenken. Voor degenen die t later nog eens willen zien, bestaat er in de toekomst gelegenheid, want ook dit jaar is een groot gedeeite op de film vastgelegd, die op ge zette tijd weer vertoond zal worden. Al met al mag men weer terugzien op een uiterst geslaagd ziekentriduum. AGENDA. Doktersdienst Zondag 31 mei, Dr. de Vries alhier, tel. 250-K 4166. Zaal Parochiehuis: Zondag 31 mei 11.3012.30 uur leesbibli otheek. Dinsdag en vrijdag ontspanning Bejaar den-vereniging. Zaal Vermeulen Zondag 31 mei 7 uur bal o.l.v. ABC-or- kest. Zaal Echo der Duinen mei 7 uur bal o.l.v. The Zondag 31 Lucky Stars. LWl rite Li. i GEO-NIEUWS. Zaterdag j.l. was de Tilburgse Dam vereniging De Vrije Dammers te gast in café Th. van Boxtel, voor het spelen van een vriendschappelijke wedstrijd tegen de daar gevestigde damclub Geo. Met een speciale bus was de reis naar Kaatsheuvel gemaakt en ook de dames hadden graag dit tripje aangegrepen om eens kennis te j maken om met de geest van vriendschap en kameraadschap die er heerst in de dam- wereld vertrouwd te geraken. Om goed 8 uur kon de voorzitter der gastheren, dhr. A. van Wanrooy in welge kozen woorden de gasten met supportsters van harte een welgemeend welkom toespre ken en hun verzekeren van een spannende, maar vooral sportieve strijd en tegenstand. Na een hartelijk dankwoord van hun voor zitter voor de spontane en overweldigende ontvangst in het clubhuis en speciaal aan het adres van de voorzitter voor zijn sym pathieke en hartverwarmende woorden, kon de strijd aan 15 borden een aanvang ne men. Óndanks felle en verbeten tegenstand der Gco-ers, waren de gasten toch overwe gend sterker en konden dan ook een dik verdiende en ruime overwinning behalen. Door de heren Bongersma en Vugts werd nog door ieder aan 7 borden een simul- taanpartij gegeven, die ook grotendeels in winst kon worden omgezet. Intussen waren de dames verrast met een heerlijk „bakske" koffie met gebak; ook de heren kwamen wel aan hun trekken wat betreft hun natje. Na een gratis verloting van een prachtige luxe doos bonbons van maar liefst een kilo inhoud, en een fles geestrijk vocht, waarvan een Tilburgse da me en bij de heren Jan van Gorcum de gelukkige bezitters werden, bleef men nog enkele uurtjes gezellig bijeen, totdat om goed 1 uur de reis naar Tilburg aanvaard werd; maar eerst hadden de beide voor zitters nog hartelijke woorden van dank gesproken en kon bekend gemaakt worden dat op zaterdag 13 juni de returnwedstrijd in Tilburg gespeeld zal worden. Geo heeft getoond een waardig gastheer te kunnen zijn, en ware vriendschap te kun nen maken is altijd al een winstpunt. KERKDIENSTEN. De kerkdiensten der Ned. Herv Kerk zijn zondag 31 mei als volgt: 930 uur Ds. Vink uit Besoijen. 2.30 uur Ds. Bos uit Sprang. SACRAMENTSPROCESSIE. Zondag 31 mei a.s. zal in de parochie van de H. Theresia een sacramentsprocessie door de straten trekken. De route is dit jaar als volgt: vanaf de kerk in oostelijke rich ting de Carmelietenstraat in en vervolgens in zuidelijke richting door de Vrouwkcns- j vaartsestraat. De processie trekt volgens de- zelfde route terug. Onderweg zullen twee rustaltaren worden ingericht. Aanvang der processie onmiddellijk na het Lof van 2 u. LOURDESREIS. Mevr. R. Vervoort-Roos zal in de perio de van 5 tot 13 juni deelnemen aan een zickenbedevaart naar Lourdes. Mevr. Ver voort kwam hiervoor in de gelegenheid doordat zij een prijs won in de verloting van het Algemeen Ziekenfonds het A.A.Z. BEAURAING. De jaarlijkse bedevaart vanuit Waspik naar het Genadeoord Beauraing wordt dit jaar gehouden op zondag 7 juni a.s. Men kan zich hiervoor opgeven bij mej. Spran- gers in de Spoorstraat. INSTALLATIE RAKKERS. FESTIVAL. PRACHTIG GESLAAGD FESTIJN VOOR ONZE ZIEKEN. Gisteren is op een devote wijze het 3- daagse feest voor de zieken van Loonop:and en de Moer gesloten. In de voorgaande be richten hebben we de dagindeling en in tenties meegedeeld. Van de laatste dag wil len we nog een en ander berichten, want deze was zeer indrukwekkend en zal zeker door onze zieken nooit meer vergeten wor den. Het in een eenvoudige doch stijlvolle ka pel omgetoverde patronaat was een tref punt voor de 39 zieken, die niet meer in de gelegenheid zijn naar de kerk te gaan. Hier hebben zij innig contact gehad met Hem, die allen kracht naar sterkte geeft. Deze laatste dag stond in 't teken van de Mariaviering, dat zo prachtig past bij 't feest van die dag, n.l. H. Sacramentsdag. Op deze dag is dan ook veel hulde gebracht aan de H. Maagd en aan O.L. Heer. Het kan bijna niet anders dan dat de zieken ook dit jaar weer met troost zijn overladen. Moge Zijn genade uitwerken op alle zieken, Woensdag 27 mei j.l. werden van het jongensgilde St. Jan 5 rakkers geïnstalleerd, t.w. Kees de Bont, Adr. de Groot, Harrie van Iersel, Johnny Kools en Piet Smits. De plechtigheid vond plaats in de kapel van het Sint Jozefhuis, waar de Geestelijk Adviseur, kapelaan Ras een H. Mis op droeg. Behalve de leidsters en de leden van het jongensgilde waren hierbij tegenwoordig de ouders van de knapen. Onze Koninklijke Harmonie Volksvlijt en Volksvermaak zal zondag 31 mei a.s. deel nemen aan een muziekfestival dat is geor ganiseerd door Sophia's Vereniging te Loonopzand, in verband met het 95-jarig bestaan van het corps. Volksvlijt en Volks vermaak vertrekt om 2 uur per bus naar Loonopzand en zal om 3 uur op het feest terrein optreden. Uitgevoerd worden: Pe ter Schmoll van Van Weber en The Geisha van Jones in een arr. van Jakma. GESLAAGD De heer A. Anemaat slaagde aan de kweekschool te Oudenbosch voor het onder wijzersexamen. RECTIFICATIE KORFBAL In een vorig nummer vermeldden wij abusievelijk dat het jun.-12-tal van de korf balvereniging Amicitia zondag jl. met 1-0 verloor van Sios uit Tilburg Deze ontmoe ting werd door de Waspikse dames echter niet verloren maar gewonnen met 1-0. VOETBAL. Het voetbalprogramma dat zondag a.s. in Waspik wordt afgewerkt staat in het te ken van het 30-jarig bestaan van de vereni ging Waspik. Er worden dan al geen com petitiewedstrijden gespeeld, maar alleen de jubileum-wedstrijd van een versterkt Was- piks elftal tegen WSC uit Waalwijk. Aan vang 15 uur. Vooraf worden enkele jeugd wedstrijden gespeeld resp. tegen White Boys en Desk. De ontmoeting Waspik-VCW welke in de dagbladen voor a.s. zondag staat vermeld is dus foutief Deze wedstrijd werd al eerder in het seizoen gespeeld BRANDWEER. Onze plaatselijke brandweer nam deel aan wedstrijden te Oisterwijk. Hun presta ties in de 2e klas werden beloond met een zesde plaats in de eindrangschikking.

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 13