WAALWIJK WASPIK nmwm Liefde in de storm BRIGADIER PIET EN DE SEMI-PROF bü DUMOULIN'S DROGISTERIJ scheidsreceptie houden in de school BOERENLEENBANK OPENDE KANTOOR IN WAALWIJK-CENTRUM Feuilleton 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 6 JULI 1959 2 heeft gegeven, waarbij alleen een aaneensluitende verkoop wordt toe gestaan en niet bijv. één woning uit een rij. Om deze materie voor de raadsleden te verduidelijken zegde de voorzitter toe de leden in een afzon derlijk schrijven uitvoerig op de hoogte te stellen met de geldende voorschriften op dit punt, waarbij dan tevens een overzicht zül worden gegeven van het gemeentelijk bezit aan premiewoningen. ONTEIGENING. Goedkeuring verkreeg vervolgens het voorstel tot vaststelling van een plan tot onteigening van gronden ten oosten van de Kloosterweg. Hoewel de verschillende aspecten en facetten van de onteigeningsprocedure in de vergadering van 23 april j.l. uitvoe rig waren besproken en toegelicht, vroeg de heer v. Seters opnieuw of men de zaak wel goed bekeken had, want als de gemeente deze procedure nu eens verliest, zullen dan ook de andere grondeigenaren niet tegen de gemeente in het geweer komen. Ook wilde spr. weten of nog was getracht om met de diverse eigenaren tot een minnelijke schikking te komen. De voorzitter wees er opnieuw op, dat het ter goedkeuring voorliggende raadsbesluit een nieuwe stap bete kent in de procedure, maar dat er te allen tijde nog een minnelijke schik king mogelijk is. Het gemeentebe stuur koestert overigens de verwach ting dat met enige eigenaren alsnog overeenstemming zal worden bereikt. Verder onderstreepte de voorzitter, dat er van winnen of verliezen geen sprake is. De onteigening gaat in ieder geval door 't gaat er alleen maar om welke prijs de rechtbank voor de te onteigenen grond zal vaststellen. De heer Pullens sprak opnieuw de hoop uit, dat enkele grondeigenaren de procedure ten einde toe zouden voeren, opdat men dan kan zien hoe deze procedure wordt gevoerd. De heer Brouwer vroeg waar de bezwa ren van de grondeigenaren eigenlijk lagen, in de grondprijs of in de scha devergoedingsnormen, waarop de voorzitter antwoordde, dat dit moei lijk te zeggen is, maar in ieder geval is het eindbedrag altijd het belang rijkste. De heer v. d. Broek tenslot te wees er op, dat enkele eigenaren een taxatierapport hebben laten op maken, dat in belangrijke mate af wijkt van dat wat door de taxatie commissie van de gemeente is opge steld. De voorzitter achtte dit zeer wel mogelijk, maar wèes er daarbij op, dat het niet de gemeente is die een prijs heeft vastgesteld, maar een ér- kende taxatiecommissie, waarin o.m. zitting heeft de Rijksconsulent voor grond- en pachtzaken, die ook de taxaties t.b.v. de rechtbank verricht. Beide rapporten zullen dan straks wel ter tafel komen en dan zal de rechter wel uitmaken welk rapport als juist moet worden gezien, aldus de voor zitter. Met de goedkeuring van enkele begrotingswijzigingen werd deze ver gadering hierna besloten. Zonder enig officiéél vertoon en alleen in tegenwoordigheid van het bestuur der plaatselijke bank en enkele vertegenwoordi gers van de pers, heeft vrijdag middag de opening plaats gehad van een tweede kantoor der Boe renleenbank te Waalwijk, name lijk aan de Markt no. 8. De heer Erkelens, vertegen woordiger van de Centrale Boe renleenbank te Eindhoven, wees er in een uiteenzetting op, dat het hier geen nieuwvestiging betreft, maar alleen een uitbreiding van liet bestaande kantoor aan dc Baardwijksestraat 22. Het kan toor te Baardwijk bestaat reeds 55 jaar en tot nu toe was het zo, dat dit kantoor niet alleen voor Baardwijk, maar ook voor Waal wijk en Besoijen werkte. Men is tot de uitbreiding met een twee de kantoor te aalwijk overge gaan, omdat de laatste jaren steeds meer niet-boeren van de Boerenleenbank gebruik maken en deze bank meer het karakter heeft gekregen van een spaar bank voor iedereen. De kantoren te Baardwijk en Waalwijk vor men nu samen de plaatselijke Boerenleenbank waarvan de heer W. J. v. d. Mee, de kassier van de hank, het kantoor te Baardwijk blijft leiden, terwijl dc heer L. Keetels aan het hoofd zal komen te staan, van 't kantoor in Waal wijk-Centrum. GROOTSTE SPAARBANK. De heer Erkelens gaf verder 'n overzicht van de positie, welke de Boerenleenbank onder de ove rige spaarinstellingen in ons land inneemt. Ons land telt in totaal 1300 Boerenleenbanken. Hiervan zijn er 599 aangesloten bij de Centrale Boerenleenbank te Eindhoven en 701 bij de Raffeisen Bank te Utrecht. Eerstgenoemde organi satie beschikt momenteel over 'n bedrag van 1.200.000.000.— aan spaarmiddelen en de heide orga nisaties van Boerenleenbanken tesamen beschikken over 42 der totale Nederlandse spaarmid- deïen. De bij de Centrale Boerenleen bank te Eindhoven aangesloten Boerenleenbanken hadden in 19o8 het grootste spaaroverschot van alle Nederlandse spaarinstellin gen, namelijk 158.000.000. waaruit wel heel duidelijk blijkt dat dc Boerenleenbank inderdaad van zuivere voorschotbank voor boeren en tuinders is geworden lot een spaarbank voor iedereen. Het totale tegoed van rekening- couranthouders bedroeg eind mei 133 miljoen gulden, terwijl de or ganisatie aan het einde van die maand aan voorschotten had uit staan een bedrag van 44(5 miljoen gulden. Aan crcdieten had de or ganisatie eind mei uitstaan een bedrag van 140 mil joen gulden. De Boerenleenbank Baardwijk beschikt thans over 1.714.000.- aan spaarmiddelen. Als spaarinstelling heeft de Boerenleenbank zich vooral de laatste jaren in de grote belang stelling van de spaarders mogen verheugen. Aan deze belangstel ling is zeker niet vreemd het feit, dat de Boerenleenbanken in 1957 het eerste overgingen tot de uit kering van 3 rente. Bij de Boe renleenbank zijn vele vormen van sparen mogelijk. Men kan „ge woon" sparen, maar ook via een jeugdspaarregeling, een school- spaarregeling, een ambtenaren- spaarregeling en een bed rij fs- snaarregeling. SPAARWEEK. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe kantoor te Waal wijk heeft dc Boerenleenbank te Baardwijk (men kan zowel in Baardwijk als in Waalwijk te recht) van 4 t.m. 11 juli voor ie dere nieuwe spaarder, woonach tig binnen haar werkgebied, die minstens 5.— inlegt, een gratis spaarinlage van 2.50 klaar lig gen. FRIS KANTOOR. Door dc verbouwing van het dubbele woonhuis aan de Markt heeft de Boerenleenbank de be schikking gekregen over 'n fris en modern kantoorgebouw, be staande uit een ruime hall, kan toorruimte en conferentiekamer. Een achter het administratiekan toor gelegen ruimte biedt nog de mogelijkheid voor de bouw van een kluis. De verbouwing is uitgevoerd ïlii door de fa. Teulings. Het schil derwerk werd verzorgd door de fa. Stokwielder, terwijl de ver lichting werd aangebracht door de fa. v. Dongen. D. v. Dongen en S. Smits te Was pik; Th. Kops, M. v. Nieuwstad en G. Ploegmakers, Kaatsheuvel. Afgewezen 6. EM. PASTOOR VAN HEIJST. De emeritus-pastoor van Raven- stein, de Zeereerw. heer P. v. Heijst (geboren Baardwijker) zal zich na zijn emiritaat vestigen in 't klooster der Eerw. Zusters van Liefde van Tilburg te Moergestel. AFSCHEID EERW. ZUSTERS ONDERWIJZERESSEN. Zaterdag a.s. te 9 uur zal de Hoog Eerw. heer Deken in de parochie kerk van St. Jan een H. Mis opdra gen, die gezongen wordt door de meisjes van de Mulo-school, bij ge- legenheid van het afscheid van de Eerw. Zusters, j Zondag 12 juli van 11 uur tot (ingang door de Hooisteeg) voor de ouders der leerlingen, odu-leerlingen en belangstellenden. GRATIS schoonheidsbehandeling in de Kermisweek WILLEM v. ORANJE COLLEGE Chr. H.B.S. en M.M.S. Voor het eindexamen H.B.S. B slaagden dc volgende candidaten: W. Benschop, Sprang-Capelle; C. S. L. Janse, Meeuwen; M. de Jonge, Drimmelen; E. A. G. v. d. Mcijden, GenderenJ. de Rooij, Sprang-Capelle; T. Trouwborst, Sprang-Capelle. Afgewezen: twee candidaten. „Dr. VAN BEURDENSCHOOL" R.K. Middelbare Handelsavond school te Waalwijk. Geslaagd voor het eindexamen 5-jarige handelsavondschool: Ria v. d. Bogaart, Gijs v. Delft, Adri van I)runen, C. van Ecten, R. Heemskerk, J. Kerkhof, Hen- ny Kampman, Margaretha Lang broek, A. Pulles, Ria dc Ruijter, Joke van Tuiil en R. Verhoeven, allen te Waalwijk. Afgewezen 3. Geslaagd voor het eindexamen 3-jarige handelsavondschool J. v. Assen, J. Bakkers, C. Ber- kclmans, .1. v. Bladel, A. v. Dae- len, W. v. Esch, J. Harmeling: H. v. Helvoirt, \Y. v. Helvoirt, F. Henkelman, A. Knijpers, M. de Louw, A. v. d. iMeijdenberg, H. Pullens, W. Schapendonk, N. Schellekens, J. Schuurman, F. Veltman, H. Verwiel, L. v. d. Wa ter en Th. IJpelaar te Waalwijk; LEERLINGENAVONDEN JOHAN VERHOEVEN. In de achterzaal van Hotel Ver- wiel zullen de leerlingen van de pia nist Johan Verhoeven deze week een tweetal muziekavonden geven. Morgenavond zullen de Waalwijk- se leerlingen laten horen hoever zij het al gebracht hebben in hun dienst baarheid aan de schoonste der mu zen. Aan deze avond zal medewer king worden verleend door mevr. W. A. ten Bokum, alt. De Drunense leerlingen komen woensdagavond op het podium om hun allerbeste been voor te zetten. Deze avond zal worden opgeluisterd met zang van mevr. D. de Jongh- Spapens, sopraan. BILJARTEN. Woensdag 8 juli speelt in café Fr. van Helvoirt, H.B.S. een vriend schappelijke wedstrijd tegen DES uit Haarsteeg, waar de heer v. d. Loo, die in de Ned. kampioenschappen extra libre de tweede plaats bezette, zal uitkomen tegen J. van Helvoirt, die in klasse A driebandspel kampi oen werd. Aanvang 8 uur. „Ja zeker", lachte de heer Zaagmeel droogjes. „Ik heb het toevallig zien staan. Een deel van die wagens moet naar Florenza. Naar Florenza gaan de koelwa gens met ingevroren fruit. Wij plakken altijd briefjes op die wa gens, zie je. Dan weten ze precies waar ze heen moeten". „Naar Florenza! Wel verdraaidDat is hem natuurlijk!" viel brigadier Piet de ijverige melige Freek in de rede. „Hartelijk bedankt heer schap! Je inlichtingen konden wel eens van groot belang zijn voor ons onderzoek." Piet rende vrolijk weg en meli ge Freek wreef z'n bijna tot moes geknepen krachteloze ambtena- renhandje. „Florenza! Hoe be staat het!" juichte Piet, toen hij vrolijk over rails en wissels heen sprong, zodat hij al weer gauw 't ons reeds bekende hekwerk be reikte, dat het spoorwegterrein afsloot van de opslagplaatsen van Sjouwerman en Vrachtjes. De brave chauffeur stond daar nog steeds te wachten en vroeg: „En...? Nog wat bereikt, briga dier?" „Ik geloof van wel", antwoordde Piet. „Het belang van het onderzoek eist natuurlijk dat in niet te veel loslaat, maar een beetje kan ik je wel vertellen. Er is vannacht een trein vertrokken naar Florenza. Een trein met in gevroren groente en fruit. Ik wed om wat je wilt dat de vluchte lingen miet hun slachtoffer daar in zaten. We hebben dus voor niets al die soesa aan ons hoofd gehaald van trein- en verkeers controles. Maar ja... wie kon ook weten dat het jullie vrachtauto 'zou zijn, die de schurken onge hinderd naar 't spoorwegempla cement vervoerde. - „Misschien had ik het wel kunnen weten..." merkte de waarheidslievende chauffeur droevig op. „Ik was er namelijk zeker van dat ik de klep van mijn vrachtauto opengelaten had, maar toen ik gisteren kwam kijken, was hij dicht..." van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" door ELEANOR ELLIOT CARROLL Vertaling: Herman Antonsen 15) Hij mocht, wat haar betrof, vinden, dat ze luchthartig was... hij mocht denken wat hij maar wilde. Hij zou de voldoening in geen geval smaken, haar als een der vele slachtoffers te beschou wen van zijn aantrekkelijkheid. Ze had wel eens horen zeggen dat sommige mannen daar ge steld oj) waren. En dus gebeurde het vaak, dat haar blik frank en vrij die van Robin ontmoette, zonder dat er enige uitdrukking van gevoel in haar ogen te be speuren viel. Hoe durfde hij haar blik te beantwoorden, zoals hij dat feitelijk deed! Zijn wanhopi ge ogen schenen haar zo sme kend aan te staren, er lag zulk een pijnlijke trek om zijn vastge- sloten lippen, dat Gwynne er ei genlijk niet goed raad mee wist. En toch moest hij wel van Inez houden, anders zou hij haar niet gevraagd hebben, zijn vrouw te worden. Inez vestigde lachend de aan lacht op dc attentie door dokter Faust aan haar nichtje bewezen. „Je moet lachen, als je Julian nagaat", zei ze op een middag, toen ze samen op het dek waren. „Hij aanbidt dat meisje gewoon weg. Is hel niet belachelijk hem de verliefde jongeling te zien spe len, na zoveel jaren de spot met de liefde gedreven te hebben?" Robin gaf daar geen antwoord op. Hij leunde over de verschan sing en tuurde naar de golven. Doch Inez zag, hoe strak hij zijn handen om de reeling klemde en vervolgde boosaardig: „Maar hij mag weT oppassen. Heel wat vlin ders hebben hun vleugeds al om een kaarsvlam verzengd. En als alle geruchten waarheid zouden bevatten, dan heeft Gwynne, zo jong als ze is, uitstekend en ge raffineerd slag van flirten". „Hoe bedoel je dat?" vroeg Ro bin, terstond opkijkend, met hese stem en witte lippen. „Och, ik ben geen vijf weken patiënte in St. Margaret's Hospi taal geweest voor niets", ant woordde Inez lachend, „onder de andere verpleegsters werd vaak gelachen met de plannen van Gwynne, nog eens een hertog ofy een graaf aan de haak te slaan. Ze scharrelde ook wel rond met de assistenten, maar die liet ze gauw weer schieten, omdat ze an dere plannen had. Ze is er bru taalweg oj) uit, iemand met veel geld te trouwen. Misschien is dat ook wel de reden geweest, waar om ze me kort geleden heeft trachten uit te horen over de fi nanciële omstandigheden van Ju lian. Ik heb haar een banaal ant woord gegeven door te zeggen, dat ze het maar aan vader moest vragen, die er alles van afwist". Inez lachte schril en had ple zier in haar eigen platte aardig heid. Ze schaamde zich niet in het minst over haar leugens. Doch Robin, die het niet langer kon uithouden, wendde zich om en greep haar bij haar polsen. Zijn bleek verwilderd gezicht bracht hij vlak bij het hare. t „Wanneer maak je een eind aan die onzin tussen ons vroeg hij, ziedend van woede. „Ik heb het terwille van jou zover laten gaan, al besef ik nu pas, hoe 'n krankzinnige stommerik ik was met dat te dulden. Ik had met de waarheid voor de dag moeten komen en nooit moeten toelaten, dat je vader jou ver zinsel geloofde. Hoe meer ik er over nadenk, des te meer kom ik lot de overtuiging, dat het hele maal een vooropgezet plan van je geweest is. Waarom, dat snaj) ik met geen mogelijkheid. Een ding staat echter vast... er moet een eind aan komen Ze keek hem door de blauwe rook van haar sigaret onbe- j schaamd aan. „Arme onnozele j vlieg!" zei ze spottend, „gevan- gen in het net van zo'n wrede spin! En nu kan hij er niet meer uit!" i En op hetzelfde ogenblik ech- ter veranderde haar gelaatsuit drukking volkomen. Er vlamde hartstocht op in haar groen ge vlekte ogen. „En al zou ik het nu eens van te voren beraamd heb ben, wat dan nog??" riep ze schril uit. „Wat wil je er aan doen? Een vrouw kan uit liefde tot een man soms tot wanhopige dingen geraken. Dat zou echt iets voor mij zijn. Ben ik dan zo van elke aantrekkelijkheid beroofd, dat je niet van me kunt leren houden? Jc haat me, dat toon je in iedere trek van jc gedaat, in ieder woord en in ieder gebaar. Maar ik geef niet opik laat je niet los! Nooit!" Ze gilde het uit en scheen op het punt een zenuwtoeval te krij gen. Haar kreten klonken over het gehele schip heen, krijsend en rauw. Robin greep haar beet en schudde haar flink door elkaar. „Beheers jezelf tochbeval hij heftig. „Wees stil. Dadelijk ko men ze allemaal nog vragen, wat er aan de hand is! Schei uit, zeg ik je!" Mevrouw Maitland, op de voel gevolgd door de dokter en Gwyn ne, kwamen door een open staan de deur het dek op. Op hetzelfde ogenblik hield Inez op miet schreeuwen en liet zich als een ledcj)op tegen Robin aanvallen. Hij moest haar wel in zijn armen grijpen om haar niet tegen het dek te laten slaan. „Wat is er in vredesnaam aan de hand, Inez?" vroeg mevrouw Maitland bezorgd. „Heb je zo ge gild?" j „Ik geloof van wel", antwoord de Inez glimlachend, haar hand tegen Roberts wang leggend. „Die malle jongen wilde weer zo'n malle streek uithalen... Me overboord gooien, om als mijn le vensredder op te kunnen treden. Hij tilde me al over de verschan sing heen. Geef hem er maar een flink standje voor!" Ik moest jullie beiden 'n stand je geven om ons zo te 'laten schrikken" antwoordde mevrouw Maitland. „Wc dachten, dat er echt een ongeluk gebeurde, is het niet zo, Gwynne?" Gwynne was echter spoorloos verdwenen. Ze was naar haar hut gegaan en vocht daar haar in wendige strijd uit. Waar was nu haar hooghartige trots gebleven, dat ze oj) het zien van Inez in Ro bin's armen haar hart voelde in eenkrimpen? „Ik heb een hekel aan mezelf snikte ze bitter. „En ik haat hem nog duizendmaal erger!" Ik wou maar dat ik het eens tegen hem zeggen kon." IX. I DE KLOOF WORDT WIJDER. In de natè middag van de vol gende dag wierp het jacht t an ker op de rede van Havanna uil. Het gehele gezelschap was aan dek, met uitzondering van Gwyn ne. Ze had neef Ambrose ver baasd en teleurgesteld door haar besliste weigering hen te verge zellen op hun tocht door de his torische stad. (Wordt vervolgd). GROTESTRAAT 327 WAALWIJK Tol. 3071 Geelt U tijdig op! SCHOOLSPORTDAG. Toen aan het einde van de Waspikse schoolsportdag de balans werd opgemaakt, bleek dat in totaal 5 meisjes op alle onder delen van de sportdag aan de hoogst te stellen eisen hadden voldaan, zodat aan hen het hoogste diploma, E., kon worden uit gereikt. Dit waren dan Tonny Smits, Corry Langermans, Gerry Schmitz, Annie Langer- mans en Tonny v. d. Mosselaar. Zij kre gen van de heer N. v. d. Rijken dan ook een extra vermelding. In totaal namen 112 meisjes en 101 jon gens aan de dag deel. Zij moesten voor het schooldiploma Lichamelijke Geoefendheid proeven afleggen in hoogspringen, 60 m hardlopen, balwerpen en een behendigheids- proef. Naar gelang de geleverde prestaties op al deze onderdelen werd dan een E, een D, een C, een B, of een A-diploma uitge reikt, terwij als de prestaties onder de mi nimum te stellen eisen bleven, in het geheel geen diploma werd behaald. Geen der deelnemers of deelneemsters bleef echter onder de vastgestelde normen. Dat bij de jongens niemand een E-diploma in de wacht sleepte vond zijn oorzaak in het feit dat bij het 60 m hardlopen niemand binnen de daarvoor vastgestelde tijdslimiet bleef. Aan de meisjes werden behalve de 5 E- diploma's nog uitgereikt 2 x A; 37 x B; 1 45 x C en 23 x D. De jongens behaalden I x A; 34 x B; 39 x C en 27 x D. Voor de meisjes waren de eisen vanzelfsprekend iets lager gesteld dan voor de jongens. Hieronder volgt de gedetailleerde uitslag: Jongens A: Sjaan van Dongen 12 j. Jongens B Harry van Irsel 10 j.; Ber- tus Kamp 10 j.; Jos de Bont 11 j.; Wim Buijks 11 j.; Wim Donks 11 j.; Jan van Dijk 11 j.; Eric de Glas 11 j.; Cobi van Beek 12 j.; Kees Verduijn 12 j.; Laurens de Graauw 10 j.; Harry van lersel 10 j.; Dre Kamp 11 j.; Peter Broekmans 11 j.; Tonny v. d. Ven 11 j.; Theo Rekkers 12 j.; Marjo van Beveren 12 j.; Theo Zijlmans 10 j.; Ad Smits 11 j.; Piet Verschuren 11 j.; rans v. d. Vleuten 11 j.; Jos Coesmans 12 j.; Tonny Schellekens 12 j.; Leon Baaten I 10 j.; Arie Quist 11 j.; Paul Mastenbroek II j.; Piet Schellekens 12 j.; Jos Kamme- ren 10 j.; Jos Langermans 11 j.; Gerard Langerwerf 11 j.; Peter Kamp Hz. 12 j.; 1 Riny Kemmeren 12 j.; Pim de Glas 12 j.; Jan de Bont 12 j.; aan Smits 13 j. Jongens C Jan de Bont 11 j.; Ad Wal ters 11 j.; Tonny v. d. Vleuten 12 j.; Piet Smits 12 j.; Leo v. d. Hoven 12 j.; Mary Kemmeren 11 j.; Riny Bakx 11 j.; Ad Bie- mans 11 j.; Kees de Groot 12 j.; Jan Neijs- sen 12 j.; Sjaan Langermans 12 j.; John Verduijn 12 j.; Mcls Langerwerf 13 j.; Ad van Turnhout 13 j.; Piet Rekkers 13 j.; Piet Timmers 11 j.; Bert de Graauw 12 j.; Antoon Akkermans 12 j.; Leo Fitters 12 j.; Gerrit v. d. Wiel 12 j.; Jos Snels 11 j.; P. Donks 11 j.; Tonny Kouwenhoven 11 j.; Cor Gijsbrechts 12 j.; Jan Kuijsters 12 j.; Christ Langermans 12 j.; Jan Donks Wz. 13 j.; Piet de Graauw 13 j.; Ad Vossen 10 j.; Tonny Kuijsters 11 j.; Harry Rekkers 11 j.; Wim Schapers 11 j.; Ad Schoenma kers 11 j.; André Heijmans 12 j.; Wim Monstens 12 j.; Peter Kamp-Kemin. 12 j.; Mary van Dongen 13 j.; rans v. Hooren 13 j.; Han Verduijn 14 j. Jongens D: Theo Gijsman 11 j.; Jos Schapers 12 j.; Sjaak v. Eersei 12 j.; Henk Neijssen 13 j.; Adriaan Kamp 13 j.; Jan Wagemakers 13 j.; Jan de Rooij 14 j.; Ka- rel Anemaat 11 j.; Theo Verduijn 12 j.; Jan Donks Hanzn. 14 j.; Huub Smits 11 j.; Jan Smits 11 j.; Piet Smits 11 j.; Tonny Smits 11 j.; Jan v. d. Velden 11 j.; Cor Smits 12 j.; Jan Donks Czn. 13 j.; Tiny van Etten 13 j.; Adri Boezer 13 j.; Cor de Hond 11 j.; Theo Blom 11 j.; Richard Lambooij 12 j.; Paul Smits 12 j.; Bertus v. Dongen 13 j.; Giel v. d. Mosselaar 14 j.; Jan Kuijten 14 j.; Leo Niessen 11 j. Meisjes A: Jeanne Blok 12 j.; Annie van Dongen-Vermeer 13 j. Meisjes B Annie Tritten 11 j.; Els v. Turnhout 11 j.; Adriennen de Bont 12 j.; Els Schoenmakers 13 j.; Ria van Hooren 13 j.; Gonny Smits 12 j.; Betsie Langer mans 13 j.; Joke Rekkers 13 j.; Annemieke Schellekens 14 j.; Diny Savelkouls 11 j.; Nelly v. Seeters 11 j.; Diny Smits 11 j.; Els Akkermans 12 j.; Ria van Dongen 12 j.; Mimie van lersel 12 j.; Doorlien Boom 13 j.; Beppie Broekmans 13 j.; Corry Smits 14 j.; Ans de Hond 12 j.; Betsie v. Hooren 12 j.; Riet Vermeulen 11 j.; Gcrda Ver schuren 11 j.; Jeanne itters 12 j.; Elly v. d. Hoven 12 j.; Ria Schouten 13 j.; Ria Boons 13 j.; Thea v. d. Velden 14 j.; Rina Boezer 11 j.; Marijke Wagenmakers 11 j.; Nelly Langermans 12 j.; Rikie Langer mans 12 j.; Fia Ligthart 12 j.; Toos Ocr- lemans 12 j.Truus Zwaans 13 j.; Jeanne Verschuren 13 j.; Dingena Kamp 14 j Marianne v. d. Rijken 14 j. Meisjes C: Els Verduijn 11 j.; Charl Kuijsten 12 j.; Mies Akkermans 12 j.; Cla- zien van Dongen 12 j.; Lenie v. Dongen 12 j.; Henny Donks 12 j.; Ans Snels 13 j.; Tonny Smits 13 j.; Ria Smits 13 j.; Elly Verschuren 13 j.; Joanna v. Dongen 13 j.; Tonny Snels 11 j.; Jannie Kools 12 j.; Ma rian Langerwerf 12 j.; Nelly Ripzaad 12 j.; Marijke de Zeeuw 12 j.; Janny Verduijn 12 j.; Riekje v. d. Wiel 12 j.; Nelly Rut- ters 12 j.; Dina Kamp 13 j.; Riet Rekkers 14 j.; Marianne v. Dongen 12 j.; Adrienne v. Erp 12 j.; Nelly v. Hooren 13 j.; Lia de Hond 13 j.; Willy Halters 13 j.; Annie Kamp 13 j.; Tonny Verschuren 11 j.; Lia de Graauw 12 j.; Joke Kamp 12 j.; Henny Uitermark 12 j.; Joke d eRooij 12 j.; Riet v. Gulik 13 j.; Elly Halters 13 j.; Corry Kuijte 13 j.; Ria Langermans 13 j.; Jose Broekmans 14 j.; Corry Langerwerf 12 j.; Rikie Rekkers 12 j.; Lucie Tritten 13 j.; Tonny Verschuren 13 j.; Adrie Verschuren 13 j.; Truus Luijten 13 j.; Miep v. Esch 13 j.; Annie v. d. Vleuten 14 j. Meisjes D Mieke van Dieren 12 j.; Paula Smits 13 j.; Corry Verschuren 13 j.; Ans Verschuren 13 j.; Tonny Smits 13 j.; Theresia Smits 11 j.; Jeanne Kamp 13 j.; Nel Schellekens 13 j.; Thea v. Dongen 12 j.; Jeanne de Hond 12 j.; Liza Dame 13 j.; Dymphie Gijsmans 13 j.; Anny Jansen 13 j.; Jozicn Roovers 14 j.; Jo Bouwens 13 j.;

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 2