KAATSHEUVEL WAALWIJK JEUGDCENTRALE ST. CLEMENS HEEFT VEEL PLANNEN MAAR GEEN RUIMTE «r&JSi&'P DEMONSTRATIE Leuk (en gratis) vakantieprogramma voor de jeugd DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 6 JULI 1959 DRUKKERIJ VAN BOXTEL Bureau Jan Tuerlings Loon op Zand J1 LU.L. VAN ZWITSERSE KEUKEN APPARATEN ROTEL (HOLLAND) N.V. Amsterdamse Veerkade 6A, Den Haag, Tel. K70 - 11.06.05 GESLAAGD. Bü het dezer dagen gehouden exa men voor kleuteronderwijzeres slaagde onze plaatsgenote mej. Ans Steenbergen. Zij genoot haar oplei ding bij de Eerw. Zusters J.M.J. te 's-Bosch, BOUWACTIE VOOR PASTOOR VAN OORT. De busjesactie voor het bouwfonds ten behoeve van een kerk voor pas toor v. Oort te Valkenswaard is ge ëindigd en iheeft een totaalbedrag van 1825.opgebracht. KAATSHEUVEL - TEL K 4167 2121 KERMIS. Kaatsheuvel heeft van 2 tot en met 5 juli weer haar jaarlijkse ker mis gevierd, waarvan vooral de laatste drie dagen begunstigd wer den door fraai zomers weer. De traditionele matiné's der diver se harmonieën mochten zich in een druk bezoek verheugen, hoewel deze niet meer dat intieme en gezellige karakter dragen zoals men die vroe ger kende, toen men vol bewonde ring was over het gebodene en men nog lang daarover kon „nakaarten". Een bewijs, hoe veeleisend de mas sa is geworden en hoe verwend men is door radio en televisie. In tegenstelling tot andere jaren, werd thans ook op de beide eerste dagen, donderdag en vrijdag, de kermis behoorlijk bezocht en kon van een gezellige drukte worden ge sproken. Alleen in sommige dans zalen was het opvallend slap, hoe wel de temperatuur zich op deze da gen uitstekend voor 'n dansje leen de. Zaterdag en zondag was de druk te echter, zoals gewoonlijk, weer overstelpend en werd de kermis ook weer door een grote stroom van be zoekers van buiten Kaatsheuvel be zocht. Zoals gezegd, werkte 't weer hiertoe ook in alle opzichten mee. Hoewel de temperatuur voor dan sen nu wel wat aan de hoge kant lag, was dat blijkbaar geen beletsel, want sommige danszalen waren al vroeg afgeladen vol, zodat van be hoorlijk dansen, vanwege deze com pacte massa, nauwelijks sprake was. Voor advortentios en abonne menten blijft ons adres te KAATSHEUVEL Dr. v. Beurdenstr. 8, Tel. 2002 KAATSHEUVEL Ook voor alle andere bladen worden advertentie* tegen de geldende tarieven opgenomen. Ook de diverse attracties op het kermisterrein werden druk bezocht, zodat men zich op sommige plaatsen nauwelijks kon voortbewegen. De mechanische muziek dezer attracties, vermengd met de inviterende toe spraken van de diverse exploitanten, waren gezamenlijk verantwoordelijk voor de soms oorverdovende kako fonie van geluiden, welke toch die ondefinieerbare gezellige kermis- in het leven roepen en waarmee zij de talrijke kermisgangers in hun tenten wisten te krijgen. Hoewel de ondernemers allerminst in 'n hoera- stemming verkeerden en zich der halve helemaal niet tevreden uitlie ten over de finantiële resultaten, hebben wij toch zo'n idee dat ver schillende hunner in Kaatsheuvel 'n behoorlijke boterham hebben ver diend, waarvan sommigen nog be hoorlijk belegd zijn. En hiermee is kermis 1959 weer verleden tijd. Behoudens enkele schermutselingen, werd deze door geen enkele wanklank verstoord, zo dat de plaatselijke politie met haar assistenten in alle opzichten een ge makkelijke taak heeft gehad. AUTO-BOTSING. Vrijdagavond circa 11 uur reed een auto, bestuurd door dhr. v. A. uit Sprang-Capelle, komende vanuit de Capelsestraat, in de richting van het kruispunt aan het begin van de Rechtvaart, terwijl tegelijkertijd 'n auto, waarin enkele jongelui uit Tilburg, uit deze laatste straat na derde. Beide auto's bereikten op 't zelfde moment het kruispunt en botsten tegen elkaar. Behoudens de bekomen averij aan beide wagens, verliep het ongeval zonder dat een der ingezetenen persoonlijk letsel opliep. De politie stelde een onder zoek in. Dr. C. TEN HORN 75 JAAR. Vrijdag j.l. vierde Dr. Ten Horn zijn 75ste verjaardag temidden van vrienden, familie en collegae. Deze dag viel uitermate gunstig, want door de vacantiedagen gedurende de kermis, konden velen uit Loon op Zand de gevierde dokter komen fe liciteren. Gastvrij stond het kasteel open voor de receptie, en de binnen plaats was herschapen in een gezel lig terras. Om circa half vijf ving de recep tie aan, waarbij veel familieleden van de dokter en mevr. Ten Horn- Verheijen aanwezig waren. Tevens lieten de collegae en oud-collegae van het ziekenhuis te Nijmegen, van het herstellingsoord Dekkerswald en vele vrienden uit het verenigings leven zich niet onbetuigd. Telegram men en bloemen gaven blijk van grote waardering voor het werk van dr. Ten Horn. Tegen 6 uur arriveerde op het kasteelplein de Kon. Harmonie So- hia's Vereniging om een serenade te brengen welke de jarige en familie vanaf de kasteelbrug in dankbaar heid aanvaardden. De heer v. d. Heuvel sprak uit aller naam har telijke woorden tot de dokter en memoreerde zijn komst in Loon op Zand plm. 25 jaar geleden, zijn ver blijf te Nijmegen na zyn huwelijk met mevr. E. Verheijen en zijn te rugkomst na zijn volbrachte taak aan 't Canisius-ziekenhuis en Dek kerswald. Dr. Ten Horn heeft zich in de Loonse gemeenschap vele ver diensten verworven, ook op sociaal, maatschappelijk en cultureel gebied. Spr. betrok hierbij de echtgenote van de jarige en schetste nogmaals de gang van zaken in Loon, met be trekking tot de harmonie. Na de serenade dankten Dr. Ten Horn en mevrouw het bestuur en leden der harmonie Sophia voor hun trouw en aanhankelijkheid. Onder de receptie kwam ook het bestuur van het gilde St. Ambrosi- us, zijn gelukwensen aanbieden aan hun Hoofdman, die zoveel voor dit gilde doet. Na de pittige marsen van de muziek bracht de vendelier van het gilde een vendelhulde aan zijn jarige Hoofdman, namens alle gil- debroeders. Het was een allerprettigst feest, waarbij veel banden van vriend schap zijn gesmeed en hechter ge maakt. KERMIS. De traditionele jaarlijkse kermis behoort weer tot het verleden. Zo als dit trouwens steeds het geval was, verliep alles weer in de beste orde en mogen de inwoners weer terugzien op dagen van gepaste ontspanning. Donderdagmorgen werd de kermis geopend met een matinée in de za len van Sopia's Vereniging op het bekende Radio- en Televisieensem ble „De Blikvangers" met medewer king van Sophia's Klein Orkest, al bij al een gezelschap dat de bezoe kers enkele uren onbedaarlijk heeft laten lachen. In Concordia waren het „De Lach- brekers" die de talrijke aanwezigen enige uren wisten te amuseren. Ook hier heerste een prettige sfeer. Op beide genoemde plaatsen werd 's avonds om 7 uur begonnen met 't kermisbal. In de zaal van de Gem. Zangvereniging „Echo der Duinen" werd door de leden onderling een aangename sfeer geschapen, zoals dit de laatste jaren steeds gebeurde. Zang en voordrachten wisselden el kaar af. Ook in deze gelegenheid was het iedere avond bal. E.H.B.O. ST. RAFAËL. Morgen zal in zaal „Concordia" de dorpen-oefening weer worden ge houden tussen Loon op Zand, Kaats heuvel en Dongen. Aanvang 7.30 u. WAALWIJK OVERSCHREED DE 17.000. Naar wij vernemen heeft het aantal inwoners onzer gemeente in juni 1.1. de 17000 overschreden. AFSCHEIDSPREDICATIE PATER VAN DER SCHOOT. In alle H.H. Missen van de paro chie St. Jan, heeft pater Jo'seph van der Schoot 1.1. zondag zijn afscheids- predicatie gehouden. Hij dankte daarin op de eerste plaats voor de grote belangstelling bij zijn zilveren priesterfeest op 28 juni j.l. en voor de vriendschap die hij in Waalwijk ijdens zijn verlof heeft mogen on dervinden. Zijn eerwaarde prees de godsdienstzin en de culturele en charitatieve instelling van katho liek Waalwijk. Daarna gaf hij enige bijzonderhe den over de grote noden van zijn uitgestrekt missiegebied in Noord- Rhodesia, waar van de 40.000 negers er nog slechts 7000 tot het katholi cisme bekeerd zijn. Hier wreekt zich het grote gebrek aan priesters, voor al aan inlandse priesters, voor wier opleiding seminaries nodig zijn; voorts is er een groot tekort aan kerken, scholen en ziekenhuizen. Voor dit alles deed Zijn eerwaarde een beroep op de offervaardigheid der parochianen. Dat dit beroep niet te vergeefs was, bleek uit de op brengst der collecte, die door pater v. d. Schoot, met assistentie van de heren kapelaans, zelf werd gehou den, en die het fantastische bedrag opbracht van 1828.81, zover wij ons herinneren het recordbedrag van enige collecte in St. Jan gehouden. Pater v. d. Schoot verzoekt ons, zijn allerhartelijkste dank te willen betuigen voor deze grote vrijgevig heid, voor de belangstelling bij zijn zilveren priester- en missionaris- feest, vooral ook aan de hoogeerw. heer Deken met zijn kapelaans en moderator, het buurtcomité en allen die op enigerlei wijze van hun be langstelling en vriendschap deden blijken. Pater van der Schoot zal op Maria Hemelvaart per boot weer naar Afrika terugkeren. DE HEER J. BATAILLE 35 JAAR BIJ TIMTUR. Op vrijdag 3 juli j.l. herdacht de heer J. Bataille zijn vijfender tigjarig dienstjubileum bij de n.v. Timtur. Na, vergezeld van zijn echtge note, aan zijn woning te zijn af gehaald, werd de jubilaris in de cantine opgewacht door directie, bedrijfsleiding en voltallig kan toorpersoneel der N.V., waar de directeur, de heer Jos J. Klijberg, de heer Bataille 't eerst toesprak. De heer Klijberg noemde het 'n grote eer de heer Bataille op deze dag te kunnen toespreken en wel om twee bijzondere eigenschap pen van de jubilaris, n.l. zijn bui tengewone ijver en betrouwbaar heid en bovendien om 't feit dat de heer Bataille steeds getoond heeft de belangen van de firma boven zijn persoonlijke belangen te stellen. Spr. schilderde de jubilaris als een prettig mens, waarmede het aangenaam samenwerken is en sprak z'n dank uit namens direc tie en aandeelhouders voor het goede werlfin dienst van Timtur verricht. De heer Klijberg hoopte de ja ren die de jubilaris en ook hem zelf nog resten, op dezelfde pret tige wijze bij Timtur door te kun nen brengen. Spreker deed zijn gelukwensen •vergezeld gaan van een gouden armbandhorloge, alsmede een ca deau onder couvert, terwijl aan b( .anjers werd geoffreerd. mevr. Bataille een fraai boeket Nadat alle aanwezigen de heer en mevrouw Bataille persoonlijk hadden gefeliciteerd werd 'n heil dronk on de jubilaris en diens echtgenote uitgebracht. Na enige tijd van prettig sa menzijn kreeg de heer Vink het woord, die in een zeer komische voordracht de heer Bataille toe sprak en tenslotte namens kan toorpersoneel en bedrijfsleiding een tafelklok aanbood. Wederom werden de glazen ge vuld, waarna de heer Bataille me de namens zijn echtgenote harte lijk dankte, op de eerste plaats 4e directie voor de aangeboden ca deaus, doch speciaal voor de pret tige samenwerking in de loop der jaren ondervonden; verder 4e heer Vink voor zijn toespraak, alsmede alle aanwezigen voor de felicitaties en het aangeboden ca deau, daarbij de hoop uitspre kend nog lange tijd op dezelfde prettige wijze te mogen blijven werken. Na nog enige tijd in zeer geani meerde stemming bijeen te zijn geweest, werd nogmaals het glas geheven, waarna het gezelschap uiteen ging, de heer en mevrouw Bataille naar hun woning bege leid werden en het feest in huise lijke kring werd gevierd. UITSTAPJE OUDEN VAN DAGEN. Zo zullen dan ruim 200 ouden van dagen morgen weer hun jaar lijks uitstapje gaan maken. De reis gaat ditmaal na een prachti ge rondrit door het Brabantse land naar Oisterwijk, waar men enkele gezellige uren zal door brengen in Groot-Speijk. Om 1 uur zal de stoet vanaf 't Vredes- plein vertrekken. De harmonie St. Crispin zal de stoet 's avonds tegen 8 uur bij de Kerkstraat op wachten en onder pittige muziek naar het Raadhuisplein geleiden, waar de stoet zal worden ontbon den. As 't nou maar mooi weer wil wezen MILITAIRE JEEP SLIPTE ZWAARGEWONDE. Tengevolge van 't slippen van een militaire jeep heeft vrijdag morgen omstreeks 11 uur in 4e Loetfstr. ter hoogte van bakke rij v. d. Water een ernstig ver keersongeval plaats gehad, waar bij de 21-jarige K. uit Elshout zwaar werd gewond. De heer K. was op dat tijdstip aan de achterzijde van zijn' langs liet trottoir geparkeerd staande groentewagen bezig met het hel pen van een klant, toen vanuit de richting Den Bosch een militaire jeep naderde. De bestuurder hier van wilde achter de groentewa gen stoppen om een tegemoet ko mende tractor gelegenheid te ge ven 0111 te passeren. Waarschijn lijk tengevolge van de gladheid van het wegdek (hoeveel slipge- vallen zijn hier al niet voorgeko men!) raakte de jeep in een slip en botste tegen de achterzijde van de groentewagen op. De heer K. raakte daarbij bekneld tussen de jeep en de laadbak, waardoor hij zware verwondingen opliep. Medische eerste hulp werd ver leend door de doktoren Lange- meijer sr. en v. Daal. Het slacht offer werd in ernstige toestand naar het St. Nicolaasziekenhuis vervoerd. Zaterdagmorgen was de toe stand van de heer K. zodanig dat er geen gevaar voor zijn leven meer bestond. De marechaussee heeft het on geval in onderzoek. In velerlei opzicht leven we mo menteel, in vergelijking met de voor oorlogse jaren, in een omgekeerde wereld. Moest men vóór de oorlog op zoek gaan naar mensen om een huis bewoond te krijgen, "vandaag kan men stad en land aflopen voor een huis om mensen onder te bren gen. Hetzelfde beeld doet zich voor ten aanzien van het jeugdwerk. Vóór de oorlog een overvloed aan zaal ruimte (zij het dan ook dikwijls in slechte siaat), maar geen jeugd werk van grote omvang 4e be hoefte daaraan was ook niet ur gent thans een snel groeiend en zich steeds uitbreidend jeugdwerk, maar een schreeuwend tekort aan gebouwen en centra waar de jeugd zich in amusement en ontspanning kan verenigen. In vrijwel alle plaat sen van ons land roept men om za len en jeugdcentra en het is maar al te zeer te betreuren dat aan deze urgente behoefte niet of slechts in zeer geringe mate kan worden vol daan. We mogen zonder meer stellen, dat het gebrek aan jeugdcentra een nationale zorg is, die zo spoedig mo gelijk en met inspanning van alle krachten uit de wereld geholpen moet worden, want er staan belan gen op het spel die enorm veel zwaarder wegen dan welke economi sche overwegingen ook. De zorg voor de toekomst is op de eerste plaats de zorg voor de jeugd en een spelende jeugd is een gezonde en gelukkige jeugd. VREUGDE EN ZORG In de Waal wij kse parochie St. Jan, waar het jeugdwerk in 1958 een prachtige stimulans kreeg in de op richting van de Stichting Jeugdbe- langen, marcheert de zaak uitste kend, op de eerste plaats dank zij de grote en spontane medewerking van vele leidsters en leiders, maar ook omdat men hier de beschikking heeft over enkele noodlokalen. Na tuurlijk zit men ook te springen om een jeugdgebouw, want Jeugdbe- langen heeft 800 kinderen onder haar hoede, maar men kan tenmin ste iets doen, waarbij nog komt dat men het verheugende vooruitzicht heeft in de nabije toekomst te kun nen beschikken over een jeugdge bouw. Minder gunstig ligt de zaak in Baardwijk, en hoe het daar met het jeugdwerk gesteld is, heeft ka pelaan de Kroon van de parochie St. Clemens in grote trekken uit eengezet. Het Baard wij kse jeugdwerk is lange tijd niet je dat geweest. Er is in het verleden wel een K.A.J. ge weest, maar deze beweging is er bij de Baardwijkse jeugd nooit hele maal ingekomen en is dan ook min of meer roemloos verdwenen. Vruchtbare resultaten kwamen er eigenlijk pas, toen de verkennerij haar intrede deed in het parochiële verenigingsleven. Er was veel en thousiasme en belangstelling voor deze vorm van jeugdwerk en tot vandaag toe is dan ook de verken nerij het meest levende deel in de parochiële jeugdbeweging geweest. Met de verkennerij kreeg men echter toch geen vat op de gehele jeugd in de parochie, omdat niet ie dere jongen en ieder meisje zich aangetrokken voelt tot de verken ners- of gidsenbeweging. Het gevolg was, dat een deel van de jeugd min of meer los raakte en dat het con tact tussen de geestelijkheid en de jeugd van 1217 jaar van lieverlee verslapte. Dit gold vooral ten aan zien van de vrouwelijke jeugd. Bij de jongens ontmoette men nog wel een zekere belangstelling en wat meer pit. RESULTATEN Vanuit deze situatie is men gaan zoeken naar een bestendiger vorm van jeugdwerk en werd enkele ja ren geleden de Jeugdcentrale Sint Clemens opgericht, die zich ten doel stelde om met medewerking van de ouders meer mogelijkheden te scheppen, vooral vóór de jeugd tus sen 12 en 17 jaar. In het bestuur van deze Jeugdcentrale hebben zit ting J. Hoffmans, voorzitter, G. Smits, secretaris-penningmeester, A. de Munnik, P. Aerts, L. Emmen, G. Klerx, F. v. Helvoirt en J. Verhoe ven. Óm te komen aan de onont beerlijke financiën voor het jeugd werk, werd gestart met een verjaar dagsactie, die jaarlijks een aardig bedrag in de kas brengt. Dit geld wil men gebruiken als aanloopbe drag voor de stichting van 'n jeugd huis, want ook in Baardwijk is het ruimtegebrek oorzaak dat men niet kan zoals men graag zou willen. Plannen heeft de Jeugdcentrale St. Clemens genoeg, maar voorlopig moeten ze nog in portefeulle blij ven, omdat de mogelijkheden ont breken deze te realiseren. Inmiddels is er uit de Jeugdcen trale toch al een tafeltennisclub voortgekomen, die bij de oudere jongens veel belangstelling heeft ontmoet. Verder is er ongeveer zes maanden geleden een jeugdkoor op gericht, dat momenteel 20 leden telt en onder leiding staat van de heren Verhoeven en Hornman. In het ka der van het jeugdwerk is verder tot stand gekomen de Instuif, die een volledig succes is geworden en voor haar enthousiaste leden veel en voortreffelijk werk doet. Uit deze Instuif is een toneelgroep naar vo ren gekomen, die in het afgelopen winterseizoen debuteerde met een uitstekende opvoering van het to neelspel „Harvey", onder leiding van haar energieke en bekwame regis seur Pater Thielemans. Binnenkort is een tweede uitvoering van deze toneelgroep te verwachten. Tot de wensen van de Jeugdcen trale moet voorlopig nog blijven be horen de oprichting van hobbyclubs en balletgroepjes, omdat in de hele parochie geen geschikte ruimte voor dit aspect van het jeugdwerk te vinden is. Ook de voetbalsport heeft de be langstelling van de Jeugdcentrale en in dit verband zijn dan ook reeds enkele contacten gelegd. VAKANTIE-JEUGDWERK Dit jaar voor het eerst gaat de Jeugdcentrale zich ook richten op 't vakantie-jeugd werk. Hoewel 't nog maar een bescheiden begin is, heeft men toch een aardig vakantiepro gramma samengesteld, waaraan door de kinderen geheel gratis kan worden deelgenomen. Dit program ma bestaat uit wedstrijden, die op 16, 22 en 23 augustus a.s. zullen worden gehouden, te weten: teken-, wieier-, ballon-, poppen-, voetbal en vliegerwedstrijden, alsmede nog een sterrit. Uit dit korte overzicht blijkt o.i. toch wel heel duidelijk, dat de Jeugdcentrale St. Clemens, hoezeer ook nog aan handen en voeten ge bonden door het ontbreken van de zo noodzakelijke zaalruimte, een le vende jeugdbeweging is, die een en thousiaste activiteit aan de dag legt en binnen het kader van de moge lijkheden reeds fraaie resultaten heeft weten te boeken. Wanneer nu ook nog meer ouderen zich als leid sters en leiders achter deze jeugd centrale scharen, dan ziet de toe komst er voor de Baardwijkse jeugd er bijzonder vreugdevol uit en daar mee dan ook de toekomst voor de gehele Baardwijkse gemeenschap. vanaf 2;50 de Twee Kolom- 8 uur in Hotel ae men te Waalwijk. Dealer voor Waalwijk. Fa. J. van Dongen, WIELRENNEN Zaterdag nam Dré de Vries deel aan de Ronde van Dordrecht en vanaf het begin reed hij voor in. Met nog 25 km. voor de boeg wist hij met nog twee andere renners te ontsnappen uit het pe loton, doch zij konden deze voor sprong niet houden en werden de laatste ronde ingelopen. Hij werd in de eindsprint 7e en won enkele mooie premies. Zondag reed hij te Tilburg een zeer goede wedstrijd. Ook hier ontsnapte hij met twee renners uit het peloton, maar werden pas de laatste 100 meter ingelo pen door de dertien overgeble ven renners, de rest had reeds de strijd gestaakt door het hoge tempo en het zeer warme weer. Hij plaatste zich hier als vierde en kwam ook in 't bezit van en kele premies. Zondag rijdt hij in de Ronde van Oosterhout. RWB-NIEUWS. Zaterdag jl. werd op het RWB- tcrrein een pupillentoernooi ge houden voor spelers van 8-10 jaar, waaraan de vier Waalwijk- se clubs deelnamen. Ondanks de hoge temperatuur werd er door de jongens zeer enthousiast ge speeld. De pupillen van RKG waren hier de sterkste, zij wonnen van WSG met penalties dat 2e werd. Baardwijk werd no. 3 en de wel wat te kleine R"WB-ers werden no. 4, maar wat doet dat er uit eindelijk toe. Hoofdzaak is dat onder de jongens alles even spor tief verloopt, zonder een wan klank en zonder een woord, wat de goede geest onder de Waal wijkse jeugd zo bevordert. Het was een prettige en ge slaagde middag. PRESTATIE ZWEMTOCHT. Hoewel de verzengende zon meer mensen naar het nabijgele gen zwembad dreef dan toescnou- wers naar de 500 meter wedstrijd en orestatietocht, die onder aus piciën van de Waalwijkse Zwem vereniging en Reddingsbrigade in de roeivijver werd gehouden, kan deze vereniging op een zoveelste geslaagde zwem-middag terug zien. De wedstrijd bij de dames werd gewonnen door José Trommelen, die de 500 meter zwom in 8.50.00. Tweede werd de jeugdige Gusta Vesters in 8.52.6 en Doortje Leen- heers legde beslag op de 3e plaats. Bij de heren werd Peter van Bracht winnaer met een orm- slag voor op nummer twee Wim v. Helvoirt. De tijden waren resp. 7.11.5 en 7.12.1. Piet van Oss wist de derde plaats te veroveren in de tijd van 7.13.00. In aanmerking genomen dat deze laatste uitslui tend schoolslag zwom, mag dit zeker de beste prestatie genoemd worden. Verder voltooiden nog de 500 meter: 58 meisjes en dames; 73 jongens en heren. Rij de meisjes en dames: Tineke van den Broek, M. Cas- teleijn, A. Dumoulin, M. 4e Haan, Henny Henkelman, Bianca Hoff mans, Jos. Hornman, Wiesje Hurkmans, J. Kuipers, W. Ma- hieu, C. de Nijs, J. Pulles, A. Sars, J. Vesters, J. Jansen, W. Pullens, T. Coenen, R. Slaats, F. v. Loon, M. Pullens, H. Verdijk, R. Klijn, H. Pullens, R. v. d. Heuvel, M. Beerens, R. de Bruine, B. Klerks, C. v. d. Wiel, IC. v. d. Luitgaar- den, M. Ouwerkerk, G. Roksnoer, B. de Werd, C. v. Loon, C. v. d. Houdt, A. M. van Kempen, A. Kruijssen, W. v. Zon, A. Hoeve- naars, P. v. d. Houdt, E. Leijtens, A. Sars, A. Hoogendoorn, J. Noy- ens, M. Dumoulin, C. v. d. Hoven, A. Schapendonk, M. Trimbach, C. v. Assen, L. v. Beijnen, W. Reits- ma, J. Sleegers, C. Bataille, Ria Verschure, M. Schapendonk, J. v. d. Gouw, J. Klerkx, R. de Louw, C. Soleer. Bij de jongens en heren: A. Boom, P. v. d. Broek, J. Cha- rite, H. v. d. Elshout, C. Genissen, P. Hornman, P. Leijtens, R. Petit, W. v. Sambeek, C. Schapendonk, K. Smetsers, Frans Lenglet, P. H. Peters, J. Keetels, A. Hulst, E. Maas, C. Hoevenaars, B. v. Crom- voirt, G. Alessie, M. Klerx, P. van Daclen, J. v. Mierlo, A. de Kloe, A. Leijtens, H. Ophorst, Th. van Zon, P. v. d. Geld, Soleer, G. Pul les, W. Wilhelm, L. van Beers, T. v. Delft, B. Jansen, A. Keetels, B. Knepflé, A. Lombarts, H. Man gels, J. Mangels, A. Rek, M. van Veldhoven, PI. Verwey, A. de Werd, C. Trimbach, Ad Lenglet, D. Duiivelaar, P. v. Assen, W. v. Hest, J. Koeken, A. van Kuijk, P. de Werd, L. v. Heijst, L. Klerkx, J. Pullens, A. de Jong, K. de Jong, J. v.d. Heuvel, P. Nieuwenhuizen, A. v. d. Griendt, A. v. Delft, W. Dekkers, W. Donkers, H. Dijk stra, A. Duijvelaar, W. van Hel voirt, J. Jooren, J. v. Mierlo, G. v. Veldhoven, C. Trimbach, C. v. Vliet, G. Klerx, A. Schoemans, W. Rombouts, A. Buis. Na 12 juli kunnen de diploma's worden afgehaald aan de kassa van het zwembad. De leden van de Waalwijkse Zwemvereniging krijgen ze uitgereikt op de trai ning van 12 juli. v. d. WILDENBERG WINNAAR WAALWIJKS TENNIS- INVITATIETOERNOOI. Het is de heer Pellikaan uit Tilburg niet mogen gelukken om de wisselbeker van Waal wij ks Belang in het Waalwijks Tennis-

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 6