Dames KAATSHEUVEL LAATSTE WICHTEN f STERK EN GAAF TONEEL VAN D.V.S.V. PLEZANT EN VLOT SPEL VAN BAARDWIJKS TONEEL allround vakman 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 14 DECEMBER 1959 7 Elshout Amor verhandelt peppels" handen bezorger Gewichtheffen DRUKKERIJ VAN BOXTEL Loon op Zand Handbal een Nieuwjaars-advertentie te plaatsen SABINE Toneeluitvoering. De staf van het jongensgilde in Drunen zal op dinsdag 29 december in de Hoge Eraken het toneelspel Maria Goretti opvoeren. De op brengst van deze opvoering is be stemd voor het jongensgilde in Dru nen. De regie is in handen van de heer v. Nistelrooy\ Agenda. Maandag 14 december: 7 30 uur: middenstandscursus r.k jongensscvhool; 8 uur: clubavond „Steeds Hoger", café v. d. Geit; 8 uur: danscursus, zaal Gez. Elshout; 9.45 uur: K.A.J.-avond, K.A.J.-ge- bouw. Dinsdag 15 december: 7 uur: trainen D.V.C.; 8 uur: B O.S.-kaartavond, Gezusters Elshout. Woensdag 16 december: 7 uur: trainen D.V.C.; 7 uur: trainen Volleybal-club; 8 uur: film „Hercules", 18 jaar. Hoge Braken; 78 uur: Centrale Volksbank, Maria Stuartstraat. Donderdag 17 december: 7 uur: trainen D.V.C.; 7.30 uur: middenstandscursus r.k. jongensschool; 7.30 uur: trainen T.T.V.D.; 8 uur: repetitie Cantabile, zaal Gez. Elshout; 9.45 uur: K.A.J., K.A.J.-gebouw; 8 uur: r.k. werknemende midden stand, hotel Royal. Jongeren-week. Deze week wordt in onze parochie een zg. jongeren-week gehouden, dit wil zeggen, voor de jeugd vanaf 18 tot 30 jaar. Omdat de jeugd te genwoordig met iedereen in aanra*- king komt en daarom dus met vele problemen op godsdienstig en zede lijk gebied geconfronteerd wordt, zijn voor hen enige interessante, leerzame en spannende gespreks- avonden opgezet. Pater B. v. d. Cammen, O. Praem, spreekt over het onderwerp: „De jonge mens in deze tijd" (op zoek naar het geluk); Mr. Hans Velu: „De ontspanning in ons leven'' (as ge mar leut hêt); Dr. Burg. Bastiaans: „De liefde in ons leven"; B. v. d. Cammen: „Het geloof: niet toezienmaar meedoen"; Mej. L Steneker: „Niet ikmaar de ander". Tweemaal zal er speciaal voor de deelnemers een H. Mis worden op gedragen om 6.15 uur. Zaterdag avond half 8 avondmis. Zondag een ontspanningsavond met medewer king van het cabaretgezelschap v. Engelen uit Waalwijk. Met de opvoering van de thril ler „Onder Verdenking" van Do rothy en Campbell Christie in de vertaling van Jan Teulings heeft de toneelvereniging D.V.S.V. dit weekeindt voor een bijzondre prettige en boeiende verrassing gezorgd. Het was namelijk sterk en gaaf spel, dat D.V.S.V. in De Gecroonde Leersse voor het voet licht bracht en wij zouden dan ook willen spreken van een uit muntende prestatie. Er waren in deze opvoering die wij zaterdag avond zagen, werkelijk geen zwakke plekken aan te wijzen, waarmee regisseur Harry Swin- kels en de acht actrices en ac teurs hebben aangetoond dat zij de niet geringe moeilijkheden, welke het spelen van een thriller voor het amateurtoneel met zich brengt, niet hebben onderschat. Men heeft ae sfeer van dreiging en verdenking zeer pakkend in de zaal weten te brengen en wat meer zegt, men heeft deze tot in alle onderdelen tot het einde toe weten vol te houden. Deze boei ende en gave presentatie stoelde zowel op de strakke en bekwame regie van regisseur Swinkels als op het verzorgde en bijzonder ge concentreerde spel van alle spe lers. Deze concentratie was mo gelijk door de uitmuntende rol- kennis (waaraan het bij het ama teurtoneel doorgaans nog wel eens mankeert,. Gaan we over tot de beoorde ling der prestaties der acht spe lers, dan kunnen we alleen maar positieve en prijzenswaardige dingen vermelden. Het hoogste cijfer was zonder enige twijfel voor Riet Damen, die van de fi guur van Sarah Stanham een boeiende en op hoogtepunten zelfs een ontroerende creatie maakte. Zij wist de spanning en de emoties in voortreffelijk spel en een fijn genuanceerde dictie tot een boeiende realiteit te bren gen en wij zouden haar spel ook nu weer als een prestatie op hoog amateurnivearu willen aanmer ken. Uitstekend hierbij aan paste zich Antoon Leijtens als de voortdurende onder de bemoei en bedilzucht van zijn vader le vende Michael Stanham. Deze op de rand van een zenuwinstorting balancerende figuur bracht Leij tens zeer aanvaardbaar en boei end over het voetlicht. Het nieu we gezicht in de D.V.S.V.-familie, André van Nunen, is ongetwijfeld een aanwinst, al was de vertol king van de rol van Sir Walter Stanham iets te strak en kramp achtig. Wat meer variatie in de dictie en een wat royaler gebaar zou deze rol o.i. ten goede zijn ge komen. Frans Snels maakte van dokter Barnes od uitstekende wijze de figuur waar wel wat meer achter steekt en zijn in dic tie en gebaar verzorgde en ge- makel ij ke spel vertoonde ner gens een zwakke plek. Bij alle spanning ontbrak in dit spel toch ook niet de lichte en zelfs vrolij ke noot en dat deze op zeer goede wijze doorklonk, is de verdienste van Adri Franken en Piet de Brouwer, die als het echtpaar Owen een vlotte en onmisbare bijdrage tot het algehele succes leverden. Betsy Bakkers-Didden maakte van de weinig mogelijk heden biedende rol van Brenda Stanham een goed en onberispe lijk geheel. Ria Passier leverde een gevoelige en zeer goede bij drage als het slachtoffer Dilys Buchanan. Naast al dit goeds toch ook een kleine bemerking. In de spannen de en emotionele gang van het verhaal gebeurde het op enkele plaatsen dat de tekst niet vol doende duidelijk doorkwam. En waarschijnlijk moeten we daarin ook de reden zoeken voor 't feit dat wij niet helemaal vrede kun: nen hebb.en met de „logische" ontknoping van het verhaal. Het is ons namelijk niet duidelijk ge worden dat de intelligente en op lettende toehoorder zelf tot de juiste dader had kunnen conclu deren. Dokter Barnes was ons als de dader niet helemaal duidelijk en zeker niet logisch, maar wel licht komt dit omdat wij enkele belangrijke aanwijzingen gaande het spel hebben gemist. Verder maken wij toch wel be zwaar tegen de uitspraak van de naam Buchanan als Butsjenen. Men had met een enkele blik in het woordenboek de juiste uit spraak (Bju'kaenen) kunnen achterhalen. Wii vallen daarover omdat dergelijke fouten zo ge makkelijk te vermijden zijn. Voor de regie van dé heer Swinkels hebben wij alle lof. De sfeertekening was bijzonder goed gerealiseerd en tot het einde toe knap volgehouden. Hier en daar en met name ten opzichte van André van Nunen had de hand van de regisseur o.i. wat losser kunnen zijn, maar deze strafheid was toch niet zodanig, dat zij de vaart en de natuurlijkheid in liet stuk nadelig beïnvloedde. Het eigen decor deed het uit stekend. Het was goed verzorgd en modern, waartoe het meubi lair van de Fa. „De Magneet" (hoek Baardwijksestraat) in be langrijke mate bijdroeg. De grime van J. de Goeij was uitstekend verzorgd. Wij Rebben aan deze voorstel ling van D.V.S.V. bijzonder veel genoegen beleefd en wij kunnen niet anders dan veel respect heb ben voor deze prestatie van deze vereniging. Het Brabantse blijspel „Amor verhandelt peppels" van Lambert Melissen, is beslist geen groots stuk. In zijn uitwerking is het zelfs bij zonder zwak en doorzichtig en een hogere kwalificatie dan „gezellige leut'' verdient het dan ook beslist niet. In zijn humor reikt de schrij ver ook niet hoog en zo kan het dan ook gebeuren dat men eigenlijk een hele avond om steeds maar het zelfde zit te lachen, hetgeen op de duur een beetje vermoeiend wordt. Maar voor een avond pretentieloos en gezellig amusement, is het toch wel toereikend en als men niet meer verlangt, wel, dan kan men zich met dit spel goed vermaken. Wij hebben dat gisteravond ook gedaan bij de opvoering welke Baardwijks Toneel in het Gemeen schapshuis van dit spel gaf. Onder leiding van regisseur Jan van den Hoven heeft dit gezelschap van dit leutige spel een bijzonder vlotte en geslaagde opvoering gegeven. Het geheel had de plezante toon van 'n gezellig brok Brabants boerenleven en regisseur v. d. Hoven en zijn speelsters en spelers hebben deze toon uitstekend weten vol te hou den en het was dan ook wel bijzon der jammer dat de zaal zo matig bezet was. Het wordt op deze ma nier voor de vereniging wel een beetje verdrietig zich zoveel moeite te blijven geven voor een avond prettig en goed amusement. Regisseur v. d. Hoven had de hoofdrol in dit spel zelf voor zijn rekening genomen en voor deze creatie hebben wij alle lof, omdat zij tot in alle onderdelen zo uitste kend getroffen was: een ronde, stoe re Brabantse boer met de nodige stijfkoppigheid en egoïsme, maar met ergens toch ook de gemakkelij ke ontroering en de licht kwetsbare tedere plek. Een knappe rol van re gisseur v. d. Hoven. Uitstekend spel zagen we ook van Jos Remie als de wat debiele Kesse, de zoon van An- dries de Peppel, waarbij W. Schuur- mans zich als zijn tweelingbroer Peerjan goed aanpaste. Het was dit tweetal dat de zaal herhaaldelijk tot een schaterlach wist te brengen. Greet je, de dochter van boer de Peppel, werd goed vertolkt door A. de Negro, terwijl H. Leijten een goede bijdrage leverde als Bas Onings, de meesterknecht. R. van Bladel deed het als de praatzieke Marie Onings zeer goed. De debu tant M. Braat zal met wat meer to neelroutine in de toekomst onge twijfeld tot sterker spel weten te komen. Zijn spel in de rol van Bert Onings was nog wat te weinig ge nuanceerd, maar overigens toch ze- ner niet onder de maat. Rustig en goed getroffen bracht C. Trimbach de rol van de verpleegster Gonda Scheers over het voetlicht, terwijl ook W. v. Es en B. Adriaanse als resp. Truus v. Rees en Elly de Heer met voldoening op hun bijdrage mo gen terugzien. L. Burmanje ten slotte gaf een kostelijke typering van Peetje Schebberink, waarmee deze uitstekende kracht zijn zoveel ste knappe prestatie leverde. Het decor van J. Mol was geheel in stijl en keurig verzorgd. De gri me van Th. Wijngaard Zn. uit Tilburg was zoals altijd met kennis van zaken en smaakvol verzorgd. Baardwijks Toneel heeft ons met een middelmatig stuk een plezierige avond bezorgd en het mag dan ook met voldoening terugzien op de ope ning van dit nieuwe seizoen, waar in wij met belangstelling en ver wachting uitzien naar het tweede optreden. MAMCA.T ruw o' schraal HAMtA-GELElLiiüilLid Wijziging berekening gastarieven In zijn vergadering van heden avond za! de raad een voorstel in behandeling nemen tot een gewij zigde berekening van de gastarie ven. Door het in gebruik nemen van de propaanluclit-piekgasinstalla- tic zal van de Staatsmijnen min der gas behoeven te worden inge kocht. Het overige benodigde gas zal dan worden geproduceerd door middel van de piekgasinstal- latie. De toevoeging van 't propaan- iuchtmengsel aan het Staatsmijn- gas heeft tot gevolg, dat de calo rische waarde dit is 't warmte- gevend vermogen van het te distribueren gas belangrijk zal worden verhoogd. Deze calori sche waarde zal niet altijd con stant kunnen zijn, daar bij afhan kelijk is van het verbruik. Het erhogen van de calorische waar de houdt automatisch een ver- nindcring van het verbruik in. Dit betekent, dat de m3 als basis voor de afrekening niet meer de juiste maatstaf is en dat de calo rische waarde hiervoor in de plaats moet treden. Een dergelij ke verrekening is in feite de enig juiste en voor de verbruiker de meest voordelige. Immers thans betaalt de ver bruiker een bedrag per m3 dat al tijd hetzelfde is, ongeacht of deze m3 veel of weinig calorieën le vert, terwijl hij hij het calorieën- tarief betaalt naar de waar die hij krijgt. Daalt de calorische waarde, dan zal hij meer m3 ver bruiken, maar minder per m3 be talen. Stijgt daarentegen de calo rische waarde, dan betaalt hij meer, maar het verbruik vermin dert. Hel is derhalve gewenst, het m3-tarief te vervangen door het „energie-eenheid tarief". Een der gelijke omzetting van de tarieven is reeds in verschillende gemeen ten geschied. De calorische waarde wordt met behulp van 'n geijkte calori meter bepaald en electrisch gere gistreerd. Hieruit wordt maande lijks de gemiddelde waarde be paald. Als genormaliseerde eenheid is gekozen 1000 kilo-calorieën is ge lijk aan 1 megacal., afgekort 1 Mcal. Als basis voor de bepaling van de prijs per Mcal. kan een calo rische waarde per m3 van 4500 calorieën worden aangehouden. Bij een calorische waarde van 4500 is 1 m3 dus gelijk aan 4.5 Mcal. Het tegenwoordige m3-ta- rief omgerekend op Mcal. komt dus te luiden als volgt: Gewone tarief: eerste 90 Mcal. per maand 4.7 cent .per Mcal. volgende 180 Mcal. per maand 4.4 cent per Mcal. overige Mcal. per maand 3.8 cent per Mcal. gas voor verwarming 38 cent per Mcal. Industrieel tarief Bij verbruik 31500 Mcal. t.m. 90000 Mcal. per jaar: 3.1 cent per Mcal. Bij verbruik 90001 Mcal. t.m. 225000 Mcal. per jaar: 3.0 cent per Mcal. Bij verbruik van meer dan 225001 Mcal. per jaar: 2.9 cent per Mcal. De gezinskorting blijft onver anderd gehandhaafd, llitgedrukt in Mcal. bedraagt deze korting: Bij 4 t.m. G kinderen 2 cent per 4.5 Mcal. Bij 7 en meer kinderen 3 cent per 4.5 Mcal. De omzetting van het bestaan de tarief in het caloricëntarief betekent dus noch een verhoging, noch een verlaging van de gasta rieven. HOCKEYCLUB DES HIELD ST. NICO- LAAS-AVOND. Aangezien St. Nicolaas-avond ditmaal op zaterdag viel, was de hockeyclub DES dit maal genoodzaakt de Heilige Man te ver zoeken z'n afreis naar Spanje nog even uit te stellen, teneinde deze vereniging op zaterdagavond j.I. nog even in de kleine zaal van hotel Smit met een bezoek te vereren, waaraan met graagte gevolg werd gegeven. Nadat voorzitter J. Reijnen St. Nicolaas welkom had geheten en breedvoerig de no den en problemen van de hockeyclub had voorgelegd, ging deze er toe over de di verse elftallen bij zich te laten komen. Mid dels het grote boek, waarin het goede, maar ook het minder goede was aangetekend, sprak hij iedere ploeg toe en prees of be strafte hen, dan wel 'n individueel lid, al naar gelang dit noodzakelijk was. Natuur lijk werden alle leden met 'n presentje be loond, waarna de Sint met z'n knecht af scheid nam en DES de avond verder in onderling samenzijn gezellig doorbracht. NIEUWE ZELFBEDIENINGSZAAK. Konden wij enige tijd geleden melding maken van de eerste zelfbedieningszaak van de fa. Ploegmakers in Kaatsheuvel, meer georiënteerd in het oostelijk gedeelte, a.s. woensdag zal in het westelijk deel van Kaatsheuvel een tweede zaak met dit be dieningssysteem worden geopend. Y/aar eens de groentezaak van Robben in de Hoofdstraat-west stond, is onder ar chitectuur van de heer Jonkers uit Gcldrop door het aannemersbedrijf van M. Brekel- mans uit Kaatsheuvel voor de fa. Donders- Robben een prachtige zelfbedieningszaak gebouwd met een oppervlakte van 80 m2. Zoals in dit soort zaken gebruikelijk is, is op de diverse rekken een zó groot moge-, iij'ï assortiment op overzichtelijke wijze ge ëtaleerd. Deze rekken zijn zo opgesteld, dat WIJ ZOEKEN voor de bezorging van ons blad in Kaatsheuvel-Oost een actieve en accurate die over voldoende tijd be schikt om deze colportage met succes te verzorgen. Aanbiedingen aan bureau Jan Tuerlings, Dr. v. Beurdenstr. 8 Kaatsheuvel. zij de bezoeker als het ware noden een rondgang door de gehele zaak te maken. De goede groepsindeling valt hierbij on middellijk op. Opvallend is de afdeling wij nen, welke ruim voorzien is van de in di verse landen voorkomende soorten. Natuur lijk ontbreekt een moderne koelinstallatie niet, waarin 'n keur van vleeswaren de ko per wacht, hetgeen ook gezegd mag worden van de afd. zuivelproducten. Natuurlijk is de afdeling groenten, hèt artikel van de firma, bijzonder goed en extra gesorteerd met het beste wat Nederland op dit gebied oplevert. De firma van Wijlen uit Sprang-Capelle zorgde dat dit alles met een doelmatige verlichting nog meer in het oog valt, ter wijl schilder Kootkar uit Waalwijk het ge heel volgens moderne opvattingen van prachtige pastelkleuren voorzag. Het gehele interieur werd door de fa. v. d. Braak uit Helmond op doelmatige wijze ingericht. Wij geloven dat vooral Kaatsheuvel west haar weg naar deze zaak wel zal vin den. ONTWIKKELINGSAVOND K.A.B. Vrijdagavond werd in de R.K. Gilden bond in het kader van het winterprogram- ma van de KAB een ontwikkelingsavond gegeven voor een speciaal daartoe uitgeno digd aantal leden dezer organisatie, waar bij als spreker optrad de heer P. van Zon. Na een inleiding en welkomstwoord door voorzitter Jac. Stokkermans, gaf deze het woord aan de spreker van de avond. Als onderwerp behandelde deze het probleem van de verkorting van de arbeidsweek. Spreker besprak de mogelijkheden en de moeilijkheden, waarmee men te kampen heeft om de verkorting van de werkweek te kunnen doorvoeren. Hij noemde in ver band hiermede verschillende landen, o.a. Duitsland, Frankrijk, Engeland, Noorwe gen, Zweden, Denemarken e.a., waar men daar reeds aan toe is. Als Nederland dus wil deelnemen aan de Euromarkt, zal men hier. evenals in genoemde landen, niet aan steenweg stond n.l. een landbouw-tractor in brand. Door onbekende oorzaak brandde üe tan* one geweldig, die werd aangewak- keid üoor een lene wind. Het biussings- weiK wem direct opgenomen door bel pei- soneel van de lirma H. Wage makers, dat net vuur ai spoedig meester was door hei gemunt van sthuiniDiussers. Inmiddels ar- iiveeide de brandweer, doch deze kon zien ueiasien met het naoiussingswerk In t be gin scheen het nogal gevaarlijk voor de uinnggende huizen, doch alics bijeen liep t goed af. STERKE HELPENDE HANDEN. Op 27 december (derde Kerstdag) zul len in Loonopzand en St. Joachimsmoer coupons worden verkocht voor de onge- lUKKige en gebrekkige kinderen van de Si. Maartenskliniek te Ubbergen bij Nijmegen. De coupons worden verstrekt door mid del van een vrije collecte. Aan deze cou pons zitten weer waardevolle prijzen, zoda: deze weer eens attractie! zullen worden ge kocht. Op zü dec. wordt weer huis aan huis een krant uitgereikt, eveneens met prijzen, zodat deze actie weer aantrekkelijk zal wor den. Het gaat nu om de kinderen in de barakken, die door kinderverlamming ge- nandicapt zijn. Up zondag 2/ dec. is t de vies: Wij sterken, zetten ons in voor de zwakken. GEZINSVERZORGINGSCURSUS. Het opleidingscentrum voor gezinsver zorging stelt weer de deelname open voor een nieuwe cursus voor gezinsverzorging. Meisjes weike 19 jaar geworden zijn, kunnen zich opgeven aan het klooster „Ma ria Ier Engelen' in de Lange Nieuwstraat ie lilburg. De cursus begint op 10 febr '60. WAALWIJKSE KRACHTSPORT- VERENIGING KAATSHEUVEL' - TEL. K4167-2121 een verkorte werkweek kunnen ontkomen. Wil men echter hiertoe komen, dan zal in een 45-urige of nog kortere werk week net zoveel mollen worden geprodu ceerd door b.v. een ploegendienst in te stel len. Bij een geringere prestatie zullen de werkgevers onmogelijk hetzelfde loon kun nen uitbetalen. Hij merkte hierbij op, dat de S.E.R. onderzoekt of nog enige loons verhoging te billijken is naast de compensa ties welke gegeven zullen worden voor huur verhoging, melkprijzen en dergelijke. Spr. wees er echter met nadruk op, dat men zich goed moet realiseren, dat voor ons land de moeilijkheden op economisch gebied groter zijn dan bij de meeste andere landen, aan gezien ons land, wat grondstoffen betreft, bijna voor alles op invoer vanuit het bui tenland is aangewezen. De invoer bedraagt n.l. pl.m. 50 Het wordt daardoor dui delijk dat een en ander een grote becijfe ring met zich brengt en dat een verkorting der werkweek langs de wetten der gelei delijkheid zal moeten geschieden. Na afloop van deze spreekbeurt was er gelgeenheid tot het stellen van vragen, waarvan door verschillende aanwezigen ge bruik werd gemaakt, en welke door de heer van Zon, zover het in zijn vermogen li naar ieders genoegen werden beantwoord. De opkomst voor deze leerzame avond was werkelijk goed te noemen. TRACTORBRAND. Donderdagmorgen werd groot alarm geblazen voor de brandweer. Op de Hoge- afd. gewichtheffen W.K.V. De nog jonge krachtsportvereniging in onze stad is wel jong, maar heeft reeds in haar korte bestaansperiode de naam der gemeente elders de no dige kleur en fleur gegeven, reden dat de Waal wij kers faire, sportieve, maar tevens gevreesde tegenstan ders zyn. Omtrent de resultaten behoeven wij maar korte tijd terug te gaan, en zullen ons opmerkelijke resulta ten niet alleen bevredigen, maar kampioensresultaten in 't oog sprin gen. De secretaris van de vereniging, de heer Jac. Wijkmans, die tevens de algehele leiding heeft in de afd. gewichtheffen, stelt met de meeste zorgd de ploeg samen, terwijl die in alle gewichtsklassen, ongeacht wel ke wedstrijd, behoorlijk, en in en- keleklassen het best voor het voet licht trad. Onze Nederlandse kampioen ex tra vedergewicht en onze lichtge wicht matador, hebben steeds met groot elan onze clubkleuren verde digd, terwijl onze extra verderge wicht kampioen Th. v. d. Wiel ook op het terrein der body-building nog zijn westelijk en Amsterdams kam pioenschap, alsmede de wimpel te verdedigen kreeg en deze titels dan ook met succes verdedigde. Het zou ons te ver voeren nader op de krachtsport (gewichtheffen en body-building) in te gaan, maar geven u advies om zondag 21 dec. a.s. een kijkje te komen nemen in de zaal van Fr. v. Helvoirt, Put straat Waalwijk, waar dan de bonds. competitie wedstrijden zullen aan vangen tegen clubs uit Eindhoven en Nijmegen. Dat het hier aan span ning niet zal ontbreken, daar de te genstanders van W.K.X. over prima krachtsportmensen beschikken, is 'n voldongen feit. Dus houdt zondagmiddag vrij voor een bezoek aan deze wedstrijden, die zullen worden gehouden onder auspiciën van de Ned. Krachtsport bond. Aanvang 2 uur namiddag. Wij hopen op een grote opkomst van publiek en voor de vereniguig veel succes. Nederlands Flanuoalverbond Zaalhandbal-competitie-afdeling West Noord-Brabant Uitslagen van zondag 13 dec. Dames le klasse: LongaWere Di 21 RapidLonga 08 TachosEBHV 05 SOATachos 55 Were Di-^SOA 3—1 Dames 2e klasse: VoltEmBeE 21 DongenKSB 19 ActiefVolt 01 KSBActief 34 Dames 3e klasse: WSC—Blauw Wit 0—3 EBHV 2Uno Animo 5—10 Blauw Wit—EBHV 2 8—2 Uno AnimoWSC 51 Dames Junioren 1: EmBeE—DESK 2—2 DESK—Were Di 3—7 Tachos—EBHV 3—8 Were DiTachos 123 Dames Junioren 2: Be Fair 2—EBHV 2 0—5 OisterwijkBe Fair 2 21 EmBeE 2Oisterwijk 17 Heren le klasse: VoltTaxandria 108 Ranid—Volt 7—7 Tachos—F.BHV 7—10 SOATachos 74 TaxandriaSOA 8—10 Heren 3e klasse: Dongen—KSB 2 15—11 Rapid 2—Desk G—7 DeskDongen 88 Tachos 2lie Fair 2 196 KSB 2—Tachos 2 7—15 Heren 4e klasse: Volt 2Den Bosch 1013 Den BoschDesk 2 143 Juliana—WSC 18—4 Were Di—Volt 2 12—8 Desk 2Juliana G12 WSC—Were Di 4—20 Heren 5e klasse WSC 2—Rapid 3 2—7 Taxandria 2KSB 3 133 Rapid 3Taxandria 2 1312 De T.V.-actie, gisteravond gehou den voor de televisie, heeft 120.000 gulden opgebracht voor „Redt een kind". In totaal is meer dan iVz mil joen gulden bijeen voor de Marok kaanse vluchtelingen. Zondagmiddag heeft in Dort mund een gas-ontploffing plaats ge had in een flat-complex, waardoor verschillende flats werden vernield. Er zijn in totaal niet minder dan 34 doden en vermisten. Temidden van alles wat zich wijzigt en verandert, blijft de goede gewoonte bestaan, elkander bü de JAARWISSELING geluk te wensen. Daarom stélt onze krant ook dit jaar de mogelijkheid open Geeft Uw annonce, liefst SPOEDIG op aan onze colpor teurs, bijkantoor of hoofdbureau. DE ECHO VAN HET ZUIDEN, de krant van de Langstraat. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Bij het H. Doopsel ontving ze de namen SABINA ANNA JOSEPHINE C. Verschuren D. Verschuren Raessens Gidi Wlro Jeroen Olaf Waalwijk, 13 december 1959 Mr. v. Coothstraat 59 WIJ HEBBEN voor suikerpatiënten alle soorten jam, vruchten op sap, bonbons, chocolade flik ken. verschillende soorten re pen chocolade, pepermunt en drop. Drogisterij v. Amelsvoort Aan de Markt Kaatsheuvel Tel 2286 Dierenbescherming zoekt PRIMA TEHUIS voor enkele jonge honden, grotere en kleine soorten, en enkele katers. Bij gebrek aan onderdak spoed gewenst. Inl Secret. Martk 11, tel. 2634 Waalwijk. OP KLEINE SCHOENFABRIEK wordt gevraagd Hoog loon woning eventueel beschikbaar. Adres te bevragen aan het bureau van dit blad.

Echo van het Zuiden | 1959 | | pagina 7