KAATSHEUVEL fin i VftsS peet ^WMiir ff/i A pinda- rotsjes s. s. c. Vrijh.-Capeile R.K. DIENSTBODE DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 22 FEBR. 1960 Loon op Zand K.2.R. 55 cent HOOG LOON Mevr. A. v. Boxtel-Aussems, Markt 3 WAALWIJK Tel. 2784 levensonderhoud van deze drie Ka- jotters. Daarom zullen in de week van 21 t/m 27 febr. bij alle katho lieke arbeidersgezinnen een enve loppe worden bezorgd, die in de zelfde week (vrijdag of zaterdag) weer zal worden opgehaald. PERSOONLIJK KAMPIOEN SCHAP HOOFDKLASSE LIBRE (7 11 car.) Op 3 maart a.s. beginnen de wed strijden om het persoonlijk kam pioenschap hoofdklasse libre, gem. 7 tot 11 car., in het clublokaal van de B.V. B.S.V. bij de heer Ad van Cromvoirt. De deelnemers zijn: Joh. Blom van B.V. „Keesje" J. Vissers van B.V. „N. Volleerd" J. Passier van B.V. „Ons Genoegen" C. Teulings van B.V. „Centraal". GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden: spaniel; zonnebril; riem; kindertuigje; kaart algem. zieken fonds; ring met sleutels; gymnas tiekschoenen; lange broek; langha rig hondje; zwarte regenbroek; por temonnee met foto's. Verloren:'étui met vulpen en vul potlood; herenshawl; schoudertas van zeildoek; herenbril in doos. AGENDA. maandag en woensdag MUSIS SACRUM 8 u.: „Jane Eyre" 14 jaar. LUXOR 8 uur: „El Hakim", 18 jaar. dinsdag DE GECROONDE LEERSSE 8 uur: repetitie dames en heren „Oefening en Vermaak. GEMEENSCHAPSHUIS 8 uur: bui tenkerkelijke bijeenkomst Derde Orde. woensdag 8 uur: repetitie als op dinsdag voor dames en heren van „Oefening en Vermaak". KANTINE TIMTUR 8 uur: repetitie Waalwijks Orkest. uur: openbare donderdag RAADHUIS 7.30 raadsvergadering. zaterdag DE TWEE KOLOMMEN 8 uur: car navalsavond Oefening en Vermaak, voor werkende leden en donateurs. ACTIE ST. WILLIBRORDUS Enige tijd geleden gaven wij 'n overzicht van de verbeteringen der lonen in de CAO voor de schoenindustrie, zoals deze door het College van Rijksbemidde laars werden goedgekeurd, en welke met terugwerkende kracht gelden vanaf 1 november 1959. De belangrijkste verbeteringen betreffen kort samengevat: le. voor de volwassen mannelij ke werknemers worden de basis- uurlonen met ongeveer 11 cent per uur verhoogd, met dien ver stande, dat de bestaande huur- bijsiag van f 210, f 2.60 en f 3.10 komt le vervallen. 2e. voor de jeugdige mannelijke en vrouwelijke werknemers wor den de lonen zoals voorheen af geleid van het loon der volwas senen, zodat deze groepen een zeer belangrijke verhoging zul len ontvangen. 3e. Tarieven en andere rechtens geldende uitkeringen zullen over de nieuwe lonen worden bere kend. 4e. Met betrekking tot de terug werkende kracht vanaf 1 no vember 1959, is met de werkge vers afgesproken, dat over het in deze periode betaalde inkomen een percentage zal worden nabe taald, overeenkomende met de verhoging der basisuurlonen. De afdelingsbesturen zijn in het be zit van deze percentages, die per leeftijd verschillend zijn. Zoals steeds in het verleden, zijn ook deze verbeteringen be reikt kunnen worden, vooral door het werk van de vakbewe ging, met name de Ned. Kath. Bond van werknemers (sters) in industriële bedrijven „St. Willi- brordus" en de Christelijke be drijfsgroepen Centrale. Aangezien iedere werknemer, dus zowel lid als niet-lid van de vakbeweging, van deze verho ging profiteert, doch de niet-le- den blijkbaar over het hoofd zien of vergeten, dal de organi satie dit resultaat ook voor hen. heeft bereikt, heeft de afdeling Kaatsheuvel van St. Willibror- dus -een grote ledenwervingsactie op touw gezet. Laatstgenoemde categorie zal worden gewezen op hun'morele verplichting tot aan sluiting bij de vakbeweging om door een sterkere eenheid nog betere voorzieningen voor hen te kunnen bewerkstelligen. Woensdagavond a.s. zullen n 20-25 tal propagandisten met de ze actie een aanvang maken. KUNST NAAR KRACHT BRACHT GESLAAGDE TONEELUITVOERING. Voor de tweede maal in dit sei zoen kwam de toneelvereniging Kunst naar Kracht voor het voet licht, in het kader van het winter- programma der K.A.B. St. Joseph, afdeling Kaatsheuvel. En ook nu weer konden we constateren dat, wanneer zij aan de beurt is in dit programma, haar optreden beslist niet tot de minst geslaagden moet worden gerekend in vergelijking met dat van andere geëngageerde gezelschappen. Vooral niet, wan neer we de reacties van de bezoe kers als graadmeter nemen. Ondanks plaatselijke concurrentie was de grote zaal van de Gilden bond zaterdagavond practisch ge heel bezet om getuige te zijn van de opvoering van het blijspel in drie bedrijven „Vrije Vogels", van de schrijver Herman Frieling, dat zich afspeelt ten huize van de hoofdper soon van het verhaal. De geschiedenis draait om een na latenschap, bestaande uit een land goed, welke ten deel zal vallen aan een jonge man, Bert van Hamel donk, of diens neef Frans. Het tes tament bevat echter de nodige res tricties, bij niet-voldoening waar aan men het landgoed aan z'n neus .voorbij ziet gaan. Het slot van de geschiedenis is, dat beiden mistas ten, tot grote woede van de neef en in zekere zin tot genoegen van de ander, omdat deze zich allerminst capabel achtte als kasteelheer op te treden, en ook tot voldoening van z'n eenvoudig buurmeisje, waarmee hij nu van een ongestoord geluk hoopt te gaan genieten. Hoewel een toneelspel of drama door verkeerde reacties van 't pu bliek ook z'n schaduwkanten heeft, zal Kunst naar Kracht deze avond hebben ervaren, dat een blijspel toch nog meer moeilijkheden kent, wanneer het er op aankomt hierin de absoluut vereiste vaart te bren gen en men onophoudelijk wordt afgeremd door soms al te luidruch tige en vooral te langdurige lach salvo's, waardoor het spel stokt met alle kwade gevolgen van dien. Een conferencier kan het resultaat van een geslaagde mop rustig over zich heen laten gaan. Bij een blijspel moet er actie zijn en blijven. Door gaan zal dus de beste remedie zijn tegen wat al te lang durende lach buien. Wanneer wij de medewerkenden onder de loupe nemen, dan willen wij ditmaal beginnen met een com pliment te maken aan het adres van Truus Moolenschot, die de rol van mevr. v. Hameldonk, tante van Bert en moeder van Frans, vertolkte. Zij gaf aan deze figuur een alleszins acceptabele gestalte. Opvallend was ook haar duidelijk articuleren. Vlot gespeeld, hetwelk ook op een zeke re routine begint te wijzen. Jos v. d. Assem in de rol van Bert, die tevens de regie had, zag zich door omstan digheden genoodzaakt enige weken terug deze rol op zich te nemen. Een niet gemakkelijke opgave, eensdeels om zijn omvangrijkheid, andersdeels omdat deze rol, door de steeds wis selende stemmingen waarin deze fi guur verkeert, tot de moeilijkste ge rekend moet worden. Hij heeft zich hier kranig doorheen gewerkt, en dus ook voor hem alle respect voor de wijze waarop hij zijn bijdrage leverde. Henk Damen. als Frans, met z'n verloofde Olga, in de per soon van Riet v. Laarhoven, gaven beiden een duidelijk en verant woord bewijs van hun materialisti sche liefde. Kleding prima, vooral van de wufte Olga. Jo v. Laarhoven als het buurmeisje Loes, die door Olga getorpedeerd dreigde te wor den, verwierf ieders sympathie door haar ongekunsteld spel. Corry v. d. Mierden als Maart je, het buurmeis je, sloot zich hierbij keurig aan. Prachtig was de typering van de deftige notaris Oosterhof door Wim Damen. Mogelijk had zijn dictie nog iets waardiger kunnen zijn. Overi gens voortreffelijk gebracht deze kleine rol. En last but not least „de Vossenkoning" en „de baron van 't Heuvelland", respectievelijk door M v. d. Assem en Jac. v. d. Assem, twee kostelijke typen in dankbare en bij voorbaat succesrijke rollen, waarom bii ieder optreden de ene lachsalvo na de andere door de zaal daverde en waardoor beide heren, mede door hun rake uitbeelding, 'n belangrijk deel van deze succesvol le avond voor zich opeiste. Het toneel en het decor met z'n bosachtergrond was smaakvol en keurig verzorgd, terwijl de grime van Theo Wijngaard uit Tilburg veel tot het succes bijdroeg. Kunst naar Kracht heeft weer 'n succesvolle bijdrage geleverd aan 't winterprogramma van de K.A.B. zoals voorzitter Stokkermans aan 't slot van de avond in een kort woord bevestigde en waarvoor hij de mede werkenden namens de aanwezigen hartelijk dank bracht. B1LJARTSPORT. Prachtige prestatie van Wim Soeter boek te Uitgeest. Vorige week zaterdag en zondag nam onze plaatselijke biljartmatador, Wim Soeterboek, deel aan de strijd om de Excelsior-coupe, welke tradi tioneel elk seizoen verspeeld wordt in de biljartzaal van hotel Brandjes te Uitgeest. Wij lazen hierover in de „Zaan- lander" het volgende „In dit tournooi met zes „groten" van de kleine tafel is er fantastisch gespeeld. Elke speler kan 'n partij in 1 beurt uitmaken en 't geluk speelt hier een grote factor. Want indien een speler de ballen bij elkaar krijgt, kan het voorkomen, dat de tegenstander rus tig op zijn stoel zittend, gelaten zijn nederlaag in ontvangst moet nemen, zonder verweer. Het aantal series boven de 100 hebben we maar niet genoteerd. Vier van de zes kwamen boven de 200, niet eenmaal, maar verschillende ma len en Soeterboek werd topscorer met een prachtige 306. Hij maakte ook een partij in het minste aantal beur ten uit. De arme Zaankanter Jan Broerse, die heus niet de minste was in dit gezelschap en dan ook als 4e eindigde, werd in drie beurten door Soeterboek van de tafel geveegd. Partijmoyenne 133.33!!! Soeterboek was de laatste, die Mol de pas nog kon afsnijden in de grote finale. In vier beurten was het geschied Na 3 beurten leidde Soeterboek met 227 225, maar daarna is de Brabander niet meer aan bod geweest. Met een schitterende 175, razend snel ge scoord op de kaderlijnen, marcheer de Mol opgewekt naar de winst in de partij en in het hele tournooi." Onze Wim eindigde hierdoor op de tweede plaats in dit tournooi met een alg. gemiddelde van ruim 51.-. Een prachtige prestatie van hem, vooral wanneer men bedenkt, dat hij de laatste tijd niets dan driebanden heeft gespeeld en geen moment tijd heeft gehad om zich in het 38-2 kader en op dit tournooi voor te bereiden. Het is voor hem echter een goede training geweest voor de komende voorwedstrijden in de Hoofdklas kader 38-2 voor het kampioenschap van Nederland, welke op 5, 6 en 7 maart a.s. in café Piet van Dun wor den verspeeld. Wij zullen de huid van de beer niet verkopen voor deze geschoten is, maar wij hebben zo'n idee, dat Wim op de hem zo ver trouwde tafel weer eens danig uit zijn slof gaat schieten. Zijn boven omschreven verrichtingen wijzen n.l. zo'n beetje in die richting. Op boven omschreven v/edstrijden hopen wij nog nader terug te komen. K.N.V.B.-TOTO. In de volgorde van nummering der KNVB-toto heeft een verschui ving plaats gehad, n.l.: Toto 113 met datum 21-2-1960 zal gespeeld wor den op 6-3-1960, toto 114 met datum 28-2-1960 wordt gespeeld op 28-2- 1960. De deelnemers worden verzocht hiermee rekening te houden. Oriëntatierit autoclub „KAATSHEUVEL" Zaterdagavond hield de auto club „Kaatsheuvel" haar eerste oriëntatierit van dit jaar, waar van de uitslag was als volgt: I. J. van Oord, Vlijmen, 95 straf- punten; 2. A. van Delft. Drunen, 139 pnt.; 3. Ad. Haans, Tilburg. 179 pnt.; 4. A. Huninck, St. Oedenrode, 179 pnt.; 5. L. Ver vers. Kaatsheuvel, 210 pnt.; 6. M. Verbunt, Tilburg, 212 pnt.; 7. L. Mateysen, Kaatsheuvel, 223 pnt.; 8. P. Schoenmakers, Kaats heuvel. 257 pnt.; 9. W. Soeter boek. Kaatsheuvel, 262 pnt.; 10. Jo Heijs, Kaatsheuvel, 263 pnt.; II. Th. van Beek, Capelle, 269 pnt.; 12. Mej. v. d. Berg, Waal wijk, 294 pnt.- 13. Gebr. Pooters, Kaatsheuvel, 300 nnt.; 14. H. Vriens, Breda, 313 pnt.; 15. G. v. d. Aa, Elshout, 317 pnt. Deze rit. welke was uitgezet door de heren B. de Wijs en W. Musters, die zo langzamerhand net praedicaat „genie" gaan ge nieten in verband met het geraf fineerd uitzetten van ritten, was in één woord fantastisch en in verband met haar verraderlijk karakter veruit de beste, welke sinds het bestaan van de auto club is verreden. De rit ging van Kaatsheuvel via Waalwijk naar Drunen, waai de rijders werkelijk de „hel van Drunen" te verwerken kregen. Via Waalwijk, Sprang-Capclle bereikte men weer de finish bij hotel Euphonia. Het bijzondere karakter en de verfijnde tech niek in het uitzetten van deze rit kwam hierin tot uiting, dat men alle goede controles kon missen om toch de rit zonder „blijkba re" moeite uit te rijden en waar door men aan de finish het idee had wat men noemt „goed" in het klassement te zitten. Het was daarom voor de eer ste Kaatsheuvelse equipes een bijzondere prestatie zich zo goed te klasseren in een veld van uit sluitend geroutineerde oriënta tie-rijders. In totaal startten 40 equipes, waarvan 25 buiten Kaatsheuvel, die allen woorden van lof te kort kwamen voor deze unieke rit. Er waren voor dit evenement weer m-achlige prijzen beschik baar gesteld, waarvan de le prijs was een radio, beschikbaar ge steld door de gebr. Pooters te Kaatsheuvel, die nog een eervol le vermelding verdienen door 't leveren van de „dagprestatie", welke hierin bestond, dat deze 't klaar speelden voor niet min der dan 10 Drachtige prijzen te zorgen, 'n Compliment voor deze krachttoer. Na afloop had in hotel Eupho nia de prijsuitreiking plaats door voorzitter W. Soeterboek. Alvorens deze daartoe overging, herdacht hij in piëteitvolle be woordingen de nagedachtenis van mevrouw van Dun, die in de afgelopen week plotseling over leed. Zijn woorden maakten een diepe indruk op de aanwezigen. Om haar nagedachtenis te eren werd een minuut stilte in acht genomen. De prijsuitreiking zel ve had ditmaal uiteraard een so ber en rustig karakter. Oliebollenactie Gidsen en Kabouters. Ook dit jaar weer houden de Gidsen en Kabouters een oliebol len-actie en naar men hoopt met evenveel succes als de vier voor afgaande malen. In de loop van deze week komen de kinderen aan huis de bestelling opnemen. Zij rekenen er natuurlijk vast op niet zonder bestelling van de deur te worden gestuurd. De heer H. Musters heeft zijn patates-friteszaak weer ter be schikking gesteld. De oliebollen worden per auto thuis bezorgd, zodat deze warm geconsumeerd kunnen worden. De Kaatsheu velse gidsenbeweging rekent er op, dat ook nu weer deze jaar lijkse actie ter gelegenheid van carnaval in alle opzichten zal slagen. Ouderavonden door de jeugd van de beide scholen. De schooljeugd van onze beide scholen wil op dinsdag 23 en donderdag 25 februari hun ou ders een zang- en toneelavond aanbieden. Door het „Loonopzands Jeugd koor" o.l.v. frater Angelico zal de zang worden verzorgd, terwijl frater Lucidius met zijn pupillen een sprookjesspel zal opvoeren. Hel is de bedoeling de ouders en opvoeders een prettige avond et bieden, waardoor de leerlingen eens anders dan anders voor de dag komen. Door deze avonden zal een grotere binding tussen 't huisgezin en de school tot stand komen, n.l. door de oprichting van een z.g. Oudercomité. Het doel en de taak hiervan zal op deze avond besproken worden in de pauze, waardoor een stimu lans kan uitgaan naar deze be oogde binding en tot een grotere wederzijdse belangstelling. De schoolbesturen rekenen op een goede opkomst der ouders, opdat de nodige interesse zal op gebracht worden voor dit nieuwe plan in het schoolwezen. De avond begint om 7.30 uur en heeft plaats in het parochie huis. Gezien de ouders der beide scholen worden uitgenodigd, is het de bedoeling dat op dinsdag A t.m. K en op donderdag de na men van L t.m. Z komen. Het vocale programma luidt als volgt: Als in ons hart een lied weerklinkt Br. Letantius Piu non sit trovano Mozart Bloemenlied Br. Letantius Loonopzand Volkslied voorzitter dhr. J. v. d. Heuvel, zich tot de aanwezigen, welke hij hartelijk welkom heette. Mevrouw ten Horn-Verheijen sprak dc leden toe en lichtte even de sluier der geschiedenis op t.o.v. deze vereniging. Tevens sprak nog de beschermheer Jhr. Arno;d Verheijen uit Leur, enige woorden van waardering voor dc behaalde successen van het afgelopen jaar. Hij wenste haar veel goeds voor de toekomst. (Vervolg verslag volgend nummer) Pauze. Nachlegalenlied Holland Molenaartjeswind Avondlied Br. Letantius Br. Letantius Volkslied Fr. Abt Het toneel „De slimme kat, die laarzen had", is een sprookjes spel in 3 bedrijven door frater Lucidius. Er werken niet minder dan 16 jongens en meisjes aan mee. Dc schrijver van dit sprook je heeft ook dc gehele regie van het spel. Zijn werken op dit ter rein zijn in Loon voldoende be kend. Wij denken hier aan de grote revue die hij heeft geschre ven en het werk dat hij voor de ze kleinen heeft gedaan. Moge deze ouderavonden veel vrucht afwerpen. MISSIE-COLLECTE. Dc zondag 21 febr. j.l. gehouden missie collecte voor het Missiegebied in de Philip- pijnen van de Eerw. pater P. Hornman, die voegende maand naar zijn missiegebied zal afreizen, heeft ruim S00 gulden opgebracht. JAARFEEST KON. HARMONIE SOPHIA'S VERENIGING. De jaarlijkse statiedag van Harmonie Siphia ligt ook weer achter ons. 's Middags verzamelden de leden zich in hun zaal om gezellig bijeen te zijn. 'l egen 6 uur werd een rondwandeling door t dorp gemaakt met enkele bezoeken aan café's. Na de te rugkeer voegden zich ook de dames van de leden bij hen om gezamenlijk dit feest te vieren. In de loop van de avond richtte de TEGENPRESTATIE: GRENS OPEN VOOR LANDBOUW. De Benelux-geest heeft volgens t getuigenis der aanwezige excellen ties overdadig gezegevierd dit week einde tijdens de ministeriële Bene- lux-confei;entie op het Brusselse kasteel van Hertoginnedal. Voor de grootste hangende problemen: land bouw en waterwegen, is eindelijk tussen Nederland en België een ge zamenlijke gespreksbasis gevonden. Nederland wil met België definitief praten over een verbeterde verbin ding met Antwerpen naar de Rijn. België heeft zijn starre houding op landbouwgebied laten varen. Het zal de Belgische grens minder snel sluiten voor Nederlandse groenten en fruit en dit alleen nog na voor afgaand ministerieel overleg. RAZZIA IN SPANJE, 200 ARRESTATIES. Er heerst de laatste weken in ge heel Spanje een grote ontevreden heid, niet alleen bij de arbeiders, maar ook bij de middenstand. En kele weken geleden ontdekte de po litie een grote organisatie, die een algemene staking voor de maand maart voorbereide. Er volgden meerdere arrestaties, maar hiervan werd niets bekend gemaakt. In Ma drid is het tijdens het afgelopen weekeinde tot openlijke demonstra ties gekomen. Donderdag ontplof ten twee tijdbommen, waarvan een in het stadhuis. Een derde explo deerde te vroeg in de handen van een achttienjarige arbeider, die op dracht had gekregen de tijdbom op een bepaalde plaats te deponeren. DE OLYMPISCHE SPELEN. Sjoukje Dijkstra staat na 2 dagen op de tweede plaats in het Olym pisch schoonrijden voor dames. De Amerikaanse Carol Heiss staat op de eerste plaats en zal wel niet meer door Sjoukje benaderd wor den. Zij is werkelijk een klasse apart. Joan Haanappel uit Den Haag was de eerste dag 4de, de tweede dag is zij teruggevallen naar de 6e plaats. ArnemuidenSSC 11 Het zag er zaterdag maar tries tig uit voor het le elftal, toen 'l onderweg al twee flinke buien kreeg voor hei in Arnemuiden aan kwam. Dat betekende een gladde bal met een even glad ter rein van vette glei.Maar achteraf hlcek alles toch nog mee, te val len, daar het veld van de gasthe ren over een behoorlijke grasmat beschikte. Het was bijna 4 uur toen arbi ter Lancel uit Vlissingen de elf tallen in het veld blies. Toen bleek dat Arnemuiden volledig was, terwijl de bezoekers enkele invallers telden. Na de aftrap zat SSC al spoedig voor het doel van dc thuisclub en daar zij met de wind in dc rug speelde, was ze daar voorlopig niet weg te krij gen, zodat Arnemuiden alle zei len moest bijzeten, maar verder dan een vijftal hoekschoppen bracht SSC het niet. Later kon Arnemuiden zich wat aan de druk ontworstelen, om een tegenbe zoek te brengen met enkele niet ongevaarlijke uitvallen, doch de verdediging was ook hier paraat. Toch was SSC overwegend ster ker en dit resulterde even voor rust in een mooi doelpunt. Dit ontstond uit een korte hoek schop, genomen door \V. Tim mermans. Deze plaatste de bal naar A. v. d. Schans, die hem op zijn beurt precies op het hoofd van Langermans deponeerde. De ze gaf een ferme kopstoot en het was 10 voor SSC met 'n mooi doelpunt. Niet lang daarna was het rust. Na de thee pakte Arnemuiden resoluut aan, maar ook SSC gaf geen krimp en zo zag men steeds een spannende, harde, maar faire wedstrijd en die bleef zo tot het einde, een fanatiek aanvallen van Arnemuiden met een geestdriftig terugslaand SSC. Toch komen de gastheren aan een doelpunt en eveneens uit een hoekschap met een kopbal, gescoord door mid- voor Poortvliet. Hierna laaide 't enthousiasme binnen en buiten de lijnen nog hoger op bij Arne muiden, maar nog steeds beet SSC fel terug, geen meter grond prijs gevend. Zo verstreken de laatste spannende minuten. Nog probeert Arnemuiden het met 'n prima schot in de bovenhoek, maar keurig stompt doelman de Jong de bal over. Hierdoor krijgt Arnemuiden haar laatste kans door een hoekschop, maar als hij is afgeslagen, fluit dc prima lei dende arbiter Lancel het einde van deze spannende maar faire strijd en heelt SSC een kostbaar puntje aan Arnemuiden ontfut seld. Het 2e elftal deed weer eens van zich spreken door een over winning te behalen op het nog steeds ongeslagen WHS uit Sint Annaland. Na een 2—0 voor- snrong te hebben genomen door doelpunten van Dillen en v. d. Mast, kon WHS tenslotte de eer redden met een strafschop, daar op een ander manier de achter hoede niet te passeren was. Mannen, een mooie prestatie, proficiat. Wij hebben: verwijdert vlekken zonder kringen a 1 1,95 per grote tube. Drogisterij Van Amelsvoort aan de Markt - Kaatsheuvel Telefoon 2286 CHOCOLADI i 100 gram voor slechts Wegens huwelijk van de tegenwoordige wordt per 1 aprii of eerder GEVRAAGD een zelfstandige liefst boven de 20 jaar, In klein gezin zonder kinderen Goed kunnende werken en koken, liefst voor dag en nacht. Hoofdstraat 108, KAATSHEUVEL Deze aanbieding is geldig tot en met zaterdag a.s. DRINKGLAZEN KOFFIEPOT pastelkleurig aardewerk diverse tinten RaakprIJ» 1,95 TOILETHANGER met kam en borstel grote maat 95 ct kleine maat 75 ct MELKKOKER met decor 6 voor 1,79 helder 6 voor 1,50 prima erna Raakprijs 3,95

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 7