wAALwijkse en UnqstRAAtse couRAnt WAALWIJK VASTENBRIEF VAN HET NEDERLANDS EPISCOPAAT 't Geschenkenhuis met een nieuw orkest «Mi Drogisterij MIOCH Jubileum- en relatiegeschenken a.s. ZONDAG DANSEN THE MUSIC STRINGS Fr. v. Helvoirt CHR. MOLEGRAAF 25 JAAR BIJ AVEHA. Heusden huldigt Burgemeester van Delft bij koperen ambtsjubileum DE HELFT van Uw GELD TERUG! Haarsteeg Als wassen niet meer VRIJDAG 4 MAART 1960 83e JAARGANG No. 18 De tcho van het Zuióen Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p. p Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk - Tel. 2621 Kaatsheuvel: Tel. 2002 Dr. van Beurdenstraat 8 Tel.-adres: „Echo' ZONDAGSDIENST ARTSEN Van zaterdagmiddag 13 uur tot zondagavond 24 uur; uitsluitend voor spoedgevallen. Zaterdag 5 en zondag 6 maart Arts Dr. van Heesbeen. Apotheek Nijman. Tel. 3071, Grotestraat 327, Waalwijk N. H. KERK WAALWIJK Zondag 6 maart 1960 (2e Lijdenszondag) 10 uur: Ds. L. Schelleyis. Extra collecte pastoriebouw. N. H. KERK BESOIJEN Zondag 6 maart 1960 (2e Lijdenszondag) 10 uur v.m. en 6.30 uur n.m.: Ds. J. Vink. In avonddienst ^bediening H. Doop. In beide diensten extra collecte Kerkeraadsfonds. Woensdag 9 maart 1960. 's Avonds 7.30 u.: Ds. J. Vink. Bidstond voor gewas en arbeid. Extra collecte voor Kerkvoogdij. N. H. KERK BAARDWIJK Zondag 6 maart 1960 9 u. v.m.: Ds. C. B. Schuurman. GEREF. KERK. Zondag 6 maart 1960 Willem van Oranje College. 5 uur: Ds. W. B. v. d. Meulen. Smaakvolle vazen en schalen In Delft's wit en Delft's blauw Kunstzinnige vazen en schalen In Helder en In kleuren Mondgeblazen kristal Fraaie schalen - vazen kandelaars - clgaretten- dozen- asbakken enz. in het zo bekende W.M.F. zilver J Grotestraat 220 WAALWIJK CONSULTATIEBUREAU VOOR ZUIGELINGEN Het bestuur van het Wit-Gele Kruis verzoekt ons mede te delen dat het consultatiebureau voor zuigelingen vanaf 6 maart a.s. elke maandag wordt gehouden van 23 uur en niet elke woens dag zoals abusievelijk in ons blad van j.l. maandag vermeld stond. CONTACTGROEP VOOR HANDEL EN INDUSTRIE De Contactgroep voor Handel en Industrie houdt op vrijdag 11 maart a.s. weer een contact avond. Op deze avond zal gespro ken worden door de heer D. de Vilder, hoofd van de televisie-af deling van Smit's Reclame- en Adviesbureau te Amsterdam over „Commerciële Televisie". Dit ui termate actuele onderwerp heeft zoveel aspecten en de verschij ningsvormen waarin de commer ciële televisie zich in de verschil lende landen manifesteert, lonen zo uiteen, dat ongetwijfeld velen er behoefte aan zullen hebben een duidelijk inzicht te krijgen in het hoe en wat van de ontwikke ling in Nederland. De heer De Vilder, die al sinds het begin van de televisie in ons land nauw daarbij betrokken is geweest en de ontwikkeling op de voet volgt, mag als uiterst deskundig op het gebied van de commerciële tele visie worden beschouwd. De aanvang van deze contact avond is bepaald op 8.15 uur in Hotel Verwiel. NED. HERV. GEMEENTE Naar wij in „Contact" lezen, heeft er zich een mogelijkheid voorgedaan, die de uitvoering van het plan van de nieuwe pas- toreibouw in de Dr. Mollerlaan wel enigszins zal vertragen, maar het geheel zeer ten goede zal ko men. Men heeft n.l. de beschik king gekregen over het gehele bouwterrein. Hierdoor is het mo gelijk de pastorie in een veel gun stiger omgeving te plaatsen en is men ook niet zo gebonden aan de indeling van 't huis in de diepte. De nieuwe plannen zijn druk in bewerking. De extra collecte voor de pastoriebouw wordt alle gemeenteleden thans zeker met dubbele ijver aanbevolen. Ook deelt 't orgaan mee dat de papieropbrengst voor het orgel fonds de 7397.88 heeft bereikt. aanvang 7 uur o.l.v. AD VAN HEST Beleefd aanbevelend Putstraat 14 Waalwijk Op vrijdag 11 maart a.s. zal de heer Chr. Molegraaf zijn zilveren jubileum hij de Fa. André van Hilst herdenken. „Christ" zoals hij kortweg wordt genoemd, is bij Aveha een bekende figuur, omdat hij uitnemend de kunst verstaat om in alle mogelijke functies als plaatsvervanger op te treden. Hij kan als bijrijder fungeren, maar even goed kan men hem soms vinden in de tap perij of in de pakkerij, waar hij dan de plaats van een afwezig personeelslid inneemt. Christ is dus wel een uitmuntende reserve voor alle plaatsen in het Aveha- team. Of hij nog ooit als plaats vervangend directeur zal optre den. zal de toekomst leren. Voor zijn vele verdiensten zal Christ Molegraaf op 11 maart a.s. ongetwijfeld hartelijk worden ge huldigd. CARNAVAL De vastenavonddagen zijn in onze plaats zeer rustig verlopen. De verenigingen die hals organi seerden en de café's met dansge legenheid e.d. hadden over ge brek aan belangstelling niet te klagen. Typisch is het dat in plaatsen als Dongen, Waspik, Drunen, Vlijmen volop carnaval wordt gevierd en dat het hier nu een maal niet lukt. Dat is duidelijk gebleken toen deze zomer Waal wij ks Belang een speciaal agen da-punt op haar jaarvergadering zette, om de mogelijkheid te pei len om te komen tot een com missie die zou onderzoeken of er de mogelijkheid voor een open bare carnavalsviering bestond. Hoeveel carnaval-liefhebbers, hoeveel bestuursleden van vere nigingen, hoeveel café-houders en zakenmensen waren ter ver- 2? Enfin, we leggen ons hij deze blijkbaar algemene ziens wijze gaarne neer. Wat we toch wel gaarne zouden zien, dat de mogelijkheid werd overwogen van een kinderoptocht. Als men die kleinen door de straten ziet marcheren, met hun mooie pak jes en leuke vermomming, dan denkt men toch al licht: zou er voor dezen niet iets gedaan kun nen worden, opdat ze gezamen lijk in optocht den volke eens konden laten zien wat ze op dit gebied presteerden. Dat zou mee vallen en voor kleinen en groten een hartverwarmend festijn vor men. ZO VIERDE W.Z.V. CARNAVAL Reeds lang voor het grote ge- costumeerd carnavalsbal van W. Z.V. zou beginnen, slopen dertien jongelieden door de Stationsstr. naar kapper Hombergen om zich plechtig van een snor te laten voorzien. Even onopvallend als ze gekomen waren, verdwe nen ze weer naar zaal Thalia, waar de gesnorde heren hun cos- luum aantrokken. Vervolgens werd het hele stel in een tamelijk kleine auto gepropt en naar de „haven" gereden, om aan de al daar gelegen drinkgelegenheden een bezoek te brengen. Tevens werd de pop gedoopt met vele glazen hier. Oin half negen vertrok prins Tinus II met zijn gevolg naar de danszaal van Hotel Verwiel. (Dat ze een weinig waggelden, is wel goed te praten). Iedereen zat met ongeduld te wachten, tot een grote versierde mand binnen ge- racht werd. Op dit ogenblik be gon de hele zaal te juichen, doch wie beschrijft hun verbazing toen niet prins Tinus, maar een aan tal ballonnen uit de mand naar het plafond steeg. Waar was on ze prins? Juist toen alle aanwe zigen zichzelf dit liepen af te vra gen, werd aan de achterzijde een deur geopend, en een paard, met flikkerende ogen, kwam binnen. Weer steeg er een gejuich op uit de zaal, de prins stapte van het paard en besteeg het plat formpje. Toen werd er een dave rende carnavalsrede gehouden, die vooral hij de dames in goede aarde viel. Velen werden gerid derd tot de orde van „De Stuf", maar slechts weinigen konden hun onderscheiding in ontvangst nemen, daar de touwtjes hope loos in de war zaten. Ook werd de vermaarde zwemmer Wienus Dekkers tot opperhoofd van vele meer of minder krijgshaftige volkeren gebombardeerd. Er werd tot diep in de nacht gedanst, zoals alleen W.Z.V. dat kan, en het moet gezegd worden, dat prins Tinus li (alias T. v. d. Berg) met zijn gvolg alle hulde verdient. L. v. Beers. EMIGRATIE De familie T. Treffers-Hulst, Molenstraat alhier, gaat weldra naar Australië emigreren. De man gaat dezer dagen reeds voor af en het gezin zal spoedig vol gen. Burgerij schonk televisietoestel Heusden heeft j.l. dinsdag het ko peren ambtsjubileum gevierd van burgemeester A. v. Delft. De huldi ging van de eerste tyurger der ge meente had plaats tijdens een bij zondere raadsvergadering, waarin 't eerst het woord werd gevoerd door loco-burgemeester A. Verschuur. Tevoren was burgemeester v. Delft met zijn echtgenote door de harmo nie „De Eendracht" naar het stad huis begeleid en had stadsbeiaardier Groen al geruime tijd de speelse tonen van het carillon over stad en land uitgestrooid. De heer Verschuur schetste in zijn toespraak de bijzon der zware en verantwoordelijke taak welke in deze 12% jaar oo de schou ders van burgemeester v. Delft heeft gerust. Voor de uitstekende vervulling van deze taak bracht de heer Verschuur de jubilaris hulde en dank. Spr. wees er verder op, dat burgemeester v. Delft als ambte naar, later als secretaris en ook nog als waarnemend burgemeester ruim schoots in de gelegenheid is geweest zich de vele problemen van de ge meente eigen te maken. Ook gaf spr. een uitvoerig overzicht van hetgeen er onder het bestuur van burgem. v. Delft in Heusden is tot stand ge komen. In zijn huldiging betrok de heer Verschuur ook de echtgenote van burgemeester v. Delft, die ook ter raadszitting aanwezig was, en tot slot sprak hij de wens uit, dat God aan de jubilerende burgemees ter de lichamelijke en geestelijke kracht zou mogen schenken voor de vervulling van diens taak in de nog voor hem liggende jaren. Ik geloof, aldus de heer Verschuur, dat u dit ambtsjubileum moogt vieren in het besef en met de overtuiging dat u voor de gemeente en haar inwoners heeft gedaan wat mogelijk was. Ik hoop, dat God u hiervoor rijkelijk mag zegenen. Vervolgens werd het woord ge voerd door het oudste raadslid, de heer Chr. v. Herpt, die in 'n gees- Wanneer U ons, bij aankoop van Uw baby-uitzet, de juiste geboortedatum van de te verwachten baby opgeeft, ontvangt U van ons DE HELFT VAN HET BE STEDE BEDRAG TERUG. Iedereen heeft nu evenveel kans. S T. ANTON JU SS TR. 4 WAALW'JK getracht mijn plicht te doen". Hij dankte voor de hulde welke hem was toegezwaaid en sprak de hoop uit. dat hij in de hem nog resteren de tijd nog veel voor Heusden zou kunnen en mogen doen. Na de sluiting van de officiële raadszitting werd door een deputa tie van de plaatselijke padvinderij en zeeverkenners het geschenk van tige toespraak er op wees, dat het gezag, dat zo dikwijls aan kritiek onderhevig is, op daarvoor geëigen de ogenblikken ook wel eens hulde en dank mag ontvangen. Burgemeester v. Delft achtte al deze hulde en lof wel wat teveel van het goede, want „ik heb alleen maar «CONDENSEERDE MELK VOORDE de burgerij aangeboden, namelijk 'n televisietoestel. Hierbij werd op toe passelijke wijze het woord gevoerd door Piet Verschuur. De gemeente-ontvanger, de heer S. J. Deurloo, voerde het woord na mens het gemeente-personeel. Hij liet zijn hartelijke gelukwensen ver gezeld gaan van een televisietafel. De inspecteur van het lager onder wijs, de heer Takx, sprak zijn grote waardering uit voor de wijze waar op in Heusden de onderwijszaken behartigd worden. Pastoor Kolsteren stelde de jubi laris ten voorbeeld aan alle andere parochianen. Zijn gelukwensen gin gen vergezeld van een oude land kaart van Noord-Brabant. Namens de burgemeesters uit de kring De Langstraat werd het woord gevoerd door burgemeester Snels van Dru nen, die tevens een fraaie tafelaan steker aanbood. Gelukwensen wer den verder uitgesproken door over ste Ruygrok als districtscomman dant van de Rijkspolitie, door bur gemeester Slot van Eethen namens de Centr. Technische Dienst en de Vleeskeuringsdienst in het Land van Heusden en Altena, door de heer v. Beers namens de Vrijwillige Brand weer van Heusden, door mr. L. Ver hoeven namens het college van re genten der Godshuizen, het r.k. kerkbestuur en de r.k. gezinszorg, en ten slotte door adjudant Mennen, groepscommandant der Rijkspolitie. Na een hartelijk dankwoord van burgemeester v. Delft, werd 'n zeer druk bezochte receptie gehouden. Na afloop hiervan maakten burge meester v. Delft en zijn echtgenote een rondrit door de gemeente, waar bij de Heusdense Jeugdfanfare met drumband voor de nodige pittige muziek zorgde. "■SrfcW* 'V, - - n In alle katholieke kerken is zon dag de vastenbrief van het Neder lands Episcopaat voorgelezen. Wij ontlenen hieraan het volgende: De moderne mens heeft een af keer van franje en overtollige bal last. Hij houdt van kortheid en di rectheid, van oprechtheid en duide lijke formulering, waaruit hij kan weten waar hij aan toe is. Bij ons, christenen, leeft dan ook een dui delijk verlangen naar een zich be zinnen op de kern van het Evange lie, op het wezen van ons christen dom. Dat verklaart, waarom zondigheid en schuld, biecht en boete op dit ogenblik zoveel aandacht vragen. Juist de Vastentijd is bijzonder geschikt om te doen nadenken over de grote realiteit van onze verlos sing en over de grote realiteit van onze eigen zondigheid. Maar is de zonde voor de mens van tegenwoordig nog wel een wer kelijkheid? Voelen we de zonde nog wel als een last. waarvan we bevrijd wen sen te worden! Maakt de zonde ons werkelijk minder gelukkig? Zonde-bewustzijn is geen angst. Wie alleen met angst aan zonde kan denken, heeft nog weinig van het Evangelie begrepen. Wanhoop, angst en vertwijfeling zijn juist het tegen gestelde van Christus' verlossings genade. Zij behoren tot de zonden tegen de H. Geest, en het zijn juist deze zonden die de verlossing doen mislukken. Zonde heeft in de heils geschiedenis veel meer banden met liefde dan met angst. Zelfs de vreze des Heren, die het begin van alle wijsheid heet, is slechts kinderlijke en liefdevolle eerbied voor het ge zag van de Vader. Zonde is gebrek aan liefde. Zonde is: niet aan de liefde van de hemelse Vader beant woorden. Zonde en schuld zijn iets zeer per soonlijks. Zij spelen zich af in de persoonlijke sfeer tussen God en deze mens, tussen de hemelse Vader en Zijn kind, door Hem geschapen en verlost. Het berouw van een zon daar moet zijn als dat van een kind, dat zijn ouders heeft bedroefd, maar dat nooit gaat wanhopen, omdat het op de liefde van die ouders ver trouwt. Wie de christelijke leer over de zonde goed uitlegt, wekt geen ziekelijke angsten; hoogstens maakt hij de zondaars onrustig; maar na dat hij hen wakker heeft geschud, voert hij hen naar de barmhartig heid Gods, waar ze hun rust hervin den. Zonde is een hapering in de lief de en de vriendschap tussen God en ons. In het allerergste geval ver breken we het Verbond, verbreken we de familieband met Vader en daardoor ook met onze broeders en zusters. Zonde is wanorde in onze liefde. De liefde tot God heeft altijd de voorrang boven de liefde voor welk schepsel ook. Er kunnen in het leven omstan digheden zijn, waarin het heel erg zwaar kan zijn God te kiezen boven de mens, met wie men in het leven met banden van diepe menselijke liefde is verbonden. Als we God boven alles moeten liefhebben en Hij omtrent Zijn ge boden zulke strikte eisen stelt, lijkt het er dan niet op dat onze liefde tot God van één kant moet komen? Integendeel! Hij heeft ons het eerst lief gehad. Ook Zijn geboden zijn tekenen van Zijn liefde tot ons. Tekenen van liefde, waarmee God ons menselijk bestaan in goedheid heeft geregeld. Ieder gebod ook al is het moeilijk is gericht op ons geluk en dankt zijn bestaan aan Gods bezorgdheid voor ons. In het kerkelijk jaar is de Vasten tijd van ouds de tijd om Gods liefde te overwegen; Gods liefde jegens ie der van ons persoonlijk, een liefde die zichtbaar en tastbaar is gewor den in Christus' lijden en dood. Wie weinig zondebesef heeft, zal weinig belangstelling hebben voor de ver lossing die Christus door Zijn kruis heeft gebracht, zal de liefde Gods die zich daarin openbaart, maar moeizaam beseffen. Ongelukkig de mens die als in een cirkel gevangen zit, die de verlossende liefde Gods voorbij ziet, omdat hij zijn eigen zondigheid niet kent; die omge keerd de zonde niet in haar wa re aard begrijpt omdat hij de liefde Gods niet heeft begrepen. God geve ons, dat wij in de ko mende dagen, tegenover de opgehe ven Christus, bevrijd worden van zulk een cirkelgang. Gebruiken we dan deze Vasten tijd niet alleen om nadenkend de wezenselementen van ons christen zijn te benaderen, maar ook om in ons alledaagse leven praktische ge volgtrekkingen te maken. chfa Voetbalprogramma voor a.s. zondag. Nog slechts één wedstrijd, en dan behoort de competitie 1959/'60 voor Haarsteegs eerste elftal weer tot 't verleden. Maar de mogelijkheid be staat dat deze competitie nog een verlengstuk krijgt; de K.N.V.B. wil, volgens berichten in de dagbladen, de bovenste zes van de ranglijst nog een halve competitie laten spelen, met als inzet een beker. Wij zullen maar afwachten of dit plan bij de betreffende clubs de nodige belang stelling zal ondervinden. Al met al gaat Haarsteeg vooralsnog de com petitie besluiten met een uitwed strijd tegen Berghem-Sport, 'n ploeg die ook een zeer sterke indruk heeft gemaakt en op de ranglijst direct achter kampioen O.J.C. de tweede plaats inneemt. Thuis won Haarsteeg met 21, maar of dat in Berchem lukken zal, valt te betwijfelen. Thuis speelt dit elftal steeds bijzon der-„sterk en daarom geloven wij niet dat Haarsteeg er in zal slagen om ook maar de halve buit mee huiswaarts te nemen. Toch is de mogelijkheid groot dat er a.s. zondag in café M. Achten 'n kampioenselftal in de bloemen kan worden gezet; het 2de elftal speelt thuis tegen Waspik 2 en bij het be halen van de overwinning of moge lijk reeds bü een gelijk spel, kan de vlag in top worden gehesen. De re serves zullen dan de afdelingstitel in hun bezit hebben en dat is on getwijfeld loon naar werken, want de reserves kunnen op een prachtig gespeelde competitie terugzien. On danks zeer sterke tegenstand, heb ben zij nog maar drie verliespunten geleden. Carnaval. De carnavalsdagen, ofwel de da gen van jolijt en dolle zotternij, zijn ook alhier dit jaar op de gebruike lijke prettige manier gevierd. Zon dag was er in verschillende café's gecostumeerd bal, waaraan tevens gecostumeerd prijsdansen was ver bonden. Op maandag- en dinsdagavond hadden weer de gebruikelijke groepswedstrijden plaats, waarvoor de belangstelling van de zijde van de bevolking zeer groot was; ook de deelname was groot. Iedere avond streden 10 groepen om de hoogste eer en de flinke geldprijzen die door het comité beschikbaar waren ge steld. De uitslag van maandagavond was als volgt: 1. Vrij en Blij, leider W. v. Esch, met „Met Carnaval is alles moge lijk" 285% pnt., Ie prijs; 2. Het overschotje, leider P. v. Hees wijk, met „De thuisblijvers gaan uit" 285 pnt., Ie prijs; 3. De Smouskes. leider P. Koks, met „Op herhaling" 267% pnt., 2e prijs; 4. De Kwasten, leider N. v. Gestel, met „De kwasten bren gen een beetje van dit en dat" 267 pnt., 2e prijs; 5. De Optimisten, lei der Th. v. Esch, met „Onverwachts op Haarsteegs Carnaval" 266 pnt., 2e prijs; 6. De Joepers, leider A. Beekmans, met „De Hutspot" 261 pnt., 3e prijs; 7. De Vrolijke Trek kers, leider G. Keetels, met „Lim burgse mijnwerkers op Haarsteegs Carnaval" 259% pnt., 3e prijs; 8. De Vrijbuiters, leider W. v. Heijst, met „Woningnoodproblemen met carnaval verdwenen" 253 pnt., 3e prijs; 9. De Knolderaopen, leider N. Walk, met „Met de grootste gek op stap" 244 pnt., 4e prijs; 10. De Hut- ters, leider N. Siegers, met „Kraai- en-mars" 237 pnt., 4e prijs. De uitslag van dinsdag was: 1. Vrij en Blij, leider W. v. Esch, met „Maharento Ballade", 305 pnt., Ie prijs; 2. De Smouskes, leider P. Koks, met „Carnavals Caroussel" 301 pnt., Ie prijs; 3. De Knolderao pen, leider W. Walk, met „De Vis sers van Haarsteeg" 277% pnt., 2e prijs; 4. De Vrijbuiters, leider W. Heijst, met „De Carnavalstocht" 271% pnt., 2e prijs; 5. De Optimis ten, leider Th. v. Esch, met „De aan bidders van Prins Carnaval" 268% pnt., 2e prijs; 6. De Kwasten, leider W. v. Gestel, met „Ook de oudjes vieren Haarsteegs Carnaval" 264% pnt., 3e prijs; 7. Het Overschotje, leider P. v. Heeswijk, met „Kamp bewoners op Haarsteegs Carnaval" 264% pnt., 3e prijs; 8. De Vrolijke Trekkers, leider G. Ketels, met Frans legioen soldaten op de Car naval" 257% pnt., 3e prijs; 9. De Joepers, leider A. Beekmans, met „Met kabouters op Haarsteegs Car naval" 248 pnt., 3e prijs; 10. De Hut- ters, leider N. Siegers, met „In vei lige haven" 240% pnt., 4e prijs. Jaarvergadering N.C.B. Onder voorzitterschap van dhr. F. v. Bijnen hield de N.C.B. alhier in café J. Siegers haar jaarvergade ring over het afgelopen boekjaar. Na met de christelijke groet te heb ben geopend, heette de voorzitter naast een groot aantal leden nog welkom de geestelijk adviseur, pas toor Serrarens, de heer Kamp, land- bouwieraar uit Drunen, en de assis tent van de B L.V.D.. de heer Jan sen. Uit een kort overzicht dat de voorzitter vervolgens gaf over het voorbije jaar, kwam vast te staan dat 1959 over het algemeen een zeer ongunstig jaar is geweest; de abnor maal droge zomer heeft de boeren voor onoplosbare moeilijkheden ge plaatst en de opbrengsten waren dan ook zeer slecht. Door de grote prijsval van eieren en de beperkte export van varkens, zijn ook deze bedrijven in ernstige moeilijkheden gekomen. De voorzitter sprak nog over de op handen zijnde ruilverkaveling die enkele maanden geleden met alge mene stemmen is aangenomen en waaraan dit jaar nog zal worden begonnen. Ook bracht spr. in her innering het 25-jarig bestaan van de ruitersportvereniging, welk feit met een groot jubileumconcours werd herdacht; verder bracht de voorzitter nog dank aan de leden van de R.K.J.B. voor de ontplooide activiteit. Door de secretaris, de heer J. v. Delft, werden achtereenvolgens de presentielijst en de notulen van de vorige jaarvergadering voorgelezen, welke laatste onveranderd werden goedgekeurd. Via een keurig ver zorgd jaarverslag deed de secretaris

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 5