KAATSHEUVEL OERJANSEH's CONFETTI-BAL GEHEIM 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 22 APRIL 1960 14 Opgedragen. Het bouwen van kantoren, ma gazijnen en showroom voor reke ning van Bröcking's Groothandel te Eindhoven is onderhands op gedragen aan het aannemersbe drijf ia. W. en A. den Teuling te Kaatsheuvel. Heibrand. Dinsdagmiddag omstreeks 5 uur werd de brandweer gealar meerd voor een heibrand, welke was ontstaan aan de linkerzijde van de provinciale weg ter hoog te van de Horst. De hoog oplaaiende vlammen vonden hier gretig voedsel in de kuiKdroge hei en de verspreid staande aenneboompjes. Dank zij het snelle ingrijpen der brand weermannen kon het vuur vrij spoedig worden gelocaliseerd en bedwongen worden. Over een op pervlakte van omstreeks 1 hec tare had het vuur echter z'n werk gedaan. Omtrent het ontstaan van de brand, waarnaar de rijks politie een onderzoek instelt, last men voorlopig in het duister, hoewel men uiteraard wel sterke vermoedens heeft. Uitvoering balletschool. Na een intensieve voorberei ding komt de balletschool onder leiding van mej. Elly de Jong a.s. maandag- en dinsdagavond in de grote zaal van hotel Smit voor 't voetlicht met een zeer uitgebreid programma, dat de liefhebbers van deze mooie kunst voldoende gelegenheid biedt ruimschoots aan hun trekken te komen. De volgorde der uit te voeren balletten zijn: 1. Oogstfeest; 2. Ballet Bleu; 3. Menuet; 4. Sla vische dans; 5. Harlekijntje; 6. Naïla Walz; 7. Tante's hoed; 8. Balvlet blanc; 9. Tiroler feest; 10. De rattenvanger; 11. Lente- dans; 12. De verboden gast; 13. l)e hoofddoek; 14. In het sprook jesbos; 15. I)c heksen; 10. De on deugende pop; 17. Duiveltjes; 18. Clowntjes; 19. Wals; 20. Pas des fleurs; 21. IJspret; 2. Het Zwanenmeer. De costuums zijn naar eigen ontwerp vervaardigd door mevr. v. Stiphout-v. Bokhoven uit Hel mond; de verlichting wordt ver zorgd door de bekende firma F. Reichhardt uit Roosendaal, ter wijl de geluidstechniek aan de vertrouwde handen van onze plaatsgenoot Henk Knuivers is toevertrouwd. De uitvoeringen vangen aan om kwart voor 8. Zaterdagmiddag om half drie geeft de balletschool nog een spe ciaal kindermalinée. der bleek te zijn ontstaan en nog in z'n beginstadium verkeerde, 'n geweldige massa rook was ont staan in "het gebouw, welke het onmogelijk maakte de juiste plaats van de vuurhaard vast te stellen en deze te kunnen berei ken. Ruim een half uur werd via het z.g. flessendak water gegeven op het punt waar men het vuur vermoedde. Aangezien het noor denwind was en de kans op uit breiding naar bet zuidelijk ge deelte der fabriek, waarvan het dak uit strovezel bestaat, niet denkbeeldig was, werd daarop aan deze kant van de vermoede lijke haard materiaal uitgelegd, waarop de deuren werden geo pend en de verzamelde rook een uitweg kreeg. Toen de vuurhaard zich daarop vertoonde, kon deze met hoge druk succesvol worden aangegrepen. Alles bij elkaar nam deze moeilijke binnenbrand nog circa anderhalf uur in beslag voor het sein tol inrukken kon worden gegeven. I)e schade, welke vooral door de enorme hoeveelheid water zal zijn veroorzaakt, is nog niet bij benadering vast te stellen. Bureau Jan Tuerllngs Dr. v. Beurdenstraat 8 KAATSHEUVEL Zaterdag 23 april Zaal PIET VAN DUN KAATSHEUVEL THE ALL STARS Brand. Woensdagmiddag omstreeks kwart voor werd brand ont dekt in de houtenhakkenfabriek van de firma Bossers en Mout- haan aan de Rechtvaart. De brandweer, die zeer spoedig ter plaatse was, zag zich aanvan kelijk voor een moeilijk op te lossen situatie geplaatst, omdat door de brand, welke op de zol- Kaatsheuvel D. E. S. K. Zondag a.s. geen competitie voetbal. Daar de R.K.V.V. Tongelre de festiviteiten van 8 mei verscho ven heeft naar latere datum, zul len de wedstrijden Tongelre 1 Best Vooruit 1 en Desk 1-Taxan dria 1 eerst op 8 mei gespeeld worden. De aanvankelijk nog voor het 5e elftal vastgestelde wedstrijd Heusden 3DESK 5 werd door de KNVB afgelast. Om in conditie te blijven, zul len de spelers van het le en 2e elftal waarschijnlijk zaterdag of zondag nog extra trainen of een oefenpartij spelen, want men wil de vorm handhaven. Ook DESK 4 in veilige haven. Ondanks een flinke nederlaag met 40 op eigen grond tegen 't 3e elftal van WilheTmina uit I)en Bosch bleek, dat het 4e elftal toch behouden was, omdat de naaste concurrent verzuimde de volle winst binnen te brengen. Zou dit wel gebeurd zijn dan had een beslissingswedstrijd gespeeld moeten worden. AGENDA. Apollo-theater Zaterdag 23 april 8 uur: De vrouw en de verdoemde (18 jaar). Zondag 24 april 6 uur: Stad der verschrikking (14 jaar), idem om 8.30 uur: De vrouw en de verdoemde (18 j.). Zaal Smit: Maandag 25 april en dinsdag 26 april, 7.45 uur: Balletuitvoe ring o.l.v. Elly de Jong. Zaal P. van Dun Zaterdag 25 april, 7.30 uur: Con- fettibal, muziek The All Stars. Zaal Smit: Zaterdag 23 april, 2.30 uur: Kin der matinée. ZONDAGSDOKTERSD1ENST. Komend weekend wordt de prak tijk van de doktoren P. Wijtenburg en R. Raaymaakers te Kaatsheuvel waar genomen door dr. A. de Vries, van Rijckevorselstr. 6, Loonopzand, tel. 04166-250. Zaterdag en zondag wordt de prak tijk van dr. K. v. Tuyn te Kaatsheu vel waargenomen door dr. H. Win kelman, Kerkstr. 99, Sprang, telef. 04167-2350. Loon op Zand Berndijk GEW. ARBEIDSBUREAU WAALWIJK. Worden gevraagd: BOUWNIJVERHEID Betontimmerlieden Timmerlieden Opperlieden Metselaars Grondwerkers KLEDING-REINIGING Stiksters Naaisters SCHOEN EN LEDER Lederwarensnijder Overleersnijders Bijtuigers Stiksters - stikkers L.l. handschoenstiksters Kantenschrooier Afmakers Zoolleerstanzers Opzolers Overhalers Doorzetters Aankloppers Ophalers Schoenenreinigers Chef onderwerkafdeling Schaver Snoeiers Looierij sjouwers METAALNIJVERHEID Vrouwelijk personeel Metaalsmelters Machinebankwerkers Gereedschapsmaker Constructiebankwerkers Automonteur Jeugdige metaalbewerkers Kernmakers Electr. monteur Metaalpersers Metaalgieters Metaaldraaiers Slijpers Walsers Electr. lassers Ongeschoold metaalarbeider Vuurwerker Schoenmachincmonteur Metaalbeitser CARTONNAGE Vrouwelijk personeel VOEDING- EN GENOTMID DELEN-INDUSTRIE: L.l. bakker Jongens ter opleiding koekf*- briek Halfwas bakker Inpaksters HANDEL Winkelbediende L.l. Verkoopster Jeugdige magazijnbediende VERKEER Serveerster Afwasvrouw Werkmeisjes (seizoen) VRIJE BEROEPEN Vrl. Kantoorpersoneel ONS LAND We waren overstroomd met Duitsers, Met Belgen, Fransen enzovoort; Het was bij heugenis van mensen Op Pasen bijna ongehoord. Je zag één lange autoketting, Voornamelijk met D en B; Kon u er zelf nog tussenkruipen, Dan viel het u waarschijnlijk mee. U vraagt zich af Wat doen die gasten Hier allemaal toch op een hoop? Het antwoord luidt Dat Holland mooi is En bovendien nog zo goedkoop! Het eerste kunnen wij geloven, Hoewel, de Pasen was wel guur; Maar om het tweede moet je lachen, Voor ons is Holland juist zo duur. De melk is al weer opgeslagen, De huur komt telkens weer wat bij, Je schokt zowat een half vermogen Voor schoeisel of een stuk kledij. Eens hebben we ons kleine landje Met grof geweld de zee ontrukt; Nu "zien we hoe de buitenlander De mooiste vruchten er van plukt. We wisten dijken aan te leggen, We trokken overschoenen aan, En mogen net nog op het randje Van onze eigen wegen staan. Daar gaan de marken en de frankskes, Madam en Frau in volle fleur; Die hebben daar misschien geen Zijlstra En geen belasting-inspecteur... Nee, nou niet ontevreden worden, De Horecaf was goed er mee; Misschien heroveren we nóg eens Ons eigen landje aan de zee! J. M. Mnl. kantoorpersoneel Typiste halve dagen (met Mulo-diploma) Facturiste Vrl. jongste bediende Bankbediende HUISHOUDEL. PERSONEEL Dagmeisje halve dagen Werkster Werkster voor schoonhouden van lokalen Bieden zich aan: BOUWNIJVERHEID Grondwerkers Dragline-machinist SCHOEN EN LEDER Modeleur METAALINDUSTRIE Walmachinist Smid-bankwerker Onderhoudsmonteur (chef) HANDEL Magazijnbedienden HOTEE-REST.-CAFÉ: Café-kellners Chef de Rang VERKEER Chauffeurs KLEDING-REINIGING L.l. Kapsters L.l. dameskapper Aanmelden dagelijks tussen 9 en 12 uur op het Gew. Arbeids bureau Waalwijk, Grotestr. 339, Tel. 2131. Deze opgave is geldig vanaf heden t.m. 29 april a.s. Emigratievoorlichting: Dins dag 5 april geen spreekuur. Feuilleton van „De Eehe ven het Zuiden" De allereerste Nederlandse detactive-roman uit de ijstijd door J. ERSEBEEK 39). Het effect van dit gratis bij voegsel was zo mogelijk nog gro ter. Steenharscs deinsde er een stap van achteruil en harkte met de rechterband enkele malen door zijn blonde baard. Er ging hem nóg ccn waxine-lichtje op. „Enne... dat sinterklaassenge- zicht, had je dat soms óók van baar?" vroeg bij, alle moeite doende om zijn stem zo ongeïnte resseerd mogelijk te doen klin ken. „Dat...? O ja, ze vroeg me of ik het voor haar in bewaring wil de nemen, een paar dagen gele den" antwoordde Snoeper gewil lig. „Weet ik veel, wat ze er aan had, die beste meid..." Nogmaals verloor de oude baas zich in een lange zucht. Waarna bij, gebogen in de schouders als een gebroken man, met gestre ken zeilen het erf verliet. De ver ontwaardiging over de gepleegde inbraak, die slechts als uitlaat klep voor zijn verse hartsverdriet had dienst gedaan, was totaal vergeten. Steenharses stond nog even be wegingloos. Het „hoe" van de ei- landmoord was hein duidelijk gaan worden bij de faecaliën- hoop aan de oever van de Kroko- dillenrivier. Nu begon het hem eindelijk ook te dagen omtrent de vragen „door wie(n)" en „waarom"; en eveneens omtrent schuldige en motief van de moord op Watering. „Maar het doet me toch wer kelijk pijn, Marietje", zei hij te gen het geitebeest, „dat van alle maal juist zij..." Hij stokte en hoofdschuddend legde hij zijn hand op zijn hartstreek, als om er de pijn te verzachten. Toen molk hij Marietje, at vijf in melk gebrokkelde maiskoeken, zette een brok steen met „niet thuis" er in gegrift voor het kruipgat van zijn koepelhol, en strekte zich daarbinnen behaaglijk uit op zijn strozak voor een slaapje van vier-en-twintig uur aan één stuk. XXste steen HET GEZELLIG SAMENZIJN Het menselijk leven is een heen en weer slingeren tussen uiter sten. Had Steenharses zich bij 't nachtelijk ontwaken op de ijsvel den in een ijsstaaf ingevroren ge waand, toen hij uit zijn etmaal slaapje wakker werd, meende hij aanvankelijk in een bakkersoven verzeild te zijn geraakt. Zulk een smoorlijke hitte omgaf hem. Bij zijn positieven gekomen, kon hij echter vaststellen, dat hij naast zijn eigen strozak lag in z'n eigen koepelhol. De vertrouwde dorps geluiden, die van buiten af tot hem doordrongen en het helder witte licht voor het kruipgat van de koepel maakten hem duidelijk dat de zomerzon nog, subsidair wéér, even hoog aan de hemel stond als op het aanvangstijdstip van zijn rustkuur. Tussen rechterduim en rechter wijsvinger vond hij nog een stro sprietje geklemd, ongetwijfeld afkomstig uit de matras aan z'n zijde. Toen herinnerde hij zich, hoe hij in zijn dromen al nagel- peuterend aan het combineren en deduceren was geslagen en, afge zien van enkele kleine hiaten, tot de volledige oplossing was geko men van twee moordzaken... Buiten bleek het maar weinig minder warm te zijn dan binnen. De zichtbare hittetrilling van de lucht gaf de mensen het beklem mend idee van in een lillende ge- lainepudding te wandelen. Voor zover er althans gewandeld werd en dat was maar heel weinig. Want voor het overgrote percen tage luierde Holendam op dit kannibaals hete middaguur in 'n actieloos siësta. Het klagelijk gemekker van Marietje riep de uitgeslapen in specteur tot zijn te lang ver waarloosde huishoudelijke plich ten terug. Dank zij het bezit van de geit verkeerde Steenharses overigens in een bevoorrechte positie ten opzichte van het me rendeel van zijn dorpsgenoten. Want deze morgen was de melk boer niet aan de deur geweest... Als detective tevreden met zichzelf om de bereikte oplossing van de moordraadselen, doch als civiel mens met pijn in het hart om de harde noodzaak, hem door die oplossing opgelegd, toog hij aan het melken. Vervolgens ging hij naast Marietje in het bijkans gaar gestoofde gras zitten genie ten van het geitenproduct, mits gaders enkele maiskoeken. En daarna bleef hij wijselijk werke loos in het gras liggen, van tijd tot tijd met lome vinger z'n voor hoofd zemend en wachtend tot de zon achttien uur zou slaan. Toen kwam hij niet zonder enige zelf overwinning overeind en kuierde bet dorp in. Rustig ging hij af op zijn doel, met het air van de man die de oplossing in zijn zak heeft. De benauwende zwoelte noopte trouwens nog steeds tot enige re serve bij het energieverbruik. Steenharses was niet eenzaam op zijn weg naar het Marktplein. De laatste editie van de Holen- damse Kletspost trok als 'n mag neet het ganse dorp tot zich. Op het Marktplein zelf was reeds 'n menigte verzameld, beduidend groter dan tot voor enkele dagen het geval was geweest. Zo groot namelijk als in de dagen vóór Oerjansen's omroep-experimen- ten. Beitelmans stond bij 't tour niquet van de leesruimte en hij oogstte de verruimde vruchten van het zweet zijns aanschijns in de vorm van twee kiezeltjes per peezer. Halverwege het oosteinde was Steenharses de oude Snoeper achterop gelopen. Zonder om haal had hij hem geïnviteerd voor een terstond te houden za kelijke bijeenkomst. En Snoeper, nog zichtbaar onder de indruk van zijn nederlaag, had geen te genwerpingen gemaakt. Hij bleef aan Steenharses' zijde toen deze door de menigte heen afstevende op een zwart gelokte jongeling, die geflankeerd werd door een blanke nymph. Ook deze jonge ling werd door de inspecteur op zijn schouder getikt: „Scheef- lood, heb je even tijd? Neem -je dame van gezelschap maar mee, ja De jonge architect, geïmpo neerd door de ambtelijke nood in Stenharses' stem, maakte even min bezwaar. Van het westeinde af kwam op dit moment de mu seumfiguur van Tony, de tamme dinosaurus, het plein opzwalken. Zijn kale masthals stak meters boven de koppen van de menigte uit. Aan zijn zijde was moedertje Thora te vermoeden, op haar da gelijkse avondwandeling naar de krant. De inspecteur nam vluchtig kennis van het hoofdartikel-van- de-dag, door Beitelmans op de steenkrant gewrocht. „Belagers der hygiëne" had dit artikel tot kop. (Wordt vervolgd) Voor advertenties en abonne menten blijft ons adres te KAATSHEUVEL Dr. v. Beurdenstr. 8, Tel. 2002 KAATSHEUVEL Ook voor alle andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opgenomen. Klachten over bezorging en aanmelden nieuwe abonne's aan ons bureau aanvang 7.30 uur na de middag HET INSTUIF ORKEST Handbalver. Desk. Zaterdag a.s. zal om 2 uur n.m. vanaf 't patronaat een extra bus vertrekken met de speelsters, spelers en belanghebbenden naar de jeugsportdag die in het stadion te Til burg wordt gehouden. Het dames- en heren junioren-team van de Handbalver. Desk zijn n.l. uitgenodigd deel te nemen aan de hand balwedstrijden die op deze sportmiddag ge houden worden, naast handbal zal men di-. verse sporten te zien krijgen, o.a. basket bal, hockey, hazewindhondrennen, paarden sport, judo, jiu-jitsi, etc. etc. Ca. 3 uur worden de zeven handbelwed- strijden gespeeld, n.l. Dames Junioren We re Di - Desk; Heren-junioren Taxandria - Desk. De opstelling is als volgt: Dames-junioren: M. de Jong C. Laros - A. Stanz - G. v. d. Hout Tonny Fundt - R. v. Laarhoven - A. van Laarhoven - C. Molenschot -. N. Stanz. Heren junioren P. v. d. Bosch A. v. Wezel - A. Goedhart - H. v. Gulik C. "1 immers - M. v. Woensel - L. Klein. Wedstrijdprogramma voor zondag as. Heren Den Bosch-Desk 2, 12 uur. Vertrek extra bus om 11 uur v.m. HET OUDERS-COMITÉ. Onlangs deelden wij de oprichting en het doel van het Ouders-comité mede voor onze Meisjes-. en Jongensschool. Na de stemmingen is het volgende re sultaat uit de bus gekomen Voor de Meisjesschool: 1 Dr. A. de Vries, v. Rijckevorselstr. 6; 2 Mevr. Brands-v. d. Made, Venloonstr. 4; 3 A. v. d. Velden-Sins, v. Salm-Salmstr. 5; 4 C. de Bont-Otten, Willibrordusstr. 10; 5 J. A. Hamere, v. Rijckevorselstr. 3; 6 C. van Noye, Dr. van Kesselstraat 15; 7 L. C. Leyten, Gerlachusstr. 10. Voor de Jongensschool 1 M. Coomans, Bergstraat 48; 2 J. C. Bie- mans, Bergstr. 46; 3 A. J. v. Opstal, van Rijckevorselstr. 30; 4 G. Th. Mol, van Rijckevorselstr. 22; 5 J. A. de Kort, Duik- 6e Hoef 10; 6 P. Ligtenberg, Gerlachusstr. 24. De dag van de installatie wordt nog na der bekend gemaakt. FILMAVOND BESCHERMING BEVOLKING. De door het hoofd zelfbescherming van de gemeente georganiseerde filmavond in de zaal van café De Echo der Duinen op woensdagavond had een bevredigende be langstelling. Het doel van deze avond was een betere kijk te krijgen op het werk van de Bescherming Bevolking en tevens om het publiek voor te lichten. In zijn inleiding heette de heer Steffen, de Kringleider, de heer Bijvoet, welkom, welke de moeite had genomen om ook dit keer weer naar Loon te komen, om ein delijk weer eens tot de vorming van een of meer blokploegen in onze plaats te geraken. Voorheen was het reeds geprobeerd, doch het had niet het gewenste resultaat. Thans is men bezig een groep op te leiden, doch er moeten nog meerdere personen zich mel den om deze te completeren. Er moeten in Loonopzand drie blokploegen komen en één in De Moer, aldus het voorschrift. Mo gelijk zal door de film Het Atoomgevaar en de film van de reddingsdiensten hier meer deelname kunnen komen. De heer Bijvoet gaf een inleiding op de beide films en schetste het ontstaan van het B.B.-werk in en om Londen in de jaren 1940-'44. De zeer realistische en bijzonder instru erende film over het atoomgevaar, gaf de aanwezigen een buitengewone voorlichting, waaruit zeer veel te leren viel aangaande de bescherming, redding en bestrijding zo-, wel voor ieder afzonderlijk, als voor de gemeenschap, als ooit een dergelijk ge vaar de mensheid zou bedreigen. Men zag er de gevolgen van de ontploffing van een hoge en een lage atoombom. De tweede film gaf een indruk, hoe, wanneer en waar de redding mogelijk wordt gemaakt. In diverse fasen werd een en an der zeer aanschouwelijk voorgesteld wat er zoal op het rampgebied geschiedt. Kort om, hierin zag men duidelijk de belang rijkheid van het werk der Bescherming Bevolking. Tussen de beide filmen gaf de heer Bij voet nog een explicatie van enige instru menten welke gebruikt worden bij de be strijding van het stralingsgevaar van radio activiteit. Tot besluit gaf de heer Toorians nog een uiteenzetting over het gevaar waarmede iedereeri in dergelijke omstandigheden komt, n.l. gevolgen van de psychologische oorlogs voering, de angst, vrees, propaganda. Hij ging diep in op de paniek die er kan ont staan tengevolge van vrees, geruchten e.d. Het voornaamste is echter, dat iedereen met de toestand en met het gebeurde op de hoogte is, om zo veel onheil te voor komen. Dit kan door een goede ingerichte B.B., door goede voorlichting en door ken nis van het gevaar. Daarom stelde hij de mogelijkheid open om zich als lid van de B.B. te melden en er actief aan deel te nemen. Aanmeldingen kunnen plaats vinden op het Gemeentehuis te Kaatsheuvel en voor Loonopzand: Willibrordusstr. 4. Vele genodigden woonden deze interes sante avond bij. OPRICHTING R.K. JONGE MIDDEN STANDSVERENIGING. In zaal Vermeulen zal zondag een bal worden gehouden om door middel van deze recette te komen tot de oprichting van een R.K. Jonge Middenstandsvereniging Do muziek zal worden verzorgd door het ABC- orkest. In de loop van de maand juni zal tot de vorming van een definitief bestuur worden overgegaan. Veel succes. AGENDA. Doktersdienst Zondag 24 april heeft Dr. de Vries zon dagsdienst. Van Rijckevorselstr. 6, tel. 250. Ook voor de beide doktoren te Kaatsheuvel. Zaal Parochiehuis Zondag 24 april Leesbibliotheek, 11.30 u. Dinsdag 26 april Cursus EHBO, 7.30 u., met na afloop jaarvergadering. Dinsdag 26 en donderdag 28 april, 2.30 -5.30 uur, Ontspanning Ouden van Dagen. Zaal Echo der Duinen Woensdag 27 april Vaardigheidsoefening B.B. Zondag 24 april: Bal o.l.v. Lucky Stars, 7 uur. Zaal Kon. Harmonie Zaterdag 23 april Statiedag Bouwvak arbeiders. Zondag 24 april bal o.l.v. ABC-orkest, voor R.K. Jonge Middenstandsver. i.o. 7 uur. DAMKAMPIOENSCHAPPEN VAN KAATSHEUVEL. Er zal weer harde strijd geleverd worden om het Kaatsheuvelse Damkampioenschap. De eerste partij Heuveling - J. Koks. Jo, het is voor u een zware opgaaf om uw te genstander de kop in te drukken. Zal het Koks lukken, dan zal zijn naast concurrent B. Heuer alles op alles zetten om de partijen tegen H. Donders en Th. van Wanrooij te winnen, om zodoende de le plaats op de ranglijst te bezetten. H. Donders zal zeker proberen om aan zijn tegenstander Th. van Boxtel de rode lantaarn af te geven. Dus, Dorus, let op het 6pel, want het valt niet mee om dat ding te dragen. Hier zijn de wedstrijden voor zaterdag 23 april: Heuveling - Th. van Boxtel; J. Koks - Th. van Wanrooij; H. Donders-Th. van Boxtel; Th. van Wanrooij - B. Huer; Heu veling - J. Koks; H. Donders - B. Heuer. Jongens, doe je best en veel succes. Om de Th. van Boxtel-beker zal de strijd hevig worden. A. van Gorp, die de laatste tijd al meer wedstrijden gewonnen heeft, krijgt nu een lastige tegenstander, dhr. J. v. Boxtel. Wij kennen hem door zijn fanatiek 6pel. Dus Antoon, kijk uit, en vecht tot de laatste steen. A. Emmers, verleden jaar nog le klas speler, zal toch zeker zijn man netje wel weten te staan om zijn twee par tijen te winnen. Hier volgen voor jullie de wedstrijden A. van Gorp-A. van Boxtel; A. van Boxtel-A. Emmers; P. van Wanrooij-A. van Gorp; A. Emmers-Th. Netten; D. Netten - P. van Wanrooij; A. van Boxtel - D. Netten; D. Netten-Th. Netten. U ziet heren dat hier gedamd wordt. ir y c

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 10