wAALwijkse en LAnqstRAAtse couRAnt Gevaarlijke Spanningen BINNEN- EN BUITENLANEI let op onze advertentie De nieuwe uitkeringen voor weduwen wezen Fa. Jos Zeegers heropent monumen taal en gemoderniseerd bedrijf van a.s. vrijdag Fa. J. Zeegers Zonen JEUGD EN BLOEMEN. BLOEMENCORSO AALSMEER EN HET 50 JAAR VERKENNEN OVERBRUGGINGSTOTO PER 21 AUGUSTUS MAANDAG 25 JULI 1960 82e JAARGANG No. 59 \;\n het Zuióen Uitgever Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878. Abonnement 22 cent per week per kwartaal f 2.85 f 3.10 franco p.p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk - Tel. 04160 -2621 KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8 - Tel. 04167 - 2002. Telegram-adres „Echo" Sinds de oorlog in Korea en de Suezcrisis van 1956, zijn de span ningen in de wereld niet zo groot ge weest als thans. Ja, zij zijn ernsti ger, omdat geringe aanleidingen hebben geleid tot de felste verwij ten en dreigementen. De Britse premier MacMillan heeft in een brief aan Chroesjtsow gezegd, dat hij niets meer van de Russische politiek begrijpt. Waar wil zij heen? Als het zo doorgaat, aldus MacMil lan, zal een vergissing of een mis verstand ons drijven naar een situa tie, waaruit geen reddmg meer mo gelijk is. Hij verwierp de beschuldi ging, dat 't Noordamerikaans vlieg tuig dat van Engeland uit opsteeg en boven de Barentszee werd neer gehaald door een Russische jager, op een spionage vlucht zou zijn ge weest. En te meer, dat er sprake zou zijn van „westelijke aanvalsdaden". Dit verhinderde de Oostduitse com munist Ulbricht niet te spreken van een westelijk plan, om oost-Duits- land aan te vallen. Hij zei dat in zulk een geval west-Duitsland bin nen één uur zou worden vernietigd. De Amerikanen laten nu alle Rus sische schepen, die uitvaren, door vliegtuigen schaduwen, omdat vol gens hen vissersboten en dergelijke vaartuigen vol spionage-apparaten zitten. De angst voor een verrassen de overval is hoog gestegen CUBA In de Veiligheidsraad vlogen de stukken er af, toen de klacnt van Cuba tegen de V.S. werd behandeld. Volgens de Russen wilden de V.S. het regime op Cuba „wurgen" en Cuba weer tot een kolonie maken, zoals het dat was van 1898 tot 1934. De V.S. zouden altijd de latijns- Amerikaanse naties als koloniën hebben beschouwd. „Raak niet aan Cuba", riep de Rus Sobolew. „Raak niet aan de Amerikaanse landen" zei de Ameri kaan Lodge. Het was een succes voor de Ver. Naties, dat zij er ten slotte in slaagde „de kwestie te ver wijzen naar de Organisatie van Amerikaanse Staten, en dat Cuba zelf daarmee voorlopig genoegen nam. Er bestaat in latijns-Amerika veel sympathie voor Cuba, voorzo ver het zich minder afhankelijk wil maken van de Noordamerikaanse suikerbaronnen en staalfabrieken, voor de grondverdeling en sociale hervormingen. Anderzijds poogt men er Cuba van af te houden, af hankelijk te worden van de sow jet unie. Het schijnt wel dat de V.S. ernstig naar een verzoening streven met Fidel Castro. KONGO Woensdag is de Kongo weer in de Veiligheidsraad ter sprake gekomen. De sowjet-unie heeft België beschul digd van „agressie", omdat het zijn troepen in Kongo handhaaft. Dit laatste is nog al logisch: wie had er anders de Europeanen kunnen be schermen tegen een kleine minder heid van wilde en baldadige elemen ten? Maar de secretaris-generaal van de V.N., Hammarskjoeld, is de Russen voor geweest: hij heeft de toezegging van de Belgen gekregen dat zij zaterdag hun troepen zullen hebben teruggetrokken uit Leopold- stad en uit die plaatsen, waar ge noeg troepen der Ver. Naties zijn om de blanken te beschermen. Desondanks ging het warm toe, nu ook over Katanga, de provincie die zich onafhankelijk heeft verklaard. Daar blijven de Belgische troepen en daar laat de gewestelijke premier Tsjombé geen troepen der Ver. Na ties toe. Het zou ongelukkig zijn als dit rijke mijngebied voorgoed voor Kongo verloren ging. Maai- de on dernemingen mogen toch minstens garanties eisen. De Belgen schijnen te willen bevorderen, dat Katanga zich niet geheel van Kongo af scheidt, doch dat Kongo een fede ratie wordt van zes republiekj es met grote autonomie. De vraag is, hoe wordt voorko men dat Kongo geheel uiteenvalt en een achterlijke stammengemeen- schap wordt, een haard van onrust, waarin de communisten in troebel water zouden kunnen vissen. Daar ligt een taak voor de Verenigde Na ties, als zij rust en orde hebben hersteld. Gerekend van 1 april 1960 af, zul len de uitkeringen aan weduwen en wezen opnieuw worden verhoogd. Aangezien de juiste bedragen per april 1960 nog niet waren vastge steld, heeft de regering goedgevon den van die maand af voorschotten te verstrekken, opdat belanghebben den tenminste gedeeltelijk in staat waren de kostenstijging in verband met de verhoging der huren en an dere prijsstijgingen te kunnen be strijden. Te dien einde werd er aan de we duwen die een pensioen ontvingen, op grond van de algemene wedu wen- en wezenwet een voorschot verstrekt, groot 14.per maand als het betreft een weduwe met kin deren, en groot 9.voor een we duwe zonder kinderen. DE BEREKENING Voor 1 april ontving een weduwe met kinderen een uitkering, groot 164.per maand, de nieuwe uit kering zal bedragen 183.per maand. Zoals gezegd, bedroeg 't uit gekeerde voorschot 14.per maand; dit nu wordt verrekend met het tegoed hetwelk ontstaan is door de verlening van terugwerkende kracht tot 1 april 1960 van de ver hoogde uitkering. Per augustus 1960 zal een weduwe met kinderen dus kunnen rekenen op uitbetaling van een pensioen, groot 183.plus 't ontstane tegoed over 4 maanden (april, mei, juni en juli, na aftrek van het genoten voorschot) bedra gende 4 x 5.totaal 203. De weduwe zonder kinderen ont ving vóór 1 april een bedrag van 110.50. Gerekend van april af, wordt dit bedrag gebracht op 126, een stijging dus van 15.50 per maand. Hierop werd reeds genoten een voorschot, groot f 9.— per maand. Het verschil van 6.50 per maand zal in augustus 1960 worden uitbetaald, tegelijk met de nieuw vastgestelde uitkering. Zij zal kun nen rekenen op uitbetaling in die maand van 126.plus (4 x 6.50) ƒ26.— 152.—. OOK DE WEZEN Wezen tot 10 jaar ontvangen voor taan 40.50 per maand, hetgeen 'n stijging betekent van 4.per maand. Wezen van 10 tot 16 jaar ontvingen voorheen 55.en zul len voortaan 61.per maand in handen krijgen, een stijging dus van 6.per maand. Wezen van 16 tot 27 jaar ontvingen 72.hun uit kering komt te liggen op 80.per maand, zodoende een stijging van 8.per maand. Ook deze herzieningen treden in werking op 1 april 1960, zodat hier voor een tegoed ontstaat van enkele guldens. Zij ontvingen een voor schot van respectievelijk 3. 4.50 en 6.—, zodat in de maand augustus zal worden uitbetaald resp. 44.50, 67.— en 88.—. WERKLOOSHEIDSGELD VOOR 34 WEKEN Staatssecretaris Roolvink (Sociale Zaken) overweegt de uitkerings duur van de wachtgeld- en werk loosheids^verzekering, die thans 21 weken bedraagt, te verleng*m tot 34 weken. Hij heeft over dit voornemen advies gevraagd aan de Socriaal-Eco- nomische Raad en de Soci ale Ver zekeringsraad. De staatssecretaris is van oordeel, dat de middele n, waar over het Algemeen Werkloosheids fonds beschikt, een dergelijke ver lenging met 13 weken mogelijk te maken. RIJKSPOSTSPAARBANK Inclusief bijgeschreven rente ad 66 miljoen gulden is het inleggers tegoed bij de Rijkspostspaarbank vorig jaar gestegen met 227 miljoen gulden tot 2371 miljoen gulden. Daartegenover zijn de beleggin gen in 1959 met 228 miljoen gulden gestegen tot 2642 miljoen. Dit blijkt uit de jaarcijfers die gecommenta rieerd zijn opgenomen in het blad van de RPS „Spaarcommentaar". De netto-inlagen bedroegen in 1959 161 miljoen gulden tegen 127 miljoen in het voorafgaande jaar. Het over zicht noemt 1959 voor de RPS een gunstig spaar jaar, waaraan echter wordt toegevoegd, dat de groei is achtergebleven bij die van 't spaar bankwezen als geheel. 700.000 T.V.-TOESTELLEN GEREGISTREERD Er zijn in ons land al meer dan 700.000 televisie-toestellen in ge bruik. Woensdag werd de zevende 100.000-mijlpaal bereikt. De P.T.T. concludeert voorzichtig uit de ver groting van het aantal t.v.-toestel- len, dat de televisie in ons land in een. stadium van gelijkmatige groei is gekomen, resulterend in een ge leidelijke stabilisering van de aan was op 200 a 210 duizend toestellen per jaar. Hoe snel de t.v. ingang heeft ge vonden, blijkt uit de volgende hon derd-duizendtallen: januari 1957: één; 16 oktober 1957: twee; 29 april 1958: drie; 12 januari 1958: vier; 24 juli 1959: vijf; 19 januari 1960: zes; 20 juli 1960: zeven. AMSTERDAMSCHE BANK IN le HALFJAAR 1960 De Amsterdamsche Bank behaal de over het eerste half jaar 1960 een brutowinst van 47,5 (zelfde half jaar 1959: 43,5) miljoen, een stijging van 9,2 pet. Tot de stijging van. de brutowinst heeft vooral bijgedragen de post interest en wissels, die een batig saldo aanwijst van 24,4 (21,3) miljoen, een stijging van 14,5 pet. Voorts bedroeg het batig saldo pro visie ƒ21,5 (20,1) miljoen, een stij ging van bijna 7 pet. Effecten en syndicaten leverden op 1,6 (2,1) miljoen, een daling van 23,8 pet. Na aftrek van algemene onkosten en storting in de pensioenfondsen ad 24,5 (22) miljoen, voorziening voor afschrijving, enz ƒ2,5 (2,3) miljoen en voorziening voor belastingen 9,1 (8,5) milijoen, bedraagt de netto winst voor reservering ƒ11,4 (10,7) miljoen in het eerste half jaar 1960 een stijging van 6% pet. Al zeer binnenkort staat het bloe mencorso Aalsmeer reeds voor de deur. Tevens zal dan het einde van het Gouden Verkennersjaar gevierd worden, in samenwerking met dit mooie en kleurige bloemenfestijn, dat op zaterdag 3 september 1960 in het Olympisch Stadion te Amster dam zal worden gehouden. Het be looft een groot en waardig slot te worden van het Gouden Jaar, waar in werd herdacht 't 50 jaar bestaan van de Verkenners van de Katholie ke Jeugdbeweging en de Vereniging „De Nederlandse Padvinders". Het Olympisch Stadion dat circa 60.000 toeschouwers kan bevatten, zal vol lopen met padvinders, verkenners, enz. uit het gehele land, die getui gen willen zijn van deze finale van het Gouden Jaar, maar die bovenal deze dag tot een verkennersmani festatie willen maken. Het zal een grandioos stadionspel worden daar in het Olympisch Stadion te Am sterdam, waaraan circa 5000 jonge lui van deze mooie tak van jeugd beweging zullen deelnemen. Het is een stadionspel, aangeboden door 't district Amsterdam van de N.P.V. en V.K.J.B., omlijst door 't wereld vermaarde Aalsmeerse Bloemencor so. MGR. LEMMENS OVERLEDEN Vrijdagmorgen te 07.20 uur over leed in het „St. Laurentius"-zieken- huis te Roermond de 74-jarige eme ritus Bisschop van Roermond, mgr. J. H. G. Lemmens. Mgr. Lemmens werd zondag in 't ziekenhuis opgenomen met 'n buik aandoening. Op zijn verzoek diende de huidige bisschop van Roermond, mgr. P. J. A. Moors hem de laatste H.H. Sacramenten toe. Enkele dagen later werd mgr. Lemmens geopereerd. Dr. Josephus Hubertus Guillaume was de vijfde bisschop van Roer mond. Toen mgr. Lemmens zijn 25-jarig bisschopsjubileum vierde, schreef mgr. Hanssen over hem: „Hij is aanstonds begonnen zich onder zijn volk te begeven en wist aller harten te winnen. Hij werd de bisschop van de jeugd, de kleinen en de groten: de kleine wist hij te benaderen als een goede vader en kindervriend, aan de opgroeiende jeugd gaf hij al zijn liefde en zorg om ze te doordringen van de chris telijke geest en ze apostolisch te maken in de Katholieke Actie. Hij bleef altijd wijzen op de fundamen tele betekenis van het gezin en een beroep dóen op de moeders voor de christelijke opvoeding. In de katho lieke organisaties legde hij de na druk op de geestelijke taak en werd er de bezieler van Credo Pugno en ieder ander geestelijk vormings werk". PAARDESPORTMINNAARS VERWEDDEN GEMIDDELD 45.- Via de Nederlandse totalisator ver wedden de ongeveer 300.000 bezoe kers aan de koersen op de Neder landse renbanen elk jaar gemiddeld 45 gulden. De hoogste gemiddelde inzet per bezoeker werd vorig jaar genoteerd op de renbaan in Hilver sum 81.50), de laatste op de ren baan in Groningen 29. Dit heeft de redactie van 't week blad „Economisch-statistische be richten" berekend aan de hand van gegevens van de „Stichting Neder landse draf- en rensport". In het nummer van deze week Kapitale opdrachten over geheel Nederland Er zullen nog vele Waalwij kers zijn die de firma Jos Zeegers Zo nen hebben gekend als het kleine, eenvoudige dorpswinkeltje, dat op bescheiden wijze sanitaire artikelen verkocht en waar men zich kon ver voegen voor een verstopte goot steen, een lek in de waterleiding en andere karweitjes welke gemeenlijk door een loodgieter worden ver richt. Zo begon 't een dikke vijftig jaar geleden toen ook Waalwijk nog maar een rustiek dorpje was in het geïsoleerde Langstraatse land. Beide zijn sindsdien gegroeid. Waalwijk is een moderne middelgrote gemeente geworden, wier inwonertal snei naar de 20.000 gaat, met een bloeiende en veelzijdiger wordende industrie, met vele en belangrijke onderwijsinstel lingen, wier functie soms verder Laboratorium te Utrecht; het lood- GrotestraatBurgem. Verwielstraat staat de firma Jos. Zeegers Zonen thans met 1200 ma aan bedrijfsruim te en 240 m* aan showruimte en de toekomstplannen van dit 35 perso neelsleden tellende bedrijf wijzen op een nog verdere energieke on dernemingszin. HOOGSTE FLAT Eén blik in de welgevulde order portefeuille is voldoende om er van overtuigd te zijn dat de firma Jos. Zeegers haar plaatselijke functie al ver heeft doorbroken en zich door ondernemingszin en vakmanschap een plaats van landelijke betekenis en reputatie heeft verworven. Deze orderportefeuille bevat de volgende kapitale opdrachten: 't loodgieters- werk van 't nieuwe Physiochemisch NOG MODERNER In haar streven naar een verdere uitbouw en nog meer service, heeft de firma Zeegers zich ook gericht op de verkoop van haarden en kachels en van radio- en televisietoestellen. In de Burgem. Verwielstraat werd hiervoor een aantal ruime show-eta lages ingericht. De prachtige show- ruimte aan de Grotestraat bleef ge reserveerd voor keukeninrichting en sanitaire artikelen. Men was hiermee echter toch niet helemaal tevreden en momenteel is er dan ook een nieuwe verbouwing gaande. De kantoren, welke eerst naast de showruimte aan de Grote straat waren gelegen, zijn naar bo ven verhuisd en de daardoor vrij komende ruimte is bij de showruim te getrokken, die daardoor de res pectabele lengte van 29 meter krijgt. In deze nieuwe, uitgebreide show ruimte zal een moderne keuken kant en klaar worden ingericht, een soort droomkeuken dus. Verder zul len in deze ruimte radio- en t.v.- toestellen worden geshowd, waarbij reikt dan de streek, met in de nabije toekomst een nieuwe poort naar nog groter welvaart en nog meer moge lijkheden door het gereedkomen van de nieuwe haven, die tesamen met de nieuwe geprojecteerde weg verbindingen noord-zuid en oost west Waalwijk beste kansen zal ge ven in de toenemende industrialisa tie van het Brabantse gewest. Met deze groei en ontwikkeling heeft de uitbouw van de firma Jos. Zeegers gelijke tred gehouden. Van het kleine en bescheiden dorpswin keltje is deze firma uitgegroeid tot een monumentaal en modern bedrijf dat kapitale opdrachten uitvoert over geheel Nederland. Op de hoek gieterswerk en de sanitaire instal latie van de nieuwe huishoudschool te Kaatsheuvel; 't loodgieterswerk, de sanitaire installaties en de druk- verhogingsvoorzieningen van zes woon-torenflats van elk 12 verdie pingen in Den Haag; 't loodgieters- werk, de sanitaire installaties, de brandleiding en het rioleringssys teem van de hoogste woon-torenflat in Nederland (16 verdiepingen), die in Haarlem wordt gebouwd en die huisvesting zal bieden aan 165 ge zinnen. Dergelijke opdrachten illustreren wel op overtuigende wijze de uit groei en de betekenis van dit Waal wijkse bedrijf. men 5 televisiestations tegelijk in werking zal kunnen zien. In deze showruimte zal daarnaast op aan trekkelijke wijze de aandacht wor den gevestigd op de diverse sanitai re artikelen. De showruimte aan de Burg. Verwielstraat zal geheel ge reserveerd zijn voor haarden en ka chels. De nieuwe uitbreiding omvat ook een demonstratiekamer, waar men in een sfeervolle omgeving voorlich ting zal kunnen krijgen over de di verse apparaturen. De heropening van de vernieuwde en uitgebreide zaak zal a.s. vrijdag om 3 uur plaats hebben. heeft de redactie een artikel gewijd aan het onderwerp „Totalisator en paardensport". Opgemerkt wordt, dat sinds de of ficiële toestemming in 1948 de om zet van de totalisator gestadig is toe genomen en wel van 3.4 miljoen gulden in 1948 tot ongeveer 14 mil joen gulden vorig jaar. De stijging van de omzet werd niet alleen ver kregen doordat het aantal koersen sinds 1948 meer dan verdubbelde, maar bovendien doordat de ren- en draversbanen zich in een steeds gro ter aantal bezoekers mogen verheu gen. „KABINET-DE QUAY HEEFT VOLDAAN" De voorzitter van de Tweede Kamerfractie van de Chr.-Hist. Unie, dr. H. W. Tilanus, meent, dat het kabinet-de Quay heeft voldaan aan hetgeen het in de Troonrede heeft toegezegd. De C.H.U., zo zei hij, ziet niet ver trouwen de werkzaamheden van het kabinet in het volgende jaar tegemoet. DUITSE BADGASTEN VERDRONKEN Vrijdagmiddag heeft een bader aan het Noorderstrand ter hoog te van de reddingspost „Piet Oud" in het eerste zwin 'n meis je aangetroffen dat bewusteloos was. Het meisje werd naar het St. Elisabethgasthuis in Haarlem vervoerd, waar men enkele uren vergeefs heeft getracht de levens geesten op te wekken. Het slacht offer bleek te zijn de 17-jarige Wilma Ockenfelds uit Düssel- dorf, die met haar ouders te Zandvoort logeerde. Voor de kust van Texel is vrij dagmiddag de 61-jarige G. Mul ler, 'n kantoorbediende uitWies- baden voor de ogen van z'n doch ter verdronken. De man is tijdens het zwemmen onwel geworden. Zijn schoonzoon kon hem naar 't strand brengen, waar een arts de dood constateerde. 'Het slachtof fer was hartpatiënt en had j.l. woensdag nog een hartaanval ge had. AUTO IN VAART GEREDEN Drie inzitenden verdronken, drie gered Vrijdagmorgen is bij Joure een personenauto te water geraakt, waarbij drie van de zes inzitten den, arbeiders uit Boyl, 'n dorpje aan de Fries-Drentse grens bij Noordwolde, die werkzaam wa ren in de ruilverkaveling Hasker- veenpoldcr, zijn verdronken. Het ongeluk gebeurde op de iMeen- scharweg, de hoofdweg van de ontginning, toen de bestuurder van de personenauto met vrij grote snelheid een tegemoetko mende melkauto wilde passeren. Waarschijnlijk is hij daarbij te veel in de berm van de weg ge raakt. De auto slipte achter de melkwagen langs en verdween in de daar vier meter diepe vaart. De chauffeur van de melkauto de heer J. Bosman, die tot zijn ontzetting 't ongeluk zag gebeu ren, zonder dat hij nog iets kon doen om het te verhinderen, be gaf zich onmiddellijk te water om te trachten de inzittenden uit de gezonken auto te halen. Hij kreeg daarbii assistentie van de veehouder F. Hosper en diens zoon, bij wiens boerderij het on geluk gebeurde. Drie van de zes inzittenden konden gered worden, n.l. der 30- iarige H. Vos, de 50-jarige H. Hofma en de 14-jarige Jan van der Helm, die bij wijze van uit stapje een dagje met de vijf man nen mee mocht. Men slaagde er na veel moeite in ook de andere mannen boven te brengen, maar deze bleken toen reeds te zijn om gekomen. Het waren de heren J. van Ölphen, die de wagen be stuurde, H. de Boer en A. Veld huizen. Van de zijde van het ministe rie van Justitie wordt vernomen, dat minister Beerman aan de KNVB en Caritas heeft bericht, dat er als de voetbalcompetitie op 21 augustus weer begint, een overbruggingstoto gehouden kan worden, doen dat daarvoor niet meer de KNVB- en Caritaspool in aanmerking komen. Minister Beerman wil ook deze tussentijdse pool toevertrouwen aan de concessiehouder een combinatie van sportorganisaties en liefdadige instellingen die straks de wettelijk geregelde voetbalpool krijgt. VEILIGHEIDSRAAD NEEMT BESLUITEN MET ALGEMENE STEMMEN Ondanks de aankondiging van pre mier Loemoemba, dat hij naar New York zou vliegen om de zitting van de Veiligheidsraad over Kongo bij te wonen, heeft de raad zijn bespre kingen voortgezet. De Sovjet-Unie heeft een ontwerp-resolutie inge diend, waarin werd geëist dat de Belgen hun troepen binnen 3 dagen uit Kongo zouden terugtrekken. Amerika reageerde onmiddellijk met de belofte alles in het werk te zul len stellen om het binnenrukken in Kongo van troepen, die niet door de V.N. te hulp zijn geroepen, te belet ten. Ceylon en Tunesië hebben ge zamenlijk een resolutie ingediend, waarin wordt aangedrongen op een „spoedige terugtrekking der Belgi sche troepen", zonder dat een tijds limiet wordt genoemd. De motie van Tunesië en Ceylon is tenslotte met algemene stemmen aangenomen. De Sovjet-Unie trok een ontwerp resolutie, waarin terugtrekking bin nen drie dagen van de troepen van de „agressor" België werd geëist, in, na de aanvaarding van de andere resolutie. Er bestond niet de gering ste kans dat de Sovjet-resolutie zou worden aanvaard. De Westerse ge delegeerden hadden tevoren een scherpe aanval gedaan op de Russi sche politiek inzake Kongo. STAMMENOORLOG IN ROEANDA Berichten welke de strenge cen suur in Roeanda-Oeroendi heeft doorgelaten, maken melding van heftige gevechten tussen Toeanda- stammen, die willen dat het man- daatsgebied een republiek wordt, welke zich later bij Kongo zal aan sluiten en Oeroendi-stammen die een afzonderlijke monarchie willen. Volgens telegrammen van Belgi sche onderdanen, wachten deze op de aankomst van Belgische militai ren, alvorens naar Oeganda en Tan ganyika te vertrekken. Eén com pagnie Belgische troepen is uit Kon go naar Roeanda-Oeroendi gestuurd en er worden nog twee campagnie- en uit België verwacht.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 1