DRUNEN VLIJMEN f 40.000,- T, Uit de Langstraat VAN LANSCHOT BANKBOEKJES Rente Wilt U 4 cent per leg. ontvangen voor Uw cXvcC WiST U THUISSTIKSTERS GITPOD CRESCENDO 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 16 SEPT. 1960 10 OUD PAPIER? LAAGEINDE 14 Filmjournaal Haarsteeg lr»l Heusden Sprang-Capelle Sprang MEISJE of werkster NET MEISJE nette werkster of meisje WONINGRUIL Waarschuwing zwarte studie-piano 4 antieke oud-Brabantse STOELEN keukengeyser Piet v. Woensel tekenende bijdrage heeft geleverd tot de economische, industriële en cul turele ontwikkeling van onze ge meente." Zo zal het echter wel niet gaan, hoe uniek een dergelijke huldiging ook zou zijn. Wel hoop ik dat er voor alle gemeentenaren een soort jubi leum-reclame uit de bus komt, b.v. gedurende een maand een kublieke meter voor half geld. Vanuit Baardwijk bereiken mij bange verwachtingen met betrekking tot het wegdek van de provinciale weg gedurende de wintermaanden. Omdat het zaakje daar tot het vol gend voorjaar zo zal blijven liggen vreest men dat sneeuw en ijs in de komende wintermaanden een levens gevaarlijke verkeerssituatie zullen scheppen, een vrees die ik ten volle deel. Overigens, zo schrijft een Baardwijkse Hannibalist, schijnt het verkeer er geen bezwaar in te zien om ondanks dit slechte en gevaarlijke wegdek toch de maximumsnelheid te overschrijden, hetgeen vooral 's mor gens en 's avonds gebeurt. Ik mag daaraan toevoegen dat het overschrij den van de maximum-snelheid zich niet alleen tot Baardwijk beperkt. Ook in andere delen van de gemeente kan men dit op elk uur van de dag con stateren De auto's die met een snel heid van 70 a 80 km door bijv. de GrotestraalMr. vCoothstr. en over de Parallelweg jakkeren zijn geen zeldzaamheid. Controle hierop is na tuurlijk moeilijk, maar een wat stren ger toezicht van de zijde van de po litie zou er toch wel de schrik bij de jakkeraars in kunnen brengen. Tenslotte mag ik dan nog uw aan dacht vragen voor een wat prettiger feit, namelijk de Taptoe Waalwijk die morgenavond om 8 uur op het Raad huisplein zal plaats hebben. Door baarlijke stortregens is deze taptoe bij het Zomerfeest van Waalwijks Belang letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. Morgen hopen we op een stille en zacht-koele herfstavond. Wat u al weet is natuurlijk dat deze taptoe wordt verzorgd door de vijf Waalwijkse muziekgezelschappen de harmonieën St. Crispijn en St. Jan, de KAJ-drumbandde drumband van de Chr. Gymnastiekver. Kracht en Vlugheid" en de Jeugddrumband „Ons Genoegen". Het geheel staat onder leiding van de heer Gerrits. Misschien wordt er wel zo fors ge blazen en getrommeld dat de klok van de St. Janstoren weer eens gaat lopen. En als dat niet gebeurt, laat men hem dan eens op kwart over vijf zetten, dat is weer eens wat anders en het wekt de indruk dat we hier toch wel opschieten al is het dan langzaam. dan naar: Zondagsdienst. Vanaf zaterdagmiddag 3 uur tot maandagmorgen 8 uur, uit sluitend voor spoedgevallen. Dienst: Dr. v. d. Wouw. Trekking loterij. De trekking van de loterij t.b.v. de Gymnastiekvereniging SHJ, die oorspronkelijk was vastge steld op 18 september, is uitge steld tot 2G dec'ember a.s. Winterprogramma KAB. De KAB afd. Drunen zal bin nenkort een algemene ledenver gadering houden, waarop 't win terprogramma voor het komende seizoen zal worden vastgesteld. De leden zullen bij deze bespre king verschillende plannen voor gelegd krijgen, waaruit een keuze zal kunnen worden gemaakt. St. Hubertusgilde. A.s. zondag zal het St. Huber tusgilde deelnemen aan het kas teleinconcours dat te Haarsteeg wordt génouden. Er zal gescho ten worden voor de kampioens- urijs, voor de wisselbeker en de nesluursprijs. Het is het laatste concours van dit seizoen. Agenda. Vrijdag 16 september. 8.30 uur repetitie harmonie De Volharding, zaal gez. Elshout. Zaterdag 17 september. 14.30 uur balletschool Hoge Braken. 8 uur „Zo'n arme miljonair", alle leeftijden. Zondag 18 september. 11.15 uur r.k. bibliotheek Ho ge Braken. 11.30 uur repetitie harmonie Beatrix, zaal H. v. Delft. 11.30 uur repetitie harmonie De Volharding, zaal Elshout. 4 uur „Zo'n arme miljonair", alle leeftijden, Hoge Braken. 6.15 uur „Het Huwelijksklokje van de Königssee", alle leeftij den, Hoge Braken. 8.30 uur idem. Woensdag 21 september. 8 uur „Don Giovanni", Hoge Braken, 14 jaar. Voetbalagenda. 12 uur RK'DVCHelvoirt. 2.30 u. RKDVC 2—U. Animo 2. „ZO'N ARME MILJONAIR" De Hoge Braken houdt haar films deze week in het luchtige genre. „Zo'n arme mil-, jonair" is een luchtig verhaal uit het zon nige zuiden, waarin Peter Kraus zingend en minnekozend door het leven gaat. Iedereen mag er zijn hart aan ophalen. Zaterdag om 8 en zondag om 4 uur. „HET HUWELIJKSKLOKJE VAN DE KüNIGSSEE" Lekkere Duitse romantiek, daar aan de Königssee, waar het huwelijksklokje maar liefst drie huwelijken bij elkaar klepelt en tingelt. Tussen de hoteleigenaar Scherzin- ger en de eenvoudige visser Daxl bestaat al wel jarenlang een vete, maar dit belet Gerhard Scherzinger (Carl Möhner), de zoon van de hoteleigenaar, en Liesel (Ger- maine Damar), het nichtje van Daxl, toch niet om verliefd op elkaar te worden. Pa hotelhouder vindt overigens dat de char mante Maria (Carla Hagen), dochter van mevrouw Köstler (Gerty Godden), een veel betere partij voor Gerhard is en mevrouw is het daar volkomen meer eens. Maar Ma ria voelt veel meer voor de trompettist Charly. Het wordt een heel geharrewar, waar zelfs de burgemeester aan te pas komt, maar ten slotte komen dan toch de volgen de koppeb in de huwelijksfinale Gerhard- Liesel, Charly-Maria en Pa Scherzinger-Ma Köstler. Daarmee heeft het klokje voorlo pig weer genoeg geklingeld. Zondag om 6.15 en 8.30 uur. Alle leeftijden. „DON GIOVANNI" De woensdagavond is ditmaal voor de operaliefhebbershet schalkse liefdesver haal Don Giovanni op de onsterfelijke mu ziek, van Mozart.* Don Juan besluit aanvankelijk om samen met zijn trouwe dienaar Leporello het toneel van zijn liefdesavonturen te verlaten, omdat reeds teveel verbolgen vaders, broers en echtgenoten hem op de huid zitten. Van dit besluit komt echter niets terecht, wanneer zij samen op een carnaval belanden, waar Don Juan Donna Anna ontmoet. Zij is ver loofd en wel, maar dit is voor hem geen bezwaar. Vermomd weet hij tot haar door te dringen in het paleis van haar vader. Als Donna Anna merkt dat het niet haar ver loofde is, maar Don Juan, slaat zij alarm. Haar vader, de gouverneur, snelt te hulp, maar wordt door Don Juan in een duel ge-, dood. Don Juan neemt de benen, maar loopt recht in de armen van Donna Elvira, die hij ook al eens heeft lief gehad. Hij kiest op nieuw het hazenpad en komt terecht op een boerenbruiloft, waar hij direct gecharmeerd is van het bruidje Zerlina. Terwijl Leporello de aandacht van de echtgenoot Masetto af leidt, houdt Don Juan zich bezig met Zer lina. Inmiddels wordt Don Juan gezocht voor de moord op de gouverneur. Na eerst een schuilplaats te hebben gevonden in de woning van Donna Elvira, vlucht hij weer en overnacht op het kerkhof. Bij het graf van de dode gouverneur laat hij deze door Leporello uitnodigen op een feest. De geest van de dode gouverneur yerschijnt enige dagen later inderdaad op het feest van Don Juan. Verbijsterd wil deze de geest ver drijven en werpt een kandelaar met bran dende kaarsen naar de geest. Het paleis vliegt in brand en Don Juan komt in de vlammen om. Woensdag om 8 uur. Toegang 14 jaar. VISCLUB DE HUT. Huldiging oprichters; 55-jarig bestaans- feest; huldiging 35-jarig lidmaatschap, Koning-vissen en feestavond. Zondag 11 sept, was het een belangrijke dag voor de visclub De Hut, gevestigd in café H. Boom-v. d. Wiel. Voor de middag werd een hengelwedstrijd gehouden met als inzet het Koningschap; na anderhalf uur vissen was het de heer C. van Engelen die koning werd. In het clublokaal werd nog enkele uurtjes nagevist. Om 6 uur namiddag kwamen de leden met hunne dames voor de feestavond bij-, een. De voorzitter de heer C. v. d. Mcijden wenste allen hartelijk welkom en ging eeret over tot de huldiging van de nieuwe koning; na enkele hartelijke woorden werd hem het koningskruis omgehangen. Daarna deelde de voorzitter mede dat het 55 jaar geleden was dat de Hengelvereniging De Hut werd op gericht. Het deed spreker genoegen dat nog twee oprichters aanwezig waren, n.l. de he ren H. v. d. Meijden en H. v. Heivoort; bei den ontvingen een waardig geschenk. Hierna werd de heer P. Parijs gehuldigd met zijn 35-jarig lidmaatschap; de voorzit ter sprak hartelijke woorden, want Parijs heeft veel voor de vereniging gedaan, hij was verschillende jaren bestuurslid en secre taris. Ook dhr. Parijs kreeg een waardig geschenk. Hierna werden de prijzen van het hengel- concours uitgereikt, waarna de feestavond werd ingezet. Een prima orkest zorgde voor een vrolijk stukje muziek en verder werd de avond afgewisseld met zang en voordracht. Het ging er weer ouderwets naar toe. Het werd weer een genoeglijke avond. JUBILEUM. Maandag 12 sept, was het 50 jaar gele den dat onze dorpsgenoot de heer P. Roo- zen werd benoemd tot gemeenteveldwach ter. Vele inwoners toonden maandag nog belangstelling, vooral de heer P. v. Oijen. VOETBAL Vlijmense Boys 1 - RKC 1. Zondag 18 sept. spelen de Vlijmense Boys wederom een thuiswedstrijd tegen RKC uit Waalwijk; geen onbekende, want enkele we-, ken geleden ontmoetten de Boys RKC in de finale van het zilveren schoentournooi. Toen werd RKC winnaar na een gelijkopgaande strijd. Dat RKC over een goed elftal be schikt bewijst wel het gelijke spel zondag in de uitwedstrijd tegen GW, een ploeg die thuis moeilijk is te kloppen. De Boys be gonnen de competitie eveneens met een ge lijk spel in een goede wedstrijd. Het ziet er naar uit dat het zondag in Vlijmen een spannende wedstrijd kan worden. Suppor ters, zondag allen weer present om uw fa vorieten aan te moedigen; aanvang van de wedstrijd half drie. Vlijmense Boys 3 - Heusden 2. Het derde elftal van de Vlijmense Boys speelt zondag een thuiswedstrijd tegen Heus den 2. De eerste wedstrijd verloren de Boys. Dus zondag allen uw best gedaan en houdt de puntjes thuis. Concordia 6 - Vlijmense Boys 5. Het vijfde elftal speelt haar eerste com petitiewedstrijd uit tegen Concordia 6. Mommersteeg 6, 11, 23, 24; H v Beijnen 7, 17, 18, 19; Th v Bokhoven 9, 12; P Wijk- mans 10; R de Laat 15, 16, 20; C de Ronde 22. Wedvlucht Parkestone Engeland Zondag hield de P.V. de Zwaluw een wed vlucht vanuit Parkestone Engeland; los 8 u., wind Z.O., eerste duif 12-25-49, laatste prijswinnende duif 13-10-27. Uitslag als volgt: C v Heivoort 1, 4; Th Stupers 2; K Kivit 3, 11; C Diepstraten .5; Jan Kuijs 6; H v Beijnen 7; P Vermeulen 8, 12; J v d Dungen 9; J de Vaan 10, 14; J v Engelen :13. AFSCHEID DIRECTEUR MANNENKOOR. Op de meest hartelijke wijze hebben de leden van de geheel verjongde mannenzang- vereniging Vriendenkring maandagavond na afloop van de wekelijkse repetitie, die in café J. v. Oyen plaats had, afscheid geno men van hun eminente en sympathieke di recteur de heer M. v. d. Brandt, die met ingang van 1 okt. a.s. is benoemd tot kos ter-directeur-organist van de R.K. parochie te Herter in Limburg. Omdat deze benoeming met zich brengt dat de heer v. d. Brandt zich aldaar gaat vestigen, zag hij zich genoodzaakt die func tie neer te leggen. Maar de leden hebben hun sympathie ten aanzien van hun direc teur niet onder stoelen of banken gestoken en hem een waardig afscheid bereid. Daar was ook alle reden toe, want verscheidene jaren heeft de scheidende directeur de lei ding van het koor in handen gehad. Als zo danig volgde hij eertijds de heer M. Fitters uit Vlijmen op die wegens omstandigheden die taak niet langer meer kon waarnemen. Aan zijn muzikale kwaliteiten en tactisch inzicht is het dan ook voor een groot deel te danken dat het mannenkoor weer geheel verjongd een voorname plaats in het ver enigingsleven hier ter plaatse inneemt. Daarom was het begrijpelijk dat de leden met enige weemoed kennis namen van het bericht dat hun directeur Haarsteeg gaat verlaten. Maar al spoedig had men aller- wege begrip voor dit besluit en gunden hem die promotie van ganser harte. Op de meest hartelijke wijze werd de scheidende direc teur toegesproken door de voorzitter van het koor de heer Kees v. d. Heijden. Hij bracht hem dank voor alles wat hij voor Vriendenkring had gedaan en bood hem als blijk van waardering een fraai aandenken aan. Wederkerig dankte de heer v. d. Brandt bestuur en leden voor de ondervonden pret tige samenwerking en hoopte dat het de ver eniging in de toekomst crescendo zou gaan. De nieuwe directeur, de heer Lambrechts uit Drunen, die mede aanwezig was, werd 17}7 V 1. De maximum inleg van f 25.000,- wordt met ingang van 1 oktober 1960 verhoogd tot 4% Geen koersrisico Gemakkelijk beschikbaar - Geen kosten. Storten en opnemen kunt U aan onze kas, maar ook heel eenvoudig via de giro. Vraag onze folder „Bankboekjes". FIRMA BANKIERS 's-HERTOGENBOSCH, H. Steenweg 27-31, Telefoon 22321 EINDHOVENKeizersgracht 17, Telefoon 27442 TILBURGStationstraat 17, Telefoon 30300 Affiliatie in Amsterdam: VERMEER CO., BANKIERS Herengracht 199—2Ó1, Telefoon 020-240119 Helvoo'rt 3 - Vlijmense Boys 4. Vlijmen 4 speelt zondag uit tegen Hei voort 3. Het 4de beschikt over een mooi jeugdig elftal en we zijn benieuwd wat zij zullen presteren in de competitie. Boys, allen succes. WEDVLUCHT DE ZWALUW. Zondag 18 sept. laatste wedvlucht van het 6eizoen 1960, vanuit Crislain. Dit is nog een BCC-vlucht. Laat elke liefhebber zon dag, al is het maar met een paar duiven, deelnemen, om een waardig slot te maken. Inkorven vrijdagavond van 18.30 tot 20 u. WEDVLUCHT DE ZWALUW. Zondag hield de P.V. De Zwaluw een wedvlucht vanuit Neufvilles België, afstand 153 km, los 8.15 u., wind Z.O.; eerste duif 10-23-43, laatste prijswinnende duif 10-34- 12; uitslag als volgt: J v d Dungen 1; H de Laat-Parije 2; J v d Heuvel 3, 8, 13; P Vermeulen 4, 14, 25; H v d Wiel 5, 21; H door de voorzitter hartelijk welkom gehe ten en hoopte dat het mannenkoor onder zijn leiding nog een grote bloei zou door maken. Onder leiding van de nieuwe di recteur werden daarna nog enkele zang nummers ten gehore gebracht. PAROCHIE RETRAITE. In de periode van 19 sept. t.m. 9 oktober a.s. zal er in de parochie van St. Catharina alhier een parochie-retraite worden gehou-. den. Deze retraite zal worden gehouden in de R.K. Kleuterschool alhier. De dubbele klas van deze school zal daartoe worden in gericht tot kapel. Des morgens zullen twee H.H. Missen worden opgedragen met korte predikatie en des avonds zullen er twee avondoefeningen zijn met preek. De paro chie is voor deze retraite verdeeld in drie groepen, elke groep krijgt een week retraite. De leiding van deze retraite is toevertrouwd aan de Paters Capucijners: Pater Crescenti- anus en Pater Quintinus. Aan deze retraite kunnen deelnemen alle volwassenen, gehuwd of ongehuwd en te vens alle jongelui vanaf 17 jaar. De jeugd- van 13 t.m. 16 jaar krijgt van 5 tot 7 okt. een aparte retraite. LUSTRUM-ST ADHUISRIT. Zaterdag 10 sept. j.l. werd de vijfde maal de stadhuisrit verreden. De eerste prijs werd gewonnen door de heer G. D. de Wijs uit Drunen met 614 6trafpunten. Naast het stalen slaapkamerameublement dat als eer ste prijs beschikbaar werd gesteld, kreeg hij ook de wisselbeker mee naar huis. De 2e prijs, een electr. mixer, werd gewonnen door dhr. J. van Oord uit Vlijmen met 683 straf- punten. De 3e prijs, een electr. koffiemolen, was voor dhr. J. Peskens uit Vlijmen, met 685 strafpunten. Bij de bromfietsers waren de eerste drie prijzen als volgt: 1 M. v. Beij nen uit Heusden met 256 strafp., 2 A. v. d. Herk uit Eethen met 367 strafp.; 3 D. Verhoeven uit Drunen met 417 strafp. BURGERLIJKE STAND HEUSDEN over augustus 1960. Geboren Edith Anna Maria dv M C v Diniher en M Mesman - Adriana Jacoba Johanna dv H A v d Brandt en J P van Baarcfwijk - Adrianus Johannes Leonar- dus zv P A J v Esch enHWM Trum - Wilhelmina Johanna Elisabeth dv G J Jas pers en J P J C Mutsaers - Clazina Petra Johanna Maria dv P Couwenberg en M J v Eggelen - Willem Jan Cornelis zv P H Buitendijk en H G Bras - Maria Johanna Cornelia dv J L Timmermans en A H Ver hoeven - Johanna Martina dv A Paauw en J M de Vaan - Madelberta Geertruida Ma ria dv F P A Leijten en G v d Broek. Gehuwd Arnoldus Theodorus Kleijn- geld 26 j te Loonopzand en Adriana Maria Laros 26 j alhier - Hendrikus Antonius Klaren 29 j en Johanna Maria Wilhelmina Verschuren 20 j beiden alhier - Ambrosius Odé 27 j te Eindhoven en Francisca WilheL mina Deurlo 21 j alhier. Ingekomen Antonius van Haren van Vlijmen Johannes A C P de Reijer en echtg van Oirschot - Willem Knoop van Arnhem - Friedrich W. Hensel en echtg van Wonseradeel - Antje C Duister van 's-Bosch - Johannes C van Buul en gez. van Ammerzoden. Vertrokken Klaas S Minnes en echtg naar Alkmaar - Jacob Kuperus en gezin naar Bovenkarspel - Johanna C M Kou- wenberg naar 's-Hertogenbosch - Johan nes Th Schellekens en gezin naar 's-Her- togenbosch - Lucie L H v Lennep naar Utrecht - Johannes H van Hemert en ge zin naar Diessen - Cornelis Crielaard en echtg naar Dordrecht - Jean F E Guittet naar Rotterdam - Hubertus A Kivits en gezin naar Vlijmen - Wilhelmina M Buijs naar Udenhout - Johannes J Buijs en gez naar Waalwijk - Cornelis de Vaan en gez naar Waalwijk - Petronella J F v Bladel naar Deventer - Gertrud H Franssen naar Venlo - Wilhelmus M Janssen en gezin naar Grave Johanna P H M Geurtz naar Aarle-Rixtel - Esselina P Bunt naar De Bilt - Adrianus H M de Bont naar St. Michiels-Gestel - Petrus M A Baaijens naar Rijswijk - Petrus J M Verschuren naar 's-Bosch. „DE VRIJE PION". Uitslagen wedstrijden voor de club-com petitie, maandag j.l. gespeeld W. J. Goedhart - Ir. P. N. de Kwaasteniet 1- 0 C. Quirijns - J. Muis 1-0 A. Elsman - S. Y. Oerlemans 0 - 1 H. L. Stein - J. Benschop 0 - 1 J. v. Tilborgh - H. v. Oversteeg Vi-Vi W. Kieboom - R. Stein 1-0 C. Rempt - M. Minnaard 1-0 P. Sterrenburg - P. Nieuwenhuizen 0 - 1 De uitslagen zijn normaal te noemen. De garde heeft niets aan kracht ingeboet, maar de jeugd klopt aan de poort. DOKTERSDIENST. De praktijk van dokter H. Winkelman zal zaterdag en zondag worden waargeno men door dokter K. van Tuyn, Rozenstr. 48, Kaatsheuvel, tel. 04167-2006. KERKDIENSTEN ZONDAG 18 SEPTEMBER 1960. Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. M. J. Mulder van Vlaardingen. stoel en tafel, dressoir en theetafel zijn vaste bestanddelen geworden van de he dendaagse meubilering van onze huis kamer, maar dat dit niet altijd zo is geweest, iö een ieder wel bekend, in de vroege middeleeuwen verstond men onder het begrip „meubel" eigen lijk veel meer dan thans. Ook het goud en zilverwerk, de kleding en de tapijten, de wagens en wapens werden onder „meubelen" gerangschikt, hoewel de opgravingen van Romeinse nederzettingen in ons land hebben uit gewezen, dat men omstreeks die tijd reeds de centrale verwarming kende, zij het niet in een dergelijke vorm als he den ten dage, was er van deze vinding in de middeleeuwen weinig meer be kend. er heerste volgens onze begrippen be trekkelijk weinig comfort in de middel eeuwen. Een paar kisten dienden als zit-, en tevens als bergplaats en een gat in de vloer vormde de zogenaamde open haard, die men echter toch als luxe beschouwde. Een houten blad met schragen deed dienst als tafel, de ontwikkeling van de renaissancestijl deed ook de eerste echte meubelen ont staan. De zitkist werd uitgewerkt tot de leunstoel, 't houten tafelblad met schra-, gen vervangen door een blad waar vier - veelal gebeeldhouwde - poten ste vig aan werden verbonden. het ledikant, dat evenwel reeds in de middeleeuwen een belangrijk deel van het meubilair uitmaakte,, onderging ver beteringen, terwijl ook het dressoir meer en meer als meubelstuk naar voren kwam, maar in latere tijd veel concur rentie ondervond van het buffet. de oprichting van het gilde der meu belmakers, oorspronkelijk kistenmakers, heeft veel bijgedragen tot de ontwikke ling van het meubel, omdat het vervaar digde meubelstuk de naam van de ma ker droeg en de een steeds probeerde de ander te overtreffen. uit deze tijd stamde de gewoonte om in één huiskamer meubelen van dezelfde stijl en hetzelfde hout te plaatsen, waar door men een geheel ameublement kreeg, zoals heden ten dage in onze mo derne huiskamers. GEVRAAGD tegen 1 oktober: voor halve of hele dagen voor 2 of 3 dagen in de week Mevr. Dirks-Windhorst Mr. v. Coothstr. 32, Waalwijk Liefst aanmelden tussen 6 en 8 uur. GEVRAAGD voor dag of dag en nacht. Goed loon. Prettige werkkring met huishoudelijk verkeer. Mevr. Klerx-v. d. Dungen Hoofdstraat 177, Kaatsheuvel. GEVRAAGD voor 2 hele dagen voor halve dagen, in gezin met twee kleine kinderen. Mevr. Appels Pr. Beatrixstraat 12, Kaatsheuvel. Voor dlrekt gevraagd enkele prima Schoenfabriek AGRIGENT0 Fa. Sprangers-an van Eaten Raadhulsitr. 90 Sprang-Capelle GEVRAAGD huis met flinke tuin in ruil voor mooie woning Crispijnstraat 3, Waalwijk Schulden door mijn vrouw Christina v. Deutekom, vanaf heden gemaakt, worden door mij niet meer betaald. P. J. DE NIJS Berndijksestraat 84 Kaatsheuvel TE KOOP: Speekenbrink, Banketbakkerij Grotestraat a.d. Haven, Waalwijk TE KOOP MERTENS Stationsstraat 79, Waalwijk A.s. zondag van half 10 tot 11 uur kopen wij: afgeruide mankanaries a 6.50 groene a 5. bastaard putters a 8. Vogels brengen bij: CAFÉ VAN ES Grotestraat 171, Waalwijk Wij hebben: de echte Noorse STOOMLEVERTRAAN a 1.25 per flacon Drogisterij van Amelsvoort Aan de Markt, Kaatsheuvel Telefoon 2286 VOOR U... nw IN nu PBUZEN Stationsstraat 67 Tal. 2456 Waalwijk EEN helpt U, ook voor alle sanitair. Grotestraat 325, Waalwijk

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 10