KAATSHEUVEL Waalwijk aangepast aan de modelijn HET FEDERATIEF MUZIEKCON COURS IN DE EFTELING DE EFTELING-SPROOKJESRIT Neemt nog deel aan De Efteling-Sprookjes Rit op zaterdag 29 okt. a.s. Na afloop „Sprookjes-Bal De nieuwste creatie Qïaikmde ven 7 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 24 OKTOBER 1960 7 Loon op Zand Raamsdonksveer Provinciaal nieuws In bovenzaal van het restaurant aanvang 8 uur Alleen TOEGANKELIJK voor deelnemers -*'v .'•*•••<•4. Aangepast aan de modelijn zijn de foundations uit de collectie bij V&D. Modellen, die U dat slanke, echt vrouwelijke silhouet geven. ®f«!nm)"ortef e u i 11 e met inhoud. stcP' 1 AGENDA Maandag en woensdag. Musis Sacrum <S uur: „Het loon van de duivel", 18 jaar I uxor 8 uur: „1 oen de hel los- brak-Vl4 jaar. Dinsdag. Thalia 8.30 uur: Algemene le denvergadering r.k. Midden- standsvereniging. Woensdag. Kantine Timtur 8 uur: Repeti- ijp <*'chele Waalwijks Orkest. Woensdag 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak !n De Twee Kolommen. Ieren herenhandschoen; Zondag 12 uur repetitie man nenkoor in De Twee Kolommen. GEVONDEN EN VERLOREN. Gevonden Etui met rfozenkrans en kam; zilveren armbandje met bedel tjes; sleutel; tekenpasser; porte monnee; ceintuur van mantel; bouvier; kinderportemonnee. Verloren: Lidmaatschapskaart Centrale Volksbank; wollen shawl; Schot se herder (collie)pinchertje paar regenpijpen; boekentas met boeken en schriften; paraplu; bruinzwart hondje; plastic re- Hoogstaande muziekwedstrijden prachtig geslaagd Zondag was het de laatste dag van het federatief muziekconcours vanwege de Kon. Ned. Federatie van harmonie- en fanfaregezeischap- pen in het restaurant van „de Efte- ling", welke wedstrijden werden ge organiseerd door de kon. erk. har monie Apollo. Voordat hiermee een aanvang werd gemaakt, richtte voorzitter A. Ververs van Apollo een welkomst woord tot de afgevaardigden van de deelnemende korpsen. Met voldoe ning kon hij er op wijzen dat dit concours tot heden een succes was geweest, niet alleen door de deel nemende korpsen, want er was veel muziekgenoegen geweest voor de luisteraars, maar vooral ook organi satorisch. Er is veel spanning ge weest, vreugde, maar ook teleur stelling, vooral voor sommige har monieën in de vaandelafdeling, die „de Barbier" wat te traag geschoren hadden. Ook ongeluk en pech van een paar korpsen. Thuis immers was de stemming nog zo goed, doch hier wilde een hobo of hoorn niet zoals het behoorde, en dus weg goe de voornemens en wijze raadgevin gen van de directeur. Hij hoopt dat deze concoursdag nog beter zal zijn dan de voorgaande, dan zal dit in de annalen van de federatie en niet minder van Apollo geboekstaafd blijven als iets enigs en subliems. Apollo acht zich gelukkig dat de huisvesting en organisatie zo de goedkeuring van de federatie heeft mogen wegdragen, en daarom hoopt hij dat een volgend verzoek om een concours te mogen organiseren eveneens de goedkeuring van de fe deratie zal hebben. Het is immers goed bevallen en de samenwerking was uitstekend. Met weemoed neemt hij afscheid van dit concours. Grote festiviteiten en gebeurtenissen zijn vergankelijk, maar de waarde, de muziek, welke wij allen naar ieders vermogen proberen te zien, blijft. Hij wees hierbij op de woorden van de president bij de viering van het 50-jarig bestaan der federatie: „Helpt ons muziek in ons leven brengen en moge het goed gaan met onze federatie, die meehelpt 'n groot stuk volkscultuur te behouden en te bevorderen". Hij bracht tenslotte dank aan de federatie, speciaal aan de algemeen secretaris, de heer v. Omme, aan de secretaris van Apol lo, Jan Schellekens Jr., de commis sarissen, de controleurs, de verkoop sters van programmaboekjes en niet te vergeten aan de directie van de Efteling, welke voor zo'n keurige aecomodatie had gezorgd, en wens te tot besluit de deelnemende korp sen veel succes en de luisteraars veel genoegen. Hierna namen de wedstrijden een aanvang. Begonnen werd met de tamboerwedstrijden, waarbij als eerste aantrad 't tamboerkorps van het Helmonds muziekkorps in de le afdeling. Aangezien dit voor de mu zikale uitvoering een 7 behaalde, kreeg het voor haar 32 punten een 2e prijs. Ook 't tamboerkorps Klein maar Dapper uit Den Haag behaal de in de afd. Uitmuntendheid 32 punten, doch aangezien de muzika le uitvoering hoger gewaardeerd werd, bezorgde dit aantal haar een le prijs. Het tamboerkorps Con A- more uit Oosterhout (Gld.) in de ere-afdeling, verwierf voor haar prestatie een le prijs met 33 pnt. In de concertwedstrijden, welke hierop volgden, werd begonnen met de sectie fanfare. In de 3e afdeling behaalde de fanfare St. Willibrordus uit Boven-Leeuwen een le prijs met 102 punten. De fanfare „Irene" uit Westerho ven kwam in de le afdeling tot 89 punten, hetgeen een 2e prijs bete kende. In de ere-afdeling kwam uit: Riet- hoven's fanfarekorps uit Riethoven, dat het tot 97 punten bracht, het geen dus 3 punten te weinig was voor een le prijs. De sectie harmonie was in de ere- afdeling vertegenwoordigd door Helmonds muziekkorps, dat onder leiding van haar eminente dirigent Ton Kotter een prachtige prestatie leverde. Resultaat: 111 punten, der halve een dikke le prijs met lof der jury en dus gerechtigd om de vol gende keer in de vaandelafdeling uit te komen. In de sectie fanfare van de vaan delafdeling waren de prestaties van de twee deelnemers maar aan de sobere kant. Of was de jury allesbe halve mild in haar beoordeling? In ieder geval kwam „Wilhelmina" uit Groesbeek maar tot 81 punten, het geen een 2e prijs betekende. Mu ziekvereniging „Klein maar Dap per" uit Den Haag moest met. nog minder genoegen nemen, n.l. 75 p. en dus een 3e prijs. Vier vertegenwoordigers dienden zich aan in de sectie harmonie. Op vallend was hier het verschil in op vatting van de uit te voeren wer ken. Als eerste de kon. harmonie «Oefening en Uitspanning" uit Beek en Donk, dat het met 94 punten tot een 2e prijs bracht. De alt-sax was hier wel erg slecht afgestemd. Muziekvereniging „Excelsior" uit Winterswijk met z'n monsterbezet ting van 70 muzikanten, kwam maar tot 92 punten. Vooral het uiterst lastige keuzewerk „Scènes de Ballet" kreeg maar een matige vertolking en de 43 punten welke men hier voor kreeg toegewezen, waren oor zaak dat dit korps daarmee degra deert naar de ere-afdeling. Het harmonie-orkest „Oefening Baart Kunst" uit Schiedam zorgde voor een verademing. Mooi klank gehalte en een muzikale uitvoering bezorgden haar 105 punten en daar mee een le prijs. Hetzelfde kan gezegd worden van de kon. harmonie uit Deurne, dat weliswaar dan maar tot 101 punten kwam, maar dat haar le prijs o.i. dik verdiende. Uit bovenstaande uitslagen kan men dus opmaken, dat de jury deze laatste dag beslist niet gul was met haar punten. Of dit nu lag aan de gewijzigde samenstelling, de heer Stalmeier was ditmaal vervangen door de bekende componist G. H. Boedijn, kunnen we moeilijk beoor delen. Maar in ieder geval is met dit concours bewezen dat men voor al in de vaandelafdeling van goede huize moet zijn om met een eerste prijs uit de bus te komen. Over de accoustiek van de zaal, waarover de jury best was te spre ken, verklaarden de heren v. Nieuw- land en Boedijn ons desgevraagd, dat de grote moeilijkheid voor een amateurkorps is zich aan te passen aan een ruimte welke geheel gevuld is met mensen, dit in tegenstelling met een beroepskapel, welke op aan wijzing van haar dirigent in staat is om over te schakelen en hiermee rekening te houden. Onmiddellijk na afloop van 't con cours betrad de president van de Kon. Ned. Federatie, de edelachtb. heer C. C. M. v. Riel, burgemeester van Angerlo, het podium om de wimpels aan de twee eerste prijs winnaars uit te reiken. Hij bracht daarbij een ere-saluut aan het orga niserende Apollo, speciaal aan de heren Ververs en Schellekens Jr., wier werk elke toets der kritiek kan doorstaan. Hij roemde de prestaties van Schiedam en Deurne en besloot zijn korte toespraak met de opmer king: „Wilt gij uw muzikale opvoe ding vervolmaken en voltooien, sluit u dan aan bij de Kon. Ned. Federa tie van harmonie- en fanfaregezel schappen". Met het spelen van het Wilhelmus door de harmonie uit Deurne, wer den deze muziekwedstrijden, waar op zowel de federatie als het orga niserende Apollo terecht met vol doening op kunnen terugzien, be sloten. Vermelden w ijnog dat de concert ruimte op deze laatste dag van het eerste tot het laatste uur afgeladen vol was met muziekliefhebbers. FABRIEKSBRAND Dank zij het feit, dat omwonenden rond het middernachtelijke uur van donderdag op vrijdag een sterke brandlucht gewaar werden, is vermoedelijk voorkomen, dat het pand in de Prins Hendrikstraat, waarin door de heer A. Aussems schoenen worden gefabriceerd, een prooi der vlammen is geworden. Aangezien men 'n vermoeden had waar de brandlucht vandaan kwam, werd de ver derop wonende heer Aussems onmiddellijk gewaarschuwd. Toen deze de toegangsdeur opende, bleek het gebouw met 'n ondoor dringbare massa rook gevuld te zijn. De ijlings opgeroepen brandweer kon wegens de sterke rookontwikkeling aanvankelijk de vuurhaard niet ontdekken. Eerst toen men een opening in het dak had geforceerd, kon het vuur doeltreffend worden aangepakt. Dit bleek tc zijn ontstaan op de zolder, waar o.a. de afd. snijderij is ondergebracht en zich een massa snippers bevindt. Burge meester Mr. R. J. Th. van der Heijden, die eveneens spoedig ter plaatse was, volg de van nabij het werk van de brandweer, die ruim twee uren nodig had om de situa tie meester tc worden. De achtergebleven brandwacht moest later nog eenmaal in grijpen. Het gehele interieur bekwam naast brand-, vooral zeer veel waterschade, zodat alles voorlopig bedrijfsonklaar is en het personeel 's morgens naar huis moest wor den gestuurd. De schade wordt door ver zekering gedekt. Oorzaak onbekend. CLUBCOMPETITIE A. C. KAATSHEUVEL Zondagmiddag werden de wedstrijden om het clubkampioenschap van de automo bielclub Kaatsheuvel voortgezet met het houden van een kaartlecsrit. De uitslag was 1 A. Huninck St. Oeden- rode 6 strafpt.; 2 mej. C. v. d. Berg Waal wijk 21; 3 J. v. d. Oord Vlijmen 60; 4 W. Musters Kaatsheuvel 60; 5 Cornelissen Ois- terwijk 62; 6 W. Moolenschot Kaatsheuvel 70; 7 P. Aben, Engelen 76; 8 E. Lepelaars Tilburg 81; 9 M. Verbunt Tilburg 90; 10 H. van Nieuwstadt Kaatsheuvel 93; 11 W. Aussems Kaatsheuvel 101; 12 Gebr. Soe- terboek Kaatsheuvel 105; 13 F. de Vrie6 Tilburg 106; 14 J. de Kort Kaatsheuvel 115; 16 A. Couwenberg Tilburg 127; 17 v. v. Aa-v. Delft Drunen 132; 18 P. Schoen makers Kaatsheuvel 140; 19 J. Salet Kaats heuvel 158; 20 mej. Oerlemans Sprang-Ca- pelle 158; 21 A. Wooning Kaatsheuvel 173; 22 J. Vloemans Kaatsheuvel 208; 23 L. Stein Sprang-Capelle 212; 24 C. v. d. Ven Loonopzand 218; 25 J. Moonen Loonopzand 308 strafpunten. KON. ERK. HARMONIE CONCORDIA Naar verluid zal de Kon. Erk. Harmonie Concordia deelnemen aan een diocesaan concours te Deventer. Zij zal uitkomen in de superieure afdeling. OUDERAVOND JEUGDKOOR Het is zo langzaam aan een vast gebruik geworden dat ons jeugdkoor jaarlijks een ouderavond geeft. Inderdaad gaf dit koor, dat steeds meer bekendheid geniet, zater dagavond in zaal Concordia een gezellige avond voor de ouders en huisgenoten van Je kleine zangertjes. De zaal was tot in de uithoeken gevuld toen Frater Angelico de gasten hartelijk welkom heette. Diverse nummers werden onder zijn bekwame lei ding gezongen door dit uit meer dan 80 leden bestaand koor, welke een dankbaar applaus oogstten. Als nieuw werd de „con- certprobc" gebracht, een karakterstuk van Frans Liszt, dat op uitzonderlijke wijze door Frans de Louw werd geleid als dirigent in spée. Dat het succesvol was blijkt hieruit, toen later op de avond 't stuk nog eens werd herhaald. Als intermezzo traden The Guitaar Boys op. Het waren Hans v. d. Nieuwenhuizen, Peter Leijten en Fr. de Louw, die enige nummers ten beste gaven en zichzelf met hun guitaars begeleidden. Kortom het was een aangename en zeer muzikale avond, waarvan we hopenlijk er nog meer te horen zullen krijgen, want Fra ter Angelico met z'n jongens kan gerust voor de dag komen. VOETTOCHT PAX-CHRISTI- BEWEGING 1961 Voor de studenten die in 1960 examen deden zal Loonopzand van 6 t.m. 9 april weer worden aangewezen als startplaats voor de bedetocht der Pax-Christibcweging. Het thema van de tocht 1961 zal luiden: Beroep en Roeping. Te zijner tijd zal de inschrijving hieraan worden ingeleid door een radiotoespraak van Z.E. Kardinaal Al- ferink. Laten we hopen dat evenals vorige jaren ons dorp weer op een waardige wijze deze studenten zal ontvangen, want de keren is het zeer gewaardeerd geworden. R1KCONCOURS T.O.V. De kaartvereniging T.O.V. hield zondag haar eerste kaartconcours in zaal Vermeu len. De uitslag is als volgt: Damesprijs me vrouw Schaafstra. 1 Piet v d. Velden 230-46 is 184; 2 C. van Icrsel 190-18 is 172; 3 M. Broeders 181-17 is 164; 4 mevr. Schaafstra 162; 5 M. v. d. Aa 178 16 is 162; 6 M. van Iersel 155-5 is 150; 7 M. v. d. Hoven 166-16 is 150; 8 A. Brouwers 144-4 is 140; 9 W. Beerens 147-16 is 131; 10 H. Verhoeven 127; 11 M. v. d. Nieuwenhui zen 134 - 10 is 124; 12 Mevr. Abrams 123. VERBETERING RIJKSWEG EN KEIZERSDIJK Einde dit jaar zal naar men verwacht de brug bij Gorinchem voor het verkeer wor den opengesteld, waardoor de verkeers intensiteit in belangrijke mate zal toene men. Indien temidden dezer drukte ook nog de oprit naar de nieuw te bouwen brug over de Donge moet worden aangelegd en de verbreding van de Maasdijk - waar ter plaatse een5-tal oversteekplaatsen en 3 zgn. vluchtheuvels komen - uitgevoerd, zou niet alleen het verkeer sterk stagneren, doch bovenal de werkzaamheden ernstig worden vertraagd. Derhalve werd door de Rijkswaterrstaat reeds nu besloten genoemde werken uit te voeren, terwijl het voorts nog in de bedoe ling ligt de spoorwegovergang ter plaatse te verbreden, zodat rijwiel- en voetpaden kun nen worden doorgetrokken. Ook de Keizersdijk wordt in het kader dezer werkzaamheden momenteel van een nieuw wegdek van asfalt-bcton voorzien. Ongetwijfeld zullen de weggebruikers de komende verbeteringen op prijs stellen en - zoals ieder goed weggebruiker overigens be taamt - de tijdelijk genomen verkeers maatregel nauwlettend in acht nemen. ONVERWACHT MASSALE DEELNAME DIVERSE PRACHTIGE PRIJZEN PFAFF-NEDERLAND SCHENKT COMPLETE ELECTRISCHE NAAIMACHINE TER WAARDE VAN 803.— De Efteling-Sprookjesrit, welke a.s. zaterdag 29 oktober verreden wordt, is nu reeds een eclatant suc ces. De organisatoren van deze rit durfden bij de aanvang wel op een normale deelname hopen, gezien 't prachtige succes dat het vorig jaar met deze oriëntatierit is geboekt. Maar hun verwachtingen zijn ech ter verre overtroffen, want het be looft een rit te worden met een massale deelname. Niet minder dan 75 equipes schreven nu reeds in en de officiële sluitingsdatum is pas over enkele dagen, n.l. op woensdag 26 oktober 's avonds om 7 uur pre cies. wedstrijdroute hebben ontworpen. Wanneer mensen met deze ervaring deze rit origineel en vindingrijk noemen, dan moet dit toch wel als een derde onverwacht succes aange merkt worden. De heer Franken, die als gedele geerd RAC-Zuid-consul deze rit moest proefrijden en goedkeuren, alvorens er een toestemming kon worden verleend door alle daarbij betrokken gemeentelijke en provin ciale instanties, kon niet anders dan er zijn voldoening over uitspreken. Het beoogde doel, het succesvol uit rijden, achtte hij volkomen aanwe zig, terwijl de ervaren rallye-rijders aardigheidjes tijdens de rit, leuke opdrachten, enz., waardoor de rit weer „tof" wordt en waarbij 't echt op een beetje geluk aankomt. We kunnen dit het best typeren met 'n zgn. „verrassings-klassement". De deelnemersprijs is slechts 10.per equipe. De prijzen worden uitge reikt tijdens het te houden Sprook jes-bal, dat na afloop van de rit wordt gehouden in de bovenzaal van het restaurant in de Efteling. Aan vang 8 uur precies. Dit bal is toe gankelijk voor de deelnemers, maar ook alleen voor hen. De enorme drukte van het vorige bal hebben tot deze maatregel genoodzaakt. Ie dere deelnemende equipe kan hier voor hoogstens vier plaatsen reser veren. Ten slotte delen wij nog mede, dat de rit gaat over een afstand van 70 km. De start zal plaats vinden vanaf het nieuwe verharde parkeerterrein van de Efteling. Als bijzonderheid, dit ten behoeve van de ongetwijfeld vele kijklustigen, delen wij nog mede dat aan de start een klassementsproef vooraf gaat. De eerste deelnemer gaat om 13.30 uur van start. Wij wensen de organisatoren en hun staf van medewerkers prima weer toe, dan zal deze tweede Efte ling-Sprookjesrit ongetwijfeld weer een gezellige drukte geven. GILDE ST. CRISPIJN EN CRISPINIANUS Hedenmorgen trok het Gilde van St. Crispijn en Crispinianus uit Be- soijen met slaande trom en vliegend vaandel ter kerke om op het feest van hun patronen de H. Mis bij te wonen voor de levende en overle den leden. Na de H. Mis werd de vendelgroet gebracht aan de zeer- eerwaarde heer pastoor Verbiesen op het kerkplein. Tegen half twaalf trok het gilde in vol ornaat naar 't gemeentehuis, waar eveneens de vendelgroet aan de burgemeester, die beschermheer van het gilde is, gebracht. Het verdere verloop van de middag en avond heeft op de gebruikelijke wijze plaats in de gil- dezaal, waar een koffietafel en mu ziek hen wacht. GESLAAGD Bij het door de Stichting Raad van Bestuur Bouwbedrijf gehou den examen voor 't Vakdiploma Aannemer Burgerlijke- en Utili teitsbouw slaagden o.m. de vol gende leerlingen van de Aanne merscursus te 's-Hertogenbosch: L. H. A. v. d. Aker te Boxtel; J. P. de Bonth te Nieuwkuijk; W. M. M. J. Drijvers te Oister- wijk; A. F. M. van Gils en H. W. v. d. Ven te VeghelL. M. E. v. d. Heuvel te Oss; P. M. Kalkers te Hillegom; H. Th. M. Keetels te Drunen; C. H. M. Ivleijngeld te Kaatsheuvel; H. J. Lensen te 's'-'He'rt'ogenbosch; A. v. d. Leij te Brakel (Gld.); J. P. M. Leijten te Raamsdonk; L. M. v. d. Maa- zen te Lith; W. M. Rovers en M. J. Thinners' te Rosmalen; Th. P. Schippers te Nuland; J. F. van Velthoven te Zierikzee en A. G. v. d. Wijdeven te Lieshout. NIEUWE TERREURACTIE IN LEOPOLDSTAD Chaos, terreur en paniek drei gen weer in Leopoldstad. Kongo lese militairen hebben zondag met veel vertoon van geweld en machtsmisbruik een Afrikaanse wijk van de stad bezet, nadat za terdag bij ongeregeldheden tus sen burgers en militairen enkele doden vielen. Kolonel Moboctoe, die meer en meer de macht over zijn soldaten dreigt te verliezen, heeft het contact met de UNO- leiding verbroken en wil dinsdag naar New York vertrekken. Wes terse waarnemers verwachten, dat de terugkeer aan de macht van oud-premier Loemioemba nu meer dan ooit waarschijnlijk is. Algemeen wordt dan ook verwacht dat het aantal deelnemers nog aan merkelijk zal oplopen, omdat velen tot de laatste dagen wachten om te zien of er wel voldoende deelnemers komen. En tevens omdat er altijd nog diverse personen zijn die graag willen weten of er ook nog iets te verdienen valt. Welnu, voor deze laatste categorie kunnen de organi satoren een ongekende schat aan prijzen presenteren. Werkelijk „on gekend", noemden 't zelfs kopstuk ken uit de organisatie van 'n mon- ster-rallye, als de Brabant-Grensrit. Organisatoren, die werkelijk ver bluft het aantal deelnemers en de diverse waardevolle prijzen aan hoorden en de Efteling-Sprookjesrit nu reeds om zijn enorme populari teit complimenteerden. Maar nog verder gingen hun woorden van lof en waardering, maar dan speciaal voor de techni sche afdeling van deze veelomvat tende organisatie, n.l. zij die de Ook van Perion, met voor gevormde rond gestikte cups, Is deze Beha, speciaal ontworpen voor de Prin- sesselijn. Met een prettig kort maagbandje. Alleen in wit. Maten 38-46 S9S Bijzonder geschikt voor iets vollere figuren! toch ook nog voor aardige verrassin gen zullen komen te staan. En dan die schat aan prijzen. Op de eerste plaats de door de Efteling geschonken wisselbokaal, 'n Pronk stuk van origine. En dan die fantas tische hoofdprijs, welke de N.V. Pfaff schonk in de vorm van een electrische handnaaimachine van 't allerlaatste model met koffer com pleet ter waarde van 803.Ver der een radio en een groot aantal waardevolle prijzen. Voor twijfelaars dus reden genoeg om vandaag nog in te schrijven, dat zij kunnen doen bij het secretariaat van de Efteling, tel. 04167 - 2139. Als speciale aantrekkelijkheid zijn er bij deze rit voor alle deelne mers twee klassementen ingesteld. Klassement A is de normale wed- strijdklassering met de genoemde prijzen. Klassement B, hiervoor is geen speciale rijkunst of kaartlees- techniek vereist en kent geen goede of foutrijders. Dit klassement omvat Een Breltschwanz mantel met nertscol en bijpassende nertshoed. Onze nieuwste creatie, genaamd Annette. TILBUP.G: Heuvelstraat 41- telefoon 04250-23900 BREDABindstraat 14 telefoon 01600-31086 U voelt hem niet en hebt toch de steun met deze licht gewicht step-in, van nylon elastiek, in tule-weefsel. Kort model zonder baleinen. Alleen in wit. 6'^ Diverse maten Een zware kwaliteit tule- elastièk is gebruikt voor deze tweezijdig rekbare gaine. Versterkt met satij nen voorpand en baleinen. Makkelijke treksluiting. Alleen in wit. 16^5 I 4 '.■ma'r A rv> A rt In diverse maten Ideale Beha, voor het jonge meisje, soepel en sterk, van mooie kwaliteit popeline in wit, geel, rosina en ^25 Maten 32-34 Rondgebreide, tweezijdig rekbare step-in, van prima kwaliteit. Extra soepel en extra elastisch. Alleen in wit. Medium en Large 19S DEN BOSCH - EINDHOVEN - TILBURG - HELMOND

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 7