n WAALWIJK woens prijzen 17 Verbeteringen in C.A.0. van Kantoorpersoneel in Schoenindustrie St. Nicolaas-geschenken Aan STASSAR denken! WIST U, DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 14 NOV. 1960 3 e opzegtermijn, doch dan werknemers van «35 jaar en In zaal Thalia had vrijdag avond een bijeenkomst plaats van de afdeling Waalwijk van de Ned. Kath. Hond van Administra tief-, Verkopend- en Verzekc- ringspersoneel. Tijdens deze bij eenkomst heeft de districtsbe- stuurder, de heer G. de Heus, ver slag uitgebracht van de onder handelingen die vrijdagmorgen inet het bestuur van de Federatie van Ned. Schoenfabrikanten te Tilburg werden gevoerd, teneinde tot verbetering van secundaire Alleen de CO-OP geeft U DIVIDEND arbeidsvoorwaarden voor het ad ministratief personeel, werkzaam in de schoenindustrie, te komen. In de thans geldende c.a.o. die voor twee jaar werd aangegaan, zijn een aantal bepalingen opge nomen betreffende lonen, jeugd- regelingen, wachtgeld-regeling etc. Destijds werd tussen het be stuur van de Federatie en de be treffende bonden van adminis tratief personeel overeengeko men, dat in de loop van de con tractperiode nog onderhandeld zou worden over verbetering van verschillende onderdelen van de c.a.o. Het verschil tussen de beloning van mannen en vrouwen werd 't vorig jaar teruggebracht tot 20 procent. Intussen heeft de Com missie Halstein aangedrongen op volledige gelijke beloning tussen mannen en vrouwen met ingang van 1 juli 1900. Tijdens de on derhandeling omtrent deze aan gelegenheid werd echter in het midden gebracht, dat de regering eerst een juiste omschrijving van de diverse werkzaamheden wil zien, alvorens goedkeuring te hechten aan een gelijke beloning. Ervaringen in Frankrijk, op dit punt manen n.l. tot enige voor zichtigheid. Het bestuur van de Federatie van Ned. Schoenfabri kanten heeft nu toegezegd te zul len bekijken, of een gedeelte van de afstand tussen beloning voor mannen en vrouwen kan worden teru gesc missie voor beambten in de schoenindustrie, met welke com missie de schoenindustrie een voorsprong heeft op andere in dustrieën. De praktijk in de schoenindus trie ten aanzien van de jeugdre- geling is zodanig, dat de overeen komst voor personeel van 14 tot en met 20 jaar zoals in de c.a.o. is opgenomen ver daar bij achter is. Er worden in wer kelijkheid n.l. algemeen hogere lonen uitbetaald dan in de c.tvo. is overeengekomen. Het bestuur van de H.K.W. streeft er naar de c.a.o. meer aan de werkelijke toe stand aan te passen. Een stand punt dat door het bestuur van de Federatie wel kan worden ge deeld. Intussen werd bereikt, dat de jeugdsalarissen met 10 zul len worden opgetrokken. Ten aanzien van de bepalingen omtrent de opzegtermijn werd 'n andere regeling voorgesteld, n.l. inplaats van de opzegtermijn van een half jaar voor werknemers van 40 jaar en ouder, die min stens 5 jaar in dienst zijn, een zelfde o voor werknemers van 35 jaar ouder die minstens 10 jaar in dienst zijn. Getracht wordt om ten aanzien van deze materie be tere Europese voorbeelden ook in ons land ingang te doen vinden. De H.K.W. blijft het onrecht vaardig vinden, dat beambten die een salaris ontvangen dat boven de z.g. weistandsgrens ligt, bui tengesloten zijn van de wacht geldregeling. De heer Heus haal de daar frappante voorbeelden van aan. Er werd door het Fede ratiebestuur toegezegd, dat voor de betreffende beambten een be paling in de c.a.o. zal worden op genomen, die meer bevredigt. De moeilijkheid zit hier vooral bij de vele kleine en vaak zeer kleine bedrijven, waarmede de Federatie rekening moet houden. Arbeidstijdverkorting :ruggebracht. Dit onderzoek zal sscnieden door een aparte coin- Naast bovengenoemde punten werd tijdens de onderhandelingen vrijdagmorgen ook gesproken over de arbeidstijdverkorting in de schoenindustrie. Hekend is dat met ingang van 1 januari grote bedrijven in Eindhoven en omge ving, zoals Philips,, DAF, de vrije zaterdag zullen invoeren, terwijl ook de textielbedrijven zich daar bij zullen aansluiten. Ook in Den Bosch, o.m. bij de Gruijter en bij enkele grote metaalbedrijven zal de vrije zaterdag worden inge voerd. De afgevaardigden van het administratief personeel hadden daarom goede hoop, dat eenzelf- Vergelijken U kiest de CO-OP de regeling per 1 januari a.s. ook voor de schoenindustrie ingang zou vinden, doch de Federatie van Ned. Schoenfabrikanten wil echter op advies van de com missie „arbeidstijdverkorting in de schoenindustrie", ingesteld door het Hedrijfschap vast houden aan de geleidelijke in voering van de vrije zaterdag. Voor beambten is geadviseerd de werktijd van 44 uren per week terug te brengen tot 42 uren per week. Besloten werd deze aange legenheid in januari '01 opnieuw ter tafel te brengen. Over de primaire bepalingen in de c.a.o. in casu over de lonen werd vrijdag niet gesproken, omdat zoals bekend is, de rege ring momenteel het openbreken van de arbeidsovereenkomsten niet toestaat. De beambten zitten nu nog vast aan het tweejarig contract, doch binnen een half jaar worden de onderhandelingen over de lonen opnieuw hervat en de H.K.W. hoopt dan op behoor lijke verbeteringen van de sala rissen. Na deze uiteenzetting van de heer Heus werd over de bespro ken punten van gedachten gewis seld en werden door de districts- bestuurder de gestelde vragen naar genoegen beantwoord. De voorzitter van de Waal- wijkse H.K.W., de heer P. v. Zon, dankte aan het slot van de avond de heer Heus en spoorde de leden aan in eigen kring propaganda te maken voor de H.K.W. AANBESTEDING Op de Prov. Waterstaat in Den Bosch is aanbesteed bestek no. 29 van het dienstjaar 1960 t.w. het uitvoeren van grondwerken,, het maken van duikers van gewa pend beton, het leggen van buis leidingen en het uitvoeren van bestratingen met bijkomende werken t.b.v. perceel I; het over een lengte van pl.m. 6800 meter maken van de aarden baan van de Prov. weg HeusdenAndel; perceel II het over een lengte van pl.ni. 2675 meter maken van de aarden baan van de omlegging „Genderen" in de Prov. weg Heusden-Dussen, beide voorko mende op het Provinciaal wegen plan. Van de 14 inschrijvers voor de massa was hoogste: R. Kremer te Vinkeveen voor 3.900.000, laag ste N.V. Aann. en Handelsbedrijf van Oord te Werkendam voor 2.794.000 (laagste op één na fa. J. Janse, Middelburg 2.840.000. STREEKARCHIVARIAAT OOSTERHOUT UITGEBREID MET 4 GEMEENTEN. Tot voor enkele jaren waren het in Nederland vrijwel uitsluitend de grote gemeenten, die zich de „luxe" van een bevoegde archivaris met een volledige dagtaak konden veroorlo ven. In 1950 werd echter door de wet Gemeenschappelijke Regelingen sa menwerking tussen verschillende ge meenten mogelijk gemaakt op gebie den, waarop verzorging voor iedere gemeente afzonderlijk tot dan toe vrij wel onmogelijk was op grond van personele-, materiële- of financiële omstandigheden. Tot die terreinen behoorde ongetwijfeld ook een des kundig archiefbeheer. In 1955 nam het gemeentebestuur van Oosterhout als eerste in den lan de het initiatief om te samen met de omliggende gemeenten Geertruiden- berg, Raamsdonk, Gilze-Rijen, Ter- heijden en Teteringen een gemeen schappelijke regeling aan te gaan voor het beheer, de ordening en het we tenschappelijk onderzoek der gemeen te-archieven. In 1956 startte dit „Streekarchivariaat in de kring Oos terhout" met de benoeming van de heer J. H. van Mosselveld tot streek archivaris. Dit voorbeeld vond elders reeds spoedig navolging en thans bestaan er in Noord-Brabant reeds 7 van der gelijke streekarchivariaten en zijn ei nog een paar in oprichting. Ook in andere provincies heeft dit Brabantse initiatief tot oprichting van streek archivariaten geleid. Dat deze rege ling in Oosterhout en omliggende ge meenten een succes is geweest blijkt niet enkel uit de oprichting van streekarchivariaten elders maar ook uit het feit, dat thans opnieuw 4 ge meenten aansluiting hebben gevraagd bij dit oudste de streekarchivariaten. Het zijn de gemeenten Alphen en Riel, Baarle-Nassau, Chaam en Was pik. Het aantal gemeenten van dit streekarchivariaat werd daardoor ech ter zo groot, dat de feitelijke doel stelling deskundige archiefverzor ging van elk der aangesloten ge meenten in het gedrang dreigde te ge raken. Vandaar, dat men is overge gaan tot de benoeming van een be voegd wetenschappelijk assistent van de streekarchivaris. Als zodanig weid m.i.v. 1 nov. j.l. benoemd de heer J. M. J. F. A. Sluijters uit Ravenstein, die voordien verbonden was aan het gemeente-archief te Tilburg. de Spaarbank voor Protestants Nederland, uitgaande van het Chr. Nationaal Vakverbond. Deze bijeenkomst stond onder leiding van de heer Faro. die de verga dering opende miet Schriftlezing en gebea, waarna hij nog een woord van welkom richtte tot alle aanwezigen en in het bijzon der tot de spreker van deze avond de heer Ivlaassen van de Spaar bank voor Protestants Nederland (de directeur, de heer Lenderink, was verhinderd), wiens taak het nu was het correspondentschap Waalwijk te installeren. De heer Klaassen gaf een uiteenzetting van het doel en het streven van de bank, die is opgericht door het C.N.V. Dat het C.N.V. deze zaak ter hand genomen heeft, is niet vreemd, want de K.A.B. en het N.V.V. kennen een dergelijk in stituut reeds jaren. Hij sprak er zijn blijdschap over uit dat de Chr. Besturenbond in Waalwijk ook tot het besluit gekomen was om een correspondentschap op te richten. Na een nadere uiteenzet ting ging spr. over tot het instal leren van t correspondentschap en sprak een woord van dank tot de heren Slender, A. Vrij en W. v. d. Hammen, die bereid zijn ge vonden om het belangrijke werk voor het correspondentschap te verrichten. Hierna werd overge gaan tot het uitreiken van de spaarboekjes aan de eerste spaar ders in Waalwijk. Enige weken geleden heeft in sociaal caritatief werk in 't open baar uiting te geven en spreekt gaarne de hoop uit dat de deelne mende postduivenverenigingen in haar samenwerking op dit spor tieve terrein steeds hechter mo gen verbonden blijven cn zij dankt de vereniging te Waalwijk in het bijzonder voor haar jaar lijkse liefdadige geste. ZWARE BOTSING Op het Laageinde kwamen vrij dag een bestelauto, bestuurd door M. uit Den Bosch, en een vracht auto bestuurd door B. te Sprang- Capelle met elkaar in botsing, toen M. enige auto's wilden pas seren, die voor garage Schoep ge- Provinciaal nieuws WAALWIJKS BELANG Wij herinneren er aan dat he denavond te 8 uur in Hotel Ver- wiel de najaarsvergadering van Waalwijks Belang wordt gehou den, waarop het bestuur medede lingen zal doen over het afgelo pen seizoen en de financiële toestand zal worden bekeken en Alleen de CO-OP geeft U DIVIDEND hopelijk suggesties naar voren komlen, die voor de verenigingen voor onze gemeente van belang zijn, want met haar uitbreiding zal ook de activiteit der vereni ging moeten toenemen en dat gaat alleen als de leden hun me dewerking en belangstelling to nen. 121/2-«JARIG PRIESTERFEEST Op zondag 22 november zal de WelEerw. Heer J. v. Beers, kape laan in de St. Antoniusparochie, zijn koperen priesterfeest vieren. R.K. VROUWENGILDE Voor de maand november heeft de Waal wij kse afdeling van het r.k. Vrouwengilde de volgende evenementen vastgesteld. Op 15 november, morgen dus, is de eerste rikmiddag vastge steld, die om 3 uur in Hotel Ver- wiel begint. Aan de wedstrijden zijn diverse aardige prijzen ver bonden. Op dinsdag 22 november wordt een excursie gemaakt naar Am sterdam, waar de diamantslijpe rijen van Ascher bezocht zullen worden. Het vertrek is bepaald op 9 uur vanaf de Markt. Op dinsdag 29 november zal dr. Vercammen om 8 uur in Ho tel Verwiel een lezing houden over „Inleiding tot het zien van schilderijen". Door middel van dia's zal de spreker aantonen wat schilderkunst is en vooral ook zal hij het verschil in de schil derkunst van vroeger en nu la ten zien. Vergelijken U kiest de CO-OP KATHOLIEKE WERKGEVERS VERENIGING Op donderdag 10 nov. te 20.00 uur kwam de Kring Waalwijk van de Katholieke Werkgevers vereniging bijeen in Hotel Ver- wiel. I)e opkomst van de verga dering was zeer goed. Als gast was aanwezig Drs. H. M. G. Lin- nenbank, die een inleiding hield over het wel zeer actuele onder werp: „De medezeggingschap van de arbeid in de onderneming". De secretaris, de heer J. Swin- kels, gaf nog een overzicht van de verschillende onderwerpen die voor de Kring van belang waren. Daarna werden nog de plannen besproken voor de volgende bij eenkomsten en een excursie naar de D.A.F. fabrieken zou worden aangevraagd. Na een kort woord van dank aan de geachte inleider en de se cretaris, alsmede aan de leden voor hun goede opkomst, sloot de voorzitter de vergadering. CARNAVALSVIERING Het bestuur van de carnavals vereniging „Leuttappers" heeft het plan opgevat om voor Carna val 1961 iets bijzonders te organi seren. Omdat één vereniging dit niet kan versieren, doen de „leut tappers" een beroep op alle be sturen van Waal wii kse carna valsverenigingen, buurtvereni gingen en alle andere verenigin gen welke carnaval goed gezind zijn, om in een gezamenlijke ver gadering spijkers met koppen te slaan. Belangstellenden voor een der gelijke coöperatie kunnen zich wenden tot de heer T. Bergmans, Kerkstraat 113, zodat bezien kan worden of de animo voor een ge zamenlijke activiteit groot ge noeg is. CORRESPONDENTSCHAP SPAARBANK VOOR PROTES TANTS NEDERLAND GESTART In het Willem van Oranje Col lege werd donderdagavond een propaganda-avond gehouden van dit blad reeds een advertentie ge staan met vermelding van plaats en tijd van zitting. Ten behoeve van onze lezers willen wij dit nogmaals vermelden: elke don derdagavond van 7-8 uur in het gebouw voor Chr. Belangen, Be- soiiensestraat 3. Daar kan men zien ook vervoegen voor inlich tingen en aanmelding als spaar der. De eerste zitting heeft plaats op donderdag 24 november. Het bestuur deed in deze ver gadering nog mededeling van het feit dat de familie-bijeenkomst voor leden van het C.N.V. gehou den zal worden D.V. op donder dag 24 november in het Willem van Oranje College, des avonds om 8 u. Als spreker hoopt op te treden de heer C. Braspenning, hoofdbestuurder van de Chr. Be drijf sgroepen Centrale. Als om lijsting voor deze avond heeft men beslag kunnen leggen op de bekende voordrachtkunstenaar Anne Holtrop, die overal bij zijn optreden veel succes oogst. Hij is in C.N.V.:kringen dan ook een graag geziene gast. parkeerd stonden en op hetzelfde ogenblik uit tegenovergestelde richting de vrachtauto naderde. B. traclitte de bestelauto nog te ontwijken door het trottoir op te rijden, maar kon toch niet voor komen dat heide wagens met een hevige klap op elkaar vlogen. M. liep verschillende verwondingen aan hoofd en rechterbeen op en moest per ambulancewagen naar Den Bosch worden vervoerd. De materiële schade was groot. AANRIJDING Op de Burg. v. d. Ivlokkenlaan had een aanrijding plaats tussen een bestelwagen bestuurd door v. B. uit Waalwijk en een scooter bestuurd door A., eveneens uit Waalwijk. De aanrijding ont stond toen de bestelwagen een links gelegen inrit wilde inrijden en op hetzelfde ogenblik vanuit de tegenovergestelde richting de scooter naderde. De botsing liep gelukkig nog goed af en beperkte zich tot wat materiële schade. Alleen de CO-OP geeft U DIVIDEND WINTERCURSUS R.K.J.B. Door de RKJB Waalwijk zal in samenwerking met de plaatselij ke Boerenbond in de komende winter een cursus gorden gege ven van 8 avonden. Onderwerp van deze cursus is „Opvoering bodemproduktie" d.i.v. met de komende ruilverkaveling. Vooral ook gehuwde boeren worden op deze avonden verwacht. Deze cur sus wordt verzorgd door de heer A. Kamp en de heer J. v. Aren- donk uit Drunen, en vangt aan op dinsdag 15 nov. om 19.30 uur in café 't Vosje te Baardwijk. GEZINSZORG EN DUIVENSPORT Met jaarlijks terugkerend ge noegen verneemt het bestuur van de Stichting „Kath. Gezinszorg" te Waalwijk weer dat op 27 nov. a.s., als in elk najaar, de duiven- bonden in 't district Kaatsheuvel haar tentoonstelling organise ren, aan welke organisatie de duivenvereniging uit Waalwijk „De Postduif" steeds een werk zaam aandeel heeft. De netto op brengst van deze districtsten toonstelling wordt jaarlijks aan liefdadige doeleinden besteed, een zeer lotwaardif ver dat... Hongarije in de oudheid Pan- nonië heette? dat... een werkbij slechts zeven we ken oud wordt? dat... Robert Hooke, een Engels na tuurkundige, het eerste ont dekt heeft dat planten uit cel len bestaan? dat... het Hebreeuwse woord „Ho sanna „Helpt toch!" betekent? dat... de oppervlakte van Hongkong 83 km2 bedraagt? dat... handlijnkunde de oudste vorm van waarzeggerij is en dat daar in de bijbel, Jesaja 49 16, reeds sprake van is? eniging De haar aande e gewoonte. De 'ostduif besteedde eel reeds zes jaren ach tereen aan het katholieke gezins- zorgwerk in Waalwijk, terwijl haar aandeel in de opbrengst van de komjende tentoonstelling zeker weer aan dit werk ten goede zal komen. De Stichting „Kath. Ge zinszorg" te Waalwijk stelt het op prijs aan deze traditioneel ge worden giften ten bate van haar 8 ALLEEN GELDIG WOENSDAG 16 NOV GEEN SCHRIFTELIJKE OF TELEFONISCHE BESTELLINGEN. Een uitgebreid assorti ment fantasie japon- stoffen, Terlenka rui- cn en zeer mooie jY/eeds. Voor een leuk japonnetje of rokje ^0ror U zelf of voor uW kleuter en- school gaande dochter. 130 en 160 cm. breed, r9S per meter 3 Wandspiegel met planchet voor toilet benodigdheden. Han dig voor badkamer,, meisjes- of jongens kamer en gang of hall. Mooi spiegelglas. 50 x 40 6.25 A 75 40x30 TT Huishoudduster, de gemakkelijke ochtend dracht. Mooie kwaliteit structuurstof. Met han dige 3/4'mouw en 2 grote zakken. Royaal model. In bloem-, streep- en fantasiedes sins. Maten Q75 40 t/m 48 O Met deze personen weegschaal kunt U steeds uw juiste ge wicht controleren. Amerikaans precisie- apparaat met duidelijk afleesbare gewicht- schaal. U kunt kiezen uit verschillende kleu ren. Een prachtig en nuttig Sint Nicolaas- geschenk d ^75 Oersterke kameel haren herenpantof fels, in een mooi bruin/ beige ruitdessin en met een degelijke soepele rubberzooi. Maten 40-46 3.95 50 36-39 J Carmen Hairspray, onzichtbaar haarnet. Deze haarlak houdt het kapsel In de goede vorm, waardoor iedere krul en golf de gehele dag op de juiste plaats blijft. Extra grote bus voor langdurig "J50 gebruik 3 5 delige set dubbele steeksleutels, com pleet in klem. Mat ver nikkeld staal. Bekwijdte van 6 t/m 15 mm. On misbaar bij het repare ren van kleine manke menten aan Uw rijwiel, brommer ^50 etc. 3 Onmisbaar in de gar derobe van Uw dochter is een uni poplin Parkacoat met heer lijke ruitvoering.Water- afstotend. In marine, koren, linde en donker groen.Maten 2 t/m 14 j. 14 jaar. 28.75 A A 7$ 2 jaar 1 O Royale koffiebeurs, van prima afwasbaar „Lavatex" (plastic op textielrug). Kapok- gevuld, met roestvrije knip en beugel. Hier kan de groot- A f\90 ste pot in I U Modern presenteer blad, in diverse fraaie kleurencombinaties. Waterbestendig en trekvrij. Flinke maat 39 x 24 cm. 95 Prima graslinnen lakens, met royale zcom. Extra grote maten. 50 180/240 6.50 1 50/240 3 Slopen, met hotelsluiting 62/70 1.75 „Madeleine". Pracht doos postpapier, formaat 18x28 cm., bleu of chamois. 20 vellen papier met schulprand A 35 en 20 bijpassende enveloppen Partij nylon damesonderjurken, met diverse mooie kantgarneringen. In wit, geel, lila, linde, bleu en cerise. r"90 Maten 40 t/m 50 3 Appelmoes, de beste kwaliteit, gemaakt van prima goudrenetten. Cl C Heerlijk Yan smaak. Literblik 3Ht Suikerlettertjes, speelgoed, sigaar tjes en sigaretjes. Een leuke sortering kindersnoep, 200 gr. 3 Damesschaats- schoen combinatie, in een elegant laars model. Wit leder met' bontgevoerde tong. Met verchroomde Ryt- mus kunstschaats van extra gehard staal. Maat >}QS0 38 t/m 43 Voor heren In ïwarC> Ieder. Maten 39 t/m 45 24A0. Hier maakt de Sine Iedere schaatsliefheb ber beslist gelukkig meel DEN BOSCH - TILBURG - HELMOND) (Advertentie) UI J\UU MWI (Advertentl») Ook de landmeet-deskundige, de heer v. d. Berg, wees nog eens op het grote belang van deze wenszitting, terwijl tot slot de heer van Drunen een nadere omschrijving gaf van het gebied, waar in 1961 de uitvoering van de ruilverkaveling ter hand genomen zal worden. RUILVERKAVELINGSBIJEENKOMST Bijzonder groot was de belangstelling niet voor de ruilverkavelingsbijeenkomst welke woensdagmiddag in het kader van het groot scheepse ruilverkavelingsproject Heusden - Vlijmen, in De Hoge Braken te Drunen, voor de eigenaren uit Drunen en Waalwijk werd gehouden. Tot nu toe zijn bij de ruil verkavelingswerkzaamheden de boeren nog niet betrokken geweest, maar dit wordt nu anders, nu de uitvoering van de werkzaam heden voor de deur staat, aldus de voorzit ter van de plaatselijke ruilverkavelingscom missie, de heer van Drunen. De heer Pfeif fer van de Cultuur Technische Dienst deel de mee, dat de plaatselijke ruilverkavelings commissie het beter had geoordeeld om de ruilverkaveling per blok uit te voeren, m.a.w. om per blok de wegen, watergangen en kavelgangen te doen uitvoeren. Daartoe zal een voorlopig plan van toedeling wor den gemaakt, hetgeen inhoudt dat elke be langhebbende er rekening mee dient te houden dat er aan de verkaveling nog wel iets kan veranderen. In feite is het natuur lijk zo dat wettelijk gesproken de bestaan de toestand gehandhaafd blijft totdat het definitieve toedelingsplan is tot stand ge komen. Omdat dit echter zou betekenen dat de belanghebbenden bij het Werkplan 1961 nog 6 7 jaar met allerlei moeilijkheden zouden komen te zitten, heeft men een voorlopig toedelingsplan gemaakt, dat uiter aard bij het definitieve toedelingsplan zo veel mogelijk gehandhaafd zal blijven. In het Werkplan 1961 valt het gebied dat wordt begrensd door Maas - Drongelens kanaal - de spoorbaan en de weg Drunen - Heusden. In verband met het opstellen van het toe delingsplan zal er begin december, zo rond St. Nicolaas, een wenszitting worden gehou den, waarbij elk der belanghebbenden zijn wensen kan kenbaar maken, welke dan door de plaatselijke commissieleden zullen wor den genoteerd. Omdat het uiteraard niet mogelijk zal zijn aan alle wensen tegemoet te komen, zal men ook een 2de keus ken baar moeten maken. (Advartentie) (Adverlentla) (Advertantla) Voor advertenties en abonne menten blijft on* adres ta KAATSHEUVEL Bureau Jan Tuerllngs Dr. v. Beurdenstr. 8, Tal. 2002 KAATSHEUVEL Ook voor alle andere bladen worden advertenties tegen de geldende tarieven opgenomen. Klachten over bezorging on aanmelden nieuwe abonne's een ons bureau Dr. v. Beurdenstraat KAATSHEUVEL

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 3