waalwijkse en UnqstRAAtse couaant KAATSHEUVEL ANTOON VERHULST WASPIK P. van Rooij-de Brouwer Overhemden PRISMA STASSAR VRIJDAG 25 NOVEMBER 1960 83e JAARGANG No. 90 40-JARIG DIENST JUBILEUM Dinsdag 22 november herdacht de heer C. van Wanrooij de dag, dat hij veertig jaren geleden in dienst trad bij de N.V. Schoenfabriek Schalken van Vugt. In de loop van de morgen werd de jubilaris met zijn echtgenote en kin deren, waarvan drie eveneens bij ge noemde N.V. werkzaam zijn, ten huize van een der directeuren, de heer A. F. Schalken, ontvangen. Inmid dels was ook de burgemeester der ge meente, Mr. R. J. Th. van der Heij den, gearriveerd, die na een korte in leiding van de gastheer op diens uit nodiging als eerste het woord tot de jubilaris richtte. De burgemeester verklaarde het als een aangename taak te be schouwen, namens het gemeentebe stuur bij deze huldiging aanwezig te mogen zijn. Het deed hem genoegen te mogen constateren, dat in zijn ge meente verschillende malen dergelijke jubilea werden bereikt, waaruit hij de conclusie mocht trekken, dat er een buitengewone geest van saamhorig heid en 'n goede verstandhouding bestond tussen werkgever en werkne mer. 40 jaren bij dezelfde werkgever Ni is geen kleinigheid en dit kan alleen volbracht worden, wanneer er een sterke band bestaat en een weder zijds grote opvatting van plicht, re den waarom hij overtuigd was zowel de jubilaris als diens werkgever ge luk te moeten wensen. Daarbij was het tevens voor hem een buitenge woon genoegen te kunnen medede len, dat ook H. M. de Koningin voor deze trouw en plichtsbetrachting waardering had en dat het H.M. daarom had behaagd de jubilaris hiervoor te onderscheiden met de ere medaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, waarop de burgemeester de heer van Wanrooij deze onderscheiding op de borst spel de. Namens de directie sprak de heer A. F. Schalken, die de jubilaris op de eerste plaats geluk wenste met zijn jubileum, maar vooral met de zojuist ontvangen onderscheiding. Hij sprak zijn erkentelijkheid uit voor de juiste plichtsbetrachting, welke de heer van Wanrooij gedurende de afgelopen veertig jaren aan de dag heeft ge legd. 40 jaren is toch een mijlpaal, waarbij wij gerust even stil mogen staan, aangezien dit een groot stuk van een mensenleven is. Hij vond het prettig te mogen memoreren, dat Kees steeds met een opgewekt hu meur en een prettig karakter zijn BEDELARMBANDEN werk heeft gedaan, hetwelk niet mo gelijk zou zijn geweest zonder de steun van diens echtgenote, die in het gezin voor een goede stemming wist te zorgen. Uit waardering voor dit alles overhandigde de heer Schalken aan de jubilaris een gouden polshor loge met inscriptie, daarbij de hoop uitsprekend dat dit gedragen zal wor den met de beste herinneringen aan het bedrijf, en dat de jubilaris ook de komende jaren op dezelfde humane wijze in het bedrijf werkzaam zou zijn. Aan de echtgenote van de heer van Wanrooij werd ditmaal niet het traditionele boeketje overhan digd, doch dank zij een lumineuze gedachte van mevr. Schalken, werd deze vereerd met een grote mand, be vattende alle mogelijk ingrediënten, welke nodig zijn voor een gezellig onderling familiefeest, dat uiteraard in de avonduren volgde. Tot slot werd de jubilaris toege sproken door de algemeen bedrijfslei der, de heer Verhoofdstad, die de ge lukwensen van het personeel over bracht, en de huldiging van het per soneel in het vooruitzicht stelde op de feestavond, welke de N.V. Schalken- van Vugt op dinsdag 29 november in de zaal van hotel Smit zal aanbieden. Namens de jubilaris sprak hij nog een dankwoord tot de burgemeester en verzocht deze H. M. de Koningin te danken voor de verleende onder scheiding. Na een kort gezellig samenzijn, waarbij een toast op de jubilaris niet ontbrak, werd het feest in de huise lijke kring voortgezet. KAATSHEUVELSE GYMNASTIEKVERENIGING GAAT VERHUIZEN EN VERNIEUWEN. In verband met het gereedkomen van een nieuwe, moderne gymnastiek zaal aan de Mariaschool, heeft de Kaatsheuvelse Gymnastiekvereniging de beschikking gekregen over een ideale, aan de eisen des tijds beant woordende, oefenruimte, uitgerust met de modernste toestellen, sanitai re installaties en verwarming. Dat dit op zich al zeer verheugend is voor de K.G.V., behoeft geen com mentaar voor hen, die het bestaande oefenzaaltje kennen. Met deze mid delen zal het immers mogelijk zijn de K.G.V., waarvan wij de laatste jaren zo goed als niets hoorden, weer nieuw leven in te blazen. Er is een nieuw bestuur samenge steld, bestaande uit de heren W. Ap pels, P. van Nieuwstadt, H. van Rijs wijk, B. Vesters en P. Verhoog, die de gymnastieksport een warm hart toedragen, en waarvan enkele beken de figuren zijn geweest in het verle den van de K.G.V. Bemoedigend is ook, dat deze he ren een nieuwe, deskundige trainer hebben gecontracteerd, n.l. de heer Megens. Het oude bestuur, dat onder moei lijke huisvestings- en finantiële om standigheden de K.G.V. zo goed mo gelijk op de been heeft gehouden, draagt de leiding met genoegen en vol vertrouwen aan zijn opvolgers over. Deze zijn er van overtuigd, dat een bloeiende gymnastiekvereniging, zoals Kaatsheuvel vroeger had, van het grootste belang is, niet alleen voor de geestelijke en lichamelijke vorming van de jeugd, maar ook voor de rij pere jeugd en de volwassenen. Momenteel bestaat de K.G.V. en kel uit een meisjes-afdeling (pl.m. 100). Zodra er voldoende deelname is, zal er ook een jongens- en heren- afdeling gevormd worden. Nieuwe leden, vanaf 7 jaar, kun nen zich melden bij mej. Antoinette van Dun, Parkstraat 25. De oefentijden zijn voor meisjes van 7 tot en met 13 jaar op zaterdagmid dag van 3 tot 5 uur en voor meisjes van 14 jaar en ouder op woensdag avond om half acht. De 9e liefdadigheids-kringten toonstelling van de concours combinatie Kaatsheuvel en Omstreken. De negende liefdadigheids-kring tentoonstelling, welke de Con cours-Combinatie Kaatsheuvel en omstreken op zaterdag 26 en zon dag 27 november a.s. in de zaal van café „De Sportwereld"' van L. van Ee ten bate van diverse charitatieve instellingen gaat houden, belooft voor de organi satoren weer een groot succes te worden. Het is nu immers reeds bekend dat pl.m. 700 duiven zullen wor den tentoongesteld, zodat de ver wachtingen van de heren Pullens, KI era on Hamers, die dit jaarlijk se evenement zoals altijd weer tot in de puntjes hebben voorbe reid, dat de 800 beschikbare bok ken allemaal bezet zullen worden alleszins gerechtvaardigd zijn. Ook de loten voor de gebruikelij ke loterij zijn praktisch allemaal verkocht. Een bijzonder evene ment belooft de bonnenverkoop weer te worden, want er zijn niet alleen een flink aantal prima bonnen geschonken, maar de we tenschap dat deze afkomstig zijn van zeer bekende liefhebbers uit eigen land en niet te vergeten uit België, die over prima hokken beschikken, zal er ongetwijfeld toe leiden dat er flink geboden zal worden. De verkoop vindt plaats op zaterdagavond en zon dagmorgen na de opening. De keuring zal geschieden door drie zeer bekende en deskundige liefhebbers uit Eindhoven. Zaterdagavond om 7 uur wordt de zaal voor inzenders en belang stellenden geopend, waarna tot 12 uur gelegenheid is de vogels te bezichtigen. De officiële opening vindt zon dagmiddag om 12 uur plaats door de burgemeester van Loonopzand mr. R. van der Heijden, in tegen woordigheid van afgevaardigden van verschillende instellingen. 's Avonds om 6 uur worden de duiven weer door de inzenders afgehaald, terwijl tenslotte om streeks 7 uur de trekking van de loterij zal gehouden worden. Ongetwijfeld wordt het dit weekend weer een hele drukte in de zaal van „De Sportwereld", want geen enkele rechtgeaarde duivenmelker zal op deze ten toonstelling ontbreken. Volksuniversiteit. Voor een aandachtig gehoor gaf pater Venantius, professor aan het groot-seminarie der Ca- pucijnen te Udenhout, maandag avond de eerste van zijn serie le zingen over „de bijbel voor de moderne mens", waarbij Chris tus' revolutionaire Rede ditmaal het onderwerp van bespreking was. Na de schrille tegenstellin gen tussen de ontstellend grote armoe en de geweldige rijkdom van de bewoners van Oosterse landen geschilderd te hebben, kwam de gewijde spreker tot de Bergrede van Christus, Zijn nieu we visie op het aardse en Wiens eerste optreden gezocht moet worden in het sociale vlak. In 't bijzonder schonk pater Venanti us aandacht aan de lezingen van Lucas (materiële armoede) en Mattheus (geestelijke armoede). De vragen, welke na afloop ge steld werden, waren een bewijs dat het auditorium met grote aandacht en interesse de bespre kingen had gevolgd. Dinsdagavond werd de eerste avond gehouden van de serie „De weg naar het eigen leven", waar in Maria Emich sprak over de sa menwerking ouders-school. In haar slotconclusie wees deze op de noodzaak van een juiste op voeding en voorbereiding voor 't kind de school gaat bezoeken. Niet alleen belangstelling voor de prestaties, maar ook voor het ge drag. Gebruik makend van de contactmogelijkheden in de vorm van openbare lessen, tentoonstel lingen, ouderavonden. Na een geanimeerde gedachten- wisseling werd o.a. de aandacht gevestigd op de bisschoppelijke wens tot het instellen van ouder- comité's, welke op een te houden ouderavond door deze zelf moe ten worden gekozen en die een adviserende taak hebben omtrent verschillende aangelegenheden, welke met de school verband houden. Materialen-diefstal te Kaatsheu vel. Daders gearresteerd. Zondagnacht zijn door de rijks politie te Kaatsheuvel een drie- lal personen gearresteerd, die in de loop van die avond getracht hadden materialen te stelen op het terrein van de in aanbouw zijnde huishoudschool aan de v. Heeswijkstraat, nota bene recht tegenover de woning van de op perwachtmeester der rijkspolitie. Toen een wachtmeester van de rijkspolitie te Kaatsheuvel zich zondagavond omstreeks 10 uur op surveillance in de van Hees wijkstraat bevond, ontdekte hij bij de werkkeet aan de ingang van het terrein, waarop de huis houdschool in aanbouw is, een bestelauto. Aangezien hem dit erg verdacht voorkwam, ging hij op onderzoek uit, waarbij hem bleek dat zich een persoon in de buurt van de auto ophield. Ge vraagd naar de reden van zijn aanwezigheid op deze ongewone plaats en tijd, wilde deze zich met het voertuig verwijderen. De wachtmeester sommeerde hem echter te stoppen, waarop de man zich bij een tweetal zich daar be vindende metgezellen voegde. Zwaaiend met een voorwerp, no digden zij daarop de wachtmees ter uit naderbij te komen. Ver moedelijk het riskante hiervan inziende, liet deze een passerende automobilist stoppen om de te genover wonende opperwacht meester Kaptein te waarschu wen. Toen deze zich bij zijn col lega voegde, bleken de mannen inmiddels over het terrein het hazenpad te hebben gekozen. Met een speurhond werd daarop ter plaatse een onderzoek inge steld. In die tussentijd, omstreeks 11 uur, vervoegde zich aan de wo ning van de opperwachtmeester een man met de vraag, waar de eigenaar van de bestelauto zich bevond, klaarblijkelijk met de bedoeling om poolshoogte te ne men of de kust vrij was en dan met de auto te verdwijnen. Hij trof het echter slecht, omdat toevallig de wachtmeester bin nen was, die de man onmiddellijk aan de tand voelde, waarbij al spoedig bleek, dat hij deel uit maakte van het gezochte drietal. Het kostte daarop weinig moeite te ontdekken wie zijn metgezel len waren, die inmiddels naar Den Bosch waren afgereisd, doch dezelfde nacht nog door de poli tie van hun bed werden gelicht. Het bleken te zijn de 21-jarige slager A. J. F., diéns zwager, de 30-jarige beroepsmilitair J. M. v. D. en een broer van deze de 23- jarige timmerman J.Th. v.D., al len woonachtig te 's-Bosch. Deze laatste is werkzaam aan de bouw van de huishoudschool en was uiteraard dus goed met de situatie ter plaatse op de hoogte. In de bestelauto hadden zij reeds circa 300 kg. dikke ko perdraad, bestemd voor bliksem afleiders, verzameld. Bij huiszoe king vond de politie nog een aan tal gereedschappen en materia len, welke allemaal van diefstal afkomstig bleken te zijn. Het drietal is, in afwachting dat het op transport wordt ge steld, ingesloten. CERT IN A en HORLOGES WAALWIJK Loon op Zand HERENMODES WAALWIJK UITGEBREIDE COLLECTIE o.a. TÉOLINE - TRENCO KENMORE - KERKO Berndijk De rcho vv\n het Zuióen Uitgever W'aalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen HoofdredacteurJAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal f 2.85 f 3.10 franco p.p. Advertentieprijs 10 cent per m.m. Contract-advertenties speciaal tarief. Opgericht 1878. Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk - Tel. 04160 -2621 KaatsheuvelDr. van Beurdenstraat 8 - Tel. 04167 - 2002. Telegram-adres „EScho" Waar beter, waar vertrouwder waar uit rijker sortering voor uw St. Nicolaas-surprlses dan bij het bekende adres Gasthuisstraat 44 Kaatsheuvel Alles in GERO cassettes en losse artikelen Horloges in alle prijzen Prachl sortering AGENDA Apollo-theater zaterdag 26 nov. 8 uur, zondag 27 nov. 6 uur en 8.30 uur, maandag 28 nov., dinsdag 29 nov. en woensdag 30 nov., telkens om 8 uur: „En eeuwig zingen de bossen". Toegang 14 jaar. Café de Sportwereld: zaterdag 26 en zondag 27 november: Kring-liefdadigheids- tentoonstelling van de Concourscombinatie. Efteling: voetbal zondag 27 nov. 14.30 uur: Desk I - Schijndol I; 12 uur: Desk 3 - Longa 4. ----- DOKTERSDIENST Komend weekend wordt de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheu vel en A. de Vries te Loonopzand waarge nomen door dr. P. Wijtenburg, Hoofdstr. 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaterdag en zondag wordt de praktijk van dr. H. Winkelman te Sprang, waarge nomen door dr. K. van Tuyn, Rozenstr. 48, Kaatsheuvel, tel. 04167-2006. EIGEN WONINGBEZIT. Donderdagavond had in zaal Vermeulen een bespreking plaats, welke was georgani seerd door de KAB in samenwerking met het Hypotheekfonds te Eindhoven. Het doel was geïnteresseerden in te lichten over de eigen woningbouw, want in het uitbrei dingsplan van Loonopzand, dat ten oosten van de van Rijckevorselstraat is gelegen, zal getracht worden een tiental woningen te bouwen. De voorwaarden en richtlijnen wel ke dit fonds stelt, zijn op deze avond uit voerig besproken. AGENDA Doktersdienst Zondag 27 nov. zal de dienst van dr. de Vries worden waargenomen door dr. P. Wijtenburg, Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaal parochiehuis Zondag 27 nov. Leesbibliotheek, 11.30- 12.30 uur. Dinsdag 29 nov. RK EHBO-cursus, 7.30 uur. Dinsdag en donderdag, 29 nov. en 1 dec.: Ontspanning Bejaarden, 14.30-17.30 u. Zaal Vermeulen Zondag 27 nov. Bal m.m.v. The All Stars, 7 uur. Zaal Echo der Duinen Zondag 27 nov. St. Nicolaasbal m.m.v. The Lucky Starsr, 7 uur. SportVoetbal Sarto-Uno Animo Voab 2 - Uno Animo 2 Uno Animo 5 - Herptse Boys. OPENING AMSTERDAMSE BANK Maandag a.s. zal de officiële opening plaats hebben van het kantoor van de Am sterdamse Bank in onze gemeente, dat is ondergebracht in het verbouwde pand Raad huisstraat 4. De verbouwing werd uitge voerd door de fa. C. J. Savelkouls Zn. alhier onder leiding van de heer P. Gros, architect in vaste dienst van de bank. Met de verbouwing werd medio augustus 1960 een aanvang gemaakt. Het kantooi bevat naast een cliëntenhal, kantoorruimte en spreekkamer ook een saferuimte met safeloketten, alsmede een knipkamer. De onderaannemers bij de verbouwing waren: Schildersbedrijf Kamp, alhier, de fa. J. Dekkers (verwarming) alhier, de fa. Frans Verschuren Zn. (sanitair) alhier, de fa. Joh. Wieringa (stoffering) te Raamsdonks- veer, de fa. W. A. de Glas (linoleum) al hier en Lips' Brandkasten en Slotenfabriek te Dordrecht. AKTIE MET VERRASSINGEN „Koopt allen 'n zakje en de harmonie krijgt 'n pakje". Onder dit motto komt het uniformencomité, dat zich al enige tijd be ijvert om de nodige gelden bij elkaar te brengen voor de uniformering van onze harmonie, op zaterdag 26 nov. a.s. met enkele aantrekkelijke St. Nicolaasverrassin- gen. Huis aan huis zullen zakjes met 10 oliebollen te koop worden aangeboden tegen f 1.- per zakje. Niets bijzonders zult u zeggen, maar onder het wakend oog van opperwachtmeester van Dieren zullen in di verse oliebollen nummers worden ingebak ken. Met deze nummers doet U gratis mee aan een verloting waaraan prijzen zijn ver bonden, die variëren van een slachtkip tol een fles wijn. De prijzen kunnen nog die zelfde avond worden afgehaald. Waar? In PROGRAMMA RKW BERKDIJK Velocitas '31 - Berkdijk Na een zondag van gedwongen rust gaat Berkdijk zondag a.s. haar kans verdedigen tegen 't Tilburgse Velocitas, dat reeds ja renlang voor Berkdijk een moeilijk te om zeilen klip vormt. Het zal voor de Berk dijkers, die thans op de standenlijst zeer dicht in de buurt van de gevaarlijke zone verzeild raakt, zaak zijn alles op alles te zetten, om zodoende iets verder van de minst begeerde plaats te geraken. Wanneer Berkdijk echter het spel, waarmee ze de eerste weken van de competitie fraaie suc cessen wist te behalen, speelt, dan ziet het er voor Velocitas nog niet zo heel best uit. Berkdijkers, laat zien wat je waard bent. Aanvang half drie. Vertrek kwart over 1. Scheidsrechter de heer J. L. Spierings uit Helmond. Berkdijk 2 - RKDVC 3. Berkdijk 2 ontwangt a.s. zondag RK DVC 3 thuis. Ook de Berkdijk-reserves kun nen de punten momenteel wel gebruiken. Of zij de winst op het Drunense RKDVC kunnen behalen blijft tot zondag nog een groot vraagteken. Aanvang 2 uur. Scheids rechter de heer J. Lanslot. Terrein de Roei. Berkdijk 3 - RKDVC 4 Om 12 uur is Berkdijk 3 de gastheer van RKDVC 4. Kunnen we hier op een gun stig resultaat rekenen, Berkdijkers? Scheidsrechter de heer J. van Baest, ter rein de Roei. Berkdijk 4 - Waspik 5, 3 uur. Waspik 6 - Berkdijk 5. RWB 8 - Berkdij k 6. ST. NICOLAAS KOMT IN BERNDIJK Op uitnodiging van Berndijks Belang komt de Sint met een aantal Zwarte Pie ten ook Berndijk bezoeken; hij trekt hier voor een hele middag uit, zodat de Sint lang in ons midden zal zijn. De route is als volgt: Om 3 uur wordt de Sint welkom geheten op het Missiehuis, dan gaat hij via Antonius- straat naar de Swoensstrat en vervolgt met Erasstraat, Roei, Dreefseweg, Heuvelstraat, Hilsestraat, Anjerstraat, Magnoliastraat, As terstraat, Berndijksestraat, Leliestraat, Ro zenstraat, Crispijnstraat, Antoniusstraat. Harmonie St. Jan zal voor het muzikale gedeelte zorgen. de zaal van hotel van der Schoot, waar van af 8 uur een groot bal wordt gegeven dat uitsluitend toegankelijk zal zijn voor ge huwden. (f 1.- entree). Aan dit festijn zal de gehele harmonie meewerken, terwijl de dansmuziek door een boerenkapel zal worden verzorgd. De stem ming op deze ouderwetse knalavond zal nog worden verhoogd door de medewerking van Nee! dit blijft nog één van die ver rassingen. St. NICOLAAS OP BEZOEK. Zondag 27 nov. a.s. zal St. Nicolaas met enkele van zijn knechten een bezoek bren gen aan Waspik. In tegenstelling tot andere jaren blijkt het echter niet mogelijk hierbij alle wijken en straten aan te doen. Na over leg met het bestuur van de Harmonie en burgemeester van Erp zag het St. Nicolaas- comité zich genoodzaakt, wegens de te gro te uitgestrektheid van de traditionele oost west en noord-zuid route af te stappen. In verband hiermee zal de Sint dit jaar bij de St. Theresiakerk te Waspik-Boven om rond 1 uur door de voorzitter van het comité worden ontvangen. Vandaar trekt de Kin dervriend vergezeld van de harmonie via de Carmelietenstraat, Schotse Hooglanders straat, Spoorstraat, Stationslaan, Julianastr., Kerkstr. en Raadhuisstr. naar het Gemeen tehuis, wat tevens het eindpunt is. Hier zal de Sint worden verwelkomd door burge meester van Erp. Door het inschakelen van een geluidsinstallatie zal het ceremoniëel rond deze ontvangst door de belangstellen den kunnen worden gevolgd. De aankomst bij het gemeentehuis is gepland op kwart voor twee. POLITIE MAAKT VAL MET MOTOR Op 't Vaartje is opperwachtmeester van Dieren van de Rijkspolitie te Waspik door het slippen van zijn motor ten val gekomen, waarbij hij een breuk aan een der schou derbeenderen opliep. Voor meer ernstige ge volgen van deze val bleef de heer van Die ren gespaard middels zijn valhelm, die aanzienlijk werd beschadigd. Zijn duo-pas sagier en collega in 't Veld kwam met de schrik vrij. Later is de heer van Dieren door dokter Wijffels naar het ziekenhuis te Raamsdonksveer overgebracht. Na behan deld te zijn kon hij echter weer huiswaarts keren. KLAPROOSAKTIE De collecte in het kader van de klaproos- aktie heeft in Waspik een bedrag van f 101,88 opgebracht. INSTALLATIE BIJ SERVATIUSGILDE. In de gildehal alhier werden bij de rak kers van het St. Servatiusgilde 3 nieuwe aanvoerders geïnstalleerd. Theo Savelkouls heeft hiermee Peter Boom, Kees Verduijn en Huub van Etten als mede-aanvoerders van de diverse zwermen naast zich gekre gen. In hun onderlinge wedstrijd „race door Nederland", die loopt tot aan het kamp in 1961 zal ieder van hen moeten trachten hun zwerm tot grotere prestaties te brengea. JUDO De landelijke wedstrijd in Judo welke te R'veer in zaal Kunstmin werden gehouden heeft voor het jeugdteam uit Waspik winst en verlies gebracht. Waspik bleef met een minimum verschil de baas over een groep uit Oosterhout, maar moest in de afvaardi ging uit G'berg haar meerdere erkennen. KORFBAL Zondag 27 nov. a.s. speelt het 2e 12-tal van de Waspikse korfbalclub Amicitia een thuiswedstrijd tegen UKC uit Udenhout. Aanvang 12 uur. KERKDIENSTEN De kerkdiensten in de Ned. Herv. kerk zijn voor zondag 27 nov. aU volgt: 9.30 en 14.30 u. Vicaris Lekkerkerker uit Lunteren. DE SINT OP DE SCHOLEN. St. Nicolaas laat weten dat hij zijn jaar lijks bezoek aan de diverse scholen van Waspik wil afleggen daags voor zijn verjaar dag. Dat is dus maandag 5 december. VOETBAL Zondag 27 nov. a.s. speelt zowel Waspik als White Boys een thuiswedstrijd. Waspik ontvangt RKSSS, terwijl in Waspik-Boven Broekhoven op bezoek komt. De 2e elftallen spelen uitwedstrijden resp. Heusden 2 - Waspik 2 en WSC 4 - White Boys 2.

Echo van het Zuiden | 1960 | | pagina 13