Wat KOMBI in kwaliteit presteert 9L bekw 1 Gemeenteraad Drunen 'm, WAALWIJK Monk's Voor Uw verloving met Pasen donk DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 27 MAART 1961 Uitbreidingsplan industrie-terrein in hoofdzaak goedgekeurd Behoorlijke activiteit bij woningbouw Straatnamen in uitbreidingsplan West y Provinciaal nieuws Biljarten Kombi, voor het beste van het beste, de laagste prijzen Speciale Paasreclame 9.75 Aj Vloerbedekking voor trap# gang en kamer «iff NE' DAMES! klaar merwede ruile Aankoop van onroerend goed van de N.V. Rederij Thor Voor de afronding van het indus trieterrein nabij de Haven, i.e. het terrein, gelegen tussen de Gedempte Haven en de Zomerdijkse Stoep, is het gewenst, dat de gemeente de be schikking verkrijgt over de woning en de opslagplaats, plaatselijk be kend Gedempte Haven 5 en 7, eigendom van de N.V. Rederij Thor. Bij het voeren van de onderhan delingen omtrent de aankoop van dit perceel bleek de N.V. Rederij Thor in principe bereid te zijn haar opslagplaats naar de Elzenweg over te plaatsen. De waarde van het perceel met opstallen is getaxeerd op een be drag van 28.890. Verkoop grond aan L. Zijlmans en de firma L. Zijlmans en Zonen. Aan de westzijde van de Emmik- hovensestraat, welke straat vanaf de Grotestraat toegang geeft tot de nieuwe provinciale weg en het in dustrieterrein nabij de haven, is nóg een strook grond gelegen, die eigendom is van de gemeente en waaraan alsnog een bestemming zal moeten worden gegeven. Met name is het gewenst, dat deze invalsweg naar het centrum van de gemeente door een of andere wijze van bebou wing een fraaier aanzien krijgt. De situatie van deze smalle strook grond is echter bepaald ongunstig, omdat zij te smal is voor een afzon derlijke bebouwing. In feite is deze grondstrook daarom alleen maar van belang voor de eigenaar van het daarnaast liggende perceel. De betrokken eigenaar, de heer L. Zijlmans, is voornemens om het noordelijke stuk te bestemmen voor de bouw van een dubbel woonhuis, waardoor het doel, de verfraaiing van het aanzien ter plaatse, reeds gedeeltelijk zal worden bereikt. Dit noordelijke stuk, ter grootte van ongeveer 63 m2, wordt ver kocht op naam van de heer Zijlmans persoonlijk. Het zuidelijke gedeelte, ter groot te van ongeveer 112 m2, zal worden bestemd voor de uitbreiding van het bedrijf van de heer Zijlmans en zal daarom worden verkocht op naam van de firma L. Zijlmans en Zonen. (Zie vervolg pré-adviezen elders in dit nummer). De raad der gemeente Drunen, vrijdag in openbare vergadering bijeen, kreeg deze avond het uitbreidingsplan in hoofdzaken goed te keu ren, betreffende industrieterreinen voor de fa. Lips. Uit een en ander bleek wel dat dit plan, gezien de uitbreidingen welke bij deze firma op stapel staan, zeer ingrijpend is. Verschillende tuindersbedrijven zullen dan eventueel geheel moeten verdwijnen, terwijl andere zodanig moeten worden ingekrompen, dat eventuele overplaatsing beter zou kunnen zijn. Het is dan ook begrijpelijk dat over dit punt uitvoerig van gedachten werd gewisseld, waarbij enerzijds gesteld werd dat ondanks een volle dige schadeloosstelling dit voor de betrokken tuinders een offer zal zijn, maar dat anderzijds de groei en de ontwikkeling voor een voor plaats cn streek belangrijke industrie, niet mag worden tegengegaan. In deze vergadering bleek ook dat voor wat de woningbouw betreft, voor 1961 toch nag iets uit de bus komt. Naast 29 woningwetwoningen en 50 woningen van de fa. Lips N.V., bouwt de fa. v. d. Aa thans 58 vrije woningen, terwijl ook in de verdere particuliere sector grote be langstelling bestaat. De raad had ook nog diverse credieten goed te keuren, gaf diverse straatnamen in Braken-West en verhoogde de presentiegelden voor zich zelf met f 3.50, door deze op f 10. - te stellen. CREDIETEN De raad verleende in deze vergadering zijn goedkeuring voor een crediet groot f 12.249. - voor aanschaf van gymnastiek- werktuigen voor onderwijs en daarnaast nog f 2844,- voor gymnastiekwerktuigen voor SHJ. De werktuigen blijven eigendom van de gemeente, maar zullen zowel t.b.v. onder wijs alsmede door de Gymnastiekvereniging SHJ kunnen worden gebruikt Wel zal de gemeente een bepaald toezicht houden. Voor aanleg van gasleidingen in Braken- West werd een aanvullend crediet goedge-, keurd van f 33,118,-. Voor het kampeercentrum De Klinkaert werd een crediet verleend van f 40.200,; voor het treffen van nieuwe voorzieningen. Voor wat betreft de regeling voor de gymnastiekvereniging SHJ, hadden de lé den alle lof. Men achtte de steun 'aan deze vereniging, die in het verleden reeds meer malen zelf getoond heeft niet bij de pakken neer te gaan zitten, verantwoord. De heer van Iierpt vroeg in dit verband ook aandacht voor Elshout, waar ook een gymnastiekvereniging is. STRAATNAMEN Hierover zegt het pre-advies In het uitbreidingsplan Braken-West is de gemeente met 30 en aannemer van der Aa met de bouw van 58 woningen bezig. Binnenkort zal ook de N.V. Lips met de bouw van een aantal woningen beginnen. Het is daarom van belang, dat, onder andere in verband met de nadere aandui ding van de diverse percelen, de benaming van de straten wordt vastgesteld. Voorgesteld wordt de volgende namen aan deze straten te verbinden 1. Dr. Akkermansstraat. Deze straat zal beginen tegenover de Schoolstraat (westelijke zijde), achter het pand van bakker Willemse, loopt achter de Burg. v. d. Héijdenstraat door en komt uit in deze straat tegenover de Jac. v. d. Meij- denstraat. Dr. Akkermans was een voor man van het verzet in deze gemeente, die in 1944 tijdens het uitoefenen van zijn taak als huisarts is gesneuveld. 2. De overige namen hebben uitsluitend betrekking op struiken, bomen en planten, t.w.: Acacialaan, Bremstraat, Vuurdoorn- straat, Goudenregenstraat, Jasmijnstraat, Hulststraat, Plataanplein, Kastanjelaan, Se ringenstraat, Berkenstraat, Esdoornstraat, Kamperfoeliestraat, Hortensiastraat, Lijs terbesstraat en Meidoornstraat. In het kader van de ruilverkaveling zul len twee nieuwe verharde wegen worden aangelegd, met name in het gebied van de z.g. Overlaat ten westen van de Elshoutse Wielen. De eerste nieuwe weg betreft een ver lenging van de Kapelstraat. De nieuwe weg wordt met deze straat verbonden en geeft dus toegang tot voornoemd poldergebied. In de nabijheid van deze weg ligt een water loop, welke van oudsher op het kadaster de naam draagt van de Kampgraaf. De tweede nieuwe weg welke wordt aan gelegd komt te liggen in de nabijheid van het huidige Munnikensteegje. Het Munni- kensteegje is van oudsher de toegangsweg naar de landerijen aan de noordzijde van de provinciale weg in de Overlaat. Ook deze weg zal komen te vervallen, met als gevolg dat ook de naam zal verdwijnen. Uit historisch oogpunt is het goed deze namen vast te leggen en voor het nageslacht te bewaren. Met het oog hierop is het de bedoeling de betreffende straten de naam te geven van resp. Kampgraafweg en Nieu we Munnikensteeg. De raad keurde dit goed. Voor wat betreft de. Kampgraafweg en Munnikensteeg zij opgemerkt, dat de aan bestedingen hiervoor dezer dagen hebben plaats gevonden. WONINGBOUW Aan de gemeente is voor 1961 een con tingent woningwetwoningen toegewezen van 27. Bovendien zullen waarschijnlijk nog 2 woningen worden toegewezen ter vervan ging van de panden, welke i.v.m. aanleg van de nieuwe Langstraatweg moeten worden gesloopt. Het voornemen bestaat 9 wonin gen te bouwen in Elshout en 20 in Drunen. De te bouwen woningen zullen van het zelfde type zijn als in 1959 werden ge bouwd langs de Oranjestraat. Het is een zeer aantrekkelijk type woning en bovendien heeft het 't voordeel dat de plannen snel kunnen worden ingediend. De 9 woningen in Elshout zullen gebouwd worden aan de Norbertijnenstraat en de 20 in Drunen in uitbreidingsplan Oost. Voor wat betreft Elshout zag de heer v. Huiten in Elshout nog graag meer wonin gen gebouwd. De voorzitter antwoordde dat een en an der nauwkeurig was nagegaan, maar dat ai- gemeen geacht kon worden dat met 9 zeker het maximum toelaatbare wel was bereikt. De heer de Veer vroeg speciaal aandacht voor de uitvoering en afwerking van de woningwetwoningen. Het was niet uitge sloten, aldus spr., dat wanneer zo werd doorgegaan, de onderhoudskosten voor de gemeente zeer groot zouden kunnen Wor den. Wethouder van Drunen deelde mede, dat men verleden jaar is overgegaan tot toezicht door de dienst gemeentewerken en dat een verbetering te bespeuren is. De raad keurde het voorstel goed. GRONDVERKOOP Grond werd verkocht aan 1. G. C. v. d. Aa, Kapelstraat 49, voor de bouw van 58 woningen in de vrije sec tor in uitbreidingsplan Braken West, totaal 9400 m2. 2. De Stichting Lips Woningbouw voor de bouw van 6 woningen in uitbreidings plan Braken Oost, langs de Pr. Hendrik straat en Oranjestraat en voor 44 wonin gen in plan Braken West, totaal 11130 m2. 3. G. de Wijs, Grotestraat 223, voor de bouw van een bungalow langs de Braken straat in plan Oost. De grondprijs in plan West is vastge steld op f 10.40 per m2. De 6 woningen in plan Oost van de Stichting Lips Woning bouw worden gebouwd op grond waarvoor een prijs geldt van f 9.40 per m2, terwijl het bouwterrein van G. de Wijs is gelegen in dat gedeelte van het plan waarvoor een prijs van f 10.40 per m2 geldt. Ook hiermede ging de raad accoord. INDUSTRIETERREIN Het ontwerp van de wijziging van het uitbreidingsplan in hoofdzaken heeft i.v.m. uitbreiding industrieterrein thans geduren de 4 weken voor eenieder ter gemeente secretarie ter inzage gelegen. Gedurende de termijn van ter-visie-leg- ging zijn diverse bezwaren tegen het plan ingediend, t.w. van A. C. van den Hoven, J. Knippels, J. A. Pelders, C. J. Pelders, A. de Gouw, Gez. E. en G. de Gouw, L. v. Delft, A. Brands, L. v. d. Wiel, A. Pelders, H. van Son, W. Knippels. Hoewel de bezwaarschriften nagenoeg alle dezelfde strekking hebben, kan niet worden ontkend, dat enkele bedrijven in ernstige mate gedupeerd zullen worden. Enige tijd geleden, bij het bezoek aan de N.V. Lips, heeft ook de raad kennis geno men van de uitbreidingsplannen van dit be drijf. Hierbij zal het wel duidelijk gewor den zijn, dat genoemde N.V. de voorgeno men uitbreidingen niet elders heeft kunnen plannen. Bovendien zouden uiteraard ook daar de nodige bezwaren tegen gerezen zijn. B. en W. zien dan ook geen mogelijkheid om aan een van bovengenoemde bezwaar schriften tegemoet te komen. Zij zijn er bovendien van overtuigd, dat de N.V. Lips, welke zal trachten de nodige gronden langs minnelijke weg te verkrijgen, de gedupeer den naar billijkheid zal schadeloos stellen. Voorts staat in geval van onteigening de Onteigeningswet er borg voor, dat betrok kenen de hun toekomende schadevergoedin gen naar recht en billijkheid zullen ontvan gen. Een en ander werd door de voorzitter nog uitvoerig toegelicht. Overtuigd van de nood zaak dat voor de N.V. Lips industrieterrein nodig is, moeten wij, aldus Burg. Stieger, dit zien als een ernstige zaak voor de be trokkenen en moet gesteld worden dat een billijke schadevergoeding noodzakelijk is. Spreker was er van overtuigd dat de £a. Lips een goede regeling met de betreffen de tuinders voor staat en vertrouwde er op, dat ondanks de pijn die geleden kan worden, omdat men van zijn eigen grond afgaat en naar elders wordt overgeplaatst, veel in goede zin kan worden opgelost. Spr. wilde geenszins de ernst van deze zaak onderschatten en een goede samenwer king tussen de gemeente, de fa. Lips, de ïuilverkaveling en de betrokkenen zal zeker noodzakelijk zijn. De heer Ten Voorde stelde dat hij liever concrete feiten op tafel wilde zien, waar door de betrokken tuinders wisten waar zij aan toe waren. Burgemeester Stieger stelde echter te recht, dat dit in de huidige fase nog niet kon. Eerst zal het plan in hoofdzaken moe ten vastleggen, aleer kan worden onder handeld. Wel wees spr. er op, dat wanneer eventueel de onteigeningswet in werking zou mceten komen, dit geenszins zal betekenen dat de betrokkenen niet volledig schadeloos zullen worden gesteld. De heer Brok vroeg speciaal aandacht voor het feit, dat de betrokkenen niet te lang in het onzekere moeten worden gela ten over wat er gaat gebeuren. Dit niet al leen in dit geval, maar ook in andere ge vallen, wanneer het gaat over boeren- en tuindersbedrijven. Algemeen was men de mening toege daan dat de groei en ontwikkeling van het Lips-bedrijf niet mag worden geremd, maar dat daarnaast de betrokken tuinders of boe renbedrijven geen schade mogen ondervin den. De raad keurde het plan in hoofdzaken goed. DIVERSEN Verder keurde de raad nog goed de ver hoging van de presentiegelden van f 6.50 naar f 10. - per raadszitting en van f 3.50 naar f5.- per commissie-vergadering. Verder werd nog éen geldlening aange gaan met de Bank van Ned. Gemeenten voor een bedrag van f 400.000. - K.A.B. AFD. DRUNEN De KAB, afd. Drunen hield deze week haar jaarvergadering. Uit de jaarstukken bleek dat het leden tal toenam met 46 en thans 456 be draagt. Naast de groei in ledental was er ook een grotere activiteit te zien. Speciaal de afd. KAJ en Herw. Levenskracht steeg tot de 350. De Centrale Volksbank had een saldo van 83.931.wat een vermeerde ring betekende van 11.595.Men heeft momenteel 40 jeugdspaarders die deel nemen aan de actie de Zil vervloot. De afd. Drunen gaf zes ontwikkelingsavonden welke alle goed bezocht werden. O.N.A., de to neelgroep der KAB gaf enkele goe de toneelavonden en heeft weer 'n avond op haar programma staan. Ook voor de komende tijd mag al weer op een goede activiteit van de KAB afd. Drunen gerekend worden. Men zal regelmatig een contact blad uitgeven en direct na Pasen zal gestart worden met de actie „Hij en Zij", voor de onderontwik kelde gebieden. De periodiek aftredende bestuurs leden A. Pijnenburg en P. Verhulst werden beiden herkozen. De begroting voor 1961 werd goedgekeurd. Tijdens de rondvraag kwam de St. Nicolaas-actie nog ter sprake waarvoor speciale aandacht werd gevraagd. MUZIEKEXAMENS IN DRUNEN De R.K. Federatie van muziekge zelschappen heeft naar wij verne men besloten dit jaar de jeugdmu- ziekexamens in Drunen te houden. Dit is de eerste maal dat de fede ratie een dergelijk examen in de Langstraat houdt. Dat dit gebeurd is een bijzondere onderscheiding die wel voor een groot gedeelte te danken is aan het feit dat de be langstelling van de jeugd voor de harmoniemuziek in de Langstraat, en speciaal in Drunen erg groot is. In Drunen is men momenteel be zig met een jeugd-harmonie. De 15 jongens die thans ijverig muziek studeren onder leiding van de heer Jac. Merkx en die ook gaan deel nemen aan het komende muziek- examen, zullen straks de kern vor men van de jeugd-harmonie. De muziekexamens worden ge houden op 30 juli en er wordt op plm. 40 deelnemers gerekend. INTERNATIONAAL BRABANTS SONGFESTIVAL Op 28 mei a.s. wordt in Oisterwijk het Internationaal Brabants Song festival gehouden. Dit Songfestival is in enkele jaren uitgegroeid tot het grootste van Nederland. Het wordt dit jaar georganiseerd in nauwe samenwerking met radio en televisie. De K.R.O.-radio maakt proefopnamen van de finale voor uit zending op later tijdstip, terwijl de televisie aanwezig is voor auditie. In de Jury hebben onder meer zit ting de heren Kees Schilperoort en Ton Kool, o.a. bekend van de Spring plank Programma's. Het bijzondere van het Internatio naal Brabants Songfestival is, dat iedereen hieraan kan meedoen, en dat men door grote voorselecties komt tot een op hoog peil staande finale in de enorme cantine van de Kon. Leder- fabriek te Oisterwijk. Vele honderden deelnemers uit binnen- en buitenland worden ver wacht. Ieder ontvangt een puntenlijst over zijn prestaties. Zij, die niet over eigen begeleiding beschikken, worden begeleid door het ensemble Tonny Schifferstein. Er zijn bekerprijzen voor de win naars zang (uitsluitend lichte muze) en voor het beste nieuwe lied van eigen compositie. Zij, die willen deelnemen kunnen zich tot 7 mei schriftelijk melden bij het Internationaal Brabants Song festival, Oisterwijk. BILJARTEN COMPETITIEWEDSTRIJDEN DISTRICT WAALWIJK K.N.B.B. Grote spanning om kampioenschap in kl. D. Door een 6-2 overwinning op OOG I heeft KOT I Elshout zich aan het hoofd geplaatst van de ranglijst in klasse D en is BSV 2 voorbij gestreeft. Laatstgenoemd 4- tal nam vorige week nog die plaats in met 5 punten voorsprong op KOT I uit Els hout, doch... met één wedstrijd meer ge speeld. Nu dus KOT I Elshout met 6-2 van OOG I heeft gewonnen en BSV 2 dit maal geen wedstrijden behoefde te spelen, heeft de club uit Elshout in klasse D de eerste plaats bezet en prijkt nu, zij het slechts met 1 punt verschil aan het hoofd van de ranglijst. Beide rivale hebben thans nog twee ontmoetingen voor de boeg, zo dat hier terecht van een nek aan nek-race kan worden gesproken en is het momenteel nog met geen mogelijkheid te zeggen wie het kampioenschap in klasse D op zijn naam zal kunnen brengen. Verder waren er in de afgelopen week geen bijzondere prestaties, hetgeen uit de ontmoetingen die hier volgen, duidelijk blijkt. Klasse D. In klasse D was ditmaal KOT I Elshout de gastheer van OOG I en bij deze ontmoeting is gebleken dat de gast heren en zeker in eigen huis, heel wat mans zijn. J. van Huiten van KOT had ditmaal niet de minste moeite met G. Panders van OOG, die hij' dan ook met ruim verschil versloeg. Ook J. Jozen wist zijn partij tegen van Disseldorp te winnen, evenals J. van Dongen tegen J. Hoevenaar, hoewel deze verschillen nu niet zo groot waren. Alleen J. v. d. Wiel van KOT I moest het afleg gen tegen H. Muller van OOG, zodat het einde kwam met een 6-2 overwinning voor KOT, die daardoor een belangrijke stap dichter bij het kampioenschap komt. Nooit Volleerd 4 sleepte in eigen huis een 5-3 overwinning op KNA I in de wacht. Hoewel W. van Heesch van KNA de hoogste serie scoorde (29), verloor hij de partij tegen E. van Herpt. G. Ouwer- kerk van KNA bracht door een klinkende overwinning op L. Slaats van NV de par tijen echter weer in evenwicht. R. Rom- bouts speelde gelijk tegen Ad. Verkooijen, doch door een overwinning van Ant. Ver kooijen tegen M. Heesbeen werd de eind stand 5-3. 't Zwaantje 2 ontving ditmaal Eendracht 2 aii met de uitslag 4-4 mogen beide par tijen tevreden zijn. A. Verhoeven van T Zwaantje moest de overwinning laten aan de prima spelende W. Pullens van Een dracht, doch C. van Muilekom wist door een overwinning op J. van Gelder de balans veer in evenwicht te brengen. C. Berkel- mans van 't Zwaantje won zijn partij van J. Vos, doch moest in zijn tweede partij de overwinning laten aan E. de Peffer, zodat de uitslag 4-4 werd. KOT I Waalwijk was de gastheer van Ons Genoegen 2, doch moest het grootste aantal winstpunten afstaan aan de gasten. Alleen J. van Beers van KOT wist door een overwinning op P. IJpelaar van OG de eer te redden, doch Chr. van Delft, E. Berg mans en nogmaals E. Bergmans verloren van resp. B. Pullens, C. Wijkmans en G. de Wit, zodat KOT I deze ontmoeting met 2-6 verloor. HBS 2 tenslotte ontving in eigen huis Nooit Vplleerd 3 en won deze ontmoeting met 6-2. F. van Delft van HBS gaf dit maal H. de Jong van NV geen schijn van kans en won met groot machtsvertoon. Ook A. Rombouts en W. Pullens van HBS wis ten hun partijen in winst om te zetten. Hier van waren resp. C. Elshout en H. Pullens van NV het slachtoffer, hoewel eerstge noemde met slechts 2 car. verschil. Alleen j. Demmers van HBS moest de overwin ning aan W. Swinkels van NV laten. Klasse E. In klasse E is Ons Genoe gen 3 zeer zeker kampioen, daar dit viertal ook nu weer won van Keesje 2 met 6-2. We komen op dit kampioenschap volgende week terug. W. Herman versloeg ditmaal M. van Dongen, L. van Hilst won van A. van Hilst en C. Herman van D. Heuveling. Alleen Th. Verdonk moest de winstpunten afstaan aan D. Heuveling, die 2 partijen voor zijn rekening moest nemen. Hoewel in eigen huis spelend moest KOT 3 Elshout de meeste punten afstaan aan OOG 2. Alleen H. Tabbers van de gast heren, wist zijn partij te winnen van de Man van OOG, doch C. Biekens, A. de Roos en nogmaals A. de Roos verloren van resp. Blom, J. Molegraaf en A. v. Huiten, zodat de eindstand 2 - 6 in het voordeel van OOG werd. Ook KNA 2 wist een 6-2 overwinning te behalen op Eendracht 3 door overwin ningen van J. Swinkels, H. Sleenhof en H. Klerks op resp. Pijnenburg, Kuijsten en nog maals Pijnenburg van Eendracht. Alleen W. Schoelitz van KNA verloor van G. Waards van Eendracht. KNA 3 deelde met KOT 2 Waalwijk de punten broederlijk samen. C. de Jong en H. Eekels van KNA wonnen van resp. H. van Loon en B. van Brunschot van KOT, doch C. Hamers verloor van J. Kerkhof en M. van Rijswijk van B. van Brunschot; eindstand dus 4-4. Hoogste serie W. van Heesch van KNA met 29 car. Hoogste partijgem. F. v. Delft van HBS met gem. 5. Hieronder volg gedetailleerde uitslagen: Klasse D KOT 1 Elshout - OOG I Nooit Volleerd 4 - KNA I 't Zwaantje 2 - Eendracht 2 KOT I Waalwijk - Ons Genoegen o - HBS 2 - Nooit Volleerd 3 Klasse E Ons Genoegen 3 - Keesje 2 KOT 3 Elshout - OOG 2 KNA 2 - Eendracht 3 KNA 3 - KOT 2 Waalwijk DRUNEN MOOI SUCCES BOND OUD-STRljta AFDELING DRUNEN - ELSHOUt Zaterdag 18 maart vond de schietwedstrijd plaats tussen de Raamsdonk^ Waalwijk en Drunen vSJ «si Bond van Oudstrijders. De wedstrijd geopend door de ere-voorzittér, oud-ha meester A. D. C. Snels. De heer Snel" dat hij deze middag zag als een «k vriendschapsbond tussen de oud-militair» Hij wenste de deelnemende vereniging" een sportieve wedstrijd, waarna hij het' ste schot loste voor de opening van de strijd. De uitslag was als volgt over 3 strijden: A 1 Drunen 314 pt., 2 Waafejhi pt., 3 Raamsdonk 291 pt. B 1 Waalwijk 298 pt., 2 278 pt., 3 Drunen 241 pt. C 1 Waalwijk 271, 2 Drunen 16! Personele prijzen Dames 1 mej. v. Vesterhout 65-64; 2 men. Hult 61-56; 3 mevr. Oome-Stadhtri 33 - 25. 1 Heren A 1 v. d. Hoven 1 -67; 2 N. v. d. Wiel Drunen 68,2 sf 3 Sj. Brok Drunen 68-67-65; 4 L.'y, tu Drunen 68-66-64-62; 5 C. Broos Wal wijk 68, 66, 64, 59; 6 A. 'Rijken WaaU 67, 3 x 65; 7 S. H. Oome Raamsdonkfl 64; 8 A. de Graaf Waalwijk 66-66' 9 P i Hoop Waalwijk 66-61; 10 W. v Raamsdonk 65, 64. Heren B 1 G. Olieslagers Raau 69-64; 2 Chr. Ven Waalwijk 67-66-"jT v. d. Wiel Waalwijk 65-65; 4 G. Ketelaar Waalwijk 65-61; 5 L. Brok Drunen6j.it 6 J. de Bodt Raamsdonk 64-62; 7 G. Kj senbrand Raamsdonk 62-59; 8 A. G Aa Drunen 60-45; 9 H. v. d. Wiel Drug 59-59; 10 L. v. Oisterhout Drunen SU 11 J. v. Dommelen Drunen 56; 12 A. Kon- hout Waalwijk 55-53; 13 B. v. Loon Wal wijk 52-50. Heren C 1 A. Versteeg Waalwijkft 62; 2 A. J. Ophorrst Waalwijk f' B. Lichtvoet Raamsdonk 66-59; 4 Waalwijk 64-64; 5 G. H. Treffers Wa" wijk 64-58; 6 J. A. Vissers Drpnen 63-59, 7 G. de Jong Waalwijk 62-50; 8 H. v. Hd ten Waalwijk 58-51; 9 G. Pelders Dn® 57-52; 10 J. P. Oome Raamsdonk 59dJ; 11 J. Versteeg Waalwijk 52; 12 Raamsdonk 44; 13 Koopman 43; 14 de Wijs Raamsdonk 30; 15 Drunen 29. GLOEDNIEUWE COLLECTIE, steeds de laatste modellen Ongekende keus en verscheidenheid Uitsluitend de allerbeste, verantwoorde kwaliteiten Prachtige, uit het buitenland geïmporteerde PULLOVERS en VESTEN. Keus uit meer dan 1.000 stuks: rose, bleu, marinewit, nijlgroen en alle andere modetinten 8.90 12.40 10.75 19.50 28.50 32.50 No-iron overhemden SPECIALE PAASRECLAME maten 36-42 damesslips in fraaie moderne kleuren 1*95 charmeuse onderjurk met royale nylonkant,in vele kleuren .2.40 damespyama met fanfasiejasje en uni-pantalon 8.95 cocktail- en serveerschortjes v.a. 1.50 WIJ VERGOEDEN UW BUSKOSTEN voor één persoon bij aankoop van ten minste 50 gld.voor twee personen bij aankoop van tenminste 100 gld. Fraaie Gero-cassettes v.a. 27.- Mooie kook-set in alluminium en emaille 167.-, 145.-, 105." Drinkserviezen, glas en kristal v.a19,50 Theeserviezen voor 12 personen, prachtig porcelein met decor.-19,5.0 Jjt Thee-, ontbijt-, en tafelservies, compleet, 54-delig,85." Traploper 50 cm v.a.1.45 Gangloper 70 era breed v.a. 1.95 Tretford....•.•...•.19,90 per m2 Ronyveld. ..•••....•...•.20.73 Dessolon. ••.*••••*••••••22.75 Bouclé in vele kleuren v.a. 10.95 j» Vitragestrook 80 ct. per meter J Dobby Gordijnstof 120 cm breed 2.45 Terlenka-Vensterval, zeer apart 1.85 Bouclé-karpat 140 x 200..42.50 -a r* V>es\aa 0 aaooif rtpvu* VRIJDAGAVOND KOOPAVONDI Alle afdelingen geopend tot9uu In de BOMBI-LUNCHROOM een heerlijke VRUCHTENSORBET ol ean VERRUKKELIJKE IJSFANTAS1EJ_ Burgeme kend, da STRAAT je Geder respectie 27 maart zoveel k gesloten richtinge WAALW d o Sollicital afdeling Loeffstri r Hiermede b oprechte dai leven ons t ziekte en b van onze c vader A. Speciaal da: Verbiesen, I Dokter en IV Ier. Bos, f kennissen e M. en Waalwijk, n Grotestra; GEVRAAG! Stillekens, Heuvel 11, Alléén Hoekelnde 1 WIE WIL 1 tegen i VERGEELDE WEER SI

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 2