SPORTSPIEGEL FILMJOURNAAL uycuio lit* mine Luxor Musis Sacrum MAC MUZZLE EN HET GEHEIM VAN DE GOUDEN BOEDDHA 2 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 9 JUNI 1961 2 WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR ZONDAG 11 JUNI 1961 BETAALD VOETBAL Ere-Divisie le Divisie A VolendamHelmondia '55 BW—DFC VecndamKFC H VUV olewijckers HDVS—Fortuna VI. AGOVV—RBC LimburgiaEDO Volendam Volewijck. KFC Ensch. B. Limburgia H. DVS DFC HVC Veendam Leeuward. BW Stormv. Fort. VI. RBC AGOVV EDO Heimondia 33 20 33 20 33 19 34 19 34 15 33 15 33 16 33 14 33 13 33 11 33 11 33 13 33 12 33 11 33 9 7 6 5 8 6 8 6 9 9 10 7 11 5 12 7 12 8 12 8 14 8 14 4 16 5 16 6 16 8 16 8 16 5 20 6 23 47 45 44 44 39 37 37 35 34 30 30 30 29 28 26 26 21 14 75-37 84-48 64-40 73-54 95-69 56-62 48-57 64-51 61-53 66-73 70-78 50-60 53-70 54-61 65-73 67-78 45-83 47-97 AMATEUR VOETBAL Promotie 4e klas SteenGrenswachters HilvariaBoeimeer K.N.V.B. Afdeling Noord-Brabant 2e klas 210 Heusden 2Berkdijk 2 3e klas 314 Waspik 4Dussense Boys 3 3e klas 315 Heusden 3Baardwijk 4 3e klas 330 Vlijm. Boys 5Zwaluw VFC 5 Esse Boys 2Wilhelmina 5 Zaterdagmiddagcompetitie Programma zaterdag 10 juni 2e klas sw '54Seolto 2 le Divisie B SHSHeracles RCHSittardia HeerenveenSVV Be QuickVSV Blauw WitGo Ahead ZFCEindhoven EBOHExcelsior Helmond't Gooi DHCW ageningen 2e Divisie HilversumRigtersbleek HaarlemZwolse Boys LongaTubantia UVS—Oldenzaal ZwartemeerNEC ZeistWilhelmina PECBaronie Roda SportDe Graafschap 5 „WEIT 1ST DER WEG" Wie er behoefte aan heeft, kan van vrijdag tot en met zondag Freddy Quinn, het idool van hon derdduizenden teenagers en be wonderaars, op het witte doek zien in een hartverwarmende film, die zich afspeelt in Brazilië, het land van de zon, maar ook van allerlei gespuis en boeven, die het onze zingende held moei lijk willen maken. Freddy, die zich eerst nergens anders mee bezig houdt dan wat zingen, vissen en zonnebaden, i wordt geconfronteerd met een vijfjarig weesje, Janni, wier lot hij zich aantrekt en dat op haar beurt niet meer van zijn zijde is weg te slaan. Als het onze zanger gelukt is ons weesje onder te brengen bij de Barmhartige Zusters, ontmoet hij daar een jonge röntgenologe, Anita, waarop hij op slag ver liefd wordt. Maar Anita kijkt de kat eerst goed uit de boom en deelt hem zonder blikken of blo zen mee, dat hij eerst maar eens moet zorgen de kost te kunnen verdienen. Dat lukt Freddy in derdaad en hij wordt chauffeur op een vrachtwagen. Nu komt hij echter van de regen in de drup, want de warmbloedige Manoela, een kennisje van zijn bijrijder, is tot over haar oren verliefd op hem en brengt hem in contact met een smokkelaarsbende zon der dat Freddy het zelf weet. De moeilijkheden met de politie blij ven nu natuurlijk niet meer uit en ook Anita kijkt hem niet meer aan, hetgeen hij zich bijzonder aantrekt. Door een dol huzaren stukje uit te halen, hetgeen wij u I liever niet verraden, wint hij we derom de gunst van Anita en het slot van het liedje is, dat hij met haar in het huwelijk treedt, ter wijl Janni door hen geadopteerd wordt. In deze kostelijke film voor de liefhebbers zingt Freddy natuurlijk vele van zijn bekende schlagers, o.a. „Weit ist der weg" en niet te vergeten „La Guitarra Brasiliana". Vrijdag en zaterdag 8 uur en zondag 6 en 8.30 uur. Toegang alle leeftijden. „DE RANCH DER VERVLOEKTEN" De ranch der vervloekten is 'n goed verfilmd verhaaltje, waar van er dertien in een dozijn gaan. Twee broers, Jim en Dick, met ongure gezichten, zijn op zoek naar avontuur in het woeste land van Australië. Als er een „baan tje" vrij komt om mee te helpen met het transporteren van gesto len vee, slaan zij dit niet af. Het lot wil natuurlijk ook dat zij ver liefd worden op twee zusters en indien men in zulk een staat van liefde is, dan wil men natuurlijk ook trouwen, maar daar voelen Jean en Kate, de twee gezusters, niet erg veel voor. Dan komt er een wirwar van avonturen, waar aan geen einde schijnt te komen. Bij een reddingsactie wordt Dick gedood en nu heeft Jim, z'n broer er zijn buik van vol en geeft er zijn „bestaantje" aan als bandiet. Het toeval wil echter, dat de ge hele bende waar hij bij hoort, ruwweg wordt neergeschoten en hij dus als enige overblijft en voor de terreurdaden terecht moet staan Maar hij weet, dat, wanneer hij vrij komt, Jean met haar zoon op hem zal wachten en hij 'n nieuw leven kan beginnen. Zondagmiddag 3 uur. Toegang 14 jaar. end, zoals trouwens alle films van dit genre. De weinig scrupuleuze redac teur Marchi, die door deze be drieglijke praktijken en specule rende op de sensatiezucht van 't publiék, de oplage van zijn krant „l'Ultima Ora" tracht te vergro ten, lukt dit in het begin op won derbaarlijke wijze en zijn direc teur is een en al bewondering en vertrouwen voor hem, maar zo als altijd is ook hier de misdaad niet lonend en wordt Marchi op staande voet ontslagen om een nog groter schandaal te voorko men terwijl de gedupeerde vrouw Elisa volledig gerehabiliteerd wordt. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zon-, dag 6 en 8.30 uur. Toegang 18 jaar. „OPERATIE VALS GELD" Deze sterk bezette film vertelt over de operatie „Bernard", die de Duitsers op het einde van de oorlog organiseerden. Door een groot aantal vals Engels geld te maken, trachtte men de Engelse economie te ontwrichten om zich zodoende nog een kans te ver schaffen de oorlog te winnen. Toen dit echter niet gelukte werd het vals geld in grote kisten ge daan en vervoerd naar het To- plitzmeer, met de bedoeling deze zo lang in die diepe water te doen verdwijnen en later weer op te halen. Veertien jaar later echter wordt men weer geconfronteerd met deze operatie, doordat een journalist, Wolfgang Löhde, deze zaak weer aan het licht brengt en tracht dit geld te bergen. Löhdes naam wordt door de gehele wereldpers genoemd en de zaak wordt een min of m,eer pu bliek geheim. Door het openbaar maken van deze actie krijgt Löh de tegenstanders, die trachten de ze zaak in de doofpot te doen Geniet er van „DE SLAG OM ARNHEM" Deze film grijpt terug naar de tijd van ellende, honger en ver driet, de oorlogstijd van '40-'45, toen na een dagenlange uitput tende strijd de British 1ste Air borne Division het onderspit moest delven tegenover een ver pletterende overmacht aan tanks en zwaar geschut van de bezet ters. Met deze filmische reconstruc tie van deze heroische strijd, waarin vele authentieke opna men zijn ingelast, heeft men ge tracht de gevallenen te eren met een film, eenvoudig en waardig, zonder smakeloze opsmuk van liefdesverhaaltjes of bedachte franje, zonder geschminkte ac teurs of bombastische rhetoriek, maar juist zoals de slag om Arn hem was, rauw, hopeloos en ont zettend. In deze tijd, waarin het proces-Eichmann zulk een op gang maakt, kunnen wij allen en speciaal de jongeren een bezoek aan deze film aanbevelen om in herinnering te houden, dat wat is gebeurd, nooit meer mag voorko men. Maandag en woensdag 8 uur. Toegang 14 jaar. stoppen, daar zij hierbij 't groot ste belang hebben, omdat ook zij schuldig zijn en hierdoor hun zaak aan het licht zou kunnen komen. Door middel van afperse- rij en chantage trachten zij hun doel te bereiken. Löhde gaat ech ter door met zijn activiteiten en aan het einde van de film vindt zijn grootste vijand de dood. De hoofdrollen in deze film, die zeer goed bezet is, worden vertolkt door Joachim Hansen, die de rol van Löhde vervult, Sa- bina Sesselman, zijn verloofde, en verder Gert Fröbe, Hannelore Bollmann en Werner Peters. Maandag en woensdag 8 uur. Toegang 18 jaar. GEMENGD KOOR DER SACRA MENTSPROCESSIE GROOT SUCCES De Waalwijkse Sacramentspro cessie 1961 is weer verleden tijd. Met bewondering heb ik het ge beuren weer gadegeslagen, be wondering voor de organisatoren en medewerkers (sters) aan dit evenement, dat jaarlijks plaats vindt en getuigt van diepe eer bied en godsvrucht voor het Al lerheiligste. Bewondering echter ook voor het gemengd koor, dat tijdens het sluitingslof op zulk een indruk wekkende wijze de diverse gezan gen naar voren wist te brengen. Dit gemengd koor, samengesteld uit diverse zangers uit de ver schillende parochies van onze ge meente is iets, dat naar mijn me ning goed voldeed en zeer zeker recht heeft op een voortzetting hiervan, daar het zeer veel luis ter aan de Sacramentsprocessie kan bijzetten. Dat dit niet alleen mijn mening is, staat als een paal boven water. Ook de zangers van dit gemengd koor hebben hun mening geuit en zouden gaarne 'n voortbestaan van een nog groter koor gegarandeerd willen zien voor deze gelegenheid. Het is nu slechts de vraag of de diverse betrokken personen, die nodig zijn voor de opbouw en verdere bloei van zulk een koor, fut hebben om zulks te organise ren en of van de betrokken in stanties de vereiste medewerking kan worden verkregen. Het zou alleen maar toe te juichen zijn. Hopelijk geeft deze „Mening" voldoende stimulans in de ge wenste richting en kan de Waal wijkse Sacramentsprocessie vol gend jaar hogen op een koor, dat een devote en juiste luister aan dit evenement toevoegt. EEN WAALWIJKER P.S. Aan lof alleen heeft de Sa cramentsprocessie niets, er moet me dan ook iets van het hart. Het viel mij op, dat onze ver- kennersbewegingen zo slecht ver tegenwoordigd waren. Van iedere groep, en het zijn er drie in onze gemeente, waren slechts een of twee verkenners en een evenre dig aantal welpen aanwezig Daarenboven kon ik slechts een groepleider en een welpenleid ster ontdekken, zodat ook de lei ding maar schamel was vertegen woordigd. Nu weet ik wel, dat er die dag een Koempoelan was maar dat wil toch zeker niet zes gen, dat de belangen van deze openbare geloofshulde verwaar loosd moeten worden, omdat door een nog wel katholieke or ganisatie iets is georganiseerd op een zondag, waarop in de meeste gemeenten de Sacramentsproces sie trekt. Neen, het viel bitter te gen en ik kon me geen goed idee vormen van wat deze katholieke verkenners, waarbij ik dan na tuurlijk speciaal aan de leiding denk, op het gebied der geloofs uiting nu juist presteren. Geachte Redaktie, Reeds meerdere malen werd in Uw blad geschreven over de overlast die voetgangers onder vinden van fietsende jongelui op de trottoirs. Het heeft tot dusver weinig geholpen. Men gaat ge woon zijn gang en meent blijk baar, dat de trottoirs niet alleen zijn voor voetgangers en kleine kinderen, maar voor groteren, die ér dan ook gretig gebruik van maken tot ergernis van de wan delaars, die daarbij groot gevaar lopen. Ik meen dat enig krachtig toezicht hierbij wel op zijn plaats is. In de Grotestraat ziet men daar weinig van, maar elders, in de Mr. v. Coothstraat,, Juliana- straat, Stationsstraat, Burg. jMoo- nenlaan enz. enz. is het meer dan ergerlijk. Ik geloof dat het wel gewenst zou zijn, dat om de tij den dat de scholen uitgaan, enig speciaal toezicht werd gehouden, dan zouden ook de ergerlijke bal dadigheden en vechtpartijen door en onder de jongelui wat meer tot het verleden gaan behoren.. Het lijkt er op of die snuiters het mooi vinden, ongestoord ou dere mensen te kunnen lastig vallen, baldadigheden uit te ha len, tot grote ergernis van vele ingezetenen, en daartoe beperkt het zich niet alleen, want op bui tenwegen veroorloven ze zich er gerlijke baldadigheden tegenover fietsende meisjes, die hier naar school of kantoor moeten en die ongelukken tengevolge kunnen hebben. Ik weet het wel, de politie kan niet overal tegelijk zijn, maar op deze plaatsen en deze tijden, en liefst in het burger, een oogje in het zeil houden, zou voor de rust en het gevaar een weldaad zijn, zo denk ik en velen met mij er over. Dankend voor de plaatsruimte. A. B. „IK VERDEDIG MIJN LIEFDE" Een drakerige titel met een eveneens drakerig verhaal ver telt de geschiedenis van 'n mooie jonge vrouw die door middel van de schandaaljournalistiek in een minder mooie positie komt te verkeren en er langzamerhand wanhopig onder wordt. Zelfs haar man begint aan haar te twijfelen, totdat zich een voorval voordoet, dat de gehele zaak recht zet en waarmee dan ook de film eindigt in een happy «Ml Een oud spreekwoord zegt, dat een kat in nood rare sprongen maakt. Dat wist de commissaris blijkbaar ook, want plotseling vloog hij overeind, greep 'n stoel en wilde de officier van justitie daarmee te lijf gaan. Hij had ech ter buiten de waard in dit ge val Mac Muzzle - gerekend. De ze had zich namelijk teruggetrok ken achter een kastdeur, om zich daar te ontdoen van zijn zware en onhandige wapenrusting. En net toen hij weer achter die kast deur vandaan kwam, zag hij hoe de misdadige commissaris de stoel greep. Op het bureau naast Mac lag tussen allerlei rommel echter ook een revolver. Pijlsnel greep onze vriend dit schietwa pen en riep: „Handen omhoog, commissaris!" De heer Money de Pénoze zag wel in, dat een stoel aanzienlijk minder waard was dan een revolver en koos daarom eieren voor zijn geld. Zachtjes zette hij de stoel weer neer, doch hij ging er nu brutaal op zitten. „En wat willen jullie nou?" zei hij grijnzend. „Jullie beschuldi gen mij dus van roof, brandstich ting en poging tot moord, hè? Ik weet daar niks van, hoor je? He lemaal niks! Komen jullie maar eens met bewijzen, als je wat te vertellen hebt!" Honend keek hij de officier van justitie aan en daarom merkte hij waarschijnlijk niet, dat Pie Yah Ma stil en ge heimzinnig achter z'n stoel stond te glimlachen... FEUILLETON van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN" DE VISSER VAN FLORIDA RICHARD POWELL 32). „Iets te pakken?" gromde Har ry. Er klonk meer ontzag uit zijn stem. „Weegt minstens twintig pond" hijgde ik, geleidelijk de lijn inha lend. De lichtstraal uit Harry's kap gleed over het water. Voor ons uit, een weinig aan stuurboord, zwaaide een mangrovestruik hef tig op en neer. In de takken glin sterde een rood-met-wit voor werp. „Twintig, makkelijk" zei Harry. „Als je de wortels meere kent tenminste". Zijn ratelende lach klonk luider dan ooit. De boot gleed in de richting van de mangrovestruik. Mijn greep miste, doch Harry bevrijd de de haak met 'n ruk. Hij wierp mij het aas verachtelijk toe. „Wat een vent ben jij..." be gon hij, zweeg toen plotseling en rukte aan het snoer. Een lange, donkere schaduw verscheen in 't licht van zijn lamp. De speer trilde, flitste naar voren. Enkele seconden lang danste en sidderde de schacht van de speer in Har ry's greep. Kleine draaikolkjes wervelden omhoog van de bo dem. Toen schoot het ondereind van de schacht naar boven en was vrij. „Gemist", zei ik. „Jammer." De lichtstraal schoot naar mij toe en bleef een ogenblik als een koud, onaandoenlijk oog op mijn gezicht rusten. Toen zwaaide hij weer weg en Harry begon voor zichtig de lijn binnen te halen, die naar de dobberende schacht liep. Niet ver van ons vandaan kwam het water in beroering, eerst heftig en van lieverlede kalmer. In minder dan een mi nuut had Harry de schacht aan boord. De stalen kop ontbrak, maar van het uiteinde van de schacht liep een tweede lijn het water in. Harry trok er voorzich tig aan. Er klonk nog even een zacht geplas, daarna stak hij een hand in het water en haalde een lange vis binnen boord. Het dier had een korte onderkaak en er liep een zwarte streep over de he le lengte van zijn lichaam. Even voor de rugvin waren de weerha ken diep in het vlees gedrongen. „Een snoek" zei Harry. „Die moet je zien te vangen. Maar kijk goed uit, dat er schubben aan zit ten en geen blaren." Hij lachte en bleef lachen, ter wijl hij de vis van de haken los maakte en de stalen punt weer op de schacht plaatste. Ik klemde mijn tanden op el kaar en ging weer aan het werk. Langzaam verstreek de tijd. Har ry ving een kleine snoek. Een tijdje later spietste hij een mach tig lijf, dat onmiddellijk de speer uit zijn handen rukte en er als een razende vandoor ging, een schuimstreep op het water ach terlatend. Harry kreeg de speer opnieuw te pakken en ving een grote zalm. Mijn arm begon moe te worden van het werpen. Ik enterde nog twee mangroven. Beide keren vlamde woede in mij op, om even later weg te trekken en een ake lig gevoel van katterigheid achter te laten. Slechts één keer kreeg ik werkelijk beet. Ik voelde 'n plot selinge ruk en een staart geselde het water. Harry's toeschietende lichtstraal gaf een kleine tarpoen op het toppunt van zijn sprong te zien, de bek wijd open, de kop woedend heen en weer schud dend. Een seconde later schoot mijn haak los en vloog op mij toe. Ik dook en het aas plempte achter de boot in het water. „Die vis had jou bijna aan de haak", zei Harry. Ik wachtte op zijn ratelende lach, maar hoorde niets. Het lich te oog op zijn kap bleef me een hele tijd aanstaren. Zolang de lamp brandde, kon ik zijn gezicht niet onderscheiden. Ik haalde de lijn in en trachtte de chaos van haken en snoer te ontwarren. Ik had een gevoel alsof mijn vingers tenen waren. Eindelijk wendde Harry zijn lamp van mij af en slaagde ik er in, de lijn vrij te maken. Ik trilde nu voortdurend over mijn hele lichaam. Ik pro beerde mezelf wijs te maken, dat het kwam van het sputteren van de motor, doch daarmee hield het geen gelijke tred. Ik vroeg me af waarom Harry niet gelachen had. In het begin had hij bijna niets anders gedaan, maar nu was hij stil geworden en telkens opnieuw staarde het oog van zijn lantaarn mij aan. Hij had sedert een uur al niet meer gedronken en mis schien begon de nevel van zijn hersens te wijken. Hij miste een paar keer met z'n speer en spietste daarna weer een knaap van een zalm. De boot schoof langzaam over een wier- bank. In de lichtstraal blonken gele zandvlekken onder het wier. Harry spietste een grote forel. De boot gleed terug naar de mangro ven en hij ving 'n kleine vis van twee pond. Ik kreeg een sleep wier aan m'n haak en vervolgens een mangrovewortel. Opnieuw bleef het witgele oog op mij rusten en Harry's stem vroeg langzaam!: „Wanneer heb jij vissen geleerd?" „Een hele tijd geleden", zei ik. Mijn tong was zo droog als kurk en weigerde bijna te spreken. „Ik moet nog wennen aan deze hen gel." „O, zei hij, nog langzamer, „ik dacht eigenlijk, dat je nooit had gevist." Ik slikte met inspanning van al mijn krachten. Mijn keel voel de als schuurpapier. Ik kon niet veel terugzeggen. De kerel begon langzaamaan nuchter te worden en zijn hersens werkten weer. Er zat niets anders op dan dat ik wat ving. Ik wierp opnieuw" en haalde jachtig de lijn in. Er ge beurde niets. Ik wierp weer. Het witte oog staarde mij aan. Ik zag niets meer dan de vier glinsteren de weerhaken aan de speer. Ik wierp m'n aas nu niet meer recht vooruit, doch beurtelings rechts en links. Zodoende hoefde ik Harry mijn rug niet toe te keren. Het onderdrukte ploffen van de uitlaatpijp van de motor dreunde in mijn hoofd als een tandarts boor. Tegen de boeg murmelde 't water. Het oog bleef op mij rus ten. „Waarom vis je niet?" vroeg ik schor. „Ze zijn mij te klein", zei hij. Mijn lijn slipte terug. Ik tracht te het snoer te ontwarren met vingers zo stijf als ijspegels. „Is twintig pond te min?" vroeg ik. „Ja, op het ogenblik wel." „Da's je goed recht", zei ik, met een poging om opgeruimd te lachen, doch slechts in staat een hol geluid voort te brengen. „Het spijt me dat ik zo'n slechte tegen stander ben. Ik schijn niet veel geluk te hebben." „Je schijnt zelfs helemaal geen geluk te hebben." Mijn hart bonsde zwaar en traag. Ik kon niet uitmaken of hij z'n woorden dubbelzinnig bedoel de of niet. De speer rustte op het dolboord met de punt naar mij toe. Als ik het in mijn hoofd mocht krijgen hem te bespringen dan zou een korte beweging van zijn hand voldoende zijn mij aan de weerhaken te rijgen. (Wordt vepolgd) Fejjenoord 34 24 5 5 53 100-40 Ajax 34 22 7 5 51 102-51 VVV 34 18 6 10 42 77-47 Sparta 34 16 9 9 41 71-54 DOS 34 15 9 10 39 71-49 GVAV 34 15 8 11 38 57-51 FSV 34 14 9 11 37 74-59 D Yv S-A 34 11 13 10 35 59-49 NAC 34 15 4 15 34 59-64 Wulem II 34 13 6 15 32 53-71 ADO 34 15 2 17 32 59-78 SC Ensch. 34 12 6 16 30 52-63 Rapid JC 34 11 7 16 29 42-54 MVV 34 10 8 16 28 45-70 Fortuna 34 8 10 16 26 52-69 Elinkwijk 34 11 3 20 25 43-72 Alkmaar 34 6 12 16 24 39-61 Noad 34 4 8 22 16 28-81 Vitesse 33 33 33 le klas C AllianceONA EmmaQuick le klas D Spel. Emma 22 12 6 4 30 56-33 Spel. Irene 22 11 6 5 28 51-34 Minor 22 9 7 6 25 34-38 Boxtel 22 10 3 9 23 44-45 Spel. WW 22 8 6 8 22 36-42 Tongelre 22 9 3 10 21 38-34 TOP 22 8 5 9 21 33-36 Wilh. '08 22 7 7 8 21 29-23 Heer 22 7 6 9 20 38-42 Spechten 22 7 5 10 19 36-35 Hoensbroek 22 7 3 12 17 26-34 Brabantia 22 6 5 11 17 31-45 Blauw Wit 33 27 5 1 59 104-33 Heracles 33 23 3 7 49 114-44 DHC 33 20 9 4 49 65-26 Excelsior 33 15 7 11 37 71-56 Sittardia 33 15 7 11 37 61-62 SVV 33 14 7 12 35 52-57 Wagening. 33 14 4 15 32 70-71 Heerenv. 33 13 5 15 31 67-47 ZFC 33 12 7 14 31 49-51 Be Quick 33 11 9 13 31 63-68 't Gooi 33 12 7 14 31 48-71 Eindhoven 33 8 11 14 27 45-66 VSV 33 11 5 17 27 45-67 Go Ahead 33 8 10 15 26 50-74 SHS 33 8 8 17 24 47-62 Helmond 33 9 6 18 24 40-66 EBOH 33 8 7 18 23 42-88 RCH 33 7 7 19 21 54-78 Haarlem 33 20 8 5 48 82-39 Hilversum 33 18 10 5 46 79-46 NEC 33 19 5 9 43 80-52 Wilh'mina 33 18 6 9 42 81-60 Baronie 33 17 6 10 40 66-41 Roda Sport 33 18 2 13 38 71-60 Zwartem. 33 12 13 8 37 69-57 Velox 34 14 8 12 36 67-63 Longa 33 15 5 13 35 76-74 Oldenzaal 33 13 6 14 32 50-60 Graafschap 33 11 9 13 31 58-61 Zw. Boys 33 8 12 13 28 32-45 UVS 33 8 11 14 27 47-60 Tubantia 33 10 7 16 27 64-73 Rigtcrsbl. 33 11 4 18 26 54-72 PEC 33 10 18 25 53-81 Zeist 33 6 7 20 19 43-90 De Valk 34 6 4 24 16 51-99 PARADI SAIVATORE 77 ct CAP In doosjes van 5 en AVAIV/-

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 2