wAAlwijkse en UnqstRAatse couRAnt KAATSHEUVEL Uit de Langstraat f* yiieMrtfc"" ^'l/Ua.alwuLï ^t)acjloek Elshout VRIJDAG 21 JULI 1961 83e JAARGANG No. 58 j Uitgever: I Waalwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen I Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres „Echo" Zondagsdienst. Vanaf zaterdagmiddag 1 uur; tot maandagmorgen 8 uur, uit-1 sluitend voor spoedgevallen. Dienst: Dr. v. d. Wouw. Geslaagd. Woensdagavond werd aan de technische school voor schoen makers te Drunen door burge meester Stieger aan de leerlingen die met succes de 3-jarige cursus hadden voleind, de eindgetuig- schriften uitgereikt. De geslaag den waren: Nico Mook, Drunen; Nico Pessers, Waalwijk; Kees Kouwenberg, Drunen; Henny v. d Wiel, Drunen; Jan Thelen, 's-Bosch; Wirn de Gouw, Drunen, allen goed. Verder Leo Rechters, Drunen,; Walter v. d. Lee, Nieuw- kuijk; Wim de Hart, Drunen; Gerard Oerlemans, Drunen, vol doende. Spreekuur. Vanaf 22 juli tot 7 augustus zal de sociale werkster juffr. Bos we gens vacantie geen spreekuur houden. Filmjournaal „BOTSENDE JEUGD" Een film over de moderne Ameri kaanse jeugd. Het is een beeld van een eerzuchtige, harde en vaak on geremde jeugd, waarover men wel het hoofd kan schudden, maar waar van men anderzijds weet dat zij de toekomst van Amerika zijn. Ons er veel zorgen over maken is, geloven wij, het laatste wat we moeten doen. Het is een jeugd die kampt met be paalde jeugdproblemen, die voor het merendeel in de groei naar de volwas senheid wel een oplossing zullen vin den. Overigens zijn bepaalde gedra gingen van deze jeugd wel zodanig, dat een stevige aanpak gewenst is. Het is een harde, misschien hier en daar wat té geaccentueerde film, over de jonge mensen in het Amerika van vandaag. Het is een boeiend relaas, waarmee 1jarigen hun voordeel kunnen doen. Zaterdag om 8 en zondag om 8.30 uur. „DU BIST WUNDERBAR" Een filmverhaal met de charmante en levenslustige Caterina Valente in de hoofdrol en dat betekent een film met veel vaart en pittige moder ne muziek tegen een achtergrond van een amusant, romantisch verhaalde. Vooral de jeugd zal ér zich uit stekend mee amuseren. Zondag om 4 en 6.15 uur. Toegang alle leeftijden. «nSBEï „ROSE MARIE" Geen nieuwe film, want de hoofd rol wordt vertolkt door Nelson Eddy die alleen bij de oudere bioscoopbe zoekers bekendheid zal genieten. Het is de verfilming van Friml's bekende operette „Rose Marie", die in de loop der jaren wat in het vergeetboek is geraakt. De inhoud van het ver haal heeft alle kenmerken van de operette humor en romantiek in een muzikaal kleedje. Een avond onbezorgd en luchtig amusement. Woensdag 8 uur. Vlijmen Agenda. Patronaat Vrijdag 7 uur: opening ten toonstelling grafische kunst. St. Jansschool: Zaterdag en zondag om 2 en 7 uur: Skelterwedstrijden. Zaal Smit. Zaterdag en zondag 8 u.biér- en wijnfeest. Maandag 8 uur: speciale jazz-; avond. Tentoonstelling grafische kunst. Gaarne maken we alsnog mel ding, dat de tentoonstelling gra- fiscne kunst in het patronaat ge houden wordt op initiatief van de Ver. tot bevordering van het toerisme Kaatsheuvel, zulks in 't kader van de Midzomerfeesten. Geslaagd. Aan de R.K. H.B.S. te Dongen slaagde voor het eindexamen H.B.S. B onze plaatsgenoot Henk Klijn. Biljarten. Maandag 17 juli werden de wedstrijden om de vriendschaps beker voortgezet. De uitslagen waren als volgt: Groep A: De Dreef 1-Euphonia 1 3—5 De Efteling 1-NAS 1 62 Groe£ B: Euphonia 2De Dreef 2 44 NAS 2—De Efteling 4—4 In groep A was het Euphonia die door haar 3-5 overwinning op De Dreef haar positie aan de kop van de ranglijst wist te verstevi gen. Het was in deze ontmoeting in 't bijzonder kopman H. Soe- terboek, die de aandacht op zich vestigde. Met een mooie serie van 53 en een moyenne van 11.66 liet iDrik M. de Ruijter achter zich. In de ontmoeting Efteling 1 NAS 1 wist B. Dekkers met 13.64 de baas te blijven over C. v. Box tel. En alsof er geen vuiltje aan de lucht was, speelde grote Koos maar effe 4.34 „net of det 't niks ies". In groep B is er geen enkel viertal dat kamp geeft, want ook deze week werden de punten broederlijk gedeeld. Ook was het hier weer Joke Damen die voor de beste prestatie zorgde, want 3.16 is voor deze nieuweling een pracht moyenine. Overigens wa ren alle partijen van een beter gehalte dan vorige week, daar bijna alle moyennes 10 tot 25 hoger waren. Dus jongens, con centreer u ten volle wanneer ge moet spelen, en daverende pres taties zullen niet uitblijven. Tot slot de wedstrijden voor zaterdag en maandag. Zaterdag 22 juli. De Dreef DDe Efteling 1. De Efteling 2-De Dreef 2. Maandag 24 juli. Euphonia 1-NAS 1. NAS 2-Euphonia, 2. R.K. V.V. DESK Zaterdag 22 juli SSC-NEO Combinatie—DESK 1 Aanvang zes uur. Eerste oefenwedstrijd van Dessers. De Dessers, die deze wéék, na een vacantie van drie weken, de training hervat hebben, spelen zaterdagavond op het SSC-terrein te Sprang-Capelle tegen een com binatie van de Sprangse 4e klas- sers NEO en SSC. Men is in Sprang van plan om de Dessers flinke tegenstand te bieden, want woensdagavond j.l. werd nog een serieuze oefenwed strijd gespeeld. De Dessers op hun beurt zijn verplicht te tonen, dat zij in de 2e klas spelen en dat zij in staat zijn weeT tot de top- ploegen te behoren. Daar de trainer, dhr. Tausch uit 's-Bosch, de Dessers voor 't eerst 'n wedstrijd ziet spelen sinds zij onder zijn leiding staan, zal elke speler willen laten zien wat hij in z'n mars heeft. Vooral omdat de Dessers over een flinke kern be schikken, zal elke speler zich ten volle moeten geven. Het is reeds meer dan twee maanden geleden, dat de Dessers voor het laatst een wedstrijd speelden, zodat zij er naar hun keren om in het veld te komen. Een interessante wedstrijd mag dan ook verwacht worden. Wij rekenen er op, dat vele DESK-supporters hun favorieten zullen vergezellen, vooral ook omdat deze wedstrijd wordt ge speeld ten bate van het Groene Kruis. Dus zaterdagavond naar 't SSC-terrein Loon op Zand 51 PAPZAKKEN LUCHTBEDOEN KEUS uit een groot aantal modellen SLAAPZAKKEN in uni- en fantasie-dessins, met rondom ritssluiting; zg. dekenmodellen VullingenWattine Polyester - TERLENKA - DRALON en Dons Extra aanbieding! vanaf 17.®® Uw Sport-speciaalzaak SPORT Let op 't nieuwe adres: STATIONSSTRAAT 51 A WAALWIJK Met vijf bussen zijn we jl. dinsdag naar Berg en Dal getrokken. Die ,,wijdat waren 230 bejaarden, de leden van het uitstapjes-comité, des kundige Rode Kruis-mensen, twee politièheren - Marcelis en v. d. Giessen - én tenslotte een viertal persmensen, dat niet alleen de ogen maar ook de keel goed de kost ge geven heeft. Het liep tegen half twee, toen we onder de gebruikelijke zomerhemel - lekker vet bewolkt en plensen water in het vooruitzicht - van het Vre desplein wegreden. Zakdoeken van de achterblijvenden wuifden ons de Wil- helminastraat uit en her en der viel zelfs een traan op het reeds over verzadigde plaveisel, want tenslotte ligt Berg en Dal over de Brabantse grens. In de Loeff straat bewezen de bussen hun kwaliteit door zonder ver lies van moeren, bouten, pijpen en kabels het provinciale wegdek te pas seren. In Drunen kregen we reeds de eerste tractatie in de vorm van een enorme regenbui, waarmee nog weer eens bewezen werd dat onze zomer alleen maar op de kalender voorkomt. De stemming bleef echter ,,himmel- hoch jauchzend" en welgemoed reden we in éen Tour de France-tempo door het rustige Vlijmen en het nijvere Den Bosch. De passencontrole tussen Den Bosch en Grave verliep vlot voor wat de argeloze bejaarden betrof. Ten aanzien van enkele comitéleden ver liep de zaak niet zo vlot. Zij werden in een klein kamertje nader aan de tand gevoeld, maar konden na een borgstorting toch de reis voortzetten. Een der journalisten werd terstond in de boeien geslagen, wijl hij een tas met een vervaarlijk apparaat met zich voerde. Na enig getelefoneer met Den Haag en een onderzoek door een mi litair expert bleek het echter een fo totoestel met zelfontwikkeling te zijn. Met achterlating van zijn vingeraf drukken kon ook deze heer weer in de bus plaats nemen. Van mij bleken de douaniers gelukkig nog nooit te hebben gehoord, hetgeen een nog langdurig getelefoneer met Moskou en Paterswolde (waar het rode studie centrum gevestigd is) voorkwam. Achter Grave bogen we rechts af en onder nieuwe hevige slagregens bereikten we via het schone Neder- asselt, Mook en Groesbeek (over de in nevelen gehulde toppen van de Oude Zevenheuvelenweg) Berg en Dal, met name hotel Hamer". On der brede en dikke bomen waren daar riante zitjes, maar we kropen toch al lemaal maar onder de pannen gezien de blijvende dreiging in het zwerk. Tot vijf uur heeft daar iedereen gedaan waar hij zin in had. Die zin bleek hoofdzakelijk gericht op het oude, vertrouwde spelletje glaasje vol - glaasje leeg" en zo kon het dan ook gebeuren dat om vijf uur een met bulkende eetlust uitgeruste menigte zich rond de welvoorziene Gelderse koffietafel schaarde. Na tuurlijk waren er twee persmensen die aan een verkeerde tafel gingen zitten en twee slaatjes, bestemd voor andere mensen die nog moesten komen, sol daat maakten. Door de Berg én Dalse recherche werden ze weggevoerd. Net goed, de patsers! Terwijl monden en kaakwerken hun vernietigend werk deden, richtte de voorzitter van het comité, de heer A. Meijs, zich tot de etende schare. Hij dankte op de eerste plaats al degenen die dit uitstapje weer hadden moge lijk gemaakt (daar bent u dus ook bij) en in het bijzonder de Coöperatie en Aveha, die weer spontaan voor sma kelijke versnaperingen hadden ge zorgd) en wenste iedereen een pret tige middag. Ook wees hij er op dat het dit jaar niet mogelijk was geweest om per luxe auto te reizen gezien de gro te afstand, maar hij me&rtde te mogen aannemen dat men ook zo al lemaal zeer tevreden was. Ook mocht met de sigaar de politie ook een har telijk dankwoord opsteken en deze beide stoere mannen hebben dat meer dan verdiend. Op hun simpel motor tje hebben ze de enorme watermas sa's getrotseerd en op gevaarlijke kruispunten stonden ze telkens weer in hun leren jassen gereed om ons te behoeden voor kneuzingen en knel lingen. De terugkeer naar Waalwijk had iets weg van de thuiskomst van een zegepralend legioen dat de ontaarde vijand een vernietigende nederlaag heeft toegebracht. Er werd uit volle borst gezongen, met en zonder de hulp van gramofoonplaten. Vanzelf sprekend is dat de pers ook hier weer stimulerend en activerend optrad. Het waren merendeels liederen die gecomponeerd zijn met het oogmerk de gevoelige snaar te raken en u voelt wel dat het er dus op los is ge gaan. De ene zeeman ivas nog niet dood of we'hadden al weer een nieu we, die we even vrólijk nooit meer thuis lieten komen. Kon ons wat sche len! De schemer daalde al over velden en beemden toen we in Waalwijk bij de Putstraat op de jeugddrumband stieten. Die jongens deden er nog eens een schepje bovenop en tot aan de markt hebben we ontroerd zittkn knikken en slikken naar de menigte langs de weg die ons met kushanden verwelkomde. En dat was het dan. Het was prachtig en vreselijk gezéllig en als ik mijn oor goed te luisteren heb gelegd dan willen de bejaarden nooit meer anders dan met bussen. Het is na tuurlijk wel hard voor de particuliere chauffeurs die zich vele jaren zo spontaan hebben aangeboden, maar zo is het leven nu eenmaal. Zij kun nen zich echter troosten dat ook zij eerlang met bussen een middag de Wijde werèld in mogen trekken. Het comité en de pers zal hen met gejuich verwelkomen en met bijzondere zorg omringen. Raamsdonk KONINKLIJK PAAR NAAR LA COURTINE Koningin Juliana en prins Bernhard hebben het voornemen in de tweede helft van september de Nederlandse troepen in La Courtine te bezoeken. De tcho vAn het ttiH- «g DIERENMISHANDELING TOTO FANFARE Voor de toto ten bate van het instruman tenfonds van de kerkelijke fanfare was deze keer f 173.18 ingelegd. Ie prijs (geraden f 173.10) H. Henkens; 2e prijs (geraden f 173.-) moet gedeeld worden door H. Lommers, C. Lambrechts, A. Pauw en Th. van Mierlo. De 3e prijs (geraden f 174.--) was voor een onbekende invuller. Deze kan zich komen melden. ONGEVAL Het 7-jarig zoontje van de heer W. R., dat in een nabij de ouderlijke woning gele gen tuin aan het spelen was, liep zonder op het verkeer te letten plotseling de straat op. De heer de V. uit Haarsteeg, die men een volkswagen-bestelbusje juist passeerde, kon een aanrijding niet meer vermijden. De bot sing is wel zo hevig geweest dat het slacht offer bijna op slag dood was. Dr. Verhaag die direct aanwezig was kon slechts de dood constateren. Bijzonder tra gisch is wel dat de inwonende grootmoeder van het kind zaterdagmiddag plotseling is overleden. De uitvaart voor beiden had j.l. woensdag plaats. Enkele dagen geleden werd de politie al hier met het onderzoek belast naar Wat zich aanvankelijk als een ernstige dierenmishan deling liet aanzien. Een koe van de land bouwer M. M. liep met een afgesneden staart en het veulen van de landbouwer A. P. vertoonde ook duidelijke sporen van mis handeling. Gebleken is nu dat deze twee gevallen geheel los van elkaar staan. Werd er gedacht aan dierenmishandeling door een der werknemers bij de ruilverkaveling, ge bleken is dat deze verdenking ook onjuist is. Wel heeft een der werknemers verklaard dat hij boos op de koe was, die hij al meer dere malen had proberen weg te jagen, om dat zij telkens aan zijn jas en broodtrom mel snuffelde en deze met een schop heeft gegooid, wat evenwel erger afliep dan de bedoeling was. GESLAAGD Voor het MULO-diploma slaagden: Arn. van Huiten Azn., Fr. Klijn Mzn. en A Lommers Pzn. OVERPLAATSING Met ingang van heden is Zr. Lotharia van de Mariastichting overgeplaatst naar Maas tricht, alwaar zij belast wordt met de ad ministratie van het kleuteronderwijs. FESTIVAL Ondanks het minder gunstige weer is het festival waarmee de kerkelijke fanfare haar 75-jarig jubilé heeft gevierd, schitte rend geslaagd. Zaterdagmiddag werd het geopend met een muzikale wandeling met medewerking van de Heusdense Jeugdfan fare. Door de voorzitter van het festival comité de heer Joh. van Venrooy, werd daarna een openingswoord gesproken en de deelnemende gezelschappen welkom gehe ten. De aanwezigen hebben genoten van het geen door koren ten gehore werd gebracht. De aandacht was buitengewoon goed, zelfs nog toen men door de regen gedwongen werd het programma verder binnen af te werken. De gemengde zangvereniging UDI, die het avondconcert had aangeboden, was buitengewoon op dreef en kreeg een lang en welverdiend applaus. Zondag was het de dag van de bij de Langstraatse Bond van Harmonieën en Fan fare-gezelschappen aangesloten verenigin gen. De heer Fr. van Abeelen zou de uit te voeren numpiers beoordelen. Na een kort welkomstwoord door de voorzitter van de fanfare, werd onder leiding van de heer J. van Loon, de festivalmars gezamenlijk ge blazen, waarna de verschillende verenigin gen optraden. Vanzelfsprekend was er éen grote verscheidenheid te beluisteren en de kwaliteit der uitgevoerde nummers liep nogal ver uiteen. Toen de regen bleef vallen en de tempe ratuur zodanig werd dat van een avond concert buiten niet te genieten zou zijn, be sloot het comité naar het parochiehuis te verhuizen. De talrijke aanwezigen hebben daar volop genoten van het door de har monie Drunen aangeboden concert onder leiding van de heer A. Stolwerk.. Het was een goed verzorgd program met voor elk wat wils. Een langdurig applaus was de erkentelijkheid van een dankbaar publiek. Nadat Burgemeester Stieger, de Z.E. heer Pastoor Versteeg, de ere-voorzitter van de fanfare en de voorzitter van de harmonie Drunen, de heer Werner, enige hartelijke wootden van gelukwens hadden gespro ken, sloot de voorzitter van het festival- comité, de heer Joh. van Venrooy, de fes tiviteiten met een hartelijk dankwoord aan allen die aan het welslagen hadden meege werkt. De leden van het comité en het ere- comité voor hun belangstelling en financiële steun, de deelnemende verenigingen, de sprekers voor hun hartelijke woorden en speciaal het bestuur en leden van de Kon. Erk. Harmonie Drunen, voor het schitterend concert, dat een waardig slot vormde van het jubileum van de fanfare. VLIJMENS B.B. REVUE-GEZELSCHAP Het Vlijmens B.B. Revue-gezelschap, ge vestigd in café De Witte (J. v. d. Dungen) heeft in studie genomen de revue onder het motto: „Non stop recht door". Speeldata: dinsdag 10, zaterdag 14 en zondag 15 okt. Dinsdag voor genodigden,1 dn hoofdzaak ne ringdoenden, die op dinsdag toch sluiten. Tevens een mooie gelegenheid om de ge schonken prijzen door <le Vlijmense midden stand persoonlijk te zien waar ze blijven. KERMIS TE VLIJMEN De kermis te Vlijmen wordt dit jaar ge houden zaterdag 26, zondag 27, maandag 28 en dinsdag 29 aug. Daar bij velen de mening bestond dat 19 aug. de kermis be gon, is men nu goed ingelicht, 26, 27, 28 en 29 aug. WEDVLUCHT DE ZWALUW Zondag wedvlucht van de Postduivenver eniging De Zwaluw vanuit Neufvilles België. Inkorven zaterdagmiddag van 3 tot 5 uur. Allen op tijd, want de poulstaten moeten nog opgemaakt worden. TENTOONSTELLING Zondag werd in de Meisjesschool een tentoonstelling gehouden van de werkstuk ken van de leerlingen. Hiervoor was grote belangstelling; vooral de ouders stelden veel interesse in het werk van hun kinderen. „CONCORDIANEN" 3 DAGEN TE GAST IN CHAUMES-EN-BRIE Het uit bijna 80 leden bestaande gezel schap van de harmonie „Concordia" is drie dagen te gast geweest in het vriendelijke dorpje Chaumes-en-Brie ten zuid-oosten van Parijs. Het zijn drie prachtige dagen geweest voor de heer E. van Hoorn - voorzitter van „Concordia" - en zijn man nen en er zijn in dit korte tijdsbestek hech te banden van vriendschap gesmeed tussen Fransen en Nederlanders. Chaumes-en-Brie is een simpel dorpje dat maar' net de i 700 inwoners haalt, maar het heeft een grote zoon, n.l. de beroemde Franse componist Louis Couperin, die daar 300 jaar geleden overleed. De inwoners vondeii terecht dat er maar eens een luister rijke gedenkdag ter ere van hun beroemde zoon georganiseerd moest worden en ze hebben daar geen gras over laten groeien. Zij troffen het daarbij dat zij dr. K. van Opstal in hun midden hadden, oud-inwo ner van Loonopzand en jaren geleden ge- emigreerd om in Frankrijk als „zuiveladvi- seur" te gaan werken. Als geboren en geto gen Loon-op-Zand-er was deze natuurlijk direct enthousiast over het organiseren van een muziekfeest en toen het op uitnodigen van' buitenlandse gasten aankwam, dacht dr. van Opstalnatuurlijk direct aan het fameuze Concordia-korps uit zijn eigen geboorte plaats. Het is een prachtig feest geworden, voor Chaumes zowel als voor Concordia en we hopen er in een volgend nummer dan ook nog iets meer van te kunnen vertellen. LUCHTBEDDEN f GESLAAGD Mej. Corrie Verschuren alhier slaagde voor het examen primaire opleiding Huis houdschool. Voor het examen van de cursus Landbouwhuishoudschool slaagden de dames s Dina Akkermans en Jo Kemmeren alhier. AMBTENAAR BENOEMD Ter gemeentesecretarie van Waspik is in de rang van klerk le klas benoemd de heer G. Josten uit Ulicoten. BEGIN VAN BRAND Bij haar werkzaamheden in de beender meel- en kunstmeststoffenfabriek kwam de nachtploeg van de fa. Solleveld tot de on plezierige ontdekking dat een gedeelte van de grondstoffenvoorraad door broeien ïr. brand dreigde te geraken. Nadat de brand weer was gewaarschuwd begon men het materiaal successievelijk naar buiten te kruien. Bij elke spade in de broeiende mas sa dreigden de vlammen om zich heen te grijpen. Aan de brandweer was de taak het vuur in bedwang te houden. AUTO 3 x OVER DE KOP Op de rijweg tussen Waspik en Capelle is de heer v. d. W. uit Waspik met zijn auto van de weg geraakt, vervolgens drie maal over de kop getuimeld om tenslotte onder tegen de dijk, vlak voor een sloot tot stilstand te komen. De bestuurder liep hoe genaamd geen letsel op. De heer v. d. W. rijdende in de richting Waalwijk trachtte snelheid te verminderen om achter een ge parkeerd staande 1 auto te blijven teneinde voorrang te verlenen aan een tegenligger. Doordat het wegdek dooor de regen enigs zins glad was geworden slipte de wagen met bovengenoemd gevolg. De auto kwam zwaar gehavend weer op de dijk. KERKDIENSTEN De kerkdiensten in de Ned. Herv. Kerk zijn zondag 23 juli a.s. als volgt: 9.30 uur Ds. Verploeg; 14.30 uur Ds. Breeuwsma uit Waalwijk. WEDSTRIJD OUD-LEDEN AMICITIA Het huidige bestuur van de korfbalver eniging Amicitia heeft een plezierig ini tiatief genomen. Zij heeft aan al haar oud leden een circulaire gestuurd waarin zij voorstelt een onderlinge wedstrijd tussen de oud-leden te organiseren. De reactie van de kant van de vroegere korfbalsters was ge weldig. Er moesten niet minder dan vier teams gevormd worden om de vele in- inschrijfsters, die na zoveel jaren het wed strijdterrein nog eens voor een keer willen betreden hiervoor in de gelegenheid te stel len. De vier gevormde teams hebben de volgende namen gekregen: Ahoy, Bravo, Succes en Doe het nog een keer. De wed strijden zijn vastgesteld op zondag 23 juli en beginnen om 2 uur. Eerst komen dan Ahoy en Bravo tegen elkaar uit, vervolgens Succes en Doe het nog een keer, en ver volgens Amicitia 1 tegen 'Amicitia 2. Ten slotte spelen de winnaars van de oud-leden nog een wedstrijd. De wedstrijden worden gespeeld op het terrein aan de Pr. Bern- hardstraat. Als bijzondere attractie zal iedèr - ook de bezoekers! - in de gelegenheid worden gesteld om voor tien cent driemaal te doelen. Wfc .nt' Li GESLAAGD. Voor het P.B.N.A.-diploma slaagde de heer C. van Keulen, R'veër, voor Asp. Bouwkundig Opzichter-Tekenaar, d.l 1 en 2. Aan de r.k. Hogere Technische School te Tilburg slaagde voor het eindexamen af deling Weg- en Waterbouwkunde de heer P. J. Snijders te Raamsdonksveer.

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 13