WAALWIJK FILMJOURNAAL DRUNEN Musis Sacrum Luxor BELEVENISSEN VAN SMIDJE VERHOLEN •s OPTICA BOGAERTS iu DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 22 DECEMBER 1961 10 RECTIFICATIE DIACONAATSWIJDING Op zaterdag 23 december a.s. zal Zijne Hoogw. Exic. Mgr. W. M. Bekkers, bisschop van 's-Herto- genbosch, onze plaatsgenoot Fra ter Jesualdus o.f.m. Cap. (Theo de Ronde) het diaconaat toedie nen. MOOIE SUCCESSEN Op de grote tentoonstelling van de 4e Europoort-show 1961 te Rotterdam, georganiseerd door de Ver. Plukovero te Rotterdam, behaalden onderstaande leden van de Gecomb. Pluimvee- en Konijnenver. Waalwijk en Om streken de volgende resultaten: K.M.S. met Barnevelders G.G.; J. Hamers met Franse hangoor ZG en met witte Nieuw-Zeelan- ders ZZG en ZG; J. v. Bokhoven met witte Nieuw-Zeelanders ZG en ZG; A. P. School's met Belgi an Hares ZG en .GG; L. C. Mand jes met Gouwenaars ZG en GG; Th. Rekkers met Tan Bruin ZZG en ZG; J. P. Mandjes met kleur dwerg konijngrijs ZG en ZG; M. Kuis met Pool roodoog ZZG en niet kleurdwerg konijngrijs ZZG en wist met zijn kleurdwerg een lauwertak te winnen voor de mooiste op twee na. Al met al was het voor bovenstaande leden wederom een groot succes. Beze tentoonstelling werd ge houden op 15, 16 en 17 december. WERKWEEK VAN HET WILLEM VAN ORANJE COL LEGE TE RIJSWIJK (Z.H.) Maandag 11 december vertrok ken we, dat zijn de drie vijfde klassen van 't Willem van Oran je College te Waalwijk, naar het jeugdcentrum „övervoorde" te Rijswijk om daar onze vijfdaagse werkweek door te brengen. Meteen al 's middags hield de heer Wesseling van de Shell Ne derland n.v. een lezing over de ontwikkeling van aardolie-indu strie en alles wat daarmee sa menhangt. 's Avonds weerden ons over dit onderwerp enkele films vertoond, getiteld: De opsporing van aardolie; Diep Nederland; Een tanker in wording; De weg door de wol ken. De ochtenden werden vrijwel de gehele week in beslag geno men door het maken van school werk. De middagen daarentegen werden gebruikt om enkele be drijven te bezoeken. Dinsdag middag mochten wij de Shell Nederland Raffinaderij n.v. en de Shell Nederland Chemische Fabrieken n.v. te Pernis met 'n bezoek vereren, terwijl we een deel van de vrije avond die hier op volgde, besteedden om een zit ting van de Tweede Kamer bij te wonen. Het onderwerp was de loonpolitiek, met name de loons verhoging. uit Den Haag te volgen heeft voor hij in de goede trein terecht komt. Vrijdagochtend hadden we we derom een lezing, n.l. over de or ganisatie t(oegepast) n(atuurwe- tenschappelijk) o (nderzoek)ge houden door de heer A. LI. Meiss- ner. Hij lichtte ons in over de betekenis van het t.n.o. 's Mid dags bracht klas 5B een bezoek aan het metaalinstituut t.n.o. te Delft, de overige twee klassen gingen naar de n.v. Koninklijke Delttsch-Aardewerkfabriek „De Porceleyne Fles". In het metaal- instituut mochten we een kijkje nemen in vijf laboratoria, t.w. ie de beproevingshal, waar stukken staal op hun taaiheid beproefd worden; 2e de vermoeiingshal, waar speciale machines (uiter aard) het staaj onderzoeken op uurzaamheid tijdens trillingen; 3e het zandlaboratorium, waar vormen worden onderzocht, zo als b.v. de n.v. Lips te Drunen ze voor haar schroeven gebruikt; 4e de preparerinssbanken, waar men met behulp van mikrosko- pen nieuwe metalen op de proef stelt; hierbij maakten we ook kennis met de elektronenmikros- koop; 5e Galvanisch technisch laboratorium, waar verschillen de handelingen plaats vinden, zo als b.v. vernikkelen, verchromen, verzilveren e.d. Onze werkweek werd afgerond door een bezoek aan het Planetarium, waar we nader werden ingelicht over de sterrenwereld. Zaterdag 16 december kwamen we 's morgens weer behouden op school terug. We kunnen terugzien op een prettige week en ik geloof dat de werkweek, als middel om ons 'n idee te geven van het bedrijfsle ven, waarin we straks terecht zullen komen, volkomen aan dit doel heeft beantwoord. LIES SPRANGERS, 5B GROOT PERSONEELSFEEST In de fantastisch versierde en feeëriek verlichte zaal „Romanti ca" bij de heer A. v. Hilst aan de Olympieweg organiseerde de di rectie van het Internationale Transportbedrijf der firma Ap pels een groot feest voor haar personeel. Ieder jaar maakte deze urma met haar personeel en hun dames een plezierreisje, doch dit maal had men de voorkeur gege ven aan een feest in eigen plaats, temeer nog omdat het grootste gedeelte van het personeel dezer firma regelmatig reizen maakt met de grote transportwagens in binnen- en buitenland. Aan alle HARMONIE-MUZIKANTEN die zich in Waalwijk gevestigd hebben. Blijft Uw mooie hobby trouw en SLUIT U AAN bij de WAALWIJKSE HARMONIE St. Crispijn Aanmeldingen bij A. van Loon, Burg. Moonenlaan 21, Waalwijk. Woensdagmiddag bezochten wij het museum van Onderawijs te Den Haag. Er waren verschil lende afdelingen voor diverse taken van onderwijs. Vooral voor de afdeling over Indonesië had men veel belangstelling. 's Avonds kwam Mr. C. A. Cre- na de longh ons iets vertellen over het ontstaan, het werk en de verschillende afdelingen, o.a. een Engelse en een Nederlandse van Unilever n.v., die hier te lande in Rotterdam zijn hoofdge bouw heeft. De donderdag was de gehele dag gewijd aan de p.t.t. 's Morgens had de her N. C. A. Pols het woord en lichtte ons in over de maatschappelijke functie en groei van dit bedrijf. Het is een diensten verlenend bedrijf en al gauw bleek, dat er nog meer suggereren. Om enkele voorbeel den te noemen: rijkspostspaar- afdelingen zijn dan de drie letters p(ost) t(elegrafie) t(elefonie) bank, radio-telegrafie (w.o. radio Scheveningen), radar, televisie en niet te vergeten de postchèque- en girodienst. Aan de hand van dia's leidde de heer Pols ons rond in het bedrijf, 's Middags voerde de heer J. G. Coster het woord, een technicus, die ons beter ver trouwd maakte met de geheimen van radio en televisie. Met be hulp van een miniatuur-zendsta tion legde hij ons de werking er van uit. Verder werden er die middag nog twee films vertoond: The Atlantic Link, over het leg gen van de telefoonkabel tussen Europa (Schotland) en Amerika (New Foundland); the big boun ce, over de mogelijkheid om via een kunstmaan een radio- en te levisienet rond de aarde tot stand te brengen, 's Avonds werden we rondgeleid door het districts postkantoor aan de Rijswijkse- weg te Den Haag, waarbij we te zien kregen welke weg een brief In „Romantica" werd het pl.m. honderd dames en heren tellende gezelschap door de directie ont vangen, om na een apéritief aan te zitten aan een door de heer en mevr. v. Hilst uitstekend ver zorgd diner. Hierna volgde een gezellig samenzijn, tijdens het welk de directie het haar perso neel aan niets liet ontbreken en waar het buitengewoon plezierig toe ging. Tot slot volgde een uit gebreide koffietafel, die even eens alle eer werd aangedaan. Wat echter het voornaamste is, is de goede verstandhouding tussen directie en personeel de zer firma, die op deze avond on dubbelzinnig tot uiting kwam. Zeer voldaan keerden allen in de late uurtjes huiswaarts, doch niet nadat een der personeelsle den de directie dank gebracht had voor deze prachtige feest avond, die door de heer en mevr. v. Hilst zo schitterend was ver zorgd. SCHAKEN Schaakclub WaalwijkBSV 37 Schaakclub Waalwijk heeft j.I. zaterdag haar meerdere moeten erkennen in BSV uit Bergenop- zoom. Aan verschillende borden zijn dieptreurige nederlagen ge leden; de blunders waren niet van de lucht. Om te beginnen bij bord 1, waar M. Goudberg in een remisespel een vingerfout maak te en daardoor met een verkeerd stuk moest spelen. Hierdoor kon hij pionpromotie niet tegenhou den en moest direct opgeven. D. Pullens had zijn tegenstan der totaal overspeeld en zou de partij nog even „briljant" uitma ken. Hij had zich echter lelijk verrekend met zijn toren en zijn paardoffer en was na, de combi natie alleen maar twee stuk ken kwijt. Aan het 4e bord had J. Pcllens eerst een winstvoortzetting ge mist, om daarna door een onge lukkige zet in het pionneneind- spel nog te verliezen. A. v. Bla- ciel weerlegde op voortreffelijke wijze het slechte openingspel van zijn tegenstander en had gefor ceerd in een vijftal zetten kunnen winnen. Hij zag het niet, blun derde in het middenspel en ver loor. Als lichtpuntje hebben we tenminste nog de partijen van P. Kuijsten en G. Smits, die bei den gewonnen hebben. P. v. d. Hoven speelde een solide remise en ook de partij can F. Beerens werd remise gegeven vanwege de wederzijdse tijdnood bij vreselijk ingewikkelde stelling. Al met al niet veel goeds. We zullen daarom op onze clubavon den flink aan het trainen moeten wilien we ae volgende ontmoe ting een beter resultaat boeken. GROOT KERSTBAL TTV RKC Zoals vorige week reeds uit voerig in dit blad werd medege deeld, wordt door de r.k. Tafel- tennisver. RKC een oude traditie hervat door het organiseren van een Kerstbal. Ditmaal werd wel bijzonder de nadruk gelegd op het aanpassen aan de eisen, welke speciaal on ze teenagers aan een bal stellen. Pittige dansmuziek zal worden gebracht door „The Magie Com bo" met medewerking van de be kende radio- en t.v.-artist 'Huub Janssen. Deze drummer alleen is ai in staat ons bal tot een groot succes te maken. Voor een aan vulling op ons programma zul len De Riantas zorgen, welke een keur van moderne liedjes ten ge hore zullen brengen. Ook dit on derdeel van ons programma be vindt zich dus in goede handen. Het bal wordt gehouden in de zaal van J. de Nijs en begint om 8 uur. Zoals gebruikelijk hebben onze donateurs, op vertoon van hun donateurskaart 1961 /62, vrij toegang. Het dansorkest „The Magie Combo" is vorige week nog opgetreden voor de ruim 700 leden en introducé's van de per soneelsvereniging van Verolme's Scheepswerven te Heusden. Hier hebben zij een geweldig succes gehad. Wij hebben reeds velen gehoord die ons bal zullen bezoe ken en verwachten dat het we derom een ouderwetse succes avond zal worden, zoals destijds in de kantine van Ivo van Haren, hetgeen velen zich ongetwijfeld nog, wel zullen herinneren. Des tijds werd de zaal gewoon be stormd. Wij verwachten voor 2e Kerstdag hetzelfde en raden een ieder aan op tijd te komen omt e- leurstelling te voorkomen. Wij verwijzen verder nog naar onze advertentie in dit blad. „De Lantaarn" „HELL TO ETERNITY" Guy Baldon, Amerikaan van geboorte, maar sedert z'n twaalf de jaar verblijvend bij een Ja panse familie, waar hij na de dood van zijn vader en een ern stige ziekte van zijn moeder lief devol is opgenomen. Tijdens de tweede wereldoorlog wordt hij opgeroepen voor het Amerikaanse leger en omdat hij vloeiend Japans spreekt, aange steld als tolk. Het is voor Guy erg moeilijk te moeten vechten tegen de Japan ners, maar de afslachting van drie van zijn Amerikaanse vrien den doet deze afkeer omslaan in woede, 's Nachts begeeft hij zich achter de vijandelijke linies en doodt iedere Japanner die hij op zijn weg tegenkomt. Zo komt hij achter de schuil plaats van een Japanse generaal, die het plan heeft opgevat de Amerikaanse soldaten definitief van het eiland te verdrijven. Guy weet het zo te draaien, dat de Ja panse generaal besluit tot een overgave te komen. De belevenissen van t Smid je Verholen T Ongetwijfeld zullen onze jeugdige lezers wel weten wie Smid je Verholen is. Het is een levendig ventje, dat alles kan, maar wie bo- X vendien het avonturiers- bloed in de aderen zit. Ook nu weer beleeft hij allerlei J spectaculaire gebeurtenis- sen en steeds weer weet hij I deze op te lossen op een koene manier die bij ieder een bewondering oproept voor ons smidje. Veel willen wij verder niet over dit mooie strip verhaal vertellen, maar dat men er plezier aan zal bele ven, dat weten we zeker. „CONNY EEN MEISJE VAN ZESTIEN" Conny heeft als kind beide ou ders verloren en nu woont ze sa men met haar tante Lotte. Zij heeft ook een wereldberoemde grootvader, die weinig met zijn charmante, kleindochter te ma ken wil hebben, omdat zij haar hart verloren heeft aan de jazz. De een wil de ander niet begrij pen, maar wanneer Vidal, de grootvader, eindelijk een poging gaat doen om zich voor de we reld van Conny te interesseren, komt alles natuurlijk weer goed. In deze film zingt Conny o.a.: „Kleine Lucienne", „Ja, 'n meisje van zestien", „Liefde als zonne schijn". Verdere hoofdrollen: Rex Gildo, Walter Gross en Hans Quest. Zondagmiddag 3 uur. Alle leeftijden. „ZORG DAT JE ER BIJ KOMT" le en 2e Kerstdag om 3 uur en 's avonds om 6 en 8.30 uur zal er weer gelachen en gegierd kunnen worden in Musis Sacrum om de vele dolle streken van Norman Wisdom, die zijn succes eens bij de marine gaat beproeven, eigen lijk met het doel om de mooiste meisjes van de wereld te kunnen zien, maar de keus valt op hem, wanneer er een ruimtevaarder ge zocht wordt, zodat hem eerst nog andere avonturen wachten. Norman doet de meest idiote dingen op onverwachte momen ten, maar telkens weet hij zich weer uit zijn netelige positie te redden. „BEN HUR" Iedereen kent ongetwijfeld dit bijbelse verhaal, hetgeen zich af speelt in het begin van onze jaartelling. Het is het machtige epos van de jonge Judese prins, Judah Ben-Hur, die omdat hij jood is en omdat zijn zuster door een ongeluk de nieuwe gouver neur van Judea, Gratus, met een losse daktegel aan het hoofd treft tijdens zijn intocht, wordt ver oordeeld tot de galeien. Voordat Judah op de scnepen wordt ingedeeld, ontmoet hij een man, die hem de kracht schenkt zijn lot te dragen. Tijdens 'n zee slag redt Judah het leven van de vlootvoogd Quintin Arrius, die hem uit dankbaarheid aanneemt als zijn zoon, waarmee Judah dus in ere wordt hersteld. In het op meesterlijke wijze verfilmde fragment van de wa genrennen overwint Judah de man, die hem als slaaf op de ga leien heeft doen zetten. Deze is tevens zijn jeugdvriend geweest en hij vertelt aan Judah, dat zijn moeder en zuster melaats zijn geworden. Samen met Esther, die verliefd op hem is, probeert hij met hen Christus te vragen om hen te sterken en te troosten om hun ellendig lot te dragen. In Jeruza lem horen zij, dat Hij gevangen is genomen en ter dood veroor deeld. Als Christus aan het kruis hangt, herkent Judah in hem de persoon, die hem destijds, voor hij op de galeien werd vastgeke tend, gesterkt heeft. Op het mo ment dat de Verlosser sterft, worden de twee vrouwen van hun melaatsheid genezen. De kracht van de film schuilt voornamelijk in de massaregie, waarmee William Wyler, die de film maakte, reeds meerdere roem heeft geoogst. Denken we bijvoorbeeld maar aan „De tien geboden". De rol van Judah Ben-Hur wordt vertolkt door Charlton Heston. Verdere hoofdrolspelers zijn Jack Hawkins, Stephen Boyd en Haya Harareet. In verband met de lengte van de film zijn de aanvangstijden op zondag en op de beide Kerstda gen om 3 en 8 uur. De aanvangstijden zijn dus als volgt: vrijdag en zaterdag 8 uur, zondag, maandag le Kerstdag en dinsdag 2e Kerstdag 3 en 8 uur, en op woensdag en donderdag om 8 uur. Zondagsdienst. Vanaf zaterdagmiddag 1 uur tot dinsdagmorgen 8 uur, uitslui tend voor spoeugevallen. Dienst: Dr. v. d. Wouw. Binnenbrand. Dinsdagmorgen brak bij de fam. de ueit-Brins, Bernhardstr. aihier op de bovenverdieping brand uit. Door direct ingrijpen van de buren, alsmede het spoe dig optreden van de brandweer die niet de neveltankwagen het vuur ging bestrijden, kon erger worden voorkomen. De brand be perkte zich tot de bovenverdie ping en een tweede brandweerwa gen, die ter assistentie was geroe pen, behoefde niet op te treden. Beroepententoonstelling. Maandagavond had ten ge meentehuize door burgemeester Stieger de uitreiking plaats van de prijzen welke waren toegekend aan de winnaars van de Beroe pententoonstelling. Enige tijd ge leden werd te Kaatsheuvel onder leiding van het gewestelijk ar beidsbureau 'n beroepententoon stelling georganiseerd. Deze ten toonstelling werd hoofdzakelijk aena,\ijeenHATRDULRA,HSESI bezocht door de hoogste klassen van de lagere school en leerlin gen van de nijverheidsscholen. Door de bezoekers mochten naar aanleiding van deze bezoe ken werkstukjes worden inge zonden, waarvan de beste zouden worden bekroond. In totaal wer den ruim 100 inzendingen ont vangen, hoofdzakelijk van meis jes. De vier prijzen, welke wer den toegekend, vielen alle in Drunen en Elshout naar aanlei ding waarvan dan ook maandag de prijsuitreiking in Drunen plaats vond. Bij deze uitreiking waren ook aanwezig de heer Warnars, inspecteur van het la ger onderwijs, en de directeur van 't gewestelijk arbeidsbureau de heer v. Hest, alsmede enkele leden van het schoolpersoneel en leden van de commissie van voorbereiding. Door de heer Warnars werd bij deze gelegen heid nog eens onder ogen ge bracht het nut van een dergelijke beroepententoonstelling, terwijl burgemeester mr. Stieger het een goeue gedachte vond om de jeugd reeds vroeg vertrouwd te maken met de mogelijkheden die de di verse beroepen bieden. De prijzen werden uitgereikt aan Anke Pul les, Dorothea Jehoel, beide van de r.k. Meisjesschool in Drunen, iMia v. Oorschot te Elshout van de r.k. Meisjesschool aldaar en Leny Rodenburg van de R.K. Huishoudschool. l). „Zo jong", zei boer Gradus tot zijn goocheme knecht Gait-Jan. „Zo jong. Heb-ie de spullen bie oe?" Gait-Jan legde een groot pak op de ruwe tafel en ant woordde: „Jao, baas. 't Lag al keurig ingepakt klaor. Ik kon 't zaakien zo metnemmen. Keurige manskerel, hè, die smid?" Boer Gradus greep een mes en sneed met een rappe haal 't touw door, dat om het pak was gebonden. Vervolgens haalde hij de grote hooivork te voorschijn, die een tand verloren had en ter repara tie bij smidje Verholen gebracht was. „Ik zal is kieken of de smid het goed hef gemaokt", lachte boer Gradus. Maar het lachen verging hem gauw, want toen hij goed keek, zag hij dat er iets heel raars met zijn hooivork aan de hand was. In plaats van de ge broken tand, die gerepareerd moest worden, zat er nu een raar, klein etensvorkje aan. Boer Gra dus en de goocheme Gait-Jan ke ken hun ogen uit. „Wel sapper- desallemandersriep boer Gra dus boos uit. „Wa's dat noe veur 'n raar dink? Wat mo'k daornoe met beginnen? Mo'k daor soms mien eerappels met verhapstuk ken'" „Dat zal muuilijk wezen, baas", vond de goocheme Gait- Jan. „Je hebt wel 'n grote mond, maor die heuivorke krieg-ie d'r toch niet in!" „Ach, hol oe bre- taole kiezen op mekaore! Mera- kelse kerel!" bromde boer Gra dus. „Ik zal wel is effen zeivers naor de smid gaon, want die grappies gaon mien te verre! Wacht maorBoer Gradus greep de hooivork en stapte vastbeslo ten de deur van de boerderij uit. Met driftige passen begaf hij zich op weg naar de smederij van smidje Verholen. Hij zou die Goederentrein greep vrachtwagen Maandagmiddag had op de overweg, Stationstr. alhier, weer een ongeluk plaats. Dit is in vier jaar tijds het vierde ongeluk op deze plaats, waar vooral vanaf het zuiden het uitzicht bijzondet goed is. Gelukkig deden zich ook bij dit ongeval geen ernstige per soonlijke ongelukken voor, maar de materiële schade was deze keer zeer groot. Het betrof hier n.l. een grote vrachtwagen van Loda N.V., bestuurd door de 44- jarrge Th. V. uit Breda. De chauf feur vertelde speciaal op 'n groep schoolkinderen te hebben gelet en daarom de naderende trein niet te hebben gezien. De ravage was zeer groot. De gehele lading, bestaande uit kisten met bleek- water, schoof van de wagen en veroorzaakte een enorme chaos. Het verkeer was enkele uren ge heel gestremd. drommelse smid wel eens Ieren! Zo'n beste hooivork en dan ver knoeid! En het was de eerste keer niet, dat die smid zulke gek ke dingen deed! Er waren meer boeren in het dorp, die ontevre den warenze konden niet op het werk van Verholen aan. Nu gin gen ze liever naar een smid in een dorp verderop, dan zich nog langer te ergeren aan het werk van die rare Verholen. Zo pieke rend stapte boer Gradus over de weg en zijn gezicht voorspelde niet veel goeds. V J ELASTIEKEN KOUSEN STEUNZOLEN Grotestraat 220 WAALWIJK DROGISTERIJ-PARFUMERIE Grotestraat 131, Telefoon 2045 W A A L W IJ K cópyriqht avan BOND VAN OUD-STRIJDERS AFD. DRUNEN - ELSHOUT. Op het zaterdag gehouden kringconcours schieten, werd de afd. Drunen van de Bond van Oudstrijders, eerste in de A, B en C- klassen. Deze wedstrijd was de eerste van dit seizoen van kring West. Aan deze wed strijd namen ook deel de afdelingen Waal wijk en Raamsdonk, in totaal 47 schutters, Na een spannende wedstrijd was de stand als volgt: Korps A: 1 Drunen 110 pt; 2 Waalwijk 105 pt.; 3 Raamsdonk 93 pt. Korps B 1 Drunen 101 pt.; 2 Waal wijk 101 pt.; 3 Raamsdonk 92 pt. Korps C 1 Drunen 102 pt.; 2 Waal wijk 87 pt. Personeel schieten, uitslag als volgt Dames 1 mej. van Oosterhout Drunen 24 pt.; 2 mevr. v. Huiten Drunen 21 pt.; 3 mevr. Verhagen Waalwijk 18 pt.; 4 mej. Lambrechts Drunen 15 pt., 5 mej. Wolfs Drunen 13 pt. Personeel A 1 N. v. d. Wiel Drunen 25-25-25; 2 Sj. Brok Drunen 25-24- 24; 3 v d Hoven Waalwijk 25-24-24; 4 van lersel Raamsdonk 25 - 24 - 24; 5 A de Graaf Waalwijk 24 - 24 - 24; 6 S H Oome Raamsdonk 24-24-23; 7 L. van Huiten Drunen 24-24-23; 8 A. Rijken Waalwijk 24-24-22; 9 H. van de Wiel Drunen 24 - 23 - 22; 10 C. Broos Waalwijk 24 - 23 - 22; 11 W. van Meel Raamsdonk 23-22- 21; 12 P. de Hoop Waalwijk 22-21-21; 13 L. van Oosterhout Drunen 22-21-20. Personeel B 1 A. v. d. Wiel Waalwijk 25 - 22 - 20; 2 Hein v. d. Wiel Drunen 24 - 23 - 23; 3 J. C. Verhagen Waalwijk 24- 23-21; 4 J. M. Oome Raamsdonk 23- 23 - 23; 5 Chr. v. d. Ven Waalwijk 23 - 22 - 216 G. Rozenbrand Waalwijk 22 - 22 - 22; 7 G. Olieslagers Raamsdonk 22-21- 20; 8 j. de Bodt Raamsdonk 22-20-19; 9 J. Mahieu Waalwijk 22 - 20 - 18; 10 Ligt- voet Raamsdonk 21 -21 -20; IIP. van de Leur Drunen 21 - 21 - 19; 12 A. G. Aerts Drunen 19 - 17 - 16; 13 A. J. van de Wiel Drunen 17-12. Personeel C1 H. Verharen Drunen 25 - 23 - 23; 2 A. M. Versteeg Waalwijk 24 - 22 - 18; 3 Korthout jr. Waalwijk 24- 21-19; 4 J. P. Oome Raamsdonk 23-21 -19; 5 J. de Wit Drunen 22-21-20; 6

Echo van het Zuiden | 1961 | | pagina 10