KAATSHEUVEL WASPIK cJ-lunter^ <Sportkledingbedrijven a. prima overlederstanzer b. een kantenschrooier en c. stikkers Woonruimte Berndijk t t t ter- Verloren SPANIEL Het gezamenlijke personeel van Gemeente Loon op Zand BEKENDMAKING dankt hiermede de Heer Verhulst voor het Kerstpakket dat zij mocht ontvangen en tevens wil zij ook haar hartelijke dank betuigen voor de prettige en goed verzorgde contactavond die haar werd aangeboden. Gemeente Loon op Zand BEKENDMAKING Uitvoering te Sprang Te koop: Abonneert U op dit blad J. Kemmeren Zn. Schoenfabriek W. H. Aussems Handbal H. STASSAR tas met inhoud; houten kinder schaatsjes; gele plastic dames- inderwantje; paar zwart leren handschoenen; een paar portemonnee met inhoud; blauw ibi licht glacé heren handschoenen; gouden zegelring met zwart ova len steen; herenportemonnee met inhoud. AANRIJDINGEN Tengevolge van het ter piaatse zeer gladde wegdek ontstond don derdag een aanrijding op het kruispunt Grotestraat-Burg. Vcr- wielstraat tussen een personen auto, bestuurd door G. W. van H. uit Dordrecht en een van rechts komende BBA-bus. De personen auto, die de bus voorrang wilde verlenen, gleed door, waardoor de aanrijding plaats vond. Beide voertuigen werden beschadigd. In de Burg. Verwielstraat ontstond zondag een aanrijding, doordat een personenauto, be stuurd door P. L. uit Waalwijk, vanuit stilstand begon weg te rij den, zonder daarbij voldoende op het achteropkomend verkeer te letten. De heer K. M. eveneens uit Waalwijk, die met zijn wagen van achteren naderde, kon de auto niet meer ontwijken. Er ont stond een aanzienlijke schade. Eveneens op zondag, rond half zeven, vond op de kruising Wilhelminastraat-Irenestraat 'n aanrijding plaats tussen een in zuidelijke richting over de Wil- helminastraat rijdijde BBA-bus, bestuurd door Q. S. uit O., en een in oostelijke richting over de Irenestraat rijdende personen auto, Bestuurd door J. K. uit T. De autobus verleende geen voor rang. De personenauto werd zwaar, de BBA-bus licht bescha digd. BINNENBRANDJE O]) Nieuwjaarsdag werd rook ontwikkeling geconstateerd in pand 5, gelegen aan de Burg. D. van der Schuerenstraat. De brandweer o.l.v. brandweer commandant Pot, die spoedig ter plaatse was, verschafte zich toe gang tot de woning, waarvan de bewoners niet aanwezig bleken te zijn, door het inslaan van een ruit van de achterdeur. Door oververhitting bleek de verwar ming te zijn drooggekookt. De brandweer heeft het vuur uit de haard gehaald en geblust. Er ontstond geen schade. AGENDA Woensdag 8 uur repetitie Da meskoor „Oefening en Vermaak" in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie Man nenkoor „Oefening en Vermaak" in De Twee Kolommen. Nieuws van de Volksuniversiteit voor januari 1962. Nu net nieuwe jaar is versche nen, treedt ook de Volksuniversi teit weer aan om het wintersei zoen voort te zetten met een aan tal interessante avonden. Vanaf deze plaats past wel een woord van oprechte dank aon allen, die in uit seizoen 1961-1902 het vertrouwen aan de Volksuni versiteit hebben geschonken. Het gaat crescendo. Er komen steeds meer vrienden van de Volksuni versiteit, die begrijpen dat in de ze moderne tijd de kans om na der met allerlei vraagstukken te kunnen kennis maken, benut moet worden. Het nieuwe jaar wordt begon nen met een vrolijke noot. Op dinsdag 9 januari komen de heer en mevrouw de Jong van het be kende dansinstituut te Amster dam eens laten zien wat dansen is en hoe dit bij de opvoeding te genwoordig hoort. Een avond, waar ouders en jongeren nu eens gezamenlijk kunnen komen om zich op het dansprobleem te be zinnen. Het moet vol worden. Op dinsdag 16 januari komt aan de orde het niet minder ac tuele vraagstuk van de Oecume nische Beweging. Op deze avond zal de inleiding gehouden wor den door Pater Dr. Gottschalk van de Open Deur te Amsterdam, aangezien de heer F. Kooijinans door ziekte verhinderd is. Wie de avond van Pater drs. H. van Heijst van de Open Deur op 19 december heeft meegemaakt, zal deze avond van pater Gottschalk niet willen missen. Op dinsdag 23 januari komt de voor de leden van de Volks universiteit de niet onbekende P. van der Ham, de cineast, spreken over films boven de 18, 'n avond over het onderwerp filmkeuring. Uiteraard zal er op deze avond wel een filmpje gedraaid worden, welke het besprokene illustreert. Op donderdag 25 januari be gint dan, misschien meer speciaal voor onze opvoeders, hoewel ook voor anderen, een interessant probleem, de serie: „opvoeden blijft een kunst". Mej. Lombaers, die in het programma staat aan gegeven als spreekster, kon deze afspraak niet na komen. En nu is bereid gevonden een niet min der bekwame spreekster, mevr. Taborsky-Scaf uit Nijmegen, die veel van kinderopvoeding af weet. Zij spreekt op 25 januari over „Opvoeding tot eerlijkheid". Deelname als lid staat altijd nog open door aanmelding aan 't secretariaat: Julianastraat 29. Kegelsport. Om het club- en persoonlijk kampioenschap van Kaatsheuvel. Woensdagavond heeft op de kegelbanen in café-restaurant Euphonia weer de jaarlijkse ont moeting plaats gehad tusen de plaatselijke kegelclubs, met als inzet het club- en persoonlijk kampioenschap.van Kaatsheuvel. Zoals altijd kenmerkte dit jaarlijks kegelevenement zich op de eerste plaats door een buiten gewoon gezellige sfeer, zoals dat onder kegelbroeders gebruikelijk is. Maar daarnaast werd er toch onderling felle strijd geleverd om de begeerde titels. Vooral bij de vijftallen werd het een spannen de aangelegenheid, toen de laat ste man van Zet 'm Op in zijn serie zoveel hout gooide, dat z'n club daarmee rechtstreeks naar de titel leek te stevenen. Blijk baar werd ook voor hem de span ning te groot, met het noodlot tige gevolg dat z'n achtste worp een poedel werd. Dat was voor Zet 'm Op de genadeslag en be tekende meteen dat de score van NOP onbereikbaar was gewor den, zodat deze zich clubkampi oen 1961 mocht noemen. Ook in het persoonlijk klasse ment bereikte de spanning haar hoogtepunt. Met slechts 3 punten op een totaalscore van 305 hout wist F. Schalken het persoonlijk kampioenschap voor de neus van favoriet M. Kemmeren weg te pikken. De officiële uitslag was: Vijftallen: 1. NOP, 682 hout, clubkampioen; 2. Zet 'm Op 680; 3. Alles Om 6714. De Natte- Spons 650- 5. Alles of Niks 614. Drietallen: 1. Alles Om, 360 hout; 2. NOP 350; 3. De Natte Spons 318; 4. Zet 'm Op 312; 5. Alles of Niks 308. Persoonlijk kampioenschap: 1. Fr. Schalken 305 hout, kam pioen; 2. M. Kemmeren 302; 3. A. van Luxemburg 294; 4. P. Kem meren 292; 5. A. Vloemans 279; 6. B. Vesters 274; 7. I. Hettema jr 272; 8. M. Vesters 271; 9. D. Ma- teysen 269- 10. Jos. Schalken 269; 11. P. Kooien 258; 12. A. Vlak 257; 13. J. Schagen 257; 14. Th. van der Linden 246; 15. G. Smit 237. MISSIE IN AFRIKA. Van onze oud-plaatsgenoot, pater W. Da- men C.S.Sp., die een paar maanden gele den weer naar z'n missie in Afrika vertrok, ontvingen wij onderstaand schrijven ter plaatsing in „de Echo". Bagamoyo, 9 december 1961. Beste Medeparochianen, Nog een paar weken, en de maand de cember is weer ten einde. Het wordt dus hoog tijd dat ik eens achter mijn type-ma chine ga zitten en een briefje ga schrijven aan u allen, anders zou ik te laat zijn met mijn wensen voor Kerstmis en Nieuwjaar. Moge de zegen van onze Verlosser, voor ons op aarde gekomen, om ons Zijn Godde lijke Liefde te tonen, over alle huisgezinnen van de parochie, en over ieder individueel neerdalen. Moge Hij, de Christus, u de ge nade schenken, te leven in wat een parochie dient te zijn één grote liefdegemeenschap. Dat is mijn wens, en daarvoor zal ik extra bidden op 25 december, en één van mijn drie H.H. Missen op Kerstmis zal ik op dragen voor deze intentie. Ook voor het Nieuwe Jaar, 1962, mijn beste wensen aan allen. Ik hoop dat het voor iedereen een gezegend jaar zal zijn, een echt „Jaar des Heren". Misschien bent u er geïnteresseerd in te weten hoe ik het maak. Heel goed, dank u! 24 Oktober ben ik uit Holland vertrokken met de 89e Raptimvlucht. We zijn van Am sterdam naar Rome gevlogen, waar we een dag overgebleven zijn; de 25e oktober had den we het geluk een algemene audiëntie bij Z. H. de Paus bij te mogen wonen. Hij gaf ons, missionarissen, een extra woordje van aansporing mee, en we kregen zijn speciale zegen over ons werk. In de namiddag ver trokken we weer en gingen met een korte onderbreking in Caïro rechtstreeks door naar Entebbe, in Uganda, aan het Victoria- meer. Van daaruit gingen de missionarissen voor Tanganyika met een Dakota van de East African Airways naar Tabora. Er wa ren nog drie andere missionarissen van het bisdom Morogoro. We hadden geluk, want donderdag in de namiddag kwamen we in Tabora aan en vrijdagmorgen ging er al een trein naar Morogoro. Er gaan er maar drie per week, het had dus gemakkelijk kunnen gebeuren dat we twee dagen hadden moeten wachten. Nu kwamen we om twee uur in de nacht van vrijdag op zaterdag in Moro goro aan. Ik werd door de bisschop herbe noemd voor het seminarie, en zaterdagmid dag vertrok ik per bus naar Dar-es-Salaam, de hoofdstad van Tanganyika, een uur of vijf bussen van Morogoro. Er ging diezelfde dag geen bus meer naar Bagamoyo, en dus ben ik zondagmorgen om half elf van Dar- es-Salaam vertrokken, en om één uur kwam ik in Bagamoyo aan. Ik kreeg een erg har telijke ontvangst van de andere paters die aan het seminarie verbonden zijn, en van de seminaristen; zodoende voelde ik me weer direct thuis. Nu ben ik natuurlijk weer volop aan het werk. Ik wil graag gebruik maken van deze ge legenheid om u dank te zeggen voor de f 730. -de opbrengst van de collecte die ik in de parochiekerk mocht houden en voor de vele andere, vaak heel royale giften, die ik mocht ontvangen. Onze semaristen, dat kan ik u verzekeren, zijn er u heel dank baar voor. Dank ook voor de steun van uw gebed. Het heeft op één punt al zichtbare uitwerking gehad, want toen ik hier vertrok om op vacantie te gaan, hadden we, zoals ik u verteld heb, te kampen met een ont zettend watergebrek. Nu heeft het al een maand of vier-geweldig geregend, en is die moeilijkheid opgelost. Het moet nu zelfs vlug ophouden met regenen, anders komen we helemaal van de buitenwereld afgesloten te zitten. Het is een historische dag waarop ik dit alles schrijfom twaalf uur in de afgelopen nacht is Tanganyika een onafhankelijk Staat geworden. Het was maar een eenvoudige plechtigheid hier in Bagamoyo, maar toch wel indrukwekkend. Alles verliep heel rustig en kalm. De bevolking is erg vriendelijk, ook tegenover ons, Europeanen. Mag ik, tot slot, om uw gebed vragen, dat dit zo moge blij ven, en dat het hier geen tweede Congo wordt. Ik wens u allen prettige feestdagen toe. Ontvang de hartelijke groeten van ons alle maal hier, paters en seminaristen, maar vooral van mij, p. W. DAMEN C.S.Sp., St. Peter's Seminary, P.O. Box 10016, BAGAMOYO. via DAR ES SALAAM. Tanganyika. ACTIVITEITEN RKJB Onder leiding van kapelaan Ras werd er in het gemeenschapshuis een gespreksavond belegd voor jonge boeren en boerinnen. Het onderwerp van de avond was: „Het oecome- nisch Concilie". Voor de leden van de RK JB en RKBB werd voorts in dezelfde zaal een instructie-avond gegeven omtrent de clameren en spreken in het openbaar. Deze bijeenkomst werd geleid door de twee cul turele adviseurs van de kring den Bosch. Over deze materie zal nog een cursus van een viertal lessen worden gegeven door dhr. Lamers uit Den Bosch. BANKENPACHT AFGESCHAFT In de parochiekerk van de H. Bartholo- meus is met ingang van 1 januari de ban- kenpacht afgeschaft. Een en ander kreeg zijn beslag in het kader van de activiteitcr. van de onlangs geformeerde Parochieie Kerke- raad. Voortaan zullen dus alle plaatsen in de kerk vrij zijn in die betekenis dat ieder een, tegen betaling van het phatsengeld uiteraard, elke plaats mag bezetten. Voorts werd besloten onder H. Missen van zon- en feestdagen als regel maar met één schaal te collecteren. Een van de eerste acties die de kerkeraad op financieel gebied gaat onder nemen is het doen aanschaffen van een nieu we verwarming in de kerk. De aanleg daar van hoopt men nog dit jaar te verwezen lijken. De oproep uitgegaan van het bisdom om het financiële beleid in de kerk over te dragen aan de leken zal middels de gezins bijdragen in de Bartholomeusparochie f 18.000. - op gaan brengen. Dit totaal be drag waarvoor werd ingeschreven bleef aan merkelijk beneden het bedrag dat door de Kerkeraad werd begroot. KINDERCARNAVAL. Afgevaardigden van de diverse Waspikse Carnavalsverenigingen kwamen in café v. d. Wassenberg bijeen ter bespreking en voor bereiding van de Kindercarnaval. O m werd hiertoe een permanent bestuurscollege in 't leven geroepen, waarin zitting namen de heren W. Roos, voorzitter; Chr. Geerling, secr.-penningm. en H de Graauw, lid. Bij het gemeentebestuur zal een verzoek worden ingediend teneinde een vergunning te ver krijgen voor een huis aan huis-collecte om hieruit evenals vorig jaar, de trac'atie aan de kinderen te bekostigen. Namens de Raad van Elf woonden de heren R. Wijffels en V. v. Gorp deze besprekingen bij. POLYMNIA. Op zaterdag januari a.s. zal in café De Statie een alg. jaarvergadering plaats vinden van de gem. zangvereniging Polymnia. Naast een financieel verslag en een jaaroverzicht zal er o.m. een ledenwerfactie besproken worden. Tevens komt er een bestuursverkie zing aan de orde, terwijl de agenda verder nog vermeldt bespreking van de jaarlijkse teeravond. BILJARTEN In de B-klasse van de Waspikse Biljart bond is de strijd zo goed als gestreden. Uit kijk 2 werd hier al kampioen, maar in de A- klasse stijgt de spanning ten top. Hier is het een nek aan nek-race tussen Uitkijk I, dat met 65 punten aan de leiding gaat en WK I dat wel is waar 4 punten minder heeft, maar ook een wedstrijd minder heeft ge speeld. Dan meldt zich nog als candidaat nr. 3 Fotsers III dat 3e staat geklasseerd maar 3 wedstrijden op het programma achter is en met haar 44 pt. nog een serieuze gega digde voor het kampioenschap genoemd mag worden. De huidige stand in de A-klasse is momenteel: Uitkijk 65 pt. uit 11 wedstrij den; WK 61 uit 10; Alt. Raak 47 uit 10; Fotsers 44 uit 8; HGL 44 uit 10; Nooit Ge dacht 41 uit 9; Vriendenkring 38 uit 10. B-klasse: Uitkijk 69 uit 10; HGL 54 uit 9; Vriendenkring 43 uit 9; Altijd Raak 43 uit 9; Nooit Gedacht 40 uit 9; Fotsers 21 uit 8. Programma 15 jan.: A-klasse: WK- Fotsers; Uitkijk - Nooit Gedacht; Vrienden kring - HGL; Altijd Raak is vrij. B-klasse: Fotsers-Vriendenkring; Nooit Gedacht - HGL. Verder zullen er nog de volgende inhaalwedstrijden plaats vinden: Altijd Raak 1 - Fotsers I; Fotsers I - Nooit Gedacht I; Fotsers 2-Altijd Raak 2. Vriendenkring Huidige stand onderlin ge competitie: T Lambooy 22 pt. uit 13 wedstrijden: P Buijks 17 uit 14; G Akker mans 16 uit 14; A v d Morselaar 15 uit 11; D Piccocric 14 uit 14; C v d Plas 12 uit 14; Jan Kuijsten 11 uit 15; B v Erp 10 uit 10; P Verschuren 10 uit 10; F Ocrlemans 8 uit 7; W Oerlemans 7 uit 10; A Zijlmans 6 uit 10; M J Verschure 6 uit 11; B v d Berg 4 uit 11 en M v Eetten 4 uit 11. ATAK De Waspikse Volleybalclub Atak bezorg de haar donateurs een plezierige en interes sante middag middels een drietal demon stratiewedstrijden. Voor dit evenement had Atak naast het Waalwijkse Wavob nog de hoofdklasser EBVC uit Breda naar Waspik genodigd; in een voorwedstrijd zagen de be langstellenden de junioren van Atak aan het werk. Vervolgens toonde het tweede team van Atak haar kunnen in een boeiende wed strijd tegen Wavob. De hoofdschotel van de ze middag vormde het treffen tussen Atak I (ongeslagen leider in de le klasse) en EBVC uit Breda (hoofdklasse), dat tegen deze te genstander een zeer eervolle nederlaag van 2-3 wist te bereiken pleit voor de Was pikse knapen. Op zaterdag 6 jan. speelt Atak I in Tilburg een Red Stars le klas. Tevoren speelt Atak II tegen Tornado 4, 3e klas. ONGELUKKIGE VAL. Mevr. E. uit Waspik-Boven is bij haar woning ten val gekomen, waarbij zij een arm brak. Dokter Wijffels deed haar naar het ziekenhuis vervoeren. BEGIN VAN BRAND De aanwezigheid van een kerstboom in de huiskamer is voor de familie de B. in de Benedenkerkstraat bijna noodlottig gewor den. Een kaarsje was er de oorzaak van dat op een gegeven moment meer licht werd verspreid dan wenselijk was. De kinderen die in de huiskamer waren wisten door kor daat optreden erger te voorkomen. Een schuimblusapparaat wisten zij op doeltref fende manier te hanteren. De schade bleef beperkt tot behang en stoffering. In volle overgave aan Gods heilige wil, overleed heden na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Ster venden, in het St. Gertrudis-gasthuis te Nieuwkuijk, in de leeftijd van 56 jaren, onze lieve zus, schoonzuster en tante Mejuffrouw JOHANNA GERTRUDA WILHELMINA VAN LIER Familie van Lier. Waalwijk, 30 december 1961 De solemnele uitvaartdienst zal plaats hebben op woens dag 3 januari a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes Geboorte te Nieuwkuijk, waarna begra fenis op het r.k. kerkhof aldaar. len, zwarte jongensschaatslaars met ondergeschroefde schaats. Tegen beloning terug te be zorgen by v. Meeuwen-v. Boxtel Antoniusstraat, Kaatsheuvel Wegens plaatsgebrek TE KOOP: Stationsstraat 9, Waalwijk Het hoofd van het gemeentebestuur van Loon op Zand brengt ingevolge het bepaalde in artikel 36, 4e lid, van de woningwet, ter openbare kennis, dat de raad van deze gemeente in zijn openbare vergadering van 22 december 1961 heeft besloten te bepalen dat wordt voorbereid: 1. de tweede herziening van het uitbreidingsplan in hoofdzaak voor deze gemeente; 2. de tweede herziening van het partiële uitbreidings plan, kom Loon op Zand; 3. het partiële uitbreidingsplan voor de kom Zuidhol- landsedijk; 4. de tweede herziening van het partiële uitbreidings plan, kom Kaatsheuvel. Kaatsheuvel, 22 december 1961. Het hoofd van het Gemeentebestuur Mr. R. J. Th. van der Heijden - Het hoofd van het bestuur der gemeente Loon op Zand maakt bekend, dat met ingang van 3 januari 1962, op het bureau gemeentewerken te Kaatsheuvel gedurende een en twintig dagen voor eenieder zal worden neder- gelegd het besluit van de raad van deze gemeente van 22 december 1961 tot onteigening ten name van de ge meente Loon op Zand, krachtens artikel 77, eerste lid, sub 4, van de onteigeningswet, van eigendommen, ge legen in de eerste herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen voor Kaatsheuvel aan de Huijgensstraat, zulks teneinde uitvoering te kunnen geven aan het zgn. raadhuisplan („Onteigeningsplan Kaatsheuvel 9") Kaatsheuvel, 22 december 1961. Het hoofd van het Gemeentebestuur Mr. R. J. Th. van der Heijden Bezoekt de uitvoering op za terdag 6 januari in 't gebouw van de Chr. Volksbond te Sprang, gegeven door de v.v. S.S.C. Opgevoerd zal worden de klucht DRIE VROUWEN OM.... EEN door de Toneelver. „Gezellig heid" alhier. Aanvang 8 uur. Toegang een gulden p. pers. Leden en donateurs vrije toe gang. een KINDERWAGEN met bed en dekje; als nieuw, iets moois; prijs 40. tevens een WANDELWAGENTJE ook als nieuw, zwaar model, op kogellagers; prijs 30. Adres: A. J. Snoeren Sweensstraat 10, Kaatsheuvel DANKBETUIGING Het personeel van de firma Schoenfabriek „TILLY" dankt hiermede de directie voor het mooie kerst pakket en wenst haar tevens een voorspoedig Het personeel en thuisstiksters. 1962 toe. Dick Flemmingstraat 23 SPRANG-CAPELLE vraagt voor direct Voor prima krachten wordt hoog tariefloon gegeven. Aanmelden dagelijks aan het kantoor en 's avonds na 19 uur: Parklaan 9, Kaatsheuvel. Tachos herstelde zich in de zaalhandbalcompetitie. Bij onze voorbeschouwing van het zaalhandbalseizoen schreven wij reeds te hopen op een herstel van het lc herenteam. Het bleek geen ijdele hoop te zijn geweest, want op de tweede competitiedag speelden de Waal wij kers als van ouds, ondanks het feit dat Vrou we Fortuna hen duidelijk de rug toekeerde. In de eerste wedstrijd Tachos- Hellas (Goes) sloeg het pechdui- veltje reeds hard toe, aangezien zowel Havelaar als B. Leenheers niet konden spelen. Hellas, on getwijfeld de sterkste ploeg uit het district Zuid B vaagde Ta chos eenvoudig van 't veld, 8-23. J.l. zondag speelde Tachos heei wat Peter, al moest nu ook J. Laarakker verstek laten gaan. EBHV stond bij de rust met 7-3 achter en de in zicht zijnde overwinning ging alsnog verlo ren toen een zware val K. van Keten voor de rest van de wed- striid en de zaalhandbalcompeti tie uitschakelde. Uitslag Tachos- EBHV 10-12. Een zwaar gehavend Tachos; speelde later op de dag teger\ Volt. De 14-12 overwinning op de Tilburgers is zonder meer een prestatie van de bovenste plank. Prachtig werk mannen. Zaterdagavond fungeert in Goes Tonido ais tegenstander en ook dan is de kans op een over winning zeker niet denkbeeldig. De overige uitslagen waren: Dames le klasse: TachosVolt 42 KSBTachos 32 Heren 2e klas: Were Di 1—Tachos 2 17—6 Tachos 2—EBHV 2 6—17 Dit jaar is het Oudejaars nacht in Den Haag rustig ge weest, maar des te erger was het in Groningen; daar werd brand gesticht, de politie en brandweer met stenen enz. bekogeld, wegen gebarricadeerd enz. Over 't alge meen neemt de verruwing in de Oudejaarsnacht toe. Men verwacht dat overleg met Indonesië begin januari zal plaats hebben. Australië heeft gezegd dat het zonder zich partij te stellen, mi litair optreden van Indonesië om Nieüw-Guinea als ernstige woordbreuk zal beschouwen. In Portugal heeft men een putsch legen de regering op touw gezet, die echter in enkele uren was bedwongen en alleen '11 aan tal slachtoffers heeft gekost. - De haven van Rotterdam, zag dit jaar 24.300 schepen bin nenkomen. Gevraagd in Waalwijk voor gezin met 2 kinderen Genegen goede huur te betalen SPOED I Stationsstr. 88 tel. 3037 Waalwijk I

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 6