wAAlwijkse en LanqstRAAtse couraiu Bedrijfsvoering Landbouwers in Sprang-Capelle DRUNEN WASPIK KAATSHEUVEL LAATSTE BERICHTEN VRIJDAG 19 JANUARI 1962 84e JAARGANG No. 6 Uitgever: WaaJwijkse Stoomdrukkerij Antoon Tielen Hoofdredacteur: JAN TIELEN Gironummer 50798 Dit blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167-2002 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Telegram-adres „Echo' Een schrijven van het Landbouwkundig In de Noord-Brabantse Mij. van stituut en van Landbouw. Naar aanleiding van het arti kel in de Echo van het Zuiden van maandag 15 januari, betref fende het voorlopig rapport van het L.E.I. aangaande de land bouw en de bedrijfsvoering van ed landbouwers in Sprang-Capel le, heeft ons Dr. A. Maris, ad junct-directeur van het Land bouw Economisch Instituut in Den Haag, een schrijven doen toekomen, waarin door hem ge zegd wordt, dat de weergegeven feiten in het genoemde artikel niet zijn ontleend aan een voor lopig rapport van het L.E.I. maar aan een zogenaamd ont werp van het onderzoek, dat het L.E.I. momenteel in opdracht van het gemeentebestuur van Sprang- Capelle in uitvoering heeft. Het heeft volgens Dr. Maris geen ander doel gehad, dan de opzet van het onderzoek in grote lijnen vast te leggen, zoals bij onderzoe kingen van deze aard gebruike lijk is. Het bevat, aldus 't schrij ven, geen conclusies van onder zoek, maar slechts een aantal globale en algemene veronder stellingen. Dat deze veronderstel lingen sterk eenzijdig zijn gefor muleerd, zou enkel een gevolg zijn van het feit, dat zij zich in deze vorm het beste voor onder zoek lenen. Dr. A. Maris zegt het te betreuren, dat aan genoemd schema publiciteit is gegeven, daar hierdoor de toestand in Sprang-Capelle in een verkeerd daglicht is komen te staan, ter wijl van de betrokken landbou wers een voor hen grievende af schildering is gegeven. Hieraan wordt toegevoegd, dat deze on juiste voorstelling van zaken slechts schadelijk kan zijn voor het doel van het onderzoek, n.l. de uitvoering van de streekverbe- tering in het betrokken gebied. De secretaris van de Noord 1 Brabantse Maatschappij van Landbouw verzoekt om terzake opname van het volgende: In een aantal dagbladen, als mede in De Echo van het Zui den, het Nieuwsblad voor bet Land van Heusden en Altena, de Langstraat en de Bommelerwaard werd dezer dagen een uitvoerig artikel gewijd aan de bedrijfs voering van de landbouwers in de gemeente Sprang-Capelle. In dit artikel wordt op sug gestieve wijze een aantal eigen schappen weergegeven, die de Sprang-Capelse boer zouden ken merken. Conservatief, weinig ra tioneel ingesteld, achterlijke be drijfsvoering, gering saamhorig heidsgevoel, onderling wantrou wen en afgunst. Deze bloemlezing zou geput zijn uit een voorlopig rapport van het Landbouw Economisch Instituut, gedateerd april 1961, dat thans voor publicatie zou zijn uitgegeven. Inderdaad heeft het gemeente bestuur van Sprang-Capelle in juli 1960 opdracht gegeven aan het L.E.I. om een onderzoek in te stellen naar de situatie van de landbouw in deze gemeente, zulks mede ten behoeve van het streckverbeteringsplan, waarmee intussen een aanvang is gemaakt. Bij informatie bij het L.E.I. blijkt echter, dat de opdrachtgever, i.e. het gemeentebestuur, tot nogt oe geen rappor heeft ontvangen en dat dit rapport van het L.E.I. ook nog wel enige tijd op zich zal la ten wachten. Het rapport is n.l. in bewerking, nadat eerst vorige zomer een enquête werd ingesteld in de gemeente. Zijn de gepubli ceerde gegevens dan mogelijk het voorlopig resultaat van deze en quête? Ook dit klopt niet, want volgens de publicatie in De Echo van het Zuiden, en het Nieuws blad voor het Land van Heus den en Altena en enkele dag bladen dateert het z.g. voorlopig rapport van april 1961, dus van de tijd, dat met de enquête werd begonnen. Uit welke bron komen deze voor de landbouw te Sprang-Ca pelle zo denigrerende publicaties dan? Het blijkt dat een journa list, inwoner van Sprang-Capelle, een aantal vertrouwelijke veron derstellingen van het L.E.I., die als basis voor een adere uitwer king van de probleemstelling ge toetst dienden te worden door de later in de gemeente Sprang-Ca pelle te houden enquête, heeft weten te achterhalen. Deze nog volledig onbewezen veronderstel-, lingen waren samengevat in een werkdocument, dat bestemd was voor intern gebruik van de me dewerkers van het L.E.I. Het spreekt vanzelf dat dit document niet voor publicatie gebruikt kon en mocht worden. Er is dus geen rapport, ook geen voorlopig rapport, er is slechts een ontwerp voor het on derzoek, hetgeen bovendien blijkt uit het opschrift van het docu ment. Wanneer men even bij het L.E.I. of bij de opdrachtgever, i.e. het gemeentebestuur had ge- informeerd, had men kunnen weten dat er nog geen rapport is en had men een onjuiste bericht geving, waardoor velen zich te recht gekwetst voelen, kunnen voorkomen. Het thans gepubliceerde was voor B. en W. en voor de ge meenteraad evenzeer een open baring als voor wie dan ook. Het dient bovendien geen enkel be lang en verwekt alleen sensatie. Zondagsdienst. vanaf zaterdagmiddag 1 imr tot maandagmorgen 8 uur, uit sluitend voor spoedgevallen. Dienst: I)r. v. d. Wouw. Tweede zaaluitvoering Culturele Kring. Zaterdagavond om 8 uur zal in de grote zaal van de Hoge Braken door de toneelgroep Jaap Maar- leveld-Manon Al ving een psycho logische thriller ten tonele wor den gebracht, getiteld „Edwina Black f". Deze avond wordt ge geven onder auspiciën van de Culturele Kring. Het is bekend dut de avonden van de Culturele Kring meestal bijzondere avon den zijn en derhalve mag weer op een goede belangstelling gere kend worden. Balavond. A.s. zondagavond zal in de zaal van Hotel Royal een bal- avond Worden gegeven. Muziek: The Blue Stars Feestavond brandweer A.s. zaterdag houdt de brand weervereniging haar jaarlijkse leestavond in Hotel Royal. Agenda. Vrijdag 19 januari. 8 uur schietavond BOS. Zaterdag 20 januari. 5 uur „Winden waaien om de rotsen", 14 jaar. 8 uur „Wijlen Edwina Black" 7 uur Jongeren-societeit Hoge Braken. Zondag 21 januari. 4 uur, 6.15 uur en 8.30 uur „Winden waaien om de rot sen", 14 jaar, Hoge Braken. 8 uur Balavond Hotel Royal. Woensdag 24 januari. 8 uur „Winden waaien om de rotsen", 14 jaar, Hoge Braken. Filmjournaal HOGE BRAKEN Winden waaien om de rotsen De Hoge Braken brengt deze week een film van extra hoog gehalte op haar filmdoek. Degenen, die „En eeuwig zingen de bossen" hebben ge zien, zullen dan ook beslist niet nala ten deze gelegenheid aan te grijpen, om zodoende geconfronteerd te wor den met het tweede deel „Winden waaien om de rots naar het we- relberoemde boek van Tryge Gul- branssen. De film is qua verhaal, opnamen en montage, buitengewoon goed ge slaagd. Aanbevolen. Vlijmen Heusden Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de prak tijk van dokter Gerlach voor spoedgevallen worden waargeno men door dokter Wijffels te Waspik, tel. 04168-250. Spannende eindstrijd bq Kegel-Rondgang. Zelden heeft een Rondgang een zo spannend verloop gehad als deze, waarvan de eindstrijd op de banen van het kegelhuis „De Roode Haan" is gehouden. Bij de heren werd „Herinnering" kam pioen en bij de dames R.E.K. Beide clubs zullen de Tilburgse kegelbond vertegenwoordigen op de aanstaande districtswedstrij den. Voor promotie naar de A- klasse kwamen K.I.K. en de da meskegelclub De Kruiken in aan merking. De degradatie van N.O.P. is werkelijkheid geworden en de Nonpers zullen alles in het werk stellen de verloren plaats in de A-klasse te heroveren. Met grote voorsprong behaalde NIOD bij de drietallen dc eerste prijs. Bij de persoonlijke wedstrijden Dagelijks verse GEBRADEN HANEN Ook aan huis bezorgd. CAFÉ-REST. P. VAN DUN Kaatsheuvel dames kon mevr. C. Smulders, rVK Eva, als kampioene gehul digd worden. Na felle strijd bij de persoonlijke heren bereikten H. Boons en M. Kemmeren van „Al- fes Om" te Kaatsheuvel 713 hout. De treffers moesten uitmaken wie de eer van TKT-kampioen te beurt zou vallen. Met 99 tegen 93 treffers ontving H. Boons de gou den TKB-kegel. Mevr. C. Smul ders en H. Boons zullen naar de districtswedstrijden afgevaardigd worden. Om 11 uur kon de bondsvoor zitter, de heer J. Kemmeren, overgaan tot het uitreiken der prijzen. Hij bracht dank aan de regclingscommissie, de schrij- vers(sters), de restaurateur en niet te vergeten de kegelopzet- ters, die heel wat hebben moeten rapen om het steeds weer neer vallende hout op z'n plaats te zetten. De naar de districtswed strijden af te vaardigen clubs en de persoonlijke kampioenen wer den extra aangespoord zich ern stig op deze strijd voor te berei den met als doel om ook op de nationale kampioenschappen op 29 april en 6 mei een woordje te kunnen meespreken. De heer Horsten bracht dank aan het be stuur voor de goede organisatie en de prettige sfeer waarin jaar lijks deze Rondgangen plaats vin den. De eindresultaten waren: Klasse A: 1. Herinnering 3370 hout, kampioen. 2. Alles Om 3332; 3. Roode Haan 3303; T.V.K. Adam 3195; 5. REK 3133; 6. Alles of Niks 3063 7. Zet 'm Óp 3059; NOP 2938 degr. Klasse B: KIK 3061, prom.; 2. De Kruiken 3038, prom.; 3. Vrolijke Poedelaars 3034; 4. Reü nie 3014; 5. Onder Ons 2965; 6. TVK Eva 2945; 7. Natte Spons 2833; 8. Irene 2731. Drietallen: 1. NIOD 18642. Al les Om 1707; 3. Roode Haan 1669; 4. Herinnering 1642; 5 REK 1569; 6. Onder Ons 1552; 7. Alles of Niks 1508; 8. De Kruiken 1504- 9. Reünie 1503; 10. KIK 1472; 11. Vr. Poedelaars 1461; 12. Zet 'm Op 1442. Personeel heren: 1. H. Boons 713, kampioen, 99 treffers; 2. M. Kemmeren 713, 93 treffers; 3. G. Smulders 709: 4. L. Ceulen 701; 5. A. Verhoeven 684 6. T. de Beer 680; 7. F. v. Tilborg 676; 8. R. Smulders 674; 9. I. Hetteina sr. 660; 10. C. v. Herce 645; 11. J. Schalken 645- 12. J. Smarius 642; 13. A. de Cock 640. Dames: 1. Mevr. C. Smulders 657, kampioen; 2. mevr. C. Mut- saers 625; 3. mevr. N. v.*d. Ven 618; 4. mevr. R. Doorenbosch 615j 5. mevr. B. Vesters 612; 6 mevr. P. Sulsters 606; 7. mevr. v. d Boogaard 6058 mevr. A. Bosmans 598; 9. mevr. D. Tuer- lings 594; 10. mevr. W. v. Gorp 591. VOLKSUNIVERSITEIT HIELD GESLAAGDE AVOND OVER DE OECUMENISCHE BEWEGING Het was een voortreffelijke ge dachte van het bestuur der Volks universiteit om op dinsdag j.l. een avond te houden over de Oecumeni sche beweging. Op 18 januari be gint immers de Bidweek, waarin allen die in Christus geloven, samen bid den: „opdat allen één zijn". In plaats van de vroegere dominee F. Kooymans, thans verbonden aan 't Willebrord-Apostolaat voor de Bin nenlandse missie, die door ziekte ver hinderd was, trad voor de Volksuni versiteit op dr. J. Gottschalk M.S.F., die verbonden is aan de „Open-Deur" in Amsterdam en studeerde aan de- universiteit van Heidelberg. Pater Gottschalk begon met uiteen te zetten, hoe de toenaderingsgedach te tussen de verschillende christelijke kerken eigenlijk begon in 1910 te Edinburgh, toen men zich bewust werd van de pijnlijke verdeeldheid bij het preken van het geloof aan de hei denwereld. Daarop zijn conferenties gevolgd te Stockholm (1925), Lau sanne (1927) en Oxford (1937), welke tenslotte uitlopen in de stich ting van de Wereldraad van Kerken te Amsterdam (1948). Was aanvankelijk de intentie van deze- samenspreking het „samen doen", thans valt ook sterk de na druk op het zich afvragen: „hoe kun nen wij weer één worden in het ge loof?" Pater Gottschalk benadrukte hier bij, dat een van de moeilijkste punten hierbij is de vraag: hoe wordt de Kerk gezien door de verschillende groepe ringen? Als een wezenlijke schakel tussen God en de gelovige, die door de Kerk aan de genade deelachtig wordt, of als iets wat tot op zekere hoogte bijkomstig is! De weg is nog lang, maar toch zijn er veel tekenen, die wijzen op een groeiende belangstelling voor elkaar. Wat volgens spreker de eerste ver eiste is voor een toenadering, is het besef van schuld aan deze verdeeld heid, welke niet is volgens de bedoe ling van de leer der Kerk. Pater Gottschalk spoorde bijzon der aan tot gebed, opdat de H. Geest. Gevestigd te Waalwijk Accountantskantoor VAN GENK en HENDRIX v. Berckenrodelaan 17 tel. 04160 - 3684 Waalwijk BOEKHOUDINGEN BELASTINGZAKEN ASSURANTIES FINANCIERINGEN Die veel machtiger en groter is dan wij, de eenheid moge doen groeien tussen de christelijke kerken. In de gedachtenwisseling kwamen nog meerdere punten naar voren, o.a. over de conferentie van New Delhi (1961), Bijbel en traditie, opvattingen over Luther enz. Pastoor Simkens, die de avond in leidde en sloot, wekte ook op tot het meedoen aan de Bidweek, waarna hij deze leerrijke avond sloot met het bidden van het „Onze Vader". KYNOLOGIE Op de wedstrijden van de Holland se Sint Bernard-club, gehouden in 't 1 Jagershuis te Zeist, werd de pas 20 maanden oude reu Jugo van Oltiga, Zwitsers import, eigenaar de heer P. J. M. Smeulders, Julianastr. 7, alhier, de beste van de 42 aanwezige Sint Bernards. AGENDA Apollotheater vrijdag 19 jan., 8 uur en zondag 21 jan. 8.30 uur: Een stem in de mist. 18 jaar. zaterdag 20 jan. 8 uur, en zondag 21 jan. 6 uur: Slavenop stand in Atlantis. 14 jaar. Zaal Smit zondag 21 jan. 7.03 uur: bal. Doktersdienst. Komend weekend zal de prak tijk van de doktoren R. Raaij- maakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loonopzand worden waargenomen door de waarne mer voor dokter P. Wij ten burg, Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaterdag en zondag zal de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waarge nomen door zijn collega H. Win kelman, Kerkstraat 99, Sprang, tel. 04167-2350. Loon op Zand - De secretaris-generaal der V.N. heeft nogmaals een krachtig beroep gedaan op Soekarno en prof. de Quay om de zaak Nieuw-Guinea aan de ta fel te bespreken en zich te onthouden van alle geweld. - In Neurenberg is brand uitge broken in een warenhuis, waarbij 25 meisjes om 't leven kwamen. - Nasser heeft het Suez-kanaal gesloten verklaard voor eventuele Ne derlandse militaire transporten. - De gevangen genomen Indo nesische marine-mannen geven toe dat zij opdracht hadden om naar Nieuw- Guinea op te stomen. -- üic jnnnunnu iiu. O De ucho van het Zuióen EXPOSITIE BOUWEN VOOR DE SCHOOLJEUGD. Ten behoeve van de hoogste klassen der Vlijmense, Engelense en Drunense scholen werd in café Eggelen, de met steun van het gemeentebestuur van Vlijmen door de Stichting Onderwijstentoonstelling inge richte expositie Bouwen geopend. In aan wezigheid van Inspecteur J. Matsen uit de Inspectie 's-Hertogenbosch en van het on derwijzend personeel der betrokken scholen, een woord van welkom, waarna een functio naris van de organiserende stichting het ten toongestelde toelichtte. R.K. TONEELVER. UTILE DULCI. Op uitnodiging van het bestuur van Els- hout Vooruit werd de Vlijmense Toneelver eniging Utile Dulci uitgenodigd om voor haar leden een uitvoering te presenteren. Opgevoerd werd: Het Chinese landhuis, waarmede Utile Dulci met haar 40-jarig jubileum zoveel succes oogstte. Ook in Els- hout viel het stuk zeer goed in de smaak en was het dankbaar publiek uiterst voldaan, gezien het langdurig applaus naar elk be drijf. De regisseur Jo van Erp, die de hoofdrol vertolkte, kreeg een extra applaus. VLIJMENSE DAMVERENIGING DVS. De Damvereniging DVS maakte de reis naar Helmond om daar de strijd aan te bin den tegen HDC, voor de Competitie. In het begin zag het er naar uit dat DVS de pun ten mee naar Vlijmen zou brengen, want de eerste 4 partijen leverden 7 winstpunten op. Maar op het laatst begon HDC zich te her stellen; de strijd werd spannender en toen waren de rollen gekeerd; van de laatste 6 partijen won er Vlijmen maar 1, zodat de overwinning nog in Helmond bleef, n.l. met 11-9. De stand was als volgt: J Nerven-J v Beijnen 0-2; Dekker-Wijk- mans 0 - 2; de Hooy - H Brok 0 - 2; v Lies hout - L Peijnenborg 1 - 1P Saris - J v Engelen 2-0; B Adriaans - L v Overdijk nusse-Th v Overdijk 2-0; Kerkhof-P 2-0; Stunt - J v d Lee 2 - 0; A Adria- v Engelen 0-2; Lierop-v Heer turn 2-0. RIK- EN TOEPCONCOURS. De uitslag van het Rik- en Toepconcours van de 2e dag, georganiseerd door de Dam vereniging DVS, was als volgt: Rikken: le prijs Th. Caron; 2 L. Peijnen borg; 3 Fr. Caron. Toepen: 1 J v d Lee; 2 C v Overdijk; 3 Jan Diepstraten. BURGERLIJKE STAND DEC. 1961 Geboren Patrick Philip Maria zv Ph J M Verhaak en G B W Verheijcn - Jo hannes Gerardus Maria zv J E de Jong en P Kipping - Martinus Petrus Johannes zv J P Fitters en E J de Laat - johanna dv P Tamerus en P J Honings - Josepiia Johanna Maria dv H P J v d Pol en F M Lommers - Thomas Lodewijk zv Ph M de Poorter en M H Dechering - Johannes Cornelis Franciscus zv J M A v d Boom en A Heeffer - Huibert Johannes Maria zv C Groenenberg en G P M Rademaker - Zsuzsanna Adriana Francisca dv K I eng en T Weisz. Overleden Wouter Kosters 50 j ev J A Timmermans - Adrianus Johannus Pj- ron 73 j ev M v Hemert - Arie Johan v d Kolk 80 j ev J M v Leeuwen. IngekomenJ M v Dinther en echlg van 's-Hertogenbosch - P Buitendijk en echtg van Werkendam - L C idootenboom en gez van 's-Hertogenbosch - H van Zee en gezin van Nieuw Lekkerland - G J Sid dering en gez van Houthalen België - B G Diezeraad van Utrecht. Vertrokken A Bouman naar Wijk en Aal burg. AANGEHOUDEN 10 x 10 WERD 110. De kleuters van de r.k. kleuterschool in de Bartholomeusparochie hebben op hun manier de Anti Honger Actie 10 x 10 ge steund. Hierbij is ten volle bewaarheid „vele kleintjes maken een groot", want met de door henzelf gemaakt „kijkdozen" brach ten zij niet minder dan honderd tien gul den bij elkaar. TEERAVOND HARMONIE Bestuur en leden van de Kon. Harmonie Volksvlijt en Volksveramaak zullen zaterdag avond met hunne event, verloofden en/of echtgenoten in de zaal van hotel J. v. d. Schoot bijeenkomen voor de jaarlijkse teer- avond. Het gezelschap van ong. 100 perso nen zal deze avond voor 'n aanzienlijk ge deelte verpozing vinden in de resultaten van de voorbereidingen van het feestcomité dat van haar kant weer zal teruggrijpen op de muziek van de Boerenkapel. CLUBAVOND VOETBALJEUGD. Voor de junioren van de voetbalclub Was pik werd zg. clubavond gehouden in de zaal van hotel Montens op 't Vaartje. De heer Blom uit R'veer, boeide de jeugd met en kele filmopnamen. Daarnaast werd in wed- strijdvorm de kennis omtrent de spelregels van het voetbalspel getoetst. Van de zes knapen die na loting de proef mochten ondergaan behaalde Willy van den Hoven het hoogste aantal punten met op de 2e plaats Kees Gijsman. BRANDWEER De Waspikse Vrijwillige Brandweer gaat, na zich weer een jaar met veel plichtsbe trachting van haar taak te hebben gekweten, enige ontspanning zoeken in een gezamen lijk uitstapje. Het eindpunt van de reis wel ke is gepland op zaterdag 20 januari is Am sterdam. VOETBAL I 3*0 In Heusden is zaterdag op verzoek van de gemeentepolitie te Rotterdam, aangehouden de 22-jarige T. A. woonachtig in Heusden. Betrokkene wordt er van verdacht zich in de havenstad schuldig te hebben gemaakt aan verschillende gevallen van oplichting. Hij is inmiddels naar Rotterdam overge bracht. Op zondag 21 januari a.s. zal het eerste team van de voetbalvereniging White Boys een thuiswedstrijd spelen tegen Audacia. Het eerste elftal van Waspik 6taat zondag voor de zware opgaaf in een uitwedstrijd Oir- schot Vooruit enige winst af te snoepen. Waspik 2 ontvangt DVVC nadat er op het terrein aan de Bernhardstr. eerst de derby Waspik 3 - White Boys 2 aan vooraf is ge gaan. KERKDIENSTEN. De kerkdiensten der Ned. Herv. Kerk te Waspik zijn zondag 21 jan. a.s. als volgt 9.30 en 14.30 uur Ds. Verploeg. KIND DOOR AUTO GEGREPEN In de bocht Raadhuisstraat -'t Vaartje is het 7-jarig zoontje van de familie Langer- mans uit de Diepstraat door de postwagen van de PTT aangereden. Dc jongen was op de fiets en kwam evenals de auto uit de richting van de Kerkstraat. Vlak om de haakse bocht naar 't Vaartje zwenkte de jongen naar links, om over te steken zon der te letten op de hem achteropkomende auto. Wonder boven wonder is de knaap slechts licht gewond geraakt. Na tegen de grond te zijn gesmakt is de jongen precies tussen de twee wielen terecht gekomen. De chauffeur remde onmiddellijk, waarna de jongen van onder de auto vandaan kroop. Een lichte hoofdwond en een lichte hersen schudding waren zijn enige letsels. De fiets werd zwaar beschadigd. OISTERWIJK - WHITE BOYS 2 - 1 Een 10-tal corners welke de Oisterwijkers in de eerste fase van de wedstrijd namen, leverde geen enkel doelpunt op. Ook hier na bleef de thuisclub voortdurend in de aanval, doch het was White Boys dat na een half uur de leiding nam, 0 - 1. In de 4e minuut van de 2e helft bracht P. Meeuwis met een kopbal de stand op gelijke voet en ook hierna ging de thuisclub door. Na een kwartier lukte het dan een voorsprong te nentfen, toen F. v. Straelen rechtstreeks uit een corner doel trof. Het krachtige Oister- wijk-offensief, dat tot het einde duurde, le verde echter geen verdere doelpunten op. RIKCONCOURS In zaal Echo der Duinen zal a.s. zaterdag 20 jan. een rikconcours georganiseerd wor den door de visclub Nooit Gedacht. Aan trekkelijke geldprijzen zullen beschikbaar worden gesteld. Kaartliefhebbers profiteer van deze gelegenheid. BAL. Voor de dansliefhebbers zal er op zon dag a.s. een bal gegeven worden in de zaal van de heer W. Vermeulen. Het stemmings orkest The All Stars zal de muziek verzor gen. KAARTCLUB „TOT ONDERLINGE VRIENDSCHAP' gaf zaterdag j.l. een goed geslaagd en zeer geanimeerd rikconcours in de zaal van de heer W. Vermeulen. De prijzen werden als volgt toegekend: le prijs f 20 J. v. d. Nieu- wenhuizen; 2e f 10 J. v. Vught; 3e f 7.50 J. v. d. Velden; 4e f 5 W. v. d. Velden; 5e f 2,50 A. de Kort; 6c f 2,50 J. v. d. Bij- gaart; 7e f 2,50 C. Broeders.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 17