KAATSHEUVEL WAALWIJK Gecostumeerd Karnavalsbal Volleybal Biljarten DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 26 FEBR. 1962 6 KUNST NAAR KRACHT PRESENTEERDE „ENGEL IN NOOD" van „VEDEHOVA" Voetbalsport Vrijdag en zaterdag bood de K.A.B. „St. Jozef" in het kader van haar winterprogramma haar leden in de zaal van de Gildenbond een ont spanningsavond, waarvan de ver zorging was* toevertrouwd aan haar eigen toneelvereniging „Kunst en Kracht", die, zoals de uitnodiging luidde, beloofd had er ditmaal eens een plezierige avond van te maken. Het gezelschap had daartoe haar keus laten vallen op 't blijspel „En gel in nood" van Max Andrea, een komisch gegeven in drie bedrijven, dat de toeschouwer geen enkele moeilijkheid opleverde om de in houd te begrijpen, ook al zou de aandacht eens worden afgeleid. Het stuk speelt zich namelijk af rond een eenvoudige boekhouder, die met het winnen van een televi sie-quiz plotseling eigenaar wordt van een onvoorstelbare hoeveelheid meer of minder kostbare prijzen, waarvan echter ook de fiscus zijn deel opeist. Hierdoor komt de (ge lukkige?) heer Engel zo in nood, dat hij bijna stapelgek wordt. Totdat de T.V. achteraf blijkt dat Engel bij 't beantwoorden van een vraag toch een fout heeft gemaakt en dus geen recht heeft op de prijzen. Hoewel de man daarmee tevens van zijn zor gen af is, zou dit toch maar een po ver happy-end zijn, en daarom laat de schrijver voor de variatie de TV ook maar een fout begaan, waardoor mijnheer Engel toch de winnaar wordt van de prijzenpot. En nu is het werkelijk een happy-end, want de T.V. betaalt voor hem, als pleis ter op de wonde voor alle doorstane zorgen, bovendien de verschuldigde belasting. Een vrij simpele en wat onwerke lijke geschiedenis, welke er in hoofdzaak op gericht is om de toe schouwer in de gelegenheid te stel len zich eens ongedwongen te ver maken. Dit laatste vooral dan dank zij de vader van het „slachtoffer", opa Engel, 'n eigenwijze ouwe baas, waar niet mee te praten valt en die z'n zoon bijna tot wanhoop brengt. Wij zijn er van overtuigd dat „Kunst naar Kracht" in haar opzet geslaagd is en op beide avonden het over het algemeen niet kritisch in gestelde publiek, dat dit stuk ove rigens gauw vergeten zal zijn, een vrolijke avond heeft bezorgd. Of het gezelschap echter over zichzelf te vreden zal zijn, menen we te mogen betwijfelen. We hebben deze groep wel eens beter op dreef gezien. Ogenschijnlijk levert dit spel geen enkele moeilijkheid op, maar men vergete niet dat een blijspel over 't algemeen op de eerste plaats actie en vaart vraagt, dat de tekst veelal bestaat uit korte zinnen, waarbij de spelers, zoals ook in dit spel, elkaar om de haverklap interrumperen. En vanuit dit oogpunt bezien wat de vertolking heus nog niet zo eenvou dig, integendeel. Bovendien eist een blijspel vooral een buitengewone rolkennis. Hapert hier iets aan, dan hapert alles en staan de spelers soms even op het toneel als de be kende man in het beklaagdenbank je. En die rolkennis leek ons dit maal geen honderd procent, met 't gevolg dat de hierboven gesigna leerde onmisbare elementen in het spel zo nu en dan ontbraken. Dat 't geheel daardoor iets vlaks kreeg, de intonatie eentonig werd en van wer kelijk spel weinig te bespeuren was, laat zich begrijpen. Er waren daar naast overigens ook goede momen ten, rtiaar de algemene indruk was, en dat zal regisseur Jos v. d. Assem ook wel gemerkt hebben, dat deze uitvoering kwalitatief zeker minder was dan haar voorgangsters. Onder de indruk van deze omstandigheden kwamen de medewerkenden, op een enkele uitzondering na, dan ook niet tot hun normale niveau. Wij zijn er van overtuigd dat „Kunst naar Kracht" de volgende keer weer op vertrouwd terrein zal terugke ren. GECOMPLICEERDE BOTSING Zondagmiddag omstreeks vier uur werd in de Gasthuisstraat 'n Volks wagen plotseling verrast door een uit d^ Julianastraat komend bestel- wagentje. Door hevig remmen van de bestuurder maakte de Volkswa gen een halve zwaai, om daarna met het achterste gedeelte tegen de ach terzijde van een geparkeerde luxe wagen te botsen, welke op zijn beurt daardoor tegen een daarvoor staan de personenauto belandde. Door de hevige schok sloeg de Volkswagen om en kwam flink beschadigd op z'n kant op het trottoir terecht, ter wijl de hevig geschrokken bestuur der wonderlijk genoeg bij dit alles totaal geen letsel bleek te hebben opgelopen. AUTOMOBIELCLUB „KAATSHEUVEL" Zaterdag 1.1. heeft de A.C. Kaats heuvel haar tweede rit verreden van het vastgesteld jaarprogramma. Daar de A.C. Kaatsheuvel druk doende is met het grote autosport evenement dat 14 april a.s. onder de naam „Schoen-Rally" de vuurdoop moet ondergaan, was het goed be keken van het bestuur de februari- rit als „oefen-ritje" in te lassen voor deze komende nacht-rally. Mede ook omdat het kaartlezen voor vele van onze leden nog braak-liggend terrein is, werd voor februari een kaartleesrit ingelast. Om meteen maar de volle zwaarte van dit vak te proeven, was de rit van zaterdag 1.1. een avond-kaarleesrit. De heren Bep de Wijs en Louis Ververs hadden een model kaart- leesritje uitgedokterd, waar dan ook heerlijk aan getrokken is. Dat het voor vele deelnemers in Dongen „donderen" werd, lag niet aan de heren uitzetters, maar aan de min dere mate van vakbekwaamheid van de vele beginnelingen. Dat is niet erg; aldoende moet men nog steeds leren. Dat was ook de opzet! Ieder een was dan ook ten volle tevreden over het geboden ritje en men was unaniem van mening dat we derge lijke ritten meer moeten rijden, om dit zeer interessante onderdeel van de autosport ook onder de knieën te krijgen. Van de einduitslag vermelden wij hier graag de tien eerst geklasseer de equipes: 1. W. AussemsC. Schoenmakers Kaatsheuvel 30 strafp. 2. M. VerbuntFr. Verbunt Tilburg 60 strafp. 3. Mej. OerlemansThom. v. Beek Sprang-Capelle 60 strafj. 4. W. MustersA. v. Oversteeg Kaatsheuvel 60 strafp. 5. Mevr. en dhr. de Kort Kaatsheuvel 63 strafp. 6. J. VloemansJ. Schellekens Kaatsheuvel 90 strafp. 7. H. v. NieuwstadtP. Borsten Kaatsheuvel 93 strafp. 8. L. Stein, Sprang-Capelle 120 strafp. 9. J. LoutenslagerP. Sweep Engelen 120 strafp. 10. Mej. A. VerhoevenP. Schoen makers, Kaatsheuvel 120 strafp. Na deze prijsuitreiking had de voorzitter nog een aangename taak te vervullen. Hij kon de aanwezigen meedelen dat na de nodige correc ties in de voorlopige uitslag van de laatst verreden „Turfschiprit" de A.C. Kaatsheuvel naast de vele persoonlijke successen, behaald in deze rit een nieuw denderend succes kan worden toegevoegd, want van het respectabele aantal van 15 deelnemende clubteams ieder clubteam bestond uit drie equipes is de A.C. Kaatsheuvel als overwin naar ook hieruit te voorschijn geko men. Het deed hem dan ook 'n groot genoegen de drie equipes, die dit clubteam hadden gevormd en zo de naam van Kaatsheuvel weer een stoot omhoog hadden gegeven, hun met dit prachtige succes te felicite ren en hun allen de persoonlijke prijzen in de vorm van mooie ver zilverde bekertjes uit te reiken. De drie bekwame en succesvolle equi pes die dit clubteam hadden ge vormd, waren: 1. Mej. A. Verhoeven en D. Schoen makers. 2. W. Moolenschot en L. Mateijsen. 3. A. van Oversteeg en J. van Dom melen. Na een opwekkend woord tot grote deelname aan de aanstaande „Schoen-Rally", die de A.C. Kaats heuvel toch doet belanden in de rij van „grote" door de R.A.C.-Zuid er kende en voor het kampioenschap van de R.A.C.-Zuid meetellende rit ten, vestigde tot slot de voorzitter de aandacht nog op de maart-rit, die uitgezet zal worden door de heren J. de Kort en H. Pooters en die als oriëntatie-rit de start zal worden van de „club-competitie". KYNOLOGIE Op de club-match te Waalwijk werd de St. Bernard-reu Jugo van Oltige, Zwitsers import, van dhr. P. Smeulders, Julianastraat 7 alhier, beste van de St. Bernards, beste van de dogachtigen en beste van de wed strijd, waardoor zijn eigenaar beslag legde op een beker, een medaille en de plaquette van het gemeentebe stuur van Waalwijk. EERSTE H. MIS IN DE ST. ANTONIUSKERK OP 1 APRIL Naar zondag j.I. aan de parochia nen van St. Antonius werd medege deeld, zal op zondag 1 april de nieu we St. Antoniuskerk aan de Weth. Smoldersstraat in gebruik worden ge nomen. Het interieur is momenteel praktisch geheel gereed gekomen. De glaswanden aan de noord- en zuidzijde zullen worden beschilderd in glas en lood door de priester-schilder Egbert Dekkers. De op deze wanden aan te brengen decoraties zullen wor den genomen uit het boek der Open baring. De consacrering en inwijding ech ter zal geschieden rond de sacra mentsprocessie, die zoals wij reeds eerder schreven, dit jaar uitsluitend in de St. Antoniusparochie zal rond trekken. Voorafgaande aan de consacrering zullen een tweetal zgn. bezinningswe- ken worden gehouden resp. voor de ouderen en jongeren. Ds. Mühlnickel 50 JAAR PREDIKANT. Ds. Mühlnickel, die van 20 juni 1920 tot 1 november 1945 predikant was van de Ned. Herv. Gemeente al hier (Haven), herdacht gisteren de dag waarop hij voor 50 jaren het pre- dik-ambt aanvaardde. Ds. Mühlnickel werd in Batavia (Djakarta) geboren en keerde naar Holland, waar hij de gemeenten Dinx- perlo, Weert en Waalwijk als predi kant diende. In Waalwijk zullen de leden van zijn gemeente en vele inwoners hem nog steeds met veel dankbaarheid en waardering herdenken. Na zijn emiritaat vestigde hij zich te Apeldoorn. INDIENING K.V.P.-LIJSTEN VOOR DE RAADSVERKIEZIN GEN ONMOGELIJK. Het bestuur van de afdeling Waal wijk van de Katholieke Volkspartij deelt mede, dat het ontbreken van werknemers-candidaten het onmoge lijk maakt conform de reglementen de voorbereiding van de gemeenteraads verkiezingen ter hand te nemen. Het afdelingsbestuur ziet derhalve af van deelname aan de gemeente raadsverkiezingen met een K.V.P.- lijst. Tijdens de zitting die het KVP-be- stuur zaterdagmorgen in zaal Thalia heeft gehouden, waren - voordat bo venstaand besluit viel - reeds de volgende kandidatenlijsten ingediend: Middenstand: A. Meijs, A. Pul lens, A. van Oss jr., A. de Visser en J. Zeegers. Agrariërs: J. van den Broek en J. van Huiten. Werkgevers: L. Mombers, P. van Heesbeen, A. Eibers en P. Dirks. Vrije intellectuelen: K. van Laack en P. van Engelen. De heer D. van Oss-Van Buren stelt zich niet meer voor verkiezing beschikbaar. GESLAAGD Voor de van dinsdag 20 t.m. don derdag 22 februari j.I. gehouden exa mens te Breda, behaalde onze stad genote, mej. Marianna Dumoulin de volgende diploma's E.N.S.A.I.D.- apparaten-systeem, modiste aspirant lerares en coupeuseleidster. CONCERT TEN BATE VAN DE ANTI-HONGERACTIE 10 x 10 Niet meer dan een paar honderd belangstellenden, w.o. nog velen van buiten Waalwijk, waren zaterdag avond in de r.k. kerk van St. Jan Bap tist te Waalwijk bijeengekomen om te luisteren naar het concert ten bate van de anti-hongeractie 10 x 10, dat werd gegeven door de organist Bernard Bartelisk uit Amsterdam, met als so list de bekende bas-baryton David Hollestelle. Het zou ondoenlijk zijn de prestaties van de bekende organist en de niet minder bekende zanger aan een critisch oordeel te onderwerpen. Het programma dat door beiden werd uitgevoerd stond op een zeer hoog muzikaal peil en werd dan ook door de aanwezigen met grote aan dacht beluisterd. Het was alleen maar jammer, dat dit concert in het hier voor zich bij uitstek lenende kerkge bouw, niet meer belangstelling trok. Hierdoor werd niet alleen het goede doel gediend, doch velen hebben zich de gelegenheid laten ontgaan een concert van twee grootmeesters in de muziek te kunnen beluisteren. KINDERCARNAVAL 1962 Reeds direct na de kennisgeving in ons blad, was de reactie bij de jeugd geweldig te noemen, het een en ander af te leiden uit het feit van aanvra gen voor deelname en eventuele voor waarden. Voor belanghebbenden zij medege deeld dat alle kinderen groot of klein, dus ook personen die reeds de lagere school hebben doorlopen, aan dit evenement kunnen deelnemen. Het is de bedoeling om in 't blad van vrijdag a.s. de route e.d. uitvoerig mee te delen. Ouders zorgt ervoor De costuums zijn nooit te mal Voor ons Kinder-Carnaval Begin er nu reeds aan. Ook de leden van de R.K. Jeugd drumband, zullen voor deze dag hun uniform in de steek laten en als car navalsvierders hun marsen door de straten mede maken, evenals de kin deren van de leden der R.K. Vrou wengilde, die reeds daags tevoren in tiem het carnavalsfeest zullen inzet ten. DRIE DAGEN KATJEBO BRACHTEN DRIEDUIZEND GULDEN OP VOOR DE JEUGD Vrijdagavond half 8 vond de offi ciële opening plaats van de fancy- fair „Katjebo" (Katholieke Jeugd Borrek), die tot doel had de nodige gelden te verzamelen om te komen tot een redelijk onderkomen voor de on derscheidene jeugdgroepen, die on der de Jeugdcentrale Baardwijk res sorteren. De belangstelling bij de ope ning was slechts aan de matige kant, hetgeen pastoor A. v. d. Brekel van ZATERDAG 3 MAART 8 UUR IN DE ZALEN VAN HOTEL VERWIEL de St. Clemensparochie het gevoel deed hebben, alsof hij de eerste Mis op zondag deed. Hopenlijk is de schaalcollecte beter, dan in betreffen de H. Mis, aldus spr., die tevens de organisatoren alle succes toewenste. Een eerste trekking van het Rad van Avontuur symboliseerde de opening. Dhr. A. Pullens, voorzitter van het comité Fancy-Fair, verwachtte, dat deze festiviteiten een redelijke basis zouden opleveren voor het stichten van een jeugdhuis voor de parochie St. Clemens. Een actieve jeugdraad is er nu sinds enige tijd, maar het ge brek aan ruimte doet zich steeds meer als een handicap gevoelen, die een juiste uitvoering van het zo noodza kelijke jeugdwerk ernstig belemmert. Tevens nam hij de gelegenheid te baat, de beide kapelaans Meuwese en Kooien dank te brengen voor de ver richte arbeid en ook naas t de ge meente, die voor de buitenverlichting zorg had gedragen, de Waalwijkse middenstand, het zakenleven en de tientallen medewerkers aan Katjebo op passende wijze uiting te geven van zijn waardering, op welke wijze dan ook gegeven. De heer de Waal, van de Jeugdraad St. Jan, wees er in zijn korte, doch welgemeende toespraak op, dat het jeugdwerk niet alleen van belang is voor de jeugd, maar ook voor de lei dinggevende mensen. Het verloop van deze driedaagse fancy-fair is, naar wij later infor meerden, een overweldigend succes geweest. Ruw geschat bedraagt de netto-opbrengst pl.m. f 3.000. - hetgeen geheel ten goede van het jeugdwerk komt. Het bedrag, dat voornamelijk besteed zal worden aan een nieuw en beter onderkomen voor het jeugdwerk, mag zeker een vinger aanwijzing in de goede richting ge noemd worden. Bijzonder succesvol was het optre den van The young sisters uit Breda en de Rowdies uit Baardwijk zelf, het optreden van de Rianta's was het hoogtepunt van Katjebo. DE N.C.V.B. AFD. WAALWIJK J EN OMSTREKEN. Voor een zeer groot aantal dames sprak mevr. Streefkerk over: Chris tenvrouwnu! Daar mevr. Streef kerk vele jaren als predikantsvrouw in Sprang heeft gewoond, was het verheugend, dat zoveel van haar oude bekenden naar haar lezing kwamen luisteren. Na de gebruikelijke inleiding werd gelezen over Deborah, de richteres, en Dorcas, de vrouw, die velen tot hulp en troost was. Hoe moeten wij in de ze tijd zijn, een vrouw in het open bare leven of een vrouw, die in de huiselijke kring op haar plaats in? Spreekster belichtte het leven van de vrouw in het begin van deze eeuw en de omstandigheden, zoals wij die nu kennen. De vrouw is uit de beslo tenheid van vroeger in het volle leven komen te staan. Zij heeft allerlei voorrechten en vrijheden verworven, doch weet zij die ook te gebruiken op de juiste wijze? Laat de vrouw vóór alles Vrouw blijven, zoals God dat ingesteld heeft. Met vele voorbeelden lichtte spr. toe, hoe de plaats is van de vrouw in de maatschappij, in het gezin, de gehuwde vrouw, de wer kende vrouw, van de Christenvrouw in het bijzonder. Na de pauze was er nog gelegen heid om van gedachten te wisselen over enkele problemen. De eerstvolgende bijeenkomst zal zijn D.V. op 29 maart; de Vereniging voor Nederlands Fabrikaat zal dan een lezing houden over: 't Is maar een weet. NED. BOND VAN OUDSTRIJ- DERS EN DRAGERS VAN HET MOBILISATIE-KRUIS AFD. WAALWIJK De volgende contactavond, meetel lend voor de competitie schieten en kaarten, zal worden gehouden op a.s. donderdag 1 maart in de bovenzaal van de Gecroonde Leersse. Aanvang 8 uur. Zaterdag 24 maart a.s. wordt in Rotterdam de alg. Bondsvergadering gehouden; deze vergadering zal plaats vinden aan boord van 'n fraaie rondvaartboot van de Spido n.I. de Pieter Coland. Gedurende een rond vaart zal de vergadering plaats heb ben. Leden van onze afdeling kunnen gratis aan deze rondvaart en vergade ring deelnemen; er is gelegenheid voor een lunch (niet verplicht) a f 2.45 per persoon en voor een diner (pl.m. 19 uur) (niet verplicht) a f 5.75 per persoon. De afdeling Waalwijk stelt haar leden in de gelegenheid deze dag mee te maken door bij voldoende deelna me een bus te laten rijden. Gaarne echter opgave voor woensdag 28 iebr. bij een van onderstaande adressen P. de Hoop, van Assendelftstraat 50, tel. 2976; A. Rijken, Baardwijksestr., J. Mahieu, Mr. van Coothstraat 63, tel. 3642. STEMMEN BIJ VOLMACHT Verhuizing binnen de provincie Voor de a.s. verkiezingen van de Provinciale Staten, wordt erop gewe zen, dat degenen, die na 13 februari, de dag van de kandidaatstelling, zijn verhuisd naar een plaats binnen de provincie, kunnen stemmen in huil nieuwe woonplaats, mits zij hiertoe voor 14 maart 'n verklaring afleggen op de secretarie van de gemeente. Zij die voor 13 februari zijn ver huisd, kunnen zonder enige formali teit in hun nieuwe woonplaats stem men. Verhuizing buiten de provincie Zij die zijn verhuisd naar een woonplaats buiten de provincie en de ze verhuizing heeft plaats gehad voor 13 februari kunnen in hun nieuwe woonplaats stemmen. Heeft de ver huizing plaats gevonden na 13 febru ari, dan moet nog in hun vroegere woonplaats worden gestemd. Dit kan gebeuren doordat de betrokken per soon zelf gaat stemmen, of doordat hij, d.m.v. het invullen van een for mulier, dat voor 14 maart aan de se cretarie van hun vroegere woon plaats dient te worden opgezonden, iemand machtigt, die voor hem/haar stemt. Nadrukkelijk wordt er op gewezen dat dit opsturen van betreffende for mulieren met het verzoek om bij machtiging te stemmen, tijdig dient te gebeuren. Gevolmachtigd kunnen worden familie' of huisgenoten. I- Ml t. v - u! Verkrijging formulieren. Voor degenen die ziek zijn of om andere reden (verhuizing) bij vol macht willen laten stemmen, kunnen hiertoe formulieren verkrijgen op het Gemeentehuis, afdeling Bevolking en op enkele adressen van het K.V.P.-be- stuur, waaronder dat van de secreta ris, Kerkstraat 117 en bij de heer van Oss, Stationsstraat 63. De aangewezen gemachtigde mag ten hoogste twee aanwijzingen als ge machtigde aannemen. ONGEVALLEN Op het kruispunt Kerkstraat - Burg. Moonenlaan ontstond vrij dag een aanrijding, doordat de bestuurder van een motorrijwiel geen voorrang verleende aan een over de Kerkstraat rijdende vrachtauto, bestuurd door R. uit Waspik. Beide voertuigen kwamen met elkaar in botsing, waarbij de motorrijder enkele schaafwonden opliep. De motor werd aanzienlijk beschadigd. De politie heeft de zaak in onder zoek. Zaterdag kwamen een wielrij der, afkomstig uit Waspik en een auto, op het kruispunt Be- soijensestraat—Westeinde met elkaar in aanraking, doordat de wielrijder niet voldoende aan dacht besteedde aan het overige verkeer, zodat hij in de Besoijen- sestraat tegen de voor de stop- streep staande auto opreed. Hierbij werd de auto licht be schadigd. Door het te vroeg optrekken, na eerst voorrang verleend te hebben aan enkele auto's en wielrijders, die vanuit de Grote straat 't kruispunt aan de Markt naderden kwam een auto be stuurd door M. uit Waalwijk, in aanraking met een eveneens aan komende bestelauto. Beide voer tuigen werden aanzienlijk be schadigd. GEVONDEN EN VERLOREN Verloren: dames polshorloge; paraplu; bankbiljet; bruine poedel; dames polshorloge; dames portemon nee met inhoud; jongens bril; bruine actetas met inhoud en papieren; schotse colly: heren handschoen. Gevonden: kentekenplaat auto; bril met stalen montuur; hoofddoek; pijp; halsdoek; grijze want- da mes polshorloge; dames p0|s' horloge; dames portemonnee. AGENDA Woensdag 8 uur, repetitie dames, koor Liedertafel Oefening en Ver. maak in de Twee Kolommen. Zondag 12 uur, repetitie mannen, koor Liedertafel Oefening en Ver- maak in de Twee Kolommen.» BRABANTS ZATERDAGVOETBAL Wit Zwart verder uitgelopen door zege op SSC 2. Weer nederlaag voor ONl. Andermaal heeft ONI zaterdag op eigen veld een nederlaag gele den. Het was Kogelvangers wat het presteerde de 's-Gravenmoer- ders met 3-0 de bons te geven Reeds met de rust leidde de uloen uit Willemstad met 2-0. Door deze uitslag is er opnieuw volop spanning in de kopgroep ontstaan. De strijd om het kam- pioenschap gaat nu de komende weken tussen ONI, The Gunner», SVV en WHS. Van deze 4 clubs staat WHS er thans relatief al even goed voor als ONI. WHS won de moeilijke uitwedstrijd m Zevenbergen tegen Seolto niet 3-2. I)c Oosterhoutse derby tus sen SVV en Roda eindigde in een 3-1 victorie voor SVV. Ook The Gunners steeg; de Bredanaars wonnen royaal met 4-1 van Vre derust. In de onderste regionen bleef de situatie zoals ze was daar de ontmoeting Good Luck 2-Sprang 2 werd afgelast. De stand in de le klas: ONI The Gunners SVV WHS Roda Seolto Vrederust Kogelvangers Sprang 2 Good Luck 2 15 14 15 13 14 13 14 13 14 13 12 22 19 2ü 18 15 13 13 12 12 6 3 In de 2e klas nam Wit Zwart 't heft steviger in handen door een 3-1 zege op SSC 2. Voor SSC de eerste nederlaag. Olympia won, zoals te voor zien was, van SSC 3 in Vrijhoe- ve-Capelle, 0-4. Seojto 2 leverde een verras send goede prestatie door gelijk te spélen tegen PTT uit Breda 4-4. De Zevenbergers distanciecr- den zich daarmee weer iets ver der van de degradant SSC 3. De wedstrijden Dinteloord 2— BWR en VVN 2—The Gunners 2 werden afgelast. De stand in de 2e klas: Wit Zwart 17 30 SSC 2 16 27 Olympia 15 24 PTT 16 18 The Gunners 2 14 17 Dinteloord 2 14 11 Good Luck 3 119 VVN 2 12 9 Velocitas KMA 13 9 BWR 13 6 Seolto 2 13 6 SSC 2 14 2 De uitslagen. le klas ONIogelvangers 0—3 The GunnersVrederust 4—1 SVV—Roda 3-1 Seojto—WHS 2-3 Good Luck 2Sprang 2 afg. 2e klas Wit Zwart—SSC 2 3-1 Seolto 2—PTT 4-4 SSC 3Olympia 0—4 VVN 2The Gunners 2 a-fgel. Dinteloord, 2BWR afgel. 3e klas B Roda 2—DEB 1-1 Olympia 2—VVN 3 4-0 Zwaluwse Boys 2ONI 2 3—2 TSCThe Gunners 3 4—0 PTT 2—WVO 0-7 3e klas C Wit Zwart 2Zwal. Boys 3 6—1 ONI 3—Sprang 3 06 SVV 3—SCO 3-3 Roda 3Good Luck 4 1—3 «ELL t WASPIK. Woensdag a.s. speelt het eerste team van ATAK een wedstrijd voor de le klas NeVoBo, en wel legen TPSOV uit Tilburg. WAALWIJK COMPETITIEWEDSTRIJDEN DISTRICT WAALWIJK KNBB. Prachtige serie 119 car. en 35.71 gem. van J. de Visser van Nooit Volleerd I; 8-0 overwinningen van BVO 2 en OOG 3. Door de 6 - 2 overwinning van Nooit Vol leerd 2 op HBS I en de 6 - 2 nederlaag van OOG I op 't Zwaantje I is Nooit Volleerd 2 haar grote rivaal voor de eerste plaats m klasse C voorbij gestreeft en staat thans met 72 punten uit 13 wedstrijden in deze klasse aap de kop, gevolgd door OOG I, die thans 68 punten uit 13 wedstrijden heeft vergaard. Hierop volgt dan Nooit Volleerd I met 62 punten uit 13 wedstrijden, waarbij moet worden aangemerkt dat de wedstrijd BSv - Keesje werd uitgesteld. BSV I heeft mo menteel 56 punten uit 12 wedstrijden, zo- ■iöJ jlkiJ i d 1,1

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 6