WAALWIJK KAATSHEUVEL l f i nin l il\r^ ABONNEERT U OP DIT BUD LSpnt- [NNI II If fff Cfebootte-aankon2i9Ln9an e.2. WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANTOON TIELEN DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 19 MAART 1962 mm SCHOEN-RALLY 19 62 Cornells Klis /M r 1 Prinssen brengt een toast uit op de jubilerende wethouder (rechts op de foto). Uiterst links wethouder Nollen. j: i __i. was met je (jirecte belangen van de ge- l '.ubbetoon zijn sporen verdiend, ook op «kundig gebied is veel door hem Ird Ook de echtgenote van de ju- ,rd in de hulde en eer betrokken, 'onmiddellijk na aankomst op het ge- 'L< werd mevrouw Langerwerf met ut rode anjers gehuldigd. Namens wemeester, wethouder Nollen en de Secretaris kreeg de jubilaris een Se koperen haardpot aangeboden wethouder Nollen wees in zijn hul ton op de samenwerking die er steeds 5 mozen bestaan, waarbij hij opmerkte, vriendschapsband die er tussen de "wethouders was gesmeed, als zeer «kenmerkt mocht worden. heer Rodenburg, die namens de ge meenteraad sprak roemde de jubi- J. wethouder, voor de grote actm- Side uitzonderlijke gaven naar geest, «Lr de samenwerking tussen gemeen heden en wethouder Langerwerf in een prettige sfeer kon plaats vin- Als stoffelijk blijk van waardering _r hii een schemerlamp aangeboden G-meentesecretaris Willemsen noemde de w een goed bestuurder en nobel d e buitengewoon goed op de hoogte meente en de .belangen van de mens. Na mens het gehele gemeentepersoneel bood de heer Willemsen een prachtige vaas aan. Na de heer Meyer, die met de woorden van dank en geluk een prachtige lectuurbak aan bood, kwam de heer Schoenmakers aan de beurt, die namens de N.C.B., Harmonie, K.VP. en Eiervereniging het woord voerde. Ook hij noemde wethouder Langerwerf een man, die steeds voor verenigingen en orga nisaties op de bres stond. Hij sprak hierbij de hoop uit dat de jubilaris nog lang de be langen van de gemeente op juiste wijze zou kunnen behartigen. Tot slot werd hem een modern bureau aangeboden. De heer Knaap bood namens het Oranjecomité eveneens een schemerlamp aan. Na deze rij van sprekers, was het de beurt aan de jubilaris, die mede namens zijn vrouw dank bracht aan allen die hem. hetzij door de vele waarderende woorden, het zij door de prachtige cadeaus een onvergetelijke dag hadden bezorgd. Ook dankte hij de kiezers voor het vertrouwen dat zij steeds in hem hadden gesteld. Tot slot van deze plechtigheid vond in het ge meentehuis nog een korte receptie plaats. MEüWE BESTEMMING In opdracht van het Ministerie a Buitenlandse Zaken zal onze ud-plaatsgenoot, de heer J. W. Son, als Kanselier binnen- ort aan Harer Majesteits Am- Lade te Helsinki worden te erk gesteld. De heer van Son voornoemd, e vanaf september vorig jaar deiijk was verbonden aan de d. Directie Buitenlandse Dienst jn voornoemd Ministerie, is erheen reeds gedetacheerd ge- ast bij onze diplomatieke vcr- «nwoordigingen te Canada, ngeland, Pakistan en Liberia. heer en mevrouw van Son- Boxtel zullen in de loop van .tweede helft van de volgende aand per automobiel naar Fin- isd vertrekken. OXGFESTIVAL VOOR 10 x 10 BETEKENDE OVERWELDI GEND SUCCES Iet moet voor het comité Waal rijk van de actie 10 x 10 wel bij onder vreugdevol geweest zijn, it het afgelopen zaterdag en ondag zo overweldigend druk is «■veest tijdens het door de Row- ts georganiseerde teenager mu il- en songfestival in het Ge- eenschapshuis te Baardwijk. Vooral zondagavond tijdens de na!e waren vele belangstellen- enen fans aanwezig. Wat betreft de kwaliteit van t gepresenteerde moet gezegd rilen dat het op een hoger peil rtond dan over het algemeen ver acht kan worden van dergelijke stiviteiten. Het viel ons echter d op, dat er „zangers" zijn, die in handschoenen aan houden. 1 dit nu adhaerent is aan 't ge- alle van hun prestaties, valt te [twijfelen.We waren wel enigs- is lichtelijk ontsteld bij 't zien an dergelijke ambachtslui. Daarnaast moet echter gezegd orden, dat er vele deelnemers raren, die ten volle de hun toe- Ie prijs verdiend hadden, ïflijl ook het publiek geheel «werkte aan een vlotte afwik- ding van de gang van zaken. Hoewel het actiecomité 10 x 10 geen schatting heeft gedaan aar de netto opbrengst, is men «r tevreden over de opbrengst an het festival. Conferencier René Pullens 'acht tevens nog dank aan de aalwiikse firma's die een prijs Schikbaar hadden gesteld. De uitslag was als volgt Winnaars: Sandra en Frankv, St. Mich.- «M met 135 pnt. Prijs Irene Voeten, Baarle- «mu, 101 Pnt. hf ?3S Jo°P v- Oyen> Waal- 'e Prijs The Diamond Stars, «Bosch 104 pnt. •e prijs The Playing Rockets, 'jS.k 103 pnt. f Prijs Huisorkest Sleegers, men 102 pnt. -nsembles 1 Prijs The Ragsons, Oud- o e9.125 pnt. im Ju?s Hanny en Adri, Berli- Hl) pnt. ff priis Sjaak en Rini, Waal- '<K 102 pnt. OUD-WAALWIJKER AAN BRANDWONDEN BEZWEKEN Te Nijmegen is zaterdag na ondragelijke pijnen aan brand wonden overleden de oud-Waal wij ker de heer W. Pulles, gepen sioneerd directeur van het post kantoor te Nijmegen. De heer Pulles was vrijdag morgen in de kelder van zijn wo ning bezig het vuur van de cen trale verwarming te verzorgen, hetgeen hij gewoonlijk zelf deed. Vermoedelijk heeft hij daarbij de z.g. gaspook onvoorzichtig ge hanteerd en hebben zijn kleren vlam: gevat. Op zijn hulpgeroep snelden de dienstbode en echtgenote toe, doch intussen hadden de vlam men reeds een gruwelijke uitwer king op het slachtoffer gehad. Overdekt met zware brand wonden werd de heer Pulles naar het ziekenhuis vervoerd, waar hij reeds de volgende dag is overle den. BEZOEK AAN HUISHOUDBEURS Wanneer er onder de katholie ke arbeidersvrouwen aangesloten bij de KAV voldoende belangstel ling bestaat voor huishoudelijke aangelegenheden en nog in die mate dat men er een reis naar Amsterdam voor over heeft, zal genoemde organisatie een excur sie houden naar het RAI-gebouw waar alles wat er op dit gebied valt te weten of te zien, staat tentoongesteld. Het vertrek is be paald op dinsdag lü april 's mor gens om half tien. De kosten die hieraan zijn verbonden, bedragen (5.50 voor de bus en 2.en- trée. Voor 8.50 dus bent u in de gelegenheid niet alleen wat van Amsterdam, te zien, maar ook en vooral van de huishoudbeurs, waar voor de huisvrouw, zowel op het gebied van woninginrich ting, verkeer als toerisme een hoeveelheid wordt geshowd, die moeilijk in een dag zal zijn te verwerken. BID- EN BOETEDAG De leden van de KAV worden ér aan herinnerd, dat op maan dag 26 maart de jaarlijkse bid- en boetedag wordt gehouden. Men wordt verzocht op die dag in de eigen parochiekerk^.de avondmis bij te wonen en bijzonder Gods zegen te vragen voor de wereld vrede en voor het slagen van het oecumenisch congres. WAALWIJKSE ZWEMVERENI GING EN REDDINGSBRIGADE Aan de laatste kringwedstrij den van dit winterseizoen, die gisteren in het sportfondsenbad te Tilburg werden georganiseerd, werd ook door een ploeg van de WZV en RB deelgenomen. De goede prestaties die gele verd werden, staan er borg voor dat het komende zomerseizoen, waarin voor de derde maal in successie de titel kampioen van Brabant veroverd moet worden, met vertrouwen tegemoet gezien kan worden. De in uitstekende vorm verke rende Blanca Hoffmans plaatste zich le op de 50 meter vrije slag en 50 meter rugslag dames met tijden vim resp. 34.8 en 42.6 sec. Gusta Vesters eiste op de 50 m. vrije slag dames de 2e plaats voor zich op met een tijd van 36.2 sec. Piet Jansen zwom de 50 m. vlinderslag in 39.6 sec. en bleef daarmee 0.1 sec. boven zijn beste persoonlijke prestatie op dit nummer. De damesploeg werd op het nummer 5 x 50 m. vrije slag esta fette le met een tijd van 3.23.6. De herenploeg moest zich op ditzelfde nummer met een tijd van 2.51.4 met een 2e plaats te- vreden stellen. 10e NATIONAAL ACCORDEON CONCOURS Zondag 18 maart togen 4 leer lingen van de Accordeonschool M v.Wanrooy alhier naar boven- benoemd concours, dat was ge organiseerd door de r.k. Accor deonvereniging „Helmond". In afd. 3 (21 candidaten) be haalde A. Hessels met het vrij werk „Petit Concertino" van Ger. Coumans arr. Coen v. Orsouw ,en le prijs met 73 pnt. Eveneens in deze afd. behaal de Louise Hendrix met het vrij werk „Standchen" van Coen van Orsouw 'n le prijs met 73 1/3 p. In de zwaardere 2e afdeling (7 candidaten) wist onze jeugdige Betty Kroot met het vrij 'werk „Toccata" voor Accordeon van Ger. Coumans beslag te leggen op een le prijs met 7iy2 pnt. In de hijzonder zware le afd. (13 candidaten) wist de zeer jeugdige 14-jarige Kaatsheuvelse Henny Kipping met als vrij werk „Toccata" voor Accordeon van Ger. Coumans beslag te leggen op een le prijs met 72 8 1/3 p. Gepromoveerd A. Hessels en Louise Hendrix naar afd. 2; Bet ty Kroot naar afd. 1Henny Kip ping naar de ere-afd. De jury bestond uit de heren A. Kleijngeld, W. de Ruiter en W. Kaasjager. Al met al een grandioos succes voor de accordeonisten (es) maar vooral voor de leraar M. v. Wan- rooij. Voor allen hulde. AGENDA Woensdag 8 uur repetitie da meskoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie man nenkoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden Zwart hondje; sleutelring; da meshandschoen; nietmachine in etui; step; parapluie; muntbil jet; damesschoenen; portemon nee; regenbroek; zwarte molton deken; fietstas; wieldop. Verloren: 4 steps; paar handschoenen, suède damesschoenen; dames polshorloge; sleutelbos; porte monnee met inhoud; trekpen van tractor; wieldop auto; fietstas. DE PION ROOSENDAAL - SCHAAK CLUB WAALWIJK 5-5. Het heeft maar heel weinig gescheeld, om precies te zijn één tempo, of Schaak club Waalwijk had de kampioen van de af deling verslagen. De afgebroken partij van P. Kuijsten, een pionneneindspel, was pre cies a tempo remise, zodat de uitslag 5-5 werd. Dit was trouwens niet het enige geluk dat schaakclub De Pion j.l. zaterdag had. J. Pullens had met een serie sterke zetten zijn tegenstander totaal overspeeld. Op een ongelukkige manier verwisselde hij twee zet ten, verloor de kwaliteit en spoedig de par tij. A. van Bladel had in het eindspel een vol stuk meer bij overwegende stelling. Op onbegrijpelijke wijze overzag hij een ge makkelijk te pareren mat-dreiging en ver loor. A. de Munnik speelde ver beneden zijn normale speelsterkte; met wit in een 20-tal zetten een partij verliezen komt bij hem zelden of nooit voor. M. Goudberg heeft een buitengewoon goede partij gespeeld. Zijn tegenstander moest practisch de kwaliteit offeren wilde hij niet worden mat gezet. Het eindspel met kwaliteit meer, was nog lang geen eenvou dige zaak, maar bij M. Goudberg wel in vertrouwde handen. D. Pullens werd door zijn tegenstander gedwongen tot tactisch spel, hetgeen hem wel beviel. Na afwikkelen ontstond er een toreneindspel met twee plusspionnen, het geen D. Pullens gemakkelijk won. G. Smits had door sterk spel een stuk verovert. Hiermede nog niet tevreden, leid de hij een onweerstaanbare koningsaanval in, die met waardig mat eindigde. De Franse opening is bij W. Delsman spécialité de la maison, hetgeen zijn tegen stander natuurlijk niet wist, met alle ramp zalige gevolgen van dien. Het resultaat was een goede winstpartij voor de jeugdige Waalwijk-speler. P. v d Hoven speelde een solide remise, J. Kooy verloor in een rommelige partij. De gedetailleerde uitslagen K. Janssen - M. Goudberg 0-1 B. Kootstra - D. Pullens 0-1 K. Sep - P Kuijsten Yl - Yl F. Roels - J. Pullens 1-0 N. Mol - A. de Munnik 1-0 F. Moesman - P. v. d. Hoven Yi-Yi N. Verwijmeren - G. Smits 0-1 F. Suijkerbuijk - J Kooij 1-0 W. Bernaerts - W. Delsman 0-1 F. Rabbering - A. van Bladel 1-0 5-5 verdeling zou komen, waarbij dus meer leden zouden worden inge schakeld. Voorzitter J. Reijnen, die een overzicht gaf van het ontstaan der vereniging, sloot zich voor de volle honderd procent aan bij de woorden van de adviseur. Ook hij wees op het gebrek aan jeugdlei ders en vroeg de medewerking van de oudere leden om de handen in een te slaan, teneinde moeilijkhe den in de toekomst te kunnen op vangen. Het Kaatsheuvelse revue-orkest had tenslotte het laatste woord met z'n uitstekende dansmuziek, waar door de prettige stemming gehand haafd bleef en de viering van dit vierde lustrum een waardig slot kreeg. N.V.R. HEEFT HAAR TWEEDE KAMPIOEN In navolging van het eerste heren team hebben ook de N.V.R.-dames 1 zondag middels een royale 8-2 over winning op het Berlicumse Ruiter- slagteam beslag op het kampioen schap gelegd. Voorzitter J. Molen schot complimenteerde de dames met dit prachtige resultaat en hul digde hen met tulpenboeketten. Spe ciaal betrok hij hierin mej. Jo Hen driks, die zo welwillend was ge weest enkele wedstrijden als rem- placante op te treden. Hij wenste de dames tenslotte alle succes toe in de komende promotiewedstrijden. De gasten uit Berlicum lieten zich bij dit huldebetoon evenmin onbe tuigd en onderstreepten hun felici taties eveneens met bloemen, welke sportieve geste door de nieuwe kam pioenen bijzonder op prijs werd ge steld. Ook de junioren deden wat van hen verwacht werd. Met klinkende cijfers (91) bonden zij Smashers aan hun zegekar. Wanneer zaterdag a.s. R.K.C. hetzelfde lot ondergaat, kan de vlag in top. ZILVEREN DIENSTJUBILEUM Directie en personeel hebben don derdag j.l. mej. Anny Smit harte lijk gehuldigd vanwege het feit, dat zij 25 jaar in dienst is bij P. H. Vloemans schoenfabriek N.V. Aanvankelijk werd zij tewerk ge steld op de afdeling administratie, doch toen zij in de loop der jaren steeds meer blijk gaf van haar za kelijke inslag, werd zij belast met de leiding van de verkoop-afdeling. Door haar kennis van zaken en tact vol optreden, heeft zij in deze func tie een vaste band weten te leggen tussen het PeHaVe-bedrijf en zijn talrijke klantenkring. Dat zij ook van deze laatste een grote sympathie ondervindt, bewezen de talrijke ca- deaux welke haar bij dit jubileum door diverse zakenrelaties werden aangeboden. 's Middags werd mej. Smit aan huis afgehaald en door de directie der N.V. in hotel Euphonia gehul digd. Bij monde van de oudste di recteur, de heer C. P. Vloemans, werd zij geluk gewenst met dit ju bileum en dank gebracht voor het vele belangrijke werk dat zij in de lopp van deze 25 jaren met inzet van al haar capaciteiten in het be lang van het bedrijf heeft gedaan. Hij hoopte dat zij nog vele jaren op dezelfde wijze in het bedrijf werkzaam zou zijn. De heer Vloe mans onderstreepte z'n dankbaar heid en waardering met het aanbie den van een geschenk onder cou vert. De heer W. van den Broek, hoofd van de administratie, noemde een 25-jarig jubileum voor een vrouw een uitzonderlijke, althans weinig voorkomende gebeurtenis en hij wenste de jubilaresse hiermee van harte geluk. Na dank gebracht te hebben voor de prachtige samen werking, overhandigde hij haar 'n boekenbon en een prachtige doos bonbons, welk geschenk buitenge woon in de smaak viel. Na een gezellig samenzijn volgde 's avonds in Euphonia een diner, waaraan naast de jubilaresse en fa milieleden, de directie en diverse genodigden aanzaten. Tijdens dit di ner bracht de jongste directeur, de heer J. Vloemans, een toast uit op de zilveren jubilaresse, die hij daar bij ook nog eens dankte voor alles wat zij in de afgelopen 25 jaren voor de zaak had gedaan. Namens de vertegenwoordigers sprak dhr. W. van Gorselen, die mej. Smit dankte voor de prettige verstand houding welke zij steeds in hun werk van haar mochten ondervin den. Als blijk van waardering bood hij een koffer en een reistas aan, geschenken waarmee mej. Smit zich zeer ingenomen toonde, omdat ze toevallig goed van pas kwamen. Nadat de jubilaresse op de haar eigen spontane wijze allen dank had gebracht voor de waarderende woor den en de haar geschonken cadeaux, werd de verdere avond nog een ge noeglijk slot van dit uitzonderlijk jubileum, waarop natuurlijk nog menige dronk werd uitgebracht. GILDE ST. JAN Voor de tweede maal is de heer P. van Nieuwstadt Sr. houder ge worden van de wisselbeker, door als nummer 1 te eindigen in de schiet- competitie, welke het gilde St. Jan deze winter op de kegelbanen in Euphonia organiseerde. De eind stand na 100 schoten was: 1. P. v. Nieuwstadt Sr. 1042 p.; 2. P. Schoenmakers Pzn. 988 p.; 3. H. v. Nieuwstadt 967 p.; 4. A. Verhoe ven 966 p.; 5. H. v. Balkom 965 p.; 6. G. Smit 964 p.; 7. J. Verhagen 961 p.; 8. P. Schoenmakers Czn. 935 p.; 9. A. Merkx 928 p.; 10. P. v. Nieuw stadt Jr. 890 p.; 11. W. Smit 870 p.; 12. M. v. Nieuwstadt 837 p.; 13. A. Dingemans 813 p.; 14. Th. Sperber (80 sch.) 715 p.; 15. B. v. d. Hoven (90 sch.) 609 p. HOCKEYCLUB „DES" VIERDE 20-JARIG BESTAAN De Mixed Hockeyclub „DES" kan op een geslaagde viering van haar 20-jarig bestaan terugzien. Alleen de jeugd heeft een gedeelte van het feestprogramma prijs moeten geven. De weersomstandigheden waren za terdagmiddag namelijk van dien aard, dat deze allesbehalve geschikt waren om de onderlinge wedstrijden in een feeststemming te laten ver lopen. Om dit verlies enigszins goed te maken, wierpen de jongelui zich in de vooravond met des te meer energie op de in hotel Smit gebra den haantjes, met tot besluit een gezellig samenzijn. Nadat zondagmorgen practisch al le leden de H. Mis in de parochie kerk van St. Jan hadden bijge woond, volgde hierna een samen zijn in het clublokaal van hotel Smit, waar o.a. gesproken werd door voorzitter J. Reijnen en de geeste lijk adviseur, pastoor H. Simkens. Gelukkig konden de senioren in de middag wel hun sporttenue aan trekken voor de onderlinge gemeng de wedstrijden. Alleen heren 3 had nog een competitiewedstrijd af te werken tegen Breda, hetgeen zij zo voortreffelijk deden, dat de kam pioenskansen altijd nog aanwezig blijven. Vroeg in de avond volgde dan eerst een uurtje voor een apéretief in het restaurant van de Efteling, dat uiteraard alleszins bevorderlijk was om naar waarde te genieten van het hierna komende diner. Na tuurlijk waren er tijdens deze maal tijd sprekers, die door tafelpraeses J. Schellekens werden ingeleid, o.a. de voorzitter van de feestcommissie, Jos Pepping, die voorbereidingen van dit feest ontvouwde en allen 'n prettige avond toewenste, Miek Schellekens, die namens de dames gelukwenste en het eersteklasser- schap van de dames bij het 25-jarig bestaan in uitzicht stelde, pastoor Simkens, die o.a. aandacht vroeg voor de grote verantwoordelijkheid van het bestuur voor haar te veel omvattend werk, zodat hij het ge wenst achtte, speciaal met het oog op de jeugd, dat men tot een taak- Op zaterdag 14 april a.s. wordt met goedkeuring van de R.A.C.- Zuid door de A.C. Kaatsheuvel de „Schoen-rally 1962" georganiseerd. Deze rally wordt verreden volgens de bepalingen van het Nationaal Sportreglement van de K.N.A.C., toevoegsel A, met uitzondering van enkele hierna te noemen punten in het bijzonder reglement. De Sport - commissie van de „Schoen-rally" behoudt zich het recht voor aan vullende bepalingen nader bekend te maken. Deze hebben dezelfde rechtsgeldigheid als genoemd Sport reglement. Klasse-indeling: 1. Klasse A: bestemd voor rij ders, die regelmatig aan kaartlees- ritten deelnemen en die tot ervaren rijders gerekend kunnen worden. 2. Klasse B: bestemd voor deel nemers die wel regelmatig aan kaartleesritten deelnemen, doch nog niet over voldoende ervaring in kaartlezen beschikken. 3. Klasse C: bestemd voor deel nemers die gaarne oriëntatieritten rijden. De Sportcommissie behoudt zich 't recht voor al te bescheiden deelne mers in een hogere klasse in te delen, dit wat betreft de B-klassers. Voor klasse A bedraagt de totale lengte van de rit circa 150 km., be staande uit drie trajecten. In klas se B is de totale lengte circa 100 km., bestaande uit twee trajecten. De benodigde ANWB-kaart Noord brabant is eventueel aan de start tegen betaling verkrijgbaar. De oriëntatierit in klasse C heeft een totale lengte van circa 110 km., be staande uit twee trajecten. De gemiddelde snelheden liggen in de A-, B- en C-klasse niet hoger dan resp. 40, 30 en 30 km. per uur. Het startbureau voor de A- en B- klasse is gevestigd in hotel Smit aan de Markt en voor de C-klasse in café P. van Dun, eveneens aan de Markt. Beiden zijn een uur voordat de eerste deelnemer om 20.01 uur van start gaat, geopend. De deelnemers in de A- en B- klasse ontvangen 15 minuten vóór hun officiële starttijd de wedstrijd- bescheiden voor traject 1, terwijl voor de volgende trajecten deze be scheiden verstrekt worden tijdens de rust. De trajecten eindigen op de aangegeven tijdcontroles. Voor het intekenen van de opdrachten wordt 15 minuten bonificatie gegeven. De deelnemers in de C-klasse ont vangen de routebeschrijving bij de start. De inschrijving kan geschieden per aangetekend schrijven, onder bij sluiting van het inschrijfgeld, aan secretariaat „Schoen-rally", Hoofd straat 54, Kaatsheuvel, of door over schrijving van het bedrag op giro nummer 267343, t.n.v. J. Vloemans, penningmeester. Voor A- en B- klasse bedraagt dit 17.50 en in de C-klasse 12.50 per équipe. Voor clubteams, die zowel uit A-, B- als C-klassers geformeerd kunnen wor den, 25.per team. In elke klasse worden voor de drie hoogst geklasseerde deelnemers, zowel voor bestuurder als naviga tor, bekers beschikbaar gesteld. Dit geldt eveneens voor de best geklas seerde dames-équipe en het best geklasseerde clubteam. De „Schoen- rally"-wisselbeker wordt uitgereikt aan de algemene winnaar, dat is de équipe die het laagst aantal straf- punten behaalt, ongeacht de klasse. Verder is de prij zentafel aangevuld met minstens 50 paar schoenen. Tot ons groot leedwezen overleed zaterdag j.l. plotseling onze medewerker Jarenlang heelt hij onze onderneming gediend met grote Ijver en accuratesse, Zijn nagedachtenis zal bij ons In hoge ere blijven. DIRECTIE SCHALKEN v. VUGT N.V. Kaatsheuvel BUTTER FLY een fijn Vic- toria-biscuitje van 60 voor 53 ct. Vraagt Uw Smarius- broodverkoper l SCHUIMKOEKJE uit edelschuim vervaardigd koekje zeer licht in ge wicht, dus voorde lig, van 65 voor 55 ct. per pakje, bij Uw Smarius- Broodverkoper. Geef U eens de moeite onze modelboeken van ^■ebooitebaattjes te komen Inzien. Wij hebben een sortering ven ruim 70 stuks In de fraaiste en modernste ontwer pen en uitvoeringen. eitLooinys-baaitfet(Dndetitouiobaatien en Itieoen, Öoeilfiens-aanlonïi9ln9en, 13i2pientjes e.?. kunnen wij U tonen In keuze van 120 modellen van prima uitvoering en In alle kwaliteiten en prijzen. Grotestraat 205 - WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 7