wAALwrjkse en UnqstRAAtse couratu DRUNEN SttUYLOlw iSpOXt Uit dc Langstraat Directie Lips N.V. te Drunen ondergaat uitbreiding Langs het lijntje Baby-Paradijs Kinder-Paradijs 5zn°°q éO> VRIJDAG 30 MAART 1962 84e JAARGANG No. 24 fVse Stoomdrukkerij 10 Antoon Tielen cteur: JAN TIELEN 50798 "verschijnt 2 x per week Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160-2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 -2002 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal ƒ2.85 3.10 franco p.p. Advertgatieprijs: 10 cent per m.m. ContracT-advertenties: speciaal tarief Telegram-adres „Echo" Georges Lips gaai bedrijf verlaten Medio mei zal de directie van Lips N.V. Drunen een aanzien lijke uitbreiding ondergaan door het aantrekken van een twee- fai'nieuwe directeuren, die de directie zullen komen versterken, ifnrt daarop, te weten op 1 juli zal de heer Georges Lips, sinds veertien jaar lid van de directie van dit bedrijf. Lips N.V. Dru nen verlaten. De heer G. Lips, die de functie bekleedde van di recteur verkoop, zal worden opgevolgd door ir. F. W. Cheva lier (41 jaar). Directeur verkoop De heer Chevalier, die zal op treden als directeur verkoop en daarmee de heer George Lips op ligt studeerde na zijn middel bare'opleiding werktuigbouw aan L Technische Hogeschool te n,||t De nieuwe tunctionaris is ais hoofd van dc technische dienst verbonden geweest aan de rubberfabrieken „Radium" te Maastricht. Daarna maakte hij deel uit van de hoofddirectie der Handelskamcrfabrieken te Jut faas I)c heer Chevalier was laat stelijk verantwoordelijk voor de opbouw van de verkooporganisa tie der Thomas' Motoreniabrie- ken te De Steeg bij Velp. Directeur gemeenschap pelijke belangen De heer H. Nanninga (39) die dus eveneens medio mei de direc tie van de N.V. zal komen ver sterken, is na voltooiing van zijn middelbare studie van 1945 tot 1547 verbonden geweest aan dc Nederlandse Handelscompagnie. Van 1947 tot heden was hij als adjunt-directeur verbonden aan Philips' Gloelampenfabrieken te Eindhoven met als speciaal werk gebied de E.E.G. (Europese Eco nomische Gemeenschap) voorna melijk de landen Spanje, Portu gal en Noord-ATri ka. De heer Nanninga zal hij de Lips N.V. be last worden met de coördinatie van de interne en externe con tracten, die rechtstreeks verband houden met dc directe verkoop, de productie en de techniek. Hij zal eveneens betrokken worden bij het bepalen van het verkoop beleid en uit dien hoofde verant woordelijk zijn voor een doelma tige organisatie en werkwijze op commercieel terrein. Ook de af delingen „buitenlandse betrek kingen" en „juridische zaken", alsmede de afdeling „public rela tions" ressorteren hiërarchisch onder dc heer Nanninga. Staffabriek in Brummen opgeheven De staffabriek van Lips N.V. te Drunen, die op 1 januari 1954 werd opgericht aan de spoorlijn Zwolle-Arnhem, schuin, tegen over het station in Brummen, is opgeheven. l)it besluit vloeit voort uit het feit, dat het zwaar tepunt van 't productieproces in de sector wals- en extrusiebedrij- ven zich steeds meer naar Dru nen verlegde, vooral doordat dc pers in het moederbedrijf meer werk ging verzetten, ook ten aan zien van de legeringen, die moei lijk te persen zijn.. Na rijp beraad heeft de directie van dc N.V. dan ook besloten om de afdeling Brummen over te doen brengen naar Drunen. De werknemers die in Brummen te werk waren ge steld, zullen, voor zover zij dit zelf willen worden ondergebracht in het bedrijf te Drunen. „Lipsudest" Ofschoon de bouw van de fa briek „Lipsudest" nog niet ge heel is voltooid, mag worden aan genomen, dat binnenkort 'n aan vang zal worden genomen met de nroducite. De heer L. G. Du- pont is reeds naar Marseille ver trokken om bij deze dochteron derneming de functie van pro ductieleider te aanvaarden. speciaal wiegen en baby-uitzetten speciaal kinderwagens TILBURG ZONDAGSDIENST Vanaf zaterdag 1 uur tot maandag 8uur, uitsluitend voor spoedgevallen, Dienst Dr. v. d. Wouw. AGENDA Zaterdag 31 maart 5 uur: De vloek van de Prairi, 14 jaar, Hoge Braken. 8 uur: Mousseline, Toneelgroep Studio, Hoge Braken. Zondag 1 april 4 uur: De vloek van de Prairi, 17 jaar, Hoge Braken. 6.15 uur: Onteerde meisjes, 18 j., 8-30 uur: idem, Hoge Braken. Woensdag 4 april 8 uur: De duivel in zijde, 18 jaar, Hoge Braken. KONINGINNEDAG-VIERING IN DRUNEN - ELSHOUT. °'j gelegenheid van het zilveren huwelijksfeest van het Koninklijk aar zal dit jaar een bijzondere Ko- "'■iginnedagviering plaats vinden op april. Deze week heeft het comité at zich met de organisatie belast het Programma voor deze dag samen unnen stellen. De dag zal begonnen w°jden met een reveille, 's Morgens rollen verder in de verschillende ker- ,,en kerkdiensten worden gehouden. eroer zal in de ochtend een kinder- 411 ade worden gehouden, waarbij te- ballonnenwedstrijd. E)e diverse legheden en gebeurtenissen zul- worden opgeluisterd door het Si. ertus Gilde en de Harmonie Dru- In 1960 werd ook een dergelijke wedstrijd gehouden, waarbij ruim 400 kaarten werden terug ontvan gen. Onder het motto: Koopt een kaart, van het kind, voor het kind, zal volgende week de verkoop star ten. De gelden voor het nationaal hul deblijk zullen nl. worden aangewend voor de stichting van twee jeugd- centra's. KULTURELE KRING KRIJGT STUDIO OP BEZOEK. A.s. zaterdagavond zal in de grote zaal van de Hoge Braken de toneel groep Studio een opvoering geven van het blijspel Mousseline van Louis Veile. Verwacht mag worden dat dit een van de beste avonden zal worden van de culturele kring in dit sei zoen. Over de stichting toneelgroep Studio alsmede over het toneelspel schreven wij reeds eerder. Wij kunnen niet anders dan deze avond warm aan bevelen. Ten overvloede zij vermeld dat de ze avonden evenals trouwens ook de andere avonden van de culturele kring niet alleen zijn voor de leden van de Kring, maar toegankelijk voor ieder een. De kulturele kring die van di verse instanties subsidie en steun ont vangt, is er voor de gehele gemeen schap. het jaar. Hoe dicht liggen liefde en haat naast elkaar. Hoe vaak gebeurt het niet, dat de liefde tussen twee mensen schijnbaar in haat verkeert. De wereld ziet vaak nog met leedver maak toe, trekt conclusies, vergeet en schrikt plotseling weer op bij een misdaad. Wie zal bijvoorbeeld recht spreken in deze moordzaak, die in deze film aan de kaak gesteld wordt? Toegang 18 jaar. Capelle J nen. Natuurlijk is er die morgen voor de kinderen een tractatie. 's Middags zal een kinderoptocht worden gehou den, terwijl in de namiddag een ge- costumeerde voetbalwedstrijd zal worden gehouden door de carnavals vereniging in Elshout en in Drunen. 's Avonds zal op het Raadhuisplein 'n demonstratoe gegeven worden door de Gymnastiek. De Gidsen zullen de vendelgroet komen brengen en de Harmonie Drunen houdt een grote taptoe. Het feest wordt besloten met een vuurwerk. Op deze Koninginne dag zal de toneelvereniging ONA op diverse punten in de gemeente een Wagenspel opvoeren. Opgevoerd zal o.a. worden: Leidens ontzet, van Dirk Koster. Zover er gelegenheid zou be staan wordt versiering, b.v. van ge vels en pleinen, bijzonder op prijs ge steld. Volgende week zal naar alle waar schijnlijkheid ook gestart kunnen worden met de kaartenverkoop voor het nationaal huldeblijk. Deze kaarten zijn momenteel in druk. De kaarten werden getekend in een tekenwed strijd op de scholen. Uit iedere klas, alsmede van de kleuterschool werd een kaart bekroond en in druk ge bracht. De verkochte kaarten zullen straks bij de balonnenwedstrijd wor den gebruikt. Zij worden n.l. onder de balonnen bevestigd, met een ver zoek op de kaart gedrukt, dat de vin der deze wil terugsturen naar het ge meentehuis Drunen. Voor de verst neerkomende ballonnen werden te vens nog prijzen uitgegeven. Filmjournaal DE HOGE BRAKEN „DE VLOEK VAN DE PRAIRIE" Een film op een oeroud verhaal gebaseerd Het wilde westen in de greep van een bandiet zonder gewe sten. Een schurk, die zijn schietijzers gebruikt zonder aanzien des persoons. Maar ook hier duikt een cowboy op, die er een eer in stelt zijn leven in de waagschaal te stellen voor het recht, dat uiteraard altijd zijn beloop moet hebben. 14 jaar. „ONTEERDE MEISJES" Man en vrouw verlangen naar de bekroning van hun huwelijk: een kind. De wetenschap, dat zij haar man nooit kinderen zal schenken, drukt haar zwaar. Temeer daar zij daaraan schuldig is. Deze wetenschap wordt een obsessie en vanuit dit thema is de film opgebouwd tot een realisti sche rolprent. 18 jaar. „DUIVEL IN ZIJDE" „Duivel in zijde", in Berlijn be kroond als de beste Duitse film van Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal dc prak tijk van dokter Gerlach voor spoedgevallen worden waargeno men door dokter Wijffels te Waspik, tel. '04168-250. Waalwijk Baardwijk Concordia SVDBaardwijk Na het verdienstelijke gelijke spel van de geelzwarten van j.l. zondag bij OJC zien we met ver trouwen de uitslag van bovenge noemde wedstrijd tegemoet. Hoe wel Concordia de laatste weken goed op dreef is, achten wij de geelzwarten toch in staat min stens één puntje bij de Bossche naren te veroveren. Slechts twee weken geleden speelde Concordia nog in Baardwijk en toen zagen we dat de Bossche ploeg veel jonge spelers in haar gelederen had, die grote activiteit ontwik kelden. De Bosschenaren slaag den er toen in kort voor tijd de overwinning te veroveren, al zou toen een gelijk spel de verhou ding beter hebben weergegeven. Concordia draaide een week later in Vlijmen weer een goede partij en versloeg de Boys, na met 20 te hebben achter gestaan. Zoals we reeds zeiden, wijst dit op een in goede conditie verkerende te genstander. Misschien zullen on ze jongens door hun laatste suc ces weer een beetje gestimuleerd w-orden om zo goed mogelijk voor de dag te komen en wanneer met niet zoveel invallers als af gelopen zondag kan worden aan getreden, is er best enige winst te behalen. Wij rekenen op mas sale belangstelling nu het veld van de tegenstander op zo'n kor te afstand van ons eigen „home" ligt. Baardwijkers, succes. Kaatsheuvel D. E. S. K. Programma voor zondag 1 april DESK 1Budel 1 uitgesteld. Baardwijk 2DESK 3. Aanvang half drie. Het 3e elftal fietst naar Baard wijk om de derby te spelen tegen de Baardwijk reserves. Dit zal 'n spannende wedstrijd worden om dat Baardwijk 2 beslist dient te winnen om de kans op degrada tie te ontlopen, terwijl de Dessers reeds aan één punt voldoende hebben om zich veilig te voelen, waarbij nog komt dat de Dessers nog twee keer tegen Taxandria in het veld komen. Dessers, dc thuiswedstrijd wis ten jullie te winnen, maar Baard wijk is in eigen huis moeilijk te kloppen, dat hebben Noad 4 en Longa 4 reeds ondervonden. Geef je ten volle in een snelle en spor tieve wedstrijd. DESK 1Veerse Boys 3. Aanvang 12 uur. Het 4e elftal kwam verrassend voor de dag door het sterke I>V VC een gelijk spel af te dwingen. Nu echter lijstaanvoerder Veerse Boys 3 op bezoek, komt, welke club bij een overwinning de kam- pioensvlag kan hijsen, zal het 'n schier onmogelijke taak worden om enige winst te boeken voor dc Dessers. Dessers, het spel van Veerse Boys zal normaal gesproken he ter zijn dan dat van jullie, maar als jullie hier dezelfde werklust tegenover stellen als zondag j.l. dan moet het mogelijk zijn met een dragelijk resultaat uit de strijd te. komen. Dessers, succes. Drunen R. K. D V. C. A.s. zondag heeft RKDVC voor de derde achtereenvolgende maal een thuiswedstrijd op t program ma staan. Nu komt Vlijm. Boys 1 op bezoek. In de beide vorige thuiswedstrijden wisten de DVC- ers niet tot doelpunten te komen en dit zal a.s. zondag wel 't geval dienen te zijn, anders zal er weer geen winst behaald worden. Dc tegenstanders van a.s. zondag volgen beide leider St. Michiels gestel, wat dus betekent dat de tweede plaats op het spel staat. In Vlijmen wist RKDVC juist met 1-0 te winnen. Er staat het ongetwijfeld talrijke publiek dus weer een spannende en naar we hopen ook fraaie wedstrijd te wachten. Het 2e en 3c elftal zijn vrij. RKDVC 4 gaat op bezoek bij Berkdijk. We zijn benieuwd of de 4e elftallers na de nederlaag van zondag j.l. weer tot winst zullen kunnen komen. Om 12 uur ontvangt RKDVC 5 haar collega's van Vlijmense B. op bezoek. Ook hier zal het niet eenvoudig zijn voor de Drunena- ren om tot winst te komen. Sprang N. E. O. Capelle Wit Zwart Het is toch niet erg geruststel lend, laat staan opwekkend, wanneer wij van onze overheids dienaren moeten vernemen dat dc snel opgroeiende spes patriae van Waalwijk zich steeds maar weer bezondigt aan het eigen dom van anderendat de lieve schooljeugd het verschil nog niet goed kent tussen het mijn en het dijn en dat zijdoor deze onwe tendheid er toe gedreven, zich 't dijn toeeigent, als ware het „het mijn", En wat nog erger is, daar blijft het niet bij, want, wanneer eenmaal deze eigendomsover dracht heeft plaats gevonden, 'n eenzijdige eigendomsoverdracht overigens, dan blijkt dat hetgeen zij zich hebben toegeëigend voor hen van zo geringe waarde is, dat zij er weinig anders mee weten te beginnen dan het maar gron dig te vernielen. Mij rijst de vraag, geachte le zer, wie heeft onze moderne „twistjeugd" dergelijke practij- ken aangeleerd? Of is het zo, dat hun eigen vindingrijkheid zo groot is, dat zij zelf op het idee komen deze theorie omtrent ei gendomswisseling in practijk te brengen, om daarna over te gaan tot grondige vernieling? Waar is de stok die hier voor gestoken dient te worden en waar de stok die achter de deur behoort te staan? „Een nieuwe lente, een nieuw geluicr, zei eens een van onze grootste dichters. De nieuwe len te is er, al merken wij er weinig van, maar dat nieuw geluid heb ben we ook, en dat merken we ies te beter. Het is te begrijpen dat met het beter worden van Jiet weer, de straat en Gods vrije natuur weer meer gebruikt wordt als speel terrein; daar is dan ook niets op tegen. Maar bedenk, moderne jeugd, dat gij een „bepaalde standhebt op te bouwen en dat dit tevens wil zeggen: „handjes thuisof anders maar helemaal thuis, onder streng toezicht uwer opvoeders. Wij kunnen toch moeilijk van eigenaars van schuur en schaapskooien ver wachten dat zij de hele dag bij hun bouwwerk gaan staan zin gen: „hé, kom van dat dak af Stel u voor dat hun zangevene ment zó inslaat dat de lieve jeugd op het dak aan het twisten slaat, niet met de eigenaar, maar met elkaar. Ik vrees dat dan van schuur en schaapskooi niets over blijft, zodat de eigenaar zijn af scheidsballade kan inzet ten: „Ach was ik maar", omdat, wanneer hij thuis gebleven was, de schade beperkt zou zijn ge bleven tot enkele tientallen ge broken pannen en wat stuk ge trapte panlatten. Daarom, va ders, moeders en opvoeders, één goede raad: Het sprookje schuilt toch in de (top)hit, als u de _goede maar neemt. Wat zou u er van denken eenmaal per dag, hetzij thuis, hetzij op school, de jonge vrije jeugd uit volle borst te laten zingen: „Daar mag je al leen maar naar kijken, maar aan komen niet". Wedden dat het helpt, bovendien bespaart het u vaders, moeders een vette reke ning. „Als 't effe kan", denkt u er eens over na! e tcho van het Zuióen Heuvelstraat 85, Telef. 21625 Jul. V, Stolbargstraat 10 Telefoon 32909 NEDERLANDS MEEST GEBRUIKTE WASMIDDEL ST. HUBERTUS-GILDE DRUNEN. O.L. Vrouwe Schutse Elshout winnaar van de wisselbcker bij het openingsconcours van bet St. Hubertusgiide op 25 maart j.l. Onder gunstig weer opende het St. Hu bertusgiide het nieuwe schietterrein nabij Café Duinrand, met een schietwedstrijd waaraan ook deelnamen he.t St. Ambrosius- gilde Baardwijk en O.L. Vrouw Schutse Elshout, in totaal 45 schutters. Aan deze wedstrijd was een wisselbeker verbonden, welke door het O.L. Vrouwe Schuts met 42 punten werd gewonnen. Een mooi succes voor 0.:L. Vrouwe Schutse Elshout. Op de tweede plaats eindigde St. Huber tusgiide met 38 pt. en op de 3e plaats St. Ambrosiusgilde met 37 punten. 's Avonds werden de prijzen uitgereikt in het Gildehuis bij Gez. Elshout Drunen. Ook werd bekend gemaakt dat na de verlo ting het St. Ambrosiusgilde het 2e concours zal organiseren voor de wisselbeker. De uitslag van de persoonlijke verschiet- ting was als volgt 1 A J v d Wiel, 2 J v d Velden, 3 J v Dommelen, Drunen, 4 Th v Daalen Baard wijk, 5 H v Haren D., 6 Jan v d Wiel Els hout, 7 SJ Brok D., 8 Ad de Hart E„ 9 Fr Rekers 10 SJ v Huiten B., 11 Chr Klerks 12 G v Keulen, 13 A v d Wiel, 14 Fr v d Wiel E., 15 F v Tuijl B., 26 G v Son D., 17 A v Leijden B., 18 Jos Lommers E,. 19 L v Huiten, 20 Reijnders B., 21 Fr Smit D., 22 Mevr. v. Huiten B., 23 L Kleijn, 24 A G Aerts D., 25 J v Leijden B., 26 L Klerks, 27 Ad Geelen E., 28 J van Mun ster, 29 L v Oosterhout D., 30 Joh de Haan, 31 E de Haan E., 32 G v Heesbeen B., 33 A v Herpt D„ 34 J v Beijnen B., 35 W Klerks E., 36 F v Lammeren D., 37 Litzrot B., 38 J de Hart E„ 39 W. Werts Jr. D„ 40B Kleijberg B., 41 H de Jong B., 42 W Werts Sr., 43 Th Verhoeven D., 44 Jan v Dommelen D., 45 H Pullens Baardwijk. OUDERAVOND KON. JULI AN A-SCHOOL. School voor Openbaar Onderwijs. Tentoonstelling handwerken trok grote belangstelling. Woensdagavond 28 maart j.l. hield de Kon. Julianaschool te dezer plaatse haar ouderavond, welke in een grote belangstel ling van de ouders mocht staan. Van 7 tot 8 uur bestond er voor de ouders gelegen heid het werk hunner kinderen te bezich tigen en zich op de hoogte te stellen van de gemaakte vorderingen hunner kinderen en vele ouders maakten hiervan dan ook een dankbaar gebruik. Een speciale belangstel ling genoot wel de handwerkafdeling. En met recht mag men getuigen, dat hier wer kelijk iets groots werd vertoond. En ten aanzien van mej. Oerlemans stak men zijn dank dan ook niet onder stoelen of banken. Tijdens de huishoudelijke vergadering werd hiervan nog eens getuigd door het hoofd der school. Te ruim 8 uur ving de huishoudelijke ver gadering aan. De voorzitter, de heer Ro- senbrand Azn. sprak namens de Ouder commissie een kort welkomstwoord, en heette ook het onderwijzend personeel har telijk welkom op deze ouderavond. De no tulen der ouderavond van 21 maart 1961 werden gelezen en goedgekeurd. Uit het fi nancieel verslag bleek, dat de schoolkas een gunstig beeld vertoonde en de kascontrole commissie bestaande uit de dames Florijn en van der Werken, deelde bij monde van laatstgenoemde mede, dat bij de door hun gehouden controle alle bescheiden in orde waren bevonden. Tot leden van de nieuwe kascontrolecommissie werden benoemd de heren J. A. van Beek en H. H. Kraak. Als nieuw lid van de oudercommissie sverd gekozen de heer L. de Haan, die zich deze benoeming liet welgevallen. De heer Poldervaart, hoofd der school, verkreeg hierna het woord om enkele me dedelingen te doen inzake het onderwijs, 't schoolreisje naar een jeugdherberg in Rot terdam en het schoolsparen en het school feestje. Bij het onderwijs gaf spr. een korte uiteenzetting over de zeer grote vooruitgang bij het handwerkonderwijs. U hebt dit allen, aldus spr., hedenavond ook zelf kunnen con stateren bij de mooie handwerktentoonstel- ling. Mej. Oerlemans heeft daar zeer veel werk van gemaakt en voor al haar werk, dat zij bij het handwerkonderwijs heeft ge daan, bood spr. haar een pracht boekwerk aan. Ook twee leerlingen van 't zgn. „club je" wilden niet achterblijven en namens het schoolclubje van de afd. handwerkonderwijs mocht mej. Oerlemans een pracht kristallen vaasje in ontvangst nemen. Voor het a.s. schoolreisje riep spr. de nodige medewer king in van de leden-autobezitters. Het is nl. de bedoeling van de Oudercommissie, dat de kinderen met eigen auto's naar Rot terdam worden gebracht en ook weer afge haald. Indien de ouders daaraan zouden wil len medewerken, zou dit een aanzienlijke kostenbesparing zijn. Inzake het schoolspa ren deelde de heer Poldervaart mede, dat dit zeer goed verliep en wat betreft de kos ten van het schoolreisje zal dit ongeveer f 15 gaan bedragen. Voorts deelde spr. nog mede dat het ook in de bedoeling lag om dit jaar een klein reisje te maken met de lagere klassen. Deze zeer goed geslaagde ouderavond werd besloten met de vertoning van enkele prachtige kleurenfilms door de Ned. Onder wijs Film over Aruba, Bonaire en Curacao en een over de stad Londen. NEO - GOOD LUCK. A.s. zaterdag speelt NEO wederom een thuiswedstrijd op haar nieuwe sportterrein, gelegen aan het Molenplein te Sprang. Deze wedstrijd, die zowel voor Good- Luck als voor NEO de belangrijkste van deze competitie is, omdat er nog vier kans hebbers zijn voor de bovenste plaats, n.l. Good Luck, Aalburg, Rode Boys en Sprang, vangt aan om 4.15 uur. Afgaande op de laatste wedstrijden, zou men concluderen dat de ploeg uit Raams- donk iets van slag af is. Laat de Sprangse ploeg zich hierdoor niet te veel imponeren en speel vooral van het begin tot het eind voor honderd preocent. Wij hopen dat het een sportieve wedstrijd mag worden. Leden die een kaartje wensen voor de wedstrijd Nederland - Noord-Ierland kun nen zich hiervoor t.m. zaterdag 31 maart opgeven bij M. van Vuuren. Wit-Zwart - Velocitas KMA. Wit-Zwart speelt zaterdagmiddag om kwart over 4 tegen Velocitas KMA Breda. In Breda won Wit-Zwart deze ontmoeting met 4-3. Velocitas heeft deze competitie enkele verrassende prestaties geleverd. De Bredanaars kunnen soms met een sterk elf tal in het veld komen. Zij mogen daarom niet worden onderschat. Wit-Zwart 2 treedt om half 3 aan tegen ONI 3. BRABANTS ZATERDAGVOETBAL ONI zal zaterdag de thuiswedstrijd tegen SVV moeten winnen om aan de top te blij ven. Een hele opgaaf voor de ONl-ers, die de Iaat6te tijd geheel uit vorm zijn. Ook The Gunners vormt een bedreiging voor de 's-Gravenmoerders. De Bredanaars treden aan tegen Kogelvangers in Willemstad. On getwijfeld zullen zij er juist nu alles op zet ten dat de puntjes mee naar de Baroniestad gaan. In de staartgroep vecht Good Luck 2 voor het behoud van het le klasserschap. De Veerse reserves ontvangen HNC, eer. ploeg waartegen we hen weinig kans op succes geven. In de 2e klas is de ontmoeting SSC 2 - Olympia bijzonder belangrijk. Wint SSC dan kan het nog le klasser worden, maar is de zege voor Olympia dan is haar promotie kans vrijwel verkeken. In Dongen boekte SSC tegen club een 3-1 zege. Nu zien we Olympia de volle winst behalen. PTT krijgt een lastige tegenstander aan Dinteloord 2; de Bredase postmannen ach ten we echter mans genoeg van de Dintel- oordse reserves te winnen. Ook The Gunners 2 is sterker dan VVN 2, zodat we hier even eens een zege voor de thuisclub tippen. Good Luck 3 zal weinig moeite hebben met SSC 3 en Wit Zwart zal er wel voor zorgen dat het via een overwinning op Ve locitas KMA de kleine voorsprong op Olym pia behoudt.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 21