wAALwrjkse en UnqstRAAtse couRAnt VLIJMEN SPORTSPIEGEL &SDtë-„ 1 Castrol-olie Uit do Langstraat STASSAR s. s. c. Talrijke bekers, lauwerkransen en vaantjes wachten op winnaars MELIS MOTOREN - Tilburg PRIS MA' 84e JAARGANG No. 38 VRIJDAG 18 MEI 1962 Abonnement: 22 cent per week per kwartaal ƒ2.85 8.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contract-advertenties: speciaal tarief Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres „Echo" Men zou zich uf kunnen vra- ,en oi' het internationale sport evenement, de gymkhana, die a.s. jnndaf 20 mei op het terrein van Fouchier, gelegen aan het Has- ifltplein, wordt verreden en die ögorganiseerd onder auspiciën van de Tilburgse Scooterclub, werkelijk wel een volledig succes ül worden. Deze vraag is alles zins begrijpelijk na de talrijke publicaties, die door de verschil- Lnde bladen aan dit evenement Ijjjf gewijd en waardoor de ver pachtingen hoog werden gespan- nen. Toch is zij tot op heden ,Heèn maar positief te beant woorden, gezien de organisatie, Jje dit grootse evenement in handen heeft en gezien het feit, jat bij ontelbaar vele scooterbe- zitters zo'n groot animo voor de ft. gymkhana blijkt te bestaan. De organisatie, die zich bezig houdt met zowel de technische als de administratieve romp slomp die 'n dergelijk evenement qu eenmaal met zich brengt, heeft niets, maar dan ook niets aan het toeval overgelaten. Se- jert oktober 1961 is men dan ook il druk doende om tot een zo getoond ieder risico te willen uit sluiten. Juist daardoor ook speelt zij zo'n grote rol hij de inter nationale races zoals Nurburg, GrensTandring en de Neurenberg- ring. Medewerking ook van Bosch die wat betreft elcctrische ont stekingen over de gehele wereld wijd en zijd bekend is. Vooral ge zien het groot aantal medewer kenden mag worden aangenomen dat a.s. zondag iets bijzonders te gebeuren staat. Inschrijvingen Nog enkele inschrijvingen kun nen worden geboekt. Maar het is hierbij wel zaak dit spoedig te doen, omdat er nog maar enkele deelnemers kunnen worden aan genomen en de animo onder de scooterbezitters is enorm. Men kan zich laten inschrijven bij Me lis Motoren, Molenstraat 160 te Tilburg, of telefonisch eveneens op hetzelfde adres (04250-26416). De organisatie verzekerde ons dat de vele sportbeoefenaars deze dag werkelijk van iets fenome naals zullen kunnen genieten. \ldy yjfc motor-, scooter-en bromfietsonderdelen duitend mogelijk geheel te ko men. De technische organisatie berust bij de heren van Beurden, A, de Kok, F. van Dongen en J. Melis, die bij hun werkzaamhe- den directe medewerking mogen ontvangen van Castrol Holland smeermiddelen), die naast de verzorging van de motoren te vens de afbakening en aankle ding van 't terrein voor haar re kening heeft genomen. Deze on derneming, die op dit gebied een uitzonderlijke naam heeft hoog te houden, kan bogen op een 50- jarige ervaring, zodat van deze zijde inderdaad iets groots ver wacht mag worden, temeer nog wanneer bekend is dat ook bij haar de organisatie berust, wan neer het gaat over Assen, Zand- voort, Norg, St. Antonis en Son. Verdere medewerking mag tege moet worden gezien van Fulda, die evenals Castrol medewerking verleent betreffende de terrein afbakening. Ook hier heeft men op het gebied van motor-, scooter- en automobielsporten een naam hoog te houden, niet alleen in N'ederland, maar ook in Duits land. Medewerking wordt ook verleend door Sonnenschein startbatterijen). Deze onderne ming beeft door de jaren heen Het is de eerste keer dat een dergelijke gymkhana in Brabant wordt gehouden, maar waar schijnlijk niet de laatste; er staat dus veel op het spel. Inschrijvin gen zijn reeds gehoekt, waaron der ook verschillende buiten landse. De terreinaccomodatie is prima, terwijl men ook voor een ruime parkeergelegenheid heeft gezorgd. Op het terrein zelf zijn ijs-, frites- en snoepkramen aan wezig, zodat ook de inwendige mens er niets aan te kort hoeft te komen. De prijsuitreiking zal direct na afloop van de gymkhana worden gehouden. Misrekeningen hij de puntentoekenning zijn geheel uitgesloten, doordat men gebruik maakt va.n een haarfijn uitge dokterd systeem. De organisatie hoopt dat a.s. zondag 20 mei zo wel de deelnemers en deelneem sters (iedereen die in het bezit is van een scooter kan meedoen) als de toeschouwers na afloop voldaan naar huis zullen gaan. I)c deelnemers voor zover moge lijk en voor zover verdiend, met een beker, medaille, lauwerkrans of vaantje, dat hangt helemaal af van de geleverde prestaties op de le internationale gymkhana te Tilburg. Verrekijkers STASSAR Waalwijk Haarsteeg Capelle Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de prak tijk van dokter Wijffels voor spoedgevallen worden waargeno men door dokter Gerlach te Ca pelle, tel. «4168-350. TOCHT OUDEN VAN DAGEN Waspik Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de prak tijk van dokter Wijffels voor spoedgevallen worden waargeno men «oor dokter Gerlach tc Ca pelle, tel. 04168-350. Waalwijk R. W. B. A.s. zondag begint de strijd om een plaats in de 2e klasse met de wedstrijd RWB-Zeeland Sport (Vlissingen) Zondag a.s. begint dan voor de vier derde klasse-kampioenen van District Zuid 1 de promotie competitie om drie plaatsen in de 2e klasse. Voor Waalwijk en omgeving is het voor tie voetballiefhebbers CER TIM A en HORLOGES WAALWIJK een gelukkige omstandigheid dat RWB aan deze promotiestrijd als een van de kampioenen zal deel nemen en daardoor van een drie tal wedstrijden getuige zullen kunnen zijn die het aanzien meer dan waard zijn. Immers doordat drie van de vier clubs promove ren, is het zo, dat er praktisch tot de laatste wedstrijd de span ning volop in blijft en het tot dan toe een open vraag blijft welk elftal niet zal overgaan. De kampioenen uit Besoijen beginnen dan zondag a.s. meteen thuiswedstrijd tegen Zeel. Sport uit Vlissingen. Een voor de om geving totaal onbekende tegen stander, die op zeer overtuigende wijze kampioen is geworden van haar afdeling. Hoe zal deze eer ste en voor beide elftallen uiterst belangrijke krachtmeting eindi gen? Wij duiven ons aan geen enkele voorspelling in die rich ting wagen. Wel duiven wij de spelers van RWB te voorspellen dat hen ongetwijfeld een zestal zware wedstrijden te wachten staan, die alleen dan met succes bekroond kunnen worden, wan neer iedere speler naast zo goed mogelijk voetbal ook nog eens 90 minuten lang zo enthousiast mogelijk zal moeten spelen. Wanneer echter in iedere wed strijd van deze promotiecompeti tie door alle elf spelers van RWB met de ware sportieve vechtlust gespeeld wordt, dan zijn wij er van overtuigd dat de kans op promotie voor Besoijen zeker zo groot is als die van de tegenstan ders. Dus jongens, zondag op ei gen terrein tegen Zeeland Sport er voor zorgen dat de tegenstan der in geen enkel opzicht onder schat wordt. Zorg ook dat door een juiste dekking de bezoekers zo weinig mogelijk kansen gebo den worden. Speel en werk zelf zo goed en zo hard mogelijk voor de uiterst kostbare inzet, n.l. de eerste winst- of verliespunten. Denk er om: de eerste klap van zondag is wel 'n heel grote daal der waard. Zoals begrijpelijk is, bestaat er voor deze wedstrijd uitermate grote belangstellingen daarom doen wij vanaf deze plaats de bezoekers een vriende lijk doch dringend verzoek, niet tot even voor half drie of er over te wachten met het kopen van 'n kaartje. De loketten zijn reeds vanaf half twee geopend en de populair en bekende jeugddrum band zal het wachten op het be gin van deze zeer zeker spannen de en boeiende promotiewedstrijd aangenaam weten te verkorten. De leidig is in handen van de heer F. P. van Gerwen uit Val- kenswaard en deze wordt als grensrechter bijgestaan door de heren F. Hanegraaf en A. Boeij- en. Aanvang half drie. Succes RWB-ers. Donateurs van RWB opgelet De donateurs die de promotie- thuiswedstrijden willen bezoeken zijn voor deze wedstrijden ver plicht aan het loket een belas tingkaartje van 10 ct. te kopen. Het bestuur rekent in deze op al ler medewerking. Vrijh.-Capelle SSCGood Luck Zaterdag a.s. zal het le elftal een thuiswedstrijd spelen voor de bekerronde. Als tegenstander fungeert de kampioenscandidaat Good Luck uit Raamsdonksveer. In de competitie heeft SSC twee maal het hoofd moeten huigen voor de Good Luck-plocg. Daar om zal het ook nu niet meevallen maar de Vrijhoevenaren zullen alles op alles zetten om een derde nederlaag te ontlopen. Dit zal echter met een beetje vacan tic- voetbal niet gaan en daarom zal er van het begin tot het einde zeer hard gewerkt moeten wor den door de geelzwarten. Als er echter gespeeld wordt als j.l. za terdag hij Chrislandia, wordt het voor de bezoekers een aantrek kelijke wedstrijd. Dus sportlief hebbers, a.s. zaterdag naar het SSC-terrein achter het gemeente huis. Voor het 3e elftal vermeldt hel programma een thuiswedstrijd tegen Seolto 2. BRABANTS ZATERDAGVOETBAL Voor Good Luck 2 en Sprang 2 is er zaterdag weer alles aan ge legen de volle winst te behalen. Good Luck 2 ontvangt Vrederust en Sprang 2 treedt aan tegen Se olto. We tippen voor beide staartclubs een overwinning. Kogelvangers staat voor de moeilijke opgaaf WHS in St. An- naland een puntje af te snoepen. Dat ene puntje brengt de ploeg uit Willemstad in veilige haven. Ook deze wedstrijd is dus belang rijk. In de 2e klas kan heslist wor den wie er degradeert, nu SSC 3 en Seolto 2 tegen elkaar in 't veld komen. Eindigt deze match in 'n gelijk spel, dan is voor SSC 3 te rugkeer naar de 3e klas een feit. De thuisclub zal dus Seolto moe ien verslaan, wil het nog een kansje maken de dans te ont springen. BWR speelt tegen Velocitas KMA, een wedstrijd die van geen belang meer is, daar BWB buiten degradatiegevaar is. Biljarten /OMGETOVERD y TOT MODERNE - MEUBELEN VAN INTERNATIONAAL NIVEAU De rcho van het Zuióen rTitgever: Taal wijkse Stoomdrukkerij An toon Tielen goofdredacteur: JAN TIELEN Jironunnner 50798 -;t blad verschijnt 2 x per week Opgericht 1878 Internationaal sportevenement volledig succes Vlot starten begint telkens met een goede volle accu neem Rijdt veilig op jfuIÖa banden Het loopt gesmeerd op Ook voor Uw Molenstraat 160 Telefoon 26416 ii I -.n. WEDVLUCHT DE ZWALUW Zondag 20 mei wedvlucht van de post duivenvereniging De Zwaluw vanuit Creil, Frankrijk. Inkorven vrijdag 18 mei van 18.30 tot 20 uur. Dit is tevens een midden- Brabant-vlucht. Dit is de eerste midfond- lucht voor de Zwaluw met de CC Kaats heuvel. w WEDVLUCHT DE REISDUIF Zondag 20 mei wedvlucht van de post duivenvereniging De Reisduif vanuit Creil. Du is tevens een wedvlucht voor de kring Noord-Brabant. Inkorven vrijdag van 7 tot 8 uur. OPBRENGST COLLECTE De te Vlijmen gehouden collecte voor de Jezamenlijkc militaire fondsen heeft f 236.- ?Pgebracht. In 1961 was de opbrengst 1177.50. KWARTJESACTIE In café van Buul had de trekking plaats de tweede loterij in het kader van de hartjes-actie voor de nieuwe kerk. De Prijswinnaars waren A. v. Son, P. Kurvers, ®OT. Hofwegen, A. v. Drunen en W. lusch. Zij kregen ieder een waardebon ran f 40. - DAMVERENIGING DVS De onderlinge competitie van de Vlij- "Wse Damvereniging DVS is dit jaar bij- P Diepstraten 1 2 5; Jo v d Heuvel 3 14; Gvd Wiel 4; P Vermeulen 6 1115 20; C v Vugt 7; Th v Esdonk 8 9 10 17; Th v Overdijk 12; B v Esdonk 13 18; W v Vugt 14; Jos Kuijs 16. Extra prijs gewon nen door P. Vermeulen. voor SPORT, TOERISME, TONEEL zonder spannend geweest. De kampioen van het vorig jaar Jan Diepstraten was steeds weer mee aan de leiding met Piet van Engelen. In de laatste partij viel de be slissing. Piet v. Engelen werd dit jaar kam pioen. De prachtige beker zal nog offici eel worden uitgereikt op een nader te be palen datum. DE ZWALUW Zondag 13 mei hield de postduivenver eniging De Zwaluw een wedvlucht vanuit Noyon, Frankrijk, afstand 283 km., los 10 uur, eerste duif 14.53.02, laatste prijswin nende duif 14.45.15. Uitslag als volgt: C v Heivoort 1 3 13 14 38; P Stupers 2 47; M Liebregts 4 8 15 28; Th v Bokhoven 5 41; J v d Wiel 6 12; M v Dal 7; M de Laat 9 27 32; K Kivits 10 42; C v Esch 11 29 30; L Meesters 16; W v Ravensteyn 17 18 24 31; H v Beynen 19; H Pelders 20 35; M Nicols 21 36 39; H v Overdijk 22; H de Laat Parijs 23 25 45; R v Esdonk 26 34 43; J v d Dungen 33 44; Th Stupers 37; H Mommersteeg 40; J v Engelen 46. DE REISDUIF Zondag hield de Reisduif een wedvlucht vanuit Duffel, los 9 uur eerste duif 10.19.29 laatste prijswinnende duif 10.29.18. W v Vugt 1 2; Jo v d Heuvel 3 11; Jos Kuijs 4 12; P Diepstraten 5 6 10;P Ver meulen 7; P v Dal 8 9. Wedvlucht vanuit Noyon: los 7.45 uur, eerste duif 13.02.25, laatste prijswinnende duif 13.59.55. Uitslag als volgt: Haarsteeg 3 - Sportver. '32 3 3-2 Het 3e elftal van Haarsteeg speelde de laatste competitiewedstrijd tegen Sportver eniging '32 3 uit Den Bosch. Voor de thuis club was deze wedstrijd van het allergroot ste belang want bij een zege werd een be slissingswedstrijd tegen Vlijmense Boys 4 noodzakelijk met als inzet de titel. Direct na het begin leek het er op dat de thuisclub een monsterzege tegemoet zou gaan. Vrij gemakkelijk wandelden de gast heren door de defensie van de bezoekers en na 5 minuten spelen was het al 1 - 0 door Haarsteegs linksbuiten v. Hooff, twee minu ten later bracht P. v. Delft de stand op 2-0. Maar toen veranderde het getij, de Bos schenaren trokken hierna feller van leer en het Haarsteeg-overwicht werd plotseling minder. Geheel tegen de verwachting in werd nog voor de rust de stand gelijk. 2-2. In de tweede helft werd het een meer ge- lijkopgaande strijd en tot grote vreugde van zijn medespelers was het tenslotte Harry v. Bladel, die met een hard schot zijn club een 3-2 voorsprong bezorgde en daar bleef het dan bij. Een beslissingswedstrijd is nu noodzakelijk geworden en wij zijn erg be nieuwd wie met de titel zal gaan strijken. Het comité Ouden van Dagen zal ook dit jaar wederom een tocht voor de bejaar den organiseren. Ditmaal zal de tocht gaan door een zeer mooi gedeelte van Brabant en zal plaats vinden op dinsdag 3 juli a.s. BENOEMD In verband met het vertrek van mevr. van Iersel-Mouthaan is tot lid van het co mité Ouden van Dagen benoemd mej. Nel Paans. ORANJEVERENIGING WILHELMINA De oranjevereniging Wilhelmina, alhier, zal dit jaar de Oranjedag houden op zater dag 30 juni a.s. Het bestuur heeft in ver band met het 15-jarig bestaan een zeer uit gebreid en aantrekkelijk programma samen gesteld. Des middags zal een kinder-optocht worden gehouden, waarvoor men tal van zeer fraaie prijzen beschikbaar zal stellen. Na de kinderoptocht zal wederom de zgn. wielerronde worden gehouden waarvoor eveneens een aantal mooie prijzen is be schikbaar gesteld. Het avondprogramma begint om 7 uur. Het fanfarekorps Kunst Na Arbeid zal in samenwerking met het jeugdorkest van 7 tot 8 uur een aantrek kelijk concert verzorgen. Om 8 uur wordt het programma voortgezet onder de titel „Eens lekker lachen". Medewerking zal worden verleend door bekende televisie- en radio-sterren o.a. De Wama's, Ria Valk, Martin Tonelly, Tonny Bakkenes, Rexis, de muzikale clown en de conferences wor den verzorgd door Tonny Leerink. Voorts zal het orkest Johnny en his Cellar Rockers t zijn medewerking verlenen. Wij zijn ervan overtuigd dat dit programma zeer zeker de nodige belangstelling zal trekken. NATIONALE RESERVE Op vrijdag 18 mei a.s. zal aan de le Lt. Robbers te Waalwijk van het peloton Was pik van de Nationale Reserve de medaille voor 10 jaar trouwe dienst worden uitge reikt. Deze uitreiking zal geschieden door de territoriaal bevelhebber Zuid, kolonel v Duin, in aanwezigheid van militaire en bur gerlijke autoriteiten tijdens een militaire plechtigheid op het plein van het gemeente huis te Waspik. Dit militair vertoon, dat 's-avonds om 9 uur aanvangt, zal zeker veel belangstelling trekken. DAUWTRAPPEN In tegenstelling tot eerder gemaakte plan nen zal de Kon. Harm. Volksvlijt en Volks vermaak het traditionele dauwtrappen dit jaar niet in eigen plaats doen plaatsvinden. Het muziekcorps zal nl. op deze muzikale wandeling in de vroege ochtend (zondag a.s.) naar Dongen marcheren, waar in de parochie Achterberg een H. Mis wordt bij gewoond. Het vertrek is gepland om kwart over vijf vanaf hotel van der Schoot. FEESTAVOND ATAK De leden van de Waspikse volleybalclub Atak zullen zaterdag 19 mei a.s. in de zaal van café De Statie voor een feestavond bij eenkomen. In verband met competitie- en promotiewedstrijden moest deze jaarlijkse teeravond enige tijd worden uitgesteld. De vreugde zal er zaterdag aan De Statie niet minder om zijn. VOETBAL Slechts één team van de twee Waspikse voetbalclubs komt zondag a.s. in actie. De enige voor zondag vastgestelde wedstrijd is Dussense Boys 2 - Waspik 4. Alle andere teams zowel van White Boys als van Was pik zijn zondag vrij. KORFBAL Vrijdagavond moet het tweede 12-tal van Amicitia in Terheijden aantreden voor een wedstrijd die om 7 uur is gepland. Zondag speelt Amicitia 2 om 12 uur op eigen ter rein tegen Sios. Het eerste team zal, even eens om 12 uur, in Tilburg de strijd aan binden tegen Sigo. ONGELUKKIGE VAL Het 5-jarig zoontje van de familie S. uit Waspik-Boven is bij de kleuterschool aldaar ten val gekomen. Het jongetje kwam met het hoofdje tegen een ijzeren pin terecht tengevolge waarvan hij een flinke hoofd wond opliep, welke door dokter Wijffels moest worden gehecht. KERKDIENSTEN Ned Herv. Kerk te Waspik: 9.30 uur: Ds. Verploeg; 14.30 uur: Ds. Bos, Sprang-Capelle. I <H r j M Jan van Helvoirt van BV HBS in de demi- finale België - Nederland Door zijn partijen te winnen van o.a. van der Loo uit Haarsteeg en Hollands uit Til burg heeft de Waalwijkse biljarter Jan van Helvoirt zich jl. zondag bij de internationale wedstrijden België - Nederland, die in het Hotel Modern te Diest in België werden gespeeld in de demi-finale geplaatst. Deze wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 18 mei, waarna de finalewedstrijden op zon dag 19 mei volgen. Succes, Jan! Waalwijks districtsbestuur huldigde BV Centraal Naar aanleiding van het behaalde kam pioenschap in klasse D van het district Waalwijk KNBB door de BV Centraal is dit kampioensviertal dinsdagavond jl. in het eigen clublokaal door het districtsbestuur SUNIL NEDERLANDS MEEST GEBRUIKTE WASMIDDBL gehuldigd. De voorzitter van Centraal, de heer A. v. d. Ven, die de bijeenkomst open de, zei het op hoge prijs te stellen, dat het districtsbestuur hier deze avond aanwezig heeft willen zijn om het viertal van Centraal te huldigen. De districtsvoorzitter, de heer Tom Burmanje, liet voorafgaande aan zijn huldigingsspeech, de jongste geschiedenis van BV Centraal, de revue passeren. De vereniging heeft jaren achtereen een tijd van In Zweedse, Ita liaanse, Engelse of Deense stijl. In een houtvari atie waarin U de gloed van de na tuur terug vindt. En voornaam ge stoffeerd. Mo dern en sfeervol wonen is een kunst, die U bij V D kunt leren. Loop eens (voor Uw plezier) door die gezellige af delingen heen. Trek voor de V D meubelen een extra uurtje uit. Een gezellig uur. Een uur met jarenlang woon genot in het voor uitzicht. EO VROOM DREESMANN grote bloei gekend, waarin de toenmalige secretaris en wedstrijdleider van Centraal, de heer Nierman, een groot aandeel had. Hij was de ziel van de vereniging en daar naast een eminent bestuurslid van het dis trict. Zijn vertrek naar elders was dan ook een groot verlies voor het district Waalwijk, doch meer nog voor de vereniging Centraal, welke vereniging tevens door het heengaan van enkele andere spelers, een diepe inzin king meemaakte, zo diep zelfs, dat het vo rige seizoen moest worden afgezien van deelname aan de competitie van het dis trict. Dank zij echter de toetreding van en kele jonge energieke krachten, kon in het seizoen 1961 -1962 weer worden deelge nomen aan de competitie en met schitte rend resultaat. Niet alleen werd het viertal van Centraal kampioen in klasse D, doch daarnaast wist de voorzitter A. v. d. Ven het persoonlijk kampioenschap te behalen in de wedstrijden om het persoonlijk kam pioenschap driebanden klasse A van het dis trict. Een uitzonderlijk groot succes, waar mede de heer Burmanje het viertal, de heer v. d. Ven en de gehele vereniging van harte feliciteert. Bij het behalen van het kampi oenschap door de heer v. d. Ven heb ik, aldus de voorzitter, hem reeds gefeliciteert en de kampioensbeker uitgereikt. Thans is het mij een vreugde een fraaie wisselbeker aan uw kampioensviertal te mogen uitrei ken en daaraan de wens te verbinden dat U in staat zult zijn, dit fraaie kleinood drie maal achtereen te winnen, waardoor het uw eigendom wordt. Met de hoop dat Cen traal wederom een vooraanstaande rol in het district Waalwijk zal gaan vervullen, besluit de heer Burmanje zijn welgemeend huldi gingswoord. Hierna richt hij zich in enkele zeer waarderende woorden tot de heer en mevr. Leenheers, die de vereniging Cen traal steeds een goed tehuis hebben ver schaft en daardoor een groot aandeel heb ben gehad in het thans behaalde succes. De voorzitter van Centraal dankt het dis trictsbestuur voor hun warme belangstel ling en de voorzitter, de heer Burmanje, voor zijn sympathieke woorden, die voor de vereniging een stimulans zullen zijn om op de ingeslagen weg voort te gaan en die alle krachten zal inspannen om de fraaie wissel beker te behouden. Wat hem persoonlijk betreft, zei hij alles in het werk te zullen stellen, om ook de beker voor het kampi oenschap driebanden klasse A, eens zijn eigendom te kunnen noemen. Hierna was aan deze hartelijke huldiging een einde gekomen en bleef men nog gerui me tijd gezellig bijeen.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 13