De Echo van het Zuiden VLIJMEN SpoA-t KAAJSHEUVEL frits w van deR WASPIK BINNEN- EN BUITENLAND ★ÏABYDERM HPS» ZILVEREN JUBILEUM s. s. c. GESLAAGD WIELERFESTIJN Reizend" merelnest unicum voor Kaatsheuvel GEEN AUTONOOM WEGENFONDS Laaiende Zuurbrand op do maag hoort ook bij tot het verleden bij de eerste Rennie die ge in de mond steekt. li .JaC Vóórhellere niOCSS!- Baby-huidje Haarsteeg Sprang '"promotiewedstrijden Voor maandag 11 juni (tweede Pinksterdag) zijn de navolgende promotiewedstrijden vastgesteld Promotie naar Ere-Divisie HeraclesFortuna VI. Halve beslissingscomp. le div. A EindhovenSVV Promotie naar 2e klasse 1UVB— Sparta '25 Zeel. SportSt. Michielsgestel Promotie 4e klas SCBBerghem Sport Zwaluw vFCBudelschoot Nieuw BorgvlietLuctor GloriaTAG Promotie reserve 2e klas Veerse Boys 2Eindhoven 3 Vrijh.-Capelle Na de 3e ronde zijn er nog 16 verenigingen die a.s. zaterdag verder hekeren. Voor SSC ver meldt het programma een uit wedstrijd tegen GVVV uit Venen- daal. Wisten we j.l. zaterdag nog iets van de kracht van de Koz. Bovs, die aanstaande tegenstan der is voor de Vrijhoevenaren geheel onbekend. Daarom willen we jullie raden om tenminste zo te spelen als in de vorige wed strijd, n.i de tegenstander geen kans te geven, anders zijn jullie bij voorbaat reeds geklopt. Geef je dus voor de volle honderd procent en gedurende de volle 90 minuten, dan is er kans op een behoorlijk resultaat.Dat wil ech ter nog niet zeegen dat er dan ge wonnen wordt, maar dan zit er toch de mogeP;kheid in. Geef ook hij een achterstand niet op, maar pak dan als het kan nog harder aan. Vele supporters zullen jul lie zeker vergezellen om je aan te moediffen, want ook zij zien een goede wedstrijd graag. Tevens kunnen ze profiteren van 'n mooi uitstapje. Dus geel-zwarten, pak aan en veel succes. Vertrek per bus om 2 uur van af het Bruggetje. Sprang-Capelle Dank zij de oplettendheid van enkele Kaatshcuvelse moeders zal een in Kaatsheuvel, maar vooral in vele gezinnen bekende figuur op zaterdag 16 juni gehul digd worden voor het vele werk da't zij in deze kleine gemeen schappen gedurende 25 jaren heeft gedaan. Het was op 16 juni 1937, dat Nel van Boxtel, sinds vele jaren intussen mevr. van Meeuwen-van Boxtel, als kraamverzorgster in dienst trad bij 't Wit-Gele Kruis te Kaatsheuvel. Na enige jaren ging zij als zodanig voor eigen rekening werken, terwijl zij sinds augustus 1960 weer werkzaam is voor het Wit-Gele Kruis. Het zijn niet zozeer de honder den baby's en hun moeders, die de a.s. jubiJaresse in deze 25 jaar verzorgd heeft, als wel de wijze waarop zij dit heeft gedaan, dat enkele dezer moeders daarin aan leiding vonden zich spontaan te verenigen, teneinde mevrouw v. Meeuwen voor dit alles een wel verdiende hulde te bereiden. Zij deed immers, indien dit nodig was, meer dan strikt genomen haar plicht was. Het zou ons te ver voeren hiervan een opsom ming te ^even, maar in het alge meen kan gezegd worden dat me nige moeder ook huiten dienst verhand nimmer tevergeefs een beroep op haar hulp heeft ge daan. De wijze waarop velen hun ner dan ook gunstig reageerden op het verzoek om een bijdrage voor een passend geschenk, dat haar op zaterdag 16 juni in „Eu- phonia bij de huldiging zal wor den aangeboden, is een treffend bew'is van de dankbaarheid en waardering voor deze hulp. On getwijfeld zullen velen de gele genheid aangrijpen om op de re ceptie hieraan nog eens uitdruk king te geven. 1 Het is geen alledaagse gebeur tenis, wanneer je op een gegeven moment tot de ontdekking komt dat onder je auto, als het ware legen de carosserie aangeplakt, een merelechtpaar haar nest ge bouwd heeft, dat „bewoond" wordt door vier mereleitjes. Steef Vermeulen, eigenaar van hotel-resaurant „De Drie Kabou ters" in Kaatsheuvel, stond dan ook stom verbaasd toen hij van de garage, waar hij zijn Pontiac wilde laten doorsmeren, te horen kreeg, dat zijn wagen inwoning had gekregen. Eerst nu begrijpt de heer Vermeulen, wat die twee merels steeds hij zijn wagen had den te zoeken. Want het was hem wel opgevallen, dat er in de onmiddellijke nabijheid van zijn wagen steeds enkele merels toef tien. „Waarschijnlijk tekenen va den. „Waarschijnlijk tekenen van, een komende zomer" zal de heer Vermeulen gedacht hebben en de zaak was daarmee afgedaan. Niet voor de merels echter, want zij bouwden gestaag verder aan hun woning tussen de lin ker koplamp en de carosserie van de Pontiac. Angstvallig zijn ze hierbij be slist niet tc werk gegaan, want het is verschillende keren voor gevallen dat de heer Vermeulen met zijn wagen weg moest onbe wust van de kostbare vracht die hij meenam. Ondanks dat hebben de merels hun plicht verder ver- vuia en nadat het nest was afge- MODFHMIS Markt 17 's-Hertogenbosch Tel. 37073 bouwd, kwamen er vier merel- eitjes in te liggen. Het is dus vrij wel zeker dat de heer Vermeulen verschillende malen met de me releitjes op stap is geweest. Thuis heeft hij zijn wagen steeds Pij een ligusterhaa- in de onmid dellijke nabi'hcid van zijn res taurant geparkeerd. Maar met deze zomerbode is voor de heer Vermeulen het drukke seizoen aangebroken en zo zal het dus wel eens voorkomen dat hij zijn wagen zal moeten gebruiken. Maar zo verzekerde h" als het even kan, zal ik hem laten staan om zodoende geen huisvrede breuk te plegen. Wat het merel- echtpaar van hun reizen-' huis denken, wij weten het niet. Waar woningnood al niet toe kan lei den... „WATERMAN" ZONDAG IN HOLLANDIA Het troepenschip „De Water man" komt zondag met verster kingen voor de strijdkrachten in Nieuw-Guinea in Hollanoia aan. Voor de terugreis naar Neder land hebben reeds 60 mensen ge boekt. Er zijn onder hen weinig ambtenaren. Volgens een functi onaris van de KPM in Hollandia sturen reeds meer Nederlanders hun waardevolle huisraad per schip naar het vaderland. Dit moet worden gezien als een voor zorgsmaatregel. Begroting drs. Korthals Met de meeste wensen en verlan gens van de eerste kamer, wat betreft een meer gecoördineerd beleid bij ver keer en waterstaat heeft minister Korthals zich wel accoord kunnen verklaren, maar aan talrijke verlan gens van de senatoren kwam hij niet tegemoet. De wens dat er een autonoom we genfonds zou komen, waarom de heer Teijssen had gevraagd, wees hij van de hand. Minister Korthals verklaard dat ieder jaar opnieuw de prioriteiten moeten worden vastgelegd. De rege ring kan niet toestaan dat grote wer ken, die honderden miljoenen per jaar kosten uit de totale begroting worden weggenomen en voor jaren onaan tastbaar worden afgezonderd. Minis ter Korthals meent bovendien, dat de ze methode verstarrend zou werken, wanneer de wegen aan een meer ja renplan worden vastgelegd. In een samenleving als de onze met haar enorme verkeersexplosie moet men alle kanten uit kunnen. Hij vroeg de kamer tevreden te zijn met het aan vaarden door de regering van de al gemene overtuiging van de senatoren, dat de wegenbouw nog aanzienlijk moet worden uitgebreid. De heer Teijssen heeft zich hierbij neergelegd. Wel heeft hij gevraagd de komende begroting vergezeld te doen gaan van een meerjarenplan, wat betreft de grote werken die de Water staat op haar programma heeft staan. „De K.V.P. fractie is van mening dat wij daar staatsrechtelijk en politiek aanspraak op kunnen maken", aldus de katholieke senator in een scherpe conclusie. Minister Korthals ging niet verder, dan de toezegging dat hij ook de vas te commissie voor Verkeer en Water staat in de eerste kamer op dezelfde wijze vertrouwelijk over de plannen van zijn departement zal inlichten zo als hij dat ook in de eerste kamer heeft toegezegd. Urgentie Kreekrakplan. De heer Teijsen heeft er verder op gewezen, dat Noord-Brabant grote behoefte heeft aan een snellere uit voering van het Kreekrakplan met een open zeehaven aan de Westerschel- de. Hij vroeg aandacht nu twee vliegen in een klap te slaan: in het Kreekrak plan is de spil aanwezig van het Be- neluxkanaal. In een antwoord hierop bleef minister Korthals erg in het va ge. Hij zei, dat de Schelde - Rijn verbinding nog altijd het onderwerp vormt van moeizame onderhandelin gen met België, zodat er vooralsnog over gezwegen dient te worden. Hij deed alleen de toezegging, dat een technische werkgroep „de Noorde lijke variant van 't Kreekrakplan" in studie zal nemen. De waarschuwing van de heer Teijssen had mede ten doel duidelijk te maken dat de oplos sing van het probleem van de Schel- de-Rijn-verbinding niet ten nadele van het Kreekrakplan mag gaan. VRIJDAG 8 JUNI 1962 84e JAARGANG No. 44 Bij de Prof-wedstrijd op woensdag 6 juni Vlijmen, waren naar schatting 3 a 4000 Uangstellenden. Hiermede is bewezen dat Nederland veel meer wedstrijden voor Profs gereden kunnen worden. Als dezelfde i-tdewerking wordt gegeven als in Vlijmen Cr de zakenlieden; zelfs buiten Vlijmen jtamen veel premies binnen, het werd dan U een premieregen. 1 Om 7 "ur viel het startschot van de eer- ronde van Profs en Onafhankelijken te Vlijmen; totaal 79 renners waaronder 7 Duitsers, 10 Belgen en 62 Nederlandse ren- -rs. Reeds bij de 2e ronde volgde een remie van f 10, geschonken door enkele toren van Staatsbosbeheer uit Amhem die Bevallig in Vlijmen waren. Hierna een pre mie van f 50 over drie ronden klassement .print; deze werd gewonnen door Piet van jj,t| geschonken door Hobbel Zaadteelt. Hierna een klassementsprint over 2 ron- jen, f 25 van B. Verbunt, Cafetaria Vlij- jjCn; wederom P. van Est winnaar. B. v. d. yen'kwam in deze klassementsprint op de 2e plaats. Wederom een klassementsprint "ver 3 ronden van gebr. Fitters, meubelzaak; jeze was voor Jos Breuke België. Hierna ïeer 2 maal f 10 van Café Centrum en Café de Witte, voor H. Marius en Piet van frt. Premie van f 10 volgende ronde voor Sijthoff. Wederom een premie Transport- ^drijf H. Lammers, f 10, Leo van Kreu- ningen. Weer 2 premies van f 5, Siegers Nieuwkuijk, Slagerij Nieuwkuijk, P. Ja cobs België. Weer een premie Sjel Siegers, Henk Nijdam. Premie van Mauries Nieuw- hiijk, rijwielhandel, voor Henk Nijdam. Na een uur rijden vier renners alleen op top, waaronder van de Ven uit Vlijmen. Een kist sinaasappels van W. Kuijs bracht pote ovatie; deze nam de Breuke België pp zijn naam. Maar van de Ven kwam de volgende ronde alleen door, toen een pre mie van f 25 werd uitgeloofd door Jan Wagenberg, Julianastraat 23. Het peloton ging aan de haal, van de Ven werd inge haald en Henk Mauriers was winnaar van ie f 25. Hierna gingen weer 5 renners op top v. d. Ven was er bij en werd flink aan- Inderdaad, een of twee Rennies herstellen het evenwicht dadelijk, vanaf het eerste mo ment dat do vuurdovende subsantie in de maag belandt, 'n Heerlijk middel, die Ren nies, want behalve de heilzame werking, hebt U ook nog het voordeel weer zonder zorgen te kunnen eten waarnaar een grage maag vraagt. gemoedigd door het publiek en de volgen de ronde kwam v. d. Ven alleen door en #on een premie van gebrs. de Vaan. Maar toen kwam een premie van f 100 over 5 ronden dat de renners hier zin in hadden bewees de tijd, want de snelste ron de van de wedstrijd werd gereden; Stolken en P. van Est waren de grote bazen, van de Ven verzamelde ook enkele punten, maar van Est en Stolker kwamen beide op 12 pt. P, van Est won de laatste ronde, waarmee hij deze mooie premie van de Spar op zijn naam bracht. Een premie van bakker van Halderen was voor Jan Jansen, die hierna pech kreeg en op moest geven. Een premie van de Harmonie Concordia van de Ven deed zijn uiterste best, maar Jaap Kersten won, evenals de premie van de Supp.club Coen Visser, de grote man uit de ronde van Brabant. Weder een premie van Jo van Beers, f 10, was voor J. Legrand en een premie van P. Engel, Café Wolput, was voor J. v. d. Klundert. Een premie van Nol van Asperen was voor Piet Rentmees ter en een premie van P. Daelmans, koek en banketbedrijf van f 25 was voor Stan Goosens België. Hierna nog 10 ronden, toen werd de strijd gestreden voor de over winning; in de 9e ronde probeert van de Ven weg te komen, alleen op kop; nog 8 ronden, Kersten met van de Ven op kop. Wim van Est op kop van het peloton, ge volgd door P. van Est. Henk Nijdam gaat naar de koploper; 7e ronde een groep van 7 renners op kop, waaronder steedse v. d. Ven. Nog 6 ronden, heel de groep bijeen, nog 50 renners in de strijd; 5e ronde 5 I a nnrnro.TAIC renners komen weer alleen door, waaronder W. van Est, Kersten, Daraen, Steenvoorde en Maurier en Piet van Est. Nog 4 ronden, dezelfde renners op kop, van de Ven op kop in het peloton en nog 3 ronden en alles weer bijeen. Niemand krijgt nog kans om weg te komen, eenieder probeert in de voorste gelederen te komen, de laatste ron de komt alle6 bijeen, dit blijft tot aan de finish, waar uit de massasprint de winnaar te voorschijn moet komen. P. Steenvoorde en J. v. d. Putte waren de snelste van de groep; juist voor de streep was P. Steen voorde de grote winnaar. De uitslag werd als volgt 1 Piet Steenvoorde, tijd 2 uur 14 min. 29,6 sec.; 2 J. v. d. Putte; 3. Wim van Est; 4 Piet van Est; 5 Piet Damen; 6 Piet Rent meester; 7 Th. Sijthoff; 8 J. v. d. Klundert; 9 Henk Nijdam; 10 J .Captein; 11 C. Lute; 12 G. Goosens België; 13 T. Rutte; 14 F. Balvert; 15 De Breuke België; 16 'vV. Swa- nefeld; 17 G. van Amsterdam; 18 J. Le grand; 19 M. Snijder; 20 W. Schuller Duitsland; 21 L. v. d. Ven. Na afloop danken de organisatoren Bur gemeester en Wethouders voor het door gaan van deze wedstrijd en voor de mede werking: Rijkspolitie, EHBO Haarsteeg cn Vlijmen, de premieschenkers en alle sup porters voor hun steun voor het welslagen van deze grote wielerwedstrijd te Vlijmen en voor alle medewerkenden voor het 6lagen van deze eerst Profs-wedstrijd, die mogelijk niet de laatste Profs-wedstrijd zal zijn, mits de Amstel-Brouwerij en de Balero-sigaret- ten hun medewerking verlenen. GESLAAGD Op 't examen voor Linnennaaien slaagden op 5 juni de dames Gonnie van Bijnen, Tonny van Bokhoven, Marianne van den Bosch. Gonnie Diepstraten, Sjannie van En gelen, Riek Henkens, Lies van der Heijden, Hanny Kok, Rietje Kremers, Gerry Kuys, Bertie de Laat, Gerry Meeus, Annie Musch, Paula Neggers, Annie Oremans, Nelly Schellekens, Marian v. d. Wiel, Mientje Zwijgers. Voor 't examen Costuumnaaicn slaagden de dames: Marijke Beekmans, Paula v. d. Berk en Thea van Gestel. Alle genoten hun opleiding op de St. Jozef VGLO te Vlijmen. DIAMANTEN HUWELIJKSFEEST. Zaterdag 9 juni hoopt het echtpaar H. v. d. Meijden en Catrina van Dal haar diamanten huwelijksfeest te vieren. Zaterdagmorgen zal er een H. Mis ge lezen worden voor het diamanten paar, waarna de feestelijkheden in huiselijke kring zullen worden gevierd. Zaterdagmid dag is er receptie in café H. Boom-van de Wiel. CORRECTIE RAADSLID In de Echo van vrijdag 1 juni staat de uitslag van de verkiezingen van Vlijmen on der voorbehoud vermeld. Op de lijst Wijk- mans staat vermeld, gekozen J. Wijkmans en Koks. Dit moet zijn J. Wijkmans en A. Samuels, 4e van de lijst. Volgens afspraak was het dat wie de meeste stemmen per soonlijk behaalde, als gekozen beschouwd werd daar Samuëls persoonlijk 42 stemmen en Koks 41 stemmen kreeg, is Samuëls raadslid. HARMONIE CONCORDIA. De Harmonie Concordia organiseert met de Pinksterdagen in het Patronaat een Fan- cyfair, dit om de kas wat te versterken. Hiervoor zal zeker grote medewerking zijn van de ingezetenen van Vlijmen, daar de Harmonie Concordia steeds van haar zijde alle medewerking verleend en bij elk fees telijk gebeuren de vrolijke tonen laat horen. Dus allen zondag en maandag naar het Pa tronaat WIELERCLUB DE ZWALUW. Om het kampioenschap van Noord-Bra bant zullen de leden van de Wielerclub De Zwaluw zaterdag deelnemen aan de grote wielerwedstrijd in Rosmalen, waar het kampioenschap van Noord-Brabant wordt verreden. Deze wedstrijd is in handen van de Wielerclub Gerrit Schulte. WEDVLUCHT DE ZWALUW. De Postduivenvereniging De Zwaluw hield een wedvlucht vanuit St. Chrislain, afstand 170 km, lo6 11 uur; le prijsduif 13-36-49, laatste prijswinnende duif 13-51- 35; uitslag als volgtJ Kiviets 1, 13; J de Vaan 2, 8, 19, 20; A v d Heuvel 3, 27, 29; Sjef v d Wiel 4; L v Esch 5, 23; C van Heivoort 6, 10; Fr v Bokhoven 7; K Kivit 9, 28; Th v Bokhoven 11; J v d Dungen 12, 15, 21; J v Engelen 14, 22; Th Stupers 16; H C de Laat-Parijs 17, 18; P Wijkmans 24; H Pelders 25; M de Laat 26. Zaterdag wedvlucht van de P.V. de Zwa luw vanuit Orleans, afstand 484 km. Inkor- ven donderdag. WEDVLUCHT REISDUIF. Wedvlucht vanuit Noyon Frankrijk: P Diepstraten 1; B v Esdonk 2; P Ver meulen 3, 4, 5, 6, 9, 14, 15, 17, 18, 20; W v Vugt 7; Th v Esdonk 8, 13; L de Laat 11; Jo v d Heuvel 12. Extra prijs gewonnen door W. van Vugt. Wedvlucht vanuit St. Chrislain W v Vugt 1, 6, 7; Jo v d. Heuvel 2, 4, 8; Jos Kuis 3; C v Vugt 5; B v Esdonk 9; P Diepstraten 10; P Vermeulen 11, 12. Extra prijs gewonnen door Jos Kuijs. VOETBAL Door op eigen terrein van Hertogstad uit 's-Bosch te verliezen zijn de promotiekan sen van Haarsteegs 3e elftal belangrijk ge daald. Op 2e Pinksterdag vindt de return match in 's-Bosch plaats. Wil Haarsteeg naar de 2e klasse van de Brabantse Voet balbond promoveren, zal deze wedstrijd de volle winst op moeten leveren, maar gezien het spel dat de Bosschenaren verleden zon dag alhier lieten zien, is daar niet veel kans op. Zou Haarsteeg tot een verdeling van de punten weten te komen, dan zou dat al een zeer goed resultaat zijn. DOKTERSDIENST Zaterdagmidijdag, zondag en maandag zal de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waargenomen door dok ter H. Winkelman, Kerkstraat 99 alhier, tel. 04167-2350. KERKDIENSTEN ZONDAG 10 JUNI le PINKSTERDAG Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 uur Ds. Veen6tra van Den Haag; 4.30 uur Ds. van Drie van 's-Graven- moer. Het inschrijfgeld bedraagt voor personen van 8 tot en met 15 jaar f 1.- per per soon en voor personen van 16 jaar en ouder f 1.50 per persoon. Bij inschrijving na 16 juni wordt dit bedrag verhoogd met 25 cent per persoon. De startplaats is elke avond bij café 't Bruggetje, Raadhuisstraat, waar gestart wordt tussen 6 en 7 uur n.m. Voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar bedraagt de afstand 10 km per dag en voor deelnemers(sters) vanaf 13 jaar is de afstand 15 km per dag. Personen die ouder zijn dan 13 jaar, doch liever deelnemen aan de 10 km afstand mo gen dat doen. Iedere deelnemer(ster) die de avond vierdaagse voor de eerste maal volbrengt ontvangt de Avond-vierdaagse-medaille. Diegenen die reeds eerder aan de avond vierdaagse deelnamen ontvangen het cijfer 2, 3 of 4. Bij deelname voor de 5e maal ontvangt men een prachtige geëmailleerde medaille, en vervolgens weer de cijfers 6, 7, etc. Aan de avond-vierdaagse kan men zowel individueel als in groepsverband deelne men. Een groep moet echter minstens be staan uit 10 personen plus leider. Wandelboekjes kunnen ter afstempeling worden ingeleverd vóór of uiterlijk op de derde marsdag. Er bestaat gelegenheid om vóór in te schrijven met ingang van dinsdag 12 juni a.s. elke avond na 7 uur, ten huize van dhr. P. Vos, Julianalaan 36. Ter bevordering van een vlot verloop bij het afhalen der deelnemerskaarten op het startbureau, worden de deelnemers vrien delijk verzocht zoveel mogelijk vroegtijdig in te schrijven. HERVORMD JEUGD CENTRUM Het Hervormd Jeugd-Centrum Sprang heeft aan Burgemeester en Wethouders van Sprang-Capelle toestemming gevraagd voor het organiseren van een verloting ten bate van het te stichten jeugdgebouw. Men heeft voor deze verloting de be schikking gekregen over een wel bijzondere prijs. H.K.H. Prinses Wilhelmina heeft n.1. voor dit doel een reproductie van oen eigen handig geschilderd werk geschonken, zodat deze verloting zeker een succes belooft te worden. WANDELSPORT. VIERDE AVONDVIERDAAGSE Uitgaande van de Kon. Ned. Bond voor Lichamelijke Opvoeding, Wandelkring Nrd.- Brabant zal van dinsdag 19 tot en met vrij dag 22 juni a.6. in Sprang-Capelle voor de vierde maal de Avondvierdaagse gehouden worden. Na een aarzelend begin van de Avond- Vierdaagse in 1959 (het jaar waarin de plaatselijke wandelsportvereniging „Er op uit" werd opgericht) heeft dit evenement zich in deze gemeente een vaste plaats ver overd in de rij van plaatselijke festiviteiten. Het deelnemersaantal ging ook ieder jaar met sprongen omhoog, en vorig jaar stond Sprang-Capelle met het deelnemersaantal zelfs nog boven plaatsen als Breda, Den Bo6ch en Eindhoven. Vooral gezien de populariteit die de wan delsport in deze gemeente heeft verworven, zijn ook voor de a.s. Avond-vie»rdaagse de verwachtingen weer hoog gespanmen. Aan de avondvierdaagse kan worden deel genomen door iedereen die de leeftijd van 8 jaar heeft bereikt. tt BOERENLEENBANK Op dinsdag 12 juni a.s. zal burgemeester van Erp in Waspik-Boven een bijkantoor openen van de Waöpikse Boerenleenbank. Het bijkantoor wordt gevestigd in het pand Carmelietenstraat 37 en zal geopend zijn elke dinsdag van 2 tot 5 uur en vrijdag avond van half 7 tot half 9. Ter gelegen heid van de stichting van dit bijkantoor heeft het bestuur van de Bank besloten een spaaraktie te houden waarbij elke nieuwe spaarder van de bank een rijksdaalder gra tis ingelegd krijgt. Dit geldt zowel voor nieuwe spaarders uit Waspik-Boven als uit Waspik en wel voor het tijdvak van 12 t.m. 22 juni a.s. De openingsceremonie is ge pland om 2 uur n.m. Hierbij zal o.m. drs. Oosterwaal, districtsinspecteur uit Eindho ven aanwezig zijn. ELF SERENADES. De Kon. Harmonie Volksvlijt en Volks vermaak heeft haar wekelijkse repetitie avond benut om bij de elf gekozen of her kozen raadsleden een klinkende serenade te brengen. Dit gebaar werd door de vroede vaderen zeer op prijs gesteld. ZOMERAVONDVOETBAL In de competitie van het zomeravond voetbal R'veer en omstreken heeft het Was- pikse WFC in een uitwedstrijd een royale overwinning behaald op The Tank Boys. De uitslag was 0-5. Voor WFC scoorden A. Tabbers 2 x, H. v. d. Wagenberg, D. Spran- gers en B. Langerwerf. BEAURAING. Een 50-tal leden van onze plaatselijke af deling maakten per touringcar een bede vaart naar het genadeoord Beauraing. Pro pagandist de heer Sprangers had de leiding van het gezelschap. De deelnemers waren over het verloop van deze tocht hijzonder goed te spreken. AANRIJDING Komende uit de Raadhuisstraat verleende de chauffeur van een personenauto alvorens de Kerkvaartsestraat in te rijden voorrang aan een uit de richting Waalwijk komende auto. Toen bleek dat op het kruispunt te weinig ruimte was om elkaar te passeren, reed de chauffeur van eerstgenoemde auto achteruit met het gevolg dat hij in botsing kwam met een inmiddels achter hem staan de auto. Beide auto's liepen hierbij schade op. KERKDIENSTEN Zondag 10 juni (le Pinksterdag) zijn in de Ned. Herv. Kerk te Waspik de diensten als volgt: 9.30 en 14.30 uur Ds. Verploeg.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 17