De Echo van het Zuid en Soekarno eist nadere verduidelijking van het Nederlandse standpunt WAALWIJK BINNEN- EN BUITENLAND JONGENS en MEISJES personeel BABY VERWACHT? voor de stikkerij Stassar Waalwijk babyset VRIJDAG 22 JUNI 1962 84e JAARGANG No. 48 Washington blijft hopen op spoedige hervatting van de besprekingen Secretaris-generaal Oe Thant heeft Indonesië op een brief van Soekarno nogmaals verzekerd dat het Nederlandse standpunt geen verduidelijking nodig heeft. Thant verzekert de Indonesische presi dent, dat de Nederlandse aanvaarding van het plan-Bunker in houdt, dat ook de volgorde van de daarin voorgeschreven stappen wordt aanvaard. In het plan-Bunker staat dat de inwoners vrij heid van keuzemoeten kunnen uitoefenen na een niet nader aan geduide periode nadat Indonesië volledige be stuur sverantwo or delijkheid heeft overgenomen BESCHULDIGING Het antwoord van Soekarno op het beroep van Oe Thant, de onderhan delingen met Nederland te hervatten nu Nederland de voorstellen van Bun ker „in principe" heeft aanvaard, is jn Djakarta gepubliceerd. De Indone sische president antwoordt niet recht streeks op dit verzoek. Hij zegt wel, dat de Nederlandse aanvaarding „een stap vooruit" is, maar hij eist opnieuw „nadere verduidelijking" van het Nederlandse standpunt. „Uwe excellentie zal het niet kwalijk ne men, dat ik op dit punt tamelijk vast- hijoudend ben, om dezelfde basis-in terpretatie van de voorstellen van Bunker van Nederland te krijgen", zo schrijft Soekarno. De Australische premier, Robert Menzies, heeft woensdag gezegd, dat de belangrijkste voorwaarde voor een vreedzame regeling van de kwestie- Nieuw-Guinea is, dat ,Jndonesië op houdt oorlogshandelingen te ple gen". Premier Menzies verklaarde dit in antwoord op een vraag van een Indo nesische verslaggever tijdens 'n pers conferentie die hij na zijn besprekin gen met president Kennedy in Was hington gaf. Hij zei dat Indonesië en Neder land over het plan-Bunker niet lijn recht tegenover elkaar staan, doch dat de atmosfeer niet zuiver was „door handhaving van gewapende vijandelijkheden door een van beide partijen, terwijl de besprekingen op het punt staan hervat te worden". - Het bestuur van de Partij van de Arbeid - heeft bekend gemaakt de petitionnementsactie tegen het Nieuw-Guinea-beleid der regering voorlopig op te schorten omdat „blij kens mededelingen van de heer Oe Thant de Nederlandse regering het plan-Bunker in principe heeft aan vaard, hetgeen onder andere de be reidheid tot overdracht van het be stuur over westelijk Nieuw-Guinea aan Indonesië inhoudt." Op 10 mei heeft het partijbestuur een half miljoen handtekeningen aan de minister-president aangeboden. Nadien zijn nog ruim 100.000 hand tekeningen verzameld. Geen invoerrechten voor geschenken aan militairen in Nieuw-Guinea Geschenkzendingen voor militairen in Nieuw-Guinea mogen vanaf heden vrij in Nieuw-Guinea worden inge voerd. 1. de geschenken moeten van buiten Nieuw-Guinea afkomstig zijn; 2. de geschenken moeten bestemd zijn voor persoonlijk gebruik van de geadresseerde (gezinsleden van mili tairen vallen buiten de regeling); 3. het pakket mag maximaal tien kilo wegen. Deze faciliteiten betekenen een verruiming. Tot nog toe kon slechts voor een waarde van 25 gulden vrij ingevoerd worden. Pakketten, bestemd voor leden van de marine, moeten worden verzonden via Amsterdam-Centraal Station. Voor landmacht en luchtmacht is 't verzendadres NAPO 5500 Utrecht station. Geschenken-zendingen moe ten worden voorzien van volledig in gevulde douaneverklaringen of het volledig ingevulde groene douane strookje. Het opschrift moet luiden militair geschenkpakket. met een „klassieke vorming zonder Grieks is geen klassieke opleiding" achter het amendement, dat vanmid dag in stemming komt. De grootste moeilijkheden leverde nog een tweede amendement van de coalitie Versteeg-Van Someren op. Het ging om de vraag of het athe neum, de school, die in de plaats komt van de hbs, voor zo ver het gaat om de voorbereiding op de universi teit, een opleiding van vijf of zes jaar moet geven. Minister Cals heeft be paald, dat zowel gymnasiums, ly ceums als atheneums, een cursus duur van 6 jaar moeten hebben. Het amendement-Versteeg - van Someren stelde voor de mogelijkheid te ope nen, dat sommige atheneums vijf jaar duren om snelle leerlingen een kans te geven. Andere scholen zouden dan rustig de zes jaar kunnen handhaven. Grote bezwaren Minister Cals had er grote bezwa ren tegen. „De hbs voldoet niet meer als voorbereiding op het hoger on derwijs. Het atheneum moet een meer evenwichtige vorm van onderwijs ge ven. Het lesprogramma kan nu over een langere tijd worden uitgestrekt", aldus minister Cals. Omdat protestants-christelijke par tijen, de pacifisten en de communis ten zich achter het amendement ver zamelden en de KVP de minister bleef steunen, hing de beslissing uit eindelijk af van de houding, die de socialisten zouden innemen. Twee maal zoveel socialisten stemden, met de KVP-fractie, tegen het amende ment. Het werd met 38 stemmen voor en 55 tegen verworpen. KERNPROEF IN RUIMTE MISLUKT Amerika heeft woensdag voor de tweede maal zonder succes getracht, op grote hoogte boven het eiland Johnson in de Stille Oceaan een kern wapen tot ontploffing te brengen. De Thor-raket, waarmee de kernlading tot op 320 kilometer hoogte zou wor den gebracht voor de explosie, werd in de lucht met opzet tot ontploffing gebracht, toen bleek dat het apparaat niet goed werkte. OUDERS VAN VERHONGERDE BABY NIET GEESTELIJK GESTOORD De ouders van het Haagse kindje, dat drie weken geen eten en drinken kreeg en als gevolg daarvan is ge storven, zijn volgens de Haagse po litie niet geestelijk gestoord. Uit de verhoren is gebleken, dat de verwaar lozing van de kinderen en het huis houden het ergst werd, toen de man, de 30-jarige steigermaker B. v. d. B., in het ziekenhuis lag. Het huishou den liep de 28-jarige vrouw uit de hand en zij gooide de boel er bij neer. De oudste vier kinderen, die na de arrestatie van de ouders in een kin dertehuis zijn ondergebracht, hebben nog veel aanpassingsmoeilijkheden. ANTON VAN BLADEL Waalwijk Voor uitbreiding van onze fabriek, vragen wij voor direct en de onderwerk-afdeling voor Aanmelden; Hoek Irenestr. - Wilhelminastr. 18 NEDERLAND NIET AAN DE VOORAVOND VAN CRISIS „Ik geloof niet dat wij aan de vooravond van een crisis staan in de zin van een zeer scherpe omslag in conjunctuurverkoop. Ook de daling van de beurskoersen doet mij dat niet verwachten. Ik zie daarin veel meer een aanpassing aan meer normale waarderingsgrondslagen dan wij ei genlijk gedurende een zekere periode hebben toegepast". Dit heeft dr. M. Holtrop, president van de Nederland se Bank woensdagavond verklaard. Overigens moeten wij ons wat de invloed van het buitenland op de Ne derlandse conjunctuur betreft geen il lusies maken, zo stelde dr. Holtrop. Er is geen enkele twijfel aan, dat wanneer er in het buitenland een be langrijke récessie zou optreden, zoals er een in 1957 is voorgekomen, er ook een zekere terugslag in Neder land zal komen. Wij staan echter niet ongewapend tegenover het buitenland en kunnen er zelf voor zorgen een dergelijke situatie zo sterk mogelijk tegemoet te treden. Nederland moet er voor zorgen een deviezenvoorraad van voldoende om vang te handhaven om ook in ongun stige tijden de moeilijkheden te kun nen weerstaan. Verder zal de concur rentiekracht van het bedrijfsleven zo danig moeten zijn, dat ook in een moeilijke periode de afzet op de we reldmarkt kan standhouden. Het is de taak van de Nederlandsche Bank die twee punten in het oog te hou den en haar politiek er op te richten, dat die twee doeleinden zo goed mo gelijk worden gewaarborgd. Krimp-guldens Wat de werktijdverkorting betreft, gelooft dr Holtrop, dat de vijfdaagse werkweek bepaald wat overhaast is doorgevoerd. Hij meent echter, dat wij de achterstand in de produktivi- teit die wij hierdoor hebben opgelo pen, weer zullen inhalen. Hij waar schuwde tenslotte dat de arbeids- produktiviteit moet toenemen. Anders zullen we merken, dat de guldens die wij als loon ontvangen „krimpgul- dens" zijn, guldens dus die minder waard zijn dan voorheen. Wij lopen dan bovendien het ge vaar, dat wij achteruitgaan in con currentiekracht en dat het Hollandse winkeltje een beetje voorbijgelopen zal worden door het buitenland. Als wij een stukje van onze nering verlie zen zou dit een groot gevaar zijn voor de werkgelegenheid in de toekomst. MR CALS WIL „SPEELRUIMTE" IN GYMNASIUMPROGRAMMA De Tweede Kamer is woensdag niet veel opgeschoten met de behandeling van de mammoet-wet. De slepende discussies waren voor voorzitter Kor- tenhorst zelfs aanleiding stevig in te grijpen en een eind te maken aan de langdurige beraadslagingen over de detailvraag of Grieks aan de B-afde ling van het gymnasium al of niet fa cultatief moet worden. „Na twee da gen hebben we nu zes en een derde artikel (van de 117) behandeld. Op deze manier zijn we tot Kerstmis be zig. Het zomer-reces kunnen we dan wel opbergen", aldus dr Kortenhorst. Vanmiddag zal dan gestemd wor den over het amendement van de an ti-revolutionair Versteeg en de libe rale mevrouw van Someren-Downer, waarin duidelijk staat aangegeven, dat aan de B-afdeling van het gymnasi um ook onderwijs in het Grieks moet worden gegeven. Verder wordt er in bepaald, dat scheiding tussen A- en B-afdeling na het vierde leerjaar be gint. Minister Cals laat in zijn ont werp ruimte om deze splitsing per al gemene maatregel van bestuur vast te stellen. Het Grieks wordt niet na drukkelijk als examenvak voorge schreven, omdat de minister ruimte wil laten voor meer kernprogramma's bij de scholen. „Het gymnasium ver keert duidelijk in een impasse. Het lesprogramma is overbelast. Er moet meer speelruimte komen", aldus mi nister Cals. Hij vond dat het amen dement het gymnasium meer kwaad dan goed zou doen, omdat de school opnieuw in een keurslijf van vakken zou worden geperst. Vragen De minister kreeg steun van de so cialisten. Mej. Nolte (KVP) voelde wel iets voor het idee van splitsing na het vierde leerjaar in de wet op te nemen, maar had, wat het Grieks be treft, nog wel de nodige vragen. De christelijk-historische woordvoerder, de heer Diepenhorst schaarde zich GESLAAGD Voor het in Den Haag gehou den examen Gemeenteadminis tratie I slaagde de heer J. J. M. Ivleijberg, ambtenaar op de afde ling Sociale Zaken alhier. UITREIKING DIPLOMA'S EN GETUIGSCHRIFTEN MATER AMABILISSCHOOL WAALWJK Getuigschriften le jaars: Riki v. Bergen, Beppie v. Box tel, Dinie v. Boxtel, Ria v. d. Heuvel, Cobie de Jong, Corrie v. Kuik, Ria Leijtens, Jo v. Es, Toos v. d. Lee, Ria v. d. Linden, Ria de Peffer, Ria Schapendonk, Mieke Schapendonk; Antoinet v. d. Steen, Fia Vera, Ellie de Wit, Dinie Blom, Annie Wijkmans, Riet v. Hoof, Riet v. Beers, Lia Bont, Ariette v. d. Broek, Mieke Brok, Ine Dalleu, Ans y. Eeu- wijk, José v. d. Geld, Nellie v. d. Geld, Engelien v. Hoof, Cobie v. d. Houdt, Irma Hoppenbrou wers, Ria 'Hulsenboom, Antoinet Keetels, Ria de Louw, Jacqueline Schilders, Ria Soeters, Ghristien Thijssen, Tineke v. d. Veen, Ans Vermeeren, Jeanne v. d. Bosch, Toos Bruurmijn, Willie Coenen, Jeanne v. d. Gouw, Nellie v. Hel- voirt, Hannie v. Helvoirt, Ria Kooien, Hennie Leijtens, Nellie Maas, Joke v. Oers, Joke de Rooij, Cisca Snijders, Willie Ste vens, Ellie Timmermans, Annie Vrijhoeven, Beppie v. Velthoven, Corrie v. d. Ven, Rikie v. d. Bosch. Getuigschriften. 2e jaars: Ans Adriaansc, Alice Blom, Di nie Blom, Jeanne de Brouwer, Ans Couwenberg, Dinie de Jong, Ria de Jong, Greet Kuipers, Fia Oversberg, Hennie Oversberg, Lies Passier, Mieke Roksnoer, Adri van Rooij, Nellie Schelle- kens, Doortje de Vaan, Thea v. d. Eerden, Tinie v. Engelen, Nel lie v. d. Gouw,Ria Hurkmans, Ria Klaasen, Jannie Klerx, Corrie Knippels, Lies Peijnenborg, Thea Rombouts, Ans Vissers, Tonnie Wijkmans, Ria de Bruine, Ans Dekkers, Koosje Freijer, Sinie v. d. Gouw, Dinie v. d. Gouw, Jan nie v. d. Gouw, Cobie v. d. Ho ven, Rikie de Jong, Rikie Klerks, Rina Maas, Corrie v. Oers, An toinet v. Ravenstein, Nellie iSmits. Els v. d. Veen. Dr. MOLLERCOLLEGE. Uitslag eindexamen HBS-B 18 juni 1962 Geslaagd zijn: De heren: J. van Daal, A. van Hest, C. de Jongh, A. Kolsteren, H. Spierings, allen uit Waalwijk; A. v. d. Sanden, M. Stevens en J. Vinkenvleugel uit Drunen, P. le Maire, 's-Hertogenbosch; C. Flip- sen, Hoge Zwaïuwe; E. de Kort, Loonopzand; H. de Laat, Vlij men, A. Boom, Waspik; en mej. Leonie Timmers, Kaatsheuvel. Afgewezen: geen. kerkgangers om te laat binnen te komen en te vroeg naar buiten te gaan. Hoewel het altijd wenselijk is, a.s. zondag wordt van alle kerk gangers verwacht dat zij vóór naif negen hun plaats hebben in genomen en de kerk niet zullen verlaten vooraleer de hele uit zending is afgelopen. b. Overmatig hoesten is hin derlijk, ditmaal erg hinderlijk voor de luisteraars. c. Als de kerkgangers bij het meezingen van de antwoorden, Credo en Deo gratias de aange vingen van de heer van Boxtel volgen, zal ook hierop geen aan merking gemaakt kunnen wor den door de Luisteraars. De KRO ontvangt, vooral van vele zieken, talrijke brieven met opmerkin gen over uitgezonden missen, als de uitzending niet goed was. De processie. In het programmaboekje is 'n storende fout geslopen. Op blz. 11 bij 27 moet voor „Raadhuis plein" gelezen worden „kerkplein nieuwe Antoniuskerk". 1. Katholieke gezinnen, die door vergissingen van de kinde ren geen programma hebben ont vangen, kunnen er een halen aan de pastorie van hun parochie. 2. De processie vertrekt om precies half drie; deelnemers aan de processie dienen dus tijdig aanwezig te zijn. Op blz. 3 van 't programma kunnen zij de no dige inlichtingen vinden. 3. Voor de bewoners die langs de processieroute wonen, is blz. 4 vooral van belang. Hier wordt o.m. gevraagd er op toe te zien dat tijdens 't trek ken van de processie geen auto's geparkeerd staan langs de route. ZONNEBRILLEN 1 ST. AMBROSIUSGILDE BAARDWIJK het op 17 juni gehouden BURGERLIJKE STAND Geboorten: Jacobus JAM zv A G M van Lier-Steenbergen te Loonopzand; Adriana M W dv C II v d Meij- denberg-AkkermansPetrus L II M zv J A v d Broek-Verhoeven; Adriana M P J dv A G Donders- dc Jong; Hendrik J A zv A Lou- ter-Kooijman; Franciscus J M zv A F M Leijtens-Verhagen; Wil- helinina M T dv T de .Jong-van Oers. Maria O A dv G N Oosten brink-Kok; Tcunis zv W v d Aa- Mcijer te Sprang-Capellc; Johan nes C zv J v Balkom-Grootswa- gers; Dina A dv M L Mandema- kers-v Gelder. OverlijdenGene. Huwelijksaangiften P F Netten 30 jaar te Loonop zand en C A P Gadellaa 25 jaar alhier; L H Pullens 24 jaar en P Slaats 23 jaar beiden alhier; C W M Hens 27 jaar en '1' J M Berg mans 22 jaar beiden alhier. Verse haantjes steeds vooradig. POELIERSBEDRIJF „FAZANT" Thorbeckelaan 83-35 - teL 2869 Waalwijk Diploma's 3e jaars: Dinie Donkers, Rika v. Engelen, Trees v. Helvoirt, Dymphy Klein, Nellie v. Loon, Bertha Maas, Di nie. de Peffer, Toos Sars, Annie v. d. Wiel, Corrie v. d Wiel, Cor rie v. Daelen, Riet Dumoulin, Ria v. d. Gouw, Jeanne v. d. Griendt, Jeanne Hoevenaars, Ria Pulles, Wilheh.iien Timmernians, Jose Timmermans, Marietje Traa, Jo ke v. Tuijl, Nellie v. Vliet, Ria de Werd. In 1 jaar niet verzuimd: B. v. Boxtel, D. v. Boxtel, C. v. Kuik, R. Leijtens, R. de Peffer, R. v. Beers,A. v. Eeuwijk, R. Hul senboom, W. Coenen, N. v;> Hel voirt, H. v. Helvoirt, H. Leijtens, J. v. d. Griendt, R .Pulles, N. Maas, J. v. Oers, J. de Rooij, C. v. d. Ven, L. Passier, N. de Vaan, J. Klerx, L. Peijnenburgh, C. van Ravenstein, D. de. WAALWIJKSE SACRAMENTS PROCESSIE A.S. ZONDAG 24 JUNI Als omlijsting van de processie van a.s. zondag heeft een Waal- wij ks Gemengd koor de vierstem mige Missa Brevis van Palestri- na ingestudeerd. Deze mis wordt driemaal uitgevoerd, niet twee maal, zoals abusievelijk in onze editie van maandag 18 juni werd vermeld (waarvoor onze veront schuldiging). Bij het verschijnen van dit blad is de mis reeds eenmaal ge zongen, t.w. donderdagavond in een plechtige avondmis in de pa rochiekerk van de H. Clemens. De wisselende gezangen werden gezongen door de schola canto- i g< onder leidim landjuweel in Eindhoven wist 't St. Ambrosiusgilde weer enkele belangrijke successen te behalen. Aan het gilde werd een prijs toe gekend voor het meest ordelijke geheel in de optocht. Daarnaast werd door Leo van Huiten de le prijs met het hoogst aantal pun ten behaald in de afdeling junio ren tamboers. De vendeliers wis ten een 2e prijs in de A klasse in de wacht te slepen voor grocps- vendelen. Gezien de overgrote belangstel ling en deelname van binnen- en buitenland kan het St. Ambrosi usgilde over de behaalde resulta ten zeer zeker tevreden zijn. THOMASRIT VOOR AUTOMOBILISTEN Om het fonds van moderator P. Stevens financieel te steunen, is voor de automobilisten in Waalwijk en directe omgeving 'n familie-autorit in de omgeving van Waalwijk uitgezet in de vorm van een fotozoekrit. De rit moet worden gereden volgens een van tevoren opgestelde rou tebeschrijving, waarbij een aan tal foto's horen. In de opgaven is te ontdekken waar deze foto's zijn gemaakt. Huwelijken F A M v Daelen 21 jaar en C P T Pullens 29 jaar beiden alhier; L P Lommers 30 jaar te Drunen en M C T Bruijstens 31 jaar al hier; C A Krooswijk 22 jaar en A M J C Pullens 20 jaar beiden alhier; J C F v d Broek 30 jaar en M F v Spaandonk 30 jaar bei den alhier; A M de Hart 27 jaar te Drunen en G A Steenbergen 23 jaar alhier. Ingekomen J I. C v Velthoven van Eind hoven; G A v Woensel en gezin van Loonopzand; E M Schoelitsz van Veldhoven; A H de Laat en gezin van Harenkarspel; G H Buijs en gezin van Amsterdam; A W Bruurmijn van Drunen; v v Drongelen en echtg van Spr.- Capelle- A C Bakkeren van Spr.- Copelle; E M A N Alberts van Breda; P A v Dijck en gezin van Heusden; W J v d Heuvel en ge zin- van Breda; H M Kleinloog van Eethen; N J Janssen van 's- Hage; M P J Verbcucken van Goirle. Qe vocfiqeschhzvQtt Oers, A. v. fer, D. Donkers, A. v. Pef- d. Wiel. 2 jaar niet verzuimd: A. Adriaanse, A. Couwenberg, M. Roksnoer, N. Schellekens, D. de Vaan, N. v. d. Gouw, N. Smits, C. Knippels, K. Freijer, S. v. d. Gouw, D. v. d. Gouw, J. v. d. Gouw, R. Klerks, G. v. d. Wiel. 3 jaar niet verzuimd: José Timmermans. ng van de hr. v. Box tel, terwijl de heer Duijvclaar de Missa Brevis dirigeerde. Zaterdagmorgen, na de kerk- consecratie. te ca. 11.15 u. wordt de Missa Brevis voor de tweede maal uitgevoerd in de nieuwe Antoniskerk, ditmaal onder lei ding van de heer Fr. Wilmont. De schola cantorum van deze pa rochiekerk zal onder leiding van de heer J. Kooien de wisselende gezangen verzorgen. De laatste uitvoering vindt plaats a.s. zondagmorgen in de kerk van St. Jan. Het gemengd koor zingt dan de Missa Brevis onder leiding van de heer G. Duijvelaar, een schola cantoruin van zangers uit alle vier de pa rochies zingt de wisselende ge zangen onder leiding van de heer Fr. Wilmont. De volkszang wordt geleid door de heer J. v. Boxtel. De H. Mis zondagmorgen, wel ke anders om 9 uur begint, vangt nu aan om half negen en wordt door de Katholieke Radio Oin- ep uitgezonden. Wat vorige week zondag reeds door de HoogEerw. 'Heer Deken Dr. B. v. d. Hurk is verzocht, wordt hier nogmaals herhaald: a. Óm precies half negen wordt de radio ingeschakeld en om pre cies half tien weer uitgeschakeld. Waalwijk is dus precies één uur in de aether. Laat de vele radioluisteraars niets merken van de slechte Waalwijkse gewoonte van vele roei vragen brillen van De Thomas fotozoekrit zixl plaats vinden op zaterdag 14 juli. Gestart wordt vanuit Waalwijk om 14.00 uur. De totale afstand, die met een snelheid van 25 kilo meter per uur moet worden ge reden, bedraagt ongeveer 60 km. Aan deze tocht zijn bijzonder fraaie prijzen verbonden, die tij dens een gezellige bijeenkomst op de avond van 14 juli zullen worden uitgereikt. Aanmeldin gen kunnen geschieden voor 7 juli bij de heer J. Kobben, Wil- nelminastraat 73, Waalwijk. In het organisatiecomité „Thomas- rit" hebben zitting drs. A. Beu nes, voorzitter en Mr. J. Rob bers, secretaris. Deze fotozoekrit is uitgezet door de heren H. Bergmans, H. Hoffmans en P. Pot. Vertrokken: T W A Zaunbrecher en gezin naar Utrecht- W Nicuwenhuizen naar Loonopzand; J .1 M v Riel naar Loonopzand; A Duquesnoij naar Waspik; A M Leijtens en gezin naar Waspik; A II Biesot naar Maastricht; A C Trimbach naar Drunen; J H M v Baardwijk naar Eindhoven; A Soeters naar Apeldoorn; W M Timmermans naar Raamsdonk. UITGEBRAND Door de bestuurder van 'n au to, C. P. V. uit Tilburg, rijdende op het Westeinde, werd een on aangename brandlucht waarge nomen. Toen hij de zaak wilde gaan onderzoeken, kwam er een steekvlam uit het dashboard. Bij het blussen, waarbij de heer V. de motorkap had opengezet, kreeg het brandje weer verse lucht aangevoerd. Het gevolg was dat de auto totaal uitgebrand is. AGENDA Musis Sacrum. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zon dag 6 en 8.30 uur: „Daar droomt elk meisje van", toeg. alle leeft. Zondag 3 uur matinee: „Alias Jesse James", toeg. alle leeft. Maandag en woensdag 8 uur: „De President", toeg. alle leeft. Luxor teheater. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zon dag 6 en 8.30 uur: „De Stalen Klauw", toeg. 14 jaar. Maandag en woensdag 8 uur: „Wapensmokkel naar Santiago" toeg. 14 jaar. Zaterdagmorgen 10 uur conse cratie van de nieuwe St. Antoni uskerk door Mgr. Bluijssen. Zondag Sacramentsprocessie. Vertrek 14.30 uur precies vanaf de Putstraat. Zondag 12 uur repetitie voor dames en heren van „Oefening en Vermaak" in De Twee Ko lommen. X (ook op eigen sterkt# geslepen) J id i Voorlichting voor gemakkelijke bevalling en om nó de geboorte een goed eni slank figuur te houden. De volledige deskundige voorlichting hiertoe in een Super de Loxe OPTICIÉN WAALWIJK

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 13