SPORTSPIEGEL DRUNEN Vlijmen heeft een nieuwe burgemeester IJW MUllM KAATSHEUVEL Zal Waalwijk a.s. zondag wederom 'n 2e klasser hebben Eerste heipaal voor brug over Capelse Vaart zit in de grond Monseigneur Bekkers zegende nieuw gebouw van de Jongeren Cursus en Mater Amabilis- school in 14 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 22 JUNI 1962 14 WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR ZONDAG 24 JUNI 1962 AMATEUR VOETBAL Promotie 3e klas RWB--St. Michielsgestel Sparta '35Zeeland Sport Promotie 4e klas Berghem SportBudelschoot Zwaluw VFC—-SCB LuctorNieuw Borgvliet TAC—Gloria BRAZILIANEN WILDEN LEO HORN 'N HALF JAAR HOUDEN De Braziliaanse Voetbalbond heeft vrijdag j.l. officieel bij de FIFA geprotesteerd tegen 't feit dat de Rus Latisjev de finale van het wereldkampioenschap tussen Brazilië en Tsjechoslowakije zou leiden. De Brazilianen twijfelden weliswaar niet aan de onpartij digheid van Latisjev, maar wa ren toch van mening, dat de Rus sische scheidsrechter door de be trekkingen van zijn land tot Tsjechoslowakije niet als volle dig neutraal bestempeld kon worden. De Brazilianen hadden het liefst onze landgenoot Leo Horn als scheidsrechter van de finale gezien. De FIFA heeft ech ter het Braziliaanse protest afge wezen. Hoe ingenomen de Brazilianen met Horn als scheidsrechter wa ren, bleek uit het aanbod, dat zij hem deden: Leo Horn werd na melijk uitgenodigd om voor een maandsalaris van ruim 3.500 gedurende een half jaar wed strijden in Brazilië te leiden. Bo vendien zou Horn voor elke wed- striid (vier per maand) nog een bedrag van 350 ontvangen. Leo Horn heeft deze eervolle uitno diging echter moeten afwijzen, omdat hij zijn textielzaak te Am sterdam gedurende zo'n lange tijd niet alleen kan laten. Sedert vrijdag, toen sir Stan- lev Rous, de president van de FlFA, het Braziliaanse verzoek om voor de finale een andere scheidsrechter aan te wijzen, re soluut afwees, gaat er een ge vleugeld woord door Santiago. Een bekend Europees scheids rechter zei toen: „Het is zo jam mer, dat bij de FIFA slechts drie lieren het voor het zeggen heb ben, namelijk, sir, Stanley en Rous". De arbiter, die deze op merking maakte wilde liever niet hebben dat zijn naam gepubli ceerd werd, omdat hij moeilijk heden met de „drie heren" wilde voorkomen. Dezelfde sir Stanley Rous had toch een troostprijs voor Leo Horn. Tijdens een cocktailparty te Santiago werden namelijk ze ven scheidsrechters, die in dit wereld kampioenschap wedstrij den hebben geleid, onderscheiden met de „zilveren fluit". Hierbij was ook Leo Horn. De anderen zijn: Dusch (Did.), Davidson (Schotland), Gardeazabal (Span je), Latyschev (Rusland), Robles (Chili) en Yamasaki (Peru). Capelle Wit Zwart ONIWit Zwart Wit Zwart speelt zaterdagmid dag om kwart over 4 'n vriend schappelijke wedstrijd in 's-Gra- venmoer tegen het eerste elftal van ONI. Het belooft een interes sant duel te worden. Om half 3 wordt als voorwedstrijd gespeeld ONI 2—Wit Zwart 2. R.W.B.-St. Michielsgestel brengt de beslissing I A.s. zondag zal dan de promo tiewedstrijd naar de 2e klasse in Zuid I zijn beslag krijgen. Na een zeer spannend verloop moeten de laatste twee wedstrijden beslis sen over de promotie van nog 2 clubs, waarvoor nog 3 kansheb bers zijn, t.w. Gestel, Zeeland Sport en RWB, resp. met 4, 4 en 5 punten. Van genoemde drie ge gadigden staat Bcsoijen dus met o punten en voor zondag een thuiswedstrijd tegen Gestel er ongetwijfeld het beste voor, daar RWB reeds aan een gelijk spel genoeg heeft om de promotie naar de 2e klasse tot een feit te maken. Zowel Gestel als Besoijen hebben hun kans weten te be houden door zondag j.l. opmer kelijke successen te behalen. Bei de elftallen zullen dus zondag in Besoijen weten dat eikaars krach ten heel weinig of niets verschil len, en derhalve zullen zowel Gestel als Besoijen met alle élan waarover beschikt kan worden, deze beslissende strijd spelen. Nogmaals, RWB heeft aan een gelijk spel reeds voldoende, maar wij zijn er van overtuigd dat de elf tricolores met maar één doel voor ogen in het veld zullen ko men, n.l. van Gestel te winnen en daardoor, wanneer hen dit ge lukken mag, tevens een sportieve plicht ten opzichte van Zeeland Sport waar te maken. RWB-ers, jullie hebben in Vlissingen laten zien dat, wanneer er 90 minuten lang gevoetbald en gewerkt wordt er voor geen enkele tegenstan der behoeft te worden onder ge daan. Daarom jongens, tegen Gestel zondag vanaf het begin tot het einde alle krachten ingezet voor de overwinning en de kroon van deze is niets meer of min der waard dan het 2e klasser- schap voor RWB en een gouden bladzüde in de ruim 55-jarige ge schiedenis van jullie vereniging. Dus mannen, zet 'm op en good luck. Het is natuurlijk onnodig het publiek er op te wijzen dat de belangstelling voor de wed strijd van a.s. zondag enorm groot zal zijn, ook vanuit Gestel. Tegen Sparta lieten vele bezoe kers het op het nippertje aanko men, wat de tijd betreft even vóór of over half drie, wat wach ten betekent voor die bezoekers en een moeilijke overbelaste ver- kooD van kaarten. Daarom nog maals tot degenen die in de gele genheid zijn: kom wat vroeger, zeker nu het de beslissingswed strijd tegen Gestel betreft. Scheidsrechter is de heer J. H. Kruas uit Oudenbosch, die als grensrechter wordt bijgestaan door de heren F. de Klerk en J. Kleine Schaars. Aanvang half drie. MEDEDELING VAN HET R.W.B.-BESTUUR In verband met de a-s. zondag te houden Sacramentsprocessie heeft het bestuur van RWB ge tracht de beslissingswedstrijd te gen Gestel op een andere speel dag en/of op een gewijzigd aan- vangsuur te spelen. Dit is NIET gelukt, zodat de bedoelde wed strijd a.s. zondag OM HALF DRIE DOORGAAT. Langstraatweg weer een stap in de goede richting De eerste klap op de 19 meter lange heipaal voor de brug over de Capelse vaart is woensdagochtend omstreeks half negen door middel van een gigantische hei-installatie gegeven. Maar liefst 400 van deze palen zullen de komende weken in de zuch tende en zuigende veenmassa ten noorden van Capelle de grond in worden gestroefd. 400 Heipalen van 19 meter lang; tesa- men vormen zij de afstand van het nieuw aan te leggen traject tussen Waalwijk en Waspik, ongeveer 7 kilometer. Deze vier honderd palen tesamen zullen de hechte ondergrond moeten gaan vormen voor de grootste brug die ooit in de provincie Noord-Brabant is gebouwd, de Moerdijkbrug buiten beschou wing gelaten. De brug zal een totale lengte krygen van 90 meter 1 miljoen ner kilometer Het in de grond slaan van deze eerste heipaal, welk ceremonieel werd verricht door de hoofdinge nieur en directeur van de provin ciale waterstaat van Noord-Bra bant, de heer Hamers, vormt het begin van de aanleg van de weg Waalwijk-Waspik. In het kader van dit werk zullen in dit tracé 24 duikers en de onderbouw van een brug over de Capelse vaart moeten worden aangelegd. Het hele gevalletje zal dan op 5,6 mil joen gulden zijn gekomen, waar dan nog bij komt IV2 miljoen gulden voor de te gebruiken hei palen en klinkers. Hiermee zal de weg Waal wijk-Waspik dan on geveer 1 miljoen gulden per strekkende kilometer gaan kos ten, waarbij dan nog moet wor den vermeld, dat op de weg nog geen definitief dek aangebracht is. Het heien van de palen, dat door de N.V. van Lieshout te 's- Hertogenbosch zal worden ver richt, zal ongeveer drie tot vier maanden in beslag nemen. Duur IV2 jaar Om de bouw van de brug en de aanleg van dit gedeelte van de Langstraatweg te vergemakkelij ken, heeft de Zwolse internatio nale Aannemingsmij. de N.V. R. Boltje en Zn., de Capelse vaart ter hoogte van de ontworpen Hoofdingenieur Hamers, directeur van de Provinciale Waterstaat heit de eerste paal in de grond iet aanleggen van het brug omgelegd. Deze zelfde aan- nemingsinij. is momenteel druk bezig met h< wegbed. Om de cutterzuigers in de ge legenheid te stellen het werkter rein binnen te varen, heeft men twee tijdelijke hulpsluizen aan gelegd. Wii men tot een goede ondergrond voor de komende Langstraatweg komen, dan moet eerst een aanzienlijke hoeveel heid veen worden verwijderd, waarna de leemte weer moet worden opgespoten met zand. Op dit moment heeft men reeds een 700.000 m3 grond ontgraven. De totale hoeveelheid op te spuiten zand zal ongeveer een miljoen kubieke meter bedragen. Het zand wordt opgezogen uit speci aal daartoe aangelegde zandput- ten, waar de zuiger „Overijsel" met een capaciteit van 20.000 tot 25.000 m3 zand per week met een tweetal kleinere cutterzuigers ieder met een p.k. van 800, het zand tot op een diepte van 25 me ter naar boven halen. De bezet ting van het personeel, dat tot 't minimale is teruggebracht (42) wordt bijgestaan door 8 draglines met een gezamenlijke inhoud van 5000 liter. Men hoopt binnen een tijdsbe stek van anderhalf jaar met het werk, dat door de slechte weers omstandigheden van het laatste half jaar' enorm veel vertraging heeft opgelopen gereed te komen. Dit zal kunnen worden bereikt door de inzet van nog groter ma teriaal van de N.V. Boltje uit Zwolle. Eigen nolder Om het zand op een vlotte ma nier naar boven te kunnen krij gen, heeft men niet minder dan tien miljoen kubieke meter wa ter nodig, dat is viermaal zoveel als een stad als Den Bosch jaar lijks verbruikt. Een gedeelte van het water wordt dan weer ge bruikt 0111 het veen terug in de zandputten te spuiten. De boeren in de chntrek van het werkgebied ondervinden nagenoeg geen last van de werkzaamheden aan dit project. Dit heeft men kunnen bereiken door een onafhankelij ke waterbeheersing. Slijtage Door het uitgraven van T veen is nu een kanaal ontstaan, waar straks de Langstraatweg moet komen te liggen. Dit weggraven van het veen was noodzakelijk om een hechte ligging van het wegdek te verkrijgen. De onder grond zal dan worden gevormd door een laag.geel zand, dat dooi de zuigers uit de zandkuilen op gehaald wordt. Dit zand is bij zonder grof zodat men aan boord van de zuigers nogal eens heeft te kampen met vroegtijdige slij tage. Dat vertraagt niet alleen 't werk, het maakt ook de Lang straatweg enorm duur. Door de kosten van afgraven, aanleggen van wegdek, de dui kers en de brug, zal het wegge deelte Waalwijk-Waspik wel het duurste tracé worden van de ge hele Langstraatweg. De weg zal nog niet worden voorzien van de definitieve bovenlaag omdat voor de brug nog zettingen moeten worden aangebracht. Het wegdek zal tydelyk worden gevormd door klinkers. Zuurbrand kunt U blussen in een mum met Rennics Filmjournaal Mr. L. M. Schweitzer wethouder te Enschede benoemd tot burgemeester Mr, M. L. N. Schweitzer, wethouder van Enschede, is met in gang van I juli benoemd tot burgemeester van de ruim 10.00(1 inwoners tellende gemeente VI ymen. De heer Schweitzer be. heerde in het college van B. en W. in Enschede de portefeuille van Volkshuisvesting, bouwzaken en economische zaken. Vlijmens nieuwe burgemeester is vijftig jaar oud. In 1937 pro moveerde hij aan de katholieke universiteit van Nijmegen tot doctor in de rechten. Vrij kort daarop kwam hij als particulier secretaris in dienst bij oud-mi nister dr. T. J. Verschuur. Gedu rende deze periode werd hij te vens belast met het secretariaat van de Nederlandse particuliere Rijnvaartcentrale te Rotterdam. In I960 vestigde inr. L. M. N. Schweitzer, die geboren is in Heerlen, zich aan zijn taak als gemeenteraadslid, reeds een jaar later werd hij gekozen tot frac tievoorzitter van de KVP als op volger van de inmiddels tol KAB-voorzitter benoemde heer A. J. Middelhuis. Toen hij in 1953 wethouder H C. Nijkamp opvolgde als wet hou der van Enschede, zag de heer Schweitzer zich genoodzaakt zijn praktijk als advocaat neer te leg gen. Naast z;;n taak als wethou der bekleedde de nieuwe burge meester van Vlijmen te Enschede verschillende maatschappelijke en kerkelijke functies. Mr. Schweitzer is getrouwd met de dochter van de oud-bur gemeester van Breda, B. van Slobbe. 15 Loon op Zand ZEELAND SPORT Van verre ziet men de vlaggen van Zeeland Sport triomfantelijk, reeds zeker van de overwinning, wapperen boven deze stad. Deze voorbarigheid verkeerde echter binnen twee uur in rouw. Een ploeg, die thuis nog geen enkel punt behaalde, trok na een bril jant gespeelde wedstrijd zegevie rend huiswaarts. Werkelijk, RWB dat thuis niet veel voetbal heeft getoond, speel de prachtig. Is dit te danken aan de gewij zigde opstelling, aan de suppor ters, of hadden de tricolores slechts „een goede dag?" Het moet gezegd worden, dal de heide „pieuwelingen" zich voortreffelijk van hun taak ge kweten hebben. Dit was echter niet 't enige. Ik hen van mening dat de supporters veel aan deze RWB-victorie hebben bijgedra gen. De supporters uit oi' thuis scheelt honderd procent De spelers hebben bewezen dat ze het kunnen en voor geen enkele ploeg behoeven onder te doen. In Vlissingen schiepen de RWB- supporters een sfeer, die '11 des illusie van 22 te boven kon ko men. RWB-supporters, er zijn wed strijden, die door jullie gewon nen kunnen worden. Moedigt je jongens aan; een wedstrijd duurt anderhalf uur. Outsider motori tingen Mo: een men t van d< telijk lukkig dig de mens, lichaa gaan bestal We ti en de Hi; 't arb zien i maar geluk gehee drijf, selijk verse Voor gevei neur N; spral heer verte in e< komi den scho mem D lissc de I men com een den zou wer van kloi „Samenwerking tussen gemeentebestuur en kerke lijke overheid van eminent belang" „Ik ben niet naar Waalwijk gekomen, om een groot gebouw in te wijden, maar wel, omdat ik nog eens graag hier wilde zijn, om mijn grote waardering uit te drukken, voor de samenwerking tus sen het gemeentebestuur en de kerkelijke overheid". Met deze woorden opende monseigneur Bekkers, bisschop van 's-Hertogen- bosch, zijn rede die hij hield in het nieuwe clubgebouw van de Jongerencursus en de Mater Amabilisschool. Hieraan vooraf gaand was door de bisschop de plechtige inzegening verricht van dit moderne gebouw aan de Taxandriaweg, dat tot stand is kun- nen komen dank zij de medewerking van verschillende instanties. Burgemeester Teijssen, in zijn hoe danigheid van voorzitter van het be stuur van de Jongeren Cursus en Ma ter Amabilisschool, memoreerde in zijn toespraak, hoe reeds jaren gele den de totstandkoming van dit ge bouw bij het bestuur op het program ma had gestaan. Bij het contact dat werd opgenomen, met het gemeente bestuur! bleek al dadelijk, dat deze wel bereid was tot de stichting van een dergelijk gebouw, dat na de tot standkoming verhuurd zou kunnen worden aan de Jongeren Cursus en de Mater Amabilisschool. Vooral dank zij de medewerking van de Dienst Gemeentewerken, in bijzonder van de heer Kobben en de heer Koevoets, die het ontwerp van het gebouw hebben gemaakt, was al dadelijk een stap in de goede richting gezet. De burgemeester bracht tevens dank aan mej. Hoffraans en mej. van Erp voor het vele werk wat zij in al die jaren hebben verzet. Eveneens werd dank gebracht aan mej. Slobbe voor de huisvesting aan de meisjes van de Mater Amabilisschool. Burgemeester Teijssen betitelde dhr. Swarts als de BEJAARDEN OP STAP De bejaarden uit Drunen en Elshout zul len op 12 juli a.s. hun jaarlijks uitstapje maken. Het comité dat jaarlijks deze reis verzorgt en organiseerd is met de voorbe reidingen druk bezig. Komende week zal voor bestrijding van de kosten een envelop pen-actie worden gehouden. De auto-bezit ters uit Drunen en Elshout hebben ook voor dit jaar spontaan hun medewerking toe gezegd. KRASNAPOLSKY GAAT FEESTVIEREN De Spaarclub Krasnapolsky gaat in het komende seizoen feestvieren. Op de deze week gehouden algemene vergadering werd besloten om in het komende seizoen hetj 75- jarig bestaan te herdenken. U BALLONNENWEDSTRIJD Deze week kon de uitslag van de ballon nenwedstrijd welke op 30 april ter gelegen heid van Koninginnedag werd gehouden, be kend gemaakt worden. Josje van Huiten, van de Jongensschool te Drunen, werd win naar. Zijn ballon kwam in Zuid-Frankrijk terecht. Balonnen die werden retour gezon den kwamen uit Frankrijk, Zuid-Duitsland en Zwitserland. VOLLYB AL-CLUB De Vollybalclub Quo9 Ego, welke in het afgelopen seizoen zulke prima successen boekte (zij werd o.a. kampioen)is van plan om in het komende seizoen ook weer sterk voor de dag te komen. Momenteel is er een trainer aan de club verbonden en iedere vrijdagavond i9 het voor de jongens van de Vollybal trainingsavond. Quos Ego kan er ook nog enkele leden bij gebruiken en ziet graag dat jongens die belangstelling hebben voor de vollybalsport de gelederen van Quos Ego komen versterken. ZONDAGDIENST Vanaf zaterdagmiddag 1 uur tot maandag morgen 8 uur, uitsluitend voor spoedgeval len, dienst: Dr. v. d. Wouw. VOETBAL Het vierde elftal van RKDVC is er dit jaar in geslaagd het kampioenschap te ver overen. In de promotiecompetitie moest de strijd aangebonden worden tegen Veerse Boys 4 en Dongen 4. De Drunenaren zijn er nu ook in geslaiagd om te promoveren. Ter gelegenheid hiervan zal er a.s. zaterdag een huldigingswedstrijd gespeeld worden. RKDVC 4 zal dan de strijd aanbinden tegen het elftal van RKDVC dat negen jaar gele den kampioen in de 4e klas werd en promo veerde naar de 3e klas. De opstelling was toen, en zal nu waarschijnlijk hetzelfde zijn: d.: L. Brok; a.: G. v. d. Wiel en C. Jansen; m.: J. Vrijhoeven, F. Pijnenborg en T. v. d. Wiel; v.: L. v. d. Geldt, P. v. Helvoirt, G. v. Gorcum, T. van Weert en G. v. Helvoirt. Dit kan dus een aardige wedstrijd worden, waarbij we benieuwd zijn of de oudere gar de nog in staat is partij te geven aan de jeugd. Aanvang 6 uur. en zonder dat Uw omgeving er weet van heeft. Gewoon maar laten smelten op de tong, zonder water of wat ook. Rennies zijn nog lekker ook. AGENDA Zaterdag 23 juni: 8 uur: De kanonnen van Navarone, Hoge Braken, 14 jaar. Zondag 24 juni 4 uur: De kanonnen van Navarone, Ho ge Braken, 14 jaar. 8 uur: idem, idem. Woensdag 27 juni: 8 uur: De kanonnen van Navarone, 14 jaar, Hoge Braken. „DE KANONNEN VAN NAVARONE" De film „De kanonnen vaJ Navarone" is gemaakt naar het gelijknamige boek van Alistair Mc. Lean waarvan in Nederland reeds enige tienduizenden exemplaren zijn verkocht en dat bovendien in een bekend Nederlands weekblad als feuilleton werd geplaatst. De film werd grotendeels opge nomen op de Griekse eilanden, met Rho- dos als hoofdkwartier van de filmexpeditie. Een en ander was slechts mogelijk dank zij de hulp van de Griekse regering; leger en vloot werden op grote schaal ingeschakeld, zelfs een vredesverdrag tussen Griekenland en Turkije moest worden gewijzigd, omdat er anders geen oorlogsmaterieel op Rhodes gebracht mocht worden. Na een half jaar filmen in Griekenland volgden nog negen weken van opnemen in een van de grootste filmstudio's van Engeland. Het is een weergaloos knappe kleuren- cinemascope geworden, die iedere bezoeker tot de laatste minuten zal boeien. Het gaat om de redding van tweeduizend soldaten, die afhangt van zes onverschrokken man nen, die tesamen een sabotageploeg vormen, met de opdracht de kanonnen van Navaro ne te vernietigen. Een voortreffelijke regie heeft tot een actiefilm gevoerd, die door- weyen is met een geladen atmosfeer, waar- van men zich na afloop van de film moei lijk kan losrukken. -- Iedereen die houdt van spanning, knappe filmregie, voortreffelijke montage, prachtige kleuren en goed spel, moet niet nalaten de ze film te gaan zien. GEMEENTERAAD Dinsdag 26 juni zal de gemeenteraad van Loonopzand om 19.30 uur voor een open bare vergadering bijeen komen in de bode ga van het café-restaurant „De Efteling". Agenda 1. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 5 april 1962. 2. Ingekomen stukken 3. Voorstel tot het doen van grond- transactiee. 4. Voorstel tot het geven van straatna men. 5. Voorstel tot wijziging van de Uitke ringsverordening en het Algemeen Ambte narenreglement voor deze gemeente. 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking ex artikel 72 van de Lager Onder wijswet 1920. 7. Voorstel tot vaststelling van de defi nitieve vergoeding ex artikel 73 van de Kleuteronderwijswet over 1961. 8. Voorstel tot het instellen van een na jaarskermis te Kaatsheuvel, alsmede tot wij ziging van het subsidie-schema voor de plaatselijke muziekgezelschappen. 9. Voorstel tot het treffen van een aan tal voorzieningen met betrekking tot de sa lariëring en de secundaire arbeidsvoorwaar den van het gemeentepersoneel. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet voor het verbouwen van de voormalige kantoorruimte van het Gemeen te-Gasbedrijf tot toonzaal. 11. Rondvraag. FA. J. VAN ESCH OPENDE PRACHTIG NIEUWE KANTOREN. JplM- i* Vanmiddag werd door de burgemeester van Loon op Zand de geheel nieuwe kan toren van de Fa. J. van Esch geopend. Het nieuwe kantoor dat men heeft gebouwd ge tuigt van een vooruitziende blik. Het ge heel is royaal, modem, zakelijk en sfeer vol ingericht, waar het zeer prettig zal zijn om zaken te doen. 's Morgens begon de dag met een H. Mis in de Parochiekerk, waarna een gezamen lijk ontbijt volgde met het personeel der fa briek. Om 10.30 uur kreeg het personeel de gelegenheid de nieuwe kantoren te bezich tigen. Van 3 tot 5 uur had men gereser veerd om zijn zakenrelaties te ontvangen, die in de gelegenheid werden gesteld zo wel de kantoren als de fabriek te bezich tigen. 's-Avonds om 7 uur werd het gehele personeel met hun dames, totaal 150 per sonen, een diner aangeboden, waarna een bekend cabaretgezelschap de avond verder heeft opgevrolijkt. Wij wensen de firma van Esch, die de opening van de kantoren slechts beschouwd als een mijlpaal, ook voor de toekomst veel succes. FINALE BISSCHOPSBEKERWEDSTR1J. DEN 1962 Nadat zondag j.l. in De Efteling te Kaatt- heuvel de kringkampioenen een spannende strijd leverden om het juniorenkampioen schap van Noord-Brabant, gaan zondag aj. op de terreinen van Uno Animo te Loon- op-Zand de vertegenwoordigende elftallen uit de acht districten, waarin het gebieds deel van het bisdom 's-Bosch door de Ned. Kath. Sportbond is verdeeld, elkaar bestrij den, om het bezit van de zilveren wissel beker, welke indertijd door mgr. Mutsaerti beschikbaar werd gesteld. De finalisten in deze districten zijn: voor Eindhoven, Brabantia Eindhoven; voor Hel mond, SJVV, Deurne; voor de Maasbuurt, OSS '20, Oss; voor Maas en Waal, AWC, Wijchen; voor Nijmegen, Union Nijmegen; voor Tilburg, SET Tilburg. Voor Den Bosch en De Kempen waren de vertegenwoordi gers op dit moment nog niet bekend. De ploegen zijn als volgt ingedeeld poule A: AWC - SJVV - SET - Union. Poule B: De Kempen - Den Bosch - Brabantia - Oss '20. Voordat de wedstrijden om kwart voor één een aanvang nemen, is er om half één eerst een vlaggenparade voor alle deelne mende verenigingen. besti het 1

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 14