De Echo van het Zuiden WAALWIJK KAATSHEUVEL mmmMMmmmMsm J. VERAA EN ZN JONGENS en MEISJES personeel GROTE JULI AANBIEDINGIn „Hel Huis van Vertrouwen 1 Gouden be^taansfeest Schoenfabriek „NEERLANDIA" voor de stikkerij VRIJDAG 6 JULI 1962 84e JAARGANG No. 52 WILLEM VAN ORANJE COLLEGE TE WAALWIJK Voor het eindexamen h.b.s. A slaagden de volgende candidaten: E. Ros, 's-Hertogenbosch; A. P. Driesprong, Driinmelen; P. W. v. Eersel, J. de Geus, E. M. Kielen, en J. A. Schild, allen te 's-Gra- venmoer; W. A. Kuijsten Sprang- Capelle; A. K. C. Maijers Sprang; J. W. C. Ploeg, Tilburg; P. A. W. Scheffelaar Klots, 's-Hertogen bosch; G. H. Sprengers, Heusden: M. J. H. v. TilborghW. L. B. Wilschut, 's-Hertogenbosch; A. M. Winkelman, Sprang. Afgewezen: 2 candidaten. GEMEENTERAAD OP EXCURSIE IN ENSCHEDE Het college van burgemeester en wethouders, de voltallige raad en enige hoofdambtenaren heb ben donderdag een excursie naar Enschede gemaakt, waar o.a. het bekende stadhuis van deze stad werd bezichtigd. Zoals men weet bestaat er in Waalwijk reeds lang behoefte om tot uitbreiding van het stadhuis over te gaan, om zodoende de verschillende gemeente-instanties meer cen traal geplaatst te krijgen. Ook het stadion van Enschede is met een bezoek vereerd, waarbij te vens aan verbonden was een al gemene uiteenzetting betreffende sport en lichamelijke opvoeding door de directeur van die dienst. Ten slotte is door de raad en het college van B. en W. van Waal wijk de woningbouw in deze stad hekeken. Het bezoek werd beslo ten met een bezoek aan het tex tielmuseum van Enschede. De excursie betrof dus voorna melijk objecten die eveneens voor Waalwijk van belang zijn. LIEDERTAFEL HEEFT ALS GASTE ANNY ELORIE Kermismatinee ook dit jaar weer uitzonderlijk. Met niet minder dan Anny De- lorie als gaste zal de Liedertafel „Oefening en Vermaak" haar jaarlijks kermismatinee brengen. Zondag 8 juli om 12 uur treedt deze bekende alt van de Neder landse en Frankfurter opera in een uitgebreid programma in Musis Sacrum op. De mogelijk heid tot plaatsbespreken bestaat zaterdag 7 juli van 1(5 tot 17 uur aan de zaal. Ook O.O.G. heeft een geva rieerd kermisprogramma samen gesteld voor wat betreft het jaar lijkse matinee. In zaal Jan de Nijs (Gecroonde Leersse) zullen ver schillende radio- en televisiester ren optreden. Namen als Anneke Grönloh de bekende teenagerster, de Warnas en Tony Bakennes zeggen dunkt ons al genoeg. KIOSK-CONCERT HARMONIE „ST. JAN" Het gure weer waarmee we nu al geruime tijd geplaagd worden, is vanzelfsprekend niet bevorder lijk voor een massale belangstel ling hij een zomeravond-concert. Dat ondervond de harmonie „ST. Jan" woensdagavond ook, toen zij een concert gaf op de ge meentelijke muziekkiosk, die ge plaatst was op het gunstig gele gen plein tussen v. Vessemstraat, Bockelaerstraat en v. Werken- straat, in de Baardwijkse nieuw bouw. Onder het aanwezige publiek was het jeugdige element aan vankelijk nog het best vertegen woordigd, doch voor een rustig beluisteren van de muziek is de aanwezigheid van een speelgrage kinderschaar niet bepaald bevor derlijk. De wijze waarop „St. Jan" haar mooi gevarieerd programma on derleiding van directeur v. Iersel uitvoerde, verdient alle lof en het was dan ook jammer dat 't weer vele luisteraars thuis bij de war me kachel deed blijven. De om wonenden hebben vanuit hun ka mers of vanaf hun balcons nog 't best van dit concert kunnen ge nieten. „St. Jan" heeft met deze zeer verdienstelijke uitvoering bewe zen dat zij, niettegenstaande de minder sterke bezetting, nog steeds tot behoorlijke muzikale prestaties in staat is. BEJAARDEN VAN WAALWIJK MAAKTEN JAARLIJKS UITSTAPJE Woensdagmiddag hebben de bejaarden van Waalwijk, 243 man sterk met in totaal zeven bussen hun jaarlijks uitstapje gemaakt. Om 1 uur werd vanaf het Vredesplcin vertrokken, en de reis leidde daarna via Tilburg en Hilvarenbeek naar Eersel bij Eindhoven. In restaurant „Ro- zenstein" werd aangezeten aan een welgevulde koffietafel. Pre cies om 7 uur zetten de bussen zich weer in beweging om via Oisterwijk en Udenhout in Waal wijk aan te komen. Jeugddrum band „Ons Genoegen" haalde de bejaarden van Waalwijk met 't nodige muzikale eerbetoon af. Na de koffietafel in Eindho ven deed de heer Meijs, na eerst allen die aan het slagen van dit reisje hadden bijgedragen te heb ben bedankt, in het bijzonder de gemeentepolitie van Waalwijk, mevrouw Sars, de eigenares van restaurant „Rozenstein" voor 't gastvrije onthaal, de Coöperatie „Broederhulp" en André v. Hilst voor de geschonken tractatie en de leden van het Rode Kruis, me dedeling van zijn voornemen als voorzitter af te treden. De heer Burmanje dankte na mens de bejaarden het comité voor de hijzonder geslaagde mid dag. ZWARE MATERIËLE SCHADE NA AANRIJDING Op 't zo stilaan meest beruch te kruispunt van Waalwijk, waar verkeersborden blijkbaar geen enkel effect opleveren, heeft zich dinsdagochtend 'n ongeluk voor gedaan, waarbij zware materiële schade viel te constateren. Vanuit de Besoijensestraat na derde de heer F. uit Waalwijk met zijn Renault bedoelde krui sing. Om voorrang te verlenen aan een Volkswagen, die vanuit de richting Waspik naderde, stopte de heer F. Op datzelfde moment kwam vanuit de Kruis straat een zekere W. K. G. uit Mussum (Duitsland) aanrijden. Zonder te stoppen wilde deze het kruispunt passeren, waarbij de botsing met de Volkswagen'ont stond. De Volskwagen schoof vervolgens door naar de wagen van de heer P., die lichte schade opliep. De Volkswagen en de B.M.W. van de Duitser werden zwaar beschadigd. Verse haantjes steeds vooradig. POELIERSBEDRIJF „FAZANT" Thorbeckelaan 33-35 - tel 2869 Waalwfjk BURGERLIJKE STAND Geboorten Johannes T zv A Scholte-Vos Sprang-Capelle; Brenda V dv F A Meijer-Vonder; Petrus J M zv A W Pullens-van Boxtel; There- sia W H dv G A Kampen-Hen- keiman; Johan H W M zv J C Brekelmans-Klijsen te Loonop- zand; Corné H zv J G Beex-Lam- mers. Overlijden Neeltje J Zwart wed J v Zeist 86 jaar: Henricus B v d Ven echtg M W Beerens 62 jaar te Loonopzand. Huwelijksaangiften J Bouman 23 jaar te Wijk en Aalburg en M A H Koeben 21 jaar alhierJ H Smits 25 jaar te Drunen en AM vd Broek 25 jaar alhier; H J I Lommcrs 25 jaar te Vlijmen en J E Klerx 27 jaar al hier; J L M Brok 26 jaar te Dru nen en I |M W v Baardwijk 25 jaar alhier; H J M Rombouts 32 jaar en A M C Krol 29 jaar bei den alhier; L A J Elias 31 jaar te Tilburg en A M C de Jongh 33 jaar alhier; J A H van Helvoirt 25 jaar en E M Kleijn 25 jaar bei den alhier; G P Petit 28 jaar te Eindhoven en J A van der Loo 26 jaar alhier- A G Remie 59 jaar en P A M Hoekman 46 jaar bei den alhier. Huwelijken: C Koogje 26 jaar en W Mole- graaf 23 jaar beiden alhier. Ingekomen H v d Wildenberg en echtg van Heeze; A Merkx en echtg van Boxmeer; M E L G Raaijinakers van Amersfoort; F J de Bont en gezin van Raamsdonk; T J M Hellings van Canada. Vertrokken W J Pfeiffer en echtg naar Heesch; J G Gollon naar 's-Her togenbosch; J J A v Delft naar Bergenopzoom P v d Wal echtg Severs en gezin naar Veldhoven; W Molegraaf naar Drunen; C Koogje naar Drunen; W J v d Pas naar Loonopzand; A M van Zeist en gezin naar 's-Bosch; J J Evers naar Schijndel. AGENDA Musis Sacrum. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zondag 6 en 8.30 uur: „Afspraak je in september", toeg. alle leeft. Zondagmiddag 3 uur matinee: „De wraak van Tangoroa", toeg. 14 jaar. Maandag, dinsdag en woensdag 8 yur: „Zes Zwarte Ruiters" toe gang 14 jaar. Luxor theater. Vrijdag en zaterdag 8 uur, zondag 6 en 8.30 uur: „Brigitte, het meisje van Place Pigalle", toeg. 14 jaar. Maandag, dinsdag en woensdag 8 uur: „De terreur van de Rode Draak", toeg. 18 jaar. Aula Dr. Mollercollege. Zaterdag 7 juli 9.30 uur plech tige H. Mis door Moderator Ste vens. Zaterdag 7 juli 10.30 uur af scheid leerlingen en docenten. Zondag 8 juli van 12 uur tot half 2 afscheidsreceptie Modera tor Stevens voor vrienden, be kenden en ouders van leerlingen. ANTON VAN BLADEL Waalwijk Voor uitbreiding van onze fabriek, vragen wij voor direct en voor de onderwerk-afdeling Aanmelden: Hoek Irenestr. Wilhelminastr. 18 DIEFSTALLEN. Iemand heeft zondagavond van de kermisdrukte in café „De Efteling" van de heer A. Vugts, gebruik ge maakt om zich meester te maken van een geldkistje van de eigenaar dezer zaak, waarin zich een bedrag van ruim tweeduizend gulden, spaarbank boekjes en andere bescheiden bevond. De heer V. had het kistje een plaats gegeven in een kast van de op de eerste verdieping gelegen slaapka mer. Kinderen van de eigenaar, die in een naast gelegen slaapkamer reeds te bed lagen, menen wel iemand over de verlichte overloop te hebben zien gaan, maar hebben daaraan geen bijzondere aandacht geschonken. Ge zien de brutaliteit waarmee de tot nog toe onbekende dader tewerk is ge gaan, acht men het zo goed als zeker, dat deze met de situatie ter plaatse op de hoogte was, en bovendien wist niet gestoord te worden door de man schappen van de bereden politie, die hier tijdens de zomermaanden in pen sion zijn, doch nu in verband met dienst elders, niet aanwezig waren. Zondagavond heeft de Kaatsheu- velse rijkspolitie de achttienjarige Tilburgse huisschilder F. M. gearres teerd, omdat hij in een danszaal van de daar heersende drukte had gepro fiteerd om enkele portemonnees te stelen van een tweetal Kaatsheuvelse meisjes. Toen deze namelijk op een gegeven moment hun portemonnees misten, en een sterk vermoeden had den dat genoemde Tilburger daar ver moedelijk wel meer van zou weten, werd de politie gewaarschuwd. Toen deze echter ter plaatse arriveerde, was de verdachte jongeman nergens meer te bespeuren. Op een gegeven moment zagen de agenten, die nog enige tijd in de dans zaal waren gebleven, dat een jonge kerel meer dan normale belangstel ling toonde voor de in de gang naast de zaal hangende kleding door de zakken te inspecteren. Het bleek de bewuste Tilburger te zijn, die meteen in de kraag werd gegrepen en naar 't politiebureau overgebracht. Hier ont kende hij aanvankelijk iets met de vermissing van de portemonnees te maken te hebben, maar toen hij nog eens extra aan de tand werd gevoeld, gaf hij na enige tijd toe de diefstal te hebben gepleegd. De portemonnees bleek hij te hebben weggegooid na de inhoud (enkele tientjes in z'n zak te hebben gestoken. INBRAAK In de nacht van maandag op dins dag is een inbraak gepleegd in de zelfbedieningswinkel van P. de Gruy- ter in de Hoofdstraat. Toen 's mor gens een lid van het bedieningsper soneel aan de achterzijde van het pand arriveerde om dit te openen, stond de deur van het magazijn wagenwijd open, terwijl een groot gat in het daarboven aangebrachte matglas wei nig twijfel liet omtrent de wijze waar op men zich toegang had weten te verschaffen. Direct werd de bedrijfs leider, die deze dag vrij was, en de rijkspolitie gewaarschuwd. Diverse opengebroken dozen toonden aan dat het hele magazijn bleek te zijn nage snuffeld en daaruit bleken enige pak jes thee en enkele flessen cherry te zijn verdwenen. Een drietal lege bier flesjes, welke weer netjes in 't kratje waren teruggeplaatst nadat deze, ver moedelijk met het oog op vingeraf drukken, met een doek waren be werkt, waren een bewijs dat de be zoekers) niet alleen van gerstenat hield(en), maar bovendien van orde hield(en). In de winkel toonde de ge heel uitgetrokken lege kas, welke, met het oog op vernieling bij inbraak altijd wat open staat, dat deze was ge ïnspecteerd. Ten slotte bleek dat men op het kantoor een tevergeefse aan val had gedaan op de ingemetselde brandkast. Het beton langs de rand van de deur was wat stuk gehakt en ook het slot heeft men getracht te forceren, want dit bleek onbruikbaar. Vermist werden verder een fiets, de aktetas van de bedrijfsleider, waar uit men de studieboeken keurig ter zijde had gelegd, alsmede een bood schappentas, vermoedelijk voor het bergen van de thee en de cherry. Bij het onderzoek werd ook nog gebruik gemaakt van een speurhond. BOND VAN BEJAARDEN MAAKTE UITSTAPJE Met een tweetal bussen maakten de leden van de Bond van Bejaarden, in totaal 70 personen, dinsdag hun jaar lijkse uitstapje, waarvoor als voor naamste doelwit was gekozen de Bra bantse Kempen en de Acht Zalighe den. Het eerste gedeelte van de tocht ging over Oisterwijk - Best - Eind hoven naar Valkenswaard, waar ge pauzeerd werd om een verversing te nemen. Via Luyksgestel - Bergeyk - Hoge en Lage Mierde - Hilvaren beek - Tilburg, werd de reis voortge zet naar Breda, waar enige uren werd vertoefd om de dames gelegenheid te geven enkele souveniertjes te kopen. De laatste pleisterplaats was Ooster hout, en dat er gedurende de reis een uitstekende stemming heerste, bleek wel uit het feit dat hier de beentjes van de oudjes nog eens van de vloer gingen. Uiterst tevreden over deze uitstekend geslaagde tocht arri veerde het gezelschap omstreeks ne gen uur weer in de Gildenbond, waar tot besluit nog enige tijd een gezellig samenzijn volgde. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de praktijk van de doktoren R. Raaymaakers te Kaatsheuvel en A. de Vries te Loon opzand worden waargenomen door dokter Wijtenburg, Hoofdstraat 4, Kaatsheuvel, tel. 04167-2550. Zaterdag na 12 uur en zondag zal de praktijk van dokter K. van Tuyn te Kaatsheuvel worden waargenomen door collega H. Winkelman, Kerkstr. 99, Sprang, tel. 04167 - 2350. GESLAAGD. Aan de St. Paulus-H.B.S. te Til burg slaagde voor het eindexamen HBS B onze plaatsgenoot T. Voogd. Loon op Zand Berndijk EERSTE PLECHTIGE H. MIS Er was zondag j.l. feest in ge heel Berndijk en met recht, want wederom celebreerde een van z'n parochianen zijn eerste plechtige H. Mis in de parochiekerk van de H. /Martelaren van Gork.um. Om 11 uur werd de celebrant, de WelEerw. Heer W. van Dijk, afgehaald aan zijn feestelijk ver sierde woning aan de Hilsestra^at door de Kon. Eerk. Harmonie Si- Jan. Verder omringden een groot aantal bruidjes en zijn oud-klas genoten de neomist en z'n fami lie. Een enorm aantal mensen was getuige van zijn feestelijke gang naar de kerk. Bij de ingang van de kerk werd de neomist toe gesproken door de ZeerEerw. Heer Rietra, pastoor der paro chie; met de woorden „Kom en volg" mij" begeleidde hij de neo mist naar het altaar. De WelEerw. Heer van Dijk werd geassisteerd door de Zeer Eerw. Heer Rietra, presbyter as sistent, door de ZeerEerw. Heer P. de Kok als diaken en door de WelEerw. Heer F. Jans, als sub diaken. Het parochieel zangkoor zong zeer verdienstelijk onder leiding van de heer v. Dijk de wisselende gezangen van het feest van het kostbaar Bloed en het vaste ge deelte volgens de Missa in hono- rem Sanctae Mathildis van Huh. Cuijpers, credo III volkszang. Organist was de heer Bcrtus Dirksen. In de treffende feestpredikatie, gehouden door de ZeerEerw. Heer H. Kok, Heeroom van de celebrant, haalde deze de grote vreugde en dankbaarheid van de neomist en zijn familie naar vo ren. Na de H. Mis werd de feestcan tate „Prièsterglorie" van L. A. Dobbelsteen gezongen Om 1 uur bracht de harmonie St. Jan een serenade aan deze jonge priester- De voorzitter van St. Jen sprak namens de harmo nie zijn gelukwensen uit. Ook 'n meisjesklas van de lagere school bracht hulde. Beide werden har telijk bedankt. Om half drie was het feestco mité met vele belangstellenden present om namens alle parochi anen van Berndijk hun geluk wensen aan te bieden. I)e voor zitter van dit comité, de heer G. Sins, memoreerde in zijn felicita tie o.a. dat geheel Berkdijk met zijn priesters mee feest viert, want, aldus de heer Sins, wij zijn trots omdat wij er ons ten volle van bewust zijn dat het Heilig Priesterschap een bijzonder hoge en grote uitverkiezing is. Wij willen allen ook uiting geven aan onze vreugde, omdat gij een van ons zijt. Wij willen u vandaag fe liciteren met uw H. Priesterwij ding en uw eerste plechtige H. Mis. Nadat ook de familie in deze felicitatie was betrokken, ver volgde de voorzitter: „Wij willen u thans namens de gehele paro chie deze cadeaus overhandigen in de hoop dat u hierin wilt zien een sprekend bewijs van warme en grote sympathie die de gehele parochie u toedraagt. Moge deze dag voor u een stralend begin vormen van 'n vruchtbaar pries terleven." Daarna werden de cadeaus van de parochie overhandigd, o.a. een Pixis, een driedelig theologisch woordenboek, een radio en een kof fer-sch r ij f mach i ne. Vervolgens werd de neomist door zijn oud-klasgenoten bij monde van de heer Stan v. d. Ven een fiets aangeboden. De neomist kreeg hierna het woord en was verrast dat zijn verlanglijstje geheel was vervuld. Dit had zijn verwachtingen ge heel overtroffen. Zeer dankbaar was hij voor al deze nuttige ge schenken, die hem dikwijls zul len doen denken aan de parochie Berndijk en zijn oud-klasgenoten. Met zijn priesterlijke zegen be sloot de neomist zijn dankwoord. Daarna volgde een drukke re ceptie, waarbij we o.a. opmerk ten, Dr. v. d. Hurk, deken van 't Dekenaat, Pastoor Spijkers, Pa ter J. Donders, burgemeester R. J. Th. v. d. Heijden en echtgeno te, afgevaardigden van het Mis siehuis St. Antonius en zeer vele Bcrndijkers. Om 5 uur werd deze feestelijke dag besloten met een plechtig Lof, waaronder een dankwoord van Berndijk's derde priester. Begrijpelijk was zijn dank groot aan God, zijn ouders, boers en zus, die er allen aan hadden bij gedragen om zijn studie te kun nen voltooien. Groot was ook z'n dankbaarheid aan de parochie Berndijk voor allés wat deze had bijgedragen. Hij hoopte dat zij al len zouden meedelen in zijn vreugde, zodat zij ook zijn dank baarheid en vreugde konden er varen. 9) /E/^/E/±/E/£/E/iF/E/E/E/É/E/E/E/E/Ef~/E/=/E/É/E/~/E/E/E/E/E/EjE/; /^/E/£/E/~/E/£/Ej&^g/E/*/E/£/Ef$fEf*/EÏ !ü§/q) 'I Prima Dri-sil regenjas voor slechts f 43,95 Heren Pantalons f 14,95 - f 18,75 Kleuterjasjes slechts f 12.50 enz. enz. STATIONSSTRAAT 13-15 - WAALWIJK Maandag j.l. werd op feestelijke wijze herdacht dat vóór 50 jaren de schoenfa briek „Neerlandia" werd opgericht. De op richters van deze zaak waren de heren Chr. Maas, P. van Dongen, H. de Jong en C. de Jong, waarvan laatstgenoemde 2 heren nog in leven zijn. 's Morgens werd in de parochiekerk een plechtige H. Mis van dankbaarheid opge dragen, welke werd bijgewoond door de di rectie en het voltallige personeel. Na deze H. Mis werd aangezeten aan een welvoorziene koffietafel in de zaal van de heer Vermeulen. Tijdens deze koffietafel werd aan de heer J. v. d. Sande, wegens 50- jarig dienstverband, door de edelachtbare heer Burgemeester de versierselen op de borst gespeld van de zilveren medaille ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau.. Als blijk voor zijn nauwgezette plichts betrachting tijdens deze lange jaren van dienst werd door de directie een couvert met inhoud overhandigd. Ook de heer J. de Kort, die 40 jaar werk zaam is bij de firma werd een cadeau aan- geboden. De heren Adr. v. d. Velden en J. Vermeer waren er 25 jaar werkzaam. Ook zij werden in de hulde betrokken. Namens het personeel werd bij monde van de heer C. Ligtenberg de directie toe gesproken. Hij bracht hen dank voor de goede verstandhouding welke er steeds heeft geheerst tussen directie en personeel. Onze dank willen wij hiervoor uiten en u dit blij vend geschenk aanbieden, n.I. een Delfts blauw wandbord. Ook de heer H. de Jong willen wij een kleinigheid aanbieden, als enige oprichter die nog deel uitmaakt van de directie. Dan richte de heer Ligtenberg zich tot de twee jubilarissen n.I. de heren J. v. d. San- de en J. de Kort, die ook elk een cadeau werd aangeboden van het personeel. Na een dankwoord van de heren v. Don gen en de Jong, werd het officiële gedeelte besloten. Hierna kreeg iedereen de gelegen heid om directie en jubilarissen te felicite ren. 's Middags om 1 uur vertrokken 4 grote bussen met directie en personeel, al len vergezeld van hunne dames, naar Rot terdam, voor het maken van een grote boot tocht daoor de havens van Rotterdam en de bezichtiging van de Europoort. Ook tijdens deze boottocht werden allen vergast op een prima koffietafel, die alle eer werd aan gedaan. Om 7 uur werd de terugtocht aanvaard naar Breda, alwaar in Hotel De Schuur de verdere vond in gezellig samenzijn onder zang en dans werd doorgebracht. De directie van „Neerlandia" mag op een zeer geslaagde gouden bestaansfeest te rugzien. ZESTIG JAAR LID VAN SOPHIA'S VERENIGING. Tijdens het traditionele kermismatinée van zaterdag j.l. mocht de heer J. IJpelaar in verband met zijn 60-jarig lidmaatschap van Sophia's Vereniging, uit handen van de edelachtbare heer Burgemeester de onder scheiding op de borst gespeld worden van de zilveren medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De Burgemeester prees de verdiensten van de jubilaris, niet alleen voor de bewe zen diensten aan de harmonie, maar ook voor de diensten bewezen aan de gemeen- j schap, o.a. door het geven van vakonder- wijs voor schoenmaken, voor de oorlog. Al talrijke jaren is hij leider van de R.K. j Begrafenisvereniging St. Willibrordus, wel ke functie op voortreffelijke wijze door hem wordt uitgevoerd. De heer J. IJpelaar is ruim 60 jaar een zeer verdienstelijk lid van de Kon. Harmo nie. Hiervan is hij vele jaren voorzitter van de muziekcommissie. Voor de opleiding van jonge muzikanten is hij een onmisbare fi guur in de vereniging en heeft hierdoor vele verdiensten verworven voor de nog steeds bloeiende vereniging. Ondanks zijn hoge leeftijd, bijna 81 jaar, is hij nog zeer vitaal en met nog jeugdige geest bezield, waar het de belangen betreft van de Kon. Harmonie Sophia's Vereniging. GESLAAGD Voor de 5-jarige cursus van de R.K. Mid delbare Handelsavondschool te Waalwijk, i slaagde onze dorpsgenoot de heer J. v. d. Kaa. Op de nieuwe collectie s ontvangt U een waardebon van 10°/0 (ook op de merkartikelen). Alle goederen onder volledige garantie. Benut deze kansen en neemt eerst 'n kijkje bij UW KLEDINGMAGAZIJN

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 17