WAALWIJK Sprang-Capelle Pater Chr. Klerkx werd priester gewijd DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 16 JULI 1962 Raamsdonk Raamsdonksveer Sprang Treffende plechtigheid in de kerk van St. Jan Duivensport van Dongen, Raamsdonk. Dc ponnywcd- strijd tenslotte was voor het publiek een bij zonder attractief programmapunt. LANDSTEINER PENNINGEN UITGEREIKT In aanwezigheid van het afdelingsbestuur Waspik van het Rode Kruis en van de heer van Herpen als vertegenwoordiger van de afdeling Waalwijk mocht burgemeester van Erp aan 16 dames en 10 heren de Land- steinerpenning uitreiken voor het feit dat zij 5 maal bloed afstonden aan de bloed transfusiedienst. De donors die voor een Landstcinerpen- ning in aanmerking kwamen zijn: mevr. Tabbers-de Bont, mevr. T .Heijmans-IJpe- laar, mevr. S. Timmers-Schellekens, mevr. J. de Waal-van Velthoven, mej. W. Zijl mans, mej. A. Zijlmans, mej. J. de Wit, mej. M. van Hooren, mej. G. Berkelmans, mej. A. Schoenmakers, mej. M. v. d. Bom, mej. R. Kamp, mej. R. de Graauw, mej. C. van Hooren, mej. N. Brokx. De heren: J. van Hooren, J. Kemmeren, N. van Hoof, M. Lips, A. Fijneman, J. Dub belman, C. Kuijsters, P. van Kuijk, C. Donks en L. Kuijten. UITSTAPJE KERKKOOR Dezer dagen maakten de leden van het r.k. kerkkoor weer hun jaarlijkse uitstapje. Dit keer ging de reis naar de Veluwe en de Achterhoek, 's Avonds werd in Lichten voorde gezamenlijk het diner gebruikt. GESLAAGD Aan de Bredase Kook-, Huishoud- en In dustrieschool slaagde mej. C. de Rooij als verkoopster. INTERLOKALE FOKVEEDAG K.I.-VER. Op 19 juli a.s. zal de jaarlijkse interlo kale fok veedag gehouden worden. Deze dag wordt georganiseerd door de K.I.-vereni gingen De Langstraat en Wagenberg. De dag zal gehouden worden op het terrein van de heer J. de Craen te Raamsdonk. VERKEERSBRIGADIERS BEZOCHTEN DEN HAAG De verkeersbrigadiers hebben een uit stapje gemaakt naar Den Haag. Dit reisje werd hen aangeboden door de afdeling van het Verbond voor Veilig Verkeer, voor het vele en verantwoordelijke werk, dat zij in het afgelopen jaar hebben verricht. GESLAAGD Aan de Herv. Kweekschool te Ede slaag de dezer dagen voor het examen onderwij zeres l.o. met aantekening nuttige handwer ken en gymnastiek, mej. Corrie van den Hoven, alhier. SCHOOLREISJE Onder leiding van het personeel moch ten de leerlingen van de hoogste klassen van de Chr. School jl. vrijdag een plezierreisje met een drietal autobussen naar Antwerpen maken. Hier werd o.m. een boottocht ge maakt naar Gent waar een kasteel bezich tigd werd. In Antwerpen werd o.m. een kerk bezichtigd. Over Zeeuws-Vlaanderen werd de reis terug gemaakt en werd Ber gen op Zoom aangedaan waar men zich in een speeltuin enige tijd naar hartelust kon vermaken. PRACHTIGE CONCOURSSUCCESSEN VOOR DRUMBAND EN HARMONIE „MARIJKE' Zaterdag jl. hebben zowel de drumband als het muziekkorps van „Marijke" deel genomen aan het federatief muziekconcours te Katwijk aan Zee. De drumband wist hier in de afdeling uitmuntendheid de eerste prijs te behalen. Door dit schitterend suc ces is dc drumband tot de hoogste afdeling in de federatie opgeklommen, een prestatie waarmee wij het kranige korps en 6pcciaal de kundige instructeur, de heer Jos van Best uit Kaatsheuvel va nharte gelukwen sen. Deze laatste heeft er vooral veel toe bijgedragen om de drumband op dit hoge peil te brengen. Dc jury bestaande uit de kapelmeester der Koninklijke Militaire Kapel, R. van Yperen en de kapelmeester van de Lim burgse Jagers Posthuma was eenparig van oordeel dat het voor deze jeugddrumband een uitzonderlijke prestatie was, hetgeen ook blijkt uit hun puntenwaardering, waar bij het laagste cijfer nl. een 8 was. Ook voor de muziekvereniging was het zaterdag een grootse dag, daar deze nl. voor het eerst deelnam aan een marswedstrijd, waarbij ze het moesten opnemen tegen 33 andere verenigingen, waarvan sommigen al jaren aan marswedstrijden deelnemen en 't ook niet verder dan een 2e prijs konden brengen. Ook „Marijke" behaalde een 2e prijs maar bleef slechts 1 punt onder een le prijs. Als men hierbij in aanmerking neemt dat dit voor de eerste maal was en de namen der juryleden voornoemd borg staan dat de beoordeling uiterst streng is, dan mag hier ook van een groot succes ge sproken worden. Mogen zowel de muzikan ten als tamboers op de ingeslagen weg voortgaan, zo besluit het juryrapport. En daarbij sluiten we ons ten volle aan. \U7 :vT<fe was bijeengebracht bestemd voor de orde van pater Klerkx, die in behoeftige omstandigheden ver keert. Dit geschenk ging verge zeld van een fraai gedenkboek, dat vervaardigd werd door Broe der Romualdus. Tijdens het plechtig danklof, dat pater Klerkx zondagmiddag celebreerde, bracht hij dank voor het mysterieus Godsgeschenk van het priesterschap. Hij dank te de bisschop voor diens wij dingsplechtigheid en verzocht ook deken v. d. Hurk, de zusters van J.M.J. en zijn oud-vrienden zijn dank te willen aanvaarden. Mei genoegen herinnerde hij zich dc vele contacten uit vroegere ja ren in de parochiegemeenschap. Pater KTerkx, die thans 48 jaar is en voor de oorlog een make laarskantoor in Waalwijk had, vergeleek zijn nieuwe taak als priester ook als makelaar tussen God en de mensen. „Moest ik vroeger trachten huizen te kopen en te verkopen, thans is het mijn taak de mensen naar het Vader huis te brengen." Na begrip ge vraagd te hebben voor 't moei lijke werk van een priester, bracht hij hulde aan O. L. Vrouw die hulp brengt in moeilijke za ken. Pater Klerkx gaat zich binnen kort in een nieuw tehuis van zijn orde te Parijs vestigen. In de parochiekerk van St. Jan te Waalwijk had zaterdagmorgen een treffende plechtigheid plaats. De Bisschop van 's-Bosch, mgr. W. Bekkers, wijdde pater Christ Klerkx van de Spaanse orde „Coöperadores Parrogniales de Cristo Rei" tot priester. I)c plechtigheid werd o.m. bij gewoond door talrijke familiele den en een grote schare van oud vrienden en kennissen uit de ja ren rond 1940, toen de neomist zich in het gemeenschapsleven van Waalwijk zeer verdienstelijk maakte. Omgeven door bruidjes vertrok pater Klerkx vanuit de pastorie naar de kerk van Sint Jan. Na dc wijdingsplechtigheid droeg Mgr. Bekkers, samen met de neomist, de H. Mis op. In het priesterkoor had Dom Van En gelen van de abdij van „Mariën- kroon" plaats genomen. Mgr. Bekkers werd tijdens de plech tigheid geassisteerd door de over ste van pater Klerkx en door de ken dr. B. v. d. Hurk. De Grego riaanse gezangen werden uitge voerd door dc schola cantorum onder leiding-van Gerard Duijve laar. Aan het slot van de plech tigheid, die op de vele aanwezi gen een diepe indruk maakte, richtte Mgr. Bekkers zich in een persoonlijk woord tot de nieuw gewijde priester en tot de gelo vigen. EERSTE H. MIS Eveneens in de kerk van Sint Jan droeg pater Klerkx zondag morgen zijn eerste plechtige H. Mis op. Naast Dom Van Engelen was thans ook Mgr. Heezemans, oud-pastoor van de parochie St. Jan, in de kerk aanwezig, even als pastoor W. Völker. I)e feest predikatie werd gehouden door Moderator P. Stevens,' een oud klasgenoot van pater Klerkx van het-seminarie te St. Michielsges tel. Moderator Stevens, thans pastoor te Eindhoven, schetste in zijn predikatie de grote beteke nis van het priesterschap. Het zangkoor zong de mis ,.Sanctis-h simae Trinitatis" van Hub. Cuy- pers. Zondagmiddag recipieerde de nieuwe priester met zijn naaste familieleden in het Terp-gebouw. Een onafgebroken stroom van belangstellenden kwam de neo mist feliciteren, o.m. burgemees ter J. Teijssen, de wethouders Smolders en v. Heeswijk, heren geestelijken en allen, die in een of andere vorm met hem in vroe ger jaren op verschillend terrein hadden samengewerkt. Bij dc ve ie geschenken die de nieuwe priester mocht ontvangen, was ook een belangrijk bedrag, dat door zijn vrienden en kennissen GESLAAGtf In 's-Hertogenbosch slaagden voor het Mulo A-diploma: H. de Raad te Drongelen, C. M. Groenevcld te Sprang-Capelle (-{- Middenstandsdiploma), en A. P. Maijers te Waalwijk, leer lingen van de Nuts ulo-school te Waalwijk. Heden zijn onze plaatsgeno ten de heren Jos en Joep Mul ders geslaagd voor het einddiplo ma van het Instituut voor de Au tohandel (I.V.A.) te Driebergen. Aan de Hogere Technische School te 's-Bosch slaagden de volgende plaatsgenoten voor het einddiploma. Afdeling Werktuigbouwkun de: J. Verhuist, A. Dercksen, P. v. Bracht, J. v. Oyen. Afdeling Weg- en Water bouwkunde: J. v. Mierlo. PROMOTIE De heer Jacq. Spijkerman jr., sinds jaren verbonden aan de O.E.E.S. te Parijs, is thans be noemd tot Statisticus te Addes- Abeba, hoofdstad van Ethiopië en zal 1 september derwaarts vertrekken. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Wegens vakantie zal de Open bare Leeszaal en Bibliotheek van 22 juli tot en met 4 augustus ge sloten zijn. OPENBARE LEESZAAL Woensdag a.s.: Voorlezen voor jeugd (ook voor niet-leden). Er zal worden gelezen „Pocomoto. een gevaarlijke opdracht". GEMEENTERAAD De gemeenteraad zal deze maand inplaats van de laatste donderdag van de maand, a.s. vrijdag 20 juli bijeenkomen. Dit is de laatste zitting van de oude raad. In tegenstelling met onze ge woonte zijn wij ditmaal niet in de gelegenheid de prae-adviezen in ons maandagnummer af te drukken. BR. THEODOSIUS WAS ACHT JAAR HOOFD DER ST. MICHAEL-ULO Het was een zichtbaar ont roerde br. .Theodosius, die vrij dag j.l. afscheid nam van zijn leerlingen. Br. Theodosius, die gedurende een periode van acht jaar als hoofd'aan de Waalwijk- se St. Michael-ulo heeft gestaan, vertrekt in het komende najaar naar Nyassaland in Oost-Afrika. In de aula van de school werd die middag door de leerlingen van de verscheidene klassen een aardig voordrachtje gebracht. Constantijn bood namens de scholieren enige fraaie geschen ken aan. In de pauze werden de jongens aangenaam verrast met een versnapering. Een spannende film vormde het slot van dit ge zellige samenzijn. De onstuimige ontwikkeling van het ulo-onderwijs ter plaatse is mede voor een groot deel te danken aan de grote werkkracht welke br. Theodosius altijd ge kenmerkt heeft. Met de riante uitbreiding, welke sinds kort in gebruik is genomen en waardoor men de beschikking heeft gekre gen over een leerlingenzaal, een tckenlokaal, een ruimte voor de natuurkunde, een modern geou tilleerd gymnastieklokaal, bene vens vier extra klassen, was dan ook een zware last van de schou ders van 't hoofd der ulo-school afgenomen. In Br. Theodosius verliest het Waal wij kse onderwijs een beste kracht, die altijd geijverd heeft voor de verdere ontwikke ling van de moderne jongeman. UNISCHOEN VOETBAL- TOURNOOI Pantolux kampioen 1962. T'mtur veroverde tweede plaats. Na het succesvolle tournooi, dat in 1961 te Waalwijk werd ge organiseerd en waarbij 't Venus- elftal de kampioentitel behaalde, werd voor dit jaar het strijdperk verlegd naar Oisterwijk, waarop de terreinen van Nevelo het Uni- schoen-tournooi werd gespeeld. Deelgenomen werd door 6 Uni- schoen-elftallen, t.w. Arino Dongen, Bela Groes- beek, Pantolux, Bunschoten, Pa rade, Meerveldhoven, Timtur, Waalwijk, Venus, Oisterwijk. Na de voorronden, welke om 10 uur aanvingen, moest na de lunch in dc halve finale door de elftallen Arino en Timtur, als mede Pantolux en Venus, in een spannende strijd worden uitge maakt wie van deze elftallen de finale konden hereiken. Dc wedstrijd Arino-Timtur eindigde met een overwinning voor Timtur, terwijl na de onbe sliste en verlengde wedstrijd Pantoiux-Venus een aantal doel- schoppen nodig waren om Pan tolux tot de finale te voeren. Tijdens de halve finale was er voor de dames van spelers en supporters gelegenheid voor een tocht langs dc vennen, terwijl daarna dc jeugddrmband „De Pa- triotjes" de pauze voor de finale opluisterde met een kleur- en klankrijke show. In de finale tussen Pantolux en Timtur, waarvoor dc heer W. Ros de aftrap deed, moesten on ze schoenmakers al spoedig er varen dat hun collegae pantoffel makers duidelijk hun meerderen waren, zodat deze zeer prettige en sportieve dag eindigde met een welverdiende kampioentitel voor Pantolux. I)e eindstand werd hiermede als volgt: 1. Pantolux; 2. Timtur; 3. Ari no: 4. Venus; 5. Bela; 6. Parade. •Onmiddellijk na de finale sprak de heer M. H. Knock zijn huldigingswoord tot het kampi oenselftal en reikte onder grote belangstelling en met zeer veel genoegen de Ünischoen-wisselbe- ker over aan de aanvoerder van Pantolux, alsmede een beker die een blijvende herinnering zal zijn aan deze overwinning. I zijn sluitingswoord dankte de heer Ivnoek allen die tot het totstandkomen en welslagen van deze sportdag hadden meege werkt, waarna dc ruim 200 deel nemers en supporters de thuis reis aanvaardden en eenieder op een zeer prettige dag kon terug zien. EXCURSIE Op donderdag 12 juli maakte de hoogste klas van de afd. Schoenma ken van de Nijverheidsschool on der leiding van de heer Brok een excursie naar Oisterwijk. Omstreeks 8 uur vertrok de ka ravaan, beladen met regenjassen, proviand enz. per fiets en ondanks een dreigende lucht arriveerden we omstreeks 9 uur droog en wel voor de poorten van de Koninklijke Le- derfabriek, welke ons eerste doel was. We werden ontvangen door de heer Leclerque van de Afdeling Personeelszaken. Deze bracht ons naar een modern ingericht leslo kaal waar we, na een woord van welkom, verder door de heer Lom- mers over het verloop van de ex cursie en de hoofdlijnen van de fa bricage werden ingelicht Het ent housiasme en de duidelijkheid waarmee hij dit deed ontlokte grote belangstelling en vragen bij de jon gens, die allen prompt en deskun dig beantwoord werden. Ofschoon men in het begin nogal terugschrok van het „luchtje" in 't huidenmagazijn, waren er op het laatst zelfs jongens die in hun va kantie wel een paar weken, bijvoor beeld in de overledermagazijnen, met sorteren wilden gaan helpen, welke mogelijkheid volgens de heer Lommers wel aanwezig was. Een goed idee. Hartelijk dank heer Lom mers alsook de directie en de heer Huber (algemeen bedrijfsleider) die nog even tijd had om ons te begroeten. Na onze vreselijke honger (en dorst) in café „Hof van Braband" gestilt te hebben en na een partijtje biljart, een flesje en nog een boter ham, tot alles leeg en op was, werd, zoals gebruikelijk, de Leestenfa- briek bezocht. Hier werden we door de directeuren de heren Bolsius en van Rosendaal ontvangen. De rond leiding en explicatie was ook hier in bekwame handen en geschiedde door de bedrijfsleider en de heer v. Rosendaal jr. In de modelafdeling werden de modelleesten ontworpen en met de hand gemaakt, dit is zeer belangrijk werk omdat naar deze modelleesten de series gecopieërd worden. De grootste belangstelling ging toch wel uit naar de fabricage- afdeling waar de modernste copie- ërdraaibanken en automaten te zien waren. Het is fantastisch te zien, hoe door deze machines b.v. bij het infrezen en aftekenen van 't leest- scharnier, verfijning en nauwkeu righeid met vereenvoudiging van 't werk gekombineerd zijn. Ook hier hebben we veel gezien en geleerd en we zijn de leestenfabriek zeer dankbaar voor het gebodene, niet het minst voor de tractatie die we na afloop nog kregen. Daar de „friet" en ook de gok tent in Oisterwijk toch te duur ble ken en de lucht bleef dreigen be sloten we om plm. 5 uur naar Loon op Zand op te stomen alwaar ons samenzijn met een laatste aanval op een fritestent, met de nodige ijsjes en flesjes werd besloten. Al met al een leerzame en gezel lige excursie met C 3, waaraan we een prettige herinnering zullen be waren. „KRACHT EN VLUGHEID" De Chr. Gymnastiekvereniging „Kracht en Vlugheid" alhier heeft zaterdag jl. blijk gegeven van meer markten thuis te zijn. Een van haar leidsters, mej. H. Rijkers, heeft namelijk met twee groepen K. en V.-meisjes deelgeno men aan de 3e Jan Hendrik de Roóy-mars, welke door de wandel sportvereniging „Er op uit" te Sprang-Capelle werd gehouden. Deze eerste deelname van K. en V. aan een wandelsport-evenement die ontsproten was aan het zeer lofwaardig initiatief van genoemde leidster zelf resulteerde gelijk in 'n aardig succes. Mej. Rijkers voerde persoonlijk de groep kleinste meis jes aan en leidde deze naar een al leszins verdienstelijke vierde prijs in de 5 km. mars. De groep grotere meisjes onder leiding van de verloofde van mej. Rijkers, de heer H. Sulsters, kwam uit in de 10 km. mars en won zo waar de eerste prijs in de categorie „niet-wandelsport-verenigingen". Twee prachtige bekers vormden de beloning voor deze even prach tige prestaties. De K. en V. drum band tenslotte luisterde op verzoek van de organiserende vereniging de i binnenkomst der tippelaars op. Een show welke zij later op de avond zou verzorgen kon wegens het slechte weer niet doorgaan. ZEER GESLAAGDE ST. THOMAS-RIT De St. Thomasrit, voor auto's en motoren, die jl. zaterdag ten bate van bouwpastoor P. Stevens te Waalwijk is gehouden, is een uit gesproken succes geworden. Er wa ren niet minder dan 76 deelnemers voor deze 60 km. lange rit die voer de door de mooie omstreken van Waalwijk. Van deze 76 deelnemers waren er 21 die een fraaie prijs in de wacht sleepten. Aan de hand van verstrekte foto's moest de rit worden afgelegd, hetgeen vanzelf sprekend voor de een meer moei lijkheden opleverde dan voor de ander. Alle deelnemers(sters) wa ren echter hoogst voldaan over deze mooie tocht. Dit bleek uit de reacties 's avonds in de „Gecroonde Leersse" waar pastoor Stevens in hoogst eigen persoon de prijzen uit reikte en gelegenheid vond om de initiatiefnemers en de deelnemers te danken voor hun medewerking waardoor zijn financiële zorgen al weer enigermate worden verlicht. Hij twijfelde er niet aan of het re sultaat zal zeer zeker aan de gestel de verwachtingen beantwoorden. De volgende deelnemers mochten hierna een prijs in ontvangst ne men: 1. startno. 56 J. Maas, 150 pnt. juiste tijd. 2. no. 34 W. Musters, 150 pnt. tijd afw. binnen. 3.. no. 65 J. Schuwer, 140 pnt. juiste tijd. 4. no. 55 Dr. Lenglet, 130 pnt. juiste tijd. 5. no. 22 F. Spapens, 130 pnt. 1 min. te vroeg. 6. no. 31 A. Slaats, 130 pnt. 2 min. te vroeg. 7. no. 68 A. Verhulst, 130 pnt. 11 min. te vroeg. 8. no. 1 Moderator Stevens, 120 pnt. juiste tijd loting. 9. no. 59 W. van Mossel, 120 pnt. juiste tijd loting. ,10. no. 17 P. Marks, 120 pnt. 3 min. te vroeg. 11. no. 44 J. Kleijngeld, 120 pnt. 4 min. te vroeg. >12. no. 9, Mevr. de Graaff, 110 pnt. juiste tijd loting. 13. no. 21 mej. M. Quick, 110 pnt. juiste tijd loting. 14. no. 16 Mr. J. Hoek, 110 pnt. juis te tijd loting. 15. no. 74 Hr. Varga, 100 pnt. juiste tijd loting. 16. no. 39 W. Eibers, 100 pnt. juiste tijd loting. 17. no. 58 K. Mekel, 100 pnt, juiste tijd loting. 18. no. 29 A. Meijs, 100 pnt, juiste tijd loting. 19. no. 19 Kapelaan Janssen, 100 pnt., 2 min. te vroeg. 20. no. 47 P. Schrauwers, 100 pnt. 4 min. te vroeg. 21. no. 72 Dr. van Daal, 90 pnt. OVERWEG A. M. S. reed met zijn perso nenauto in noordelijke richting over de Sprangseweg. Rij het na deren van de overweg remde hij af en hierdoor begon zijn auto te slippen. Hij botste tegen de zui delijke slagboom aan. Zowel de auto als de slagboom werden be schadigd. GEEN VOORRANG VERLEEND Op het kruispunt Grotestraat- Putstraat-Groenstraat ontsond 'n aanrijding, doorda een autobus, bestuurd door A. B. uit Rotter dam, geen voorrang verleende aan een personenauto in de Gro testraat, bestuurd door H. M. P. uit Waalwijk. Beide wagens wer den licht beschadigd. BALDADIGHEID Door de politie in Waalwijk zijn enkele jeugdige personen naar het bureau gebracht voor 't vernielen van de straatlantaarns. De ouders worden voor de scha de verantwoordelijk gesteld. GEVONDEN EN VERLOREN Gevonden: Bruine portemonnee met inh.; bedelarmband; groen met bruin jongensjasje; kinderfietsje; een huissleuteldamesportemonnee; pinchertje; gasmasker; heren polshorloge; gouden ketting met steen; gedeelte van halsketting met steentje; koeienhuid, regen jas met sleutels; bruine heren portemonnee; herenbrll met don ker montuur. Verloren Herenportefeuille met inhoud; gouden ketting; bedelarmband; doublé damespolshorlogefiets- zadel; herenhorloge; beige por temonnee; actetas met scheer- apparaat, beige damestas; bruin pinchertje; vuilnismmeer; En gelse sleutel; bruine portcmon- pee; gouden kruisje met ketting; pitricten damestas; bruine por temonnee; herenshawl; langha rig hondj;e bruine portemonnee; damespolshorloge. JAARVERGADERING R.W.B. Hedenavond om 8 uur wordt in het clubgebouw de 54e jaar vergadering van RWB gehouden. Alle leden van 18 jaar en ouder worden op deze belangrijke ver gadering verwacht. AGENDA Ledenvergadering van de Post zegelvereniging op dinsdag 17 juli 's avonds 8 uur in Hotel restaurant Moonen aan de Burg. v. d. Klokkenlaan 55, Waalwijk. Woensdag 8 uur repetitie dameskoor Oefening en Ver maak in De Twee Kolommen. Zondag 12 uur repetitie man nenkoor Oefening en Vermaak in De Twee Kolommen. DE POSTDUIF WAALWIJK Concours vanuit Vilvoorde. Los 9 uur, le duif 10.15.18. v. d. Linden 1 7 140- Spapens 2 10 16 30 95 109; Verwiel 3 12 18 56 111 194; Didden 4 53; Dekkers 5 25 32 34 39 48 108; v. Boxtel 6 110 130 146: v. Bokhoven 8 15 63 113 116 133; v. Huiten 9 151 175 183 201 207- Schaefer 11 35 158 164; v. d. Pas 13 49 105 117 181; v. Beek 14 92 122 137 203; J. de Jong 17 21 86; v. Riel 19 62; van Spijk 20; Diddèn 22- Vermeer 23 44 79 112 189; v. Ham 24 149; Groenevcld 26 29 46 136 143 188; Schoemans jr. 27 132 171; van Brunschot 28 118; Knippels 31; Blok 33 84 90 142 152 155 159 178; M. Verhulst 36 40; Verha gen 37 67 77 100 169; v. Soelen 38; Strengers 41; dc Ronde 42 57 68 74 127 196; L. v. d. Boogaard 43 88 96 199; Ed Schoemans 45; K. v. Gelder 47; A. v. Baardwijk 50 131; G. Schoemans 51 72 129 131; Bakkeren 52 115 173; v. d. Griendt 54 58 94; Lombarts 55 99; Avontuur 59; Wasselewski 60; v. Schaijk 61 121; .1. Timmer mans 64; v. Hilst 65 91 187; Pij nenburg 66 75; J. v. d. 'Heuvel 69 160; Veidmeijer 70; J. v. d. Meij- denberg"7l 76 101 126; L. v. Son 73; Duivekamp 75a 106 174; C. Verhulst 78 138 167; v. Eethen 80: Adriaanse 81 lil) 191; v. d. Geijn 82 128 180; v. Veldhoven 83 104 163; v. Esch 85 89 175 179; C. v. Baardwijk 87; J. J. Timmer mans 93 94 134 150 162; Sars 98 198; v. Beijnen 102; Biekens 103; v. d. Schans 107; C. v. Gelder 120 206; Hoffmans 123; Kuis 124 177 182; H. v. Delft 125 135 Kramer 139; Schoemans sr. 144; v. Ark 145; Schoei its 147 165 172; van Onzenoord 142; A Leijtens 151 168 186; Bax 150; Kleijssen 154 161; Strengers 156; Hensen 166; v. Helvoirt 170 185; Hamers 176; T. Verhulst 184; T. v. d. MeijdenRerg 185; G. v. Veld hoven 190 200- Verhoeven 192; Eekels 193 197'; M. v. d. Heuvel 204 205. HOGEVAART P.V. Nooit Gedacht. Uitslag concours met jonge duiven vanuit Duffel. Ingemand werden 470 duiven. Er werd 1 op 4 gespeeld. Eerste duif 1.54.36 u. Laatste prijsduif 2.4.30 uur. L. Kemmeren 1 17 26 62 67 74; M. Netten 2 4 14 59 A. van der Schans 3 5 36 52; M. Treffers 6 20 30 32 48 50 82 85 89; C. Verha gen 8: H. Hendriks 7 42; J. van Zeist 9 71 86; C. Brocks 10 63 81: A. M. de Jong 11; A. Heiblom 12 37 64; A. Spuibroek 13; J. Ro- zenbrand 15 51 91 95; M. Mesch 16 88; A. v. Zeist 18 35 73 79 90; N. Treffers 19 25 J. Tactor 21 38 69- A. v. Tiggelen 22 58 84 92; Gebr v. Os 23 45 46 49 65 94; A. Spierings 24 31 54 55 60 61 93; A. Tactor 27 47 68 98; E. Bras penning 28; A. Vos 32 34 102; A. Florijn 29 80 87 96 102; G Genen 39: I). v. d. Schans 40 70 72; W. Nieuwenhuizen 41 75; Joh. Ster renburg 43; P. v. Dongen 44 99; T. de Jong 53 83; A. Snaphaan 56 77 100; L. Vos 57 66; P. de Meter 76 78 101- A. J. Ophorst 97. Extra prijzen wertden gewon nen door L. Kemeren 1C. Ver hagen 2; .1. v. Zeist 3; C. Broeks 4; A. M. de Jonj* 5. Vrijdag a.s. inmanden voor Vilvoorde tussen 7 en 8.30 uur. Maandagavond inmanden tussen 8 en 9 uur voor Bordeaux.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 6