VLIJMEN KA^HEUVEL z z Stikstersopleiding voor 14-jarige meisjes Uit da Langstraat Diploma-uitreiking J 10 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 3 AUGUSTUS 1962 10 U Troked fabriek tussen de wiel rijder G. v. d. H. uit Waalwijk en de autobestuurder P. L„ even eens uit Waalwijk. De wielrijder week naar links uit en verleende hierbij geen voorrang. Hij be kwam door deze manoeuvre lich te glaswonden en een kneuzing aan het linkerbeen. Op die dag had er nog een kleine aanrijding plaats op liet rijwielpad van de Poolsestraat. Dc wielrijder L. V. verleende geen voorrang aan D. X. uit Zwijndrecht, die op een brom fiets reed. Zijn duopassagier werd licht gewond. L, Haarsteeg CapeJIe Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de prak tijk van dokter Gerlach voor spoedgevallen worden waargeno men door dokter Wijffels te Waspik, tel. 04168-250. Waspik Doktersdienst. Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de prak tijk van dokter Gerlach voor spoedgevallen worden waargeno men door dokter Wijffels te Waspik, tel. 04168-250. Raamsdonk Aan veertig geslaagden van de Levensschool te Kaatsheuvel Woensdagavond werden in de zaal van de Gildenbond de getuigschriften uitgereikt aan veertig jongens, die gedurende twee jaren de bijeenkom sten van de R.K. Levensschool met goed resultaat hadden bijgewoond. Zeven hunner kregen op hun diplo ma een eervolle vermelding, omdat zij het in die twee jaar bijzonder goed hadden gedaan. Naast het bestuur van de Levensschool waren op deze ze vende diploma-uitreiking aanwezig, pastoor H. Simkens, bestuursleden van de K.A.B.-afdelingen Kaatsheu vel en Loonopzand, vertegenwoordi gers van bedrijven uit Kaatsheuvel en omgeving, alsmede de ouders van de geslaagden. Wegens verhindering van voorzit ter Wennekes werd deze bijeenkomst namens het bestuur der school ge opend door de heer G. Franken. De ze richtte zich in het bijzonder tot de geslaagden, wien hij op het hart drukte het gedurende deze twee jaren op de school geleerde als 'n waarde vol bezit te blijven beschouwen en vast te houden. Als een belangrijk hulpmiddel om nog niet direct hele maal van de school los te komen, wees hij op de derdejaars cursus, waarmee directeur Annegarn enkele jaren ge leden is begonnefl, en waarvan zestig procent der oud-deelnemers geduren de het afgelopen jaar gebruik maak ten. In maandelijkse bijeenkomsten wordt hier nog eens voortgebouwd op al wat in twee schooljaren is bespro ken, behandeld en ervaren. Hij vroeg hiervoor ook speciaal de aandacht van de ouders om hun jongens aan te moedigen van deze cursus gebruik te maken, en daarmee de geest van de Levensschool levendig te houden. Ten slotte dankte hij de heer Annegarn, aalmoezenier H. Pas en de leraren Stokman en Van Balen voor hun werk, waarvan hij hoopte dat het niet alleen in deze scheidende jongens vrucht zou dragen, maar ook in de gezinnen die zij eens zullen stichten. Ook de ouders dankte hij voor hun steun. De heer Annegarn wees na zijn ge lukwensen tot de jongens en hun ouders op de sportdiploma's, welke elf jongens hadden behaald en de niet geringe eisen die daarvoor ge steld worden. Een zestal hunner ga ven hierna onder leiding van sport leraar van Balen een demonstratie van hun capaciteiten op dit gebied. Louis van Laarhoven dankte na mens de leerlingen op keurige wijze de heer Annegarn en z'n medewer kers voor het genoten onderricht en onderstreepte dit dankwoord met en kele geschenken, terwijl hun dames met een boeket bloemen werden ver rast. Na de pauze was het woord aan de voordrachtkunstenaar Matthieu Sij- bers, die met of zonder guitaarbege- leiding de aanwezigen aangenaam be zig hield met z'n smeuige Brabantse liedjes en voordrachten, en daarmee 'n dankbaar applaus oogstte. De volgende deelnemers van de Levensschool kregen het getuigschrift met eervolle vermelding: Jan Tim mermans, Mari Emmers, Rini van den Berg, Jan Damen, Louis van Laarho ven, Ad Schonis, allen te Kaatsheuvel en Henk Broeders te Loon op Zand. Verder kregen het getuigschrift: Ad van der Velden, Jan Sprangers, Hans Snoeren, Tonny van Riel, Ben nie van der Linden, Ad Klijsen, Pe ter Emmers, Willy Dingemans, Jan Damen, Willy van Dongen, Piet van der Linden, Tonny van Luxemburg, Dré de Nijs, Jo Pijnenburg, Lucien v. Wezel, Theo IJpelaar, Ad Couwen- berg, Kees Couwenberg, Frans Da men, Fons Molenschot, Gerard Mo lenschot, Gerry Molenschot, Frans van de Mortel, Nico Morval, Mari v. Wanrooij te Kaatsheuvel, André Brands, Jos van Noije, Michel Jan sen, Herman van der Landen, Bert v. d. Ven, Johan Coomans, Tinus Dan- nenberg te Loonopzand en Henk Wer- ther te Sprang-Capelle. Het sportdiploma werd tevens be haald door: Peter Emmers, Ad Klij sen, Dré de Nijs, Antoon van Luxem burg, Kees Couwenberg, Fons Molen schot, Gerry Molenschot, Rini van den Berg, Ad Schonis te Kaatsheuvel en André Brands, Herman van der Landen te Loonopzand. Dagelijks verse GEBRADEN HANEN GESLAAGD Zaterdag 28 juli slaagden te Til burg voor het aldaar gehouden prak tijkexamen stenografie en machine- schrijven Marleen van Woensel en Marianne Hesselmans, beiden uit Kaatsheuvel. Zij genoten hun oplei ding bij de heer L. van de Leur, Mr. van Coothstraat 75, Waalwijk. Tandarts Kaatsheuvel J AFWEZIG van 6 t/m 18 augustus Collega's in Waalwijk nemen waar voor spoedgevallen. NIEUWS VAN DE VOLKSUNIVERSITEIT In deze weken, waarin iedereen denkt aan vakantie-houden (liefst met veel zon), is het bestuur van de Volks universiteit al weer druk doende om een boeiend programma voor het ko mende najaar te ontwerpen. Met voldoening kan worden ver meld, dat de heer Jac. Stokkermans bereid is gevonden toe te treden als lid van het bestuur in de plaats van de heer G. Bouman, die een bestuurs functie niet langer kon vervullen. Het zal vele leden ongetwijfeld 'n genoegen doen te vernemen, dat pater Dr. Venantius, Capucijn, te Udenhout, een der meest geliefde sprekers van de vorige programma's, weer gevraagd is om te komen optre den. Hij zal in het kader van het ko mende Concilie spreken over „De Bijbelse kijk op Primaat en Bis schopsambt", De Leek in de Kerk", en „Christus' Gebed om Eenheid". Voorts heeft dokter Holt uit Bilt- hoven, die vorig jaar zo schitterend heeft gesproken over het wezen der geslachtelijkheid, zich bereid ver klaard, dit seizoen tweemaal te komen spreken over soortgelijke onderwer pen. Pater Dr. Zacharias, Capucijn te Nijmegen, zal komen spreken over 't communisme, dr. Theunissen uit Den Bosch over Rome - Constantinopel - Moskou dus over Katholicisme, Is lam en Communisme), terwijl Profes sor Wildiers, Capucijn te Antwerpen, komt spreken over Het Humanisme. Verder komen er avonden over te levisie en de betekenis hiervan voor het gezin; Moderne Poëzie; Gods dienstige beleving van de moderne jeugd, en over problemen met onze volwassen wordende kinderen. Het Provinciaal Genootschap van Kun sten uit Den Bosch zal een muziek avond verzorgen, Piet van der Ham zal komen spreken over de film als kunstvorm, terwijl de sluitingsavond verzorgd zal worden door Bert Brug- man's marionettentheater. De openingsavond op maandag 15 Piet van Rooij- de Brouwer Gasthuisstr. 48, Kaatsheuvel U slaagt er tevreden oktober a.s. hopen de de bekende to neelspeler Rob Gerards te zien op treden met solo-toneel in Molière's „Burger - Edelman". Keus genoeg dus! Laten we hopen, dat dit komende derde seizoen velen, die tot op heden de kat uit de boom keken, nu zullen toetreden als lid van de Volksuniversiteit. Allen zijn van ïarte welkom, na een honderd procent vakantie. De circulaire krijgt ieder na de vakantie in de bus! DUIVENSPORT Wedvlucht van de Kaatsheuvelse postduivenvereniging vanuit St. Ghis- lain. In concours 1197 duiven, welke om 8 uur gelost werden. Eerste duif: 10-19-44. Uitslag J. Hamers 1; C. van Wezel 2; C. Nieuwenhuizen 3; P. v. d.Velden 4; J. Evers 5, 8, 42, 49, 51; G. v. Gooi 6, 21; W. Kemmeren 7, 25; C. de Bondt 9; H. Klis 10, 14; B. v. Heesch 12; J. Brouwers 13; W. van Heijst 15, 28, 53; A. van den Hoven 16; A. Pijnenburg 17, 20, 68; F. van der Linden 19; W. Hamers 22; A. Brou wers 23, 58; H. Snoeren 24; J. Jan sen 26; W. Jansen 27; C. M. Snoe ren 29, 39, 44; C. Hoevenaar 30; M. Voogd 31, 33; T. Zeebregts 32; C. Moreval 34; P. Dirksen 35; J. van Bavel 36, 43; T. Schaafstra 37; P. Ligtvoet 38, 59, 69; J. Laros 40; T. van Wanrooij 41; H. Hesselmans 45; J. van Riel 46; F. Damen 47; Wel lens-Krol 48, 52; J. Vesters 50, 55; W. Bergmans 54; J. Dekkers 56; J. van Dongen 57; F. Dingemans 60; G. Schrauwers 61, 70; H. v. Nieuw- stadt 62; C. van der Ven 63; T. Ligt voet 64; M. van Boxtel 65; J. Snoe ren 66; A. van Gorp 67. AGENDA Apollotheater zaterdag 4 augustus, 8 uur, en zondag 5 augustus, 8,30 uur: „Botsende Jeugd", 18 jaar zondag 6 uur: „Overal in de Paci fic", 14 jaar. DOKTERSDIENST Komend weekend zal de praktijk van de doktoren P. Wijtenburg en R. Raaymaakers te Kaatsheuvel wor den waargenomen door dokter A. de Vries, van Rijckevorselstraat 6, Loon- op-Zand, tel. 04166 - 250. Zaterdag na 12 uur en zondag wordt de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel waargenomen door collega H. Winkelman, Kerkstraat 99 Sprang, tel. 04167 - 2350. Loon op Zand Jaarlijkse t.b.c. duivenvlucht van P.V. „De Luchtbode". Evenals andere jaren zal ook dit jaar weer de t.b.c. duiven vlucht gehouden worden en wel op zondag 12 aug. a.s. personeel voor de onderwerk- afdeling en een overleer-schalmer Prachtig initiatief van Kaatsheuvelse fabrikanten Onder auspiciën van de Bond van R.K. Schoenfabrikanten te Kaatsheu vel en met de noodzakelijke mede werking van de Arbeidsinspectie te Breda, de Stichting Vakopleiding Schoenindustrie te Tilburg en de R.K. Huishoudschool wordt er momenteel in Kaatsheuvel intensief getracht om een volkomen nieuwe opleiding in het leven te roepen. Deze opleiding is in eerste instantie bedoeld voor meisjes die vóór 1 september a.s. de leeftijd van 14 jaar hebben bereikt en vrij zijn van leerplicht. Hoewel het aanvankelijk in de be doeling lag om tot een centrale oplei ding te komen, bleek dit in verband met de korte tijd van voorbereiding niet meer mogelijk te zijn. Daarom hebben zich thans 9 plaatselijke be drijven aaneengesloten om de meisjes elk in hun eigen bedrijf een vakop leiding te verstrekken, waarbij dan een dag per week aanvullend onder wijs op de Huishoudschool wordt ge noten. Hoewel deze meisjes het normale CAO-loon en alle verdere rechten zul len genieten, ligt het zwaartepunt toch in hun leerjaar niet op het wer ken, maar op het verkrijgen van een verantwoorde stikstersopleiding. Niet alleen de betreffende bedrijven, maar ook de medewerking van de stichting Vakopleiding Schoenindustrie, die 't leerprogramma zal ontwerpen en de Arbeidsinspectie staan hier borg voor. Daarnaast zullen zowel de ouders als de meisjes het belangrijk vinden dat zij nog minstens een jaar één dag per week de Huishoudschool zullen be zoeken, zodat voor hen de overgang van school naar werkmilieu niet zo plotseling verloopt, terwijl zij in die tijd nog alle mogelijke nuttige dingen voor hun latere leven zullen kunnen opdoen. Zo spoedig mogelijk, als alles mee- loopt misschien al volgend jaar, zal er echter naar worden gestreefd om te komen tot een centrale stiksters opleiding in Kaatsheuvel, die zal wor- den ondergebracht in één gebouw, on der prettige werkomstandigheden, goede leiding, uitstekende voorwaar den en prima vooruitzichten voor de meisjes. Ongetwijfeld zullen te zij- ner tijd nog meerdere fabrikanten bij deze combinatie willen aansluiten, waardoor voor beide groepen van be langhebbenden - werkgevers en werkneemsters - de mogelijkheden nog groter zullen worden. Voorlopig zijn het de volgende Kaatsheuvelse bedrijven die dit geza menlijke plan hebben opgezet en waar de meisjes zich kunnen aanmelden Schoenfabriek W. H. Aussems, Dick Flemmingstraat 23 Dekkers Kledingindustrie, Gasthuisstraat 22 N.V. J. de Gouw Zn., Gasthuisstraat Schoenfabriek „Martino", Hoofdstraat 73 N.V. Schalken-van Vugt, Hoofdstraat 42 Fa. M. Soeterboek, Gasthuisstraat 33 M. J. Vesters' Schoenfabrieken N.V., Industrieterrein P. H. Vloemans' Schoenfabriek N.V., Peperstraat 12 Wennekes' Schoenfabriek N.V., Gasthuisstraat. Nog deze week zullen de dui- venliefhebbers beginnen met de verkoop van loten zij hopen ook dit jaar weer op de mede werking van de Loonse bevol king door het kopen van loten voor dit mooie doel, n.l. de uit zending van zwakke kinderen, polio-patiëntjes en ook nog steeds voor de t.b.c.-bestrijding, die zo nu en dan eens opduikt als acuut geval. De gelden welke de jaarlijkse t.b.c. duivenvlucht opbrengt, ko men geheel ten goede aan de Loonse en Moerse bevolking voor bovenomschreven gevallen. Ons aller steun is hiervoor nog steeds nodig, daar jaarlijks voor deze gevallen grote uitgaven moeten worden gedaan. P.V. „De Luchtbode". Wedvlucht St. Ghislain op 27 juli 1962. 1 A. G. v. d. Velden; 2 31 49 66 69 K. v. Esch; 3 7 21 53 54 67 H v d. Linden; 4 27 61 A. Beeren- donk; 5 38 42 57 71 N. Damen; 6 26 M. v. d. Ven; 8 G. v. Dru nen- 9 14 41 56 65 P. v. d. Vel den; 10 25 J. Monsieurs; 11 H. Coomans; 12 17 28 56 A. Aarts; 13 H. v. d. Velden; 15 77 J. van Broekhoven; 16 48 63 G. Vriens; 19 34 81 C. v. Dongen; 20 33 M. Maas; 22 78 H. Leermakers; 23 M. Boers; 24 30 75 Mè Goutziers; 29 G. Schoenmakers- 32 50 J. Aarts; 35 68 Gebr. IJpelaar; 36 43 76 A. Krol; 39 B. van Iersel; 44 P. v. Dongen; 46 P. v. Com pel; 47 J. Boons52 A. Beerens; 55 Jos v. Dongen (v. Hornestr.); 59 H. M. v. d. Velden; 60 73 A. Kuiten; 62 82 P. Verschuren; 72 P. Hooijmaijers. Plotseling sterfgeval. De 28-jarige F. P., afkomstig uit Munnikkeburen (Fr.), op va- cantie bij familie de Leeuw, werd maandagavond plotseling onwel, zakte ineen en overleed ter plaat se aan een hartverlamming. De overledene was de oudste zoon uit een gezin van 4 kinderen. Schuttersgilde St. Hubertus. Het bestuur van St. Hubertus bracht maandagavond een bloe menhulde aan Corry Brink te Oisterwijk met het behalen van de gouden medaille met hand- boogschieten op de Olympische spelen te Ellshurry, Engeland. Als echte Loonse van geboorte was Corry met deze gebrachte hulde zeer in haar schik, temeer nog daar Corry deze prestatie geleverd heeft met de handboog, welke zij vorig jaar van de Loon se gilden ten geschenke heeft ge kregen. Op de baan, welke achter de woning van haar ouderlijk huis te Loonopzand ligt, even eens geschonken en aangelegd door de Loonse gilden en P.V. „De Luchtbode", oefent Corry regelmatig. Zij dankte nogmaals het be stuur van St. Hubertus en de overige gilden voor dit pracht geschenk, waarmede deze presta tie was geleverd en dat haar zo veel afleiding en ontspanning in de vrije uren bracht. Op het bondsconcours van de Kring Udenhout en Omstre ken, georganiseerd door Scherp schuttersveren. „Weerbaarheid" wist St. Hubertus voor de vierde maal de korpsprijs te behalen, terwijl zij 12 punten liet noteren voor de vvisselbeker opgelegd en 12 punten voor de wisselbeker vrije hand. Verder werden de volgende prijzen behaald: 3e prijs Jos Bink; 2e pr. E. v. d. Velden; 10e pr. Ad van Noije; 14e pr. Jan Bink.è Wielrennen WILLY VANNITSEN WINNAAR VAN VLAKKE ACHT VAN CHAAM Door Ad Vingerhoets Het Chaamse wielerfecst werd reeds om half negen geopend met een wedstrijd voor nieuwe lingen. De jeugd bleek er zin in te hebben, want toen winnaar Jan van Veen na 80 km. over de meet ging, waren er nog geen l uur verstreken. Van Veen toonde zich in de eindsprin het rapste van twee medevluchters, met wie hij 50 km. na de start was weg gesprongen. 157 Amateurs, waartussen ook enkele onafhankelijken, werden door burgemeester Schram daai- na op weg gestuurd. Na wat voor postgevechten sprongen vijf ren ners uit het peloton weg en m bleek het begin van de beslissing te worden. Hans den Hartog, Maarten Breure, Piet Cooremans, Cor Vriends en Wim Schilling namen 11 seconden voorsprong en hoe gering dit ook was, pi was de inluiding van de besn sing. Hans d. Hartog kreeg pej aan zijn rijwiel, doch tegenove dit verlies stond de versterkuin van een groep van acht man me kleppers als Gerard Wesselinge Leo van Dongen. A Iedereen was reeds verzoen met een sprint tussen de kop pers, van wie vooral de 1°-Jar* v. Ginneken een uitstekende n druk achterliet. Maarten Breure, niet opgenomen in het seleen MAANDVERGADERING ROZENJACHT Zondag 5 aug. maandvergadering van het Kruisbooggezelschap Rozenjacht in café Jos Gevers, Meliestraat. Aanvang 7 uur. Be langrijke agenda, trouwe opkomst verwacht. GESLAAGD Op het te Den Bosch gehouden examen slaagde mej. Clarien Parijs alhier voor Ste no 130 hg. (St. Genesius Steno Ned.). Voor het te Den Bosch gehouden examen voor het Middenstandsdiploma slaagden de dames J. v. Engelen, H. van Overdijk, J. Schoonens, J. v. Weert en B. v. d. Ven. Voor het te Den Bosch gehouden examen vaardigheids- en praktijk-diploma Typen van de R.K. Bond St. Genesius slaagden de dames M. v. d. Ven en L. v. d. Wiel. Bij de examens L.T.S. slaagden voor Auto-techniek: Th. Boom, J. v. d. Griendt. Koper- lood- en zinkwerker: L. Boelen, J. v. d. Wiel. Timmeren I W. v. Baardwijk. Timmeren II J. Luijben, R. Fins. Meubelmaken: M. van Bladel. Metselen: G. van Engelen, Th. van Kuijk, A. Everaers, H. v. d. Sande, S. Timmer mans. Electrotechniek: F. van Helvoirt en F. v. d- W«el. Metaalbewerker: J. Dubach, G. v. Vugt. Metselen: W. v. d. Sande. INT. MOTORCROSS V v De Motorcross die zondag te Vlijmen wordt gehouden is internationaal geworden, want naast vele Nederlanders starten er ook uit België, Duitsland en Frankrijk. De heer Barend Barendse, medewerker aan de sportuitzendingen van de Ned. Televisie zal als commentator optreden. WEDVLUCHT DE REISDUIF Zondag wedvlucht van de Reisduif van uit Noyon; dit is tevens een derbyvlucht, waaraan ruim 2000 duiven deelnemen. Er zijn waardevolle prijzen voor series enz. WEDVLUCHT DE ZWALUW Zondag 29 juli hield de Postduivenver eniging De Zwaluw een wedvlucht met jon ge duiven vanuit Chrislain, afstand 170 km. Los 8.15 uur, eerste duif 10-34-36, laatste prijswinnende duif 10-48-30 uur; uitslag als volgtK Kivit 1, 40, 55, 69, 80; C van Heivoort 2, 8, 19, 26, 31, 58, 67; M Lie- bregts 3, 10, 13, 18, 28, 29, 66; L Meesters 4; P v Gestel 5; H dc Laat-Parijs 6, 41, 53, 61, 65, 71, 75; J v Engelen 7, 20; P Stu- pers 9, 42, 77, 78; H v Beijnen 11, 54, 68; H Pelders 12, 38, 39, 43, 50, 57; H Mom- mersteeg 14, 15; Fr v Uden 16; Th Stupers 17, 33, 79; Fr v Bokhoven 21, 36; J Oos terwaal 22, 45; J v d Dungen 23, 62; M v Hecswijk 24; H Oosterwaal 25, 44;Chr v Esch 27; M v Dal 30, 46; Sjef v d Wiel 32, 56; Gebr v Bladel 34, 35; M Laros 37, 74; Pater Victor Saers 47, 48, 81; A v d Heuvel 49, A L v Heivoort 51, 52; P Wijk- mans 59; C de Ronde 60, 76; L Klerkx 63, 64; H de Vaan 70; M Nicols 72, 73. Zondag wedvlucht van de Zwaluw vanuit Noyon Frankrijk. Inkorven van 18.30-20 uur. Deze vlucht tevens CC Kaatsheuvel. Vergadering De Zwaluw. Vrijdagavond om half negen vergadering van de Postduivenvereniging De Zwaluw in café Ant. Klerkx. Alle leden worden zeker verwacht VOETBAL Zaterdagavond spelen de Vlijmense Boys voor het nederlaag-tournooi tegen Sarto uit Tilburg. Aanvang 7 uur. CONCOURS Onder auspiciën van de Langstraatse Schuttersbond organiseerde het schutters gilde St. Ambrosius alhier, verleden zondag het tweede zgn. bondsconcours. Aan dit concours namen circa 110 schutters deel en de meest ideale weersomstandigheden droe gen er belangrijk toe bij dat dit concours, dat door bestuur en leden van St. Ambro sius voortreffelijk was georganiseerd, zo uitstekend slaagde. Des middags omstreeks 1 uur werd het concours door de voorzitter van de L.S.B. met een woord van welkom geopend, waar na direct met het schieten werd begonnen. De hele middag werd er een felle strijd ge leverd om in het bezit van de fraaie prijzen te komen, die door de bond beschikbaar wa ren gesteld. Des avonds om 8 uur had in café De Sport de prijsuitreiking plaat6 en bracht de voorzitter van de L.S.B. allen dank, die aan het welslagen van dit con cours medewerking had verleend. VOETBAL Na een rustperiode van zes weken zal door dc v.v. Haarsteeg dit weekeinde met de voorbereiding voor de op handen zijnde competitie worden begonnen. Deze voorbe reiding zal vooralsnog bestaan uit een se rieuze training vooral voor de spelers die tot de vaste kern van het eerste elftal be horen. Maar ook de overige spelers zullen niet worden vergeten en indien de opkomst zeer groot is wil men overgaan om nog een tweede trainingsavond vast te stellen. Over enkele weken zullen dan nog enkele vriend schappelijke wedstrijden worden gespeeld, die ten doel hebben tot een hechte ploeg- eenheid te komen. Heden, vrijdagavond zal de training her vat worden en de spelers worden verzocht om zoveel mogelijk aanwezig te willen zijn. WIELRENNEN Zondag a.s. zullen op het circuit van Zandvoort de Nederlandse kampioenschap pen voor amateurs en nieuwelingen worden gehouden. Ook de Haarsteegse wielrenners zullen hier van de partij zijn cn zeer zeker alles in het werk stellen om een goed fi guur te slaan. Bij de amateurs starten de gebroeders Wim en Henk van Heyst en bij de nieuwe lingen Wies Ketels en Rudi van Bladel. De Haarsteegse supportersclub stelt iedereen in de gelegenheid de reis naar Zandvoort per bus mee te maken. GESLAAGD Te Amsterdam slaagde voor het diploma akte engels l.o. onze dorpsgenoot de heer J. de Bont, leraar aan de Nijverhijeidsschool te 's-Gravenhage. Te Breda slaagde voor het examen l.o. hoofdakte mej. N. Langerwerf alhier. Te Breda slaagden voor het Midden standsexamen met 1-jarige opleiding de volgende candidaten: mej. N. de Bruijn, R'veer, dhr. J. Smits Waspik en de heren J. Wagenmakers, B. Wassenberg en Th. v. Strien alhier. Aan de L.T.S. te Geertruidenberg slaag den: dagschool: H. de Bont, C. Kerst, H. van Seters en A. Zijlmans R'veer. Dagschool electriciën: H. Lodewikus Rv; Metaalbewerkers: J. Bouwens, M. Fens, H. Ihner, A. Kanters, R. van Seters, A. v. d. Pluijm en J. Ripzaad R'veer en A. Schel- lekens R'donk. Beste leerling houtbewerken was C. Kerst R'veer. Part time bouwkundige vakken B-afd.: C. v. d. Elshout en H. Emmen R'veer; tim meren G. Broeders, W. Klavee, J. Luij- brechts, M. van Schijndel en A. Spuijbroek R'veer en M. Klerkx R'donk, timmeren. Constructie-bankwerken: J. Snijders, R'veer. Afd. A.: Metaalbewerken: M. Boelaars, J. Broeders en M. van Drunen R'veer. Tim meren afd. A: W. Boelaars R'veer en A. v. Disseldorp R'donk. Aan de r.k. avondnijverheidsschool te Oosterhout slaagden voor timmeren de he ren R. Huisman, J. Schipperen en E. Broe ders. Aan de r.k. L.T.S. te Oosterhout slaag- den voor metaalbewerker de heren H. Leij- ten en Th. Thijssen. Voor schilderen dhr. S. Berende en voor metselen dhr. A. van Kappel. Aan de St. Tarcius-mulo te Oosterhout slaagden voor mulo B: J. Bouwens, Ton v. Strien, Pierre Veldhoven en mej. Thea v. Heerik, allen Raamsdonk. Ook aan huis bezorgd. CAFÉ-REST. P. VAN DUN Kaatsheuvel A. W. F. Wooning l EEN BRIL volgens Oogarts-voorschrift in een montuur naar keuze voor elke beurs, een ZONNEBRIL, modern en elegant in ruime sortering, een VERREKIJKER voor uw 1 vakantietochtennaar LUXE HANDWERK SCHOENBEDRIJF ANTON VAN BLADEL WAALWIJK vraagt voor direct Aanmelden: Wilhelminastraat 28/Hoek Irenestr. Waalwijk

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 10