binnen- en BUITENLAND Katholieke Levensschool voor jongens te Waalwijk Uitreiking getuigschriften aan 40 cursisten H. Rijken en Co. Jongeman zoekt werk 10 11 DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN VRIJDAG 3 AUGUSTUS 1962 11 LEIDING NODIG CARTONNAGE [VI USA AUTOBEDRIJF Betontegels 38 ct. per stuk Schuurtjes compleet H.B.S.-leerling 5e klas, voor halve dagen. Brieven onder nr. 2679 aan het bureau van dit blad. Dameskapsalon J. SULSTERS elke dag geopend iv.m voor Salo, dacht er anders u en 4 km. voor de eindstreep nhatste hij een demarrage waar- P' .7Ün medevluchters geen ant woord wisten. Breure slaagde er die 4 km- n08 in 0In 13 secon- Zn voorsprong te behalen. On bedreigd ging de rossige Rotter dammer na 120 km. over de meet. Het hoogtepunt van deze wie- iprdag lag in de voorstelling van He orote vedetten uit binnen- en buitenland, die om 3 uur aan het «eer talrijk opgekomen publiek «erden voorgesteld. De nationale kampioen Ab Geldermans, Henk v'jidam en hun Belgische collega 'los Planckaert kregen 't meeste onnlaus, doch ook André Darri- JX Rudi Altig en Rik v. Steen bergen brachten heel wat handen on elkaar. Toen om precies half vier het startschot gegeven werd, trokken 01 professionals en on afhankelijke" op weg naar de eindstreep die 144 km. verder lag. fhs Maliepaard was de eerste die zi'in gezicht aan het venster liet zien Het werd een gaan er. ko men van nieuwe koplopers. Pe ter Post reed alleen op kop, Jaap de Waard toonde dat hij ook weer op de goede weg is. In deze „eriode reden onze landgenoot v Egniond en de Belg Etien- nc Vercauteren lek en op dit snelle parcours was er geen schijn van kans om terug te ko men. Na 40 km. ontsnapte Miel Verstraete uit het peloton en met hem trokken de achtervolgers Nijdam en Post op avontuur; 30 km hield dit trio het uit, maar t0en begon Miel Verstraete te verslappen en het was met de uitlopers gedaan. Jo de Roo pro- Deerde het met Jaap de Waard, doch toen bemoeide Geldermans zich in hoogst eigen persoon met bet terughalen van de vluchters. Huub Zilverberg, de man uit Goirle, had weer bussen vol sup porters meegebracht, nam twee keer het heft in handen, maar ook Huub kreeg geen kans. Iedereen was reeds verdoend met een massaspurt en de jury keek met angst en vreze naar het nog 43 koppen tellende neloton. Bart van der Veil wilde de taak van de wedstrijdsommissarissen nog verlichten door in de laatste ronde weg te soringen. De sterke Vlijmense knaap was geweldig op dreef deze middag. Hij rukte zich naar 200 m. voorsprong toe en toen Jo de Roo met Piet van der Horst aan het wiel bij v. d. Ven kwamen, leek het alsof de strijd gestreden was. De Roo en v. d. Ven maakten toen echter 'n fout, die hun de overwinning ge kost heeft. Piet van der Horst, die aan het einde van zijn latijn was, werd in de gelegenheid ge steld om zijn portie kopwerk te doen. Piet was er niet te lui voor doch iedere keer als hij op kop kwam zakte het tempo. Wanneer de Roo en v. d. Ven toen met hun beiden hadden gereden voor wat ze waard zijn en v. d. Horst rus tig aan het wiel gelaten hadden, dan geloven we niet dat ze nog achterhaald waren geworden. Zo sterk als v. d. Ven deze middag koerste, kon hij zich met wie dan ook meten. Door hun fout, wij vertelden 't reeds, zag de meute kans om in de laatste kilometers op de wer kers neer te strijken. De sprint, die toen over de overwinning be slissen moest, werd op overtui gende wijze gewonnen door de begenadigde Belgische spurter Willy Vannitsen vóór Rik Luij- ten en Joop van der Putten. Twintif werden er uiteindelijk geklasseerd en de rest werd ex aequo geplaatst. en ook verden i daai- t voor- üf ren en di' i dissing iartofr emans, ïhulinK sprong as, het beslis- ;g pech jenover terking an met Hing en PRINSESSEN WEER THUIS Minder bruin verbrand dan men na hun bezoek aan Surina me en de Nederlandse Antillen wel zou verwachten zijn de prin sessen Irene en Margriet woens dagavond met het KLM-lijntoe- stel uit de West in ons land te ruggekeerd. Koningin Juliana, gekleed in een lila complet, wachtte onderaan de trap van 't vliegtuig om haar dochters har telijk te verwelkomen. Evenals bij het vertrek waren o.m. ook de ministers Korthals, Pous en Lampe ter begroeting aanwezig. Prinses Irene, die een crème swagger met lila toque droeg en prinses Margriet gekleed in een ruim vallende met blauw afge werkte witte mantel en een dop hoed met brede rand, werden hartelijk toegejuicht door enkele honderden belangstellenden die zich op het dakterras van het stationsgebouw verdrongen. Voor het vertrek van de ko ningin en de heide prinsessen naar Soestdijk werd in de pers conferentiekamer op Schiphol 'n bijeenkomst gehouden, waarop liet zeer formeel toeging. Prinses Irene las daar voor t.v., radio en journalisten een verklaring voor waarin ze zei blij te zijn mede namens Margriet de regering en het volk van Suriname en de Ne derlandse Antillen nogmaals hartelijk dank te kunnen zeggen voor de onvergetelijke ontvangst die hun heiden te beurt is geval len. Door de vele otmoetingen heben wij kennis kunnen nem,en van hetgeen gedaan wordt ten behoeve van bevolking en ont wikkeling. Het contact dat wij voelden tijdens deze reis, is voor ons veelbetekenend, en wij zijn een grote en blijvende ervaring rijker geworden, aldus prinses Irene. De regeringsvoorlichtings dienst had dc verslaggevers te voren laten weten dat de ont moeting tussen de prinsessen en de pers geen interview zou zijn en dat derhalve geen vragen zou den worden gesteld. KLM ONTSLAAT VLIEGERS De KLM heeft 18 leden van 't korps vliegers ontslag aangezegd. J krijgen, in overeenstemming [net de voorwaarden, die vorig jaar tussen de directie en de ver- eniging van KLM-vliegers zijn overeengekomen, een geldbedrag, groot genoeg om een universitai re studie te bekostigen. Het ont- a8 betreft uitsluitend jonge krachten. Voorts zijn 32 vliegers bij de nk\I op vrijwillige basis vertrok ken ol bezig te vertrekken. De inkrimping van het korps vlie gers staat in verband met de be zuinigingsmaatregelen, die de maatschappij treft. STAATSHULP GOEDGEKEURD De EÏerste Kamer heeft dins- nagnuddag goedgevonden, dat de rUizryMHg miljoen gulden aan oejiLM leent en leningen tot een X>g van 375 miljoen garan- °eert. Minister Korthals (Ver- ^er' z.ei, in antwoord op vele Pmerkingen van senatoren, dat njn geen te grote illusie moet •onen van de besprekingen over ^menwerking tussen dc KLM en fn k-re Hichtvaartmaatschappij- n binnen en buiten de Euro- markt. Bij de KLM zijn 1500 perso- neelsleden „afgevloeid". Dit ge tal kan tegen het einde van het jaar oplopen tot tweeduizend. Men hoopt dat de KLM-bezui- nigingen reeds 25 miljoen per jaar zullen oplopen tot 45 mil joen. HUURVERHOGING De huurverhoging, die met 1 september zal ingaan, is ook door de Senaat goedgekeurd. MILITAIRE VRACHTAUTO VERONGELUKT Sergeant uit Gilze overleden In de nacht van dinsdag op woensdag is in West-Duitsland een Nederlandse militaire vracht auto van de weg geraakt, langs een boom geschampt en omgesla gen De sergeant C. Bongenaar uil Gilze kwam om het leven. Hij was 22 jaar. Twee andere mili tairen liepen ernstige verwondin gen op, de 23-jarige sergeant J. Wielinga uit Alkmaar en de 20- jarige soldaat A. Tisscn uit Den Haag. H sen Solingen en Nienburg bij de laag. Het ongeluk gebeurde tus- plaats Borstel. De vrachtauto ('n drietonner) maakte deel uit van een colon ne auto's en reed achteraan. De auto was geladen met munitie en behoorde bij het elfde geniebatal jon. Bij het ongeluk zijn twee mi litairen licht gewond: soldaat J. Leijsen uit Amsterdam en sol daat De Beukers uit Noordwijk (beiden 20 jaar). De vier gewon de militairen zijn opgenomen in een ziekenhuis in Solingen. Een Nederlandse vrachtwa gen, bestuurd door J. Lugters uit Scheemda, is woensdagnacht in Grossenmeer kring Wesermarsch uit de bocht gevlogen en tegen 'n boom gereden. De bestuurder werd op slag gedood. De vracht wagen werd zwaar beschadigd. De lading, die uit tomaten en au gurken bestond, werd voor een groot deel onbruikbaar. AUTO MET TWEE DODEN NA 3 WEKEN ONTDEKT De 28-jarige mej. N. A. Vink uit de Witte de Withstraat in Den Haai.' en de 22-jarige schip per P. J. Ligtenberg uit Rijswijk, die sedert 7 juli werden vermist, zijn dinsdagmorgen in hun auto opgehaald uit het water langs de Slachthuiskade bij de Caland- brug in Den Haag. Hoe 't komt, dat de auto, waarin het paar zich bevond, pas na zo lange tijd is ontdekt, was dindsdagavond nog een raadsel. DAMETJES MET VERGIF TERECHT Oproep gehoord, maar: „Wü zqn niet bejaard" De „oude dametjes", die maan dag 23 juli in een apotheek aan de Binnenbantaminerstr. te Am sterdam in plaats van 't gevraag de (onschadelijke) Engelse zout een (giftig) zinksulfaat meekre gen, zijn bekend. Het zijn de 57- jarige mevrouw G. Dammer-v. d. Molen uit de Hanekampslaan te Oude-Pekela en haar zuster G. Koers-v. d. Molen, die op de Ou de Waal te Amsterdam woont, enige honderden meters van de apotheek. De Amsterdamse, die eerst dinsdagmiddag een kleine hoeveelheid van het giftige zink- suflaat innam en direct vrij ern stig ziek werd. is in het Binnen gasthuis opgenomen. Zij verkeert niet in levensgevaar. De Gro ningse, die bii haar zuster had gelogeerd, had vorige week woensdag al een theelepeltje vim het vergif ingenomen. Ook zij was prompt ziek geworden. Vier dagen later was zij echter weer opgeknapt en reisde ze naar haar woonplaats. ALPINISTEN GEDOOD Vier alpinisten zijn op de Dom hij Zermatt in Zwitserland hon derden meters omlaag gestort en gedood. Twee anderen overleef den het avontuur met niet ern stige verwondingen. DODELIJK ONGELUK Dinsdagavond om kwart voor zeven is nabij Buitenop te Roer mond een ernstig verkeersonge luk gebeurd, waarbij de 46-jarige heer W. v. Son, gewoond hebben de Piusplein 19 („La Gaité") te Tilburg, om het leven is geko men. Zijn echtgenote liep ernsti ge verwondingen op en moest, evenals het echtpaar Kooistra uit Amsterdam (zwaar gewond) in het St. Laurentiusziekenhuis te Roermond worden opgenomen. De indruk, dat de instellingen van het samenwerkend deel van Europa wel wat royaal met de beschikbare middelen omsprin gen, is opnieuw bevestigd. Niet alleen de salarissen van de func tionarissen zijn onbegrijpelijk hoog, niet aleen overschrijden de extra toelagen en de onkos tenvergoedingen alle ons beken de normen, maar ook de andere uitgaven blijken toch wel de perken te buiten te gaan. Een zeshoofdige controle-com missie heeft een lijvig rapport uitgebracht, waarin een boekje wordt open gedaan over de vreemde geldsmijterij hij EEG, Euromarkt en Euratom. Er zijn kostbare verbouwingen aange- hracht in gehuurde kantoren, die straks weer in de oorspronkelijke staat moeten worden opgeleverd; er zijn naambordjes besteld van j 7 gulden, terwijl men ze voor 70 j cent ook kon krijgen; er zijn ho- telkosten gedeclareerd door niet al te hoge functionarissen van ƒ70.per nacht; er zijn auto's doorverkocht, die nog maar héél kort hadden gelopen; en de duurst denkbare kantoormachi nes werden uitgekozen in plaats van goede eenvoudige. Het zal niet veel indruk maken als een controle-commissie ach teraf aanmerkingen maakt hij mensen, die eenmaal de mentali teit hebben, dat ze de rijk-bela den boom zelf mee willen leeg plukken. Wat nodig is in Europa is een directorium van voorzich tige financiers uit het bedrijfs leven in plaats van dikdoende „staflieden". En als er niet snel een bezem wordt gehaald door de augiasstal, waarover we het hier hebben, kan straks geen Europe se rivier meer wegwassen wat aan nutteloze nota's is gespen deerd en door neuswijze nieuw lichters is opgegeten. Op ónze kosten N. T. Ct. In een feestelijke bijeenkomst zijn dinsdagavond in Thalia aan niet minder dan 40 deelnemers die aan de Kath. Levensschool te Waalwijk met succes de cursussen hebben ge volgd, de diploma's uitgereikt, waarvan aan 15 cursisten tevens het sportdiploma kon word enoverhan- digd. Van de 40 deelnemers waren er 22 uit de schoenindustrie, 4 uit de leerfabrieken, 5 uit de electrici- teitsbedrijyen, 3 uit het metaalbe drijf, 2 uit de bouwvakken, 2 uit kantoorwerkzaamheden, 1 uit het winkelbedrijf en 1 uit het carrosse- riebedrijf. Deze uitreiking, die in 't 4-jarig bestaan van de school voor de derde maal werd gehouden, werd o.m. bijgewoond door het bestuur van de school, door loco-burgemees ter Fr. Smolders, het bestuur van de K.A.B., de heer Nuijten als afge vaardigde van het leerlingenstelsel, door vertegenwoordigers van diver se Waal wij kse bedrijven, door ou ders van leerlingen en door oud leerlingen. Nadat de directeur van de Le vensschool een kort welkomswoord had gesproken, kreeg de voorzitter van het schoolbestuur, de heer Jos de Kort, het woord. Deze consta teerde met veel genoegen dat het lekker gaat met de Kath. Levens school in Waalwijk. Daar wordt met enthousiasme gewerkt, de belang stelling wordt steeds groter, de jon gens zelf willen er graag naar toe, en de ouders zien steeds meer het grote belang in van dit levensschool werk, bij de werkgevers groeit steeds meer het besef dat dit werk voor de jonge arbeider een groot goed is Kortom, de Levensschool voor jongens is een begrip geworden. En die groei blijkt ook wel uit het aan tal deelnemers: op 1 oktober 1858 waren er 57, op 10 oktober 1961 109; het ziet er naar uit dat we dit jaar op 1 oktober ook dit aantal weer belangrijk gaan overschrijden. Bovendien, aldus de voorzitter, heeft een grootbedrijf ons bestuur ver zocht om een aantal jongens in een gehele dagcursus onder te brengen, zodat we na vier jaar reeds ruimte te kort gaan komen. We hebben ech ter het geluk gehad een pand naast de Levensschool te kunnen huren, dat nu in orde zal worden gebracht als woning voor onze concierge. Voor het nieuwe cursusjaar zal dus het gehele gebouw in gebruik kunnen worden genomen, hetgeen natuurlijk eerst nog de nodige voor zieningen met zich brengt. Als ik mocht opmerken dat het met de Le vensschool goed gaat, dan is dit te danken aan het feit, dat dit levens werk is afgestemd op de moderne tijd en midden in het leven staat, met zijn vele problemen voor de jeugd, en dit op een manier die de jeugd aanspreekt. Wij allen mogen wel dankbaar zijn, aldus de voor zitter, jegens diegenen die destijds het inzicht en de moed hebben ge had om deze vorming voor jongens op te zetten en uit te bouwen. U heeft via de Pers reeds veel kunnen lezen over de Levensschool; nu is ook de radio aandacht aan dit soort onderwijs gaan schenken. De K.R.O. zend n.l. een aantal klankbeelden uit over het levensschool-werk, wel ke ik gaarne ter beluistering bij U aanbeveel. De directeur weet wan neer. Als ik met voldoening over de Levensschool mag praten, dan ben ik mij wel bewust dat niettegen staande de beste bedoelingen van 't bestuur, niettegenstaande 't fraaiste gebouw en de meest moderne in richting, de Levensschool slechts met succes kan bestaan als het ge dragen wordt door een enthousiaste en bezielende leiding. EnGod zij dankdie hebben we. Het team waarover we thans de beschik king hebben, onder leiding van de directeur de heer Brock, is het ge weest en niemand anders, die het levenswerk in Waalwijk zo succes vol heeft gemaakt. Ze heeft vele zorgen en draagt een grote verant woordelijkheid; het verdient daar om echter dat er belangstelling is voor haar werk, vooral van de zijde der ouders. Wij, als bestuur, aldus de voorzitter, willen bij deze gele genheid gaarne openlijk dank bren gen, heel hartelijk dank, voor alles wat zij ook dit jaar weer in het be lang vin de jeugd voor onze Levens school hebben gedaan. De voorzitter hoopt ten slotte dat de gevolgde lessen een blijvende in druk op de deelnemers zullen heb ben gemaakt en dat deze twee jaar voor hen nuttig, zeer nuttig zullen zijn geweest. Met de beste wensen voor een goede toekomst, ging de voorzitter hierna over tot de uitrei king van de getuigschriften, waar van 8 met de aantekening „zeer gro te voldoening" en 19 met „grote vol doening", die aan de volgende deel nemers werden uitgereikt: Huub v. d. Wiel, Sjef Slaats, Henk van Bergen, Frans van Delft, Gerard van Esch, Wim de Jong, An- toon van Delft, Bart van Gerwen, Dré Leijtens, Huub Mahieu, Adrie v. Tuijl, Huub Bruurmijn, Pieter van Esch, Lee van. Helvert, allen uit Waalwijk, die tevens het sportdiplo ma hebben behaald; verder Jozef Slaats, Gijs Pullens, Theo de Haan, Loeh Dekkers, Jan Anemaat, Bert v. Eggelen, Wim de Louw, Johan v. d. Steen, Rinis Wagemakers, Jan v. d. Steen, Piet de Werd, Henk v. Delft, Herman de Peffer, Frits Schapen donk, Piet Verhoeven, Peter van den Broek, Tonny van Delft en Piet Pul lens, eveneens allen uit Waalwijk; Christ Schapers, Bart Bouwens en Piet IJpelaar uit Raamsdonksveer; Tinie Pauwels en Rinie Mureau uit Raamsdonk; Antoon Schellekens uit Waspik (met sportdiploma), Tiny La- mers uit Kaatsheuvel en Anton Paans uit Sprang-Capelle. Aalmoezenier Jansen, die de ge slaagden mede namens deken B. v. d. Hurk, feliciteerde, constateerde dat de Telstar een geweldige uitvinding is, maar van veel groter betekenis achtte de aalmoezenier in onze tijd de ontdekking van „de Mens". Over de techniek behoeven we ons geen zor gen te maken, die groeit nog steeds, maar wel is er grote behoefte aan be tere mensen en aan de vorming hier van wil de Levensschool gaarne mee helpen. Hierna was het woord aan de di recteur de heer P. Broek. Veertig deelnemers van de Levens school, aldus de directeur, hebben nu een getuigschrift ontvangen. Daar kunnen zij trots op zijn, want een getuigschrift van de levensschool is uniek. Wij oudere mensen hebben ook wel getuigschriften en diploma's, sommigen zelfs heel veel. Door deze diploma's echter, vol cijfers, wordt van een zaak vaak een verkeerd beeld gegeven. De mens is meer dan wat hij in zijn hoofd of hand heeft. Het getuigeschrift van de levensschool wil zeggen, dat de jongens aan zich zelf gebouwd hebben dat ze beter mens zijn geworden. Dat zij gewoe kerd hebben met hun talenten. De een meer, de ander minder. Dat is tot uit drukking gebracht door de vermel ding, dat zij de levensschool bezocht hebben tot voldoening, of tot grote voldoening of tot zeer grote voldoe ning. Bij enkele jongens stond op hun getuigschrift geen enkele vermelding. De staf van d eschool heeft door de vermeldingen uitdrukking willen ge ven in hoeverre de jongens zelf iets van deze twee jaren hebben gemaakt. Niet iedereen heeft een getuigschrift gekregen. Er zijn enkele jongens ge durende de twee jaren van de school gegaan, sommigen omdat zij van werkgever waren veranderd en toen niet meer mochten, anderen omdat zij buiten de stad zijn gaan werken, maar daarnaast zijn er nog jongens, die weggebleven zijn, omdat zij de sfeer op de Levensschool niet konden ver dragen. Zij konden niet gedijen en groeien op deze school, zij waren het anders gewend. Deze verwende kna pen blijven nooit lang op de school, want ook van hen wordt geëist, dat zij meedoen aan het programma. Te meer daar de Levensschool geen vrije tijdsbesteding maar wel degelijk een werksituatie is. Dan zijn er nog en kele jongens, die door de leiding van de school worden bedankt, omdat zij enkel en alleen de levensschool be zoeken, om niet behoeven te werken en daardoor geen enkele positieve bij drage leveren voor de goede gang van zaken op de school. Daarom is het getuigschrift van de levensschool iets om trots op te zijn. Het is een bewijs dat je getracht hebt iets van je jonge leven te maken. Ge zult thans op eigen benen moeten staan, de steun van de levensschool is weg gevallen en ook de hulp van thuis zal minder worden. Ge zult nu moe ten bewijzen dat ge bent uitgegroeid tot een goed mens, die zich zelf ge lukkig weet te maken en daarbij an deren niet vergeet. Ook de ouders wil ik, aldus directeur Broek, gaarne fe liciteren, al is het misschie\ op een andere manier, we hopen echt in uw lijn te hebben gewerkt aan uw zoon. Ik dank U voor uw belangstelling, niet alleen voor vanavond, maar voor al die keren, gedurende het jaar, dat die belangstelling is gebleken. Ik ben bijzonder blij, dat deze belangstelling voor de Levensschool groeiende is, dat kan alleen het werk maar ten goede komen. Ook de werkgevers proficiat met deze kerels. U bent ook beter af met betere mensen op Uw bedrijf, al worden de machines nog zo geperfectioneerd en het fabri cageproces nog zo uitgekiend, vol wassen mensen die hart hebben voor de zaak en voor hun werk zullen nim mer gemist kunnen worden. Wij ho pen er iets toe hebben bijgedragen dat uw werknemers geestelijk en licha melijk gezonder zijn geworden en dat zij op hun plaats in het bedrijf naar best vermogen werken. De stafleden van de school - aal moezenier Jansen, de heer van Krey voor de handenarbeid, de heer Uhlen- busch voor de sport, bedankt voor de teamgeest. Dank ook aan het be stuur voor de geweldige steun, voort durend ondervonden. Na een kleine pauze voor het nut tigen van een consumptie, werd een aardig cabaretprogramma afgewerkt, door de leerlingen van de levens school onder leiding van de leraar handenarbeid, de heer van Kreije, dat een waardig slot vormde van deze avond. GEWESTELIJK ARBEIDS BUREAU WAALWIJK Worden gevraagd BOUWNIJVERHEID Timmerlieden en 1.1. Metselaars en 1.1. GRAFISCHE NIJVERHEID Zetters en drukkers HOUTINDUSTRIE Mach. Houtbewerkers Afwerkers (meubel) Meubelstoffeerder (jeugd.) Mnl. en vrl. personeel KLEDING-REINIGING Stiksters /af werksters Naaisters Vrl. arbeidsters wasserij L.l. herenkapper SCHOEN- EN LEDER INDUSTRIE Handsehoenstikstcrs Overleersnijders/bijtuigers Schalmei* Schoenstikkers/stiksters Ophalers/schoenenreinigers A f makers /kantenschrooier Schaver/viezer Lederbewerkers Looierijarbeiders voor droog- en nathuis METAALINDUSTRIE Vrl. personeel event, gehuwd IJksters Montagearbeidsters Doorsmeerders Electriciëns Draaiers - fraisers - kotteraars Scheepsschroevenslijpers Electro-monteur Schoenmachinemonteur Automonteur Autogeen lassers Electr. lassers Metaalpersers Machinebankwerkers Plaatwerkers Vuurwerkers TUINBOUW Tuindersknecht VOEDING- EN GENOTMIDDE LEN-INDUSTRIE Inpaksters Slagersknecht Ongeschoolden fabriek Chauffeurs Melkfabriek voor banket- CCDCPONilKO HANDUSHII» Kampeerwagendealer voor Centraal Brabant; A. Mulders-Sars, Waalwijk Stationsstr. 97 Tel. 04160-2051 planken, deuren, ramen, schot ten, latten, hardboard, zacht- board, ruberoid. GOLFPLATEN nieuw en gebruikt. RIETMATTEN SLOOP - HOUTHANDEL Ie Zeine 4 Waalwijk Tel. 04160 - 3674 In de week van 6 11 augustus a.s. is onze salon van 9 uur voormiddag tot 5 uur namiddag Dinsdag van 9 uur voormiddag tot 12 uur voormiddag. KAATSHEUVEL Marktstraat 10 Telefoon 2562

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 11