LEO VAN CROMVOIRT SPORTSPIEGEL dag- BELEVENISSEN VAN SMIDJE VERHOLEN woens HM 3.- 9 DISTRICT WAALWIJK K.N.B.B. m prijzen DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 17 SEPT. 1962 Prachtige prestatie van van NOOIT VOLLEERD 2 Waalwijk R. W. B. Kiei in eigen huis met gemakken te verslaan is. R. K. C. C-73 0 Li plomaten en staatslieden van me ning dat ons land in de rij van lan den tot de vooraanstaande en mee tellende mogendheden behoort. Dat is een denklout. Bij het conflict om Indonesië, bij de overdracht van Nieuw-Guinea en bij andere gele- genneden zijn wij door de grote mogendneden ais een „quantite né- gngeaoie" beschouwd. WIJ TELLEN TOCH NIET MEE Dit moge een bittere gewaarwor- dign zijn, het is een feit. Laten wij onze hulpverlening en onze inter nationale houding daarbij aanpas sen. Wij behoeven dus zeker niet „haantje de voorste" te spelen in 't uiu>uouifcii van nuijOencii over net minder gezegende deel der aarde. Wanneer wy het toch doen, moet er een speciale reden voor zijn. Welke Vervolgens is de internationale huip, o*» ue wyze»,nj waarop zy thans wordt geboden, een misluk king gebleken. Geweldige bedragen worden door de jonge staten ver morst. Het is zeker niet onze zaak om dan maar „om politieke redenen" door te gaan. Onze politieke motie ven kunnen net het minste gewicht in de internationale schaal leggen. Wanneer zijne excellentie open lijk zegt, dat wij geen eisen aan de jonge landen mogen stellen betref fende de besteding, dan verdedigt hij een ouderwetse opvatting. Onder deze leus hebben met name de V.S. jaren miljarden goed geid naar kwaadwillenden gesmeten. Daar zijn zij van teruggekomen. De voorwaarden voor hulpverlening woiden sie^us tairyker eii neoocii in de eerste plaats ten doel de beste- dig van hulp-dollars in de V. S. te doen geschieden. EEN ROEPENDE IN DE WOESTIJN. Het is prachtig dat wij als natie principieel op net volkomen vrij heidsbeginsel inzake besteding blij ven staan. Opnieuw is het zeker dat onze stem die van een roepende in de woestijn is. Zal iemand in de we reld er zich iets van aantrekken, hoe wij erover denken Dit is een soort hoogmoedswaanzin en zij is gezien de ervaring van anderen ook nog ondoelmatig. In hetzelfde vlak liggen de rege ringsplannen voor de oprichting van een nationaal instituut van sociale ontwikkelingsplanning. Dit is geen conceptie voor een kleine natie, zoals trouwens ook door deskundigen wordt onderstreept. Dit plan dient minimaal op Europese leest te wor den geschoeid. Naast dit nationale plan willen wij immers ook een miljoenen-bijdrage uittrekken voor le hulpverleningsprogramma's in onderlinge coördinatie van billatera- O.E.S.O.-verband. Is het een niet strijdig met het andere. VERGEEFSE MOEITEN Er wordt, als laatste voorbeeld, door vele grote bedrijven gewerkt aan de ontwikkeling van jonge men sen uit ontwikkelingslanden ten einde deze opgeleiden dienstbaar te maken aan de projecten, die deze bedrijven in uitvoering hebben. In de praktijk blijkt deze opleiding zeer dikwijls te mislukken. De snel ontwikkelden blijken, teruggekomen in hun vaderland, welkom voor an dere, veel hogere posten. Weg de op leiding, weg het geld! Het wordt tijd voor bezinning over hulpverlening. Vanzelfsprekend moeten wij aan hulpverlening mee doen. Juist als kleine natie kunnen wij ons de luxe permitteren om ei sen te stellen inzake een doelmatige besteding van de uitgetrokken gel den. Mogen wij misschien bij de be steding van ons geld buiten de gren zen dezelfde eisen stellen als bij be steding in het eigen land? Het wordt tijd voor een nuchtere beschouwing op dit punt. Het gaat tenslotte om enkele honderden mil joenen guldens. Bij de bestaande plannen tot toekenning, lijken zij volkomen verspild. In de afgelopen week is het com petitierad van het district Waalwijk van de K.N.B.B. weer op volle toe ren gaan draaien. Op een enkele uit zondering na kwamen alle viertal len, en dat zijn er in dit seizoen niet minder dan 35, op het groene laken tegen elkaar uit. En het laat zich aanzien dat de strijd dit jaar zwaar zal zijn en dat vooral de jongere spelers een hartig woordje zullen meespreken. Dit kan worden afge leid uit hun prestaties van de afge lopen week. Als eerste was daar Leo van Cromvoirt van Nooit Volleerd 2 die zijn partij van 320 carambols in 8 beurten beëindigde met een gem. van 40 en een h.s. van 179 caram bols. Hij was echter niet de enige die een uitstekende beurt maakte. Ook de jonge B.S.V.-er Berry van Cromvoirt blijkt een aanwinst voor zijn vereniging te zijn; ook hij be reikte een prachtig resultaat met een gemiddelde van 22,85 en een h.s. van 93 carambols. Ook Jan van Helvoirt van H.B.S. was goed op dreef. Zijn gemiddelde van 20,35 met een h.s. van 56, geeft vertrou wen in de toekomst. Geen der an dere spelers kon de hoogte van deze jonge cracks bereiken, doch de competitie is nog maar pas begon nen en er kan nog heel wat gebeu ren. Ook in de andere klassen wer den er goede resultaten bereikt door enkele spelers. In klasse D b.v. kwam Cor Rom- bouts van D.G.L. 1, die pas tot het district zijn toegetreden, tot een prima prestatie met ee-' gem. van 8,66 en een h.s. van 45. Ook G. Ou- werkerk van K.N.A. 1 deed het pri ma met een gem. van 6,19 en een h.s. van 29, evenals L. Kuys van D.G.L., die een gem. van 6,15 en een h.s. van 24 liet aantekenen. Tenslotte leverde in klasse E E. Bergmans van K.O.T. 2 (Waalw.) een uitstekende prestatie door zijn partij met een gemiddelde van 3,69 en een h.s. van 14 carambols te be ëindigen. Ook enkele viertallen trokken reeds de eerste week van de com petitie geweldig van leer door hun ontmoetingen met 80 te winnen. Dit was in klasse C. H.B.S. 1 dat ALLEEN GELDIG WOENSDAG 19 SEPT B.V.0.1 een 08 nederlaag toe bracht. In klasse D waren het H.B.S. 2, Keesje 2 en D.G.L. 1 die resp. K.O.T. 1 (Waalwijk), B.V.O. 2 en Ons Genoegen 2 een 80 neder laag bezorgden, terwijl in klasse E Ons Genoegen 3 met 80 won van Keesje 2. Doch nogmaals, de com petitie is nog slechts pas begonnen. Hier volgt een overzicht van de gespeelde ontmoetingen: Klasse C In deze klasse kwamen ditmaal Nooit Volleerd 2 en Nooit Volleerd tegen elkaar uit. Van de uitzonder lijke prestatie van Leo van Crom voirt werd ditmaal J. Vissers van N.V. 1 het slachtoffer. De tweede speler van N.V. 2 deed weinig voor zijn kopman onder en met een ge middelde van 10,41 en een h.s. van 41 werd Frans Slaats van N.V. 1 ge decideerd verslagen. Ook J. Ver- heijden van N.V. 2 gaf L. van Crom voirt van N.V. 1 geen schijn van kans. Alleen H. de Jong van N.V. 2 moest ditmaal zijn meerdere erken nen in G. Slaats van N.V. 1, waar door de uitslag 62 voor Nooit Vol leerd 2 werd. Ook B.S.V. 2 trad aan tegen het eerste viertal van B.S.V. >De mooiste en spannendste partij was die van de jonge Berry van Cromvoirt tegen de geroutineerde Ad. v. Cromvoirt, die door eerstge noemde werd gewonnen, hoewel Ad. v. Cromvoirt toch een zeer verdien stelijke partij speelde, n..l met een gem. van 18,35 en een h.s. van 92. Ook Frans Slaats van B.S.V. 2 wist zijn partij te winnen van M. Slaats van B.S.V. 1, doch A. v. d. Ven van B.S.V. 2 verloor van Rini Maas en T. v. Hooff van Peter v. Cromvoirt, zodat in deze ontmoeting de punten broederlijk werden gedeeld; 44. 't Vosje 1 kreeg ditmaal voor de eerste maal dat dit viertal in de competitie uitkomt, bezoek van 't Zwaantje 1 en moest met 26 het loodje leggen. H. Maas verloor van M. v. Bracht van 't Zwaantje 1, wel ke laatste in een cadre-partij speel de met een gem. van 14,28 en een h.s. van 64. F. Lommers van 't Vos je moest in André Hamers van 't Zwaantje zijn meerdere erkennen van 't Zwaantje. Alleen A. Pullens van 't Vosje wist de eer te redden, door P. v. Huiten van 't Zwaantje gedecideerd te verslaan. Ons Genoegen 1 kreeg bezoek van O.O.G. 1, doch hoewel in eigen huis spelend, moest de club van Jac. Passier met een 26 nederlaag ge noegen nemen. Alleen J. Swinkels van Ons Genoegen wist zijn partij tegen J. Philippard van O.O.G. in winst om te zetten, doch J. Passier verloor van G. Roomer, B. Pullens van C. v. d. Sanden en M. Kuis van G. Brok, zodat Ons Genoegen deze ontmoeting met 26 verloor. De laatste ontmoeting in klasse C was die tussen B.V.O. 1, die H.B.S. 1 ontving. Ook hier speelde het voor deel van eigen huis geen rol, want B.V.O. 1 kon het niet tot één over winning brengen. W. Lamers verloor van J. v. Helvoirt, G. v. Velthoven van A. v. d. Wiel, H. Pelders van Jo v. Delft en tenslotte J. v. d. Wiel van Fr. v. Delft, zodat H.B.S. 1 met de volle winst huiswaarts keerde. Klasse D In klasse D deed H.B.S. 2, dat K.O.T. 1 (Waalwijk) ontving, niet onder voor hun eerste viertal. Chr. v. Delft, H. Pullens, A. Rombouts en v. Mook van H.B.S. 2 versloegen resp. J. v. Beers, J. v. d. Velden, v. d. Pennen en Kerkhof van KOT 1 en behaalden een klinkende 80 overwinning. Ook Keesje 1 deed het prima door B.V.O. 2 met 80 te verslaan, door overwinningen van J. Knuist, L. Blom, H. Klerks en M. Knuist op resp. v. Muilekom, Joh. v. d. Heuvel, Fr. v. d. Steen en Jac. Pelders van B.V.O. 2. Heeft Keesje 1 misschien kam- pioens-inspiraties? O.O.G. 2 ontving K.O.T. 1 uit Els- hout en wist de meeste winstpunten in eigen huis te houden door over winning van G. Panders, J. Hoeve- naars en H Muller op res*^ T. Jo- zen, J. v. Dongen en A. Kolmans vn KOT 1. Alleen A. van Osch van O.O.G. 2 moest het onderspit delven tegen H. Konings van K.O.T., zodat de uit slag van deze ontmoeting 62 werd voor O.O.G. 2. D.G.L. 1, de club uit de Gecroon de Leersse, die pas is opgericht en voor het eerst in competitieverband uitkomt, deed dit uitstekend door Ons Genoegen 2 maar liefst met 8-0 te verslaan. L. Kuys. Cor Rombouts A. v. Velthoven en Ko de Nijs won nen resp. van P. IJpelaar, W. Her man, L. v. Hilst en G. de Wit van Ons Genoegen 2. Een 8—0 overwin ning dus voor de jongens van Jan de Nijs. Nooit Volleerd 3 ontving K.N.A. 1. In deze ontmoeting werden de pun ten broederlijk gedeeld. Ant. Ver- kooyen en L. Slaats van N.V. 3 won nen van resp. H. Rombouts en M. Heesbeen van K.N.A. 1, hoewel de ze laatste slechts 1 carambol te kort kwam. Daar W. Swinkels en Ad. Verkooyen van N.V. 3 verloren van resp. W. v. Heesch en G. Ouwer- kerk van K.N.A. 1, werd de eind stand 44. Klasse E In klasse E ontving K.O.T. 2 (Waalwijk) H.B.S. 3 en door over- Voogd en P. Possemis van K.O.T. 2 op resp. W. Pullens, A. Demmers en H. v. Helvoirt van H.B.S. 3, wist K.O.T. 2 zes winstpunten te verza melen. Alleen B. v. Brunschot van K.O.T. 2 moest zijn meerdere er- Kennen in B. Demmers van H.B.S. 3. .£,iiiusi,ctriu uus oz voor x. 2. K.N.A. 2 deelde de punten met K.N.A. 3 broederlijk samen. Hier waren 't W. Scfioeiitz en H. Sleen- hoff van K.N.A. 2 die de winstpun ten verzamelden ten koste van C. Hamers en H. Eekels van K.N.A. 3. H. KierKx en J. Swinkels (slechts 1 carambol te kort) verloren echter van resp. C. de Jong en M. v. Kys- wijk van K.N.A. 3. Eindstand werd uus 44. Ons Genoegen 3 deed het beter door Keesje 2 met 8U te verslaan, uoor overwinningen van Theo Ver- uonk, B. Vernootstad, C. Herman en j. upeiaar op resp. Mutsaerts, Pul lens, v. Kiel en J. v. d. Pas van Keesje. De volle winst dus voor Ons Genoegen 3. O.O.G. 4 en O.O.G. 3 deelden als ware ciubmakkers de punten broe- deriyk samen. Th. v. Huiten won van H. Kootkar en Jac. Molegraaf van W. v. d. Anker. Jac. Didden en G. Molegraaf echter verloren van Fr. KierKX en Fr. v. Liempde, waar bij vooral Jac. Didden een formi dabele jas kreeg. Eindstand werd hier 44. Ook B.S.V. 4 en B.S.V. 3 deelden de punten. De winstpunten voor B.S.V. 4 kwamen op rekening van A. v. Munster en C. Krol, die resp. A. VerKooyen en Jo v. Bladel ver sloegen. Doch H. Eekels verloor van Fr. Slaats en T. de Kloe van Jan v. Bladel, zodat de eindstand 44 werd. De laatste ontmoeting in klasse E was die van K.O.T. 3 en K.O.T. 2 (beiden uit Elshout), die door en v. Oers verloor van A. Teurlings K.O.T. 2 in een 53 overwinning werd omgezet. Frans v. Dommelen van K.O.T. 3 won van H. Tabbers en A. de Koos speelde gelijk tegen Joh. van de Wiel van K.O.T. 2. C. Biekens en Drè v. Delft van KOT 3 verloren echter hun partyen van resp. B. Tabbers en L. Tabbers van K.O.T. 2, zodat deze ontmoetmg met het kleinst mogelijke verschil door K.O.T. 2 werd gewonnen. Hiervolgen tenslotte de gedetail leerde uitslagen: Klasse C N. Volleerd 2N. Volleerd 1 62 B.S.V. 2—B.S.V. 1 4—4 t vosje 1't Zwaantje 1 26 Ons Genoegen 1O.O.G. 1 26 B.V.O. 1H.B.S. 1 0—8 Hoogste serie Leo van Cromvoirt van N.V. 2 (179 car.). Hoogste gem. Leo van Cromvoirt van N.V. 2 (gem. 40). Klasse D H.B.S. 2—K.O.T. 1 (Waalwijk) 8—0 Keesje 1—B.V.O. 2 8—0 O.O.G. 2—K.O.T. 1 (Elshout) 6—2 D.G.L. 1Ons Genoegen 2 80 N. Volleerd 3K.N.A. 1 44 Hoogste serie Cor Rombouts van D.G.L. (45 car.). Hoogste gem. Cor Rombouts van D.G.L. (8,66). Klasse E K.O.T. 2 (Waalwijk)H.B.S. 3 62 K.N.A. 2—K.N.A. 3 4—4 Ons Genoegen 3Keesje 2 80 O.O.G. 4—O.O.G. 3 4—4 B.S.V. 4—B.S.V. 3 4—4 KOT 3 (Elsh.)KOT 2 (Elsh.) 3—5 Hoogste serie Fr. Klerkx van O.O.G. 3 (20 carambols). Hoogste gem. E. Bergmans van K.O.T. 2 (Waalwijk) m. gem. 3,69. winningen van E. Bergmans, M. nen, een mooie overwinning die h te meer gewaardeerd worat QitiOii RWB-GVV 1—0 Het le elftal van RWB heeft haar eerste thuiswedstrijd in een over winning weten om te zetten zij het met het kleinst mogelijke verschil 1—0, en dat nog uit een strafschop die RWB enige minuten voor rust kreeg toegewezen. Bij een scrimmage op het doel der gasten werd de bal ingeschoten en een der verdedigers van GW kon de bal nog juist onder de lat wegslaan zodat stopper v. d. Schans het vonnis kon vellen door keihard in te schieten. Dit zou naar later bleek het enige doelpunt van de wedstrijd worden, een doelpunt dat door de gasten he vig werd betwist, doch door de goed leidende scheidsrechter Renee uit Breda resoluut werd toegekend. RWB verscheen in deze thuiswed strijd met een invaller voor de ge blesseerde rechtshalf van Osch, waardoor P. Pruyssers kon inval len. zij het op de linksbinnenplaats waardoor J. Treffers naar de halt plaats verhuisde, waar hij overi gens goed voldeed. Een fraaie wedstrijd is het ove rigens niet geworden en het goed opgekomen publiek heeft niet veel moois te zien gekregen, de voor hoede van RWB kon zijn draai maar niet krijgen en zelfs Bruur- mijn die toch altijd goed is voor eén of meer doelpunten kon niet tot scoren komen en het was dan ook maar goed' dat de verdediging van de gastheren geen enkele steek liet vallen en goed opgewassen was tegen de fanatieke aanvallen van de tegenpartij. Zo is RWB er in ge slaagd, zij het op het nippertje de volle buit binnen te halen, en daar ook de lagere elftallen allen won nen is het geheel en al de volle buit geworden. Het 2e elftal wist op overtuigen de wijze in Riel met 41 te win- Het 3e elftal won verdiend m 42 van Dussense Boys en h was het voorat ih. neiungs aiem zyn at gemeten passes en een uoeipuni van neinzen een grote n urage nad in ue overwinning Het ie entai teverue ue luuoist prestatie aoor in KaaimaonK na*6 oo achterstand toen nog me[11 iewinnen. iVict ueze overwinnir.genredt, kan rtWö maanuagavuau oin 0 u gerust eii in goeuc Stemming rees tei y Ke opcilin6s v ergauai^i iiuuuea, een ver^auexing me uciö a. iij ci voor ue aanv uiig cuinpclibie WUi'UC fediiuUucil nü uie men nu om oe6iijpoiijn.e r" nog eveil iiau uitfeco<.e.u nopCl ~mxeil ueze avOllu ZcKcf auc YOc naiieis aanwezig zyn urn ueze voor iicii zo ueiall6njive vei&aueinig ai. ^e te maken. BERCHEM SPORT—R.K.C. 0-1 RKC was wel enigermate geïmpo. neerd door de 3u overwinning mj .cerchem bport vorige wees benaaj. de in nosmaten. Dit is dan ook wei ue reden geweest dat KKC met eet bepaalde tactieK ten strijde tr0(- Weliswaar was hier by een grote overwinning bij voorbaat uitgesio. ten, doch de zwaar op verdedigd ingestelde achterhoede moest zorgen dat er van een overrompeling aoor hun sterk spelende en agressieve voorhoede geen sprake zou zyn. Deze tactiek heeft in de gegeven omstandigheden zijn nut bewezen rxct Opc, falilfc, UiiCt, ai Olici neer, waarbij doelman Eekels na minuten in een grabbelparty raakte en met moeite redding kon bren gen. Maar ook de Berchem-doelma Kon een goede kopbal nog juist tot hoekschop tippen. Bepaald peen hadden de jongens uit Berchem toen ecu xopoai legen ue paai üe»afluae en het leder daarna over de deklat werd geschoten. Weer werd 'n kop. bal rakelings langs het doel van RKC gekopt. De Waalwijkse verde diging was de eerste 15 minuten no niet goed op haar taak ingespeeld Ook kansen van Huub Leytens en Kuys werden op een haar na ge mist. Onder spanning brak de rust aan met een dubbel blanke stand die de verhouding in het veld vnj goed weer gaf, al had het met de zelfde moeite ook 22 kunnen zijn Na de rust nam RKC direct een groot overwicht en de achterhoede met stopper de Leur en Jan Tim mermans aan het hoofd, groeide naar een topvorm. Alle stormlopen van Berchem liepen dood of misten het doel. Uit één der vele kansen van RKC blunderde de Berchem- verdediging en H. Leijtens strahe de fout onverbiddellijk af door kei hard in te schieten. Dit was een kwartier in de tweede helft. RKC consolideerde met prima verdeci- gingsspel de kleine winst, zeer tot genoegen van de jonge trainer, die dit het mooiste geschenk vond dat ccp/right avan 73. Smidje Verholen vertelde de commissaris nu, dat hij zelf al van plan was een stevig hek om het landje te maken, waarop de com missaris zei, dat hij dat mooi en prachtig vond en dat smidje Ver holen weer naar huis kon gaan. En ja, nu brak er natuurlijk weer een dag van hard werken voor onze smid aan. Het eerste wat hij moest gaan doen was zijn belofte inlossen aan boer Gradus. Hij greep dus de rare hooivork en begon het zielige etensvorkje er af te zagen. Een nieuwe punt was ook gauw ge maakt en net weerklonken de laat ste hamerslagen door de smidse, toen goocheme Gait-Jan binnen kwam. „Smargens, Verhool'n", zei Gait-Jan. „Heb-ie de heuivorke klaor? Geeft'em maor gauw, want ik mot hem gebruuken veur het Strooi." Verholen keek de goo cheme Gait-Jan verwonderd aan. „Maar Gait-Jan," zei hij. „Hoe kan dat nu? Hoe kun je nu een hooivork voor het stro gebruiken? Hebben jullie geen stro vork?" Gait-Jan keek de smid argwanend aan. „Hol-ie mien veur de gek?" vroeg hij. „D'r bestaon toch geen strooivorkens!" „Hè! Wat?" zei de smid. „Bestaan die niet? Is het waarachtig? Dan moet ik er eens eentje voor jullie gaan uitvinden. Dag Gait-Jan. De groeten aan Gra dus." De goocheme Gait-Jan liep er vandoor en hij keek alsof hij er niets van begreep. Voor onze vriend Verholen werd het nu tijd iets an ders uit te gaan voeren. Hij ging naar zijn schuurtje toe, laadde een tobbe, een paar zakken cement, 'n partij stenen en nog veel meer op een handwagen en reed ermee naari het landje van Gradus toe. „We zul-i len eens een mooi hek gaan ma ken," mompelde hij. „Dan is heb tenminste ook afgelopen met dat' geduvel van lui, die hier niets té zoeken hebben." Hij mengde ce ment, zand en water aan tot ee mooie metselspecie en begon daar:.: eerst het oude, troosteloze hekje a! te breken. Toen dat klaar was, gre-- hij op onderling dezelfde afsta: gaten en begon hij in die gaten keu rige stenen zuiltjes te metseie van meer dan een man hoog. te metselde keurig en vlug, en wie te- zag moest toegeven, dat hij eva goed kon metselen als smeden Met zulk werk gaat natuurlijk :es morgen snel voorbij en voor ve- holen het wist sloeg de kerkton al één uur. GEEN SCHRIFTELIJKE OF TELEFONISCHE BESTELLINGEN "Kia" plastic bouw materiaal, voor mini atuur hulzen, winkels, kerken etc. Ook te ge bruiken in combinatie met andere systemen. Alleen morgen 50 Een schitterend pan toffeltje, van bedrukt peau de pêche, met soepele gevulcaniseer- de zolen en heerlijk congo-gevoerd. In di verse vrolijke dessins. Maten 36-42 ^50 Witte tricot nylon damesoverhemd- blouse, met lange mouw. Open of geslo ten te dragen. Zeer gemakkelijk te wassen. Strijken beslist over bodig. Mat. 36-48 Q95 Losbladig fotoboek met ringmechaniek en 20 bladen fotokar ton In fantasie- ^J90 dessins 9 Losse interieurs in pak jes van 10 vel fotokar ton 95 c Zware luchtbuks, met getrokken loop, ver stelbaar vizier en punt- korrel. Cal. 4^ mm. Draagt 40 m. 4^50 zuiver Diabolo-kogeltjes, 100 per doosje 35 c (Sportafdeling) Uni zwanendonsfla nel, in een heerlijk warme, donzige kwali teit. Voor dames-, heren- en kinderpya- ma's. Sterk en was echt. 80 cm. 4 10 breed, p. m. Elektr. verwar mingskussen. Flanel len kussen met losse linnen sloop en on zichtbaar ingenaaide thermostaat. 30 x 40 cm. 60 watt. 4 standen schakelaar. 10M Nylon anorak, geheel met teddy gevoerd. Pracht kwaliteit en prima pasvorm. In ma rine of bruin. Maten 36-44 23-delig eetservies, van een prima kwali teit porselein in crème- kleur met goudlijn. Mooie vormgeving en ruime dekschalen ^^50 Slaapkamerkleedjes. Groot assortiment van dessins en kleu ren. 50 x 90 cm. 2j. gar. Een reparatieiet, die U niet in Uw naai doos kunt missen. Inhoud :dlrectolre- elastiek. B.H.-bevestlging.stepin- 4 20 jarretelles en schouderband-elastiek Prima wekker, In luxe uitvoering met chroom rand en achterdeksel. H50 Duidelijke wijzerplaat 3 Nappa-lederen damesbeurs, met suèdine gevoerd. In rood, zwart, koper, beige, bordeaux etc. ^90 Royale maat Doperwten, Middel I, van ons bekende merk "Gina". Een pracht soort erwtjes. 5 blikken 3.50 -T r c Literblik J Vruchten Glacé, In een fleurig assorti ment met fijne vruchtensmaken. Leuk om te presenteren. COc 200 gram co Polyester vrijetijds* hemden, me' °Ple" stikte borstzak. Open en gesloten te dragen. Lauw wassen. °P" hangen en niet strijken i75

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 2