De Echo van het Zuiden WASPIK DE PAUW SPORTSPIEGEL Sprang-Capelle maidenform Bfonchi letten Nederland - Zwitserland Uit do Langstraat fJ/le^ihotlop^s w. s. c. s. s. c. .4oP% Opheffing van tweetal bedrijven in het gewest bracht nagenoeg geen verandering in arbeidssituatie ^gÏldenbono kaatsheuvel Sprang Capelle ER IS EEN VOOR IEDER FIGUUR REEDS VANAF f 8.75 BIJ: Sprang Hoestdrank in tabletvorm.95ct Raamsdonksveer R. W. B. N.E.O. Vrijh.-Capelle VakkundUf Waalwijk Wit Zwart H. N. C. Drunen R. K. D. V. C. Daar a.s. zondag de interland wedstrijd Nederland-Zwitserland Het opheffen van een tweetal fabrieken binnen het gewest Waal wijk heeft weinig veranderin g teweeg gebracht in de arbeidssitua tie. De vraag binnen het gewest is zodanig, dat de zeventig werknemers die door het opheffen van de damesschoenfabriek Arino in Dongen, allemaal elders konden worden ondergebracht. Hetzelfde kan worden gezegd van het personeel, dat op straat is komen te staan na het faillissement van de N.V. Buijs, Fabur- tex, Bouwplaten fabriek in Rijen. De mogelijkheid bestaatdat een klein aantal werknemers in dienst blijft van deze N.V., die naar alle waarschijnlijkheid door anderen zal worden overgenomen. Het totale aanbod in het gewest Waalwijk steeg van 131 tot 148, wel ke stijging vooral wordt veroorzaakt door het vrijkomen van een aantal ar beidskrachten in de bouwnijverheid - hier steeg het aanbod van 4 tot 18 -. Deze stijging is een gevolg, van een vroegtijdig klaarkomen van de aan leg van wegen in het land van Heus den en Altena, die daar werden aan gelegd in het kader van de ruilverka veling. Hierdoor ziet men dat het aanbod van arbeidskrachten vooral in het rayon Almkerk een sterke stijging ondergaat en wel van 35 op 46. De totale vraag in 't gewest daalde met 28 en wel van 1077 op 1049. Deze daling wordt ook hier voor namelijk weer veroorzaakt door de bouwnijverheid om dezelfde reden als de ontstane stijging bij het aanbod. Een vergelijking met dezelfde maand van het vorig jaar laat een zeer sterke daling van de vraag zien, die in oktober 1961 1641 bedroeg en nu is teruggelopen tot 1049. Het aan bod onderging slechts een matige stij ging in vergelijking met 't vorig jaar. Het noteerde, eveneens voor het gehele gewest, 122 en in oktober 1962 148. De werkloosheidpromilla ges bedragen voor het gewest Waal wijk 6, voor het rayon Waalwijk 7, voor Almkerk 7 en voor Dongen 3. Het landelijk promillage staat op 9 en het provinciaal op 8. Het gunstigste cijfer noteert het gewest Roosendaal en Zevenbergen, n.l. 4, dit in verband met de in volle gang zijnde bietencampagne. Eindho ven, Bladel, Budel en Valkenswaard 5 en het hoogste cijfer wordt ge vormd door Breda, Etten, Ooster hout, Oss en Veghel, n.l. 12. DE VERKIEZINGEN IN AMERIKA Het nieuwe Huis van Afgevaar digden zal bestaan uit 249 democra ten en 176 republikeinen (vroeger resp. 263 en 174), met 10 zetels nog onbeslist. In de senaat werden geko zen 25 democraten en 14 republikei nen. De democraten zullen vermoede lijk 68 van de 100 zetels gaan bezet ten en dat is een winst van vier. De gouvemeurszetels zijn aldus verdeeld negentien democraten en dertien republikeinen. Drie zetels zijn nog niet toegewezen. De broer van president Kennedy, Edward Kennedy, is als senator ge kozen. De vroegere vice-president Nixon heeft zijn zetel verloren. - Rusland heeft goed gevonden dat de Russische schepen, die met ra- ketten e.d. huiswaarts keren, worden I gecontroleerd door de V.S. MEVROUW ROOSEVELT OVERLEDEN Eleanore Roosevelt, de weduwe van de vroegere president der Ver enigde Staten, is woensdagavond overleden. Zij was 78 jaar. 84e JAARGANG No. 88 tfDAG 9 NOVEMBER 1962 »«e xxo. VOORLICHTINGSAVOND IN DE Woensdagavond 14 november rzorgt het Gewestelijk Arbeids- •e,rpau in Waalwijk een voorlich- JJVsavond in de Gildenbond in Kaatsheuvel. Tijdens deze avond- J: om 8 uur begint, wil men meer ikendheid geven aan de oplei- f gsmogelijkheid voor een aantal troepen in de metaal- en bouw er Deze voorlichtingsavond 'ordt' gehouden, omdat de regel- {je terugkerende werkloosheid an hen, die een bestaan vinden ongeschoolden zonder een vast dienstverband, bewijst, dat voor alen de bestaanszekerheid nog te Jensen over laat. De opleiding "oor beroepen in bovengenoemde Storen, die worden gegeven in de iTnonale werkplaatsen van het Rijksarbeidsbureau geschiedt indi- 3ueel en kan op elk gewenst loment worden begonnen. De op leidingsduur is afhankelijk van het beroep, waarvoor men wenst te orden opgeleid en varieert van 3 t 18 maanden. De minimum leef tijd bedraagt 18 jaar, de maximum leeftijd is gesteld op ongeveer 50 aar Belangrijk is nog te vermel en dat deze opleiding geheel gra tis is en bovendien tijdens de op leiding een loondervingsvergoe- jjng wordt uitgekeerd. Daarnaast worden eventuele reiskosten ver red Voor verdere gegevens zie 't bijgaande inlegvel van 't Geweste lijk Arbeidsbureau in Waalwijk. OPRICHTING AFDELING VOOR VEILIG VERKEER Door de voorlopige commissie, beharti gde de belangen van het schoolverkeers- tccamen, is het initiatief genomen om in de remeente Sprang-Capelle te komen tot de oprichting van een afdeling voor veilig ver keer, aangesloten bij het Verbond van Vei- Li Verkeer te Utrecht. Op deze wijze höopt bet comité in de nabije toekomst te komen iot diverse activiteiten rakende de verkeers- teüigheid, het geven van cursussen voor di- ierSe categoriën weggebruikers, lezingen, filmavonden etc. Dit lofwaardig streven moet, gelet op het nog steeds toenemend antal verkeersongevallen, gezien worden ils een algemeen belang, waaraan eenieder dient mede te werken. In het kader van deze plannen zal op naandag 26 november, 's avonds om 8 uur, in de aula van de nieuwe ULO, een pro- faganda-ledenwervings-avond worden ge- touden. Op deze avond, ingeleid door bur gemeester M. van Prooijen van Sprang- Capelle, zal een spreker van het Verbond san Veilig Verkeer uit Utrecht een korte le ring houden over de doestellingen en acti viteiten van het Verbond. Daarna zal een film worden vertoond en is er in de pauze gelegenheid tot het stellen van vragen. Toe gang vrij. DOKTERSDIENST Zaterdagmiddag en zondag zal de praktijk van dokter K. van Tuijn te Kaatsheuvel worden waargenomen door dokter H. Win kelman. KERKDIENSTEN ZONDAG 11 NOVEMBER 1962 Ned. Herv. Kerk 9.30 uur en 2.30 uur Ds. P. J. Bos. Geref. Kerk 9.30 uur en 3 uur Ds. de Wit van Rot terdam. MANDOLINECLUB „A TEMPO" De Mandolineclub „A Tempo" nam j.l. zaterdag deel aan een te Heusden gehou den Muziekconcours. Onder leiding van haar directeur, de heer H. Hansen uit Geertruidenberg, kwam A Tempo uit in de tweede afdeling en behaalde met 110 pun ten een eerste prijs. Wij feliciteren directeur en leden van A Tempo met dit prachtige succes. CHR. PADVINDERSGROEP „JAN DE ROOIJ" De Cbr. Padvindergroep „Jan de Rooij" alhier organiseert op zaterdag 17 november in het Willem van Oranje College te Waal wijk haar jaarlijkse Rimbavodo voor ouders en donateurs. Door welpen, verkenners en voortrekkers zal een aantrekkelijk program ma worden gebracht, met als hoofdnum mer „Avontuur Tegemoet". OPBRENGST COLLECTE. De bij gelegenheid van de dankstond voor gewas en arbeid in de Geref. Kerk alhier gehouden collecte bracht pl.m. f 400. - op. Doktersdienst Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de praktijk van dokter Gerlach voor spoedge vallen worden waargenomen door dokter Wijffels te Waspik, telefoon 04168—250. WELKOMSTDIENST Belangstellenden worden er aan herinnerd, dat a.s. zondag om half acht een welkomstdienst zal wor den gehouden in de Gereformeer de kerk aan het Bruggetje. KERKDIENSTEN Ned. Herv. Kerk, zondag 11 nov. a.s.: 9.30 uur ds. Lam uit Andel; 14.30 uur ds. Verploeg. Doktersdienst Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagavond 12 uur zal de praktijk van dokter Gerlach voor spoedge vallen worden waargenomen door dokter Wijffels te Waspik, telefoon 04168—250. P. VAN IERSEL REGISSEUR VAN HENRI BELLETABLE Financiële moeilijkheden hebben het be- ituur van de toneelvereniging Henri Relle- table genoodzaakt te bezuinigen op de uit gaven. Om de onkosten van de uitvoeringen Ie drukken heeft de vereniging ontslag moe ien verlenen aan haar regisseur, de heer ran den Hoven uit Waalwijk. De regie is nu in handen van een van de eigen leden, de heer F. van Iersel. Het eerste toneel- »erk dat onder zijn leiding zal worden ge speeld heeft als titel„Ik verveel me rijk". Het is een blijspel in drie bedrijven van Pé Mühren, met een bezetting van drie da mes en zes heren. VOLLEYBAL Zaterdag 10 november a.s. speelt 't 2e lestal van de Wahpikse volleybalclub Atak een wedstrijd tegen Smash 2. Atak 3 komt die dag uit tegen een team van Tornado. Beide wedstrijden worden in Tilburg ge speeld. POSTCOMMANDANT In de vacature ontstaan door het vertrek run opperwachtmeester van Dieren is be noemd tot postcommandant der rijkspolitie opperwachtm. J. H. Severs uit IJselstein. ADVENDO - WHITE BOYS 6-0 White Boys heeft zondag kennis gemaakt met een bijzonder sterk Advendo-team. De Sistheren combineerden zeer snel en waren "g productief. Hoewel de overwinning van Advendo dik verdiend was, moet de 6 - 0 uitslag toch enigszins geflatteerd genoemd »orden. De rust ging in met een 2-0 voor sprong voor de thuisclub. Door een fout in do defensie van White Boys werd het kort aa de hervatting 3-0. De voorhoede van White Boys had met haar schoten weinig succes; enkele tegenpunten hadden de rood- 'itten, die vaak goed partij gaven, zeker sordiend. PRINSENBAL Zondag 11 november a.s. zal in de zaal run café de Statie de viering van 11-11 plaats vinden. Op deze lie dag van de 11e maand zal om 11 min. voor 11 Prins Car nal 1963 door de raad van elf worden ?epresenteerd. Dit gebeuren zal niet alleen door de leden van de gezamenlijke carna- valsvereniglngen worden beleefd, want ook met-leden hebben zolang er plaats is toe- ?ang. In 't verloop van de avond zal er ook Kn keuze worden gemaakt uit de te voren mgestuurde carnavalsliederen. Bezoekers liefst gecostumeerd. JONGEN AANGEREDEN. de Benedenkerkstraat alhier is de 13- )a% Tiny van Turnhout door een perso nenauto aangereden. De chauffeur die het ongeluk veroorzaakte is, zonder zich iets om het slachtoffer te bekommeren, weggereden. 1 WAALWIJK noemd de weleerw. heer Peeter6. Tot op volger van de onlangs vertrokken heer Oos- terloo werd benoemd de heer Blijlevens uit Dongen. Het aktie-comité van de Tromme- laere zorgde op deze avond voor een alles zins prettige verrassing door aan het bestuur een zeer belangrijk bedrag aan te bieden. Het comité verkreeg deze gelden uit een ge houden fancy fair. Na de vergadering ble ven de leden nog enige tijd gezellig bijeen. UITSTEKENDE START KULTURELE KRING De Kulturele Kring Raamsdonksveer is maandagavond zijn serie voorstellingen vopr 't seizoen 1962-1963 op uitstekende wijze gestart. Voor deze eerste uitvoering had men zijn keus laten vallen op „De held van het Westen", een blijspel in drie bedrijven van John Synge, in een vertaling van Inez van Dullemen. Dit stuk werd vertolkt door De Nieuwe Komedie-Arena. Het moet bij zonder jammer genoemd dat slechts een 90- tal toneelliefhebbers naar Huis ten Deyl waren gekomen voor deze uitvoering. In De held van het westen, schetst de auteur het leven van Christy Mahon, een jongeman die van jongsaf van zijn tyran- nieke vader weinig anders heeft gehoord dan hoe stom, lui en onbekwaam hij is. De ze steeds weer herhaalde woorden, die wor den verteld tegen ieder die maar in de buurt van vader Mahon komt, drukken steeds meer een stempel op het karakter van de jongen. Hij wordt een levensvreemd mens, die de meisjes schuwt en niet optrekt met de jongemannen omdat zijn lichaam de al- kohol niet verdraagt. Tegen de minderwaar digheidsgevoelens die hiervan 't gevolg zijn, heeft de jongeman een wapen in de vorm van een ongebreidelde fantasie, waarin hij zich de man waant die alles kan. Als de heerszucht van zijn vader tenslotte te erg wordt, slaat hij deze met een houweel het hoofd in. De jongen vlucht en komt terecht in Mayo in het westen van Ierland en ver telt vol fantasie over de dood van zijn vader en zijn eigen bekwaamheden. De dorpelin gen halen hem vol ontzag binnen in hun nauwe wereldje. Hij neemt zijn intrek bij de herbergiersdochter Pegeen Pike, die op hem verliefd wordt. Het leven verandert nu geheel voor Christy, die nu inderdaad tot prote prestaties in staat blijkt. De nieuwe werkelijkheid dreigt echter ineen te storten als de dood gewaande vader weer ten to nele verschijnt. Opnieuw dient Christy hem een slag met een houweel toe. De nieuwe wereld stort nu echter ineen, als blijkt dat de dorpelingen wel graag sterke verhalen horen vertellen, maar niets willen weten van een moordenaar die zij van nabij aan het werk hebben gezien. Óp last van Pegeen wordt de jongeman gebonden om uitgele verd te worden aan de justitie. Wederom verschijnt nu de onverwoestbare vader op nieuw, om zijn zoon mee te nemen en te straffen. Er blijkt zich nu een wezenlijke verandering te hebben voltrokken in Chris ty. Hij vertrekt met zijn vader, maar deelt nu zelf de lakens uit. De zonderling blijkt een man te zijn geworden die weet wat hij kan. Het stuk speelt in een van de armste streken van West-Ierland. Evenals de fi guur van Christy, is de hele entourage uit het leven gegrepen. De toeschouwer wordt geconfronteerd met de armoe en de heb belijkheden van de Ierse dorpsmensen. De enige vorm van amusement voor de mannen is het nuttigen van grote hoeveelheden spi- ritualia, een eigenaardigheid, die wordt ge- caricaturiseerd. De taal die wordt gebezigd is vaak van een liederlijke soort, maar wordt nooit vulgair. Ofschoon in het stuk ver scheidene verrukkelijke komische scènes voorkomen, blijft er steeds een ondertoon van ernst aanwezig. De zeer zware rol van Christy Mahon werd door Carol Linsen goed vertolkt. Hij werd gespeeld met zoveel overtuiging en charme, dat men inderdaad geloven kon aan de „goede moordenaar" en iedereen wist te overtuigen niet een gewetenloos misdadiger te zijn. Carol Linsen kreeg pri ma tegenspel van Martha Gevers, als Pe geen Pike, de struise kasteleinsdochter, die van wanten weet. Ook de diverse kleinere rollen waren goed verzorgd. gespeeld wordt is er voor die dag geen volledig programma vastge steld. RKDVC 1 en 2 zijn die dag vrij. Het 3e elftal speelt thuis tegen RKJVV 2 uit Den Bosch. Natuur lijk zullen de DVC-ers trachten ook uit deze wedstrijd de volle winst te behalen. Aanvang half 3. RKDVC 4 ontvangt om 12 uur Hertogstad uit Den Bosch. Het zal voor onze 4e elftallers weer niet meevallen tot succes te komen. We rekenen er echter op dat zij hun best zullen doen. Het 5e elftal trekt naar Vught om daar de strijd aan te binden met Zwlauw VFC 5. Ook hier zal het niet meevallen om tot winst te komen. O De man kan onmogelijk weten dat de aan- gereden jongen alleen aan zijn rechterbeen werd verwond. Desondanks nam hij niet eens de moeite het portier van de auto te I openen. Een ooggetuige had echter de te- i genwoordigheid van geest het nummer op te nemen. De dader kan nu in elk geval door de politie worden achterhaald. Het on geluk gebeurde in de bocht van de Bene denkerkstraat, waar een wiel grotendeels is gedempt. Het was rond half 8 's avonds toen de jongen, komende uit de richting van het centrum met zijn fiets de ontstane loop door deze gedempte wiel volgde, naast de verkeersweg. Mogelijk is de chauffeur, komende uit de richting Raamsdonk, door het fietslicht in de loop van de weg mis leid, hoewel een en ander hier ter plaatse door rode lichtreflectors duidelijk is aange geven. Hoe dan ook, de auto volgde de weg niet en reed op de jongen in. Na het onge luk moest de chauffeur zijn wagen eerst enkele meters achteruit zetten om weer op de rijweg te komen. Mede omdat de fiets van de jongen weinig bruikbaars overbleef zal de chauffeur niet kunnen ontkennen de aanrijding te hebben gemerkt. BENOEMD De heer T. Kamp alhier is benoemd tot onderwijzer aan de R.K. jongensschool St. Antonius te Geertruidenberg. JAARVERGADERING TROMMELAERE In hotel De Witte Leeuw kwamen een 60- tal leden van de jeugddrumband De Veerse Trommelaere in jaarvergadering bijeen. Tij dens deze geanimeerde en vlotte vergade ring werden de heren van Gils en van de Kieboom bij acclamatie in het bestuur her kozen. Tot leden van de kascommissie wer den benoemd de heren E. Godefroy, J. van Iersel en J. van Strien. Reeds nu kon wor den gezegd dat de begroting van het vol gend jaar sluitend kon worden gemaakt. In de plaats van kapelaan Don, die R'veer ver laten heeft, werd tot geestelijk adviseur be- Het Nederlandse elftal dat zon dagmiddag in het Olympisch sta dion te Amsterdam speelt is als volgt samengesteld: Doel: v. d. Mervve (NAC); Achter: Haak (ADO), Pronk (Ajax) en Ouderland (Ajax); Midden: Muller (Ajax) en van Wissen (PSV); Voor: Clavan (ADO), Prins Ajax), v. d. Linden (DOS), Groot (Ajax), Swart (Ajax). Reserves zijn: Doesburg (Sparta), Petterson (Blauw Wit), Villerius (ADO) en Bosselaar (Sparta) In dit elftal zijn 5 spelers van de ploeg die tegen België uitkwam vervangen. Guur Haak is de enige debutant in de Oranjeploeg. Het Zwitserse elftal is nog niet definitief samengesteld. De Zwit serse bondscoach kampt namelijk met enkele spelersmoeilijkheden. Zo is doelman Gautschi wegens drukke werkzaamheden niet be schikbaar; Bosson (Servette) on derging een operatie en Weber (FC Basel) ondervindt hinder van een knieblessure. De verwachting is dat Rappan de ploeg het 4-2-4 systeem zal la ten spelen, in welk geval waar schijnlijk de volgende formatie in het veld zal komen: Doel: Ansermet (Young Boys); achter: Grobety, Tacchella, Schnei- ter (allen Lausanne) en Weber (FC Basel) of Leuenberger (La Chaux de Fonds); Midden: Eschemann Stade -Fran cais) en Kuhn (Zurich); voor: Allemann (Mantua), Von- lanthen (Lausanne), Pottier (Stade Francais) en Hertig (Lausanne). In dit elftal staan dus drie mo menteel niet voor Zwitserse clubs uitkomende spelers opgenomen. Eschmann en Pottier spelen beiden voor Stade Francais uit Parijs en Allemann verdedigt de kleuren van het Italiaanse Mantua. JEUGDAFDELING Filmprogramma met o.a. wedstrijd BenficaReal Madrid Op dinsdag 13 nov. a.s. zal er in de zaal van Musis Sacrum 'n sport film-programma worden vertoond, voor de junioren en pupillen van WSC. Deze avond is voor de jeugd van WSC gratis en begint om half acht. Het programma vermeldt o.a. een film over de voetbaltraining in Duitsland naar een idee van Sepp Herberger, de trainer van 't West-Duitse elftal. Veel oefenin gen en praktijk-voorbeelden, spe ciaal voor jeugdige voetballers zul len er te zien zijn. Het filmpro gramma wordt afgewisseld met 'n filmpje over een recordpoging op de mijl door de bekende Engelse loper Bannister, alsmede met een film over de wereldkampioenschap pen schaatsen in Moskou met o.a. Henk van de Grift, Kouprianov, Johannesen, Grisjin en Kotsjitskin. Tenslotte die onvergetelijke cup- final in Amsterdam tussen Benfica en Real Madrid. De jeugdafdeling van WSC biedt deze filmavond de jeugd aan, in dien er ook ouderen voor deze film belangstelling hebben kunnen zij zich vervoegen bij de jeugdafdeling van WSC. RWBConcordia SVD Voor a.s. zondag is bovengenoem de wedstrijd ingelast, die ondanks de interlandwedstrijd Nederland Zwitserland, om half drie wordt gespeeld. Concordia uit Den Bosch is voor RWB altijd een tegenstander ge weest waartegen alleen met goed en snel spel succes was te behalen. Door het feit, dat de prestaties van de Bosschenaren net als die van Besoijen tot op heden tegen de ver wachtingen in minder goed zijn te noemen, zal het zondag op Elzen hoven practisch een gelijkwaardig treffen worden. Zowel RWB als Concordia kunnen de punten best gebruiken, en daar om zullen beide elftallen hun uiterste best doen om de volle winst te behalen. Op eigen terrein en voor eigen publiek moet ech ter voor Besoijen een stimulans zijn om eens dermate goed voor de dag te komen, dat zowel wat betreft het spel en het resultaat de RWB- aanhangers voldaan Elzenhoven kunnen verlaten. De leiding berust in handen van de heer A. F. Kuypers uit Oss. Om 12 uur komt Nieuwkuyk 2 op visite om de strijd op te nemen tegen RWB 5. Ondanks het teleur stellende resultaat van j.l. zondag zijn wij toch geneigd om het vijfde de beste kansen te geven. Dit zou een prachtig herstel betekenen. Dus jongens ,doe je best. Scheids rechter is hier de heer A. Anéé. Succes, RWB-ers. BAL BIJ R.W.B. Traditiegetrouw zal de jeugd commissie van RWB rond St. Ni- colaas weer een avond voor de ju nioren organiseren. Vooral nu RWB de beschikking heeft over haar eigen paviljoen, is de mogelijkheid om deze St. Nico- laas-avond goed te verzorgen, nog meer aanwezig dan voorheen. Maar het een en ander stelt de jeugdcommissie natuurlijk ook voor de opgave, om dit elk jaar te kunnen financieren. Net als andere jaren wordt voor dit doel weer een balavond gehou den en wel op zaterdag 10 novem ber a.s. in café J. Hoevenaar.. Deze balavond begint om half 8 en een prima orkest zal voor het muzikale gedeelte zorg dragen. Er zijn weer diverse mooie prijzen beschikbaar gesteld, die middels een loterij aan de man worden gebracht. Ieder een kan dus weer een kansje wa gen. RWB-ers (niet-leden zijn vanzelf ook welkom) komt allen naar deze balavond, het is er gezellig en de jeugd is er goed mee. Roda BoysNEO Voor zaterdag staat er voor NEO 'n belangrijke en zeer moeilijke op gave op het programma nl. de uit wedstrijd tegen Roda Boys in het Gelderse plaatsje Aalst. De Boys beschikken over een goed elftal al heeft het hen de laatste weken be slist niet mee gezeten. De NEO- mannen kunnen er dan ook op re kenen dat de Boys alles op alles zullen zetten om zich hogerop te werken en zodoende een kans te maken om volgend jaar ook in de 3e klas te komen. NEO-lui, stel jullie supporters niet teleur en geef je ten volle dan is zaterdag toch succes mogelijk. Vertrek van de bus om 2 uur van af de viersprong. Voor diegenen die de reis van het le elftal niet meemaken staat er nog een mooie wedstrijd te wachten, want de re serves spelen nl. tegen Seolto uit Zevenbergen Dit zijn twee tegen standers die aan elkaar gev/aagd zijn, blijkens de stand op de rang lijst. NEO-reserves, dit is een be langrijke wedstrijd en we hopen dat dit een overwinning wordt. Aanvang 3.15 uur. Het 3e elftal speelt de vijfde achtereenvolgende uitwedstrijd en wel tegen Good Luck 4. Deze ploeg uit Raamsdonksveer staat momen teel op de bovenste plaats en het zal niet meevallen om hier tot suc ces te komen, maar misschien komt er een verrassing uit de bus. Aanvang half twee. SSCWemeldinge Bovengenoemde wedstrijd vindt plaats op zaterdag 10 november. Wemeldinge bezet momenteel de onderste plaats, dus op papier een zacht eitje voor de thuisclub. Maar jongens, pas op dat het niet verkeerd uitpakt. Deze Zeeuwse ploeg mag je niet onderschatten, want anders kost je dit twee pun ten en die weelde kunnen jullie je nog niet veroorloven. Dus werk met z'n allen voor de overwinning want de mooie derde plaats is dat waard. Als je die kunt behouden zijn we dik tevreden, maar zover zijn we nog niet, want er zijn nog harde noten te kraken. Maar de supporters hebben in jullie vast vertrouwen, dus stel ze zaterdag dan ook niet teleur. Aanvang 3 uur. Scheidsrechter is de heer Brood. Het 2e gaat weer op stap en wel naar Willemstad om het op te ne men tegen Kogelvangers. Jongens werk met zijn allen voor de volle honderd procent. Het 3e speelt thuis tegen Zwal. I IJ reinigen en CO zorgvuldig behandelen is onze specialiteit STATIONSSTRAAT 120 TELEFOON 2457 Boys 3. Dit moet nu eens een over winning worden, en daar rekenen we dan ook op. De stand in de 4e klasse Zuid is: Aalburg 8 15 Sprang 7 12 SSC 8 10 Krabbendijke 8 9 Wijk 7 8 Rillandia 8 8 Good Luck 9 8 Roda Boys 9 7 Wemeldinge 8 4 Smerdiek 8 4 Sleeuwijk 8 3 Wit ZwartRoda t Het Oosterhoutse Roda komt za terdag bij Wit Zwart op bezoek. Een tegenstander die er ongetwij feld alles op zal zetten Wit Zwart een puntje te ontnemen. The Gun ners kon zaterdag slechts met 10 de baas blijven over Roda. Wit Zwart zal dus bijzonder op haar tellen moeten passen en op nieuw flink moeten aanpakken. Aanvang kwart over drie. VrederustHNC HNC reist zaterdag naar Bergen op Zoom. Na het wat teleurstellen de resultaat tegen Good Luck ver wachten wij dat de HNC-ers nu te gen Vrederust beter voor de dag zullen komen. Een overwinning zit er voor de Capellenaren in, al dient er op gerekend te worden, dat Vrederust een op eigen terrein moeilijk te kloppen tegenstander is. HNC 2 is vrij.

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 21