voor de Zie de maan schijnt door de bomen. Maar die maan schijnt nog maar kort. Wie nu nog niet weet wat-ie geven moet, kan nog net op tijd bij V D terecht. Speciaal voor die laatste-dagen-kopers, voor gevers in-tijdnood, hebben wij een even mooi als overzich telijk assortiment geschenken gereserveerd. Wij maken het U makkelijk. Maak het Uzelf makkelijk. Neem een potlood. Streep even aan. Knip even uit. Neem even mee. Naar V D. Waar alle artikelen uit deze advertentie (en nog veel meer) zo overzichtelijk zijn geëtaleerd, dat U maar hoeft te wijzen. - Geen dank. Geheel tot Uw dienst. Juist in deze laatste dagen! 9.75 DEN BOSCH - EINDHOVEN - TILBURG - HELMOND Nylon dameson* derjurk, met een exclusieve kant garnering. Kleuren wit, rose, bléu en marine. -790 Mtn. 40-48 Medicijnkast, van wit-gemoffeld metaal. Het deurtje is ook wit of pastel-blauw. Q90 Staand model O Extra groot met neerslaande deur Zeer aparte thee- beurs, van prima afwasbaar plastic, gevuld met warm- te-isolerende kapok. Royaal model 1A50 Meisjes nylon jack, geheel dubbel gevoerd, aan de buitenzijde doorge stikt. Met capuchon en wollen tricot manchetten. Waterdicht. In marine en koren. 14 jaar 26.75 00*75 6 jaar Meisjespantalon, van Helanca- garen met zijritssluiting en bandje aan de voet. In wijnrood, marine en groen. 14 jaar 20.95 4 yfl95 6 jaar |4 kleine stijging per maat £-delige toiletstel len, in verschillende aparte modellen en kleuren, zoals cham pagne, rauch en ame thyst. Een sieraad voor de kaptafel van 7.50 tot 41.50 Als af beelding i K90 Postzegelalbum „Nederland en Overzeese Rijks delen." Losbladig meer dan 150 bla den - bijna 2 kg. leder jaar ver schijnt een sup plement in. Leuke wollen mutsen voor da mes en jongemeis- jes. In verschillen de vlotte warme modellen. Italiaan se import. U kiest uit tal van O90 modekleuren O Huisvrouwtje spelen wordt ééns zo leuk met dit prachtige servies. 4 koppen met schotel, suikerpot, melkkannetje en theepot £50 Nouveauté voor modieuze heren: Trevira zelfbin- der, met batisten pochette in het zelfde dessin. In geschenk verpak king O90 Vlotte teenager schoudertas in vro lijke ruitstof. Gegar neerd met grote gesp. Apart voorvak met ritssluiting. Kies uit de kleuren rood, groen, wijnrood en blauw groen <f 490 Voor de allerkleinsten: een exclusieve sortering wieg- en ledikantgarni turen, verpakt in luxe geschenkdoos. Fijn bewerkt met rijke D.M.C.-bor duursels, Franse broderie of Zwit serse kant. Was- en ^90 kleurecht. Vanaf f Een leuke St. Nico- laos-surprise voor de platenfan: Plastic platentas, voor 24 45-toerenplaatjes. Moderne dessins. Met handvat en af sluitklep voor de plastic 050 vakken Voor een feestelijke ontbijttafel: groot dekservet, met 4 bijpassende vingerdoekjes. Handgeborduurd en afgewerkt in gezellige kruissteek motieven. In wit en crème. *^90 Handwerk-afdeling f 5-delige steek- sleutelset, van 9 t/m 20 mm. Ver nikkelde uitvoe- ring. Een handig setje voor iedere hobbyman 460 Geheel ver chroomd brood rooster, voorzien van dubbel ele ment. 450 Watt. In een wip geroos terd A A 90 brood Waterpomptang van chroom-vana- dium staal. Met gebogen benen en vlak-geslepen bek ken. 24 cm. lang. Blank 075 uitgevoerd 4- Moderne thee doeken, bedrukt met vele dessins in verschillende voorstellingen. Frisse, was- en kookechte kleuren 80 x 50 cm. A 95 Wandblikopener, dia elk blik opent zonder scherpe ran dan achter te laten. Gemakkelijk aan de wand te bevestigen. Wegklapbaar of af neembaar 050 Velona herenhorloge, met auto matische datumaanwijzing. 17-st. ANKER-uurwerk. Shockproof en met lederen band. In waterwerende doublé kast 39.75 Q>fl75 In chroom kast 04 Eén jaar schriftelijke garantie Heksenketel, van fraai gehamerd rood koper. Op voetjes en met zwart hengsel. Een sieraad zonder meer, maar ook bij zonder geschikt voor sierpot /V75 Rokmeter, onmisbaar voor het af werken van rokken, mantels en ja ponnen. 2-delig met stevige zwarte voet, speldenkussen en potje krijt. Verpakt in doos Q75 Leuke kinderpan- toffeltjes, in fleu rige dessins me sterke rubberzool tjes. 23-26 2.50 495 20-22 I Originele Landro ver, voor kleine jeeprijders. In ver schillende i 9ï kleuren Soepele lederen herenhandschoe- nen, geheel ge voerd met nylon vachtvoering. Mo derne A 090 rolnaad IO Voor de voetballief hebber een lederen voetbal, maat 3. 12- delig met patentslui ting. Plantaardig ge looid A A50 Gezellig voetbal spel voor .jonge of oudere spelers". Met uitschroefbare poten, dus gemak kelijk op te bergen Charmante pullover in 3 modieuze mode* len: met ronde of v* hals of kraagje, u kunt kiezen uit de laatste Q95 modetinten V 28-delige cassette, voor 6 personen. Vervaardigd van door en door vlekvrij en roestvrij materi aal. Compleet, ver pakt in OQ75 doos Cmö

Echo van het Zuiden | 1962 | | pagina 24