wAAlwijkse en lAnqstRAAtse couRAnt Albert Schweitzerscbool te Drunen zaterdag officieel geopend DRUNEN Verplichte verzekering tegen arbeidsongeschiktheid KAATSHEUVEL «lllMwi 'ÊÊÊMÊSÊÊém Elshout Capelle Voor alle loontrelckenden Waspik MAANDAG 29 APRIL 1963 85e JAARGANG No. 34 e tcho van het Zuióe Uitgever Waal wij ksche Stoomdrukkerij Antoon Tielei: Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160 - 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO" Zaterdag j.l. werd in Drunen on der grote belangstelling de Albert Schweitzerschool geopend en hier mede de eerste prot. christelijke school in Drunen. Over deze school schreven wij in ons vorig blad reeds uitvoerig. De officiële opening, welke ge schiedde door burgemeester mr. Stieger werd bijgewoond door een groot aantal genodigden, w.o. De ken Werner, Ds. v. d. Akker, voor zitter van de stichting School en Kerk in Brabant en Limburg, de heer Everhuis, voorzitter van de stichting Prot. Christelijke School- belangen, de heer Warnas, inspec teur van het L.O.-onderwijs en vele andere autoriteiten. De bijeenkomst werd geopend door Ds. van 't Kruis, welke sprak namens de Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente in Drunen en het schoolbestuur. Ds. van 't Kruis me moreerde in zijn openingswoord het zeer vele werk dat zijn voor ganger Ds. Schuurman heeft ver richt om deze school tot stand te brengen. In het bijzonder dankte spreker ook het gemeentebestuur dat door het beschikbaar stellen van bouwvolume bewerkstelligde, dat op snelle wijze de Prot. Chris telijke school in Drunen zich kon vestigen in een dergelijk eigen ge bouw. Ds. van 't Kruis dankte allen die aan de totstandkoming van de school hadden meegewerkt en hij roemde de samenwerking welke er is tussen het protestants en het katholieke volksdeel. Hij prees zich met de gehele prot.-christelijke ge meenschap gelukkig dat deze school tot stand is gekomen. Door deze school komt niet in de eerste plaats het accent te liggen op het feit dat de prot.-christelijke jeugd nu afgescheiden van de anderen onderwijs en vorming krijgt, maar veel meer moet het accent gelegd worden op de eenheid in verschei denheid welke zich in een groeien de gemeenschap als Drunen gaat voordoen. Zeer uitvoerig ging spr. in op de medewerking welke door vele instanties en personen is ge geven. Tot slot sprak hij de hoop uit dat de prot.-christelijke jeugd op deze fraaie school het onderwijs en de vorming zouden krijgen wel ke hen maakt tot goede en vol waardige mensen in de gemeen schap. Inspecteur Warnas van het L.O.- onderwijs was eveneens blij met de totstandkoming van deze school. Spr. roemde het fraaie gebouw, maar ging uitvoerig in op wat in dit gebouw zou moeten gebeuren. Hij achtte zich gelukkig met de we tenschap dat het personeel dat aan deze school zou werken zodanig was ingesteld, dat men er grote en goede verwachtingen van mag hebben. De liefde voor hun vak en het feit dat zij hun werk bij het onderwijs als een roeping zien staan daar borg voor. Ds. v. d. Akker wenste de prot.- christelijke gemeenschap en ver der ook de gehele Drunense ge meenschap geluk met de totstand koming van deze school en hij sprak de hoop uit dat onder Gods zegen dit werk zal slagen tot heil van heel Drunen, waar de groei zich sterk manifesteert. Spr. wees ook op de samenwerking welke er noodzakelijk moet bestaan tussen kerk en school en hij hoopte dat de school steeds de kerk zal weten te vinden. Het woord werd ook nog gevoerd door de heer Everhuis, voorzitter van de stichting prot.-christelijke Schoolbelangen en Ir. van Lamme ren, namens de stichting schoolbe langen iii Drunen, welke een ge schenk onder couvert aanbood. OPENING DOOR BURGE MEESTER MR. STIEGER Hierna verrichtte burgemeester1 mr. Stieger de opening, maar niet nadat hij er zijn vreugde over uit had gesproken, dat deze school tot stand was gekomen. De hr. Stieger haakte in op de woorden van Ds. van 't Kruis welke in zijn openings woord het gemeentebestuur had dank gebracht voor de medewer king. Hij verklaarde hier nadruk kelijk dat de medewerking welke 't gemeentebest. in deze had kun nen geven spontaan is geweest en voor zover wat hem persoonlijk be trof, meende hij te moeten verkla ren, dat het voor hem geen ambte lijke medewerking is geweest, maar een waarbij hij zich geheel heeft ingezet, overtuigd van de nood zaak dat er in een groeiende ge meenschap als Drunen een prot.- christelijke school moest komen. Bij gelegenheid van deze opening releveerde spreker nog even de groei van het onderwijs in Drunen in de laatste jaar. In 1956 bezoch ten in Drunen-Elshout 893 kinde ren de lagere school. Hiervoor wa ren 4 scholen beschikbaar met to taal 23 lokalen. In 1962 bezochten Voor- en zijaanzicht van de Albert Schweitzerschool 1130 kinderen de lagere school met 5 scholen en 35 lokalen. Verder werd in deze periode in Drunen 'n Levensschool gesticht, met daaraan verbonden een Mater Amabilis- school, waarvoor de nieuwbouw- plannen reeds in een ver gevor derd stadium verkeren. Verder werd nog gesticht een r.k. Huis- houschool voor Drunen en omstre ken, waarvoor de nieuwbouw enige tijd geleden is aangevangen. Naast de bedrijfsschool Lips kent Drunen ook de uitstekend inge- kers en tenslotte is men in Drunen richte vakschool voor schoenma- bezig met de oprichting van een ULO-school, welke in september a.s. hoopt te starten. Met deze op somming wilde burgemeester Stie ger in het bijzonder onderstrepen, dat het verleende bouwvolume aan de prot.-christelijke school, insiders wisten wel beter, geenszins lag in de reden dat men deze elders voor het onderwijs niet zou kunnen ge bruiken. Scholenbouw is in een groeiende gemeente als Drunen 'n probleem en een zaak waarmee 't gemeentebestuur zich intensief be zig houdt. Temeer daarom nog wenste burgemeester Stieger de prot.-christelijke gemeenschap ge luk met het tot stand komen van dit fraaie gebouw. Hij sprak de hoop uit dat de goede verstand houding welke er in Drunen tussen de verschillende groepen heerste behouden zou mogen blijven. Spr. onderstreepte daarom nog eens de woorden van Ds. van t Kruis, dat deze school niet moet worden ge zien als de afscheiding van een groep, maar dat zich hierin mani festeerde de eenheid in verschei denheid. Hierna verklaarde burge meester Stieger de school voor geo pend. Hierna was er gelegenheid om het schoolgebouw te bezichtigen en werden enkele verversingen rond gedeeld. Het hoofd der school, de heer Jansen, gaf nog een uiteen zetting over de bijzondere vorm van lesgeven, zoals op deze school wordt toegepast, terwijl tot slot Ds. van het Kruis alle aanwezi gen dankte voor hun belangstelling. Van de gelegenheid om deze school te bezichtigen werd in de namiddag druk gebruik gemaakt. RAADSVERGADERING Openbare vergadering van de raad der gemeente Drunen op vrijdag 3 mei aanstaande om half acht ten gemeentehuize. Agenda: 1. Vaststelling notulen vergadering van 15 maart 1963. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorste van b. en w. tot het aan gaan van een vaste geldlening, 4. Voorstel tot verkoop van een strookje grond. 5. Voorstel tot aankoop van een strookje grond langs het zgn. Schanspad. 6. Voorstel tot wijziging van de In tercommunale I.Z.A. -regeling. 7. Voorstel tot vaststelling van uit breidingsplan Braken West II. 8. Voorstel tot wijziging van de sa larisverordening. 9. Voorstel tot het voteren van een krediet voor: a. het bouwrijp maken van het res terend gedeelte van uitbreidings plan Braken West I; b. het bouwrijp maken van uitbrei dingsplan de Noulanden; c. verharding van de binnenplaats bij Gemeentewerken; d. het bouwen dan wel huren van 2 semi-permanente lokalen voor de lagere school te Elshout; e. het aanbrengen van voorzienin gen t.b.v. voornoemde lokalen. ZES NIEUW-GUINEA MILI TAIREN ONDERSCHEIDEN In een korte plechtigheid ten ge meentehuize werden donderdag avond aan een zestal oud-militai ren welke in Nieuw-Guinea hun diensttijd hebben verricht het Nieuw-Guinea-kruis uitgereikt. De uitreiking vond plaats door luit.- generaal Walraven, die dit deed namens de Ned. Terr. Bevelhebber. Bij deze gelegenheid werd door burgemeester mr. Stieger 't woord gevoerd, die wees op de gevaren welke sommigen hebben moeten doorstaan, maar bijzonder op de wijze waarop zij in een moeilijk tijd voor Nederland in Nieuw-Gui nea hun land hebben vertegen woordigd. Bij de thuiskomst is bij ieder afzonderlijk op bijzondere wijze gebleken het medeleven van familie, vrienden en buurtbewo ners, maar het is goed dat de over heid door de uitreiking van deze onderscheidingen nog eens offici eel haar waardering heeft willen kenbaar maken voor de wijze waarop U in moeilijke tijden het vaderland hebt gediend en verte genwoordigd. Namens de ouders sprak de heer L. van Huiten, die de overheid dank bracht voor het feit dat zij op officiële wijze uiting had wil len geven van haar waardering, terwijl hij ook wees op het feit dat de jongens met hun diensttijd on der vaak moeilijke omstandigheden een bepaalde vorming en zelfstan digheid hebben gekregen, welke hen in het burgerlijk leven zeker te pas zal komen. De onderscheidingen werden uit gereikt aan A. v. d. Bosch, J. van Doorn, F. van Huiten, F. van Dru nen, F, v. d. Lee en M. Pelders. BURGEMEESTER OPENDE CAFETARIA Donderdagmorgen opende burge meester mr. H. Stieger het caféta- ria bij de firma Heeffer. Over de verbouwing van deze geheel naar de eisen des tijds ingerichte café- taria schreven wij reeds in ons blad van vorige week. Na de opening door de burge meester volgde een drukbezochte receptie, terwijl in de avonduren, toen de zaak ook voor het publiek was opengesteld, velen van de ge legenheid gebruik maakten om dit fraaie en smaakvol ingerichte cafétaria te bezichtigen. FEESTAVOND R.K. BOND VAN BEJAARDEN Donderdagavond hield de r.k. Bond van Bejaarden in Drunen 'n culturele feestavond in hotel Royal. Deze feestavond werd vooraf ge gaan door een korte vergadering, waarop de jaarstukken ter tafel werden gebracht. De heer Snoeren memoreerde in zijn openingswoord dat de vereni ging bij haar oprichting 19 leden telde en thans is uitgegroeid tot 'n afdeling van ruim 100 leden. Toch is nog slechts een derde van de be jaarden in Drunen lid van de bond en hij gaf daarom een aansporing om in de toekomst zij die nog zijn aangesloten als lid in te schrijven. Speciaal ook de vrouwen spoorde hij aan lid te worden. De groei der vereniging stelt 't bestuur ook voor problemen zoals de huisvesting. Verleden jaar werd van de Lips N.V. het sociëteitsge bouw „Het Jonge Hart" aangebo den en onder dank aanvaard. Dit gebouw voldoet niet meer aan de eisen en reeds zijn stappen onder nomen om te komen tot de oprich ting van een gebouw met een be tere accomodatie. Betreffende de aktiviteiten welke kunnen worden ontplooid zal het bestuur zich na een uitvoerig on derzoek nog nader beraden. Bij de bestuursverkiezing wer den de heren M. Snoeren en M. v. d. Wiel herkozen. Als nieuwe le den werden gekozen, de heren J. Bax en Thomassen. Hierna werd over gegaan tot de feestavond. Het gezelschap „Kla veren Drie" uit Udenhout, bracht er al vlug de stemming in. Het werd een bijzonder vrolijke en ge slaagde avond. KONINGINNEDAG Naast het programma voor Ko ninginnedag welk programma wij afdrukten in ons vorig nummer is hier nog een aanvulling, 's Avonds na half acht en na de taptoe zal de Boerenkapel amusementsmuziek geven in de zaal van gez. Elshout. OPENING BLOEMENKIOSK Op Koninginnedag zal de Bloe misterij Anthurium haar bloemen kiosk openen op het Raadhuis plein. KERKDIENSTEN TE ELSHOUT IN DE MEI MAAND Woensdag 1 mei zal de „Maria maand" te Elshout worden geopend met een plechtig lof om half 8. Op zon- en feestdagen zullen de H.H. Missen zijn om 6, 7, 8.15, 9.30 en 11 uur. De H. Mis van 9.30 uur is de gezongen Hoogmis. Op de eerste zondag van mei, 5 mei, om half 3 lof met grote pro cessie. De overige zondagen om 3 uur lof. Op werkdagen zijn de H.H. Mis sen 's morgens om half 7 en half 8 en 's avonds half 8 lof of avondmis. WELKOMSTDIENST In het kerkgebouw van de Geref. Kerk aan het Bruggetje zal; a.s. zondagavond, 5 mei, des nam. 7.30 uur, een welkomstdienst worden gehouden, waarin zal voorgaan Ds. G. N. Lamens uit Heemstede. Ds. Lamens is een bekend radio- en televisiespreker. Zijn thema voor deze dienst luidt: ,,'t Leven be gint na Pasen". Medewerking zal verlenen de Chr. Gem. Zangver. O.K.K. uit Was pik. Zoals de term „welkomstdienst" reeds uitdrukt, is eenieder van harte welkom, ook, ja juist, zij die zelden of nooit in de kerk komen. Kom probeert U het deze avond eens. Het duurt niet lang en U zult er be slist geen spijt van hebben. Deze avond is ook speciaal belegd voor de jeugd. Breng zo mogelijk ook anderen mede. AFSCHEIDSBIJEENKOMST Naar wij vernemen zal de gem. zangver. 't Rozeknopje alhier op donderdagavond 2 mei a.s. afscheid nemen van een harer trouwste leden. Deze avond zal nl. de heer W. M. de Bas, in verband met zijn hoge ouderdom, zijn functie als werkend lid be ëindigen. De heer de Bas is 52 jaar wer kend lid geweest van de Rozeknop. Met de vereniging heeft de heer de Bas zeer vele successen geoogst. Hij was een kenner van de muziek en bij zijn oordeel over de zang kon men zich gerust neerleggen. Doch het was niet alleen de zang die hij diende. Tal van jaren, en dat zijn er zeer vele, was hij een zeer gewaardeerd medewerker van de toneelclub van Volksonderwijs. De heer de Bas was iemand die zich niet op de voor grond plaatste. Doch met zijn mening en kennis over zang en muziek moest eenieder zich wel verenigen. Vele malen heeft hij de hoofdrol vervuld in toneel- en operette-op- Wanneer iemand 52 weken lang onafgebroken niet heeft kunnen werken door ziekte of ongeval (dus een jaar lang „in de ziektewet ge lopen heeft"), zal hij voortaan recht krijgen op een uitkering wegens arbeidsongeschiktheid. Minister Veldkamp (Soc. Zaken en Volks gezondheid) heeft hiervoor bij de Tweede Kamer een wetsontwerp ingediend. De voornaamste punten uit het wetsvoorstel zijn: De verzekering tegen arbeids- ongeschiktheid is algemeen ver plicht. De verzekering geldt voor loon- trekkenden, met uitzondering van het overheidspersoneel en 't (pensioengerechtigde) spoor wegpersoneel. Het verzekerd-zijn is niet ge bonden aan een loongrens. De premie zal waarschijnlijk 3,1 percent bedragen. Werkge vers en verzekerden zullen haar elk voor de helft opbrengen (ieder 1,55 procent dus). Geen premie zal worden geheven over het loon, dat het maximum-dag loon (24 gulden) te boven gaat. De uitkeringen zullen afhan kelijk zijn van de mate waarin men arbeidsongeschikt is en van het loon dat men verdient. voeringen. Zijn adviezen werden steeds ge waardeerd. De Rozeknop zal in de persoon van de heer de Bas een zeer gewaardeerd medewerker verliezen. Zijn eenvoud karak teriseert zijn gehele persoon. Nimmer trad hij op de voorgrond. Dat was nu eenmaal zijn principe. Maar dit mogen wij bij dit afscheid gerust eens openbaar maken: hij was een groot amateur-zanger en toneel speler. Het is zeer te betreuren dat vele ver enigingen zulke mensen niet in hun midden hebben in het hedendaagse verenigingsle ven. Hij was een zeer trouw repetitiebezoe ker. Het moest al iets heel bijzonders zijn, wanneer de heer de Bas een repetitie ver zuimde. Hij is ook jarenlang een zeer ge waardeerd iid van het bestuur geweest van de muziekver. Kunst na Arbeid. Bij de slot- repetities van deze verenigingen, wanneer men naar een concours ging, ontbrak hij nimmer. En men kon met aan zekerheid grenzende conclusie vaststellen dat zijn oor deel over de te behalen prijs, zeer juist was. Over het afscheid van de heer de Bas als werkend lid van de Rozeknop hopen wij in een volgend blad terug te komen. MIDDENSTAND De middenstandsvereniging Waspik kwam ln hotel v. d. Schoot in vergadering bijeen. Door activiteiten van de leden kreeg de bij eenkomst een feestelijk karakter. Het ligt in de bedoeling voortaan van tijd tot tijd con tactavonden te beleggen om de onderlinge band te verstevigen. De belangstelling voor dergelijke bijeenkomsten bleek er bij de le den wel te zijn. WASPIK - SCHERPENHEUVEL De bedevaart naar het genadeoord Scher- penheuvel trekt vanuit Waspik dit jaar op VIERING KONINGINNEDAG DRAAGT SOBER KARAKTER De gebruikelijke feestelijkheden op Koninginnedag zullen dit jaar in Kaatsheuvel een sober karakter dra gen. De laatste jaren vormde de grote sportdag voor de jongens van de r.k. Levensschool, die in samenwerking met hun collega's uit Waalwijk altijd op 30 april wordt gehouden, de hoofdschotel en feitelijk het enige at tractieve onderdeel van het feestpro gramma. Er bestond hiervoor ook al tijd flinke belangstelling. Kaatsheuvel zal het echter dit jaar zonder de sportende Levensschool- jongens moeten doen, omdat een aan tal hunner op deze nationale feestdag tot de gelukkigen behoort, die de reis naar het paleis Soestdijk zullen ma ken om daar getuige te zijn van de telkens weer grootse manifestatie voor onze jarige Landsvrouwe en haar gezin. Acht door het lot aangeweze nen zullen in de groep leerlingen van vormingsinstituten in Nederland mee doen aan het grote défilé, terwijl de 22 anderen zullen deelnemen aan het daarop volgende défilé. Geen grote sportdag dus dit jaar in Kaatsheuvel, en dat betekent voor de plaatselijke V.V.V., die doorgaans het feestprogramma pleegt samen te Stellen, een geduchte aderlating. Bo vendien zal er geen kinderoptocht zijn, omdat, naar men beweert, de scholen daags tevoren pas weer be ginnen en er dus geen gelegenheid is om de kinderen hierop tijdig te atten deren Feitelijk zou er dus praktisch niets te doen zijn, maar gelukkig is er nog de actieve buurtvereniging 't Hoek- ske", welke 's middags op het sport terrein van de camping 't Hoekske 'n gecostumeerde voetbalwedstrijd, zo- I's mei a.s. Men kan zich tot 11 mei opge ven bij mevr. B;okx-Smits in de Raadhuis straat. KORFBAL In Berkel-Enschot speelde de Waspikse dameskorfbalclub Amicitia een competitie wedstrijd tegen Jong Brabant. De verdedi gingen bleken in deze ontmoeting te domi neren. De wedstrijd eindigde ten minste zo als hij was begonnen 0-0. Zondag 5 mei speelt Amicitaia in Tilburg tegen Sios. KERKKOOR Tijdens een bijeenkomst van het kerk koor der Bartholomeusparochie installeerde pastoor Roovers als president van het koor de heer A. Tabbers als vice-president. Pas toor Roovers dankte tevens de heer W. de Glas die meer dan 25 jaar het vice-presi- dentschap vervulde. Spr. toonde zich zeer erkentelijk voor de wijze waarop de heer de Glas deze functie vervulde. De heer Tab bers zei o.m. er op te vertrouwen dat hij van de leden de nodige medewerking zou krij gen om zijn functie naar ieders tevredenheid uit te oefenen. Tijdens deze bijeenkomst werd het bestuur nog met een commissaris uitgebreid, waarvoor werd aangesteld de heer W. van Gorp. GESCHOTEN STIER BRAK LOS In de Spoorstraat alhier veroorzaakte een stier enige opschudding toen hij na eerst geschoten te zijn aan de haal ging. Het beest was ter slachting naar de slagerij van dhr. v. d. Plas gebracht. Zoals gebruikelijk bestond de eerste ceremonie uit het schie ten van het dier. Dit had echter niet het gewenste resultaat, want inplaats van door de knieën te gaan duikelde de stier in een woeste sprong de slagerij uit en ging aan de haal. Na een korte achtervolking kon het beest op de weg naar 's-Gravenmoer worden neergestoken. wel voor dames als heren zal organi seren. De heren zullen daarbij vol gens traditie om de wisselbeker spe len, ivelke al enkele jaren betwist wordt Ongetwijfeld zal voor dit kod dig schouwspel, dat om half drie be gint, bij gunstig weer wel veel be langstelling zijn. Dan wordt er in de parochie St. Jozef onder auspiciën van de Stich ting jeugdbelangen een fiets- en bromfiets-oriëntatierit georganiseerd, waaraan kinderen vanaf de vijfde klas en verder alle ouderen kunnen mee doen. Hoewel op zich een zeer inte ressante sportmeeting, heeft deze at tractie alleen maar betekenis voor de deelnemers. Tenslotte zullen, hoewel hierom trent voor zover ons bekend nog niets vast staat, de plaatselijke muziekge zelschappen 's avonds vermoedelijk 'n muzikale rondwandeling maken, dan wel een kort concert verzorgen op de Markt. En daar zal de Kaatsheuvelse gemeenschap, hoezeer het ons ook spijt, het dit jaar mee moeten doen. BROMMER CONTRA AUTO Doordat de 28-jarige bromfietser A. W. uit Kaatsheuvel donderdag middag omstreeks half zes op het kruispunt Crispijnstraat - Vossen- bergselaan geen voorrang verleende, kwam hij in botsing met 'n personen wagen, bestuurd door v. O. uit Spr.- Capelle. Met o.a. 'n zware hersen schudding en een gapende hoofd wond werd het slachtoffer W. naar het St. Nicolaas-ziekenhuis te Waal wijk getransporteerd. Zijn rijwiel was flink ontredderd, terwijl de chauffeur van de auto geen letsel opliep. L. DAMEN 40 JAAR BIJ SCHOENFABRIEK SCHALKEN De heer L. Damen herdacht vrij dag de dag, dat hij veertig jaar gele den bij de schoenfabriek N.V. Schal ken-van Vugt te Kaatsheuvel in dienst trad. Nadat de jubilaris met zijn familie aan huis was opgehaald, volgde ten huize van een der directeuren, de heer Andr. Schalken, de gebruikelijke hul diging. Deze releveerde in zijn toe spraak vooral de uitstekende eigen schappen van de heer Damen als ar beidskracht, terwijl hij zich steeds als een prettige kameraad tegenover z'n collega's had getoond. Hij dankte hem voor zijn trouw aan het bedrijf en alles wat hij daarvoor gedaan had. Als stoffelijk blijk van waardering bood hij de jubilaris een gemakkelij ke stoel en een groot assortiment si garen aan. Loco-burgemeester drs. A. J. M. van Rooij kwam de heer Damen ver rassen met de mededeling dat Hare Majesteit de Koningin hem bij dit ju bileum de onderscheiding van Oranje Nassau in brons had verleend, waar mee hij he mals ook de directie van de N.V. van harte geluk wenste. Na dat hem de decoratie op de borst was gespeld, sprak de heer Damen een kort dankwoord. Tijdens het hierop volgende samenzijn, werd nog menige dronk op de jubilaris uitgebracht, waarna deze ten kantore van het be drijf door zijn collega's werd gehul-

Echo van het Zuiden | 1963 | | pagina 5