wAAlwnkse en lAnqstRAAtse couRAnt DRUNEN WASPIK WAALWIJK Waalwijkse R.K. Middenstandsbond gaat jubileren Uit de Lan Sprang-Capelle Ogen vragen brillen van STASSAR vepwiel's LeöeRWARenhuis 35-jarige jubilaris H. Schilders feestelijk gehuldigd Nieuwkuijk Sprang Capelle Ideale Moederdaggeschenken MAANDAG 6 MEI 1963 85e JAARGANG No. 36 De tcho van het Zuióen Uitgever Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielei: Hoofdredacteur JAN TIELEN Gironummer 1069687 Dit blad verschijnt 2 x per week Abonnement 22 cent per week per kwartaal 2.85 3.10 franco p.p. Advertentieprijs: 10 cent per m.m. Contractadvertenties: speciaal tarief Opgericht 1878 Bureaux: Grotestraat 205, Waalwijk Tel. 04160- 2621 Kaatsheuvel: Dr. van Beurdenstraat 8 Tel. 04167 - 2002 Telegram-adres: „ECHO" MOOI SUCCES VAN DE U.K. E.H.B.O. TE DRUNEN. De EHBO, afdeling Drunen be haalde op ae Nationale wedstrij den te Gemert een fraai succes. Van de ongeveer 60 ploegen, die deelnamen werd zij no 3. Het gaat de actieve EHBO uit Drunen en Elshout goed. Ook de donateurs actie is een succes geworden. In ieder geval zal dit jaar ieder EHBO-lid in Drunen een EHBO-tas in zijn bezit hebben. OUDERAVOND KLEUTERSCHOOL Het bestuur van de R.K. Kleu terschool te Drunen had voor vrij dagavond een ouderavond uitge schreven in de Hoge Braken. Deze ouderavond was zeer druk door mep v. Aalst en enkele zang nummertjes volgden nog enkele dansjes en voordrachtjes door de kleuters. De heer J. Douam hield deze avond nog een lezing over de kleuter in het verkeer. Hij lichtte zijn lezing met enkele dia's toe. WIELERRONDE A.s. woensdag zal om 7.30 uur in hotel Royal de laatste bijeenkomst worden gehouden voor de medewer kers van de wielerronde van a.s. zon dag. De medewerkers worden drin gend verzocht om deze avond aanwe zig te zijn. De vergadering zal tijdig worden beëindigd zodat men de voet balwedstrijd Feijenoord niet behoeft te missen. y BAL ZIEKENTRIDUUM A.s. zondagavond zal tot besluit van de ronde van Drunen in hotel Royal een balavond worden gegeven t.b.v. het Ziekentriduum. BOEREN JEUGD De jaarlijks bijeenkomst van de Boerenjeugd van Oostelijk de Lang straat gaat uitgroeien tot complete agrarische dag. Zoals wij reeds eerder melden is er onlangs een commissie benoemd wel ke een agrarische dag zou organise ren voor Oostelijk de Langstraat. Reeds enige jaren organiseren de jonge boeren en boerinnen uit Ooste lijk de Langstraat een Jonge Boeren- dag, waarop wedstrijden op vakge bied, alsmede sportwedstrijden wer den gehouden. Met het organiseren van een agrarische streekdag wil men trachten de belangstelling te wekken van alle boeren en tuinders in het ge hele gebied. Alles wat met de land en tuinbouw te maken heeft zal op deze dag vertegenwoordigd zijn. Hierdoor is de eenzijdigheid die de boerenjeugddag kenmerkte en even eens de andere dagen welke afzon derlijk door bepaalde boerenorgani- saties werden georganiseerd vervallen en kan men spreken van een agrari sche manifestatie in Oostelijk de Langstraat, die ten voorbeeld gesteld kan worden aan alle andere afdelin gen van de NCB in Brabant. Het ini tiatief voor het organiseren van deze dag is uitgegaan van de Jonge Boe ren welke eertijds de Boerenjeugd dag organiseerden. Het organiserend comité staat onder voorzitterschap van C. van Drunen, terwijl de heer Kamp als technisch adviseur zal op treden. Verder verleent bij de orga nisatie medewerking de heer Ruis broek van de Rijkslandbouwvoor- Iichtingsdienst. In de commissie heb ben zitting vertegenwoordigers van Varkensfokkers, de M.R.Y., de Fries- Hollandse rundveefokkers, de tuin ders en diverse andere takken van de boerenorganisaties Wedstrijdenmanifestaties en tentoonstelling Het programma zal bestaan in technische wedstrijden, zowel voor dames en heren, sportwedstrijden en behendigheidswedstrijden. Verder zal het accent vooral gelegd worden op de tentoonstelling waaraan alle voor lichtingsdiensten alsmede de streek - verbetering zullen deelnemen. Verder is het mogelijk dat alle bedrijven, on dernemingen en organisaties welke op enigerlei wijze contact hebben met de boeren aan deze tentoonstelling deelnemen. Tot slot is er natuurlijk 's avonds bal, terwijl indien toestemming wordt verkregen deze avond ook de trekking zal plaats vinden van een te houden loterij KONINGINNEDAGRIT De 7e Koninginnedagrit van de A. C. D. Drunen trok niet veel belang stelling. Namen vorig jaar nog 120 automobilisten deel, dit jaar waren 't er maar 50. Mogelijk was aan deze rit te weinig bekendheid gegeven. De rit zelf verliep uitstekend. Het par cours ging over een afstand van 65 km. De uitslag was: 1 v. d. Aa uit Elshout 37 strafpt., 2 G. Verschoor Papendrecht 55, 3 Bakker Sliedrecht 59, '4 Peskens Vlijmen 70, 5 Musters Kaatsheuvel 79 strafpt. De beste da mesequipe was mevr. Klerks- de Wijs. BRAND Zondagmorgen omstreeks 5.30 uur werd Drunen opgeschrikt door de brandweersirene. Het bleek later een vrij onschuldig brandje te zijn in een oude loods van de Ned. Spoorwegen nabij het station. BOUWORDE-ACTIE De actie voor de Bouworde welke zondag in de parochie Drunen werd gehouden bracht f 2235.- op. Hier bij is ook inbegrepen de collecte bij de Ned. Herv. Gemeente in Drunen. VAN DER LEE 3e IN VLIJMEN Tini v. d. Lee was gisteren in Vlij men de favoriet. Bij elke uitlooppo ging was v. d. Lee present. In het alg. klassement werd v. d. Lee 3e. Terecht werd v. d. Lee meermalen geprezen om zijn strijdvaardigheid, te meer, omdat hij twee jaar niet aan wedstrij den heeft deelgenomen. A.s. zondag kunnen we v. d. Lee in Drunen aan het werk zien. TUINBOUWVAKSCHOOL Het voornemen bestaat om het eindexa men 1963 van de tuinbouwvakschool alhier te doen plaats hebben in de 2e helft van mei. Voor het diploma alg. tuinbouwcursus slaagden alhier de heren: F. v. d. Brand, alhier, H. v. Es en Chr. v. Es Waalwijk, F. v. Horen Waspik, M. v. Huiten Elshout, C. de Jong Kaatsheuvel, W. v. Kuijk en M. van Oy alhier, J. Pulles Elshout en J. Smits Drunen. OUDERAVOND In de maand mei zal wederom de bijeen komst worden gehouden voor de ouders van de leerlingen van de lagere landbouwschool alhier. Sedert in 1949 de eerste diploma's werden uitgereikt, hebben ongeveer 300 ge- s'aagden deze school verlaten. DODENHERDENKING In de Ned. Herv. Kerk alhier werd j.l. zaterdagavond een interkerkelijke dienst ge houden ter herdenking van de gevallenen gedurende de oorlog 1940-1945. De be langstelling was behoorlijk, maar kon veel groter zijn. Voorganger was Ds. W. B. v. d. Meulen, Gref. predikant die herinnerde aan de oorlogsjaren en aan de bevrijding, maar naar aanleiding van de H. Schrift zijn gehoor wees op de vrijheid door het ge loof in Jezus Christus Indien de Zoon u heeft vrijgemaakt, zo zult gij waarlijk vrij zijn. Na de herdenkingsdienst, die besloten werd met het staande zingen van het eerste en zesde couplet van het Wilhelmus, werd achter de Herv. Kerk de stoet samenge steld voor de stille tocht naar het monument van Jan de Rooij. Hier werd klokslag 8 uur twee minuten stilte in acht genomen, waar na het jeugdkoor van Excelsior, onder lei ding van de heer H. J. Overweel, hoofd van de Chr. School, een couplet van 't Wil helmus en twee coupletten van „O Neder land let op uw saek" zongen. Hierna werden aan de voet van het mo nument bloemen gelegd, allereerst door de edelachtbare heer burgemeester M. van Prooijen, namens het gemeentebestuur, ver der namens de Oranjevereniging, de har monie Marijke, de Chr. Besturenbond, de afdeling Waalwijk van het Roode Kruis, de padvindersgroep Jan de Rooij en anderen, waarna de terugtocht begon en de stoet bij de Herv. Kerk werd ontbonden. De be langstelling bij het Jan de Rooij-monument was overweldigend. EXCURSIE Zaterdag j.l. ging de nog jonge Eerste Sprangse Steno-Typeschool, met enkele leer lingen en oud-leerlingen op excursie. Bezocht werd het Schrijfmachinemuseum te Tilburg. De eigenaar van dit museum leidde het ge zelschap rond en gaf op boeiende wijze uit leg van de werking en bijzonderheden van de ruim 200 schrijf-, reken-, tel- en andere machines. De oudste aanwezige machine da teert vanomstreeks het jaar 1880, zelfs was er een stenografeermachine te zien en als grootste bijzonderheid een Chinese schrijf machine, die dan ook de aandacht van alle aanwezigen trok. Na de stad bezichtigd te hebben werd de inwendige mens versterkt en verfrist, waarna het weer huiswaarts ging. Zeer voldaan over dit reisje arriveerde 't gezelschap omstreeks half 8 in Sprang. Ingekomen: M Wijnands uit Barwouts- waarder; Adriana J C v Wezenbeek uit Loonopzand; A de Vries-Snip uit Tilburg; Maria de Man uit Utrecht; M Rijndorp en gezin uit Tilburg; Arnoldus Rijs en gez uit Tilburg; Reinier v Nispen en gezin uit Raamsdonk; Albert van Zeist uit Waalwijk. Vertrokken: Elisabeth de Groot naar Dus- sen; Maria Heeren-Hamers naar Loonop zand; Gerrit Ossewaarde naar Waalwijk; Johanna van Geijlswijk en 2 kinderen naar Waalwijk; Melis van Drongelen naar Waal wijk. MANNENVERENIGING De mannenvereniging te dezer plaatse zal a.s. woensdag 8 mei in vergadering bijeen komen in het gebouw Elthato. De'heer J. Smits zal een inleiding verzorgen over de Kerkgeschiedenis. Aanvang 7.30 uur. OPBRENGST GELDINZAMELING De gehouden geldinzameling onder de leden van de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse heeft opgebracht een bedrag van ruim f 8000. - PAPIER-ACTIE. De inzameling van oud papier door de le den van de muziekvereniging Kunst na Ar beid, zal a.s. zaterdag wederom plaats vin den. Het tijdig gereed zetten van oud papier zal een vlotte ophaaldienst ten zeerste be vorderen. GESLAAGD Mej. G. Meijers slaagde te Zetten voor het examen huishoudlerares (akte N19). FEESTVERGADERING Hedenavond feestvergadering in café Cové-van der Haart van de biljartclub. Ook supporters zijn van harte welkom. DE LUCHTVAART De P.V. De Luchtvaart hield j.l:. zondag een wedvlucht vanuit Vilvoorde, afstand 91 km en vanuit Noyon, afstand 274 km. De uitslag Vilvoorde was: B. Pols 1, 5, 16, 27; A Versteeg 2; E Haverhals 3, 29, 34; A v Oosterhout 4, 23; A Tactor 6; H. de Jong 7, 10, 20; F Huijps 8; A Versteeg 9, 22; C de Cloe 11, 15; J IJpelaar 12; H v Cam- pen jr 13; Ph v Tilborgh 14, 31; H Wer- ther 17, 25; A v Beek 18, 19; G de Sage 21, 24, 28; P v Raamsdonk 26, 30; A Bak keren 32; D J v Helden 33. Uitslag Noyon: M v d Galiën 1; B Pols 2; M v Peer 3, 24, 25; M Werther 4; J IJpelaar 5, 15; F Huijps 6, 16; A v Oos terhout 7; G Ie Sage 8, 12; P v Raams donk 9, 10. 11, 27; C Boer 13; R v Raams donk 14; H. Rosenbrand 17; J. Nieuwenhui- zen 18, 20; C Blok 19; A Versteeg 21, 22; D J v Helden 23, 28; H Verduijn 26. A.s. zondag wordt een wedvlucht gehou den vanuit Creil, afstand 320 km. BURGERLIJKE STAND APRIL 1963 Geboren: Antonie zv H Timmermans- Dank; Franciscus P P W zv H J J Pay- mans-v Iersel; Johannes A A zv H M Ver- schure-Behr; Anna C dv C Groeneveld- Verduijn; Dirk zv. J v Peer-Rosenbrand; Hendrik J zv J M v Zelst-de Bie; Karin dv 1 J Lindhout-Koorn; lohanna A dv P H Hamsteijn-Spierings; Hendrikus J zv C Bou- man-Braspenning; Sara C H dv J H A v Suijlekom-Koekoek. Overleden Peter Huyps 62 j; Maria v Peer wed v Drongelen 82 j; Wilhelmina A Mouthaan ev C de Rooij 44 j; Goverdina Quirijns ev P v d Hoeven 62 j; G Koenen 72 j. Gehuwd Alb v Zeist en Adriana N Ro- zenbrand; Willem J Quirijns en Eva C Co- vé; Hendrikus C Remmeren en Sijke A Werther. SCHIP TE WATER GELATEN Bij de N.V. Scheepswerven v.h. P. en A. Ruijtenberg te Waspik werd met goed ge- vo'g te water gelaten het motorschip „Hu- uaranto", met afmetingen 57 bij 6.60 bij 2.50 meter. De kiel wordt gelegd voor een motorschip van dezelfde afmetingen. Beide vaartuigen worden gebouwd voör Neder landse rekening. OLIE OP WEGDEK In de Kerkstraat werd een berijder van een bromfiets de dupe van het feit dat een hoeveelheid olie op het wegdek was terecht gekomen. Vermoedelijk heeft een passeren de vrachtwagen of autobus deze bevuiling veroorzaakt. De brommer slipte ter plaatse en werd daarbij beschadigd. KRAAMVERPLEEGSTER Mej. J. v. d. Wiel alhier legde met goed gevolg 't examen voor kraamverpleegster af. KORFBAL De wedstrijd Jong Brabant - Amicitia die zondag in Berkel-Enschot zou worden ge speeld moest worden afgelast. De reünie wedstrijd tussen Amicitia en oudleden van de vereniging werd 'n 7-3 overwinning voor de oudgedienden. Hierbij moet worden aan getekend dat het 12-tal der oudleden met 3 krachten van 't huidige team was ver sterkt, waarvan Corry Zijlmans 3 maal en Lia de Hond 2 maal scoorden. WASPIK - TERHEYDEN 3-1. De 3-1 overwinning die Waspik zondag op eigen terrein op Terheyden behaalde was wel in hoge mate geflatteerd. Weliswaar schiepen de blauw-witten zich met name voor de rust meer scoringskansen dan de bezoekers, maar het veldspel van Terheyden was zeker niet minder en vaak zelfs beter dan dat van Waspik. De openingstreffer die de bezoekers na 30 min. spelen in de 2e helft aantekenden was dan ook beslist ver diend. Hierop volgde een wel zeer enerve rend laatste kwartier. Een grove fout van de doelman van Terheyden (hij werkte de bal in eigen doel) leverde Waspik wel erg gemakkelijk de gelijkmaker op. Hieruit put te de thuisclub de moed om nog even door te drukken. Van een verwarde situatie voor het doel van Terheyden, toen een der ach terspelers werd geblesseerd, maakte aan valsleider in 't Veld gebruik om de bal klei- hard in te kogelen, 2-1. Een door Dick Sprangers ingeschoten bal kreeg van Paul Smits het beslissende tikje, toen deze laat ste zich als een pijl uit de boog in de doel- mond stortte en in een zweefduik laag over de grond inkopte, 3-1. Zo kreeg deze aar dige wedstrijd een waardig slot. WHITE BOYS - WILLEBRORD 6 - 1 Het eerste team van White Boys valt de laatste wedstrijd van het ene uiterste in het andere. Nu eens komt het aanvals- kwintet ondanks vele scoringskansen niet tot doelpunten, dan weer loopt deze storm- linie als op rolletjes en maakt het de wed strijd tot een schuttersfestijn. Zo moest het ook Willebord ontgelden dat zich beslist niet lekker voelde bij zoveel aanvalsdrift. Han van Etten en Piet Kuyten schoten White De r.k. Middenstandsbond afde ling Waalwijk gaat zondag 12 mei zijn diamanten jubileum vieren. Het hoogtepunt van deze viering zal wor den gevormd door de H. Mis, die Zijne Hoogwaardige Excellentie Mgr. Bluyssen, bisschop coadjutor van het bisdom 's-Bosch, in de parochiekerk van St. Jan 's morgens om 10 uur zal komen opdragen. Later op de dag wordt in hotel Verwiel door het be stuur van de Bond van 1 uur tot half drie gerecipieerd. Ofschoon de viering van dit dia manten feest eigenlijk een half jaar te laat komt te vallen in september vorig jaar kon van een viering door bijzondere omstandigheden niets t%- recht komen heeft het bestuur van de middenstandsbond besloten het feest er niet minder groots om te la ten zijn. Naast speciale koopjes, waarvan het publiek deze week tot zaterdag kan genieten bij de winkels die herkenbaar zijn aan een speciale etalage-aanduiding, zullen ook de kleuters op de kleuterscholen een ex tra jubileum-verrassing ontvangen. Vrijdagavond, tijdens de koop avond trekken rond acht uur de drum bands uit Waalwijk door de straten met als einddoel de Markt, waar voor iedereen een bal champêtre wordt ge geven. Aan dit bal zal medewerking worden verleend door een bóeren- kapel. Tot slot van de viering wordt op dinsdag 14 mei voor de bij de bond aangesloten leden een feestavond ge houden, om zo het jubileum gezamen lijk te besluiten. biedt Uw speciaalzaak HANDSCHOENEN DAMESTASSEN PARAPLUIES KADO-LEDERWAREN De meest modieuze sortering Boys al voor rust naar een duidelijke 4-0 voorsprong. In de 2c helft ging dit spel letje door met dien verstande dat nu ook Jan Kuyten een duit in het zakje deed door de 5e treffer voor zijn rekening te nemen. De uitslag werd uiteindelijk 6 - 1 BEEK VOORUIT - WHITE BOYS 2 - 1 In Prinsebeek ging het de voorhoede van White Boys niet erg naar de wind. Vele schoten suisden langs de verkeerde kant van de paal van het vijandelijk doel. Treffers bleven evenwel uit, afgezien dan het doel punt waarmee Han van Etten in de 7e min. de doelman van Beek Vooruit verraste. In het verdere verloop van de wedstrijd moest White Boys er in berusten dat haar supe rioriteit slechts resulteerde in een serie aan vallen waaruit geen enkel doelpunt meer geboren werd. Tegen de verhouding in vie len er aan de andere kant wel rake klappen. In de 15e min. van de 2e helft de gelijk maker en, in de laatste 30 sec. het beslis sende puntje, 2-1. SKELTEREN De fam. Damen alhier oogstte bij skel terwedstrijden in Dongen weer enkele fraaie successen. In de damesklasse greep mevr. Damen naar de bloemen, terwijl bij de he ren Sjaan Damen zich pal achter de over winnaar naar de 2e plaats reed in een zeer sterk veld van gerenommeerde skelterrij ders. Dhr. J. Damen klasseerde zich als 6e, terwijl de 9e plaats door P. Verduijn uit Waspik werd bezet. WIELRENNEN In de ronde van Vlijmen speelde de Was- pikse wielrenner Frans Severs een leidende rol, wat tot uitdrukking kwam in de rang schikking waarin hij als 12e bij de nieuwe lingen werd opgenomen. Ook zijn broer Henk reed bij de amateurs een goede wed strijd, maar was in de beslissende slag niet meer bij machte zich onder de eersten te handhaven. Zaterdag start Henk in de ronde van de Haarlemmermeer, een klassieker over 180 km. Zondag hopen zowel Henk als Frans in de ronde van Drunen een woordje mee te spreken. Binnenkort zullen Rusland en Nederland nieuwe ambassadeurs uitwisselen. - Het eerste vliegtuig van de K. L. M. is zondag in Djakarta aange komen. - In Birmingham zijn meer dan 1000 negers, die tegen de rassen scheiding demonstreerden, gearres teerd en door de politie en hun hon den ernstig mishandeld. - Meer dan 1500 voetbalsuppor ters hebben de Feijenoord-ploeg per Waterman en Grote Beer naar Lissa bon vergezeld. Er heerste in Rotter dam en aan boord groot enthousias me. Vrijdagmiddag is bij schoenfa briek „Princess" in de Wilhelmina- straat de heer H. Schilders, momen teel hoofd van de kwaliteitsdienst zowel bij schoenfabriek „Princess" als „Anita", door directieleden van beide fabrieken en door het perso neel feestelijk gehuldigd. Als eerste werd het woord ge voerd door de heer v. Bladel jr., die in zijn toespraak memoreerde hoe de heer Schilders op 14-jarige leef tijd zijn intrede in het bedrijf deed, om, zoals dat hoort, ergens onder aan aan zijn carrière te gaan wer ken. Dank zij zijn uitgesproken plichtsbetrachting en door gebruik making van de aan hem geschonken talenten, wist de heer Schilders het al spoedig tot chef van de snijderij te brengen. Na verloop van jaren kon toen zijn benoeming volgen tot hoofd van de kwaliteitsdienst, in welke func tie de jubilaris het laatste jaar ook voor „Anita" werkt. „Wij wensen, aldus de heer van Bladel, U van harte proficiat, niet alleen met uw jubileum, maar ook voor de ac curate wijze waarop u een lange reeks van jaren onze firma heeft gediend". De heer v. Bladel meen de, dat met dit jubileum ook 't be drijf zelf gefeliciteerd mocht wor den, omdat in de heer Schilders in •die 35 jaar steeds een plichtgetrouw en eerlijk man gevonden kon wor den, die altijd en overal klaar stond om het bedrijf naar beste krachten van dienst te zijn. Namens de directie bood de heer v. Bladel de jubilaris een cadeau on der couvert aan, terwijl de echtge note van de heer Schilders op aan gename wijze werd verrast met een fruitmand en een ruiker bloemen. De heer Dielissen noemde het een grote eer om 35 jaar in een en het zelfde bedrijf werkzaam te mogen zijn. Hij benadrukte hoe de jubi laris door goed voorbeeld en plichts betrachting de verschillende pro moties had kunnen maken. Als een der oudsten van het bedrijf bracht hij de jubilaris dank voor de pret tige persoonlijke omgang die 't per soneel steeds met de heer Schilders mocht hebben. Namens de bedrijfs leiders en de collegae van de heer Schilders bood hij de jubilaris een electrisch scheerapparaat en een si garenaansteker aan. De heer C. Leytens voerde na mens het gezamenlijk personeel het woord. Hij stelde de jubilaris spe ciaal de jongeren ten voorbeeld. Na mens het personeel bood hij dhr. Schilders een staande schemerlamp aan. Namens de directie van „Anita" voerde de heer W. Vesters 't woord. Hij dankte de jubilaris voor 't vele werk dat hij in de korte tijd dat hij ook voor „Anita" werkzaam is, had verricht. Ook hij bood de jubilaris een cadeau onder couvert aan. Tot slot sprak de jubilaris tot al le aanwezigen een dankwoord, waarin hij tevens namens zijn echt genote en kinderen zijn erkentelijk heid betuigde voor de felicitaties en de prachtige cadeaus. KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING Tot onze grote spijt hebben wij in de lijst van gedecoreerden in ons nummer van 1.1. maandag ver zuimd te vermelden, dat de gebo ren Waalwijker, de Zeereerw. heer Henri Hens, rector van de Psychi atrische Inrichting Reinier van Ar- kel en archivaris van het bisdom 's-Hertogenbosch is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Gedecoreerde en familie onze gelukwensen. LEERLINGEN ANNIE PASVEER VERZORGDEN GESLAAGDE MUZIEKAVOND Vrijdagavond hebben leerlingen van de muzieklerares Annie Pasveer in de achterzaal van Hotel Verwiel voor een nagenoeg geheel met ou ders, familieleden en overige be langstellenden gevulde zaal een uit stekende muziekavond verzorgd. Jammer was het dat door een over vol programma en door enkele her halingen, de uitvoering duurde van 8 uur tot na elven. Enkele duetten van mej. Nel v. d. Hammen, so praan, en de heer Rob v. Dongen, bas - bariton, moesten komen te ver vallen. Wel werden door hen en kele soli uitgevoerd. Na afloop dankte Annie Pasveer de aanwezigen voor de opkomst en de getoonde belangstelling. Ook de beide solisten mochten na afloop van het programma een hartelijk woord van dank ontvangen. SHOW-AVOND M.A.S. BEGINT OM 7 UUR In verband met de voetbalwed strijd BenficaFeijenoord, heeft 't bestuur van de Mater Amabilis- school besloten de sluiting van het cursusjaar, die dit jaar gepaard zal gaan met de opvoering van de show „Hocus Pocus", reeds om 7 uur te laten beginnen, zodat iedereen weer op tijd thuis kan zijn om de repor tage van de voetbalwedstrijd te vol gen. De show-avond zal om 9 uur zijn afgelopen. CARLA BATAILLE LEIDSTER BIJ O.W.S. Doordat mej. Jo Pullens ontslag heeft genomen als leidster bij de gymnasiekvereniging O.W.S., is me juffrouw Carla Bataille als zodanig benoemd.

Echo van het Zuiden | 1963 | | pagina 5