Raamsdonkse raad discussieert over zondagsrust Officiële opening Ned. Herv. jeugdhuis teDrunen SL Nicolaas-verrassingen SPECULAAS volvette KAAS ZUURKOOL 19 GRAVES kersen op sap 265 49 135 49 chocolade HAGE ROOKWORST,*87 CACAO ANANAS 128 125 Gemeenteraad Raamsdonk Vlotte afwerking van de agenda in Sprang-Capelle J. Dekkers benoemd in Commissie voor landelijke eigendommen ASSAR! kLEIMRDAPPELEN PINDA'S Chr. Hist. Unie kamerkieskring Den Bosch Het adres maar ook heel het jaar door supérieures EN GRATIS SP AARZEGELS OF KOOPZEGELS a 10 8 @E ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 2 DECEMBER 1963 8 MODERNE BRILLEN NICOLAAS Ontmoetingsplaats voor de Ned. Herv. jeugd en de gehele christen gemeenschap. Fraai gebouw met vele mogelijkheden v. Kyijjk GROOT PAK van Sff nu 500 GRAM van JXf nu 500 gr. mainzer I fles 6 - van grote pot van J-5Cf nu VOORDEEL KILO'S PAK melk of puur van 2ëCr nu GEL DERSE BLOOKER GEEN 250; stukjes literblik van J3f> maar voor .halve prijy nu pak van 500 gram In een vlot tempo heeft de gemeen teraad van Sprang-Capelle zich vrij dagavond door een niet onaanzien lijke agenda heen gewerkt. Wanneer de bespreking, die de voorzitter met de raad had, waarbij de publieke tri bune ontruimd moest worden, achter wege had kunnen blijven, was er niet meer dan een groot half uur voor no dig geweest om de agenda af te wer ken. De geloofsbrieven die door een commissie onderzocht werden van 't nieuwe aan te nemen raadslid J. P. de Vos werden in orde bevonden. Om de heer J. C. Dekkers te be noemen tot lid van de commissie voor de landelijke eigendommen in de ge meente Sprang-Capelle waren een tweetal stemmingen nodig. Bij de eer ste stemming werden er op de heer Kuijsten 1, de heer v. d. Made 4, de heer Dekkers 5 en op de heer de Bie 1 stem uitgebracht. Omdat de heer Dekkers de 'helft van het aantal stem men plus één niet op zijn naam kreeg uitgebracht was een tweede stemming nodig, die tot resultaat had: 6 stem men op de heer Dekkers en 5 op de heer v. d. Made. Voorzitter v. Prooij- en bracht dank aan de heer Minnaert, die vanwege zijn benoeming tot wet houder ontslag genomen heeft als lid van de commissie. St WAALWIJK, Stationsstraat 88 Ingevoerd werd de nieuwe rechts toestandregeling ten behoeve van 't gemeentepersoneel, terwijl de raad zich tevens accoord verklaarde met de wijziging van het algemeen ambtena renreglement van de gem. Sprang- Capelle. Het voorstel tot vaststelling van verkeersmaatregelen, het te nemen besluit als bedoeld in artikel 36 4e lid van de woningwet, de vaststelling van het maximum van de gedurende het jaar 1964 in rekening courant bij de N.V. Bank voor Nederlandse Ge meenten op te nemen gelden en de wijziging van de Algemene Politie verordening inzake het houden van nertzen of andere marterachtige die ren, kregen alle zonder enige opmer king de goedkeuring van de raad. Hetzelfde gebeurde met de toewij zing van een subsidie t.b.v. de Mater Amabilisschool. Door deze regeling zal de Mater Amabilisschool in Waal wijk van de gemeente Sprang-Capel le een bedrag van f 819.81 ontvan gen. Het nationaal museum voor de schoen- en lederindustrie te Waal wijk ontvangt van de gemeente Spr.- Capelle een subsidie van f 150 te gen een subsidie van f 100 in de voorafgaande jaren. Aan de Protestants Christelijke Stichting voor School- en Beroeps keuze werd een subsidie van f 75 toegekend. Voor de aanschaffing van een trekker-maaieenheid voteer de de raad een krediet van f 14.000. Bij de vaststelling van de straatna men, stelde voorzitter van Prooijen voor om de verbindingsweg tussen de Schrevelstraat 'en de Nieuwevaart, niet zoals in het pre-advies was voor gesteld, van Raveschotstraat te noe men maar President Kennedy straat, met de bedoeling om op deze wijze de gedachte aan deze Amerikaanse pres- dent levendig te houden. Burgemees ter van Prooijen noemde wijlen pre sident Kennedy de leider van de ge hele westelijke wereld, een man aan wie ook Nederland veel verschuldigd is. Burgemeester van Prooijen meen de dat de president Kennedystraat in Capelle temeer goed tot zijn recht zou komen, omdat hier ook de Poolsestr. genoemd naar de bevrijders van de gemeente, is gelegen. Door de raad werd voorts grond aangekocht aan de Oudestraat, de Irenestraat, aan de Heistraat en Klei- steeg. De woning van der Duinstraat 16 werd eveneens aangekocht, hier zal een gezin met 9 kinderen onder dak worden verleend. Het raadsbe sluit tot verkoop van grond aan de Burg. Vermeulenstraat werd inge trokken. Naar aanleiding van een schrijven van de kerkeraden van de Ned. Herv. Gemeente en van de Gere formeerde Kerk heeft de raad van Raamsdonk donderdagavond vrij uitvoerig gediscussieerd over de zondagsheiliging. In dit schrij ven werd gesteld dat 't protestantse bevolkingsdeel van de gemeente zich bezwaard voelt door het feit dat de carnavalsoptocht op zondag wordt gehouden. Temeer wordt dit als bezwaarlijk ervaren, omdat deze steeds samenvalt met 'n kerkdienst van de Ned. Herv. Gemeente. De beide kerkeraden deden een dringend beroep op de raad om door publieke vermakelijkheden de zon dagsrust niet aan te tasten. Hierbij werd o.a. ook gedacht aan de jaar lijkse zomerkermis. In het pré-advies stelden B. en W. dat de wet op de zondagsrust zeer duidelijk een compromis-karak ter vertoont. Daarom menen zij plaatselijk niet verder te moeten gaan tenzij een overgrote meerder heid van de bevolkig dit zou wen sen. Dit laatste is in de gemeente Raamsdonk beslist niet het geval, met 'n rooms-katholiek bevolking- deel dat ongeveer 80% bedraagt. Daarnaast gaat het voor wat de car navalsoptocht te Raamsdonksveer betreft in hoofdzaak om een kinder optocht die tracht de binding aan eigen plaats te bevorderen en wil voorkomen dat velen naar elders gaan. Een mogelijke oplossing om de optocht op zaterdagmiddag te houden, blijkt onmogelijk aangezien die dag voor de plaatselijke midden stand een werkdag is. Na gesuggereerd te hebben, dat op bewuste zondag de Ned. Herv. Gemeente beide diensten zou kun nen houden in de Dorpse kerk, ad viseerden B. en W. het schrijven van de kerkeraden voor kennisgevig aan te nemen. De heer van Woerden bestreed 't standpunt van B. en W. Allereerst stelde hij dat hij het betreurde dat B. en W. deze zaak niet eerst heb ben voorgelegd aan de betrokken kerkeraden. Bovendien noemde hij de suggstie tot een kerkdienst in Raamsdonkdorp op carnavalszondag en het motief van de katholieke meerderheid zwak. De optocht kan, aldus de heer van Woerden, op za terdag of ook wel op maandagmid dag. Hij vroeg met klem juist de zondag voor de lijdenstijd bijzonder te heiligen als een Dag des Heren. Burgemeester Prinssen daartegen over stelde dat het ook mogelijk v/as geweest dat de kerkeraden over deze materie naar B. en W. waren gekomen. Zakelijk gezien moet de zaterdag voor deze optocht zonder meer onmogelijk zijn. De maandag middag is niet geschikt omdat de kinderen niet vrij van school zijn. Volgens de voorzitter was de kwes tie van het verschuiven van een dienst naar de Dorpse Kerk een punt dat door de heer van Woerden als zijnde enigszins gedurfd werd aangemerkt, stelde hij dat men slechst had gepoogd een praktische oplossing voor deze kant van het probleem te suggereren. Door de katholieke raadsleden o.a. de heren Verschuren, Van der Pluym, Kamp en van Bavel werd in het algemeen gesteld dat iedereen zijn zondags rust moet kunnen verwezenlijken naar zijn eigen inzichten en dat men met de meerderheid die hiermee ac coord gaat, de bestaande toestand moet handhaven. De heer van Woer den repliceerde hier door er op te wijzen dat de optocht in Raams donksveer zich nog maar in eenbe ginstadium bevindt en dat er geen sprake is van een bestaande toe stand. Ook de heren Knaap en van Seeters sloten zich bij de heer van Woerden aan, waarbij dhr. v. See ters er op wees dat op de in het pré-advies gestelde wijze de toe nadering tot elkaar belemmerd zou kunnen worden. Bij de stemming werd met 8 tegen 3 stemmen besloten het schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Tegen waren de heren van Woer den, Knaap en van Seeters. KLEEDKAMERS SPORTPARK. Op 't in aanleg zijnde gemeente lijke sportpark zijn 'n 2-tal kleed lokalen en verenigigslokalen gepro jecteerd. Vanwege de zware finan ciële lasten die de bouw van deze gebouwen meebrengen, zullen beide in de vrije tijd en gratis worden op getrokken door vaklieden die èn Veerse Boys en Good Luck beide in him midden hebben. De verenigin gen zullen zelf de helft van de be nodigde materialen betalen. Met deze regeling hebben beide clubs zich spontaan accoord verklaard. Voorgesteld werd dat de gemeen te en de clubs elk de helft van de benodigde kosten zullen dragen, Voor elke vereniging komt dit op 't niet geringe bedrag van 11.250, waarbij dient te worden opgemerkt dat zij dan ook beschikken over een accomodatie die voldoet aan de al lerhoogste eisen. De raad had geen bezwaar tegen tegen het beschikbaar stellen van de andere helft van het door B. en W. voorgestelde 22.500. GRONDAANKOPEN. In he uitbreidigsplan Nieuwe Pol der 2 werd overeenstemmig bereikt over de aankoop van gronden van een elftal personen. In de Sandoelse polder werd een perceel grond met opstal aangekocht. Met de fa. Ker- stens werd overeenstemming be reikt over een ruil van gronden. Bij de ingekomen stuken bevond zich een schrijven van Gedeputeerde Saten waarin 't verzoek om 'n over steekplaats bij de kruising Raad huisstraatNieuwe Provinciale weg werd afgewezen. De heer Knaap vroeg wanneer te zijner tijd stap pen ondernomen zullen worden om te pogen hier alsnog verandering te krijgen, of hij zou kunnen rekenen op de medewerking van de gehele raad. -r-f* Zaterdagmorgen opende Burgemeester Mr. Stieger in aanwezigheid van vele belangstellenden het nieuwe Ned. Herv. Jeugdhuis, 't welk in de Pr. Hendrik straat is gereed gekomen. Bij deze opening waren aanwezig Ds. van 't Kruis, de Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente, Deken Werner, Burgemeester Mr. Stieger, Wethouder van Drunen, Secretaris P. Elshout, de heer Mater van de Prov. Ned. Herv. Kerkgemeenschap en Prov. Ned. Herv. Jeugdwerk in Nrd.- Brabant en vele andeten. Bij deze gelegenheid, waarbij Ds. v. 't Kruis de grote betekenis van een jeugd huis voor de Ned. Herv. Gemeente benadrukte als een ontmoetingshuis voor allen, ook andersdenkenden, deed Deken Werner een beroep op samenwerking en ontmoeting van alle christenen. Hoewel dit huis op de eerste en voornaamste plaats een ontmoetingscentrum zal zijn voor de Ned. Herv. jeugd, die hier zichzelf zal kunnen zijn, zal het daarnaast goed zijn ook ons, Uw mede-chris tenen eens uit te nodigen voor een ontmoeting, opdat ook wij eens kunnen ken nisnemen van wat er bij U leeft. Niet op wat ons scheidt, maar wat ons bindt, daarop, aldus Deken Werner, zullen wij ons moeten bezinnen. Burgemeester Mr. Stieger, welke het gebouw officieel opende en die ér zijn vreugde over uitsprak, dat dit Ned. Herv. Jeugdhuis er zo spoedig gekomen was, onder streepte in zijn korte toespraak ook 4e woorden van Deken Werner. Ds. van 't Kruis, die als eerste het woord voerde, wees in de eerste plaats op het feit dat al is de Ned. Herv. Gemeente in Dru- nen dan ook een minderheid, de samen werking bijzonder goed is. In zijn uitvoerig openingswoord wees spreker ook op de be tekenis en de noodzaak van een jeugdhuis voor de steeds groter wordende Ned. Herv. Gemeenschap. Hoewel het niet de bedoe-. ling is van de Ned. Herv. gémeenschap zich star te gaan opsluiten in eigen kring, is het toch goed en zelfs noodzakelijk, dat men zich in eigen kring kan bezinnen en ont moeten. Het karakter van de steeds groeiende be volking en de invloeden van buitenaf, eisen steeds weer een nieuwe aanpak en bezin ning van eigen werk in eigen kring. Ds. van 't Kruis sprak de hoop uit dat dit fraaie gebouw zou mogen beantwoorden aan de doelstellingen en dat de Ned. Herv. Jeugd er een waar tehuis zou mogen vinden, waar in men met spel, werk en overleg, elkaar zou weten te vinden. Hij deed daarbij een beroep op alle gemeenteleden door werk en initiatief daaraan mede te werken. Ds. van 't Kruis dankte bij deze gelegen heid ook de verschillende instanties welke aan het totstandkomen van dit gebouw had den medegewerkt. Op de eerste plaats het gemeentebestuur, welke met een royale gift van 18000 gulden het beginkapitaal had ge geven voor dit werk, alsmede een groot aan tal andere instanties, welke ook een finan ciële bijdrage hadden geschonken. Ook be trok Ds. van 't Kruis de heer van Geel, van de Dist Gemeentewerken, architect Verha gen en de uitvoerder de heer Geesten in zijn dankwoord, voor de wijze waarop zij dit gebouw hebben gebouwd. In het bijzonder dankte spreker de heer Verboom, welke de maker is geweest van de zeer fraaie wand tekening, welke de westzijde van de grote zaal siert. Het woord werd ook gevoerd door de heer Mater, welke sprak namens de Prov. Ned. Herv. Kerken in Brabant en het Prov. Ned. Herv. Jeugdwerk. De heer Mater prees de voortvarendheid, waarmede in Drunen dit gebouw tot stand is gekomen en hij bracht onder de aandacht de betekenis van het Ned. Herv. Jeugdwerk in het algemeen. Spreker bracht ook onder de aandacht de woorden van Ds. van 't Kruis, waar deze een beroep deed op de gemeenteleden om het jeugdwerk te helpen en te steunen en sprak de hoop uit dat door de vele initia- tiveen welke genomen zullen worden, dit huis zal gonzen van activiteit. Dit jeugd huis, aldus spreker, heeft in deze tijd, waar in men spreekt van verstoorde relatie, een functie, de functie n.l. om te zijn een ont moetingsplaats voor velen onzer en zo no dig ook met anderen. De heer v. d. Vlught, zoon van Ds. v. d. Vlught, welke vele jaren in Drunen Ned. Herv. predikant was en aan wie Drunen nog steeds een zeer aangename herinnering heeft, haalde deze morgen in een kort woord nog vele oude herinneringen op, waarbij hij in het bijzonder wees op de intimiteit welke de vroegere kleine Ned. Herv. Gemeente in Drunen kenmerkte. Spreker hoopte dat met het groter worden der gemeente deze inti miteit bewaard zou kunnen blijven, kortom dat men de weg zou kunnen vinden voor ontmoeting met elkaar. Een grotere ge meente bergt ook groet moeilijkheden in zich. Deken Werner wenste in zijn toespraak de Ned. Herv. Gemeente geluk met hét bezit van dit jeugdhuis en zei ook een beet je jaloers te zijn op dit fraaie gebouw, dat zal gaan dienen als ontmoetingsplaats voor velen Uwer. Spreker sloot zioh aan bij wat de heer Mater reeds had gezegd, dat juist in deze tijd ontmoetingsplaatsen noodzake lijk waren. Deken Werner wilde deze ont moeting dan ook bij tijd en wijle in groter verband zien. Hoewel dit gebouw op de eerste plaats bestemd is voor de Ned. Herv. jeugd, gaf spreker in overweging om van tijd tot tijd ook mede-christenen uit te no digen om kennis te kunnen nenien van wat er bij U leeft. Deken Werner prees zich gelukkig met de goede verstandhouding, welke er in Drunen heerste tussen het Ka tholieke en het Ned. Herv. deel en het nut tig en veelvuldig overleg dat dikwijls plaats vindt, maar deze punten raken meestal de de zuiver praktische en materiele kant, ter wijl in werkelijkheid onze raakpunten veel dieper liggen. Daaraan aandacht te beste den, aldus Deken Werner, zal het voor ve len onzer een openbaring worden hoeveel punten van overeenstemming wij hebben. In het verleden is te veel gekekeen en gespro ken over wat ons scheid en te weinig naar wat ons bindt. Deken Werner, de Ned. Herv. geluk wenesende met dit fraai ge bouw, sprak de hoop uit, dat dit gebouw een ontmoetingscentrum zal worden, tot ze gen van alle inwoners van Drunen. Burgemeester Mr. Stieger, welke hierna het woord kreeg, zag in het officieel ope nen van dit jeugdhuis, 't welk hij op ver zoek van de kerkeraad gaarne deed, meer dan een formaliteit. Het gemeentebestuur is doordrongen van de grote betekenis van goede jeugdvorming in het algemeen en een initiatief, zoals dit door de Ned. Herv. ge meente is genomen, moeten wij op de eer ste plaats niet alleen van harte toejuichen, maar waar nodig ook steunen. Vandaar dat het gemeentebestuur gaarne haar medewer king heeft gegeven bij het tot stand brengen van dit fraaie gebouw, waarvan hij hoopte dat speciaal de Ned. Herv, jeugd een in tensief en dankbaar gebruik zou maken. Burgemeester Stieger wees in zijn korte toespraak ook op de woorden van Deken Werner, daarbij de hoop uitsprekende dat het idee door deze gelanceerd voor de ge hele christelijke gemeenschap en geheel Drunen tot zegen zou gaan strekken. Met zeer veel belangstelling had spreker ook geluisterd naar Ds. van 't Kruis, en ook de andere sprekers, die allen de grote en diepere betekenis van dit jeugdhuis en zijn functie hadden belicht. Als hoofd van het gemeentebestuur, dat overtuigd is van de noodzaak en deze betekenis, opende spre ker dan ook zeer gaarne dit fraaie gebouw. Hierna was er gelegenheid om de kerke raad geluk te wensen en het gebouw te be zichtigen. Ds. van 't Kruis hield tot slot nog een korte toespraak, waarin hij alle dankte die deze morgen door hun aanwezigheid blijken van belangstelling hadden gegeven. Ten behoeve van de vele gevers en mede werkers welke aan de totstandkoming van dit gebouw hadden medegewerkt, hield de kerkeraad van de Ned. Herv. gemeente zondag open huis. Vorige week vergaderde deze Kring in den Bosch. De voorzitter, Drs. D. Schou ten, opende de vergadering met gebed en het lezen van 1 Petrus 2. Dan heette hij al len welkom, inzonderheid de Unie-voorzit ter, Mr. H. K. J. Beernink. De laatste Kamerverkiezingen zijn o.a. ook voor de C.H.U. gunstig verlopen. Het behaalde stemmencijfer gaat n.l. weer in opgaande lijn. Wat N.-Brabant aangaat ligt dit cijfer lager dan bij de laatste Statenver kiezing. Ook als men hierbij rekening houdt met S.G.P. en G.P.V. De secretaris las dan de notulen, welke geen aanleiding tot opmerkingen gaven. Vervolgens bracht de penningmeester zijn financieel verslag uit; de boekhouding werd door een commissie gecontroleerd, die na onderzoek adviseerde de penningmeester te dechargeren. Na de bestuursverkiezing gaf de voor zitter het woord aan Mr. Beerning, die zou spreken over de algemene toestand in ons land. De laatste verkiezingen zijn voor de P.v.d.A. teleurstellend geweest, van 48 op 43 gevallen. Zonder nu P.v.d.A. of V.V.D. te zijn, wijst de uitslag van de verkiezingen op een bestendiging van het voorgaande ka binet. De P.S.P. is vooruit gegaan, maar deze partij vergist zich als ze denkt dat wan neer ons land ontwapent, o.a. ook Rusland wel volgen zal. Dit kan Rusland echter niet doen onder de huidige dreiging van China. Het behaalde resultaat door de boeren partij v/as voor hem geen verrassing. De on tevredenheid over uitwassen van de bedrijfs organisatie, zoals b.v. in 't Hollandseveld, rakende het Landbouwschap, is niet gering. De heer Koekoek verlangt van de rege ring afschaffing van het Landbouwsdhap. De Kamer is daartoe niet in staat, omdat dit schap in het leven geroepen is en ge houden wordt door de drie honden van werkgevers en werknemers in het land bouwbedrijf. Hoewel de heer Koekoek in de oorlogstijd in het verzet gezeten heeft, is het toch een persoon waar men voorzichtig mee zijn moet. Hij tokkelt n.l. op negatie ve sentimenten in ons volksbestaan en die gaan er bij velen die het direct niet alle maal naar hun zin en niet direct allemaal voor de wind gaat, als gesneden koek in. Bepaalde volksgroepen slikken alles wat hij ze ingeeft en daarom moet met een toe nemende aanhang van deze partij rekening gehouden worden. Het Ioonaccoord en loonbeleid roept de vraag op of de bestuurderen van de vakor ganisaties hierin de leiding nog wel vol doende in de hand hebben. Moge de rege ring wijsheid geschonken worden om o.a. het prijzenbeleid in goede en juiste banen te leiden. De C.H.U. gaat uit van een beginsel en van daaruit de vraagstukken benaderend, hoopt zij het volk te dienen. De voorzitter dankte de heer Beerning voor zijn uiteenzetting en gaf gelegenheid tot het stellen van vragen. Op de vraag waarom de P.v.d.A. niet in de regering zit, luidde het antwoord, dat in een democratische samenleving een op positie helemaal geen uitzondering is en het landsbestuur daarmede zeer zeker gebaat kan zijn. Een lid dat niet helemaal gerust was over de ontwikkeling van de verhou ding t.o.v. Indonesië, kreeg ten antwoord, dat men met Soekarno wel enige reserve dient aan te houden, maar dat de weder zijdse mentaliteit wel aan 't verbeteren is. Een persoon die de vraag stelde of de ver leende hulp aan de achtergebleven gebieden wel op de juiste plaats terecht kwam, kreeg te horen dat het huidige systeem van hulp verlening hoog nodig op de helling moet. Op een vraag of het toch inderdaad wel op de weg van de C.H.U. ligt om langs wettelijke weg de kleine partijen buiten de Kamer te houden, was het bescheid, dat die zaak aan de kant is en de C.H.U. er in de Kamer niet meer op terug komt. Een verdere vraag: Wat de konsekwenties er van zullen zijn, wanneer de clausule in de grondwet opgenomen wordt „Dat de Over heid dienaresse Gods is". Zal dan b.v. art. 36 van de Geloofsbelijdenis onverkort in werking treden. Er zal dan toch wat dienen te gebeuren, want aan een blinde muur of een dode letter in de grondwet brengen heeft niemand behoefte. Spreker is voor stander van opname van deze aanhef in de grondwet, die zich dan presenteert als een visitekaartje van het Nederlandse volk. Gevraagd naar zijn visie over een zeeha ven in West-Brabant, waarvan de staats secretaris van Econ. Zaken pas verklaarde dat daaraan momenteel geen behoefte be staat, terwijl men hier in Brabant deze zaak ander ziet, zei spreker dat die zaken niet zo eenvoudig liggen. Destijds heeft in Dord recht mijnheer van Gijn alles gedaan om daar een haven te krijgen. Achteraf bleek dat het goed was dat het geen voortgang gevonden heeft, want het zou een financiële ramp geweest zijn. Thans vraagt ook Blok zijl om een dergelijke haven. Een zeehaven in Brabant, die dan tussen Rotterdam en Antwerpen zou komen liggen, vereist in ieder geval vooraf een diepgaande en brede deskundige bestudering, zodat er met ge fundeerde gegevens voor de dag gekomen wordt en de noodzaak van en behoefte aan deze zaak beoordeeld kan worden. Deze vergadering die niet druk, maar toch ook niet slecht bezocht was, werd dan door de spreker met dankgebed gesloten. voor huishoudtextiel, Heren-, Dames-, Jongens- en Meisjeskleding, in wekelijkse of maandelijkse betaling. - Mil!? Vraagt inlichtingen Nieuwkuijksestraat 66 NIEUWKUIJK 148 bintjes, geborsteld verpakt zak inh. 2'/2kg. van JS6 nu steeds vers gebrand uit eigen branderij 250 gr. van 55*nu VERPAK KIN S- Bij aankoop van iedere gulden gratis een spaarzegel. Op koffie, thee en cdelmar- garine en diverse andere artikelen nog gratis Extra spaarzegcls. Dils nog sneller sparen. Tegen inlevering van een spaarkaart met 125 van deze zegels ontvangt U f 2,50 contant in Uw hand. Of U kunt bij aankoop van iedere gulden oen oranje spaarzegel kopen k 10 ct Tegen inlevering van een spaarboekje met 500 zegels a 10 ct. ontvangt U f 60.- contant in Uw hand of U kunt hierop fraaie artikelen krij gen tegen zeer voordelige aanbiedingen, gaarne zat men l' in onze winkels hier over inlichten. dndré van tiilst f

Echo van het Zuiden | 1963 | | pagina 8