Cumuieu, ton sur ton tintelend vun tint E ECHO VAN HET ZUIDEN VAN MAANDAG 23 MAART 1964 29.75 14.75 ten terug. Biesjes en stiksels op zakken of kragen krijgen ook een net-even-iets-andere tint dan het pakje of de rok zelf. De originele reptielgarnering geeft het geheel een extra modieus karakter. Mode '64 speelt onder één hoedje met camaieu. Losjes en luchtig ais linnen. Tintelend van tint als rood op lichtrood, blauw op lichtblauw... En telkens vindt u die grappige tint-op-tint effek- „Canotier" is één van de nieuwe lijnen in de hoedenmode'. Dit model met sisol voile en lintgarnering is er in diverse kombinaties waarbij de hoofdkleur tot de allernieuwste voorjaarstinten behoort. Luchtige Camaieu is ook het materiaal van deze modieuze mantel. De kraag, knopen en zakgarnering van reptiel zorgen voor een extra „voorjaar '64"- toets. In de kleuren marine, goud, beige en rood. Maten 34/44 89.- Bedrukt zijden of wollen pull overs zijn dè grote mode in Florence en Parijs. Dit zijden model met 3/4-mouw is er een uit onze uitgebreide kollektie met zeer vele dessins, w.o. Cachemir. De mooie kleuren- kombinaties en de uitstekende wasbaarheid maken deze pull overs tot :een ideale dracht. Elite nylons, exclusief voor Vroom Dreesmann. Naadloze nylons van Enkalon garens; zeer elas tische boord en ingebreide hak- en teenversterking; 30 en 15 denier. Alle modekleuren, w.o. de moder ne Eurocolor „Lido". p. paar 2.50 derlijn. In de nieuwe modekleuren. Maten 36/44 14.75 Zuiver wollen kamgaren rok met grappig leren strikje als garnering. Uitstekende pasvorm door de stevige voering. Groot kleuren-assortiment. Maten 34/50 19.75 Italiaanse strotas van gezellig gekleurd raffia in wit, rood, zwart, marine, geel en groen. Zeer stevige uitvoering met solide beugel en slot. Handig binnenvakjel 10.75 Charmante japon in zijden linnen, geheel gevoerd. Speelse ajour.- brodé in ton sur ton pastelkombinaties. Maten 38/44 59.75 Bloeze in effen Tricel Georgette in Dior-stijl. Moderne aangeknipte schou- „Fogue" is de speelse naam van deze typisch Engelse baret. Een heerlijke voorjaars- en zomerhoed van Nylflëx, dat nieuwe vederlichte materiaal in de hoedenmode.. Verkrijgbaar in alle mode- tinten 15.75 Pakje van tintelend Camaieu met die in- en-in-moderne reptielgarnering op kraag en zakjes. De rechte rok heeft een Dior- plooi middenachter. In de voorjaars tinten rood, goud, beige en marine. Maten 34/44 98.- Handgenaaide dameshandschoe nen van wasbaar nappa-leder. Dit fantasievolle, opengewerkte model is er In alle modekleuren, w.o. zwart, champagne, polar-wit en marine. Maten 6J t/m 8. 13.90 Het geheel uit hout vervaardigde handvat geeft deze pencilparaplu uit Frankrijk een extra mode- aksent.

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 8