Moederdag -Taartendag DE ECHO VAN HET ZUIDEN VAN DONDERDAG 7 MEI 1964 Heerlijke taarten in verschillende opmaak. Vanaf 2.50 Geef zo'n sierlijke flakon vol frisse eau-de-cologne. Dat wordt een dubbel-blije .verrassing. Royale maat 3.95, normaal.2.50 Voor dit nylon pencil-model kunt u kiezen uit 12 op-en-top ne paraplu-kleuren. De baleinen zijn verchroomd, de knop vernikkelde stok is met leder afgewerkt Voor modebewuste mamma's deze nylon-sim plex handschoenen met apart reliëf-motiefje en leuke boordgarnering. In marine, wit, zwart, coral, mirabel en admiral3.90, Metzovg gekozen met liefde gegeven Zomers-zonnige sjaal van vlinder lichte japonette zijde. Bedrukt met leuke nopjes op een wit of pastelkleurig fond zoals rose, appelgroen en amber. Extra grote maat: 80x80 cm.2.90 Tricotnylon duster, bedrukt met een apart dessin in diver se moderne kleurstellingen. In de maten S, M en L. 14.50 Place-mat met vingerdoekje van halflinnen. Bedrukt met modern bloemdessin. In luxe verpakking2.90 Een verrassing die klinkt als een Zaanlandse klok. Echt wortelnotehout, rijk versierd met massief koperen orna menten en gewichten. 1- Daags precisie-uurwerk met helder klinkende beislag. Fraaie massief koperen ge wichten. 1 Jaar garantie. 95.- Handig make-üp hulpje met een vlakke en een vergrotende spiegel. Draaibaar op ro mantisch porseleinen bieder- meyer voetje2.25 Elegante Skai-Flor damestas met geplooide voorzijde. Deze fijne zomertas is geheel met zijde gevoerd. In alle mode- tinten9.75 Hèt idee voor attente mamma's: een doosje met 10 fleurig uitgevoerde notelets -Fenvelopjes. Zeer geschikt voor het versturen van een gelukwens e.d. Dit artikel; is er met verschillende fijrie bloemmotieven2.25 Wat vraagt de mode als het gaat om mooie bijous! Zacht- glanzende parels gekomfai- neerd met strasz! U kunt kiezen uitveleklassiekemodel- len, alle verpakt in mooi etui, voor 3.95 en 2.95 Luxe doos met 2 fraaie da meszakdoekjes, opgemaakt als roos. Van ajour geweven macco2.90 Een handwerkloep - de harte- wens van alle bordurendemoe» ders. Uitgevoerd in wit hard- plastlc met sterk vergrotende lens (11 cm- middellijn) en handig omhangkoord.5.90

Echo van het Zuiden | 1964 | | pagina 8